karmienie a solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-02, 13:03   #1
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz

karmienie a solarium


Już się pogubiłam, jeśli chodzi o korzystanie z solarium w czasie karmienia dziecka piersią? Jedni mówią, że nie wolno, inni opracowywując artykuł do gazety "Rodzice" piszę, że promienie z lamp nie wpływają na ilość i jakość pokarmu u kobiety... [img]icons/1pomocy.gif[/img]
Wiem, że jest lato i spokojnie opalam się naturalnie, ale muszę rozwiać te wątpliwości, jeśli coś wiecie napiszcie.
[img]icons/icon40.gif[/img]
Pozdrawiam cieplutko.
Aneta
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-02, 15:25   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Solarium a karmienie piersią???

Jesli przeczytasz cykl artykulow Basi Kwiatkowskiej, to sie dowiesz, ze opalanie w ogole nie nalezy do zdrowych zajec, juz calkowicie abstrahujac od tego, czy teraz karmisz, czy nie...

--> http://www.wizaz.pl/menu_slonce.php

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 22:23   #3
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Solarium a karmienie piersią???

No Złośliwiec masz u mnie plus, wielki plus. Męski punkt widzenia no i mocny punkt widzenia.
A tak na marginesie nie przyszło wam do głowy że jeżeli sie karmi ( pewnie po porodzie, no bo i jak inaczej) to i może są lub zrobią sie rozstępy (nie wiem jak długo jesteś po porodzie. A jeśli rozstępy to dodatkowe katowanie tych miejsc słoneczkiem pieknie je podretuszuje i jeszcze bardziej wysyszy.
Swoją drogą ponoć kobiety opalaja się bo chcą lepiej wygladać. Wiem Złośliwiec że jesteśmy tu mniejszoscią, ale czy tobie też podobaja się opalone na solarium kobiety?
Pozdrawiam.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 08:01   #4
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Drodzy panowie...

Miałam już okazję poznać męski punkt widzenia [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie chcę się usprawiedliwiać, ale nadmienię tylko, że kobiety po porodzie chcą wyglądać atrakcyjnie i nie ma się czemu dziwić, prawda? Ja osobiście nie jestem aż taką zwolleniczką solarium, niemniej jednak jeśli chodzi o samo opalanie to nie mogę zgodzić się z Waszą opinią drodzy Panowie...
Opalona kobieta to przyjemny wizualny widok dla męskich oczu....A może się mylę....
[img]icons/icon40.gif[/img]
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 08:47   #5
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
do anetki m. o opalaniu

mam ten sam problem co ty. i niech mi zlo nie mowi, ze facetom podobaja sie bledziutkie twarze i takiez nogi u kobiet. kazdy faceet lubi jak jego kobieta wyglada zdrowo i ladnie a nieodzownym atrybitem zdrowego wygladu jest lekko pozlocona sloneczkiem skora. poza tym po porodzie rodzi sie w wielu kobietach ( u mnie na przyklad0 wielka potrzeba atrakcyjnosci. nigdy w zyciu tak o siebie nie dbalam jak tera - 3,5 miesiaca po porodzie. walcze z rozstepami, wypdajacymi wlosami a wszyscy ( nie tylko maz ) mowia mi ,ze nigdy tak kobieco i atrakcyjnie nie wygladalam. a wracajac do sprawy opalania to owszem boje sie prażyc rozstępy na słoneczku albo w solarium, uzywam wiec samoopalacza Dior Bronze 9w kremie do buzi i w sprayu do ciła) i polecam te kosmetyki wszytskim nie tylko mlodym mausiom.
[img]icons/icon40.gif[/img]
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 08:55   #6
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
skwarki

Przykro mi to mowic, ale wiele kobiet chodzacych na solarium wyglada po prostu jak skwarki... To jest az nieapetyczne!

Zajrzyjcie do KW, tam sa setki samoopalaczy - po co sie smazyc w rakogennym ultrafiolecie, skoro ten sam efekt mozna uzyskac w godzine w domowym zaciszu?

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 09:12   #7
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: skwarki

zlosliwiec napisał(a):
> Przykro mi to mowic, ale wiele kobiet chodzacych na solarium wyglada po prostu jak skwarki... To jest az nieapetyczne!
>
> Zajrzyjcie do KW, tam sa setki samoopalaczy ...

Zło, więc uważasz, że lepiej wyglądać jak kurczak?? Nie rozśmieszaj mnie [img]icons/icon7.gif[/img], to już wolę wyglądać jak skwarka.
Dla mnie solarium jest ok, trzeba tylko znać umiar
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-05, 09:25   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: skwarki

Asieńka napisał(a):

> Zło, więc uważasz, że lepiej wyglądać jak kurczak?? Nie rozśmieszaj mnie [img]icons/icon7.gif[/img], to już wolę wyglądać jak skwarka.
> Dla mnie solarium jest ok, trzeba tylko znać umiar

Ja też uważam Asieńko, że mężczyźni wolą ciała opalonych kobiet - ale na pewno nie mówimy tutaj o ciemnej opaleniźnie, która bardzo postarza. Natomiast nie mogę się zgodzić, że solarium jest dobrym rozwiązaniem tego problemu. To jest chyba najgorsze rozwiązanie. Skóra naprawdę o wiele szybciej się starzeje i to jest fakt. Więc czy warto dla dla czasowego podniesienia atrakcyjności dodawac sobie z pełną premedeytacją lat?

Ja zdecydowanie wolę osiągnąć ten efekt saoopalaczami. Tym bardziej, że są one coraz lepsze i naprawdę efekt jest bardzo naturalny.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 09:27   #9
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: skwarki

Asieńka napisał(a):
> Zło, więc uważasz, że lepiej wyglądać jak kurczak?? Nie rozśmieszaj mnie [img]icons/icon7.gif[/img], to już wolę wyglądać jak skwarka.
> Dla mnie solarium jest ok, trzeba tylko znać umiar

Nie wiem, gdzie napisalem, ze cera alabastrowa jest najpiekniejsza... Nie pisalem tak i nie uwazam, ze nieopalona zawsze jest ladna. Stad moja wzmianka o samoopalaczach [img]icons/icon7.gif[/img]

Problem w tym, ze wiekszosc pan odwiedzajacych solarium wyglada jak skwarek. Spieczona na ciemny braz, sucha, martwa i marszczaca sie skora - to mi sie kojarzy natychmiast, jak slysze slowo solarium. Ile jest to procentowo nie wiem, ale ostatnio coraz wiecej takich osob widac na ulicach, szczegolnie podczas upalow, gdy takie skwary paraduja dumnie prezentujac swoje wysmazone w ultrafiolecie wdzieki... Ble!

Dlatego nie odczuwam przyjemnosci widzac taka kobiete, a raczej niesmak...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 09:54   #10
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: skwarki - przykład

Nie wiem, czy zaglądacie do newsów, ale Basia Kwiatkowska zamieściła tam bardzo znamienny przykład w kwestii opalania. Powtarzam go tu, żeby nie trzeba było szukać - obejrzyjcie zdjęcie.

I uważam, ze dziewczyny zarzuciły Zło coś, czego nie powiedział:
1. nie powiedział, ze kobieta po porodzie nie powinna o siebie dbac
2. nie powiedział, że w ogóle kobieta nie powinna o siebie dbać
3. Nie powiedział, ze kobieta powinna być blada
4. nie powiedział, ze tylko blade kobiety podobają się mężczyznom

Zasugerował jedynie, że opalanie jest niezdrowe i opaleniznę można osiągnąć w inny sposób (bo Basia to pisze w swoich artykułach), czyli samoopalaczami - to sposób o wiele zdrowszy. Co według mnie oznacza, ze dba o to, żeby kobiety odwiedzające te strony były piękne i zadbane - także w przyszłości, a przy tym sobie nie szkodziły [img]icons/icon10.gif[/img]

Pozdrawiam wszystkich [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 09:57   #11
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: skwarki - przykład

Buniek [img]icons/1cmok.gif[/img] za obrone mojej skromnej i bezbronnej osobki [img]icons/icon10.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-05, 09:58   #12
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: skwarki

Zło, a Ty cały czas piszesz o dziewczynach, które przesadzają i zgodzę się, że wygląda to nieapetycznie, podobnie jak przesada z samoopalaczem czy innym specyfikiem.
Ja uwielbiam solarium zimą i nie dam sobie wmówić, że wyglądam jak skwara a już na pewno że nieapetyczna :P
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 09:58   #13
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: skwarki - przykład

zlosliwiec napisał(a):
> Buniek [img]icons/1cmok.gif[/img] za obrone mojej skromnej i bezbronnej osobki [img]icons/icon10.gif[/img]

Jesteś rozczulająco bezbronny [img]icons/icon31.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 10:32   #14
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: skwarki

Asienko
Reklamujesz sie? [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]

Asieńka napisał(a):
> Ja uwielbiam solarium zimą i nie dam sobie wmówić, że wyglądam jak skwara a już na pewno że nieapetyczna :P
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 10:34   #15
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: skwarki

Oto przykład jak przy korzystnych warunkach (figura, uroda, itp) można wyglądać niekorzystnie nawet na własnym ślubie.

Świetny przykład skwarki ---> patrz załączone zdjęcie.

dziewczyny, nie przesadzajcie z solarium.
Nie mówię o naturalnie złocistej skórze, ale chyba nikomu nie podobają się te blond murzynki lub co gorsza blodynki o marchewkowej skórze paradujące latem po ulicach!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skrzynecka.jpg (31,2 KB, 11 załadowań)
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:04   #16
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: skwarki

Hehehe, a ja nie mówię, że to są skwarki tylko suszone śliwki, bo strasznie widać na takiej spalonej skórze (głównie buzi) wszystkie zmarszczki szczególnie te wokół oczu [img]icons/icon12.gif[/img] Zmarszczki niekoniecznie adekwatne do wieku [img]icons/icon28.gif[/img] No i ten kolor [img]icons/icon7.gif[/img] To przepis właśnie na suszone śliwki [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:43   #17
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: skwarki - przykład

o rany Buniek - jaki wywod hehe - robisz kurs prawniczy czy jak? [img]icons/icon12.gif[/img]

A co do opalania - lub nie to tez kwestia gustu. Ja sie nie opalam, ani na sloncu (nie lubie) ani w solarium (tym bardziej nie lubie [img]icons/icon12.gif[/img] ) a do uzywania samoopalaczy, jestem za bardzo niesystematyczna (no dobra powiem to - len ze mnei straszny i zwyczajnie mi sie nie chce czasami [img]icons/icon12.gif[/img] ) - poza tym i tak zlazi to wszystko ze mnie zanim naloże hehehe [img]icons/icon10.gif[/img]
I widząc mnie niektorym sie podoba że mam jasną skore - inni z przerażeniem wolają "o Boże ale Ty blada jesteś" [img]icons/icon12.gif[/img] A skoro mi nie przeszkadza że jest ona sobie bialawa [img]icons/icon12.gif[/img] - i dobrze sie z tym czuje to uważam że jest OK. Tak samo jak jest OK, że ktos chce byc opalony to mu poprawia samopoczucie i poczucie wlasnej atrakcyjności.

No a z przesadą to juz inna sprawa. Mi osoba po przedawkowaniu na solarium kojarzy sie ze starym pomarszczonym Chinczykiem heheh [img]icons/icon12.gif[/img]

no - wszystkim milego dzionka życze [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Nie wiem, czy zaglądacie do newsów, ale Basia Kwiatkowska zamieściła tam bardzo znamienny przykład w kwestii opalania. Powtarzam go tu, żeby nie trzeba było szukać - obejrzyjcie zdjęcie.
>
> I uważam, ze dziewczyny zarzuciły Zło coś, czego nie powiedział:
> 1. nie powiedział, ze kobieta po porodzie nie powinna o siebie dbac
> 2. nie powiedział, że w ogóle kobieta nie powinna o siebie dbać
> 3. Nie powiedział, ze kobieta powinna być blada
> 4. nie powiedział, ze tylko blade kobiety podobają się mężczyznom
>
> Zasugerował jedynie, że opalanie jest niezdrowe i opaleniznę można osiągnąć w inny sposób (bo Basia to pisze w swoich artykułach), czyli samoopalaczami - to sposób o wiele zdrowszy. Co według mnie oznacza, ze dba o to, żeby kobiety odwiedzające te strony były piękne i zadbane - także w przyszłości, a przy tym sobie nie szkodziły [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> Pozdrawiam wszystkich [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 11:55   #18
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: skwarki - przykład

palomino napisał(a):
> o rany Buniek - jaki wywod hehe - robisz kurs prawniczy czy jak? [img]icons/icon12.gif[/img]
>
No jak rany! Miało Cię nie być, podobno się uczysz? [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Ja tu sobie spokojnie szaleję po forum, a tu mnie Sokole oko obserwuje [img]icons/icon12.gif[/img] Zestresowałam się [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
PS. Ja śpię z prawnikiem - mam wprawę [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 12:02   #19
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: skwarki - przykład

BabciaWeatherwax napisał(a):
> No jak rany! Miało Cię nie być,

nic z tego [img]icons/icon12.gif[/img]

>podobno się uczysz?

podobno tak [img]icons/icon10.gif[/img]

> [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Ja tu sobie spokojnie szaleję po forum, a tu mnie Sokole oko obserwuje [img]icons/icon12.gif[/img] Zestresowałam się [img]icons/icon10.gif[/img]

to juz wiem dlaczego chcialas uspic moją czujność [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] Nici z tego [img]icons/icon10.gif[/img]
a na stres zjedz coś gorącego hyhyhy [img]icons/icon10.gif[/img]

> PS. Ja śpię z prawnikiem - mam wprawę [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

a ta wprawa to w spaniu czy w prawie? [img]icons/icon12.gif[/img] hehehe

[img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-05, 12:06   #20
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: skwarki - przykład

palomino napisał(a):
> nic z tego [img]icons/icon12.gif[/img]
>
[img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]

> a na stres zjedz coś gorącego hyhyhy [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Sadystka! Jest 28 stopni w cieniu [img]icons/icon10.gif[/img]

> a ta wprawa to w spaniu czy w prawie? [img]icons/icon12.gif[/img] hehehe
>
Both [img]icons/tongue.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-05, 14:01   #21
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: skwarki - przykład

fajnie ze ta kwestia została poruszona... myślę że większość dziewczyn korzystających z solariów na pewno ma problemy z określeniem wyraźnej granicy... A tanoreksja to fakt, sama znam osoby uzależnione. Coraz więcej widac dziewczyn które przesadzają ze słoncem, i chyba w ogóle nie zdają sobie sprawy że to wygląda strasznie nieapetycznie. Sama dzis widziałam takich kilka, jedna mogła miec dwadzieścia parę lat a wygladała chyba na 40, brrr! Niby ciągle się mówi o szkodliwości solariów, a jakoś słabo to dociera...
Jeśli chodzi o mnie, mam bardzo jasną skórę i w dodatku silną alergie słoneczną, próbowałam kiedys przygotowywać skórę do kontaktu ze skórą, ale bez większych sukcesów. Dlatego od paru lat jestem wierna samoopalaczom, głównie Guerlaina, są świetne, do nóg Lancome i Helena Rubinstein plus mam zawsze jakieś brązujące pianki do ciała, balsamy itp. I jestem wrogiem słońca, bo widzę po swoich studentkach że wyglądają starzej ode mnie i mają zmarszczki w wieku 20 lat...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 21:56   #22
anulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 155
Solarium czy mogę korzystać jak karmię

Dziewczynki czy mogę korzystać z solarium czy są jakieś przeciwwskazania jak karmie piersią.
I czy lepiej smarować się kosmetykami do opalania czy nie, żeby ładnie skóra się opaliła
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz
anulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 23:25   #23
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Solarium czy mogę korzystać jak karmię

w zadnym wypadku nie powinnas chodzic na solarium podczas karmienia piersia! mozesz sobie zafundowac trwale przebarwienia. Lepiej zainwestuj w dobry samoopalacz.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 01:07   #24
malpka120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 22
Re: Solarium czy mogę korzystać jak karmię

tu jest napisane, ze nie
http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_uva_uvb_cz2.php
malpka120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 09:56   #25
ewelina0028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
karmienie a solarium

Witam.Jestem szczesliwa mama od 5 tygodni.Karmie moja corke piersia.Mam pytanie:czy moge i kiedy zaczac opalanie w solarium.
ewelina0028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 11:15   #26
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: karmienie a solarium

Chyba założyłaś 2 razy ten sam wątek Co do solarium to ogółem jest ono niezdrowe i najlepiej byłoby powiedzieć mu dowidzenia ale jeżeli chcesz chodzić to moim zdaniem dopiero za kilka miesięcy.
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 15:45   #27
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Smile Dot.: karmienie a solarium

jak karmiłam piersią to pytałam ginekologa o opalanie w solarium,powiedział mi,że nie szkodzi,ale lepiej sie upewnić.zadzwoń do swojego ginekologa i zapytaj się.
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 15:59   #28
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: karmienie a solarium

Z czego mi wiadomo, nie wolno opalać się w solarium, jeśli się karmi.Chyba,że zakryjesz piersi. Sam fakt , iż w tym czasie piersi są nadwrażliwe , a w szczególności sutki powinno nam dać do myślenia .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 16:06   #29
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: karmienie a solarium

sama za niedłoogo zostane mamą i tez pytałam o to ginka powiedział mi ze przez pierwsze 4 miesiace nalezy sie wstrzymac
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 09:46   #30
Gracjana10
Przyczajenie
 
Avatar Gracjana10
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 28
GG do Gracjana10
Dot.: karmienie a solarium

solarium nie ma wplywu na mleko gdy sie karmi pirsia, jedyne na co musisz uwazac, to przebarwienia, po zosalrium moga sie utrwalic i bardziej uwidocznic, ja opalam sie w solarium moja malutka ma 3,5 miesiaca.

Jezeli twoja pociecha ma jeszcze 5 tyg to wstrzymaj sie do konca pologu, niech gospodarka hormonalna sie ustabilizuje
Gracjana10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.