mamusie wrześniowo - październikowe 2009! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 11:51   #1831
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość

do pasa, ale super!!
jak znajde fociaka co wrzucałam dziewczynom na ślubnym z moimi pierwszymi w życiu pasemkani to podrzucę linka

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa86 Pokaż wiadomość
o kurde a ja mam dopiero 22, za 14 dni - 23 drogie Panie...
no party z picollo

Cytat:
Napisane przez aaaaniusia Pokaż wiadomość
Fasoleczko nie zazdroszcze, dobrze ze przeszło, i oby juz nie wracało. Ja dzis tez miałam koszmarna noc, ale nie taka jak Ty. Wczoraj musiałam sie czyms zatruc. I od 4 rano skrecało mnie z bolu. Na poczatku sie wystraszyłam, bo bolał mnie nie zołądek ale właśnie dół brzucha, i to tak bardzo mocno, ze nie mogłam sie wyprostować. Do kibelka szłam zgieta w pol i szczerze powiedziawszy to nie wiedziałam czy musze na kibelek, czy wymiotować. Maz juz chciał dzwonic na pogotowie, ale wybiłam mu to z głowy. No ale teraz sie głoduje i boje sie cokolwiek zjesc, tzn zjadłam serek, wypiłam gozka herbatke i ugryzłam kawałek bułeczki. Ale z głodu to tylko mnie mdli, no i nie mam na nic siły. Ledwo wyszłam z psem. Moze zaraz jakas kaszke wszamam, oby tylko mi nie zaszkodziła, a brzucho jeszcze troche boli, na szczescie nie tak mocno jak w nocy.
mam nadzieję, że i u Ciebie bedzie wszystko dobrze
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 11:52   #1832
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
ja myślę, że niestety przy rozstępach to nie tylko liczy się jak się dba o skórę ale też predyspozycje. zobaczymy.
może to okropne, ale wogóle mnie te sprawy nie zajmują. wiem, że powinnam o siebie dbać itd itp ale ja się jakoś rozstępów nie boję. stosujęte same kosmetyki, co zwykle i w sumie coś mi tam przemyka od czasu do czasu po głowie, że powinnam kupić krem czy coś, ale... odwlekam
ja to wogóle nie lubie tego smarowania - chyba z lenistwa - ale boje się rozstępów i staram się nie zapominać o smarowaniu przynajmniej raz dziennie

a jeżeli chodzi o urodzinki to ja też całkiem niedługo będę świętować moje 26 ( oczywiście ani troche na ten wiek nie wyglądam... ehhh a jestem nauczycielem)
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012

Edytowane przez Biedroneczkaolga
Czas edycji: 2009-03-11 o 11:56
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 11:58   #1833
Shine01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

zanim nadrobie watek napisze wiadomosc :
pies (Majka) wrocila do domu
konkretnie to ktos zadzwonil do drzwi o 7 rano zostawil psa na klatce i zwial.
Shine01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:00   #1834
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
ja nie chcialam nikogo urazic!!! potrafie sama sie smiac z siebie dlatego to napisalam, a wcale nie uwazam siebie za stara!!! wrecz przeciwnie!
i pisalam juz wyzej ze bedziemy mlode mamuski
Spokojnie, ja też żartowałam i absolutnie nie czuję się urażona

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
pytanko- Czy smarujecie się kremami na rozstępy? Mi ostatnio zaczyna swedzić brzuszek i postanowiłam się smarować - kupiłam krem na rozstępy Gerbera
Ja jeszcze nie zakupiłam takiego specyfiku, ale chyba kupię DaxCosmetics. Póki co używam zwykłego balsamu i co kilka dni oliwki.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:01   #1835
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Shine01 Pokaż wiadomość
zanim nadrobie watek napisze wiadomosc :
pies (Majka) wrocila do domu
konkretnie to ktos zadzwonil do drzwi o 7 rano zostawil psa na klatce i zwial.
super ze wkońcu sie znalazła...
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:01   #1836
aaaaniusia
Raczkowanie
 
Avatar aaaaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 255
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Shineo1 jaka dobra wiadomość, pewnie juz straciliscie nadzieje po takim czasie, wazne ze juz jest z Wami Pewnie steskniona jest psina
aaaaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:04   #1837
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Witam w ten słoneczny dzień. Na dworze słonko świecie, powoli pachnie wiosną. I tylko nie patrzeć na trawnik, bo od razu humor się psuje: po śniegu jest taka breja, że nie wiem jak wyjadę spod domu...
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Mamuski ja jestem w 5 mcu a nie mam jeszcze nic dla dzidzi!!!
mam zamiar zaczac kupowac jak dowiem sie kto we mnie mieszka, a jak nie to bede kupowac kolory uniwersalne
mysle ze pod koniec maja zaczne jakies zakupy- juz nie moge sie doczekac!!!
Ja kupuję uniwersalne. Różowe czy niebieskie nigdy jakoś specjalnie mi sie nie podobasły. A po przygodzie brata ciotecznego, któremu ginek mówił do końca ciąży (ciąży żony brata) , że będzie dziewucha, a tu się chłopak urodził. A oni zostali z masą sukienek i różowych śpioszków.
Ja kupuję juz ubranka i część wyprawki i wszystko w kolorach żółto-zielono-beżowych.
Cytat:
Napisane przez Fasoleczk4 Pokaż wiadomość
DDosiek dzięki, ale to nie odwaga. To bezsilność i strach, że moge skrzywdzić to maleństwo. A ja muszę życ normalnie, żeby moje dzidzi też tak żyło.
Dla mnie i tak to odwaga, bo znam kobiety, którym odwagi zabrakło i nie odważyły się na rezygnację z partnera, a potem ten partner zzatruwał im życie przez lata. A z czasem te babki już tym bardziej nie umiały się uwolnić. A dzieci cierpiały.

Cytat:
Napisane przez madizorek Pokaż wiadomość
witam Mamusie.moja fasolka a raczej śliwka ( 11 tydzień-dziecko jest wielkości śliwki;p) strasznie nie lubi jeść barszczu ukraińskiego a ja do tej pory tak go uwielbiałam :-(
najgorsze jest , że mam straszny chlebowstręt
nie mogę znieżc zapachu chleba ...
ale bułki moge jeśc
i w środku zimy jadłam truskawki ze smietana
mój przyszły mąz sie śmieje , ze wygladamy jak w tej reklamie pewnych lodówek co facet lata co chwila do lodówki i wyjmuje różne dziwne rzeczy dla kobiety w ciąż
pozdrawiam wszystkie mamusie wrześniowo-pażdziernikowe i życzę jak najmniej przykrych dolegliwości
Witamy.
Truskawki...

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość

Co do badań to ja tylko robię usg.
-------------------------
A propos zakupów widzę, że niektóre z Was skusiły się na pierwsze ciuszki dla Dzieciaczków A my zamiast różowych sukieneczek czy śpioszków w roboty zaczęliśmy wyprawkę od kupna aparatu


A jeszcze mam pytanie - kilka dni wcześniej jedna z Was pisała, że miała w pierwszej ciąży bóle miednicy - nie mogę znaleźć postu - ale chodzi mi o to czy to był aż taki ból, że przy chodzeniu (zwłaszcza po schodach) prawie że kulałaś? Mnie od kilku dni boli dokładnie w miejscu łączenia uda z miednicą po zewnętrzenej stronie, nawet nie mogę leżeć na tej stronie i z chodzeniem też mam problem. To może być od poszerzania miednicy?
Tzn tylko usg w ogóle? Czy źle zrozumiałam.

My aparat juz mamy. i kamerę. Więc teraz przyszłą pora na pierdółki. A dziś kupujemy komodę. O ile znajdziemy pasującą.

Te bóle miednicy to może ucisk nerwu przez macicę?

Cytat:
Napisane przez serdel Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki

Długo mnie nie było, bo byłam na wyjeździe... A widzę, że coś tu się pozmieniało - namieszało-poplątało :? Nie przedarłam się jeszcze przez 20 stron dyskusji, ale widzę, że był jakiś rozłam??? Ło ludzie...

W każdym razie bardzo proszę wszelkie mamusie, które chciałyby się dopisać lub WYPISAĆ z listy o przesłanie mi takiej informacji na priva, ok?

Na razie nie jestem w stanie wszystkiego dokładnie prześledzić, więc pliiiis pomóżcie!
POMOŻECIE?
POMOŻEMY !
Ja poproszę o zmianę na 13.09.

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Napisalam sobie takie dlugie posta dzisiaj rano do Was i mi sie wizaz zacial, nie mialam cierpliwosci pisac jeszcze raz. Dziekuje za mile komentarze co do fotki fistaszka mojego malego
Zastanawiam sie czy odwiedzacie juz sklepy z ubrankami, ja za kazdym razem jak jestem w jakim centrum handlowym, oczywicie nie zawsze wychodze z zakupami, ale pare razy nie moglam sie powstrzymac
Właśnie szukam takich bodziaków albo śpioszków z napisem jestem skarbem mojej mamy/ mojego taty. Tylko po polsku.

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
Ciuszki przesłodkie
Ja przed ciążą marzyłam o brzuszku ciążowym, zawsze mi się takie podobały a teraz jak jestem w ciąży to czasami mam uczucie, że chciałabym, aby nasze dziecko już było z nami poza brzuszkiem
.
Ja też tak miałąm wczoraj. Zawsze marzył mi się brzuchol, a o dziecku jakoś az tak konkretnie nie myślałam. A tu wczoraj zachciało mi sie juz przytulić mojego malucha. Aż się zdziwiłam, że tak mnie przyszpiliło. No cóż.. Instynkt się odzywa

Cytat:
Napisane przez Orzeszek.1 Pokaż wiadomość
Ach słuchajcie, wczoraj moja kuzynka urodziła dziecko, chłopczyka-kolosa, waży 4300 i ma 62cm Tylko jeszcze nie wiem czy cesarką czy naturalnie.
ło matko, ale klopsik

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa86 Pokaż wiadomość
a wlasnie ma ktoras z Was problemy ze skora? ja zauwazylam ze mam cale ramiona i plecy w krostach a nigdy nie mialam, twarz jest w miare ok ale plecy porazka
ja mam strasznie przesuszoną. Mimo pryszniców z użyciem natłuszczających żeli i smarowania 2 razy dziennie, w tym oliwką na wieczór. sucha i koniec. i Chropowata się robi przez to. Muszę znów męża przyszpilić, żeby piling zrobił.

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
na pierwszy ogień idą turbiny gazowe i układy gazowo- parowe
a ja mówię , który to tydzień i dziś moje panie zaczynamy 13ty
Temat jak dla mnie powalający

No to jestem starsza ciążowo: Dziś mam 13 tygodni i 4 dni., czyli leci 14 tydzień.

A wymioty od wczoraj znów. Ale tylko z rana po razie i potem spokój.a leków przeciwwymiotnych juz nie biorę, bo się skończyły. I dobrze. Może w końcu wymioty przejdą. Bo mdli tylko chwilę przez wymiotami i potem juz nie.
Byle do 16 tygodnia...

Wszystkim mamusiom oczekującym dziś na badania życzę powodzenia i samych dobrych wyników.
Fasoleczko, to miałaś przebojową noc. Ale dobrze, ze już przeszło.
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę

Edytowane przez DDosiek
Czas edycji: 2009-03-11 o 12:06 Powód: dopisek
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 12:09   #1838
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Shine01 Pokaż wiadomość
zanim nadrobie watek napisze wiadomosc :
pies (Majka) wrocila do domu
konkretnie to ktos zadzwonil do drzwi o 7 rano zostawil psa na klatce i zwial.
super

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Witam w ten słoneczny dzień. Na dworze słonko świecie, powoli pachnie wiosną. I tylko nie patrzeć na trawnik, bo od razu humor się psuje: po śniegu jest taka breja, że nie wiem jak wyjadę spod domu...

Ja kupuję uniwersalne. Różowe czy niebieskie nigdy jakoś specjalnie mi sie nie podobasły. A po przygodzie brata ciotecznego, któremu ginek mówił do końca ciąży (ciąży żony brata) , że będzie dziewucha, a tu się chłopak urodził. A oni zostali z masą sukienek i różowych śpioszków.
Ja kupuję juz ubranka i część wyprawki i wszystko w kolorach żółto-zielono-beżowych.



Temat jak dla mnie powalający

No to jestem starsza ciążowo: Dziś mam 13 tygodni i 4 dni., czyli leci 14 tydzień.

A wymioty od wczoraj znów. Ale tylko z rana po razie i potem spokój.a leków przeciwwymiotnych juz nie biorę, bo się skończyły. I dobrze. Może w końcu wymioty przejdą. Bo mdli tylko chwilę przez wymiotami i potem juz nie.
Byle do 16 tygodnia...

.
u Ciebie słonko a u mnie śniegiem sypie albo przynajmiej syupało jakies 5 minut temu
ja na razie nic nie kupuję dla maleństwa, a ze z mężem nie chcemy znać płci to tak jak ty będę takie uniwersalne - poza tym ja nie cierpię różowego

no to starsza jesteś ode mnie o tydzień

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

a tak po terminie to tylko 3 dni
bo mój termin ostatnie usg zweryfikowało
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:14   #1839
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
super


u Ciebie słonko a u mnie śniegiem sypie albo przynajmiej syupało jakies 5 minut temu
ja na razie nic nie kupuję dla maleństwa, a ze z mężem nie chcemy znać płci to tak jak ty będę takie uniwersalne - poza tym ja nie cierpię różowego

no to starsza jesteś ode mnie o tydzień

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

a tak po terminie to tylko 3 dni
bo mój termin ostatnie usg zweryfikowało
To może razem napiszemy z porodówki? Może maluchy sie zgrają. U mnie na razie wg usg się zgadza.

Shine cieszę się z powodu pieska.

Ja na rozstępy używam Ziajki. Ale przy tak przesuszonej skórze nie wiem czy cokolwiek pomoże. Na razie rozstępów nie ma, ale to pewnie kwestia czasu.
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:16   #1840
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość

Ja kupuję uniwersalne. Różowe czy niebieskie nigdy jakoś specjalnie mi sie nie podobasły. A po przygodzie brata ciotecznego, któremu ginek mówił do końca ciąży (ciąży żony brata) , że będzie dziewucha, a tu się chłopak urodził. A oni zostali z masą sukienek i różowych śpioszków.
Ja kupuję juz ubranka i część wyprawki i wszystko w kolorach żółto-zielono-beżowych.


wlasnie ja tez wole kolory uniwersalne .....jakos te roze i błekity za specjalnie mi sie nie podobaja!!
ale i tak poczekam z kupowaniem do 7 mca!!

a jesli chodzi o usg..........podaje date orientacyjna porodu......mi na ostatnim usg wyszlo ze moja dzidzia jest mlodsza o 6 dni, a to dlatego ze usg pokazuje wage i dlugosc dziecka i usg samo dostosowuje sobie liczbe tygodni do wielkosci!lekarz powiedzial ze wszystko jest w porzadku, ze moja dzidzia widocznie bedzie albo malutka albo nadrobi pozniej.......
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:17   #1841
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Ja na rozstępy używam kremu Fissan jest dobry i sprawdzony jak się nim wymasuje to odczucie jest ciepła, bardzo przyjemnie no i oczywiście oliwka.
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 12:19   #1842
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

[QUOTE=Fasoleczk4;11388868]Witajcie! opowiam Wam chwile grozy z mojego swiatka ...

Współczuje Fasoleczka4 ale dobrze, że wszystko ok i dziecku nic nie grozi.

Dziewczyny ja też muszę przyznać się że kupiłam coś dla swojego dzieciątka 3 pary śpiochów na wyprzedaży. Nie mogłam się oprzeć bo były takie cudne i niedrogie. Teraz leżą sobie głęboko zakopane czekają na malucha.

Co do rozstępów to słyszałam że jest jakaś dobra oliwka. Muszę zapytać się koleżanki ona ją stosowała i nie ma żadnego a przytyła 30 kg w ciąży.

U mnie ranek był okropny. Wszystko rozpoczęło się już wczoraj pokłóciłam się ze swoim narzeczonym a dzisiaj doszło do powtórki z rozrywki. On poszedł do pracy i na wychodne dostał wiązankę ode mnie jaki to on jest... popłakałam się z tego wszystkiego a on cynicznie odpowiedział "popłacz sobie to będziesz miała ładne oczy"... jak mnie to zdenerwowało jeszcze bardziej się popłakałam ale przynajmniej mi ulżyło zrobiłam sobie kąpiel i ulżyło mi.
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:22   #1843
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Shine01 Pokaż wiadomość
zanim nadrobie watek napisze wiadomosc :
pies (Majka) wrocila do domu
konkretnie to ktos zadzwonil do drzwi o 7 rano zostawil psa na klatce i zwial.
Shine, to SUPER WIEŚCI!

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Ja kupuję uniwersalne. Różowe czy niebieskie nigdy jakoś specjalnie mi sie nie podobasły. A po przygodzie brata ciotecznego, któremu ginek mówił do końca ciąży (ciąży żony brata) , że będzie dziewucha, a tu się chłopak urodził. A oni zostali z masą sukienek i różowych śpioszków.
Ja kupuję juz ubranka i część wyprawki i wszystko w kolorach żółto-zielono-beżowych.

No to jestem starsza ciążowo: Dziś mam 13 tygodni i 4 dni., czyli leci 14 tydzień.

A wymioty od wczoraj znów. Ale tylko z rana po razie i potem spokój.a leków przeciwwymiotnych juz nie biorę, bo się skończyły. I dobrze. Może w końcu wymioty przejdą. Bo mdli tylko chwilę przez wymiotami i potem juz nie.
Byle do 16 tygodnia...
o ja też nie lubię różowego i też planuję kupować oliwkowo beżowe ciuszki , ale to jeszcze poczeka troszkę

oj jak ja bym już chciała być w tym 14 tygodniu...my mamy 9 tygodni i 5 dni...

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
super

u Ciebie słonko a u mnie śniegiem sypie albo przynajmiej syupało jakies 5 minut temu
ja na razie nic nie kupuję dla maleństwa, a ze z mężem nie chcemy znać płci to tak jak ty będę takie uniwersalne - poza tym ja nie cierpię różowego
ja też nie cierpię różowego....


Dziewczyny , właśnie się wygadałam koleżance przez tel z tą ciążą.... wiem że ludzie mówią, że nie powinno się mówić zanim się nie skończy I trymest, no ale przecież każdy chce mysleć pozytywnie, poza tym, my ze strachu po pierwszym poronieniu bardzo długo nie mówiliśmy nikomu , nawet najbliższej rodzinie, więc po tym poniedziałkowym usg jakoś poczułam się lekka szczęśliwa i pozytywna i ... wygadałam się , a ona mówi: no pogratuluję ci po 3 miesiącu. no i przykro mi się zrobiło. jużteraz będę trzymać język za zębami...

idę zakupy zrobić
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:24   #1844
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość


Dziewczyny , właśnie się wygadałam koleżance przez tel z tą ciążą.... wiem że ludzie mówią, że nie powinno się mówić zanim się nie skończy I trymest, no ale przecież każdy chce mysleć pozytywnie, poza tym, my ze strachu po pierwszym poronieniu bardzo długo nie mówiliśmy nikomu , nawet najbliższej rodzinie, więc po tym poniedziałkowym usg jakoś poczułam się lekka szczęśliwa i pozytywna i ... wygadałam się , a ona mówi: no pogratuluję ci po 3 miesiącu. no i przykro mi się zrobiło. jużteraz będę trzymać język za zębami...

idę zakupy zrobić
wszystko bedzie dobrze!!!!!nie moze byc inaczej
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:24   #1845
aaaaniusia
Raczkowanie
 
Avatar aaaaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 255
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Ja kupuję uniwersalne. Różowe czy niebieskie nigdy jakoś specjalnie mi sie nie podobasły. A po przygodzie brata ciotecznego, któremu ginek mówił do końca ciąży (ciąży żony brata) , że będzie dziewucha, a tu się chłopak urodził. A oni zostali z masą sukienek i różowych śpioszków.
Ja kupuję juz ubranka i część wyprawki i wszystko w kolorach żółto-zielono-beżowych.


My aparat juz mamy. i kamerę. Więc teraz przyszłą pora na pierdółki. A dziś kupujemy komodę. O ile znajdziemy pasującą.


POMOŻEMY !
Ja poproszę o zmianę na 13.09.


Właśnie szukam takich bodziaków albo śpioszków z napisem jestem skarbem mojej mamy/ mojego taty. Tylko po polsku.

No to jestem starsza ciążowo: Dziś mam 13 tygodni i 4 dni., czyli leci 14 tydzień.
Co do ubranek to planujemy kupywac jak juz poznamy płeć, tylko w tym tygodniu tak troszke zaszalałam, ale to przez to ze była przecena. Aparat mamy, a kamere planujemy kupic pod koniec ciazy. Teraz zajelismy sie kupowaniem ciuchów dla nas, no i postanowilismy ze w koncu musimy kupic talerze i kołdre dla nas. dopiero po tych zakupach przyjdzie czas na zakupy dzidziusiowe juz takie powazne. A w miedzyczasie czeka mnie jeszcze komunia chrzesniaczki i remont łazienki. Bankructo chyba murowane.

Bodziaki w tym stylu widziałam wczoraj na allegro, chyba był napis "kocham moja mame"
A co do terminu to jestesmy na tym samym etapie. ja tez mam na 13. 09
aaaaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:27   #1846
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
to w takim razie wiek sie nie liczy bo bedziemy i tak młode mamuski!!!
RACJA

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
no to mamusie mam wyznaczony termin egzaminu
17kwietnia!!!!
No to będę trzymać

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
ale miałam fajny poranek, wpadła moja holenderska przyjaciółka na ploty, jej mąż jest szefem mojego męża, pracująrazem, więc oni też się tu przenieśli. ale super było. i zjadłyśmy po wielkim kawałku ciasta biszkopotwego z truskawami.....


Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
pytanko- Czy smarujecie się kremami na rozstępy? Mi ostatnio zaczyna swedzić brzuszek i postanowiłam się smarować - kupiłam krem na rozstępy Gerbera
Koleżanka poleciła mi Pharmaceris M na rozstępy. Ma faktycznie fajny, niedrażniący zapach i szybko się wchłania. Kupię go sobie na "zajączka" w kwietniu

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
Pytam się bo znajome smarowały się od początku ciąży i jakieś tam rozstepy im wyszły.. ja smarowałam się oliwką ale jakoś mi nie pasi i zostałam przy kremie.
Ano niestety rozstępy to bardzo często genetyka i żadne kremy nie pomogą, ale przynajmniej te rozstępy nie będą tak widoczne, więc lepiej się smarować.

Cytat:
Napisane przez Shine01 Pokaż wiadomość
zanim nadrobie watek napisze wiadomosc :
pies (Majka) wrocila do domu
konkretnie to ktos zadzwonil do drzwi o 7 rano zostawil psa na klatce i zwial.
SUPER!

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Ja kupuję uniwersalne. Różowe czy niebieskie nigdy jakoś specjalnie mi sie nie podobasły. A po przygodzie brata ciotecznego, któremu ginek mówił do końca ciąży (ciąży żony brata) , że będzie dziewucha, a tu się chłopak urodził. A oni zostali z masą sukienek i różowych śpioszków.
Ja kupuję juz ubranka i część wyprawki i wszystko w kolorach żółto-zielono-beżowych.
Bardzo dobre podejście.

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
My aparat juz mamy. i kamerę. Więc teraz przyszłą pora na pierdółki. A dziś kupujemy komodę. O ile znajdziemy pasującą.
Jaką komodę? Bo my kupujemy w Jysku sosnową, która najpierw będzie służyć jako mebel do ciuszków dziecka, a potem, jak już przejdzie do swojego pokoju, to komoda przeniesiona zostanie do jadalni.


Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Ja poproszę o zmianę na 13.09.
To o miesiąc wcześniej ode mnie
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:36   #1847
Fasoleczk4
Rozeznanie
 
Avatar Fasoleczk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 706
GG do Fasoleczk4 Send a message via Skype™ to Fasoleczk4
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Ja tu chyba najmłodsza 19 latek No prawie 20 ...

O nocnych koszmarach już zapomniałam. Tylko tak dzisiaj mnie mdli okropnie ... i sucho mam w buzi. Już wypiłam wodę 1,5 l i cały sok pomarańczowy też 1,5 l. A dopiero początek dnia ....
Ja nie używam żadnych kremów, tylko oliwke dla dzieci. Moja ciotka uzywała i nie ma ani jednego rozstępu. Smaruje się rano i na wieczór, a potem polewam wodą i nie jestem już ani taka tłusta, ani lepka.
No i znowu mi niedobrze ;(
__________________
69 będzie 54 kiedyś napewno ...

111 dni bez słodyczy
111 dni bez fastfoodów
111 dni systematycznych ćwiczeń
111 dni wytrwałej diety
111 dni i będzie OKEJ
Fasoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:39   #1848
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Ja strasznie się boję że może się coś stać. Mam tyle koleżanek które nie donosiły ciąży. Boję się bo prowadzę aktywny tryb życia pracuję, studiuję ciągle załatwiam jakieś sprawy. Staram się zwolnić ale nie bardzo mam jak. Jeszcze ten ślub.......... Staram się o zwolnienie z pracy bo mam taką pracę w której dziewczyny długo nie pracują tak ok do 3 m-c a później odchodzą na zwolnienie. Moja kierowniczka wie o tym że jestem w ciąży i radzi mi odejść na zwolnienie. Mówiłam o tym mojemu lekarzowi a on stwierdził ,że ciąża to nie choroba. Tak łatwo powiedzieć jak siedzi się za biurkiem. Ja pracuję na dwie zmiany i nie daję rady. Dobrze że mam wyrozumiałą kierowniczkę. Muszę wykombinować jakoś zwolnienie ale nie wiem jak. Prywatnie jakoś mi się nie uśmiecha chodzić bo mnie nie stać tak za bardzo... a z innym lekarze to ciężko się dostać.
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:40   #1849
Shine01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Post Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Napisalam sobie takie dlugie posta dzisiaj rano do Was i mi sie wizaz zacial, nie mialam cierpliwosci pisac jeszcze raz. Dziekuje za mile komentarze co do fotki fistaszka mojego malego
Zastanawiam sie czy odwiedzacie juz sklepy z ubrankami, ja za kazdym razem jak jestem w jakim centrum handlowym, oczywicie nie zawsze wychodze z zakupami, ale pare razy nie moglam sie powstrzymac
prawie sie rozplakalam jak zobaczylam te ubranka i jak ja sie teraz powstrzymam od zakupow?

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Witam, wczoraj pisałam że u mnie słoneczko a dzisiaj sypie śnieg i pierwszy raz mam mdłości poranne :/
miss.hot ciesze się że wszystko jest ok po wizycie ja serdusza swojego maleństwa posłucham za 1,5 tygodnia i nie moge się doczekać, faktycznie termin mamy prawie ten sam, jak byś rodziła na Jaczewskiego to byśmy się spotkały
evuncia ubranka śłodziutkie
jak mialam pierwszy raz mdlosci poranne to bylam strasznie szczesliwa i dumna(ja to chyba jakas dziwna jestem?) az napisalam o tym chlopakowi sms, a on odpisal Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
Straszne.
Na twarzy się ostatnio poprawiło: stosuję żel głeboko oczyszczajacy i 2 razy w tygodniu robię maseczkę oczyszczającą.... Under 20
Teraz rozmyslam nad terapią dla dekoltu, bo tam mam teraz dramat: pryszcze, potówki
mnie tez troche bardziej wysypalo, ale ja i tak jeszcze nastolatka i wiecznie kosmetyki na pryszcze wiec to dla mnie nie jest jakas straszna nowosc.

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość

O to ja sobie też zawyżyłam wiek dzidziusia - bo cały czas mi się wydawało, że 12 tydzień to już 4 miesiąc
skonczone 12 tygodni to skonczone 3 miesiace

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość

Ja piję wodę nawet w nocy. A te moje "medytacje" to właściwie skurcze żołądka i trochę wody i śluzu.
ja rano zwracam to co wlasnie rano przegryze, albo wypije, sama woda nie jest przyjemna bo czuc wlasnie ten sluz, jak sie napijesz soku zamiast wody to sie lepiej rano bedzie medytowac no przynajmniej ja wole powrotny smak soku od wody.

co do zdjec USG to ja nigdy nie komentuje, ale zawsze ogladam i z utesknieniem zastanawiam sie czy tak juz wyglada moja kruszynka i kiedy ja ja zobacze

a jeszcze tygodnie z mojej gazetki:

1.miesiac 1-4 tydzien
2.miesiac 5-8 tydzien
3.miesiac 9-12 tydzien
4.miesiac 13-16 tydzien
5.miesiac 17-20 tydzien
6.miesiac 21-24 tydzien
7.miesiac 25-28 tydzien
8.miesiac 29-32 tydzien
9.miesiac 33-38 tydzien

no to narazie tyle udalo mi sie przeczytac sporo napisalyscie przez pol dnia.
Shine01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 12:43   #1850
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

jak wszystkie się przypominają to ja też dodam mam na 28 września
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:43   #1851
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
Ja strasznie się boję że może się coś stać. Mam tyle koleżanek które nie donosiły ciąży. Boję się bo prowadzę aktywny tryb życia pracuję, studiuję ciągle załatwiam jakieś sprawy. Staram się zwolnić ale nie bardzo mam jak. Jeszcze ten ślub.......... Staram się o zwolnienie z pracy bo mam taką pracę w której dziewczyny długo nie pracują tak ok do 3 m-c a później odchodzą na zwolnienie. Moja kierowniczka wie o tym że jestem w ciąży i radzi mi odejść na zwolnienie. Mówiłam o tym mojemu lekarzowi a on stwierdził ,że ciąża to nie choroba. Tak łatwo powiedzieć jak siedzi się za biurkiem. Ja pracuję na dwie zmiany i nie daję rady. Dobrze że mam wyrozumiałą kierowniczkę. Muszę wykombinować jakoś zwolnienie ale nie wiem jak. Prywatnie jakoś mi się nie uśmiecha chodzić bo mnie nie stać tak za bardzo... a z innym lekarze to ciężko się dostać.
to nie zostaje ci nic innego jak oklamac lekarza......ze nie dajesz rady w pracy bo masz mdlosci i co chwila latasz do kibla, bo masz zawroty glowy i wogole ze jestes senna , rozkojarzona i ze podbrzusze cie boli........wiem ze nie jest latwo tak udawac.........ale wiekszosc moich znajomych wlasnie w taki sposob wysepilo L4...
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:43   #1852
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Co do wyprysków na plecach i dekolcie - ja mam tak zawsze po okresie jesienno-zimowym, więc nie zwalam tego na ciążę. Na twarzy jest całkiem OK
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:47   #1853
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Shine, to SUPER WIEŚCI!



o ja też nie lubię różowego i też planuję kupować oliwkowo beżowe ciuszki , ale to jeszcze poczeka troszkę

oj jak ja bym już chciała być w tym 14 tygodniu...my mamy 9 tygodni i 5 dni...



ja też nie cierpię różowego....


Dziewczyny , właśnie się wygadałam koleżance przez tel z tą ciążą.... wiem że ludzie mówią, że nie powinno się mówić zanim się nie skończy I trymest, no ale przecież każdy chce mysleć pozytywnie, poza tym, my ze strachu po pierwszym poronieniu bardzo długo nie mówiliśmy nikomu , nawet najbliższej rodzinie, więc po tym poniedziałkowym usg jakoś poczułam się lekka szczęśliwa i pozytywna i ... wygadałam się , a ona mówi: no pogratuluję ci po 3 miesiącu. no i przykro mi się zrobiło. jużteraz będę trzymać język za zębami...

idę zakupy zrobić
nie przejmuj się ja się wygadałam baaardzo szybko 5 dni prze@ wiedzieli rodzice i teście a w dniu spodziewanej @ to wszyscy najbliźsi też wiedzieli t- i tak długo wytrzymałaś...
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:48   #1854
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Shine01 Pokaż wiadomość

a jeszcze tygodnie z mojej gazetki:

1.miesiac 1-4 tydzien
2.miesiac 5-8 tydzien
3.miesiac 9-12 tydzien
4.miesiac 13-16 tydzien
5.miesiac 17-20 tydzien
6.miesiac 21-24 tydzien
7.miesiac 25-28 tydzien
8.miesiac 29-32 tydzien
9.miesiac 33-38 tydzien

no to narazie tyle udalo mi sie przeczytac sporo napisalyscie przez pol dnia.
to sa tygodnie liczone od daty zapolodnienia........przy cyklu 28 dniowym.......czyli zamiast 40 tygodni jest 38 tygodni liczac ze 14dc jest owulacja i zaplodnienie
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 12:54   #1855
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

dzięks za radę czekoladka 24 trzeba tak zrobić tylko trochę głupio iść do niego jak byłam tydzień temu ale muszę to jakoś zrobić bo obiecałam kierowniczce że odejdę do końca tygodnia a ona nie wpisywała mnie w grafik. Kurczę jak ja chciałabym mieć wszystko już za sobą to zwolnienie, sprawy wesela. Teraz jeszcze strzeliłam takiego focha na swojego że jeszcze mam z tym problem bo czujkę że na ranku to się nie skończy.
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:00   #1856
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Moja życzliwa koleżanka tez powiedziała ze mi pogratuluje po 3 miesiącu - to jest rochę przykre ale co zrobić

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

to idź raz prywatnie wybulisz 70 zł i dostaniesz zwolnienie do końca ciąży ( mój na 1 wizycie od razu się pytał czy nie chce zwolnienia0- no chyba ze uda Ci się załatwić na NFZ
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:02   #1857
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
Moja życzliwa koleżanka tez powiedziała ze mi pogratuluje po 3 miesiącu - to jest rochę przykre ale co zrobić

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

to idź raz prywatnie wybulisz 70 zł i dostaniesz zwolnienie do końca ciąży ( mój na 1 wizycie od razu się pytał czy nie chce zwolnienia0- no chyba ze uda Ci się załatwić na NFZ
oj niestety rzadko lekarze daja zwolnienie do konca ciazy.........ja musze chodzic co 3 tygodnie......a zwolnienie dostalam bo nie bylo mozliwosci w pracy aby dostosowali warunki pracy do mnie.......a po drugie mialam tez mdlosci i zle sie czulam!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:21   #1858
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
evuncia, słodkie te zakupy
Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
evuncia ubranka śłodziutkie
Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
Cudne ciuszki! W jakich rozmiarach kupujesz?



!!
Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Właśnie szukam takich bodziaków albo śpioszków z napisem jestem skarbem mojej mamy/ mojego taty. Tylko po polsku.



ja mam strasznie przesuszoną. Mimo pryszniców z użyciem natłuszczających żeli i smarowania 2 razy dziennie, w tym oliwką na wieczór. sucha i koniec. i Chropowata się robi przez to. Muszę znów męża przyszpilić, żeby piling zrobił.



.
[quote=Shine01;11391407]prawie sie rozplakalam jak zobaczylam te ubranka i jak ja sie teraz powstrzymam od zakupow?


quote]
.[/
Dzieki dziewczynki. Tych ubranek mam troche wiecej, no nie umiem sie powstrzymac, chociaz obiecalam sobie ze nie kupie juz niczego dopuki nie doweim sie jaka bedzie plec dzidziusia. Te na fotkach sa do 3,5 kg, a butki od 0 do 3m.
Mam tez kilka body na 4,5kg i kurteczke na 6kg. Generalnie kupilam wiekszosc na 0-3. Chyba czas przestac, w lipcu w irlandii zaczynaja sie wielkie wyprzedaze i wtedy kupie wiekszosc rzeczy.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:27   #1859
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
nie przejmuj się ja się wygadałam baaardzo szybko 5 dni prze@ wiedzieli rodzice i teście a w dniu spodziewanej @ to wszyscy najbliźsi też wiedzieli t- i tak długo wytrzymałaś...

no my powiedzielismy mamie męża i mojej siostrze i najlepszej przyjaciółce dopiero po 7 tygodniu po pierwszym USG, a dopiero po drugim USG w ten poniedziałek poweidzieliśmy mojej rodzinie, braciom męża i najlbliższym przyjaciołom.

no długo wytrzymałam, aż siebie podziwiałam

zajadam ciemną bułkę z ziarnami z pomidorkiem, rzodkiewką i ogórkiem.... mnia mniam..
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:29   #1860
aaaaniusia
Raczkowanie
 
Avatar aaaaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 255
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
oj niestety rzadko lekarze daja zwolnienie do konca ciazy.........ja musze chodzic co 3 tygodnie......a zwolnienie dostalam bo nie bylo mozliwosci w pracy aby dostosowali warunki pracy do mnie.......a po drugie mialam tez mdlosci i zle sie czulam!
dokładnie, ja to pierwszy raz słysze ze mozna do konca ciazy od razu. Ja tez co 3 tygodnie chodze po zwolnienie, a raczej maz sie tym zajmuje, ja w ten dzien zawsze jestem nie do zycia, a jemu to i tak po drodze. I jeszcze podrzuci do pracy
aaaaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.