Stepper II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 21:10   #751
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Stepper II

kerra a ile czasu walczysz z kg? wiesz, ze po jakims czasie tempo chudniecia spada? nie lam sie, glowa do gory na pewno niedlugo bedziesz laska
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:14   #752
illka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź/Rugby
Wiadomości: 172
GG do illka11
Dot.: Stepper II

micra85 dziekuje.Marze o tym,zeby robic 10000 krokow dziennie.Dotychczas jak robilam 800 to swiat i ludzie.Teraz,od czasu wziecia sie za siebie staram sie jak najwiecej chodzic.Dzisiaj ze szkoly i po dziecko szlam-wg.krokomierza jest to ok.1,5 km.Zlazlam sie i tylko 4600 krokow.Dodam,ze w moim krokomierzu ustawia sie dlugosc kroku.Ja mam 76 cm.Zanim doszlam,ze musze ustawic dlugosc kroku mialam ustawione 30 cm i dygalam 15000 stepow.Dumna bylam z siebie niestety bez podstaw.Dzisiaj mam grzeszny dzien,nogi mnie bola po tym spacerku.Jak sie 2 latka nie robilo nic to teraz zbieram baty.Ale sie ciesze.Weszlam dzis w dziny,ktore przeznaczylam na straty.Oczywiscie tu i owdzie opony sie robily,ale sie zapielamPonad to kupilam jakas ichnia L-karnityne i zobaczymy.Moze machne agrafke ale ciezko bedzie.Buziaki
__________________
Kacper 24.01.2002
Karolina ???
M&M 21.08.1999
illka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:19   #753
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez kerra Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z siłowni z kolejnym pomiarem mojego ciałka ( a raczej cielska) i jestem załamana. Przez ostatnie 3 tygodnie schudłam tylko 1.1 kg, zrzuciłam 1.1% mojego tłuszczu i BMI spadło o 0.5 i teraz wymosi 30.9 i to pomimo regularnego ćwiczenia. Jedyna dobra rzeczą jest to, że zrzuciałm 1.3 kg tłuszczu a przybrałam 0.2 kg mięśni.

Muszę się dokładnie przyjrzeć mojej diecie i od jutra popadam w skrajność i liczę każdą kalorię włożoną do ust!!! Takie tempo chudnięcia jest nie do zaakceptowania.
Dziś byłam trochę zabiegana więc tylko 1 godzinka cardio i spalone 650 kalorii.

Załamałam się i straciłam motywację
o nie Kochana, tu sie załamywać nie wolno przeciez 1,3kg tłuszczu to dużo nie martw sie bedzie dobrze tylko w zadnym wypadku nie mozesz sie poddac bo za duzo wysilku juz w to wlozylas

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez illka11 Pokaż wiadomość
micra85 dziekuje.Marze o tym,zeby robic 10000 krokow dziennie.Dotychczas jak robilam 800 to swiat i ludzie.Teraz,od czasu wziecia sie za siebie staram sie jak najwiecej chodzic.Dzisiaj ze szkoly i po dziecko szlam-wg.krokomierza jest to ok.1,5 km.Zlazlam sie i tylko 4600 krokow.Dodam,ze w moim krokomierzu ustawia sie dlugosc kroku.Ja mam 76 cm.Zanim doszlam,ze musze ustawic dlugosc kroku mialam ustawione 30 cm i dygalam 15000 stepow.Dumna bylam z siebie niestety bez podstaw.Dzisiaj mam grzeszny dzien,nogi mnie bola po tym spacerku.Jak sie 2 latka nie robilo nic to teraz zbieram baty.Ale sie ciesze.Weszlam dzis w dziny,ktore przeznaczylam na straty.Oczywiscie tu i owdzie opony sie robily,ale sie zapielamPonad to kupilam jakas ichnia L-karnityne i zobaczymy.Moze machne agrafke ale ciezko bedzie.Buziaki
"stare" spodnie w które na nowo sie wchodzi to zajefajne uczucie w sumie musze poszukac moich starych spodni w ktore nie umialam wejsc w zeszłym roku módlmy sie zebym w nie weszła bo jak nie to mnie dołek złapie
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK

Edytowane przez micra85
Czas edycji: 2009-03-24 o 21:20
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:29   #754
illka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź/Rugby
Wiadomości: 172
GG do illka11
Dot.: Stepper II

kerra ja jestem laik,wiec sie nie bede wysmetniac odnosnie tempa i stylu chudniecia.Nie lam sie ,nie trac motywacji.Szkoda tego czasu i efektow,ktore juz sa.Ja zawsze mialam takie napady cosrobienia,nie bylo efektow w postaci spadku wagi-10 kg w tydzien-i juz bylo nicnierobienie.Teraz jestem z siebie dumna,nawet jak wejde rano na wage i widze,ze jest wiecej to sie nie martwie.Cwicze,mniej jem wiec jest na pewno lepiej niz wtedy,kiedy lezalam z pilotem w reku i batonami na lawie.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

micra85
Co jak co ale o Ciebie jestem spokojnaZapewne wejdziesz w dziny i sie dwa razy nimi okreciszA jesli cos pojdzie nie tak to bedzie wina pralki-pewnie sie skurczyly.Z dolka Cie wyciagniemy raz,dwa bez obaw
__________________
Kacper 24.01.2002
Karolina ???
M&M 21.08.1999

Edytowane przez illka11
Czas edycji: 2009-03-24 o 21:30
illka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:33   #755
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez illka11 Pokaż wiadomość
kerra ja jestem laik,wiec sie nie bede wysmetniac odnosnie tempa i stylu chudniecia.Nie lam sie ,nie trac motywacji.Szkoda tego czasu i efektow,ktore juz sa.Ja zawsze mialam takie napady cosrobienia,nie bylo efektow w postaci spadku wagi-10 kg w tydzien-i juz bylo nicnierobienie.Teraz jestem z siebie dumna,nawet jak wejde rano na wage i widze,ze jest wiecej to sie nie martwie.Cwicze,mniej jem wiec jest na pewno lepiej niz wtedy,kiedy lezalam z pilotem w reku i batonami na lawie.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

micra85
Co jak co ale o Ciebie jestem spokojnaZapewne wejdziesz w dziny i sie dwa razy nimi okreciszA jesli cos pojdzie nie tak to bedzie wina pralki-pewnie sie skurczyly.Z dolka Cie wyciagniemy raz,dwa bez obaw
wiem ze z Wami nie zginę najwyzej dostane tu kilka batów i od razu sie pozbieram
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:32   #756
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Stepper II

50 minut, 600kcal i stepper się rozwalił Ale chyba da się naprawić...
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:46   #757
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
Madziarella cwicze ok roku- no moze nie super regularnie, ale jak zaczynalam przygode ze stepperem (+dieta) bardzo szybko widzialam rezulataty... teraz tak super regularnie na stepperze cwicze juz 3miesiac (dodam, ze caly czas przez ostatni rok cwicze 3-5 razy w tyg jak nie stepper to cos innego)
nie wiem moze poprostu mam gorszy dzien, ale w lusterku widze potwora
Na pewno,nie jest tak źle...na pocieszenie mogę Ci powiedzieć,że ja ostatnio tez się zaniedbałam..zrobiłam się z flaczała i jak zaczęłam na nowo stepperować codziennie( wcześniej stepper na zmianę z rowerkiem) to wylazł mi znowu na wierzch cellulit..a dodam,ze juz go nie miałam,no może minimalnie....mi został..a teraz mam tylek i uda w cellulicie ..wtedy nogi wydają się takie jakieś większe,nie kształtne...ale ja juz to przerabiałąm i wiem ,ze to minie..poza tym tez tak miałam,ze przez 3 miesiące nogi były jakby opuchnięte...napakowane.. .a w centymetrach mało co się ruszało..ale potem..nawet nie wiem kiedy zleciały centy i nózki zrobiły sie smuklejsze..jakby z dnia na dzień...także głowa do góry będzie dobrze...

Cytat:
Napisane przez marzenkam1985 Pokaż wiadomość
WITAM!
Długo mnie tu nie było
dzisiaj mija 2 miesiące od kiedy zmieniło się moje życie
rezultat 6 kg mniej bardzo się cieszę
i pozdrawiam wszystkich

WIARA CZYNI CUDA
Pięknie!!!! GRATULUJĘ takich odwiedzin nam tutaj trzeba ...które wnoszą motywację

kerra bez takich mi tu ...juz 100000 razy pisałam ,że jak się tylek pasie przez rok to nie oczekujcie cudów w miesiąc...
oczywiscie dietę mozesz przeanalizować,bo to bardzo ważne....żeby się dobrze odżywiać..a juz na pewno regularnie...
Po drugie każdy inaczej chudnie..jednemu na początku zlecą kilogramy ...a potem zastuj ..innemu ...od poczatku nic się nie rusza..a potem leci....
takze głowa do góry ćwiczyć ,trzymać dietkę...i spokojnie czekac na rezultaty....potraktuj cwiczenia jak przyjemność..wtedy łatwiej bedzie Ci czekać na rezultaty...i przede wszytkim..nie ważcie i nie mierzcie się co chwilkę ...raz na 1-2 miesiące..w zupełnosci wystarczy...
buziaki

---------- Dopisano o 02:46 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

ETAPY ODCHUDZANIA

Rozpoczynamy więc odchudzanie. Na początku jesteśmy pełne zapału! Nasza gotowość do poświęceń jest bardzo wysoka, cena nie gra roli, byle tylko móc cieszyć się upragnioną sylwetką... Zwykle już w pierwszym tygodniu diety możemy zauważyć jej pierwsze efekty. Tempo odchudzania oczywiście zależy od tego ile jadłyśmy wcześniej i jaką wartość energetyczną ma nasza obecna dieta.
W sytuacji gdy zjadamy mniej niż w rzeczywistości potrzebujemy, nasz organizm dla zachowania równowagi najpierw zaczyna czerpać energię z glikogenu, który można nazwać rodzajem węglowodanowego magazynu. Wraz z jego spalaniem tracimy duże ilości wody. W praktyce na naszej wadze cyferki powoli się zmniejszają, motywacja do odchudzania zaczyna wzrastać, a my cały czas jesteśmy gotowe do dalszych wyrzeczeń ETAP 2 – WAGA NIE SPADA...
W pewnym momencie spadek masy ciała zatrzymuje się. Na tym etapie wiele z nas ma ochotę porzucić dietę uważając, że w naszym przypadku nie jest po prostu skuteczna. I tu popełniamy zasadniczy błąd! Warto wiedzieć, że zatrzymanie masy ciała jest naturalnym zjawiskiem fizjologicznym i nie da się przeprowadzić skutecznego odchudzania bez takich właśnie etapów. Dobrze jest wiedzieć o ich istnieniu i pamiętać o nich w truudnych chwilach, by nie ulec zniechęceniu do dalszej pracy! W drugim etapie nasz organizm zaczyna wykorzystywać już tkankę tłuszczową, ale jednocześnie ulega nawodnieniu – to dlatego właśnie nie widzimy efektów.
ETAP 3 – PONOWNIE CHUDNIEMY!
Po etapie chwilowego zatrzymania masy ciała, przychodzą dla nas piękne dni. Energia potrzebna do potrzeb organizmu czerpana jest z tkanki tłuszczowej. Ponownie nasza masa ciała ulega zmniejszeniu, a my znów zaczynamy widzieć rezultaty naszych wysiłków. Wydaje się, że będzie tak już zawsze, gdy nagle...
ETAP 4 – WAGA ZNÓW NIE SPADA...
Nasz organizm potrzebuje trochę czasu by przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Tempo przemiany materii zaczyna się zmniejszać, nie potrzebujemy już tak dużych ilości energii, więc masa ciała zatrzymuje się. To moment, w którym wiele z nas się załamuje i ostatecznie zrywa z dietą. Mimo, że nie jest to łatwe trzeba w tym momencie zacisnąć zęby i dalej trwać w swoich postanowieniach. Na szczęście etap ten nie trwa wiecznie.
ETAP 5 - PONOWNIE CHUDNIEMY!
Jeśli cały czas jesteśmy na diecie, nasz organizm zaczyna czerpać z magazynów tkanki tłuszczowej i waga znów się obniża! Jesteśmy już bardzo bliskie osiągnięcia swojej oczekiwanej masy ciała. Długość odchudzania zależy już teraz od tego jak dużo masz do zrzucenia. Sukces czai się już tuż za rogiem!

Ostatnie dwa odchudzania mogą się oczywiście powtarzać. Będąc na diecie dobrze jest pamiętać o tym, że o ile rzeczywiście jesteśmy wierne wcześniejszym postanowieniom osiągniemy swój cel mimo, że nie zawsze będziemy mogły zobaczyć od razu efekty swoich wysiłków.
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 06:16   #758
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Stepper II

Madziarella dzieki nei wiem czy to taki pocieszenie, ale juz mi lepiej poprostu wczoraj jakas nie taka bylam
tak czy inaczej lato coraz blizej (yhm szczegolnie jak patrze na padajacy snieg za oknem) i trzeba bedzie pokazac super nogi
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:59   #759
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

andziuchna nie ma za co
bardzo dobre podejście...do lata trzeba mieć ładne nogi...
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:21   #760
monciasz
Raczkowanie
 
Avatar monciasz
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 67
Dot.: Stepper II

wczoraj był moj pierwszy dzień na stepperze i zaliczylam 30 minut,a dzisiaj rano dla rozgrzewki zrobiłam tylko 10, wieczorem postaram sie zrobić 40,jeżeli chodzi o ilość kroków to wydaje mi sie że nie jest on zbyt dokładny bo jak patrzyłam na licznik to mniej wiecej na dwa moje kroki na liczniku zwiększało się tylko o 1
Niewiem tylko czy dobrze cwicze bo podczas ćwiczeń czułam mięśnie ,i spodziewałam sie strasznych zakwasów a tu nic.
monciasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:32   #761
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Stepper II

zaliczone prawie 40 min stepperka + cw na brzuszek + cw na raczki

zalaczam moje zdj po 2 miesiacach cwiczen , bez diety , w pierwszy miesiac cwiczylam ale nieregularnie.
ja jak narazie co zauwazylam to bardziej jedrne cialo bez wiekszego tluszczyku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02587.jpg (14,7 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02586.jpg (14,5 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02594.jpg (14,4 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02596.jpg (13,7 KB, 104 załadowań)
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 12:36   #762
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Stepper II

Wczoraj zaliczone 40 minut steppera i Tamilee Webb "chcę mieć takie ciało". Dziasiaj ćwiczenia jeszcze przede mną
Ale mam ochotę na chipsy albo frytki buuu
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 13:25   #763
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość

zalaczam moje zdj po 2 miesiacach cwiczen , bez diety , w pierwszy miesiac cwiczylam ale nieregularnie.
ja jak narazie co zauwazylam to bardziej jedrne cialo bez wiekszego tluszczyku
wow przez duże W !! Zazdroszczę Ci tego ciałka !! Zero tłuszczyku na brzuszku, ani śladu boczków, no malinka po prostu ( nie to, żebym była jakaś "inna" ale naprawdę świetnie wyglądasz!!).
eh...
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 13:44   #764
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

trillianka bardzo ładna sylwetka
widziałam też na innym wątku Twój tyleczek...także wiem,że cała sylwetka jest bardzo ładna...
skoro bez diety masz taką sylwetkę i to w 2 miesiące..przy nie regularnym ćwiczeniu..to pewnie za bardzo nie miałaś z czego chudnąc tylko raczej zależało Ci na modelowaniu sylwetki
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 16:12   #765
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez monciasz Pokaż wiadomość
wczoraj był moj pierwszy dzień na stepperze i zaliczylam 30 minut,a dzisiaj rano dla rozgrzewki zrobiłam tylko 10, wieczorem postaram sie zrobić 40,jeżeli chodzi o ilość kroków to wydaje mi sie że nie jest on zbyt dokładny bo jak patrzyłam na licznik to mniej wiecej na dwa moje kroki na liczniku zwiększało się tylko o 1
Niewiem tylko czy dobrze cwicze bo podczas ćwiczeń czułam mięśnie ,i spodziewałam sie strasznych zakwasów a tu nic.
licznik właśnie tak mierzy kroki: 2 pełne nacisniecia = 1 na liczniku


trillianka
gratuluje ciałka
ps. śliczny motylek
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK

Edytowane przez micra85
Czas edycji: 2009-03-25 o 16:30
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:28   #766
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
magda270 mam pytanko do Ciebie
jak dlugo juz cwiczysz ?
Tak do końca to nie mogę określić, bo nie zawsze ćwiczyłam regularnie.
A jak ćwiczyłam codziennie to znowu miałam wyskoki dietetyczne.
A dlaczego pytasz?

No ciałko to masz super, ja pewnie takich efektów nie osiągnę w dwa miesiące i to jeszcze bez diety.
Gratulację
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:25   #767
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: Stepper II

Witajcie
Ptrzebuję porady. Otórz ćwiczę by zeszczupleć i nie wiem czy dobrałam właściwe ćwiczenia (ich ilość i jakość). Codziennie rano 30minut ośmiomnutówek zamiennie(nogi i pośladki +streting lub ręce i brzuch + streting), wieczorem steperr 30min lub basen 45 min (no i weekend wolny). Dietę zaczełam również wg zasad z forum dietetyki. Czy te może włączyć biegi rano (próbowałam ale zima powróciła ale mogę pewnie niedługo wróci wiosna). Po 5 tygodniach samego steppera trochę mi kg zeszło (1-2) ale to jeszcze za mało, a teraz jest stagnacja.
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:44   #768
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Stepper II

Melduję :
- 70 min stepper
- 8 min buns
- 8 min ABS
Na szczęście wróciła mi ochota do ćwiczeń bo po tym błogim weekendowym lenistwie miałam chwile zwątpienia ...
Od dziś biorę TLII, zobaczymy czy pomoże spalić tłuszczyk
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:47   #769
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

melduję
1,5h steppera

moze pozniej jeszcze zrobie 8min na nogi i ręce
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 19:55   #770
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Stepper II

.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez micra85 Pokaż wiadomość
melduję
1,5h steppera

moze pozniej jeszcze zrobie 8min na nogi i ręce
micra powiedz mi moja droga skąd Ty bierzesz tyle siły żeby śmigać dzień w dzień po 1,5 h na stepperze ?? ja dziś dreptałam 70 min i jak z niego złaziłam byłam zlana potem, nie wspominając już o tym, że kolana odmawiały mi posłuszeństwa ... eh.
Naprawdę podziwiam Cię kobietko, masz zaparcie, nie ma co
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!



Edytowane przez radzia1608
Czas edycji: 2009-03-25 o 19:55
radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 19:59   #771
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper II


35minut steppera
ćwiczenia siłowe na nogi
ćwiczenia na triceps.
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 20:32   #772
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez radzia1608 Pokaż wiadomość
.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------



micra powiedz mi moja droga skąd Ty bierzesz tyle siły żeby śmigać dzień w dzień po 1,5 h na stepperze ?? ja dziś dreptałam 70 min i jak z niego złaziłam byłam zlana potem, nie wspominając już o tym, że kolana odmawiały mi posłuszeństwa ... eh.
Naprawdę podziwiam Cię kobietko, masz zaparcie, nie ma co
dziekuje Radziu za miłe słowa
no smigam tylko od pon-czwartku bo w piatki do chlopaka jezdze i wracam w niedziele a u niego nie ma steppera
a siły to ja nie od razu tyle mialam. najpierw robilam 30min i stopniowo zwiekszalam o 10min az doszlo do 1,5h
poza tym nie zapierniczam szybkim tempem caly czas, jak sie zmecze to chodze chwile wolniej czasami tak po 40min schodze ze steppera, pochodze pół minuty po mieszkaniu i wracam.
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK

Edytowane przez micra85
Czas edycji: 2009-03-25 o 20:33
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 20:48   #773
illka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź/Rugby
Wiadomości: 172
GG do illka11
Dot.: Stepper II





trillinka ale Ty jestes ciacho.Ja,chocbym na rzesach stanela NIGDY tak wygladac nie bede.Super,zazdroszcze:eh em:micra85 dolaczam sie do opinii ogolu po raz wtory zreszta-masz kondycje.Zapewne jest to spowodowane tym,ze widzialas juz jaki efekt przynosza cwiczenia.Ja poki co raczej sie samonapedzam,ze niby taka juz inna jestem,ze dziny wchodza itp.Na pewno mam wiecej energii.I to jest mega plus. Dzisiaj 500 agrafka,stepper.......... .5 minut.Wlazlam na niego i tak zaczal skrzypiec,ze zadne WD 40 nie pomoglo.Moze jeszcze sprobuje pozniej jak dziecie zasnie snem glebszym.Pozdrawiam
__________________
Kacper 24.01.2002
Karolina ???
M&M 21.08.1999

Edytowane przez illka11
Czas edycji: 2009-03-25 o 20:49
illka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:00   #774
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Stepper II

ja dzis melduje
30 min stepper
300 agrafka
8 min legs
200 brzuszkow
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:21   #775
illka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź/Rugby
Wiadomości: 172
GG do illka11
Dot.: Stepper II

+4,30 na stepperze.Dziewczynki napiszcie mi prosze ile centymetrow srednio Wam polecialo z bioder i w jakim czasie?Dokonalam pomiarow i to co zobaczylam rozwalilo mnie dokumentnie-in minus,niestety.Czy agrafka ma rowniez wplyw na biodra czy tylko na wewnetrzna czesc ud?Jesli macie taka wiedze,to wspomozcie mnie informacja w jaki sposob wychudzic biodra???????ZALAMKA..... .
__________________
Kacper 24.01.2002
Karolina ???
M&M 21.08.1999

Edytowane przez illka11
Czas edycji: 2009-03-25 o 21:25
illka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:26   #776
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Stepper II

ostatnio choróbsko mnie rozwaliło ale od poniedziałku na stepperze przeszłam w sumie 2 godzinki i kolanka bardzo bolą.teraz jestem w domu rodzinnym i na twisterku się kręcić będę
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:33   #777
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez illka11 Pokaż wiadomość
micra85 dolaczam sie do opinii ogolu po raz wtory zreszta-masz kondycje.Zapewne jest to spowodowane tym,ze widzialas juz jaki efekt przynosza cwiczenia.Ja poki co raczej sie samonapedzam,ze niby taka juz inna jestem,ze dziny wchodza itp.Na pewno mam wiecej energii.I to jest mega plus. Dzisiaj 500 agrafka,stepper.......... .5 minut.Wlazlam na niego i tak zaczal skrzypiec,ze zadne WD 40 nie pomoglo.Moze jeszcze sprobuje pozniej jak dziecie zasnie snem glebszym.Pozdrawiam


---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez illka11 Pokaż wiadomość
+4,30 na stepperze.Dziewczynki napiszcie mi prosze ile centymetrow srednio Wam polecialo z bioder i w jakim czasie?Dokonalam pomiarow i to co zobaczylam rozwalilo mnie dokumentnie-in minus,niestety.Czy agrafka ma rowniez wplyw na biodra czy tylko na wewnetrzna czesc ud?Jesli macie taka wiedze,to wspomozcie mnie informacja w jaki sposob wychudzic biodra???????ZALAMKA..... .
kurcze ja w sumie w biodrach chyba nie stracilam nic od ostatnich pomiarow, ale w łydce mi ubylo 1,5-2cm
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 08:13   #778
cappala
Raczkowanie
 
Avatar cappala
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: Stepper II

..a ja melduję na wczoraj 40 min stepowania w grubaśnym dresie (więc liczy się podwójnie)...i minimalną załamkę...bo waga owszem, drgnęła- mniej niż kilo mniej...ale stare spodnie, które przed rozpoczęciem ćwiczeń były dobre- teraz są ewidentnie za ciasne..../oprócz tego licznik padł w steperze..../
...ale jak to się mówi po co dążyć do figury kate moss,skoro tak niewiele brakuje do ciała J.Lo

...illka 11 steper jest na biodra jak najlepszym rozwiązaniem- bo spala tłuszcz...ale i ośmiominutówki na buns wydają się być rewelacyjne....a efekty cóż, nie tak szybko ...ale nie poddawaj się i odpuść sobie mierzenie-dopóki ewidentnie nie poczujesz luzów
micra85 tak trzymaj! jestes moim guru stepu
__________________

...Raz łapię chwile te słodziutkie, choć krótkie. Innym razem te bezpowrotne, ulotne...
cappala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 08:35   #779
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez malgos_t Pokaż wiadomość
Witajcie
Ptrzebuję porady. Otórz ćwiczę by zeszczupleć i nie wiem czy dobrałam właściwe ćwiczenia (ich ilość i jakość). Codziennie rano 30minut ośmiomnutówek zamiennie(nogi i pośladki +streting lub ręce i brzuch + streting), wieczorem steperr 30min lub basen 45 min (no i weekend wolny). Dietę zaczełam również wg zasad z forum dietetyki. Czy te może włączyć biegi rano (próbowałam ale zima powróciła ale mogę pewnie niedługo wróci wiosna). Po 5 tygodniach samego steppera trochę mi kg zeszło (1-2) ale to jeszcze za mało, a teraz jest stagnacja.

Dobrze dobrałaś...ale ja bym proponowała..jakieś cwiczenia siłowe...tzn.8 minutówki też są siłowymi..ale ja bym proponowała..jakies z ciężarkami..jak nie masz hantli to zastąp je butelkami z wodą...takie ćwicze nia na prawdę działają cuda.. Wszyscy myślą ,że ćwiczenia aerobowe są kuluczem do szczupłej sylwetki..a to ćwiczenia siłowe naprawdę..duzo więcej dają....
Jak ćwiczysz 8 minutówki- 30 minut...to moze zamień..że aeroby...czyli na stepperze chodź rano ..a 8 minutówki rób wieczorem...chociaż to nie ma jakiegoś specjalnego znaczenia...
Poza tym...jeszcze nie tak dużo czasu minęło..parę postów temu wkleiłąm informację jak wyglada chudnięcie...i kiedy sa zastoje...poczytaj!
To normalne ,ze jest zastój...organizm przyzwyczaił się do nowego odżywiania...i ćwiczeń....
Czekaj cierpliwie...ćwicz jak cwiczyłaś...jedyne co mozesz zrobić..to do posiłków w trakcie zastojów dołaczyć więcej błonnika(nprzeechy) i białka..i cierpliwie czekac ,aż waga się ruszy....



Cytat:
Napisane przez illka11 Pokaż wiadomość




trillinka ale Ty jestes ciacho.Ja,chocbym na rzesach stanela NIGDY tak wygladac nie bede.Super,zazdroszcze:eh em:micra85 dolaczam sie do opinii ogolu po raz wtory zreszta-masz kondycje.Zapewne jest to spowodowane tym,ze widzialas juz jaki efekt przynosza cwiczenia.Ja poki co raczej sie samonapedzam,ze niby taka juz inna jestem,ze dziny wchodza itp.Na pewno mam wiecej energii.I to jest mega plus. Dzisiaj 500 agrafka,stepper.......... .5 minut.Wlazlam na niego i tak zaczal skrzypiec,ze zadne WD 40 nie pomoglo.Moze jeszcze sprobuje pozniej jak dziecie zasnie snem glebszym.Pozdrawiam

Ja to odnosnie twoich słów " Ja,choćbym na rzęsach stanęła NIGDY tak wyglądać nie będe "

a to niby dlaczego :conf used: a ja Ci mówię,że jak się zaweźmiesz ,będziesz wytrwale ćwiczyłą i trzymała się ZDROWEJ diety to będziesz tak wygladała...albo jeszcze lepiej
wszystko jest mozliwe..a już na pewno schudnięcie i wyrobienie sobie suuuper sylwetki...ale musisz zmienić podejście...jak to nie będziesz tak wygladała...włąśnie ,że będziesz...!!!!!!!

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

cappala to normalka na początku stepperowania..że wygląda się gorzej...mięśnie są napakowane..nabrzmiałe... .jest gorzej niż przed stepperowaniem ...i ...w ogóle wszytko jest na NIE... bez załamek..trwać w postanowieniach...i ćwiczyć proszę...a rezultaty na pewno przyjdą...
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 08:45   #780
cappala
Raczkowanie
 
Avatar cappala
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Madziarella Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

cappala to normalka na początku stepperowania..że wygląda się gorzej...mięśnie są napakowane..nabrzmiałe... .jest gorzej niż przed stepperowaniem ...i ...w ogóle wszytko jest na NIE... bez załamek..trwać w postanowieniach...i ćwiczyć proszę...a rezultaty na pewno przyjdą...
dzięki za pocieszenie....to nabrzmienie mięśni jakby mnie teraz oświeciło i ulżyło...zwłaszcza, że od dobrych 2 tygodni słyszę od mojego męża, że to i owo mi na dole urosło....mało tego- jego kolega też rzucił mimochodem, że jestem z tyłu większa...no i te spodnie za małe.... no nic....spadam na dobre- i zabieram się do porannych ósemek
ps...czy przed ósemkami porannymi konieczna jest rozgrzewka?
/wolę robić wszystko wieczorkiem, ale niestety z przyczyn technicznych zmuszona jestem ósemki robić rano , stepper wieczorkiem..../
__________________

...Raz łapię chwile te słodziutkie, choć krótkie. Innym razem te bezpowrotne, ulotne...
cappala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 14:30:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.