Meridia - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-20, 19:58   #3901
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez weenuska Pokaż wiadomość
Po dlugiej przerwie znowu wracam do brania m15,ale od jutra bede pisac o efektach ...
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez weenuska Pokaż wiadomość
M15 , dzien 1 Jak narazie wszystko w porzadku , nie bralam jej juz ponad rok czasu ,ostatnio chyba koncem 2007 i poczatkiem 2008 ... Wczesniej udalo mi sie zrzucic 15 kg .. zobaczymy jak teraz. Mam do zrzycenia jakies 8-10 kg
15kg to bardzo dużo gratulacje mi też zostało 7-10kg ale nie biorę już meridii, bo ostatnio nie chudłam już na niej więc doszłam do wniosku, że nie ma się co truć. pozdrawiam!

Cytat:
Napisane przez caterinazeta jones Pokaż wiadomość
Wiem że to nie wątek na ten temat ale mam pytanie do Bondyny20 i mamyNiny bo obie wydajecie mi się ekspertkami w dziedzinie odchudzania...
mam 165 cm wzrostu i 70 kg żywej wagi...źle się z tym czuję i staram się ćwiczyć, jestem 15 dzień na a6w i staram się też 8 min abs, przeraża mnie mój brzuch uda i pupa...i stąd moje pytanie...czy możecie polecić coś na odchudzanie żeby to szybciej zeszło? Poczytałam Wasze wypowiedzi o meridii i mimo że chciałam ją zacząć stosować zrezygnowałam bo jednak się boję ze względu na skutki uboczne...dlatego byłabym Wam dozgonnie wdzięczna za rekomendację jakieś innego zastępczego środka,w miarę skutecznego i bez recepty....

pozdrawiam Was dziewczyny a szczególnie Blondyne20 i mameNiny...
oj kochana do eksperta to mi daleko życie mnie zmusiło po prostu do ciągłej walki z kg. a wiedze czerpie z ksiazek, netu i wizyt u dietetykow. dużo dowiedziałam się od Dziewczyn z forum w grupie zawsze raźniej i łatwiej o motywację.
koniecznie chcesz jakiś wspomagacz? powiem szczerze, że poza meridią stosowałam w przeszłości lineę (na mnie nie działa), błonnik, chrom, bio cla i tyle. błonnik zawsze stosuję przy zaparciach, a chrom jak przed okresem ciągnie mnie do żarcia
podstawą odchudzania dla mnie jest białko i warzywa oraz ruch. na węglowodany nawet przy wadze, która mi odpowiadała, pozwalałam sobie jedynie wtedy, gdy na nie zasłużyłam.
ostatnio poczytałam sobie o przyspieszaniu metabolizmu (są o tym bardzo fajne wątki na wizażu) i teraz to wprowadzam w życie.
ruch.. a6w i abs to za mało. to ćwiczenia na rzeźbę. polecam basen 2 razy w tygodniu lub aerobik, pilates, callanetic czy jogę. nawet ćwiczenia w domu z płyty świetnie działają
koniecznie napisz jak sie odżywiasz. i jaki tryb życia prowadzisz bo np. mnie nie kuszą słodycze.. ALE napoje wyskokowe ) czy pysznościowe mięsiwo
ile chciałabyś ważyć? przy konsekwentnym postępowani napewno osiągniemy wymarzoną wagę
pozdrawiam!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:40   #3902
weenuska
Raczkowanie
 
Avatar weenuska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Powodzenia



15kg to bardzo dużo gratulacje mi też zostało 7-10kg ale nie biorę już meridii, bo ostatnio nie chudłam już na niej więc doszłam do wniosku, że nie ma się co truć. pozdrawiam!!
Dziekuje Jak narazie jestem na 3 tabletce ,czuje sie dobrze .. Wczoraj bylam na imprezie urodzinowej wiec troche pojadlam ale od dzisiaj (czyli tak jak planowalam) biore sie za cwiczenia i diete ... Zamierzam wziasc jedno ,dwa opakowania w zaleznosci od tego jaki bedzie efekt ...Zastanawialam sie nad SB ,ale czy to bedzie dobra dieta ?jak myslicie ? ...
__________________
Może nie dziś ... nie jutro...ale pewnego dnia i do końca moich dni ...
weenuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:57   #3903
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez weenuska Pokaż wiadomość
Dziekuje Jak narazie jestem na 3 tabletce ,czuje sie dobrze .. Wczoraj bylam na imprezie urodzinowej wiec troche pojadlam ale od dzisiaj (czyli tak jak planowalam) biore sie za cwiczenia i diete ... Zamierzam wziasc jedno ,dwa opakowania w zaleznosci od tego jaki bedzie efekt ...Zastanawialam sie nad SB ,ale czy to bedzie dobra dieta ?jak myslicie ? ...
ja jestem na sb 7dzień w 2 fazie kg jakoś mi nie poleciały, ale cm owszem głód mnie bardzo nie męczył i ogólnie db się czuję. próbuj
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:09   #3904
zwyklaniezwykladziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar zwyklaniezwykladziewczyna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 239
Dot.: Meridia

wiatm! ostatnio uslyszalm o M poszperalm troszke na ten temat przewertowalm fora i inne strony o srodkach farmakologicznych i doszlam do wniosku ze jest to lek idealny dla mnie jutro ide do lekarza porozmawiac na ten temat moze sie uda
chcialabym bardzo w to wierzyc ale natknelam sie rowniez na sporo negtywnych opinii i troszke boje sie ze ja rowniez nie bede nalezala do rona szczesciar na ktore M bedzie dzialac... no ale coz zobaczymy... poza tym najpierw poczekam na to co powie lekarz
zwyklaniezwykladziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:59   #3905
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Meridia

mam pytanie do dziewczyn ktore juz odawna biora meridie po jakim czasie stosowania robi sie przerwe? lekarka mowila mi ze po pol roku a w necie czytalam ze po roku
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 15:55   #3906
zwyklaniezwykladziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar zwyklaniezwykladziewczyna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 239
Dot.: Meridia

dziewczyny a powiedzcie mi prosze czy sa tu gdzies jakies instrukcje jak kozystac ze swojego profilu gdyz wciaz sie nie moge ogarnac a chcialbym korzystac ze wszystkich jego mozliwosci :P jak narazie to wchodze na cudze mimo woli :P
pozdrawiam
zwyklaniezwykladziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 16:42   #3907
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn ktore juz odawna biora meridie po jakim czasie stosowania robi sie przerwe? lekarka mowila mi ze po pol roku a w necie czytalam ze po roku
moja lekarka mówiła, że po 3mcach. myślę, że to kwestia tego jak szybko tracisz kg, jak duzą masz nadwagę itp. zaufaj swojej lekarce.

Cytat:
Napisane przez zwyklaniezwykladziewczyna Pokaż wiadomość
dziewczyny a powiedzcie mi prosze czy sa tu gdzies jakies instrukcje jak kozystac ze swojego profilu gdyz wciaz sie nie moge ogarnac a chcialbym korzystac ze wszystkich jego mozliwosci :P jak narazie to wchodze na cudze mimo woli :P
pozdrawiam
instrukcji raczej nie ma. po prostu czytaj komunikaty.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 23:39   #3908
radeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Meridia

Witam dziewczyny, obserwuję to forum i zelixę od ponad roku. Jakie macie zdanie na temat różnicy między M a Zelixą? Brała któraś z Was większą dawkę niż 15mg? Bo na mnie nie bardzo chce działać 15mg, a miałam w M15 taką nadzieję, że waga poleci.Juz nie wiem co mam robić
radeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 07:36   #3909
Tasia
Przyczajenie
 
Avatar Tasia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 15
GG do Tasia
Dot.: Meridia

Dzis wzielam pierwsza tabletke Meridi 15. Troche kluje mnei w piersiach po lewej stronie ale nie wiem czy to przez te tabletki czy tez z nerwów. Tyle sie naczytalam o tych sutkach ubocznych itd ze chyab sie troche boje. Ale zrobie wszystko zeby schudnac bo okropnie sie czuje ze soba Troche mnie tylko przerazila cena, bo kupilam meridie za 130 zl!! chyba musze poszukac innej apteki.pozdrawiam wszytskich
Tasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 09:42   #3910
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Tasia Pokaż wiadomość
Dzis wzielam pierwsza tabletke Meridi 15. Troche kluje mnei w piersiach po lewej stronie ale nie wiem czy to przez te tabletki czy tez z nerwów. Tyle sie naczytalam o tych sutkach ubocznych itd ze chyab sie troche boje. Ale zrobie wszystko zeby schudnac bo okropnie sie czuje ze soba Troche mnie tylko przerazila cena, bo kupilam meridie za 130 zl!! chyba musze poszukac innej apteki.pozdrawiam wszytskich
O to może być wszystko od Meridii. I tak dużo zapłaciłaś??? Ja płaciłam za M10- 55 złotych, więc M15 może byc niewiele droższa.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 10:14   #3911
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Meridia

ja za M15 płace 48zł... w porywach do 51
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 10:51   #3912
zwyklaniezwykladziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar zwyklaniezwykladziewczyna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 239
Dot.: Meridia

heh... ja bylam dzis u lekarza i pani nie przepisala mi tabletek gdyz miala problem z moimi dokumentami w przychodni i kazala przyjsc jutro...
zwyklaniezwykladziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:27   #3913
Dominika2024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Question Dot.: Meridia

hej jestem tu pierwszy raz i tak się zastanawiam mam 159 i 66kg lekarz zaproponował mi M ...?? czy powinnam zacząć brać jak myślicie ?

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

czy mógłby ktoś mi odp?? mam już receptę:confuse d: ale nie wiem co zrobić???:conf used: :conf used: :conf used: :conf used: :conf used:
Dominika2024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:41   #3914
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Dominika2024 Pokaż wiadomość
hej jestem tu pierwszy raz i tak się zastanawiam mam 159 i 66kg lekarz zaproponował mi M ...?? czy powinnam zacząć brać jak myślicie ?

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

czy mógłby ktoś mi odp?? mam już receptę:confuse d: ale nie wiem co zrobić???:conf used: :conf used: :conf used: :conf used: :conf used:

Myślę, że jedna-dwie ikonki by wystarczyły

Meridię się powinno stosować od 30 BMI a Ty masz 26,1.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 12:46   #3915
Dominika2024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Meridia

czyli uważasz że lepiej nie? a jeśli jednak bym się zdecydowała czy było by to zgubne dla mojego zdrowia ???
Dominika2024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:52   #3916
weenuska
Raczkowanie
 
Avatar weenuska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Dominika2024 Pokaż wiadomość
czyli uważasz że lepiej nie? a jeśli jednak bym się zdecydowała czy było by to zgubne dla mojego zdrowia ???
Nie masz jakiegos wielkiego BMI ,ja na Twoim miejscu przeszlabym na jakas normalna diete ,troche sie poruszala .. Bo Meridia w jakis sposob niesie za soba konsekwencje . No ale zrobisz jak uwazasz .. A ile masz wlasciwie lat ?
__________________
Może nie dziś ... nie jutro...ale pewnego dnia i do końca moich dni ...
weenuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:56   #3917
Dominika2024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez weenuska Pokaż wiadomość
Nie masz jakiegos wielkiego BMI ,ja na Twoim miejscu przeszlabym na jakas normalna diete ,troche sie poruszala .. Bo Meridia w jakis sposob niesie za soba konsekwencje . No ale zrobisz jak uwazasz .. A ile masz wlasciwie lat ?


hmmm.... mam 19 lat ,
Dominika2024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 18:16   #3918
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Tasia Pokaż wiadomość
Dzis wzielam pierwsza tabletke Meridi 15. Troche kluje mnei w piersiach po lewej stronie ale nie wiem czy to przez te tabletki czy tez z nerwów. Tyle sie naczytalam o tych sutkach ubocznych itd ze chyab sie troche boje. Ale zrobie wszystko zeby schudnac bo okropnie sie czuje ze soba Troche mnie tylko przerazila cena, bo kupilam meridie za 130 zl!! chyba musze poszukac innej apteki.pozdrawiam wszytskich
no ja również zapłaciłam 120zł, ale za 2 opakowania.. alew iem, że ceny w aptekach potrafią bardzo się różnić

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
O to może być wszystko od Meridii. I tak dużo zapłaciłaś??? Ja płaciłam za M10- 55 złotych, więc M15 może byc niewiele droższa.
Cytat:
Napisane przez Dominika2024 Pokaż wiadomość
hmmm.... mam 19 lat ,
Dominika-więcej ruchu, mniej maców i zmiana trybu życia. poczytaj o przyspieszaniu przemiany materii
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 20:24   #3919
Tasia
Przyczajenie
 
Avatar Tasia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 15
GG do Tasia
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
O to może być wszystko od Meridii. I tak dużo zapłaciłaś??? Ja płaciłam za M10- 55 złotych, więc M15 może byc niewiele droższa.

no tak zaplacilam ;/ w sumie to nie bylo tego leku i babka powiedziala ze mi go sciagnie i jutro mam przyjsc. i za 2 opakowania (kazde po 30 tabletek )placilam 260 zl;/ nasteobym razem poszukam innej apteki, moze zle trafilam skoro mowicie ze placicie ok 50 zl...

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

a tak w ogole to po 1 dniu nie widze jakis bardzo niepokojących objawow. Troszke mi goraco i chce m is ei pic ale to sie da przezyc zobaczymy co bedize dalej. bylam tez dzis pobiegac troszke i skakalam na skakance jak narazie jestem pozytywnie nastawiona i mam nadizeje , ze tak juz zostanie
Tasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 08:48   #3920
Dominika2024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Meridia

Dominika-więcej ruchu, mniej maców i zmiana trybu życia. poczytaj o przyspieszaniu przemiany materii [/quote]
hmm...pewnie masz racje leniuch ze mnie ... chcę się uciec do najszybszego sposobu odchudzania , a niekoniecznie najzdrowszego dla mojego organizmu dziekuje
Dominika2024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 10:03   #3921
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Dominika2024 Pokaż wiadomość
Dominika-więcej ruchu, mniej maców i zmiana trybu życia. poczytaj o przyspieszaniu przemiany materii
hmm...pewnie masz racje leniuch ze mnie ... chcę się uciec do najszybszego sposobu odchudzania , a niekoniecznie najzdrowszego dla mojego organizmu dziekuje [/quote]

kazda z nas chcialaby latwo schudnac niestety jak jest latwo to pozniej jest jojo a to juz malo fajne jak masz jakies pytania to pisz jakos musimy sie wspierac!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:25   #3922
kamilka88ns
Raczkowanie
 
Avatar kamilka88ns
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
GG do kamilka88ns
Dot.: Meridia

Hej dziewczyny.Mam nadzieje,że mnie nie zjedziecie.Chciałam się zapytać czy można jakoś inaczej załatwić Meridię bądź Linndaxa.Po porodzie dużo schudłam.Ale można powiedzieć,że tylko w piersiach.Waże 53 kg i mam 159 cm.Niby mało...ale mimo,że chudłam to cały czas tak samo wyglądam.Nogi mam grube konkretnie uda.Czytam,że te tabletki są dla bardzo otyłych,więc wiem,że lekarz na pewno mi nie wypisze.Kombinuje jak nie wiem i nic
Pomożecie?
__________________
Sama...Sama...Zupełnie Sama...

Wielka Miłość Zdarza Się W życiu Tylko Raz... Wszystko Co Następuje Potem Jest Tylko Szukaniem Tej Utraconej Miłości...

kamilka88ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:45   #3923
Dominika2024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
hmm...pewnie masz racje leniuch ze mnie ... chcę się uciec do najszybszego sposobu odchudzania , a niekoniecznie najzdrowszego dla mojego organizmu dziekuje
kazda z nas chcialaby latwo schudnac niestety jak jest latwo to pozniej jest jojo a to juz malo fajne jak masz jakies pytania to pisz jakos musimy sie wspierac![/quote]


wiesz bo ja na to patrze tak.... brała bym te tabletki przez miesiąc wraz z dietą a potem pozostała bym na diecie i powoli powracała bym do normalnego trybu odżywiania ... tylko boje się ze te tabletki mogą mi niezłe nakombinować w organizmie jak myślisz??

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilka88ns Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Mam nadzieje,że mnie nie zjedziecie.Chciałam się zapytać czy można jakoś inaczej załatwić Meridię bądź Linndaxa.Po porodzie dużo schudłam.Ale można powiedzieć,że tylko w piersiach.Waże 53 kg i mam 159 cm.Niby mało...ale mimo,że chudłam to cały czas tak samo wyglądam.Nogi mam grube konkretnie uda.Czytam,że te tabletki są dla bardzo otyłych,więc wiem,że lekarz na pewno mi nie wypisze.Kombinuje jak nie wiem i nic
Pomożecie?

oferty można znaleźć w internecie ale nie wiem czy kupno leków przez internet jest bezpieczne
Dominika2024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 12:58   #3924
kamilka88ns
Raczkowanie
 
Avatar kamilka88ns
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
GG do kamilka88ns
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Dominika2024 Pokaż wiadomość
kazda z nas chcialaby latwo schudnac niestety jak jest latwo to pozniej jest jojo a to juz malo fajne jak masz jakies pytania to pisz jakos musimy sie wspierac!

wiesz bo ja na to patrze tak.... brała bym te tabletki przez miesiąc wraz z dietą a potem pozostała bym na diecie i powoli powracała bym do normalnego trybu odżywiania ... tylko boje się ze te tabletki mogą mi niezłe nakombinować w organizmie jak myślisz??

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------




oferty można znaleźć w internecie ale nie wiem czy kupno leków przez internet jest bezpieczne[/quote]


Szukałam ale nie wiele jest Dzwoniłam do jakiejś kobiety no ale tabletki za 140 zl.Troche drogo.A czy któraś z Was by mogła na siebie wziąć recepte?Bo widzę,że Wam lekarze wypisują.
Przez neta się boje :/
__________________
Sama...Sama...Zupełnie Sama...

Wielka Miłość Zdarza Się W życiu Tylko Raz... Wszystko Co Następuje Potem Jest Tylko Szukaniem Tej Utraconej Miłości...

kamilka88ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 13:02   #3925
Dominika2024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez kamilka88ns Pokaż wiadomość
wiesz bo ja na to patrze tak.... brała bym te tabletki przez miesiąc wraz z dietą a potem pozostała bym na diecie i powoli powracała bym do normalnego trybu odżywiania ... tylko boje się ze te tabletki mogą mi niezłe nakombinować w organizmie jak myślisz??

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------




oferty można znaleźć w internecie ale nie wiem czy kupno leków przez internet jest bezpieczne

Szukałam ale nie wiele jest Dzwoniłam do jakiejś kobiety no ale tabletki za 140 zl.Troche drogo.A czy któraś z Was by mogła na siebie wziąć recepte?Bo widzę,że Wam lekarze wypisują.
Przez neta się boje :/[/quote]

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2009-02-24 o 14:26 Powód: podanie namiarów na leki na recepte sprzedawane w sieci
Dominika2024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 14:11   #3926
kamilka88ns
Raczkowanie
 
Avatar kamilka88ns
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
GG do kamilka88ns
Dot.: Meridia

Dziękuję.Tylko czy można 'ufać takim ogłoszeniom'?!
__________________
Sama...Sama...Zupełnie Sama...

Wielka Miłość Zdarza Się W życiu Tylko Raz... Wszystko Co Następuje Potem Jest Tylko Szukaniem Tej Utraconej Miłości...

kamilka88ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 14:53   #3927
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez kamilka88ns Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Mam nadzieje,że mnie nie zjedziecie.Chciałam się zapytać czy można jakoś inaczej załatwić Meridię bądź Linndaxa.Po porodzie dużo schudłam.Ale można powiedzieć,że tylko w piersiach.Waże 53 kg i mam 159 cm.Niby mało...ale mimo,że chudłam to cały czas tak samo wyglądam.Nogi mam grube konkretnie uda.Czytam,że te tabletki są dla bardzo otyłych,więc wiem,że lekarz na pewno mi nie wypisze.Kombinuje jak nie wiem i nic
Pomożecie?
polecam ruch. za mało ważysz, żeby kwalifikować się do leczenia. DUżO RUCHU, np pilates

Cytat:
Napisane przez Dominika2024 Pokaż wiadomość
kazda z nas chcialaby latwo schudnac niestety jak jest latwo to pozniej jest jojo a to juz malo fajne jak masz jakies pytania to pisz jakos musimy sie wspierac!

wiesz bo ja na to patrze tak.... brała bym te tabletki przez miesiąc wraz z dietą a potem pozostała bym na diecie i powoli powracała bym do normalnego trybu odżywiania ... tylko boje się ze te tabletki mogą mi niezłe nakombinować w organizmie jak myślisz??

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------




oferty można znaleźć w internecie ale nie wiem czy kupno leków przez internet jest bezpieczne[/quote]
jesteś młodziutka, niewiadomo jakie negatywne skutki mogą wystąpić dopiero w przyszłości.

Cytat:
Napisane przez kamilka88ns Pokaż wiadomość
wiesz bo ja na to patrze tak.... brała bym te tabletki przez miesiąc wraz z dietą a potem pozostała bym na diecie i powoli powracała bym do normalnego trybu odżywiania ... tylko boje się ze te tabletki mogą mi niezłe nakombinować w organizmie jak myślisz??

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------




oferty można znaleźć w internecie ale nie wiem czy kupno leków przez internet jest bezpieczne

Szukałam ale nie wiele jest Dzwoniłam do jakiejś kobiety no ale tabletki za 140 zl.Troche drogo.A czy któraś z Was by mogła na siebie wziąć recepte?Bo widzę,że Wam lekarze wypisują.
Przez neta się boje :/[/quote]

za 140zł możesz odwiedzić dobrego dietetyka albo kupić karnet na fitnes.

Cytat:
Napisane przez Dominika2024 Pokaż wiadomość
Szukałam ale nie wiele jest Dzwoniłam do jakiejś kobiety no ale tabletki za 140 zl.Troche drogo.A czy któraś z Was by mogła na siebie wziąć recepte?Bo widzę,że Wam lekarze wypisują.
Przez neta się boje :/
[/quote]

Cytat:
Napisane przez kamilka88ns Pokaż wiadomość
Dziękuję.Tylko czy można 'ufać takim ogłoszeniom'?!
to jakiś absurd.
DZIEWCZYNY TO NIELEGALNE! SKąD WIECIE CO KUPICIE???? żYCIE WAM NIE JEST MIłE?

mam nadzieję, że moderator wykasuje Wasze posty.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:42   #3928
kamilka88ns
Raczkowanie
 
Avatar kamilka88ns
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
GG do kamilka88ns
Dot.: Meridia

Niestety nie mam czasu na chodzenie na fitness bądź pilates.
Pójdę do rodzinnego,moze akurat mi wypisze te tabletki.
__________________
Sama...Sama...Zupełnie Sama...

Wielka Miłość Zdarza Się W życiu Tylko Raz... Wszystko Co Następuje Potem Jest Tylko Szukaniem Tej Utraconej Miłości...

kamilka88ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 18:54   #3929
zwyklaniezwykladziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar zwyklaniezwykladziewczyna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 239
Dot.: Meridia

poszlam dzis do lekarza po recepte... i nie dostalam ;( pani powiedziala ze mam zbyt wysokie cisnienie i nie przepisze mi M a gdy zapytalm od czego mam to cisnienie stwierdzila ze od nadwagi... dla mnie to dziwne takie troszke bledne kolo bo z tego co powiedziala pani wynika ze musze schudnac (zeby obnizyc cisnienie) i wtedy moge dostac tabletki na odchudzanie ;(((
zwyklaniezwykladziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:14   #3930
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez kamilka88ns Pokaż wiadomość
Niestety nie mam czasu na chodzenie na fitness bądź pilates.
Pójdę do rodzinnego,moze akurat mi wypisze te tabletki.

Sądzę, że 15 minut się zawsze znajdzie. Z tego co piszesz, to w ogóle nie masz nadwagi. Liczyłaś swoje BMI?
A ile chcesz schudnąć??? 5-10-15kg??


Jakbym ważyła mając 170cm - 64 kg, to bym w niebo wzięta była!!!

Aj ... ;/

zwyklaniezwykladziewczyna
Niestety Meridia podnosi baaaardzo ciśnienie krwi. A Ty masz teraz zbyt wysokie, więc to byłoby niebezpieczne dla Twojego zdrowia ją stosować.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 16:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.