Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-14, 12:45   #391
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

deliriumtr szczerze mówiąc nie mam dobrych wspomnień z Wizardem. Byłam tam dwa razy, z czego ten drugi raz był poprawką po pierwszej wizycie. Pożałowałam szybko tej "poprawkowej" decyzji i wyglądałam jeszcze gorzej niż za pierwszym razem, co oczywiście zaowocowało potokiem łez. Nie wiem sama.. może Ty uratujesz dobre imię tego fryzjera
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 14:32   #392
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

marguerite83 proszę oto moje fotki starałam się jak najlepiej uchwycić kolor, ale komórką nie zawsze to wychodzi. same możecie ocenić efekty pracy p. Damiana. Pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00084.jpg (15,1 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00090.jpg (24,3 KB, 129 załadowań)
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 14:43   #393
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez marguerite83 Pokaż wiadomość
deliriumtr szczerze mówiąc nie mam dobrych wspomnień z Wizardem. Byłam tam dwa razy, z czego ten drugi raz był poprawką po pierwszej wizycie. Pożałowałam szybko tej "poprawkowej" decyzji i wyglądałam jeszcze gorzej niż za pierwszym razem, co oczywiście zaowocowało potokiem łez. Nie wiem sama.. może Ty uratujesz dobre imię tego fryzjera
Ja szczerze mówiąc również dobrze Wizardu nie wspominam, co prawda na cieniowaniu nie ma schodów, ale fryzurka nie rzuca na kolana, jest bardzo przeciętna i niestety nie spełnia moich oczekiwań Poza tym znów ta cena... 40 zł za szybkie cieniowanie No nic, szukam ideału dalej
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 14:56   #394
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Przepraszam za kolejnego posta, ale nie mogłam do tamtego dorzucić fotek ;/ a zrobiłam dwie kolejne aparatem, tu kolor jest bardziej zbliżony do tego na żywo ( niestety komórka zatraca kolory)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04456.jpg (22,1 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04446.jpg (25,3 KB, 112 załadowań)
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 15:57   #395
deliriumtr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

o matko jedyna no to teraz sie juz denerwuje na calego ale musze juz je obciac bo zaczynaja sie rozdwajac a fryzura tez juz stracila ksztalt:/ zaryzykuje, nie mam innego wyjscia
marguerite83: a co u ciebie nie wyszlo farbowanie czy ciecie?
deliriumtr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:29   #396
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Farbowanie - dramat, gorszego chyba nie miałam
a cięcie - początkowo wydawało mi się ok (po tym kolorze chyba już wszystko wydawało mi się w porządku ) ale po czasie zobaczyłam sporo schodów, pomijając to, że cała fryzura była nierówna

india83 - dzięki wielkie za fotki, śliczny masz ten baleyage!! chyba się skuszę

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-04 o 14:55 Powód: post pod postem
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:47   #397
deliriumtr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

powiedzcie mi bo juz zglupialam gdzie jest ten WIZARD na wyszynskiego czy konstytucji w koncu?:/
deliriumtr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 17:02   #398
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez marguerite83 Pokaż wiadomość
india83 - dzięki wielkie za fotki, śliczny masz ten baleyage!! chyba się skuszę
Dzięki, jakie to miłe, że w końcu moje włoski się komuś podobają Naprawdę polecam ten salon! już dawno nie byłam tak zadowolona jak teraz i na pewno p. Damiana jeszcze odwiedzę
marguerite83 jak już zdecydujesz się na wizytę to radzę zadzwonić z dużym wyprzedzeniem, bo niestety troszkę się czeka... i to jest największy minus. A po wizycie oczywiście czekam na Twoje fotki.
Pozdrowienia
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:41   #399
deliriumtr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

jestem juz po wizycie w WIZARDzie i musze przyznac ze jestem zadowolona atmosfera byla sympatyczna, uwzgledniono moje prosby odnosnie fryzury

efekt ciecia jest bardzo dobry mam falowane wlosy, fryzura ladnie podkresla skret i jest dopasowana do mojego kasztaltu twarzy i stylu ubierania. jedyne do czego moge sie przyczepic to pan praktykant suszac mi wlosy nie przylozyl sie za bardzo

napewno jeszcze tam wroce
deliriumtr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:22   #400
diabolama
Raczkowanie
 
Avatar diabolama
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gda, trń, bdg
Wiadomości: 35
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

szukam fryzjera "artysty", takiego z wyobraźnią.. takiego, który strzyże niebanalnie i z fantazją.. możecie mi polecić kogoś takiego?
__________________
diabolama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 09:43   #401
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Podobno p.Marcin z Marcelo lubi proponować "coś" nowego swoim klienkom, więc może warto spróbować. Osobiscie akurat u niego nie byłam więc nie mogę potwierdzić czy tak rzeczywiście jest Ale ogólnie klientki wychodzą zadowolone, a panowie z tego salonu cieszą się dużą popularnością ;p
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 12:35   #402
kocica
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez marguerite83 Pokaż wiadomość
Niestety jak to zazwyczaj bywa moja kolejna wizyta u fryzjera na Prostej okazała się niewypałem :/ Przyłączam się do poszukiwań pani Asi z salonu Górnych - odkąd zniknęła zaczęły się rozpaczliwe poszukiwania kogoś na miarę jej talentu - wciąż bezskuteczne A może był ktoś z Was u p. Cezarego Springera na Małych Garbarach albo w salonie "Feminarium" na Starówce? Pozdrawiam serdecznie


ja byłam w Feminarium na Starym Rynku i super! wreszcie znalazłam salon dla siebie! kosmetyczka, fryzjerka, paznokcie wszystko w jednym miejscu!!!! i to na prawde w wysokim standardzie. Są dwie fryzjerki i akurat raz trafiłam do jednej a raz do drugiej i oby dwie - super! po zrobieniu koloru u nich juz wiem ze w sierpniu do slubu oddma sie w ich ręce. A z tego co wiem to pani Asia od Górnych jest na macierzyńskim bo moja kumpela do niech chodziła. Pozdrawiam serdecznie
kocica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 15:22   #403
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 259
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

kocica ma klony Otrzymuje odemnie bana za spamowanie forum salonu fryzjerskiego.
kocica ma sklonowane konta i dzieli ten sam komputer z black queen210 and blond kocica .
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-04 o 15:23
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 259 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:30   #404
Juletide
Przyczajenie
 
Avatar Juletide
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

a ja szukam fryzjera co dobrze tnie włosy kręcone...
miałam swoja Panią Sylwię ale ją wywiało na Wyspy a jak usiadłam na fotelu i innej pani to wyszłam prawie że ze łzami w oczach

zna ktoś kogoś?

edit: przenosze pytanie do watku Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???
__________________
"Miłośc nie polega na wzajemnym patrzeniu na siebie ale na patrzeniu w te sama stronę"
A. de Saint-Exupery

Edytowane przez Juletide
Czas edycji: 2009-03-06 o 13:59
Juletide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:59   #405
Juletide
Przyczajenie
 
Avatar Juletide
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

a co możecie powiedzieć o kimś kto dobrze tnie kręcone włosy?
(zadałam podobne pytanie w watku Polecam Salon w Toruniu)
__________________
"Miłośc nie polega na wzajemnym patrzeniu na siebie ale na patrzeniu w te sama stronę"
A. de Saint-Exupery
Juletide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:39   #406
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Nie wiem a przeglądałaś ten wątek od początku??
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 14:03   #407
22blondina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

hej, dziewczyny mam ten sam problem co wy!!! o d dwóch tygodni nie mogę się zdecydować gdzie pójść do fryca Kiedyś chodziłam do świata fryzur na prostej, jak pracował Sebastian był naprawdę świtny ale niestety tam już nie pracuje. Co możecie powiedzieć o salonie Sunflower na małych garbarach i na konfekcyjnej?

Edytowane przez 22blondina
Czas edycji: 2009-04-07 o 20:52
22blondina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:58   #408
Juliett87
Przyczajenie
 
Avatar Juliett87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Cool Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Przeczytałam calutki wątek Mój problem wygląda następująco: mam długie włosy (mniej więcej do połowy pleców, no może ciut więcej), które może nie są jakieś grube ale jest ich całkiem sporo. W swoim życiu niewiele razy byłam u fryzjera- ostatnimi czasy okazjonalnie u takich, których nie znałam ale tylko żeby podciąć włosy i wyrównać grzywkę. Ostatnio chciałam je jakoś wycieniować ale fryzjerka powiedziała, że mi ich tak nie zrobi, bo mam takie ładne włosy i jakby ona takie miała to by nic nie zmieniała... no i w końcu poprosiłam o samo cięcie końcówek i lekko zniesmaczona sytuacją-wyszłam. Chciałabym teraz po zimie odświeżyć włosy- nie są już ładne na końcach, zapuściłam trochę grzywkę, która była ścięta na prosto. Zawsze marzyło mi się cieniowanie ale naprawdę takie, które będzie pasowało do mojej twarzy, gdzie nikt mi ich radykalnie nie skróci mimo moich próśb. Generalnie potrzebny mi dobry fryzjer i stylista w jednym Myślę o Marcinie, o którym tak wiele piszecie ale boję się jakiś wielkich zmian. Poza tym skoro moje włosy są takiej długości to pewnie weźmie sobie sporą sumkę? A może jak będę w Toruniu to tam podjadę, porozmawiam z nim, dopytam i wtedy zapiszę? Jestem nawet skłonna iść do Galerii Copernicus- tam przez szybę widziałam świetnie wystylizowanego fryzjera ale niestety nie znalazłam tutaj opinii o tym salonie :/
Proszę pomóżcie kobitki
Pozdrawiam serdecznie
Juliett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:08   #409
rosi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Jednak postanowiłam, ze tym razem odwiedzę salon Wizard. Dzwonię żeby się umówić do pana Marcina, a tu jakiś kobiecy głosik mówi, że jest dwóch Marcinów... hmmm... ;p chciałam do szefa ( a więc to chyba ten o którym tak czesto piszecie), ale w najbliższym czasei terminy zajęte przynajnmiej w tych godzinach co mi pasuje. a może któraś z Was ma doświadczenia z drugim panem Marcinem??? Prosze o szybką odpowiedz. z góry dzięki
Witam,
Najpierw jak to w dobrym tonie jest przywitam się To moj pierwszy post na forum, własnie dołączyłam
O Wizard'zie słyszałam i słyszałam, również o dwóch Marcinach Robia taki numer bo wszyscy się zapisywali do Marcina a do tego drugiego mało osób więc jak się orientują, ze ktoś pierwszy raz to wkręcaja, że ten drugi tez Marcin
Ja dzięki temu forum też wybieram się własnie tam. Mam nadzieję, że płaczu nie będzie.
A jak juz pisze..to gzdie poleciacie wybrać się na czesanie ślune?? Nie chce kasku na głowie tylko skromne, naturalne upięcie....
Pozdrawiam
rosi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 10:30   #410
Jagaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Juletide Pokaż wiadomość
a co możecie powiedzieć o kimś kto dobrze tnie kręcone włosy?
(zadałam podobne pytanie w watku Polecam Salon w Toruniu)

Mam podobny problem. Mieszkam w Toruniu od października i od tego czasu byłam tylko raz u fryzjera- mojego dawnego, ale to ok 250 km stąd, więc chciałabym znaleźć kogoś naprawde dobrego na miejscu.
Pomóżcie, bo już naprawdę zarosłam.

ps. Może ten Marcin , o którym pisałyście ścinał komuś kręcone lub falowane włosy? / Czy salon WIZARD jest na Konstytucji czy na Wyszyńskiego?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Jagaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 14:15   #411
Marzencia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 88
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witajcie
Podpinam się pod pytanie Rosi. Narazie strzygę sie w Bydgoszczy i jestem zadowolona, ale muszę wybrac fryzjera w Toruniu, który uczesze mnie na ślub i mam ogromny dylemat.
Czy poleciłybyście jakiś salon lub konkretną fryzjerkę, bo ja w tym temacie kompletnie nie mam rozeznania.
Będę wdzięczna za każdą sugestię

Edytowane przez Marzencia
Czas edycji: 2009-03-25 o 14:16
Marzencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:41   #412
22blondina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witam, zdecydowałam się po długich namysłach na Salon Marcelo.. byłam bardzo pozytywie zaskoczona. Świetny fryzjer, super obsługa, która potrafi doradzić i słucha jakie są oczekiwania klientów, co jest oczywiście bardzo ważne. Na pewno wybiorę się tam następnym razem i zaprzestaje poszukiwania dobrego fryzjera, bo już znalazłam

Edytowane przez 22blondina
Czas edycji: 2009-04-07 o 20:58
22blondina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 07:45   #413
rosi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Marzencia, ja juz nawet byłam się umówić w Wizard na czesanie próbne ( w ten tragiczny śniego-grad kilka dni temu, przedarłam się przez pół miasta!!!) a recepcjonistka mi na to " my nie czeszemy" zadnych upięć, koków itp. Pana sławny- Marcin polecił mi Springera tylko, że tam życzą sobie ok 100 zl za czesanie wieć jeszcze sie zastanawiam, chociaż czas ucieka i trzeba by sie na kogos zdecydować
Pozdrawiam
rosi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 08:10   #414
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

No właśnie...nigdy nie widziałam aby u Marcina kogoś czesano "okazyjnie"... ale i tak to MÓJ fryzjer. Koleżanka chodzi do Marcello na Dlugiej od bodajże 10 lat. Ona płaci za balayge i podcięcie na boba 100zł...Ma chyba identyczną fryzurkę i kolor jak India83 (a cena jakże różna). Na dodatek za tę stówkę załapały się na podcięcie grzywki jej 2 córki...Tak więc pewnie stały klient ma solidne zniżki. Przyznam jednak, że za każdym razem kolor włosów ma ten sam, to samo cięcie tylko raz 4cm dłużej raz krócej...monotonia...Tera z jej siostra robiła sobie u niego odbarwianie i też niewiele zapłaciła bo były razem...Jednak wg. koleżanki pasemka przy odbarwianiu nie powalają - mają 2 odcienie - inne na naturalnych wołasach i inne na farbowanych, ale pewnie taki urok tego zabiegu...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:20   #415
Juliett87
Przyczajenie
 
Avatar Juliett87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Liczyłam na jakąś poradę a tu nic... Może odświeżę raz jeszcze moją prośbę no i może dowiem się ile kosztowałoby mnie tylko obcinanie długich włosów w Wizardzie?
Juliett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 18:53   #416
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Najlepiej jak zadzwonisz i spytasz...każda z nas jak widac płaci trochę inaczej...Ja chodzę tam ładnych parę lat co jakiś czas i płacę mniej...Ostatnia z wizazanek płaciła bodajże 35/38zl...cofnij sie w postach. Ja niestety ostatnimi czasy jak obcinam odświeżam różniweż balayage więc co do obecnej kwoty samego obcięcia nie mam pojęcia...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 19:29   #417
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Aranka szczęka mi opadła jak napisałaś ile płaci Twoja koleżanka. Spora różnica jak na ten sam salon i podobne zabiegi, kurcze nieźle przepłaciłam ;( Ale rzeczywiście po podsumowaniu za pierwszą wizytę usłyszałam: "następnym razem powinno wyjść mniej" czy coś w tym stylu. Chyba tym razem dopytam się o jakąś zniżkę, bo nie ukrywam, że 200zł to całkiem sporo. No cóż, okaże się za 2 tygodnie...
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 08:59   #418
Marzencia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 88
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

100zł za uczesanie ślubne myślę, że to nie jest dużo. W isabell biorą chyba do 200zł - cena z cennika. Na forum gazety jednak wyczytałam, że ktoś z próbnej za 150zł był Mega niezadowolony. Kiedyś czesałam się u Pani Dżanety z MiMa, hmm no ale kok był dośc, jakby to powiedziec, czochraty i nie wiem jakby uczesała mnie na własny ślub, a że zraziłam się kiedyś do tego salonu, to narazie nie korzystam z ich usług. Słyszałam też negatywne opinie o trwałości fryzur z Sunflower, chociaż co człowiek to opinia.... Ja się narazie myślę, że zdecyduję się na Świat fryzur (chyba, dokładnie to jest na Prostej tam gdzie kiedyś była Hungaria). Poleciła mi ten salon makijażystka, ale nie widziałam żadnego z czesania w ich wykonaniu, więc to nadal temat otwarty.
Marzencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 09:53   #419
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Ja już kiedyś napisałam, jak to w Kleopatrze za czesanie na sobotnie wyjście (nie na żaden własny ślub tylko do kogoś...) wybuliłam więcej niż za balayage. W tym doliczano mi każdą wsuwkę, każde psikniecie lakieru (ale jak się umawiałam to nikt nie zaproponował przyniesienia swoich wsuwek np.) ... Uważam, że jeśli fryzura jest dla panny młodej, jest wymyślna, wymaga dużo pracy, trzeba ją niezauważalnie ale solidnie utrwalić to mozna zapłacić 100zł albo ciut więcej ale 200zł na jedną noc to zdecydowanie za dużo...Taka panna młoda niech do teo doliczy sobie makijażystkę, paznokietki i prawie o 500zł za sam wygląd ... aj ten "ślubny biznes"...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 18:16   #420
_rudzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Juletide Pokaż wiadomość
a co możecie powiedzieć o kimś kto dobrze tnie kręcone włosy?
(zadałam podobne pytanie w watku Polecam Salon w Toruniu)
ja też ciągle takiego szukam ale na razie nie znalazła. aktualnie strzygę się u Violi w copernicusie i wychodzę zadowolona. Po jej strzyżeniu włosy zawsze się ładnie skręcą. Odradza Ci Kleopatrę, byłam raz, zapłaciłam ponad 40 zł a strzyżenie beznadziejne


Juliett87
, ten dobrze wystylizowany to bodajże Konrad, widziałam jedno jego strzyżenie i muszę przyznać że nawet dobrze to wyglądało. Nie korzystałam jeszcze z jego usług więc nic więcej powiedzieć nie mogę.
_rudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.