Cudowne Częstochowianki:) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 21:14   #271
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Teraz w sumie same balerinki wyszly i letnie ale widzialam jeszcze pozostalosci po zimie Chyba w Deichmannie widzialam a jeszcze jest taki sklep za tym @ttractivo na slaskiej i tam przez okno tez cos mi sie rzucilo w oczy, na pewno zimowe byly.
cholender bo wlansie jako ze uczeszczam na plaskim caly czas ,a teraz mam ochote na botki na obcasie a tu okazuje sie ze juz letnie...niedawno snieg byl z aoknem a w sprzedazy japonki....dzieki..przejd e sobie i zobacze..
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 21:18   #272
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Ja ostatnio bywam w kazdym sklepie z butami ktory napotkam, bo szukam balerinek albo butow na malym obcasiku w kolorze torebki a jak wiadomo prawie same czarne w sklepach...
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 21:25   #273
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

hmm...kolorowe to widzialam buty przed upsem...nie wiem czy tam bylas ... ogolnie ze zblizajaca sie wiosna mam manie zmieniania garderoby..i tlyko chowam co troche ciuchy aby miec mnijsze wyrzuty sumienia gdy wydaje znowu kase na kolejne ciuchy bo przeciez szafa prawie pusta :P ale dla kogo sie tu stroic,jak zadko sie wychodzi..a jeszcze TZ nic nigdy nie pochwali
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 21:45   #274
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Szukam granatowych, a przed upsem jeszcze nie bylam wiec na pewno zajrze, dzieki Ja mam wielka ochote sobie isc na wiosne ciuchow nakupowac ale aktualnie jestem bankrutem wiec nic z tego...A dostalam z ebaya zwrot za nieotrzymany przedmiot i musze za to wlasnie granatowe buty kupic bo sie boje ze potem juz nie bedzie w czym przebierac jak juz japonki wystawione nawet to pewnie nic nowego nie doloza...
Moj mnie nieraz zaskoczy i zauwazy nawet nowy kolor cieni do powiek, to dopiero zaskoczenie Chociaz kiedys bardziej, teraz pewnie mniej sie stara Albo dawno nie mialam nowego koloru cienia
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 21:50   #275
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

oooo nie dolujac Cie stawiam ze mniej sie stara...bo ja na pocztaku tez slyszlam wiecej komplementow niz teraz...teraz to msuze sie prosic...i przez kilka dni pamieta a pozniej znowu zapomina .... a podobno faceci to wzrokowcy...
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 22:01   #276
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Nie no, nieraz mi powie ze ladnie wygladam, a wczoraj powiedzial ze jestem ladna A wzrokowcy to oni sa, ale dla nich im mniej mamy na sobie tym lepiej
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 22:04   #277
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Nie no, nieraz mi powie ze ladnie wygladam, a wczoraj powiedzial ze jestem ladna A wzrokowcy to oni sa, ale dla nich im mniej mamy na sobie tym lepiej
tak sam z siebie ci powiedzial??
widzisz masz racje...to juz wiem dlaczego on nie chwali moich chiuchow...bo wolaby zebym byla bez nich...a jeszcze nosze bardziej zabudowane ciuchy..to juz wogole :P
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 22:13   #278
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Sam z siebie, az mi sie milo zrobilo
A teraz zima to swetry i golfy to pewnie mysli tylko kiedy lato i bluzki na ramiaczkach Oj pozno juz, wyganiaja mnie spac. Jutro bede jezdzic w koncu autem, od miesiaca mam prawko a od tej pory ani razu w aucie nie bylam...Ale wymusilam na tacie obietnice i jutro jade I znow bede pania kierownicy Dobranoc
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 22:24   #279
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Sam z siebie, az mi sie milo zrobilo
A teraz zima to swetry i golfy to pewnie mysli tylko kiedy lato i bluzki na ramiaczkach Oj pozno juz, wyganiaja mnie spac. Jutro bede jezdzic w koncu autem, od miesiaca mam prawko a od tej pory ani razu w aucie nie bylam...Ale wymusilam na tacie obietnice i jutro jade I znow bede pania kierownicy Dobranoc
no to gratuluje chlopaka chcialabym tez tak,aby sam z siebie
Dobranoc
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 22:35   #280
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

hej dziewczyny

jejku kiedy ta szkola sie skonczy? nie mam na nic czasu ...
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 22:39   #281
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

jejku kiedy ta szkola sie skonczy? nie mam na nic czasu ...
hej a coz sie dzieje w szkole?? pewnie spr??
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 22:39   #282
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio bywam w kazdym sklepie z butami ktory napotkam, bo szukam balerinek albo butow na malym obcasiku w kolorze torebki a jak wiadomo prawie same czarne w sklepach...
niby wszędzie czarne ale trudno jest znaleźć zwykłe, czarne baleriny płaskie, bez żadnych kokardek i innych udziwnień :P
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

jejku kiedy ta szkola sie skonczy? nie mam na nic czasu ...
no dokładnie.. kiedy się skończy :/
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 22:43   #283
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
hej a coz sie dzieje w szkole?? pewnie spr??
ciezko oj ciezko. ucze sie ucze a po ocenach tego nie widac hahahaha xD
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:17   #284
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

U mnie jest an odwrót - nie uczę się, a oceny są dobre W czwartek tylko na godzinę na egzamin i do domu. Całe szczęście. Ale i tak już chcę 15 kwietnia, bo idę do okulisty na badania na soczewki. Mam nadzieję, że wypadną pozytywnie.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:26   #285
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

a w ktorej jestes klasie?

pwoiem Wam ze chcialabym wrocic do gimnazjum, gdzie nic sie nie robilo, byly same 5 i 6 i fajniejsi ludzi i nauczyciele xD tu jest kijowo.

ale pocieszam sie ze jeszcze 8 dni spedzonych w szkole i swieta

a jeszcze bardziej bylabym pocieszona gdyby Sloneczko do nas zawitalo

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

a właśnie dziewczyny, czytałam że jestescie zainteresowane butami z "Wysokich Obcasów" (niedaleko Upsa i naprzeciw Cinema City). Osobiscie nie polecam, kozaki stamtad rozwalily mi sie po 4 miesiacach, a byly takie ladne
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:27   #286
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

W 6. Egzamin na koniec SP. Wiem taka młoda się przyplątałam na Wizaż

Eh, jak myślę o gimnazjum, to mi się słabo robi. Może nie z powodu, że sobie nie poradzę, bo raczej dobrze się uczę, ale ludzie, to już inna bajka. 16latki, które myślą, że mogą robić wszystko, bo są w 3 klasie gimnazjum
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:37   #287
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

6 klasa? po Twoich wypowiedziach nie da sie tego rozpoznac - nie uzywasz jezyka swoich rowiesnikow (co jest oczywiscie bardzo bardzo pozytywne).Bardzo Ci zazdroszcze. okres podstawówki i gimnazjum był mega lajtowy, bimbanie i leniuchowanie na okragło :P a teraz wpakowałam się do takiej szkoly, gdzie chodze zmeczona i zestresowana na okragło.
Powodzenia na egzaminie Jak pamietam ja miałam cos koło 38 punktów, wiec chyba najgorsza nie byłam, a Tobie zycze maxa

Tak ludzie w gimnazjum sa masakryczni. Czasem wysiadam na przystanku przy swoim gimnazjum i widze te dziewczynki z pierwszych czy tam drugich klas ( o trzecich to nawet nie wspominam) i przerazaja mnie ich brzuchy na wierzchu, farbowane wlosy, makijaz nakladany szpachelka itp... matko ja zaczelam moja przygode z make-upem w 3 klasie, a teraz nawet 6klasistki chodza w pelnym makijazu do szkoly -.-' (to samo tyczy sie wysokich obcasow i roznych wyzywajacych ciuchow). Jednak ja mialam to szczescie, ze w mojej klasie dziewczyny takie nie byly i nie staraly sie na sile 'postarzec'. A do jakiego gimnazjum sie wybierasz?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:45   #288
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
6 klasa? po Twoich wypowiedziach nie da sie tego rozpoznac - nie uzywasz jezyka swoich rowiesnikow (co jest oczywiscie bardzo bardzo pozytywne).Bardzo Ci zazdroszcze. okres podstawówki i gimnazjum był mega lajtowy, bimbanie i leniuchowanie na okragło :P a teraz wpakowałam się do takiej szkoly, gdzie chodze zmeczona i zestresowana na okragło.
Powodzenia na egzaminie Jak pamietam ja miałam cos koło 38 punktów, wiec chyba najgorsza nie byłam, a Tobie zycze maxa

Tak ludzie w gimnazjum sa masakryczni. Czasem wysiadam na przystanku przy swoim gimnazjum i widze te dziewczynki z pierwszych czy tam drugich klas ( o trzecich to nawet nie wspominam) i przerazaja mnie ich brzuchy na wierzchu, farbowane wlosy, makijaz nakladany szpachelka itp... matko ja zaczelam moja przygode z make-upem w 3 klasie, a teraz nawet 6klasistki chodza w pelnym makijazu do szkoly -.-' (to samo tyczy sie wysokich obcasow i roznych wyzywajacych ciuchow). Jednak ja mialam to szczescie, ze w mojej klasie dziewczyny takie nie byly i nie staraly sie na sile 'postarzec'. A do jakiego gimnazjum sie wybierasz?
Nie piszę PoKeMonaMii, uważam to za żałosne, ale co kto lubi. No, to prawda, nie mam za dużo nauki, jednak niektórzy nie potrafią sobie poradzić z materiałem z SP (1 albo 2 chłopaków z mojej klasy prawdopodobnie zostanie sobie jeszcze rok), albo po prostu im się nie chce. No to miałaś sporo pkt. Ja z próbnego miałam 34, ale kilka zadań źle rozwiązałam z głupoty, nie umiem czytać Mam nadzieję, że teraz wynik będzie podobny, albo lepszy.

Wszystkie te dziewczyny myślą, że są trendi, bo wypinają tyłek, pokazują stanik i ustawiają usta w dziubek na fotce. Moja przyjaciółka w gimnazjum nie ma lekko przez właśnie takie lalunie. Ja co prawda się maluję, ale tylko pudrem i ew. lekkim fluidem z powodu problemów z cerą, ale te dziewczyny, które w żadnym miejscu na twarzy nie wymagają makijażu, a widać na nich pomarańczową obwódkę od fluidu i oczy jak panda z kredki, jak to widzę, to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Zaraz poślę Ci PW do której szkoły idę

Jesteś z rocznika '92? Z tego co wyczytałam to chodzisz do Traugutta. Podoba Ci się tam?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:59   #289
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Ja też bym nie powiedziała że jesteś w 6 klasie
Moja sąsiadka jest w Twoim wieku, chodzi na szpilkach, maluje się od roku, ma swEeT konto na fotce.pl i w ogóle ;D
z resztą nasz rocznik też bywa żałosny :P
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 14:09   #290
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Ja też bym nie powiedziała że jesteś w 6 klasie
Moja sąsiadka jest w Twoim wieku, chodzi na szpilkach, maluje się od roku, ma swEeT konto na fotce.pl i w ogóle ;D
z resztą nasz rocznik też bywa żałosny :P
Oj, dzięki dziewczyny

Moja 'koleżanka' z klasy chwali się, że wypiła pól litra bez przepitki, na fotce biust ma prawie na wierzchu i co miesiąc zmienia chłopaka, raz nawet miała takiego, który miał uwaga - 19 lat, zmienia nastrój średnio raz na godzinę, jest dwulicowa, eh szkoda dalej pisać. No cóż czasami czuję się niezłym odludkiem przy tych seksi bejbi z kontem na fotce. Teraz nawet jeśli powiesz, że czytasz książkę, to zmierzą cię wzrokiem jakbyś była z Marsa.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 14:41   #291
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

no to fajna
ciekawi mnie tylko co 19to letni facet widzi w 12to latce
U mnie w gimnazjum jedna taka fajna zaszła w ciążę w 1 klasie
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 14:44   #292
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Nie piszę PoKeMonaMii, uważam to za żałosne, ale co kto lubi. No, to prawda, nie mam za dużo nauki, jednak niektórzy nie potrafią sobie poradzić z materiałem z SP (1 albo 2 chłopaków z mojej klasy prawdopodobnie zostanie sobie jeszcze rok), albo po prostu im się nie chce. No to miałaś sporo pkt. Ja z próbnego miałam 34, ale kilka zadań źle rozwiązałam z głupoty, nie umiem czytać Mam nadzieję, że teraz wynik będzie podobny, albo lepszy.

Wszystkie te dziewczyny myślą, że są trendi, bo wypinają tyłek, pokazują stanik i ustawiają usta w dziubek na fotce. Moja przyjaciółka w gimnazjum nie ma lekko przez właśnie takie lalunie. Ja co prawda się maluję, ale tylko pudrem i ew. lekkim fluidem z powodu problemów z cerą, ale te dziewczyny, które w żadnym miejscu na twarzy nie wymagają makijażu, a widać na nich pomarańczową obwódkę od fluidu i oczy jak panda z kredki, jak to widzę, to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Zaraz poślę Ci PW do której szkoły idę

Jesteś z rocznika '92? Z tego co wyczytałam to chodzisz do Traugutta. Podoba Ci się tam?
Mam kilka znajomych z Twojego przyszlego gima, w sumie nie narzekali jakos bardzo, wiec pewnie nie jest zle (teraz chodze z nimi do klasy). Ja chodzilam do gimnazjum o numer wyzszym (:P) i nie było zle, a wrecz fajnie
A Traugutt poczatkowo mi sie bardzo nie podobal, pozniej bylo lepiej, a teraz znowu kijowo.;/ wiec to chyba zalezy od mojego 'widzimisie' xD
Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Ja też bym nie powiedziała że jesteś w 6 klasie
Moja sąsiadka jest w Twoim wieku, chodzi na szpilkach, maluje się od roku, ma swEeT konto na fotce.pl i w ogóle ;D
z resztą nasz rocznik też bywa żałosny :P
teraz wszytskie sweet 'baby girl' przezucaja sie na nk xD ja tez mam taka mloda sasiadke, ale ta zas jest mhrocznym emo xD nie rozumiem tych dziewczyn...
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:11   #293
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
no to fajna
ciekawi mnie tylko co 19to letni facet widzi w 12to latce
U mnie w gimnazjum jedna taka fajna zaszła w ciążę w 1 klasie
Bo ja wiem? No to rzeczywiście bardzo fajna
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Mam kilka znajomych z Twojego przyszlego gima, w sumie nie narzekali jakos bardzo, wiec pewnie nie jest zle (teraz chodze z nimi do klasy). Ja chodzilam do gimnazjum o numer wyzszym (:P) i nie było zle, a wrecz fajnie
A Traugutt poczatkowo mi sie bardzo nie podobal, pozniej bylo lepiej, a teraz znowu kijowo.;/ wiec to chyba zalezy od mojego 'widzimisie' xD

teraz wszytskie sweet 'baby girl' przezucaja sie na nk xD ja tez mam taka mloda sasiadke, ale ta zas jest mhrocznym emo xD nie rozumiem tych dziewczyn...
Moja siostra chodziła do tego samego gim co ja idę, więc jak coś to raczej będę miała spokój od tych panienek

Jakoś przeżyjesz
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 16:51   #294
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Widzę, że zrobiła się ładna pogoda i wszystkie Wizażanki wywiało Co tam u Was?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 20:55   #295
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

a jakoś idzie, w sumie mogłoby być lepiej ( o wiele, no ale ok). chociaz pogoda dopisuje
Literka jak Ci poszedł egzamin?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:15   #296
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Hmm, szczerze mówiąc tak sobie. Było dużo elementów przyrody, a z tego za dobra nie jestem. I temat zadania otwartego mi nie przypasował. Ale z zadań zamkniętych mam 18/20, a resztę ocenię jak przyjdą wyniki. Próbny był o wiele łatwiejszy.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:34   #297
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

a jaki był temat przewodni całego egzaminu? u mnie były rzeki i jeziora (czy jakos tak) i pamietam ze rowniez duzo przyrody
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:58   #298
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

'O zwierzętach'. Arkusz jest w internecie. Zaraz wkleję link.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

O tutaj jest: http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,...zwiazania.html
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:07   #299
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

hooop hooop :P co tam slychac dziewczyny? jak przygotowania do swiat?;p
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 11:36   #300
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

U mnie ok. Wszystko posprzątane i kupione
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.