Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 08:48   #481
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

aaby - nie zmuszaj się do jedzenia tego, a może zrób ostatnie podejście co do owsianki? Zrób taką domową! Ja właśnie teraz to jem przed monitorem : )) i jabłko do tego. ;D
W ogóle owsianki 'z torebki' są niezdrowe to raz, a dwa - drogie.
Mam pomysł. Jak nie masz pomysłu na śniadanie/obad/kolację, wejdź do wątku "Nasze Jadłospisy" i tam odchudzającym się ( i nie tylko) oceniają żarcie. ;D
Jak widzisz jadłospis oceniony dobrze, jest to REDUKCJA (zaznaczona na początku literką R) to spokojnie można spróbować zrobić coś podobnego.
Przepisów jest baaardzo dużo
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 08:49   #482
bubble luve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: stargard.
Wiadomości: 57
GG do bubble luve
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Bubble - ciemnego pieczywa nie masz ograniczać. Ograniczyć białe albo zastąpić je ciemnym. No chyba że eliminujesz w ogóle pieczywo. Co do ćwiczeń to właśnie 8 minute są fajne. Oprócz tego może hula-hop, agrafka, stepper, skakanka? Zależy gdzie chcesz najbardziej schudnąć .
no tak, tak. chciałam napisać białe, ale jakoś tak z pośpiechu wyszło! a ten Wasz serek spróbuję. Chcę schudnąć wszędzie, ale najważniejszy jest dla mnie BRZUCH, no i na drugim miejscu uda. Hmm.. a ile minut kręcicie gdzieś hula-hopem? Ile skoków na skakance? Co to jest agrafka? I ktoś mi może wytłumaczy z tym 8 minute? Może jakiś link, skąd mogę to wziąć? Wiem, wiem, wyszukiwarka.. Szukałam, ale się nie ogarniam ;-D Od jutra moja dieta. Myślicie, że jest możliwość schudnąć 15 kg do 01.08? Pozdrawiam ;-*
bubble luve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 08:53   #483
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez bubble luve Pokaż wiadomość
no tak, tak. chciałam napisać białe, ale jakoś tak z pośpiechu wyszło! a ten Wasz serek spróbuję. Chcę schudnąć wszędzie, ale najważniejszy jest dla mnie BRZUCH, no i na drugim miejscu uda. Hmm.. a ile minut kręcicie gdzieś hula-hopem? Ile skoków na skakance? Co to jest agrafka? I ktoś mi może wytłumaczy z tym 8 minute? Może jakiś link, skąd mogę to wziąć? Wiem, wiem, wyszukiwarka.. Szukałam, ale się nie ogarniam ;-D Od jutra moja dieta. Myślicie, że jest możliwość schudnąć 15 kg do 01.08? Pozdrawiam ;-*
Hula hop - ja ok 45 minut.
Skakanka - nie liczę skoków, ale jest to ok 30 - 40 minut.
Agrafka - sama nie wiem. ;D
Wpisz na www.youtube.com 8 BUNS na przykład i już. : )

Do sierpnia 15 kg? mhm, to masz 3 na miesiąc czy bardzo zdrowo, dasz radę.

Karolajnaa - ja też mam kurczaka. A co do tego? jakaś surówka pewnie.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:02   #484
bubble luve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: stargard.
Wiadomości: 57
GG do bubble luve
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Hula hop - ja ok 45 minut.
Skakanka - nie liczę skoków, ale jest to ok 30 - 40 minut.
Agrafka - sama nie wiem. ;D
Wpisz na www.youtube.com 8 BUNS na przykład i już. : )

Do sierpnia 15 kg? mhm, to masz 3 na miesiąc czy bardzo zdrowo, dasz radę.
Oj, dzięki za rady! ;-* Dziewczyny, jesteście wspaniałe. Okeja, czyli będę z 45 minut hula-hop i 30-40 skakanki! No i zaraz zajrzę na youtuba i obajrzę filmiki. A jeszcze chciałam się spytać, czy wykonujecie te ćwiczenia codziennie? I jeszcze jedno, zjedzmniebejbe, ile chudniesz na tydzień robiąc to? A robisz coś jeszcze innego? Ja od 01.03. zaczynam jeszcze chodzić na basen i na fitness raz w tygodniu ;-)
bubble luve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:03   #485
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Ech.... Jem na śniadanie owsiankę Nie dobra... bleeeee
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:08   #486
summerwine
Raczkowanie
 
Avatar summerwine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 114
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

a ja właśnie przygotowuje swoje sniadanko: ciemne pieczywo z moim kochanym serkiem (zdjecie wyzej) plus do tego grejfrucik, kilka orzechów do podgryzienia i czerwona herbata mniaaaam

Chyba to jest dobre sniadanko jak na dietke no nie?

Kurcze dziewczyny strasznie chce schudnąc! MUSIMY dac rade!!!!!
__________________
10kg... poszło 6

Talia było:77cm--> jest: 73cm
Oponka bylo:88cm--> jest: 82cm

DAM RADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!
summerwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:10   #487
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez bubble luve Pokaż wiadomość
Oj, dzięki za rady! ;-* Dziewczyny, jesteście wspaniałe. Okeja, czyli będę z 45 minut hula-hop i 30-40 skakanki! No i zaraz zajrzę na youtuba i obajrzę filmiki. A jeszcze chciałam się spytać, czy wykonujecie te ćwiczenia codziennie? I jeszcze jedno, zjedzmniebejbe, ile chudniesz na tydzień robiąc to? A robisz coś jeszcze innego? Ja od 01.03. zaczynam jeszcze chodzić na basen i na fitness raz w tygodniu ;-)
Nie musisz robić tyle ile ja, rób tyle ile wytrzymasz i ile masz ochotę, ale "musi" być chociaż te 50 minut CODZIENNIE
Teraz znowu od początku odchudzam się, jak byłam na diecie miesiąc temu (wszyscy we mnie wątpili , to i ja się poddałam ) to schudłam 2,5 kg w 2 tygodnie, ćwicząc codziennie i ograniczając się.. Ale muszę też zaznaczyć, że jak skończyłam, a w szkole robiliśmy brzuszki, to wszystkie dziewczyny tak się ociągały, a ja jakoś szybko je robiłam ;D. One zrobiły 5 a już 12sty robiłam XD, więc i kondycja się poprawia

NIE UWIERZYCIE!
Właśnie z ciekawości poszukałam pewnych informacji.
BEYONCE waży 66kg (prawie tyle ile ja XD) i ma 169 wzrostu : O
I ma w biodrach ( UWAGA) 107 cm! Jejeje, czyli więcej ode mnie.
Hahahaha, wiem, kiepski sposób poprawienia sobie humoru, no ale wiecie, jestem desperatka.

A tu mała motywacja:
http://www.youtube.com/watch?v=8mVEGfH4s5g <3

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez summerwine Pokaż wiadomość
a ja właśnie przygotowuje swoje sniadanko: ciemne pieczywo z moim kochanym serkiem (zdjecie wyzej) plus do tego grejfrucik, kilka orzechów do podgryzienia i czerwona herbata mniaaaam

Chyba to jest dobre sniadanko jak na dietke no nie?

Kurcze dziewczyny strasznie chce schudnąc! MUSIMY dac rade!!!!!
Yhm, mogę się doczepić jednej rzeczy?
Chleb to węgle, orzechy tłuszcze! NIE ŁĄCZYMY tego.
Pamiętać -
TŁUSZCZE + BIAŁKO
WĘGLE + BIAŁKO
BIAŁKO + N
WĘGLE + N
TŁUSZCZE + N = sukces.

Aha.. i strasznie przepraszam za te moje wymądrzanie się.
Ale wizaż robi z mózgu wodę, a ja chcę wam pomóc.
Jeżeli ton wypowiedzi jest zbyt rozkazujący, to na prawdę przepraszam, nie o to mi chodzi..
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2009-02-22 o 09:15
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 09:16   #488
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

zjedzmniebejbe, nie da rady z tą owsianką Nie lubię wmuszać w siebie jedzenia, bo będzie to miało odwrotny skutek... Mówisz owsianka robiona samemu? Wierzę, że zdrowsza, ale to nadal będzie owsianka, a mnie po prostu drażni jej smak i konsystencja... Taka ciapa... A jak - jeśli chodzi o dietę - wypadają np. płatki Nestle Fitness? Domyślam się, że nie tak korzystnie, jak owsianka, ale czy można, czy to się mija z celem? Bo one rzeczywiście syciły mnie na parę ładnych godzin... i były przepyszne! Tylko drogie :/
A tak w ogóle Beyonce na tym video nie wygląda na 107cm w biodrach :P Ach, co programy potrafią zrobić z figurą Ja dążę do super figurki bez Photoshopów!

...muszę kupić wagę... i centymetr... i MATĘ!!! Czas odwiedzić allegro
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:16   #489
summerwine
Raczkowanie
 
Avatar summerwine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 114
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość


Yhm, mogę się doczepić jednej rzeczy?
Chleb to węgle, orzechy tłuszcze! NIE ŁĄCZYMY tego.
Pamiętać -
TŁUSZCZE + BIAŁKO
WĘGLE + BIAŁKO
BIAŁKO + N
WĘGLE + N
TŁUSZCZE + N = sukces.

dzięki wielkie za pomoc dobrze ze nawet nie zaczelam ich jesc
__________________
10kg... poszło 6

Talia było:77cm--> jest: 73cm
Oponka bylo:88cm--> jest: 82cm

DAM RADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!
summerwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:22   #490
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
zjedzmniebejbe, nie da rady z tą owsianką Nie lubię wmuszać w siebie jedzenia, bo będzie to miało odwrotny skutek... Mówisz owsianka robiona samemu? Wierzę, że zdrowsza, ale to nadal będzie owsianka, a mnie po prostu drażni jej smak i konsystencja... Taka ciapa... A jak - jeśli chodzi o dietę - wypadają np. płatki Nestle Fitness? Domyślam się, że nie tak korzystnie, jak owsianka, ale czy można, czy to się mija z celem? Bo one rzeczywiście syciły mnie na parę ładnych godzin... i były przepyszne! Tylko drogie :/
A tak w ogóle Beyonce na tym video nie wygląda na 107cm w biodrach :P Ach, co programy potrafią zrobić z figurą Ja dążę do super figurki bez Photoshopów!

...muszę kupić wagę... i centymetr... i MATĘ!!! Czas odwiedzić allegro
No nie, nie wygląda na 107.. tak tak - programy robią swoje, ale te dwie dziewczynki ładne nóżki mają.. ; )
Ahm.. Nestle Fitness? Też nie polecałabym - niby niskokaloryczne, bez cukru, bla bla.. to na prawdę nie jest skuteczne. Jak nie ma cukru - to jest słodzik..
Jak chcesz znaleźć coś, co nasyci Cię na długo to poszukaj na googlach potrawy o NISKIM indeksie glikemicznym - wtedy energia która zawarta jest w produktach "wchłania" się wolniej a glukoza w krwii jest stosunkowo ustabilizowana, są to na pewno płatki owsiane, chlebek.. wszystko głównie pochodzenia zbożowego. ;D
Gorzej jest np. ze słodyczami, chipsami a nawet gotowaną marchewką, która bardzo szybko powoduje, że nie czujemy głodu, ale po godzince już jesteśmy głodni spowrotem. Yy... ale namieszałam XD
Lepiej samemu poszukać
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:27   #491
iKarolajnaa
Raczkowanie
 
Avatar iKarolajnaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: from Jamajka.
Wiadomości: 357
GG do iKarolajnaa
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

rany, zjedzmniebejbe ja bym w życiu tyle nie wytrzymała na skakance... robię ok 700 skoków i tyle. Nie patrzę na czas Ale może czas zacząć... ?
I zastanawiam się dlaczego nie może łączyć tłuszczy z ww ? Nigdy nie zwracałam an to uwagi
"BIAŁKO + N
WĘGLE + N
TŁUSZCZE + N = sukces."
co to jest to N :P ?
__________________
biegam. stepper'uje.
Tamilee Webb.
Dość słodyczy!


zmasowany atak na cellulit !

'be my teddy bear ! '
próbuję zaakceptować siebie. ot co.
iKarolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 09:34   #492
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez iKarolajnaa Pokaż wiadomość
rany, zjedzmniebejbe ja bym w życiu tyle nie wytrzymała na skakance... robię ok 700 skoków i tyle. Nie patrzę na czas Ale może czas zacząć... ?
I zastanawiam się dlaczego nie może łączyć tłuszczy z ww ? Nigdy nie zwracałam an to uwagi
"BIAŁKO + N
WĘGLE + N
TŁUSZCZE + N = sukces."
co to jest to N :P ?
Wiesz co, nie jestem dietetykiem, ale po prostu nie łączy się węgli z tłuszczami . XD
Skopiowane z wizaż, wątek "Nasze Codzienne Jadłospisy część VI"


Źródła białka: mięso, ryby, wędliny, twarogi, sery (np. żółte), serki (np. wiejskie, naturalne homogenizowane), jaja, odżywki białkowe, nabiał (mleko, maślanki, jogurty – aczkolwiek mają małą zawartość białka).

Źródła NNKT: oliwa z oliwek, tłuste ryby, avocado, orzechy włoskie, pistacjowe, nerkowca, laskowe, arachidowe, migdały, sezam, słonecznik, siemię lniane, mak, pestki dyni.

Źródła węglowodanów złożonych: pieczywo żytnie/razowe, makaron razowy, ryż brązowy (naturalny), kasza gryczana, jęczmienna, płatki owsiane, żytnie, itp. – ogólnie produkty zbożowe, mało przetworzone.

Źródła węglowodanów prostych: jasne pieczywo i makarony, słodycze, jogurty owocowe, cukier, owoce (fruktoza), mleko i pochodne (laktoza), itp.

Rośliny strączkowe: groch, soczewica, ciecierzyca, fasola, soja, bób.

A że N tam nie było to :
N czyli neutralne - np.. hm.. buraki, por, seler, kapusta.. kalarepa, ogólnie to warzywa, wykluczając ziemniaki. ;D
Neutrale można łączyć ze wszystkim, np. dobrą kompozycją jest
B + T + N lub B + W + N. ;D
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2009-02-22 o 09:38
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:39   #493
linadka
Rozeznanie
 
Avatar linadka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 769
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Aaa, nie mam pomysłu na śniadanie.. chętnie wszamałabym parówkę, którą kocham, ale jedna ma AŻ 180kCal..
a ja zjadłam dwie z chrzanem i do tego standardowo - kawka na obiad mięsko mojej mamy z surówką, potem maślanka, bądź jabłka (nie wiem na co bede miala ochote), na kolacje twarozek z Wasa, a wieczorkiem znow jakis owoc. Lubię planowac co zjem w danym dniu rano, żeby potem nie główkować a co do tych przepisów, zjedzmniebejbe ma racje, jest jeden świetny wątek z już wybranymi :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309561
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away...
linadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:40   #494
iKarolajnaa
Raczkowanie
 
Avatar iKarolajnaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: from Jamajka.
Wiadomości: 357
GG do iKarolajnaa
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Dziękuję kochana ;*
Teraz już wszystko wiem Nawet nie wiedziałam, że tyle błędów robiłam w żywieniu :P

Cytat:
Napisane przez linadka Pokaż wiadomość
na kolacje twarozek z Wasa, a wieczorkiem znow jakis owoc.
jaki twarożek robisz sobie? Bo zupełnie nie wiem, na jaki mogę sobie pozwolić na R
I owoce wieczorem są dozwolone ? Bo ostatnio się naczytałam, że tylko w dopołudniowych godzinach...
__________________
biegam. stepper'uje.
Tamilee Webb.
Dość słodyczy!


zmasowany atak na cellulit !

'be my teddy bear ! '
próbuję zaakceptować siebie. ot co.

Edytowane przez iKarolajnaa
Czas edycji: 2009-02-22 o 09:44
iKarolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:43   #495
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez iKarolajnaa Pokaż wiadomość
rany, zjedzmniebejbe ja bym w życiu tyle nie wytrzymała na skakance... robię ok 700 skoków i tyle. Nie patrzę na czas Ale może czas zacząć... ?
I zastanawiam się dlaczego nie może łączyć tłuszczy z ww ? Nigdy nie zwracałam an to uwagi
"BIAŁKO + N
WĘGLE + N
TŁUSZCZE + N = sukces."
co to jest to N :P ?
Ja wytrzymałam na skakance 30min, to było we wtorek to do piątku nie mogłam chodzić na obcasach bo tak mnie łydki bolały. Chodziłam jak kaleka lol . Na wfie ćwiczę i mam zamiar kupić karnet na basen To chyba wystarczy ;p
Ja też nigdy nie zastanawiałam się nad tymi połączeniami. Ogólnie to zawaliłam z dietą i od dziś zaczynam od nowa Mam nadzieję, że się uda. Zjadłam dwie połówki kanapki z szynką i wypiłam 2 szklanki herbaty czerwonej To mi na pewno pomoże Od dziś będę prowadziła notatnik w którym będę zapisywała co zjadłam w danym dniu.
Mam takie pytanie czy mały jogurt naturalny na kolacje (przed 18) to dobry pomysł? Bo tak 3 dni pod rząd jadłam i czułam się najedzona i nie wiem czy dobrze robię czy nie? A jajko na miękko lepiej zjeść z rana czy na kolacje? I tak samo z serkiem wiejskim rano czy na kolacje?
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:48   #496
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez iKarolajnaa Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana ;*
Teraz już wszystko wiem Nawet nie wiedziałam, że tyle błędów robiłam w żywieniu :P
Ja dopiero się niedawno nauczyłam nie robić tych błędów, a wszystko dzięki Wizażowi Najlepsze jest to, że właśnie przez wizaż mam teraz kalkulator kalorii w głowie >.<

3mać się! mykam do Kościoła, ;*)

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez iKarolajnaa Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana ;*
Teraz już wszystko wiem Nawet nie wiedziałam, że tyle błędów robiłam w żywieniu :P


jaki twarożek robisz sobie? Bo zupełnie nie wiem, na jaki mogę sobie pozwolić na R
I owoce wieczorem są dozwolone ? Bo ostatnio się naczytałam, że tylko w dopołudniowych godzinach...
Właśnie owoce tylko do 15 (tak przeczytałam na Wizażu ! XD )
Serek jaki chcesz, możesz dodać trochę dżemu - to raczej rano, wieczorem może rzodkiewki? natkę pietruszki? pycha. ;D

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Ja wytrzymałam na skakance 30min, to było we wtorek to do piątku nie mogłam chodzić na obcasach bo tak mnie łydki bolały. Chodziłam jak kaleka lol . Na wfie ćwiczę i mam zamiar kupić karnet na basen To chyba wystarczy ;p
Ja też nigdy nie zastanawiałam się nad tymi połączeniami. Ogólnie to zawaliłam z dietą i od dziś zaczynam od nowa Mam nadzieję, że się uda. Zjadłam dwie połówki kanapki z szynką i wypiłam 2 szklanki herbaty czerwonej To mi na pewno pomoże Od dziś będę prowadziła notatnik w którym będę zapisywała co zjadłam w danym dniu.
Mam takie pytanie czy mały jogurt naturalny na kolacje (przed 18) to dobry pomysł? Bo tak 3 dni pod rząd jadłam i czułam się najedzona i nie wiem czy dobrze robię czy nie? A jajko na miękko lepiej zjeść z rana czy na kolacje? I tak samo z serkiem wiejskim rano czy na kolacje?
Jajko to masz białko, czyli kolacja raczej, serek wiejski wieczorem też..
Jogurt to węgle to na rano bym przerzuciła tak samo jak chleb, który syci. ;D


Aaaaj, idę już bo się spóźnię.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:51   #497
Miss April
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: cieszyn/katowice
Wiadomości: 15
GG do Miss April
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Ja na śniadanie zjadłam ciemny chleb z szynką drobiową i białym serkiem i pomidorem, do tego kawa, a potem jabłko. Co jak co ale śniadanie musi być pożywne

Zainspirowana Wami zrobiłam wczoraj 50 brzuszków i zasnęłam
Co do tej piersi- ugotuj ją na parze! do tego warzywa, mniam.
Też nie lubię gotowych produktów fit z torebek, zwłaszcza, że musiałabym zjeść ze 3 opakowania, żeby się najeść ^^

A i zaczęłam 8 minutes, wczoraj tylko nogi dzisiaj mam zamiar nogi i ABS. Dzięki za informację o nich
Miss April jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:51   #498
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

dzięki ;*
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:54   #499
olenka1416
Raczkowanie
 
Avatar olenka1416
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: from Poland :)
Wiadomości: 375
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Witajcie dziewczyny, widzę,że Nasz wątek rozwija się w ekspresowym tępie Ja dziś na śniadanko znów miałam owsianeczkę W ogóle czuję się dziś jakoś świetnie, czuję, że już wchodzę w mój dietkowy rytm i będzie coraz łatwiej
__________________
,,Whenever people agree with me, I always think I must be wrong"

-2kg




olenka1416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 09:58   #500
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez olenka1416 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, widzę,że Nasz wątek rozwija się w ekspresowym tępie Ja dziś na śniadanko znów miałam owsianeczkę W ogóle czuję się dziś jakoś świetnie, czuję, że już wchodzę w mój dietkowy rytm i będzie coraz łatwiej
Tobie to dobrze. Ja jakoś nie potrafię wejść w ten rytm, ale mam nadzieję, że tym razem się uda ;*
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:01   #501
summerwine
Raczkowanie
 
Avatar summerwine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 114
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

chyba zaraz sie wezme za 8minutówki i dziś w ogole to jeszcze na saune sie wybieram i troszke sobie poplywac

taki mini OT: Cindy! Piekne masz zdjęcie w avatarze! Masz moze jakiegos linka czy cos? albo na PW podeslij jak mozesz bo normalnie prze piekne zdjecie!
__________________
10kg... poszło 6

Talia było:77cm--> jest: 73cm
Oponka bylo:88cm--> jest: 82cm

DAM RADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!
summerwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:03   #502
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

dzięki ;* brałam to z jakiejś stronki nawet nie pamiętam jakiej, niestety nie pomogę ;(
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:04   #503
summerwine
Raczkowanie
 
Avatar summerwine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 114
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

oj to szkoda.. ale dzieki za chęci KONIEC OT!!
__________________
10kg... poszło 6

Talia było:77cm--> jest: 73cm
Oponka bylo:88cm--> jest: 82cm

DAM RADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!
summerwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:07   #504
iKarolajnaa
Raczkowanie
 
Avatar iKarolajnaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: from Jamajka.
Wiadomości: 357
GG do iKarolajnaa
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Serek jaki chcesz, możesz dodać trochę dżemu - to raczej rano, wieczorem może rzodkiewki? natkę pietruszki? pycha. ;D
Ale właśnie podobno na R zależy jaki ser :P No bo nie wiem czy np może być taki zwykły almette, czy raczej zwykły biały twarogowy A osobiście uwielbiam twarogi
__________________
biegam. stepper'uje.
Tamilee Webb.
Dość słodyczy!


zmasowany atak na cellulit !

'be my teddy bear ! '
próbuję zaakceptować siebie. ot co.
iKarolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:11   #505
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

jak wam idzie?
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:15   #506
olenka1416
Raczkowanie
 
Avatar olenka1416
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: from Poland :)
Wiadomości: 375
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Tobie to dobrze. Ja jakoś nie potrafię wejść w ten rytm, ale mam nadzieję, że tym razem się uda ;*
Kochana po prostu trzeba przetrwać te pierwsze kilka dni. Z doświadczenia wiem(a mam go sporo) że potem idzie już dużo łatwiej. Tym się pocieszam jak mam gorsze dni
__________________
,,Whenever people agree with me, I always think I must be wrong"

-2kg




olenka1416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:21   #507
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

no niby tak, ale jakoś mi to nie idzie. Zawsze jak jest jakaś pizza w pobliżu to nie daję rady i sobie kupuje Ehhh ale i tak schudłam 6 kg jeszcze 6 i bd dobrze
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:29   #508
Catharina704
Raczkowanie
 
Avatar Catharina704
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 100
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

iKarolajnaa ja wyznaczylam sobie godz. 19:00 na skakanke i jakies cwiczenia: nie robie 1000 od razu-malutkie przerwy robie po 100 czasem 200 potem jeszcze troche sie rozciagam itp. Zajmuje mi to godzine na swiezym powietrzu (mieszkam w domu i mam podworko ;p)

trucizna007 ja tam tez spierac sie nie bede ale w koncu to ja chyba wiem lepiej co i jak jem: ten program oprocz kalorii oblicza zapotrzebowanie poszczegolnych wartosci jakie powinnam spozywac i oblicza na ile je w danym dniu dostarczylam dla organizmu-wykazuje ze wszystko jest w normie i niczego organizmowi nie brakuje

Dzis zapowiada sie sloneczny dzien Ach to dodaje sil do wszelkiego dbania o siebie-kocham sloneczko!

Dziewczyny nie mam jak sie narazie zwazyc ale za to wczoraj wieczorem zmierzylam sobie po tygodniu obwod uda i bioder i mam o 1cm mniej w tych miejscach Oby dalej centymetry spadaly...

Milego dnia wszystkim zycze
__________________
"To umysł kreuje świat wokół nas i nawet gdybyśmy stanęli tuż obok siebie na tej samej łące, moje oczy nigdy nie ujrzą tego, co widzą Twoje".
Catharina704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:34   #509
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Catharina704 gratulacje ;*

mam jeszcze takie pytanie, bo gdy idę ze znajomymi na pizze i piwo to mogę zastąpić to sokiem i sałatką. Jaki sok najlepiej wybrać? A czy sałatka z majonezem może być? Składniki to same warzywa i właśnie majonez (to moja ulubiona sałatka) czy może być taki zestaw czy lepiej zmienić na jakiś inny? Jaki? ;*
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle

Edytowane przez Cindy90
Czas edycji: 2009-02-22 o 10:36
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:36   #510
olenka1416
Raczkowanie
 
Avatar olenka1416
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: from Poland :)
Wiadomości: 375
Dot.: Przedwiosenne i przedwakacyjne odchudzanie-grupa wsparcia :)

Catharina tu nikt się nie chce z nikim spierać,my Ci tylko radzimy. Przypominam, że w tym wątku popieramy jedynie diety powyżej 1000kcal. Chyba nie myślisz, że dieta grubo poniżej 1000kcal spotka się tu z aprobatą? Jeśli uważasz, że robisz dobrze to twój wybór.
__________________
,,Whenever people agree with me, I always think I must be wrong"

-2kg




olenka1416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.