Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-09, 09:51   #2851
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

neliel, wygarnęłaś wszystko porządnie spod pach, ułożyłaś piersi w miseczkach i podciągnęłaś ramiączka? Jeśli tak to jeżeli jest tego luzu niewiele, to zostaw go i noś, bo szybko ci się wypełni. Jeśli dość sporo za duży to wymień, ale na miseczkę niżej, nie dwie, czyli weź 65G. Obwód na kórą haftkę nosisz?
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 09:53   #2852
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny, mam pytanie!

Jak zmierzyć głębokość miseczki i rozstaw fiszbin w staniku???
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 10:02   #2853
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mam pytanko a nie chce zakladac nowego watku.
Czy moglybyscie polecic mi jakies wkladki do biustonosza wiem ze sa takie jakies silikonowe ale raczej znam ze slyszenia a nie uzywalam nigdy,ale totalnie nie wiem jakie co i jak,poprosze o wasza porade.
Szukalam na all jakies ale nie wiem ktore sa cos warte.
Chcialam takie wkladki co sie wklada do stanika tam do tego"schowka":P
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 12:33   #2854
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
Mini8700 - nie chcę Cię martwić, ale opisujesz klasyczne objawy za szerokiego obwodu. Z prawidłowego piersi nie mają żadnych szans wysunąć się dołem. To co wygarniasz też rozjeżdża się najszybciej w za luźnych stanikach.
Piszesz, że 60-tka była Twoim pierwszym stanikiem, a potem jeszcze schudłaś.
Ramiączka najczęściej spadają przy przymałych miseczkach.
Za szerokiego? Przeciez te moje to slisliwce straszne, z LM wiem ze piesc maksymalnie mozna wlozyc jak jest odpowiedni a ja ledwo piesc wkladam Ale moze to za male miseczki tez bo dzis zalozylam na probe moja Tie 60DD i wszystko jest w porzadku i nic mi nie wlazi pod fiszbiny.
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:04   #2855
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Czesc Udzielalam sie w poprzedniej czesci watku ale przestalam kupowac staniki (przez bankructwo)i jakos przestalam pisac. Ale ostatnio mam pewien problem i mam nadzieje ze mi pomozecie?
To coś jak ja. Tyle że ja z powodu rozczarowania. Kilka zakupów i żaden nie trafiony, wszystko nie takie, za małe, za duże, źle układające się itd.

Próbuję się przekonać ponownie, bo schudłam i 75 lata mi jak Żyd po pustym sklepie, ale ciążko mi idzie.

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
Mini8700 - nie chcę Cię martwić, ale opisujesz klasyczne objawy za szerokiego obwodu. Z prawidłowego piersi nie mają żadnych szans wysunąć się dołem. To co wygarniasz też rozjeżdża się najszybciej w za luźnych stanikach.
Piszesz, że 60-tka była Twoim pierwszym stanikiem, a potem jeszcze schudłaś.
Ramiączka najczęściej spadają przy przymałych miseczkach.
Mnie wyłażą dołem, jeśli mam za luźny obwód i przesadzę z podciągniem ramiączek.

Jeśli obwód jest ciasny, a miska za mała, wychodzą mi bokiem.

Pięść??? Na pewno? Czytałam, że stanik można przy dobrym obwodzie odsunąć tylko na 2cm od ciała, pięść to dość sporo jest. Ja pięść wsadzam tylko w te za duże obwody.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:10   #2856
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

To moze ja zle pamietam czytalam to rok temu i moglo mi sie cos poplatac. A probowalyscie podszywac obwod tasiemka bodajze? Nie mam pojecia jak to zrobic a przydaloby mi sie bo jak dojde kiedys do ostatniej haftki to stanik do wywalenia bedzie.
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:20   #2857
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

na pewno chodziło o palec a nie pięść jak można włożyć pięść to nic dziwnego że piersi dołem wypadają
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 13:23   #2858
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
To moze ja zle pamietam czytalam to rok temu i moglo mi sie cos poplatac. A probowalyscie podszywac obwod tasiemka bodajze? Nie mam pojecia jak to zrobic a przydaloby mi sie bo jak dojde kiedys do ostatniej haftki to stanik do wywalenia bedzie.
No niestety, ja tak robię, wywalam.

Ostatnio odczułam luz w jednym czarnym, podciągnęłam nieco ramiączka i boczne fiszbiny wbiły mi się w skórę. :/ Poleciał do kosza. Obecnie to mam już chyba z 10 do wyrzucenia. :/

A gorseciarka? Można za 10zł chyba przerobić, zwęża się po bokach, koleżanka moja praktykuje.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
na pewno chodziło o palec a nie pięść jak można włożyć pięść to nic dziwnego że piersi dołem wypadają
No tak też mi coś dzwoni właśnie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:24   #2859
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
To moze ja zle pamietam czytalam to rok temu i moglo mi sie cos poplatac. A probowalyscie podszywac obwod tasiemka bodajze? Nie mam pojecia jak to zrobic a przydaloby mi sie bo jak dojde kiedys do ostatniej haftki to stanik do wywalenia bedzie.
A jak zakładasz stanik to jesteś pochylana i układasz fiszbiny maksymalnie pod piersiami? No i czy chodzisz zapięta na najciaśniejszej hafce?
Ja czytałam, że pod obwód powinno się włożyć całą rękę na płasko, ze ściśliwością też nie można przesadzić.

Ja podszywałam tasiemką Inferno i Toffino. Napoczątku w Inferno pociągnęłam taśmę przez cały obwód (tak trochę lużniej, bo wiadomo, że taśma się nie rozciąga) i mnie bardzo obtarło przy fiszbinach. Dlatego teraz zdecydowałam się na podszycie samego tyłu (też musisz uważać, żeby zbyt ściśle nie podszyć). Jest ciasno, no i wygodniej.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 15:52   #2860
niezapaominajka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dZIEWCZYNY CHCIALABYM DODAC TU SOWJE ZDJECIA ALE NIE WIEM JAK ? GDZIE EJST JAKAS IKONKA?
niezapaominajka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 16:02   #2861
niezapaominajka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Powieccie same ,że w tym jasnym (iekkim)wszystko opada,wiec MI sie wydaje ze w tych białtch mocniejszych lepiej to wszytsko wygląda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 021.jpg (82,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 079.jpg (69,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 072.jpg (50,0 KB, 117 załadowań)
niezapaominajka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 16:14   #2862
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez niezapaominajka1990 Pokaż wiadomość
Powieccie same ,że w tym jasnym (iekkim)wszystko opada,wiec MI sie wydaje ze w tych białtch mocniejszych lepiej to wszytsko wygląda?
W tym ostatnim bialym masz fiszbine na piersi, wyglada na to ze piers konczy Ci sie tam gdzie w tej chwili obwod przechodzi w nieprzezroczysty. Miseczka zdecydowanie za mala

co do reszty to dobrze gdybys tez z boku pokazala
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 16:22   #2863
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez niezapaominajka1990 Pokaż wiadomość
Powieccie same ,że w tym jasnym (iekkim)wszystko opada,wiec MI sie wydaje ze w tych białtch mocniejszych lepiej to wszytsko wygląda?
Stanik różowy - piersi w nim wiszą. Wiesz dlaczego? To nie jest wina tego, że jest miękki, ale tego, że źle założony i zły rozmiar. Na pierwszy rzut oka nie widać za małej miski. Widać tylko za to, że piersi są jakby schowane, upchnięte do miseczek. Gdybyś je prawidłowo ułożyła (podniosła, zgarnęła z boków) pojawią się buły.

Stanik biały - na zdjęciu z profilu wydaje sie niby ok, ale to dlatego, że nic tam nie widać (a konkretnie, nie widać ułożenia piersi). Za to na zdjęciu z boku można zobaczyć, że miski są dużo za płytkie, a co za tym idzie, dużo za małe. Skoro tak je potrafisz ułożyć, to pewnie też obwód jest za szeroki.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 16:36   #2864
niezapaominajka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

tO POMÓZ MI BO NIE WIEM CO JA MAM KURDE NOSIĆ
niezapaominajka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 16:38   #2865
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

A w jakich rozmiarach są te staniki?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 16:38   #2866
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez niezapaominajka1990 Pokaż wiadomość
tO POMÓZ MI BO NIE WIEM CO JA MAM KURDE NOSIĆ
Przede wszystkim napisz jeszcze raz jakie masz wymiary i jaki rozmiar maja staniki ktore pokazujesz, wtedy bedziemy mogly sie do czegos odniesc
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 17:06   #2867
niezapaominajka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Oki
pod biustejm 85 cm (mierzone wąsko) no a w biuście mam 102cm,te ktore sa opokazane to mówię ponownnie róznowy np. 80C a biały 85cm

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Pomóżcie mi bardzow as p[roszę,już mam dosyć bo widze zle chodze w biustooszach a nie umiem naprawde sobie dobraćmam już dość,widzę jak dfziewcyzny tu sie ciesza "wkońcu znalażłm sówj rozmiar i w ogule"a ja..
niezapaominajka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 17:08   #2868
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Niezapominajka - nie, ten biały jest właśnie gorszy.
W tym białym popatrz dokładnie przez przezroczystą siateczkę. Co widzisz? Zgniecioną pierś, która kończy się gdzieś w środku tej siateczki, a znacznie wcześniej jest cięta fiszbiną. To, że z przodu nie widać problemu, bo stanik wszystko zasłania, to nie znaczy, że go nie ma.

Różowy najpewniej ma za szeroki obwód, ale to trudno określić, tylko przy zdjęciu z przodu.

Edit:

Co zrobić? Ok. Podałaś wymiary swoje i staników, to podaj nam jeszcze, jakich firm są te staniki.
Bo dziwne są. Jeśli ten biały to 85C. A może B? Bo jeśli C, to dziwne, bo jest najwyraźniej mniejszy od różowego, który w takim razie jest w mniejszym rozmiarze (80C to normalnie o 2 rozmiary mniejszy rozmiar niż 85C).

Ale generalnie, jeśli masz 85 cm pod biustem (mierzone ciasno i bez powietrza?)
to 85-tki odpadają, bo biust będzie Ci wyjeżdżał pod pachy i stanik będzie się po Tobie przesuwał.
80-tki mogłyby być dobre, ale raczej w ściśliwcach i wtedy by to było 80E. Ale na takie ściśliwce trudno liczyć, więc raczej chyba powinnaś się zainteresować okolicami 34FF brytyjskiego 75FF. Tylko uwaga, nie pomyl rozmiarówek, bo w polsko-niemieckiej to by były okolice 75H/I.

Ale najpierw odpowiedz na pytanie.

Edytowane przez Maith
Czas edycji: 2009-03-09 o 17:18
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 17:12   #2869
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny poradźcie Doradziłyście mi wcześniej stanik 36F, wszystko jest cacy, oprócz tego, że po kilu dniach fiszbiny wbijają mi się i na mostku i pod pachami... Co może być nie tak?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 17:13   #2870
niezapaominajka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

podałam 85cm i 102 cm, te biustonosze sa z bazarków co prawda róznowy jakas Diorella,a nie wiem cyz to taka wielka firma,
Ale słuchajcie no właśnie szeroki obwód?a jak to jest mówicie ze chyba ma za szeroki obwód a ja założe bluzke to widać na plecah tą tasiemnke,wiec sama zgłupiałąm czy dobry czy za mały a wy mi mówicie ze zaduży?
niezapaominajka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 17:14   #2871
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez niezapaominajka1990 Pokaż wiadomość
pod biustem 85 cm (mierzone wąsko)
ostatnio pisałaś, że masz 82 cm

Pytasz co robić? Już kilka razy doradzałyśmy, zmień rozmiar stanika
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 17:30   #2872
niezapaominajka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

nie mam 85cm mówię,moz.ecie pwoiedzieć mi co mam szukać POLSKIEGO?
niezapaominajka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 17:51   #2873
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Niezapominajko, no jeśli bez powietrza masz 82 cm, to także 80 to za szeroki obwód. Specjalnie pytałam o firmy, bo jeśli to staniki bazarowe, to ich rozmiary mogą być po prostu przypadkowe. I swoją drogą tak to wygląda.
W tej sytuacji powinnaś przymierzyć to brytyjskie 75FF (czyli pol/niem 75H/I). Tylko proszę, nie pomyl rozmiarówek, to ważne.

Ćwirka, bez zdjęć trudno ocenić, w czym problem.
Czy fiszbiny na mostku wbijają się w mostek, czy w piersi?
A fiszbiny pod piersiami kończą się za wcześnie i odcinają Ci pierś, czy też wbijają się (kłują) Cię w pachę?

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Niezapominajka - z polskich firm masz Melissę (dużomiskową, zatem powinno wystarczyć 75H), Milenę (małomiskową), Gaię, Comexim...
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:36   #2874
neliel
Raczkowanie
 
Avatar neliel
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 133
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
neliel, wygarnęłaś wszystko porządnie spod pach, ułożyłaś piersi w miseczkach i podciągnęłaś ramiączka? Jeśli tak to jeżeli jest tego luzu niewiele, to zostaw go i noś, bo szybko ci się wypełni. Jeśli dość sporo za duży to wymień, ale na miseczkę niżej, nie dwie, czyli weź 65G. Obwód na kórą haftkę nosisz?
Nie, luzu nie ma zbyt dużo, w zasadzie odstaje mi trochę koronka u góry. Nie bardzo rozumiem..szybko się wypełni? Czy mogłabyś mi trochę rozjaśnić temat : )? Nosze na ostatnia haftkę, tj. na najluźniejszą.
__________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
neliel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:49   #2875
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Neliel, chodzi o migrację.
Po zmianie rozmiaru stanika na precyzyjnie dopasowany najczęściej naprawia się to, co popsuły źle dobrane staniki, czyli np. wraca część biustu rozprasowana na boki. W efekcie w miseczkach potrzebujesz więcej miejsca.
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:20   #2876
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
To moze ja zle pamietam czytalam to rok temu i moglo mi sie cos poplatac. A probowalyscie podszywac obwod tasiemka bodajze? Nie mam pojecia jak to zrobic a przydaloby mi sie bo jak dojde kiedys do ostatniej haftki to stanik do wywalenia bedzie.
Podszywalam, ale jest mega niewygodne. Tasmieka sie nie rozciaga, a jednak pluca oddychaja i czaxsami moze strasznie uwierac...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:26   #2877
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

był podawany na lobby pomysł podszycia obwodu gumką - naciąga się ją trochę i przyszywa w trzech miejscach u dołu - przy zapięciu, tak po środku i przy miseczce. wydaje mi się to całkiem sensowne, jak wreszcie złapię jakąś dobrą gumkę to spróbuje
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 22:48   #2878
neliel
Raczkowanie
 
Avatar neliel
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 133
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
Neliel, chodzi o migrację.
Po zmianie rozmiaru stanika na precyzyjnie dopasowany najczęściej naprawia się to, co popsuły źle dobrane staniki, czyli np. wraca część biustu rozprasowana na boki. W efekcie w miseczkach potrzebujesz więcej miejsca.

Na tym wątku czuje się jak ostatnia ignorantka, muszę przyznać

Wielkie, wielkie dzięki za pomoc!!
__________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
neliel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 23:46   #2879
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

niezapominajka, serio Ciebie nie rozumiem... 10 razy podawano Ci rozmiary a ty dalej swoje. Wg mnie nie szukasz pomocy, a oczekujesz, że Ci przytakniemy, że owszem w skorupkach piersi wyglądają lepiej. NIE WYGLĄDAJĄ. Ten biały stanik robi atrapę piersi, które są upchane w nim i kompletnie nie ułożone... Jak nosiłam "stare" rozmiary (niedopasowane obwodowo) to też miałam niepodniesiony biust albo bułkujący.. A teraz w każdym piękne kulki, pagórki i dolinki i co zechcę... Weźże wreszcie coś przymierz porządnego, bo pewnie tego nie zrobilaś a jedynie stękasz przed komputerem...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 06:51   #2880
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Na Lobby w ogóle jest cały wątek Robótki ręczne
gdzie dziewczyny podawały różne metody podszywania i gumką i tasiemką i po całości i samego obwodu. Wydaje mi się, że chwycenie gumką w paru miejscach powodowałoby marszczenie się materiału. Najbardziej doceniana jest chyba metoda po całości (kiedy podszycie jest też pod fiszbinami).
Tak czy inaczej warto tam zajrzeć.
Są tam też podstawy kowalstwa, czyli metody na fiszbiny gniotące mostek.

Edytowane przez Maith
Czas edycji: 2009-03-10 o 06:53
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.