biała perła - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 11:06   #631
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: biała perła

Nie lubię pasty sensodyne wcale się nie pieni.
Moja ulubiona to colgate total, pomaga też wybielać ząbki.

Teraz Stosuję białą perłę co 2-3 dni na godzinkę, zęby mam już białe ale zostało bardzo dużo żelu i będę nakładać dla podtrzymania efektu
Myślę, że na pół roku wystarczy albo i dłużej
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 14:07   #632
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Nie lubię pasty sensodyne wcale się nie pieni.
Moja ulubiona to colgate total, pomaga też wybielać ząbki.

Teraz Stosuję białą perłę co 2-3 dni na godzinkę, zęby mam już białe ale zostało bardzo dużo żelu i będę nakładać dla podtrzymania efektu
Myślę, że na pół roku wystarczy albo i dłużej
nie pieni sie??
moja sie bardzo pieni hehe i mam whitening zeby dodatkowo jeszcze pasta zdzialala cos;p
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 15:39   #633
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez gazela12345 Pokaż wiadomość
nie pieni sie??
moja sie bardzo pieni hehe i mam whitening zeby dodatkowo jeszcze pasta zdzialala cos;p
Kiedyś mama kupiła tą na wrażliwe dziąsła i nie pieniła się dlatego nie miło wspominam
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:06   #634
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: biała perła

Hej Dziewczyny ;** mam takie pytanko, jezeli zęby po 15 latach palenia papierosów i wypiciu hektolitrów kawy są już nie zółte, ale wręcz brązowe i bardzo brzydkie pomimo codziennego mycia, poleciłybyście białą perłę ?? Własnie namiawiam starszą siostrę żeby sobie zrobiła, bo słyszałam dużo pochwał, a ona zastanawia się nad zrobieniem jakiegos zabiegu u dentysty. Jest on jednak bardzo drogi, wiec moze lepiej byloby zastosować perłę ? Boje sie tylko że od tego zrobią się na zębach łaty czy coś takiego ... co wy na to ?? Zauważyłyście zeby Perła jakoś nieregularnie usuwała przebarwienia na zębach, na skutk czego powstaną ochydne łaty, albo zeby odbarwiała tylko niektóre miejsca na zebach ??
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 14:48   #635
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: biała perła

witam
wlasnie przezywam moj pierwszy raz z biala perla. wlasnie minelo 20 minut, nic mnie nie boli, slinotoku nie mam. wiem, ze nigdy nie bede miala snieznobialych zebow, ale licze na poprawe ich wygladu ( pije duzo herbaty, swego czasu hektrolitry kawy no i troche kiedys popalalam). pozdrawiam was serdecznie
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 18:51   #636
animaus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Prosto z gór ;)
Wiadomości: 61
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ;** mam takie pytanko, jezeli zęby po 15 latach palenia papierosów i wypiciu hektolitrów kawy są już nie zółte, ale wręcz brązowe i bardzo brzydkie pomimo codziennego mycia, poleciłybyście białą perłę ?? Własnie namiawiam starszą siostrę żeby sobie zrobiła, bo słyszałam dużo pochwał, a ona zastanawia się nad zrobieniem jakiegos zabiegu u dentysty. Jest on jednak bardzo drogi, wiec moze lepiej byloby zastosować perłę ? Boje sie tylko że od tego zrobią się na zębach łaty czy coś takiego ... co wy na to ?? Zauważyłyście zeby Perła jakoś nieregularnie usuwała przebarwienia na zębach, na skutk czego powstaną ochydne łaty, albo zeby odbarwiała tylko niektóre miejsca na zebach ??
Spróbować zawsze warto ... Z tego co obserwowałam to u mnie żadnych łat nie było. Pzdr
__________________
Lepiej panować w piekle jak służyć w niebie !!!
animaus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 19:02   #637
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ;** mam takie pytanko, jezeli zęby po 15 latach palenia papierosów i wypiciu hektolitrów kawy są już nie zółte, ale wręcz brązowe i bardzo brzydkie pomimo codziennego mycia, poleciłybyście białą perłę ?? Własnie namiawiam starszą siostrę żeby sobie zrobiła, bo słyszałam dużo pochwał, a ona zastanawia się nad zrobieniem jakiegos zabiegu u dentysty. Jest on jednak bardzo drogi, wiec moze lepiej byloby zastosować perłę ? Boje sie tylko że od tego zrobią się na zębach łaty czy coś takiego ... co wy na to ?? Zauważyłyście zeby Perła jakoś nieregularnie usuwała przebarwienia na zębach, na skutk czego powstaną ochydne łaty, albo zeby odbarwiała tylko niektóre miejsca na zebach ??
Zęby mogą się nierównomiernie wybielać, ale tego nie przewidzisz. U mnie akurat wybielały się równo, ale nie miałam brązowych zębów jak Twoja siostra.

Na pewno powinna przejść się do dentysty na piaskowanie i/lub skaling, żeby oczyścić zęby z osadu i kamienia-to już może nieco rozjaśnić zęby
Potem dopiero perła. Myślę, że nie zaszkodzi spróbować. Jakby się bała plam, to mogłaby zrobić próbę najpierw na dolnych zębach- w razie czego ich tak nie widać.
Wydaje mi się, że perła powinna przynieść efekty
Śnieżnej bieli nie ma się co spodziewać, ale na pewno powinno być lepiej.
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 21:33   #638
harajuku
Raczkowanie
 
Avatar harajuku
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 82
Dot.: biała perła

Wczoraj kupiłam bp, póki co nie wiedzę efektów, ale w końcu to dopiero 3 użycia
Nakładam na ok. 40 minut, nie mam nadwrażliwości zębów, ani dziąseł. Zobaczymy, jak to będzie;p
harajuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 10:48   #639
harajuku
Raczkowanie
 
Avatar harajuku
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 82
Dot.: biała perła

Ała, dziąsła zaczęły mnie bolec!
harajuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 11:45   #640
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: biała perła

Uff, przebrnęłam przez cały wątek!
Wczoraj kupiłam BP, zaraz zamierzam spróbować.
Trzymajcie kciuki!
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 14:57   #641
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: biała perła

Eh, nie wychodzi mi formowanie aplikatora
Nie wiem, czy woda była już zbyt chłodna, skurczył się po włożeniu do wody, ale cały czas wydawał się zbyt twardy. Po kilkakrotnym włożeniu do buzi niby zęby się odkształciły, szczęgólnie tylne. Potem nałożyłam żel, nie za wiele, bo bałam się że przesadzę na pierwszy raz. Właściwie nic nie czułam.
Czy Wasz aplikator trzyma się ciasno zębów? Bo mój latał i musiałam mieć zaciśniętą szczękę aby mi nie spadł. Potem kiedy zauważyłam, że dostała się ślina do aplikatora wyciągnęłam go, nawet nie wytrzymałam do 30 min...
Czy mogę ponownie uformować ten sam aplikator, czy on już jest do niczego? Dodam, że odpowiednio przycięłam go.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 16:33   #642
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Eh, nie wychodzi mi formowanie aplikatora
Nie wiem, czy woda była już zbyt chłodna, skurczył się po włożeniu do wody, ale cały czas wydawał się zbyt twardy. Po kilkakrotnym włożeniu do buzi niby zęby się odkształciły, szczęgólnie tylne. Potem nałożyłam żel, nie za wiele, bo bałam się że przesadzę na pierwszy raz. Właściwie nic nie czułam.
Czy Wasz aplikator trzyma się ciasno zębów? Bo mój latał i musiałam mieć zaciśniętą szczękę aby mi nie spadł. Potem kiedy zauważyłam, że dostała się ślina do aplikatora wyciągnęłam go, nawet nie wytrzymałam do 30 min...
Czy mogę ponownie uformować ten sam aplikator, czy on już jest do niczego? Dodam, że odpowiednio przycięłam go.
ja formowalam swoj aplikator ze 3 razy i nadal nie przylega tak jakbym chciala. a co do sliny to nawkladaj sobie chusteczek do buzi ;p mi to troche pomoga bo slinotoki mam niesamowite;p
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 17:35   #643
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: biała perła

W takim razie będę się z nim męczyć, mam wrażenie że jest za duży do moich zębów. Mam nadzieję, że się uda, sukces tkwi w dobrym aplikatorze.
Dziewczyny, jak dużo dajecie żelu do aplikatora? Czułam lekkie smyranie po zębach ale nie czułam bólu albo pieczenia, może daję go za mało?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 20:09   #644
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
W takim razie będę się z nim męczyć, mam wrażenie że jest za duży do moich zębów. Mam nadzieję, że się uda, sukces tkwi w dobrym aplikatorze.
Dziewczyny, jak dużo dajecie żelu do aplikatora? Czułam lekkie smyranie po zębach ale nie czułam bólu albo pieczenia, może daję go za mało?
U mnie to było tak, że jeden aplikator uformowałam nie odkształcając za bardzo go, pozostałe dwa wyszły mi za pierwszym razem super, po prostu wsadziłam do gorącej wody, wyjęłam, pomachałam i do buzi, zacisnęłam mocno zęby na chwile i gotowe Aaa! Dobrze jest też mocno zassać aplikator.
Żelu nakładam pasek 1-1.5 cm i rozprowadzam patyczkiem do uszu.

Ja właściwie nie podrażniłam sobie dziąseł, delikatnie tylko zęby, np po godzinie wybielania były wrażliwe na ciepło, ale delikatnie. Starałam się wybielać z głową, kiedy czułam że może być ciężko robiłam dzień przerwy.

Dobrym pomysłem jest stosowanie razem z BP pasty do wrażliwych zębów, ja używałam zielonego Elmexa.
__________________


Edytowane przez cytrynowo_piaskowa
Czas edycji: 2009-04-10 o 20:10
cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:26   #645
herzbrennt
Przyczajenie
 
Avatar herzbrennt
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior Mazurskich
Wiadomości: 1
GG do herzbrennt
Dot.: biała perła

hej
Ja też mam 17 lat i podobny problem. Niedawno kupiłam Bialą Perłę i stosuję od kilku dni. Już widać poprawę! Niewielką, ale widać. Do tego chcę kupić jakąś pastę wybielającą żeby wydłużyć efekt. Mimo wszystko polecam
Na opakowaniu jest napisane, że daje efekt po 14 dniach używania, ja używam 3 i skoro widać efekty to dobrze wróży Pozdrawiam;*
__________________
"Tak blisko, bez względu na odległość"
('Nothing else matters')
herzbrennt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:32   #646
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: biała perła

Ja zniszczylam tylko jeden aplikator bo wlozylam go i tyl mi sie jakos zagial no i byl do wyrzucenia ale nastepne dwa mi wyszly super byly takie ciasne i w ogole ale wydaje mi sie ze im wiecej ich uzywam to robia sie luzniejsze dziewczyny czy mozna je jeszcze raz formowac jak sie juz ich uzywa ponad tydzien???

A co do nakladania zelu to ja sobie zel wciagnelam do strzykawki i nakladam sobie po o,5 ml tak jak pisze na opakowaniu i super bo niejest go malo i tez mi nie wycieka i na wrazliwe zabki polecam sensodyne albo elmex mi bardzo pomogly bo mialam bardzo wrazliwe zeby a jakby komus sie przydazylo tak jak mi ze strasznie mnie dziasla bolaly wygladaly jakby byly pooparzone a na dole to mi nawet kawalek skory odeszlo byam w szoku ale psikalam sobie tantum verde i mialam 2 dni przerwy i zaraz sie wszystko zagoilo teraz juz wybielam bez zadnych problemow i widze ze moje zabki robia sie biale
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:57   #647
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja zniszczylam tylko jeden aplikator bo wlozylam go i tyl mi sie jakos zagial no i byl do wyrzucenia ale nastepne dwa mi wyszly super byly takie ciasne i w ogole ale wydaje mi sie ze im wiecej ich uzywam to robia sie luzniejsze dziewczyny czy mozna je jeszcze raz formowac jak sie juz ich uzywa ponad tydzien???

A co do nakladania zelu to ja sobie zel wciagnelam do strzykawki i nakladam sobie po o,5 ml tak jak pisze na opakowaniu i super bo niejest go malo i tez mi nie wycieka i na wrazliwe zabki polecam sensodyne albo elmex mi bardzo pomogly bo mialam bardzo wrazliwe zeby a jakby komus sie przydazylo tak jak mi ze strasznie mnie dziasla bolaly wygladaly jakby byly pooparzone a na dole to mi nawet kawalek skory odeszlo byam w szoku ale psikalam sobie tantum verde i mialam 2 dni przerwy i zaraz sie wszystko zagoilo teraz juz wybielam bez zadnych problemow i widze ze moje zabki robia sie biale
Polecam też przyciąć trochę aplikatory, przecież nie muszą głęboko nachodzić na dziąsła.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:15   #648
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: biała perła

Wczoraj uformowałam znowu aplikator, już jest lepiej, trzyma się zębów, nie spada, mogę nawet mówić. Nie czuję żadnego bólu zębów ani dziąseł, nie wiem czy to dobry znak
Moim problemem jest ślinotok i wnikanie śliny do aplikatora. Włożyłam sobie zwinięte chusteczki do buzi, ale po zaledwie kilku minutach były całe mokre, nie chciało mi się zmieniać ich na bieżąco. Staram się ślinę wypluć i wtedy zauważam, że wypluwam prawie cały żel wraz ze śliną. Boję się, że to nie da żadnego efektu.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 12:50   #649
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Wczoraj uformowałam znowu aplikator, już jest lepiej, trzyma się zębów, nie spada, mogę nawet mówić. Nie czuję żadnego bólu zębów ani dziąseł, nie wiem czy to dobry znak
Moim problemem jest ślinotok i wnikanie śliny do aplikatora. Włożyłam sobie zwinięte chusteczki do buzi, ale po zaledwie kilku minutach były całe mokre, nie chciało mi się zmieniać ich na bieżąco. Staram się ślinę wypluć i wtedy zauważam, że wypluwam prawie cały żel wraz ze śliną. Boję się, że to nie da żadnego efektu.
Nie wiem czy da się uniknąć wypłukiwania żelu wraz ze śliną.
Ja jeśli nosiłam aplikatory godzinkę, to po połowie czasu dokładałam odrobinę żelu żeby nie nosić tego na darmo.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 15:45   #650
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: biała perła

nie wiecie ile kosztuje to piaskowanie ??
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 21:53   #651
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: biała perła

aktulnie mam paste wybielajaca jakąś niemiecką. kiedyś myłąm czarną włoską pastą na bazie alg i miałam białe zęby teraz po tej paście też są zdecydowanie bielsze. ma w sobie coś, jakąś substancje która powoduje lekki ślinotok po umyciu. przymierzam się do perły właśnie chociaż nie mam żółtych zębów i w sumie je lubie już wszytskie dziury załatane więc może wypróbuje.
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:16   #652
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: biała perła

Właśnie z tym siedze.. Nie wiem czy dobrze to wszytsko zrobiłam .. te aplikatory wyszły chyba tak sobie.. a co do żelu to nie umiałam za bardzo nałożyć i wyszło mi nierównomiernie, a gdy nałozyłam na zęby to od razu połowa dostała mi sie do buzi ... ble .. poza tym w lusterku widze ze sporo śliny dostało mi sie do tego .. u was tez tak jest ??
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 18:40   #653
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: biała perła

ja jestem dzisiaj w szoku!!
stosuje i stosuje ta biala perle i jak tak lookam co chwile w lustro to jakos nie widze za bardzo efektu...ale zrobilam sobie zdjecie przed wybielaniem i dzisiaj wrzucilam to zdjecia na kompa porownalam z terazniejszym i jestem w szokuu!! widac bardzo roznice nawet nie wiedzialam ze mialam takie zolte zeby
stosuje od 2 kwietnia 2x dziennie po ok 40min. wiec hmm wyszlo ze mam ok.17godzin jesli dobrze licze (za kazdym razem mi inaczej wychodzi hehe ). jeszcze pisalam tu ze widze ze mam zle aplikatory i ze duzo sliny jak wyjmuje no ale jednak nie przeszkodzilo to bo sie wybielily
wstawiam fotki zeby was zachecic do stosowania, ja bede jeszcze dalej stosowac bo wiadomo powalajaca to jeszcze biel nie jest ;p ale jestem zadowolona. jak skoncze wybielanie to tez wstawie fotki,
wrzucajcie tez swoje zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zeby przed.jpg (12,4 KB, 595 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zeby po2.jpg (10,9 KB, 620 załadowań)
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:37   #654
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: biała perła

No rzeczywiście różnica jest strasznie duża ) Ogromny postęp ) Widze ze masz tak samo jak ja takie przezroczyste na konówkach Ciesze sie bo martwiłam sie ze to moze jakos inaczej wpływac na moje zeby ale widze ze to bez roznicy ) ja mam za soba dopiero 1,5 h ale strasznie mnie zacheciłaś ;p xD

Ile tego żelu juz zużyłaś przez te 17 godzin ??
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:52   #655
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Pokaż wiadomość
nie wiecie ile kosztuje to piaskowanie ??
Około 10-150 zł-zależy od gabinetu i ilości osadu skaling jest tańszy, ale to co innego
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:35   #656
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Pokaż wiadomość
No rzeczywiście różnica jest strasznie duża ) Ogromny postęp ) Widze ze masz tak samo jak ja takie przezroczyste na konówkach Ciesze sie bo martwiłam sie ze to moze jakos inaczej wpływac na moje zeby ale widze ze to bez roznicy ) ja mam za soba dopiero 1,5 h ale strasznie mnie zacheciłaś ;p xD

Ile tego żelu juz zużyłaś przez te 17 godzin ??
no wlasnie o to chodzi ze prawie cala tubka mi poszla cos mi sie wydaje ze po prostu dostalam jakas wybrakowana hehe bo jakos tak nie nakladalam tego duzo
powodzenia w wybielaniu
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:38   #657
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: biała perła

u mnie widac roznice oomiedzy gora a dolem, bo rpzez swieta moze ze dwa razy nie nalozylam na dol. uzywam bp dopiero od tygodnia, spektakluarnych efektow nie ma, ale widze efekty,. od wczoraj trzymam nakladni na dol i gore rownoczesnie.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 08:10   #658
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez gazela12345 Pokaż wiadomość
ja jestem dzisiaj w szoku!!
stosuje i stosuje ta biala perle i jak tak lookam co chwile w lustro to jakos nie widze za bardzo efektu...ale zrobilam sobie zdjecie przed wybielaniem i dzisiaj wrzucilam to zdjecia na kompa porownalam z terazniejszym i jestem w szokuu!! widac bardzo roznice nawet nie wiedzialam ze mialam takie zolte zeby
stosuje od 2 kwietnia 2x dziennie po ok 40min. wiec hmm wyszlo ze mam ok.17godzin jesli dobrze licze (za kazdym razem mi inaczej wychodzi hehe ). jeszcze pisalam tu ze widze ze mam zle aplikatory i ze duzo sliny jak wyjmuje no ale jednak nie przeszkodzilo to bo sie wybielily
wstawiam fotki zeby was zachecic do stosowania, ja bede jeszcze dalej stosowac bo wiadomo powalajaca to jeszcze biel nie jest ;p ale jestem zadowolona. jak skoncze wybielanie to tez wstawie fotki,
wrzucajcie tez swoje zdjecia
Efekt jest świetny!!! Przymierzałam się już od paru tyg. do kupna białej perły, ale teraz to już dzisiaj kupię
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 12:14   #659
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez gazela12345 Pokaż wiadomość
ja jestem dzisiaj w szoku!!
stosuje i stosuje ta biala perle i jak tak lookam co chwile w lustro to jakos nie widze za bardzo efektu...ale zrobilam sobie zdjecie przed wybielaniem i dzisiaj wrzucilam to zdjecia na kompa porownalam z terazniejszym i jestem w szokuu!! widac bardzo roznice nawet nie wiedzialam ze mialam takie zolte zeby
stosuje od 2 kwietnia 2x dziennie po ok 40min. wiec hmm wyszlo ze mam ok.17godzin jesli dobrze licze (za kazdym razem mi inaczej wychodzi hehe ). jeszcze pisalam tu ze widze ze mam zle aplikatory i ze duzo sliny jak wyjmuje no ale jednak nie przeszkodzilo to bo sie wybielily
wstawiam fotki zeby was zachecic do stosowania, ja bede jeszcze dalej stosowac bo wiadomo powalajaca to jeszcze biel nie jest ;p ale jestem zadowolona. jak skoncze wybielanie to tez wstawie fotki,
wrzucajcie tez swoje zdjecia
Ładnie, ładnie

Szkoda, że ja nie zrobiłam zdjęcia przed wybielaniem, też bym wrzuciła zdjęcia.

Przedwczoraj nałożyłam wieczorkiem aplikatory, położyłam się i czytałam książkę, oczywiście zanęłam pierwszy raz uspałam się z aplikatorami na zębach. Trzymałam chyba z 3h, mam nadzieje, że nic złego się nie stanie...
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:13   #660
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: biała perła

Ja mialam wczoraj przez 40 minut wieczorem i wlozylam jeszcze chusteczki do buzi .. i jak zdjelam to tak mnie dziąsła bolały i ogólnie wszystkie tkanki w buzi.. nie wiem czy to przez te chusteczki, czy paklikatory sa az tak niewygodne.. bo do tej pory mnie wszytsko boli.. ale chyba jakos wytrzymam i zaraz znaowu nałoze na jakies 40 minut .. juz mam 2 h za soba ...
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.