Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 14:43   #3001
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
No dobra, nie chce mi się dzielić cytatu więc będzie zbiorowo

1.
2. ciągle myślę, żeby iść oblukać róże inglota i ciągle o tym zapominam
3. Flavo c nie miałam. ale serum z bu tak i byłam zadowolona. więc widocznie moja skóra lubi vit c
4. Nie ma już tego kremu Masz pecha, nie?
5. Mgiełka..hm. Tak normalnie. Coś tam działa, na włosy jak 4 dzień nie myję, ale bez rewelacji. No ale z 2 strony nie można oczekiwać, że włosy będą jak po umyciu, nie? Ale wydaje mi się, że efekt jest taki sam jak po spryskaniu lakierem do włosów i wysuszeniem suszarką. Czyli reasumując - raczej niezbędny. Nie kupię więcej.
ad 1.
ad 2. To mój pierwszy i jestem bardzo zadowolona, warto kuknąć
ad 4. no strasznego pecha *chlip chlip* a już sobie taki piękny plan ułożyłam. Z brzucha przepchnęłabym tłuszczyk trochę wyżej, żeby mi rozmiar stanika skoczył, z góry ud w łydeczki, żeby sobie ładnie wymodelować... A z resztą to jeszcze nie wiem, może po użyciu innego kremu by samo wyparowało? Muszę się rozejrzeć czy na ibeju nie sprzedają czegoś fajnego
ad 5. eee, to nawet nie będę patrzeć. Lubię mój suchy szampon, ale myślałam, że może i to warto obczaić... ale jak tak, to ja nie chceu.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Następnym razem ją przywiozę ze sobą, jakby co
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:44   #3002
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
ad 1.
ad 2. To mój pierwszy i jestem bardzo zadowolona, warto kuknąć
ad 4. no strasznego pecha *chlip chlip* a już sobie taki piękny plan ułożyłam. Z brzucha przepchnęłabym tłuszczyk trochę wyżej, żeby mi rozmiar stanika skoczył, z góry ud w łydeczki, żeby sobie ładnie wymodelować... A z resztą to jeszcze nie wiem, może po użyciu innego kremu by samo wyparowało? Muszę się rozejrzeć czy na ibeju nie sprzedają czegoś fajnego
ad 5. eee, to nawet nie będę patrzeć. Lubię mój suchy szampon, ale myślałam, że może i to warto obczaić... ale jak tak, to ja nie chceu.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------


Następnym razem ją przywiozę ze sobą, jakby co
tam miało być, że raczej zbędny. a nie niezbędny ale wiadomo o co komą
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:48   #3003
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
1. oki, dzięki jak będziesz w waw napisz pw to podeślę maila

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Dziękuję nosku czyli i cena porównywalna z Ziają hmmm, coś czuję, że po wykończeniu moich obecnych alg skuszę się na Bielendę ...
... albo Clarenę. Bos kusiciel
Bielenda i Ziaja też mnie kuszą Chyba nie mogę nie kupować kosmetyków dłużej niż dwa tygodnie,bo potem mam straszną chcicę na wszystko
A jakie masz teraz algi?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


Och, ach jaką mam piękną cerę po Blue Corn Cały czas się miziam po policzkach, są takie gładkie i oczyszczone.
Dzisiaj jest jakiś maseczkowy dzień ja wieczorem robię peeling TBS a potem aplikuję Himalayę
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:54   #3004
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
No i odkryłam sklep u siebie w mieście gdzie kolorówka jest tańsza o przynajmniej 20, nawet 30 %
Cała srednia półeczka A, i jest MAC
Cienie sypkie i róże za 30 zł
Sprawdź dobrze czy to nie podróbki, MAC jest strasznie podrabiany. Róż w sklepie normalnie kosztuje 80zł, więc nie sądzę, żeby ktoś go miał za 30zł - nawet sprowadzając ze Stanów.
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Dobra, widzę, że nie czaisz.
Pewnie należysz do grona osób, które dałyby się nabrać na ten krem l`oreala co kiedyś był, co niby tłuszcz z brzucha przenosił do piersi

Aj, dziewcze, dziewcze.
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
bylo cos takiego? pierwsze slysze a z brzucha na co innego, na przyklad na, hm, hm, hm, kolana? bo jakies takie kosciste mam, a na brak cycow to raczej nie narzekam
Było wiele lat temu, ale to nie był L'oreal tylko coś z górnej półki. Chyba w różowym i zielonym opakowaniu; jedno nakładałaś na brzuch lub uda - tam gdzie był tłuszcz, a drugie na biust. I ten tłuszcz 'migrował' do biustu i go powiększał
Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
PS czy któraś z was używała klinikowego toniku Clarifying Lotion nr 1? Kupiłam go w ub. tygodniu, stosuję od 4 dni i strasznie łuszczy mi się skóra na policzkach. To normalne?
Głównym zadaniem tych toników jest złuszczanie, więc to chyba normalne. Ale jeśli bardzo się łuszczysz to może jest za mocny albo zbyt wiele razy przejeżdżasz płatkiem w tym samym miejscu?
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Skończyłam balsam AA wczoraj i dziś otworzę masło Mineral Care o zapachu różowego grejpfruta... mmm już się nie mogę doczekać
Fajne są te masła?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:57   #3005
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Było wiele lat temu, ale to nie był L'oreal tylko coś z górnej półki. Chyba w różowym i zielonym opakowaniu; jedno nakładałaś na brzuch lub uda - tam gdzie był tłuszcz, a drugie na biust. I ten tłuszcz 'migrował' do biustu i go powiększał
to ten krem nakladany na biust mial jakis magnes w sobie ze przyciagal tluszcz z ud? o jezujezu
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:58   #3006
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja nie lubię zapachu filtrów Avene..
Ale na szczęście jest bioderma akn mat 40 i lirenka
Ta Bioderma faktycznie jest boska

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a jak zamierzasz to zrobić
Może Wirlandia znasz jeszcze jakąś dietę, żeby cycki rosły a uda malały Chętnie bym skorzystała
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Liz o której jutro będzie wolna? Musimy ustalić jakąś godzinę.
A o której się jutro spotykacie, bo jak 13.30-14 to mogę wpaść
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Dziewczyny zadowolone jesteście z nowego mineralnego dezodorantu Garniera ? Warto kupić ?
Widziałam w Rossmanie za 8 zł z groszami ....
Cześć Vibi Gratuluję przeprowadzki. Ja mam ten deo i jestem b.zadowolona, moim zdaniem warto
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Dobra, widzę, że nie czaisz.
Pewnie należysz do grona osób, które dałyby się nabrać na ten krem l`oreala co kiedyś był, co niby tłuszcz z brzucha przenosił do piersi
A to nie było Avonowe ?
Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Muszę tego świra mieć
Mam wrażenie, że gdzieś już to czytałam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:01   #3007
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Wirlandia ja mam wrażenie że ty siedzisz od rana do wieczora przed kompem i notujesz śledzisz i wypisujesz co ty jeszcze musisz nabyć, kupić, mieć ....
Normalnie hasło roku : muszę to nabyć

Sie nie mogłam powstrzymać

Siedzę w ogrodzie z laptopem i macham do Was
Trzymajcie się dziewczyny i świętujcie wesoło
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 15:03   #3008
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość


Bielenda i Ziaja też mnie kuszą Chyba nie mogę nie kupować kosmetyków dłużej niż dwa tygodnie,bo potem mam straszną chcicę na wszystko
A jakie masz teraz algi?
Mam Ziaję nawilżającą, o taką: http://www.allegro.pl/item600583115_...a_promocj.html. Chciałabym jeszcze uspokajającą, bo Hosenka chyba chwaliła, a może to zizou była No, w każdym razie ktoś zachwalał i ja teraz to bardzo chcę Algi nawilżające Ziajowe służą mi doskonale, zawsze mam taką gładziutką, miękką skórę po nich... trzymałam nawet godzinę raz i wszystkie zaczerwienienia, podrażnienia itd zniknęły. Dla mnie to KWC, ale... skoro Bielenda ma być jeszcze lepsza, to chętnie spróbuję

Ja też po odwyku zawsze chcę wykupić całą drogerię

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Fajne są te masła?
Na razie tylko raz maznęłam się po łydkach zaraz po zakupie, potem odstawiłam by zużyć inne balsamy i masła. Póki co mogę tylko powiedzieć, że zapach jest cudowny, zupełnie niechemiczny, tylko taki prawdziwy różowy grejfrut nawilżenie i natłuszczenie też niczego sobie, z tego co pamiętam - mogę napisać więcej jutro, wtedy wrażenia będą na świeżo
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:03   #3009
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Wirlandia ja mam wrażenie że ty siedzisz od rana do wieczora przed kompem i notujesz śledzisz i wypisujesz co ty jeszcze musisz nabyć, kupić, mieć ....
Normalnie hasło roku : muszę to nabyć

Sie nie mogłam powstrzymać
Moim zdaniem to raczej chęć przypodobania się użytkowniczkom w tym wątku.
Takie mylne myślenie, że trzeba wszystko skomentować i napisać, że też się coś chce bo a nuż może tak się przypodobam? Lista Wirlandii jest już baaardzo długa i bardzo kosztowna
No ale to moje zdanie.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:04   #3010
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ta Bioderma faktycznie jest boska
Ach! No to muszę ją mieć
Cytat:
Napisane przez madziarra
Może Wirlandia znasz jeszcze jakąś dietę, żeby cycki rosły a uda malały Chętnie bym skorzystała
ja też
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Wirlandia ja mam wrażenie że ty siedzisz od rana do wieczora przed kompem i notujesz śledzisz i wypisujesz co ty jeszcze musisz nabyć, kupić, mieć ....
Normalnie hasło roku : muszę to nabyć
Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak desperacko chciał zostać nałogowcem
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:10   #3011
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Na razie tylko raz maznęłam się po łydkach zaraz po zakupie, potem odstawiłam by zużyć inne balsamy i masła. Póki co mogę tylko powiedzieć, że zapach jest cudowny, zupełnie niechemiczny, tylko taki prawdziwy różowy grejfrut nawilżenie i natłuszczenie też niczego sobie, z tego co pamiętam - mogę napisać więcej jutro, wtedy wrażenia będą na świeżo
Kusisz
A mi się może jutro uda skończyć mleczko Nivei i wtedy otworzę masło z granatem z TBS Nie mogę się już doczekać.

__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 15:13   #3012
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Może Wirlandia znasz jeszcze jakąś dietę, żeby cycki rosły a uda malały Chętnie bym skorzystała

A o której się jutro spotykacie, bo jak 13.30-14 to mogę wpaść

A to nie było Avonowe ?
Avonowe na pewno nie, z tego co pamiętam było cholernie drogie, więc na pewno była to wysoka półka.

Ja mogę o każdej godzinie, ta 13 mi bardzo pasuje, ale nie wiem jak dziewczyny. Chętnie zjem jakiś obiadek, bo świątecznego jedzenia mam już dość. Na szczęście dużo nie zrobiłyśmy z mama i praktycznie wszystko już poszło - z ciast został tylko jeden mazurek, bo o nim zapomnieliśmy.

Ja to bym chciała dietę, żeby i z biustu i z ud schodziło
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
to ten krem nakladany na biust mial jakis magnes w sobie ze przyciagal tluszcz z ud? o jezujezu
Noo to bym jakiś kosmiczny krem
Nic dziwnego, że go tak szybko wycofali
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Na razie tylko raz maznęłam się po łydkach zaraz po zakupie, potem odstawiłam by zużyć inne balsamy i masła. Póki co mogę tylko powiedzieć, że zapach jest cudowny, zupełnie niechemiczny, tylko taki prawdziwy różowy grejfrut nawilżenie i natłuszczenie też niczego sobie, z tego co pamiętam - mogę napisać więcej jutro, wtedy wrażenia będą na świeżo
O jezu jezu jezu, już mnie masz, kocham zapach grapefruita poużywaj i koniecznie mi napisz czy warto go kupić
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak desperacko chciał zostać nałogowcem
Nim się nie zostaje, nim się jest
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:13   #3013
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Mam Ziaję nawilżającą, o taką: http://www.allegro.pl/item600583115_...a_promocj.html. Chciałabym jeszcze uspokajającą, bo Hosenka chyba chwaliła, a może to zizou była No, w każdym razie ktoś zachwalał i ja teraz to bardzo chcę Algi nawilżające Ziajowe służą mi doskonale, zawsze mam taką gładziutką, miękką skórę po nich... trzymałam nawet godzinę raz i wszystkie zaczerwienienia, podrażnienia itd zniknęły. Dla mnie to KWC, ale... skoro Bielenda ma być jeszcze lepsza, to chętnie spróbuję

Ja też po odwyku zawsze chcę wykupić całą drogerię
W takim razie Ziaję zostawiam na koniec bo jak zużyję jedną Clarenę to kupię Bielendę. Te opakowania Ziaji naprawdę starczają tylko na 6 razy?

Cytat:
Napisane przez Estella
Nim się nie zostaje, nim się jest
Tym bardziej mnie to dziwi
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:16   #3014
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Ja mogę o każdej godzinie, ta 13 mi bardzo pasuje, ale nie wiem jak dziewczyny. Chętnie zjem jakiś obiadek, bo świątecznego jedzenia mam już dość. Na szczęście dużo nie zrobiłyśmy z mama i praktycznie wszystko już poszło - z ciast został tylko jeden mazurek, bo o nim zapomnieliśmy.
To byłoby super


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nim się nie zostaje, nim się jest
Tjaaaa
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:21   #3015
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Madziar masz jakiś namiar na Mary poziomkową? GG albo nr telefonu? Ciekawe czy będzie jutro w pracy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:23   #3016
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Madziar masz jakiś namiar na Mary poziomkową? GG albo nr telefonu? Ciekawe czy będzie jutro w pracy.
Mam Wieczorem do niej napiszę jak chcesz
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:25   #3017
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Odnośnie wypadku
A odnośnie kosmetyków i ciuchów - pochwal się co kupiłaś?
A odnośnie perfum to rozumiem
Kupiłam sobie beżowe, letnie szpileczki Kazar, niestety tych wymarzonych nie mieli w moim rozmiarze (nie produkują), ale kupiłam bardzo podobne, jedwabną bluzeczkę Intimissimi w kolorze groszkowym (z nowej letniej kolekcji), tę sukienkę-tubę z Pabii, o której pisałam w ub. tygodniu, mnóstwo klamer i gumek do włosów, które aktualnie zapuszczam.
Z kosmetyków: balsam brązująco-wyszczuplający L'oreala, Nutrilift, dwa kolejne zestawy klinikowe z Repairwerem (co prawda pisałam, że są fe, ale postanowiłam dać im szansę ), wspomniany tonik klinikowy i emulsję nawilżającą - w Marionnaud była przecena, do tego -20% z smsa i za oba zapłaciłam coś około 100 zł (tonik 200 ml i pełnowymiarowe opakowanie emulsji), nowy fluid Avenki z filtrem SPF 50+ i ogródek monsunowy. W paczce przywędrowały do mnie: perfumy Sweet Years (Sweet Days) - dopiero następnego dnia zorientowałam się, że są męskie , ale tak cudnie na mnie pachną, że postanowiłam ich używać, nabłyszczający żel pod prysznic Sweet Years (damski), podkład mineralny i Premium Mascara Make Up Factory, szminka Deborah z kolekcji Carski Szyk w jakimś beżowym odcieniu (wzięłam z wyprzedaży, kolor mi nie odpowiada więc powędruje do mamy) oraz kompakt mineralny Rouge Baiser. E-styl pokręcił coś w zamówieniu, bo zamiast niego miał być kompakt Make Up Factory, nie mogłam się przez dwa dni z nimi skontaktować by wyprostować pomyłkę. W końcu ciekawość wzięła górę, podkład otwarłam i powiem, że jest fatalny , więc też poszuka nowego domu.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aguś dobrze, że nic Ci się nie stało A skoro masz wolne to odpoczywaj, wyleguj się w łóżku i się trochę porozpieszczaj. Należy Ci się
Tak jest!
W ramach rozpieszczania spryskałam się próbką Hypnotic Poison i mam nową miłość . Obok Notoriusa to drugi z zapachów na zakupowej liście majowej.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja miałam próbkę 3 - po niej się łuszczyłam i 2 pełnowymiarowe opakowania 1 i po niej nic mi nie było. Może delikatnie łuszczyło. To są toniki z kwasiorem, więc łuszczyć się pewnie będzie
Wiem, że są z kwasiorem Jednak nie spodziewałam się aż tak silnego łuszczenia po jedynce.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aga dobrze, że nic Ci się nie stało!
A co do toniku to raczej nie dobrze, że łuszczy się skóra Używasz go zgodnie z zaleceniem ? (2 razy dziennie, nie przecierać dwa razy w tym samym miejscu i nie trzeć za mocno?)
Tak, zgodnie z zaleceniem, dwa razy dziennie, tylko raz przecierając skórę. Ale stosuję go po klinikowym mydełku w kremie, które samo w sobie mnie wysuszało, może to dlatego <noniewiem>

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Głównym zadaniem tych toników jest złuszczanie, więc to chyba normalne. Ale jeśli bardzo się łuszczysz to może jest za mocny albo zbyt wiele razy przejeżdżasz płatkiem w tym samym miejscu?
Przejeżdżam raz, a jedynka jest niby dla suchej i wrażliwej skóry , ale może faktycznie jest za mocny (tak szybko i mocno nie łuszczyłam się nawet po Ef.)
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:29   #3018
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
na tubce nie ma składu a kartonik już wyrzuciłam.. na kwc też nie ma składu

- tak jest matowy. od razu się wchłania do matu.
- nie zapycha
- nic nie bieli, jak wsmarujesz krem to od razu znika

wolę go szczerze mówiąc od lirene, bo nie jest taki treściwy. on ma taką konsystencję hm fajną no ni to emulsja ni to krem. jest lejący ale czuć, ze nie jest tłusty. poproś o próbkę w aptece, mają takie małe tubeczki

Edit: znalazłam

Dzięki połączeniu filtrów UVA-UVB z unikalnym kompleksem BIOprotection, który pobudza naturalny mechanizm obronny komórek skóry oraz zabezpiecza przed zmianami w obrębie DNA. Krem matujący Photoderm AKN Mat zapewnia skuteczną ochronę przed poparzeniami słonecznymi i przedwczesnym starzeniem się skóry. Natomiast dzięki innowacyjnemu kompleksowi Fluidactiv zapobiega zagęszczaniu się sebum i zatykaniu porów hamując tym samym powstawanie zaskórników. Nietłusta, bezbarwna konsystencja oraz silne właściwości matujące sprawiają, że Photoderm AKN Mat długotrwale matuje przetłuszczające się partie twarzy.

Skład: Aqua, dicaprylyl carbonate, octocrylene, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, butyl methoxydibenzoylmethane, ptfe, methyl methacrylate crosspolymer, c20-22 alkyl phosphate, glyceryl stearate, peg-100 stearate, silica, tridecyl salicylate, tocopheryl acetate, ectoin, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosaccharides, laminaria ochroleuca extract, glycolic acid, ginkgo biloba leaf extract, citric acid, dodecyl gallate, c20-22 alcohols, decyl glucoside, propylene glycol, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, xanthan gum, caprylic/capric triglyceride, disodium edta, chlorphenesin, phenoxyethanol, parfum.
Wróciłam z gości Jak zobaczyłam, że przepisałaś cały skład, to musiałam to napisać zanim przeczytam resztę:
DZIĘKUJĘ NAJMOCNIEJ Będę próbowałam zdobyć próbkę, ale ostatnio o to strasznie trudno - chyba go po prostu kupię, bo bioderma ma dobre filtry
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:29   #3019
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Było wiele lat temu, ale to nie był L'oreal tylko coś z górnej półki. Chyba w różowym i zielonym opakowaniu; jedno nakładałaś na brzuch lub uda - tam gdzie był tłuszcz, a drugie na biust. I ten tłuszcz 'migrował' do biustu i go powiększał
Bajer. A mi by się to i tak nie przydało, bo nie mam tłuszczu, nie byłoby ratunku dla mojego braku biustu.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 15:32   #3020
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wróciłam z gości Jak zobaczyłam, że przepisałaś cały skład, to musiałam to napisać zanim przeczytam resztę:
DZIĘKUJĘ NAJMOCNIEJ Będę próbowałam zdobyć próbkę, ale ostatnio o to strasznie trudno - chyba go po prostu kupię, bo bioderma ma dobre filtry
Mogłabym udawać, że przepisałam ale.. skopiowałam bo znalazłam link
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:34   #3021
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bajer. A mi by się to i tak nie przydało, bo nie mam tłuszczu, nie byłoby ratunku dla mojego braku biustu.
ostatnio w jakiejs gazecie widzialam, ze PUPA wypuszcza na rynek cos do biustu, ze niby o dwa rozmiary sie cyce powiekszaja
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:36   #3022
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bajer. A mi by się to i tak nie przydało, bo nie mam tłuszczu, nie byłoby ratunku dla mojego braku biustu.
mogę Ci oddać swój ;> ale tłuszcz, nie biust ;>
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:36   #3023
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ostatnio w jakiejs gazecie widzialam, ze PUPA wypuszcza na rynek cos do biustu, ze niby o dwa rozmiary sie cyce powiekszaja
O matko
A ja widziałam jakieś tabletki, które podobno powodują, że biust rośnie Ale ja bym się bała je brać, bo co jakby mi za duże urosły?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:37   #3024
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ostatnio w jakiejs gazecie widzialam, ze PUPA wypuszcza na rynek cos do biustu, ze niby o dwa rozmiary sie cyce powiekszaja
Ja myślę, że niektórzy będą zainteresowani i wpiszą na swoją Wish Listę
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:38   #3025
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ostatnio w jakiejs gazecie widzialam, ze PUPA wypuszcza na rynek cos do biustu, ze niby o dwa rozmiary sie cyce powiekszaja
Wreszcie coś dla mnie , a ja głupia już chciałam na zastrzyki z hialuronu oszczędzać .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:38   #3026
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ostatnio w jakiejs gazecie widzialam, ze PUPA wypuszcza na rynek cos do biustu, ze niby o dwa rozmiary sie cyce powiekszaja
Tez widziałam, to w Glamour było, ale jakoś chyba nie uwierzę w to magiczne działanie.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
mogę Ci oddać swój ;> ale tłuszcz, nie biust ;>
Dawaj, mi nie zaszkodzi, zagospodaruję sobie jakoś.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:40   #3027
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Mam Wieczorem do niej napiszę jak chcesz
Nieaktualne! Dostałam odp na pw, że jej nie będzie
Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Przejeżdżam raz, a jedynka jest niby dla suchej i wrażliwej skóry , ale może faktycznie jest za mocny (tak szybko i mocno nie łuszczyłam się nawet po Ef.)
Spróbuj używać toniku co dwa dni
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bajer. A mi by się to i tak nie przydało, bo nie mam tłuszczu, nie byłoby ratunku dla mojego braku biustu.
Ja mam genialny pomysł! Ja się będę smarować w strategicznych miejscach i będę Ci 'przesyłać' mogę również oddać dwa rozmiary biustu któraś chętna?
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ostatnio w jakiejs gazecie widzialam, ze PUPA wypuszcza na rynek cos do biustu, ze niby o dwa rozmiary sie cyce powiekszaja
A proszę Cię bardzo https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci/Witaminy-dla-skory
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2009-04-13 o 15:42
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:40   #3028
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dawaj, mi nie zaszkodzi, zagospodaruję sobie jakoś.
<bierze nóż odcina sadło i pakuje w paczke dla ice>
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:42   #3029
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja myślę, że niektórzy będą zainteresowani i wpiszą na swoją Wish Listę

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Wreszcie coś dla mnie , a ja głupia już chciałam na zastrzyki z hialuronu oszczędzać .
i tam hialuron. silikon, silikon!
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dawaj, mi nie zaszkodzi, zagospodaruję sobie jakoś.
mozemy zrobic zrzutke, bo ja tez moglabym oddac co nieco

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
o wlasnie to. to jednak jeden rozmiar? abu, napalilam sie na dwa
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:44   #3030
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja mam genialny pomysł! Ja się będę smarować w strategicznych miejscach i będę Ci 'przesyłać' mogę również oddać dwa rozmiary biustu któraś chętna?
Dobra. 2 rozmiary biustu chętnie przygarnę również, nie będę musiała go wtedy operować, żeby wyglądać jak kobieta.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
<bierze nóż odcina sadło i pakuje w paczke dla ice>
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.