Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 18:54   #3061
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

wreszcie po czterech miesiącach czekania na @ pojawił się. dzięki luteinie oczywiście
i ile potrwał?

jeden dzień!
szaleństwo
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 20:22   #3062
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Ja przez rok używałam antykoncepcji hormonalnej. Przez cztery miesiące yasminelle, a póżniej plastry evra. Odstawiłam je w połowie listopada. Bardzo się z tego powodu cieszę, bo schudłam i zaczynam czuć się lepiej. Martwią mnie jedynie włosy które strasznie mi zaczęły wypadać i zaczeły mi wyskakiwać wypryski na twarzy. Miałam robione w grudniu wyniki i wszystko ok. Magnez, żelazo w normie.
Teraz zamierzam wybrać się na badania hormonalne.
Już nigdy nie chce wrócić do tej formy antykoncepcji. Cieszę się, że trwało to tylko rok.
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:17   #3063
dmoc4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 318
GG do dmoc4
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Przepraszam ,że to powiem, ale mam wrażenie, że niektóre osoby totalnie nie poczytały wątku. Bo wszystkie ostatnio zadane pytania są już na tym wątku przerabiane wzdłuż i wszerz, wystarczy trochę poczytać, i się naprawdę wiele informacji znajdzie, bez nerwowego oczekiwania na odpowiedź Bo po odstawieniu objawy mamy wszystkie bardzo podobne.
Czytajcie dziewczyny forum, a jeśli bardzo stresujecie się, że po dostawieniu nawet krótko branych pigułek, nie przychodzi okres, to po prostu warto zrobić test, a nie wylewać łzy. Bo po co się tak stresować. Ja nie bardzo to rozumiem, bo test kosztuje parę złotych i robi się go w parę minut. I zazwyczaj w naszym przypadku jest po strachu.

No chyba,że któraś z nas oczekuje upragnionej fasolki, to wtedy na inny wynik testu czeka)))
__________________
Aga
dmoc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:59   #3064
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

kojarzycie jak czesto trzeba robic przerwy i badania? pierwsze zrobilam po 3 latach,teraz minely kolejne 3,ale nie mam zamiaru robic przerwy,bo musze kontrolowac okres w pewnym stopniu...
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 11:16   #3065
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
kojarzycie jak czesto trzeba robic przerwy i badania? pierwsze zrobilam po 3 latach,teraz minely kolejne 3,ale nie mam zamiaru robic przerwy,bo musze kontrolowac okres w pewnym stopniu...
Według mnie i mojego lekarza nie ma potrzeby robić przerw. No chyba że chcesz zafasolkować, albo zrobić co najmniej półroczną przerwę.

Ja mogę powiedzieć, że u mnie okresu ani widu ani słychu... ale stwierdziłam, że będę twarda i wywołam dopiero po 3 miesiącach a może nie będzie potrzeby, bo pojawi się dzidzia?
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:11   #3066
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

A ja wlasnie dostalam 2gi normaln okres po odstawieniu, o czasie. Tylko jestem MEGA opuchnieta, zwlaszcza brzuch (no to normalne) i..... nogi - lydki i stopy!! Czy ktoras tez tam pa? Czuje sie jak balon, ktory zaraz ma peknac!
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:10   #3067
pppaulinaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

A ja mam jeszcze takie pytanko, ponieważ biore już tabletki dośc długo ( 4 lata) ile własciwie czasu można je brac żeby nie wywołały totalnego spustoszenia w organizmie, bo troche obawiam się żeby kiedyż nie mieć problemów przez to że tyle czasu je brałam...
pppaulinaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 15:12   #3068
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pppaulinaz Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze takie pytanko, ponieważ biore już tabletki dośc długo ( 4 lata) ile własciwie czasu można je brac żeby nie wywołały totalnego spustoszenia w organizmie, bo troche obawiam się żeby kiedyż nie mieć problemów przez to że tyle czasu je brałam...
Kazdy organizm jest inny i kazde tabletki. Pierwsze jakie bralam dokonaly u mnie spustoszenia po 2 latach, a teraz bralam rok Yasmin i wyglada na to, ze nie wplynely na mnie specjalnie zle.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:29   #3069
possiblymaybe
Raczkowanie
 
Avatar possiblymaybe
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 143
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

ja odstawiłam tabletki w grudniu ze względu na pęknięcie rzepki (noga w gipsie przez miesiąc), potem miałam wyjazd za granice, potem sesje na studiach - nie brałam, bo po prostu nie było czasu się wybrać do ginekologa. chciałabym jednak do nich wrócić, tylko czy można tak od razu po krótkiej przerwie? (3 miesiące)czy trzeba troche odczekać?
__________________
Jeśli nie pokonasz swojej tendencji do poddawania się zbyt szybko, twoje życie będzie prowadzić donikąd.
Masutatsu Oyama
possiblymaybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:27   #3070
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez possiblymaybe Pokaż wiadomość
ja odstawiłam tabletki w grudniu ze względu na pęknięcie rzepki (noga w gipsie przez miesiąc), potem miałam wyjazd za granice, potem sesje na studiach - nie brałam, bo po prostu nie było czasu się wybrać do ginekologa. chciałabym jednak do nich wrócić, tylko czy można tak od razu po krótkiej przerwie? (3 miesiące)czy trzeba troche odczekać?
Przeprasza, ze ponizszy niemily komentarz, ale ILE KUFA RAZY MOZNA PISAC TO SAMO???!!! To naprawde taki wysilek PRZECZYTAC 3 STRONY WATKU?! Juz 7284920274728 walkowany byl temat przerwy. TROCHE WYSILKU W PRZEGLADANIU TEMATU!!!!!!!
A poza tym nie wpadlas na to zeby ZAPYTAC GINEKOLOGA, do ktoreo i tak musisz pojsc po ewentualna recepte????? MYSLENIE NIE BOLI, CZYTANIE TEZ.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 19:44   #3071
gissh
Raczkowanie
 
Avatar gissh
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 490
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cześć Dziewczyny. Oj coraz bardziej przykre robi się to moje bezpigułkowe życie... Z każdym kolejnym ogromnym i bolesnym pryszczem który pojawia się na mojej twarzy Odstawiłam tabletki na początku stycznia i pierwszy miesiąc, a nawet półtora bez nich było całkiem ok. Ale to co się z moją twarzą zaczęło dziać w ciągu ostatniego tygodnia to jakaś totalna porażka - osiem wielkich, czerwonych, bolesnych gul bezczelnie rozpanoszyło się na mojej twarzy... Oprócz tego, że wyglądam tragicznie to jeszcze cholerstwo nieźle boli i nijak nie chce się goić... Najdziwniejsze jest to, że ja tak naprawdę nigdy nie miałam tego typu problemów, nawet przed łykaniem tabletek, a wręcz przeciwnie - zawsze miałam ładną cerę, bez przykrych niespodzianek. No a teraz... płakać mi się chce jak na siebie patrzę Nie bardzo wiem co ze sobą zrobić, jak poratować trochę tę moją nieszczęsną twarz? Jakiś superantybakteryjny wymiatacz w postaci kremu czy żelu nie bardzo wchodzi w grę bo zeżre mi resztę twarzy, no a poza tym w wieku 27 lat to na te wszystkie serie 'nastolatkowe' chyba już za późno? Czy któraś z was miała takie problemy, a jeśli tak, to jak sobie z nimi radziłyście? Będę wdzięczna za wszelkie rady... Pozdrawiam.
gissh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 20:15   #3072
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Santos, ja jestem już po okresie 2 normalnym. Też byłam opuchnięta jak balon, brzuch miałam wzdęty, okropnie się czułam. Do tej pory jestem napuchnięta, a już po okresie. Czuję się jak słoń

Gissh, ja skonczylam 2 miesiąc bez tabletek, z cerą wszystko ok. Przed braniem miałam śliczną cerę, w czasie brania średnio na jeża, a teraz jest ok. Nie wiem czego to zasługa, biorę kropelki Hormeel i Psorinoheel, myję twarz serią 3 kroków Clinique i na razie wszystko ok.
Santos też brała te pigulki, co ja, odstawiłyśmy w podobnym czasie i u niej zdaje się też wszystko ok z cerą, ale ona stosuje zdaje się bratek z metod naturalnych, czy się mylę?

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2009-02-23 o 20:18
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:19   #3073
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gissh Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Oj coraz bardziej przykre robi się to moje bezpigułkowe życie... Z każdym kolejnym ogromnym i bolesnym pryszczem który pojawia się na mojej twarzy Odstawiłam tabletki na początku stycznia i pierwszy miesiąc, a nawet półtora bez nich było całkiem ok. Ale to co się z moją twarzą zaczęło dziać w ciągu ostatniego tygodnia to jakaś totalna porażka - osiem wielkich, czerwonych, bolesnych gul bezczelnie rozpanoszyło się na mojej twarzy... Oprócz tego, że wyglądam tragicznie to jeszcze cholerstwo nieźle boli i nijak nie chce się goić... Najdziwniejsze jest to, że ja tak naprawdę nigdy nie miałam tego typu problemów, nawet przed łykaniem tabletek, a wręcz przeciwnie - zawsze miałam ładną cerę, bez przykrych niespodzianek. No a teraz... płakać mi się chce jak na siebie patrzę Nie bardzo wiem co ze sobą zrobić, jak poratować trochę tę moją nieszczęsną twarz? Jakiś superantybakteryjny wymiatacz w postaci kremu czy żelu nie bardzo wchodzi w grę bo zeżre mi resztę twarzy, no a poza tym w wieku 27 lat to na te wszystkie serie 'nastolatkowe' chyba już za późno? Czy któraś z was miała takie problemy, a jeśli tak, to jak sobie z nimi radziłyście? Będę wdzięczna za wszelkie rady... Pozdrawiam.
ja bym poszła do dermatologa
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:27   #3074
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Santos, ja jestem już po okresie 2 normalnym. Też byłam opuchnięta jak balon, brzuch miałam wzdęty, okropnie się czułam. Do tej pory jestem napuchnięta, a już po okresie. Czuję się jak słoń

Gissh, ja skonczylam 2 miesiąc bez tabletek, z cerą wszystko ok. Przed braniem miałam śliczną cerę, w czasie brania średnio na jeża, a teraz jest ok. Nie wiem czego to zasługa, biorę kropelki Hormeel i Psorinoheel, myję twarz serią 3 kroków Clinique i na razie wszystko ok.
Santos też brała te pigulki, co ja, odstawiłyśmy w podobnym czasie i u niej zdaje się też wszystko ok z cerą, ale ona stosuje zdaje się bratek z metod naturalnych, czy się mylę?
Dzieki za info, bo wlasnie wygladam jakbym miala za 3 m-ce porod

U mnie tez w miare ok. Na dekolcie mnie wysypalo, na plecach troche, ale twarz, odpukac, ok. Oby tak dalej. Okres mam jak w zegarku.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:42   #3075
gissh
Raczkowanie
 
Avatar gissh
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 490
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ja bym poszła do dermatologa
Pewnie dam sobie (a właściwie swojej skórze) jeszcze z tydzień, dwa, i jeśli sytuacja będzie się utrzymywać to rzeczywiście odwiedzę dermatologa... Na razie łudzę się jeszcze że to tylko przejściowy, jednorazowy wysyp...

Kilianna, byłabym wdzięczna gdybyś napisała parę słów o tych specyfikach które stosujesz - mam na myśli Hormeel i Psorinoheel.

Pozdrawiam
gissh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 20:59   #3076
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gissh Pokaż wiadomość
Pewnie dam sobie (a właściwie swojej skórze) jeszcze z tydzień, dwa, i jeśli sytuacja będzie się utrzymywać to rzeczywiście odwiedzę dermatologa... Na razie łudzę się jeszcze że to tylko przejściowy, jednorazowy wysyp...

Kilianna, byłabym wdzięczna gdybyś napisała parę słów o tych specyfikach które stosujesz - mam na myśli Hormeel i Psorinoheel.

Pozdrawiam
Mi przepisał to mój lekarz, mówił, że pomoże mi oczyścić organizm z toksyn. To kropelki homeopatyczne, hormeel pomaga ponoć uregulować hormony, a psorinoheel ma dzialanie detoksykacyjne, czyli oczyszcza.

Santos, nie przejmuj się, ja też mam taki brzuchol, koleżanka w pracy nawet podejrzliwie zapytała, czy nie mam jakiejś tajemnicy
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:12   #3077
gissh
Raczkowanie
 
Avatar gissh
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 490
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Mi przepisał to mój lekarz, mówił, że pomoże mi oczyścić organizm z toksyn. To kropelki homeopatyczne, hormeel pomaga ponoć uregulować hormony, a psorinoheel ma dzialanie detoksykacyjne, czyli oczyszcza.

Santos, nie przejmuj się, ja też mam taki brzuchol, koleżanka w pracy nawet podejrzliwie zapytała, czy nie mam jakiejś tajemnicy
Dziękuję Ci za informacje.

Tak sobie myślę że może ja też powinnam zaopatrzyć się w jakiś oczyszczajacy preparat... Pójdę jutro do apteki i pogadam ze znajomymi farmaceutkami - może coś doradzą Pozdrawiam.
gissh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:14   #3078
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gissh Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za informacje.

Tak sobie myślę że może ja też powinnam zaopatrzyć się w jakiś oczyszczajacy preparat... Pójdę jutro do apteki i pogadam ze znajomymi farmaceutkami - może coś doradzą Pozdrawiam.
pewnie, zaszkodzić nie zaszkodzi, a może coś pomoże.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 21:28   #3079
dmoc4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 318
GG do dmoc4
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Przeprasza, ze ponizszy niemily komentarz, ale ILE KUFA RAZY MOZNA PISAC TO SAMO???!!! To naprawde taki wysilek PRZECZYTAC 3 STRONY WATKU?! Juz 7284920274728 walkowany byl temat przerwy. TROCHE WYSILKU W PRZEGLADANIU TEMATU!!!!!!!
A poza tym nie wpadlas na to zeby ZAPYTAC GINEKOLOGA, do ktoreo i tak musisz pojsc po ewentualna recepte????? MYSLENIE NIE BOLI, CZYTANIE TEZ.
Zgadzam się z Tobą w 100% o czym wyżej napisałam, dziewczyny nie czytają wątku, nic a nic.
__________________
Aga
dmoc4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 08:42   #3080
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Tak sobie myślę że może ja też powinnam zaopatrzyć się w jakiś oczyszczajacy preparat... Pójdę jutro do apteki i pogadam ze znajomymi farmaceutkami - może coś doradzą Pozdrawiam.[/quote]


hej, ja polecam fisio diur. Miałam okazję wypróbować kilka środków oczyszczających organizm z toksyn i ten jest według mnie najlepszy. To taki syropek (jest kilka smaków), który trzeba codziennie rozrobić w litrze wody i wypić. Można stosować przez 3 miesiące, a opakowanie starcza na miesiąc. Mi po miesiącu bardzo poprawił się stan cery i włosów. Nie wiem co prawda jak to się ma do hormonów, ale myślę, że może być dobry dla dziewczyn, które mają problemy z cerą po odstawieniu. Aa i ja proponuję kupić na allegro, u mnie w aptece kosztuje ponad 50zł, na all można znaleźć już na 35zł...
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:59   #3081
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Ja tez mam okropny problem z cerą fakt że przed braniem tabletek tez miałam ale teraz to już przekracza wszystko.
Okropne syfy na twarzy i to część wielkich bolących podskórnych gulek a część ropniaków. Aż wstyd wychodzić do pracy. Heh teraz zima to na szczęście na dworzu zasłaniam część twarzy szalikiem ale w pracy głupio siedzieć w szaliku:P

Ja byłam u dermatologa ale na mnie te mikstury i nawet antybiotyki nie działają przed braniem tabletek leczyłam się chyba z 3-4 lata u dermatologa az sam stwierdził że mi to chyba tylko hormony moga pomóc. ehh szkoda gadać niewiem juz co mam robić
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 10:29   #3082
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LOLA7 Pokaż wiadomość
Ja tez mam okropny problem z cerą fakt że przed braniem tabletek tez miałam ale teraz to już przekracza wszystko.
Okropne syfy na twarzy i to część wielkich bolących podskórnych gulek a część ropniaków. Aż wstyd wychodzić do pracy. Heh teraz zima to na szczęście na dworzu zasłaniam część twarzy szalikiem ale w pracy głupio siedzieć w szaliku:P

Ja byłam u dermatologa ale na mnie te mikstury i nawet antybiotyki nie działają przed braniem tabletek leczyłam się chyba z 3-4 lata u dermatologa az sam stwierdził że mi to chyba tylko hormony moga pomóc. ehh szkoda gadać niewiem juz co mam robić
Ja bym na twoim miejscu udala sie do dobrego zielarza/zielarki. Co masz do stracenia? A ziola sa dobre, czesto zapominamy o ich dzialaniu.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 16:38   #3083
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

mój problem po odstawieniu tabletek to brak okresu. ostatnie opakowanie wzielam w grudniu, miesiączka pojawiła się w trakcie świąt i od tej pory nic
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 16:46   #3084
gissh
Raczkowanie
 
Avatar gissh
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 490
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasika84 Pokaż wiadomość
hej, ja polecam fisio diur. Miałam okazję wypróbować kilka środków oczyszczających organizm z toksyn i ten jest według mnie najlepszy. To taki syropek (jest kilka smaków), który trzeba codziennie rozrobić w litrze wody i wypić. Można stosować przez 3 miesiące, a opakowanie starcza na miesiąc. Mi po miesiącu bardzo poprawił się stan cery i włosów. Nie wiem co prawda jak to się ma do hormonów, ale myślę, że może być dobry dla dziewczyn, które mają problemy z cerą po odstawieniu. Aa i ja proponuję kupić na allegro, u mnie w aptece kosztuje ponad 50zł, na all można znaleźć już na 35zł...
Dzięki za informację. Poczytałam sobie trochę o tym Fisio Diurze (fajna nazwa swoją drogą ) i wiesz, chyba się na to skuszę... Dużo dobrych opinii o tym preparacie się pojawia. Nie wiem na ile może być skuteczny w regulowaniu hormonów, no ale wypłukanie toksyn z organizmu przyda się pewnie każdemu (i każdej cerze). Pozdrawiam
gissh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:40   #3085
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Mi się przydał jak rzuciłam palenie dzięki niemu nie przytyłam nawet kilograma i czułam się taka lekka
A ja mam okres! długo nie musiałam czekać, to mój pierwszy naturalny (no nie tak do końca jeszcze...) po odstawieniu pigułek. Muszę przyznać , że przez te 7 lat odzwyczaiłam się od obfitych @...
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:50   #3086
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

No naprawdę muszę się wybrać do zielarza jakiegoś.

A co do okresu to mnie zdziwiło własnie to że po odstawieniu mam bardzo skromne miesiączki które trwają góra 4 dni . Dziwne bo przed braniem tabsów zawsze miałam okres 6-7 dniowy i o wiele bardziej obfity.
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 11:05   #3087
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Pisałam wczęsniej że okres mi sie spożnia... ah jednak przyszedł dziś rano! po 3ech tygodniach !
to wszytko pewnie przez to że odstawiłam tabletki po jedynym opakowaniu i w dodtaku go nie dokończyłam ...jeszcze stres do tego ..ćwiczenia...
jeju ale sie ciesze
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 12:21   #3088
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LOLA7 Pokaż wiadomość
No naprawdę muszę się wybrać do zielarza jakiegoś.

A co do okresu to mnie zdziwiło własnie to że po odstawieniu mam bardzo skromne miesiączki które trwają góra 4 dni . Dziwne bo przed braniem tabsów zawsze miałam okres 6-7 dniowy i o wiele bardziej obfity.
Nie przejmuj sie. Przy tabsach te krwawienia sa sztuczne i niekoniecznie trwaja "naturalna" ilosc dni. Ja bez tabsow mam naturalnie okres 4 dniowy, no czase 5 dnia cos tam skapnie jeszcze. Nie jest to nienaturalne, a kiedys ginekolog mi powiedzial, ze jesli trwa wiecej niz 2 dni i jest krwawienie, a nie plamienie, to mozna to uznac za normalny okres . Poobserwuj tylko, czy nei zatrzymujesz wody w organizmie
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 12:47   #3089
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

hmm a jak mam zaobserwowac to zatrzymywanie wody?? puchnie się jak się zatrzymuje wodę?
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:05   #3090
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LOLA7 Pokaż wiadomość
hmm a jak mam zaobserwowac to zatrzymywanie wody?? puchnie się jak się zatrzymuje wodę?
Tak puchniecie. Ja bym to opisala tak, ze masz wrazenie jakbys przytyla, ale nie jest to tluszcz. No taka napuchnieta jestes. Ja teraz w czasie okresu napuchlam, zwlaszcza brzuch i nogi (lydki)
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.