Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-05, 23:59   #1
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967

Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ????


Hmm, móje zapytanie dotyczy stosowania kremu/żelu pod oczy. Smaruję się nim rano, ale w ciagu dnia nieraz ( a szczególnie teraz jak jest tak gorąco i duszno) czuję, że skóra nie jest odpowiednio nawilżona i się ściąga. No i teraz nie wiem mam wklepać ten żel pod oczy pomimo makijażu na twarzy ??? Może to pytanie jest dziwne ale od rana do wieczornych godzin nieraz jestem poza domem i co wtedy?? Chciałabym powiedzieć, że raczej nie mam szans na zmycie makijażu i nakładanie wszystkiego "od podstaw". Może problem jest niewielki, ale często odczuwam dyskomfort własnie pod oczami, takie lekkie ściągnięcie.radziłam sobie wklepywaniem żelu i to pomagało, bo nic innego jakoś nie przyszło mi do głowy [img]icons/icon7.gif[/img]
A może ktoś ma jakieś pomysły w tym temacie ?? [img]icons/icon7.gif[/img]
Aktualnie uzywam żelu pod oczy Vichy.
Pozdrawiam gorąco [img]icons/icon7.gif[/img]
Ślicznie dziękuję [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 12:22   #2
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ????

Widocznie żele są dla Ciebie za lekkie.Nie wiem, ile masz lat, bo to chyba ma znaczenie . Ale mogę Ci powiedzieć, że do niedawna miałam taki sam problem, również dodatkowo w ciągu dnia musiaław wklepywać żel pod oczy, bo poranna aplikacja nie wystarczała. Pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu i nie jest lekko. Ale ostatnio pani w aptece namówiła mnie na krem RetiC Vichy i wszystko jest super. Skóra pod oczami jest mięciutka,nawilżona, ładnie napięta i to przez cały dzień. Polecam, na prawdę dobra rzecz. Tylko podobno można go stosować ok. 25 roku życia .
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 12:33   #3
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ????

Nie, nie , nie. Może coś zle napisałam [img]icons/icon7.gif[/img] Stosuję akurat obecnie ten preparat, ale wcześniej stosowałam mnóstwo innych w tym kremów też [img]icons/icon7.gif[/img] Nawet niezrównany Shiseido nie wytrzymywał od dajmy na to 8 rano do 20 [img]icons/icon7.gif[/img] I czułam suchość.
A co do reti i innych retinoli to nie mogę ich niestety stosować. Używam przeciwzmarszczkowych i silnie nawilżających, bo nie mam ani sińców pod oczami ani nie robią mi się worki. Stosuję 2 razy w tygodniu różne maseczki na tą część twarzy. Już sama nie wiem.
hmm, a 25 lat było minęło [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 12:40   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ????

Ivek [img]icons/icon10.gif[/img] a ja mam wrazenie, ze jak sciaga znaczy, ze niewiele pomogą zele i inne takie, trzeba ją doprowadzic do stanu wyjsciowego, czyt dobrego [img]icons/icon10.gif[/img] a co z podkładem ?? , jakie cienie ?? , moze to wina wody ? tam wiadomo skóra cieniutka, ale musiał byc czynnik, który spowodował ze jest ciensza i wrazliwa i bardziej sucha niz zwykle ..bo przecie se nie zamówiłas nagle takich suchych oczu [img]icons/icon12.gif[/img] takze ivek [img]icons/1cmok.gif[/img] ja tam radze je dobrze odzywic i nawilzyc [img]icons/icon10.gif[/img] a i jeszcze u dermatologa bym sie pojawiła, bo moze masz tego typu alergie- ja miałam, a skóra pod oczami była istnym pobojowiskiem dzieki temu [img]icons/icon41.gif[/img]

se zmykam do roboty [img]icons/icon29.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 12:46   #5
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ????

Iwuś, ja Ci radzę tak (sama stosuję): pod ślipia nie kładę podkładu, ani nic, jedynie delikatnie przypudrowuję, ewentualnie daje cosik rozświetlającego, zeby nie świecić podkówkami. I kilkakrotnie w ciągu dnia wklepuję kolejną porcję kremiku tylko pod oczka, czekam aż się wchłonie i ponownie pudruję/rozświetlam. U mnie pomaga - zauważyłam, że odkąd przestałam kłaść podkładzik pod oczka - stan skóry znacząco się poprawił [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
S. Żele niestety nie działają - musze same kremy stosować [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 12:53   #6
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ????

no [img]icons/icon10.gif[/img] po wywodzie Bubu [img]icons/icon29.gif[/img] , widac dlaczego zapytałam o podkład [img]icons/icon10.gif[/img] hehh..tylko dlaczego mam skleroze i zapomniałam napisac , ze moze to płyn do demakijazu oczek cos knoci z nimi ? [img]icons/icon10.gif[/img] tego nie wie nikt [img]icons/icon10.gif[/img]

ahoj pijani marynarze [img]icons/icon40.gif[/img] ide se
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 13:01   #7
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ????

Moja kuzynka tez miała ten problem - bardzo jej pomogło przecieranie okolic pod oczami oliwką dla dzieci, na noc. Nie wiem, może Tobie też pomoże [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-06, 14:55   #8
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ????

Iwuś, żem se jeszcze przypomniała: a pysio czym zmywasz? nie żelikiem aby? Bo jak żelikiem, to radzę Ci z serca - zarzuć i pokochaj mleczka i śmietanki. Jak nie używasz, zapomnij, pytania nie było [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] diabołku hyhyhyyyyy
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 19:41   #9
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ????

Ślicznie dziękujęza odpowiedzi [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Ostatnio jakaś pomysłowa jestem, co pomyślę to macham posta [img]icons/icon28.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]

Hę tak sobie myślę i myślę [img]icons/icon12.gif[/img] i wymysliłam, że to podkład jednak!!! Buniek masz rację [img]icons/1cmok.gif[/img] Muszę omijać okolice oczu, szczególnie , że ja używam matującego Revlona Colorstay [img]icons/icon7.gif[/img] A żeby efekt był lepszy zaaplikuję na noc pod oczka oliwkę dla dzieci [img]icons/icon7.gif[/img] Hehehe [img]icons/icon7.gif[/img]
Oluś nie mam alergii ( na szczęście [img]icons/icon7.gif[/img] ) ja nie z tych [img]icons/icon12.gif[/img]
Zresztą co tu mówić - wystarczy mi to co mam, a nie jeszcze jakieś okropne alergie [img]icons/icon12.gif[/img]

Dziękuję Dziewczynki [img]icons/1cmok.gif[/img]

Bunia różki się stopiły przez to słońce a ogonek gdzieś zaniknął po kremach na cellulit [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 21:03   #10
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ???? / Babcia

Oj.... aż się wystraszyłam...jak przeczytałam...... nie wolno buźki zmywać żelem ???? Jak takkkkk baaaaaaardzo nie znosze wieczorkami mazać sie mleczkiem i wacikiem.... dlatego żelik raz dwa załatwia problem....... a też mam nieciekawą skórę pod oczkami.
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 21:08   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ???? / Babcia

monia [img]icons/icon7.gif[/img] napisał(a):
> Oj.... aż się wystraszyłam...jak przeczytałam...... nie wolno buźki zmywać żelem ????

Monia, nie tyle nie wolno, co moze to być jedna z przyczyn wysuszonej skóry pod oczami. Żeliki są jednak, nawet te delikatne, mocniej wysuszające niż mleczka. Mówi przeze mnie doświadczenie [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-06, 21:48   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ????

A ja wypróbowałam i polecam kapsułki z olejkiem z wiesiołka i wit.E lub z olejkiem z ogórecznika , albo kapsułki z wit.A+E (te ostatnie latem tylko na noc), poprawiają wygląd skóry i po jakimś czasie także wygląd rzęs.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-07, 11:05   #13
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jak to jest z kremami/żelami pod oczy ????

Zdaję relację [img]icons/icon7.gif[/img] Wczoraj wysmarowałam się na noc pod oczkami witaminką A+E z kapsułki [img]icons/icon7.gif[/img] Skóra jest świetna [img]icons/icon7.gif[/img] A dzisiaj nie malowałam się pod oczkami podkładem [img]icons/icon7.gif[/img] Myslę, że zagadka rozwiązana [img]icons/icon7.gif[/img]
Ślicznie dziękuję za wszystkie porady [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.