Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 22:30   #3091
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
nosek
tam na dole w prawym rogu, tam na czerwono, jeszcze parę h temu było zero
było ale doszła Clarena

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny
podczytuję was czasami, głównie dla inspiracji - i przepraszam że się tak "wetnę" w wątek, ale Bossy i nosku - dobrze że napisałyście te posty, bo sama miałam napisać coś takiego, moja poczucie poirytowania jest za duże żebym mogła się powstrzymać
Dzięki za zrozumienie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 22:31   #3092
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
było ale doszła Clarena
A cóż to za świnia Cię pokusiła

Estella ja z kolei za czerwonymi niebardzo..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 22:33   #3093
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Estella ja z kolei za czerwonymi niebardzo..
Możemy się wymieniać zawsze szukam opakowań z dużą ilością różowych i czerwonych żelek/cukierków itp.

Czas spać, dobranoc.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 22:41   #3094
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Wiecie,zrobilo sie bardzo niesmacznie.
Sytuacja rodem z piaskownicy,szkoda....tym bardziej,ze opis mowi sam za siebie

Cytat:
Wizażowe Społeczności Jeśli chcesz poznać osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, jeśli chodzicie do tej samej szkoły, albo spędzacie podobnie wolny czas - to jest miejsce dla Ciebie.
I nie widze tutaj zadnego" wejscia do grupy" czy czegos podobnego....piszemy bo lubimy,rozmowa toczy sie w roznych klimatach ale tym razem zrobilo sie zalosnie.

Nie bronie Werki ale uwazam,ze to co zostalo napisane do tej pory jest niesprawiedliwe.Ocena kazdego jest bardzo subiektywna i warto spojrzec takze na to jak tocza sie inne watki rozmowy a nie upierac sie przy jednym.
Poza tym nagle pojawilo sie tyle osob sledzacych ten watek glownie dlatego,ze "cos sie dzieje"
Pora zakonczyc temat
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-04-13 o 22:43
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 22:53   #3095
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
zaraz zjem całe żelki. lizzie haribo ja najbardziej lubię te przeźroczyste takie białawe i najpierw je wyjadam.
A ja czerwone a potem białe i zielone. Pomarańczowe zawsze komuś oddaję

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Możemy się wymieniać zawsze szukam opakowań z dużą ilością różowych i czerwonych żelek/cukierków itp.
Ja tak samo lubię jeszcze takie czerwone spirale z białym nadzieniem w środku, nie wiem, jaką mają nazwę.

Dobra, ja też idę spać, atmosfera na wątku zrobiła się trochę nerwowa a mój żołądek ostatnio z nerwów już i tak wystarczająco wariuje, nie chcę go dobić
Do zobaczenia jutro dziewczyny
Estella, Madzia, dam wam znać kiedy będę wolna.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 23:10   #3096
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
O tak! spokój to to, czego tygryskom teraz najbardziej potrzeba .
Co do "przydarzania" - już przywykłam do faktu, że w moim życiu nie może być nudno . Kiedyś strasznie się zamartwiałam takimi sytuacjami, teraz biorę wszystko z humorem, bo inaczej chyba bym zwariowała .
Grunt to właściwe podejście

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
A ja włąśnie napadłam e-sklep housa i kupiłam kurtkę na jesień przecenioną ze 150 na 39zł i sweterek granatowy)) i żeby dobić do darmowej wysyłki różowe długie skarpetki w groszki
Fajne zakupy, a skarpetki to już w ogóle odlotowe

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja też mam Active, bardzo ładnie pachnie, tylko u mnie dość długo schnie. Za to bardzo szybko wchłania się kulka Yves Rocher o zapachu zielonej herbaty
MAgJuś jak pachnie Twój Etiaxil? Bo podejrzewam, że mój się zestarzał
No to widzisz, mnie się Active wchłania szybko, a Zielonej Herbaty znieść nie mogłam, bo i nie działała i wchłaniała się długo. A mój Etiaxil pachnie po prostu %, mocno procentowo

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Myślę, że 1,5-2lata, ale nie jestem pewna ma dziwny, mocno alkoholowy zapach
To wg mnie zupełnie normalny

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Clarena interesowalam sie jakis czas temu szczegolnie seria naczynkowa i po sprawdzeniu skladu dalam sobie spokoj z ta firma wiec nawet nie wiem jakie sa algi
Dobrze wiedzieć, bo przez tą clarenomanię tutaj i ja zajrzałam na All i wypatrzyłam tą serię.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mam ochote na krem tonujacy z Bandi z serii profesjonalnej choc to troche strzal w ciemno no NIKT nie chce podac skladu ale jezeli cena kremu wynosi 50zl za 75ml to i tak jest to przyjazne bo wez poprawke,ze za tego typu pielegnacje licza sobie....
Tonujący mnie nie kusi, ale ta maseczka z naczynkowej czy peeling drożdżowy jak najbardziej, więc jakbyś jednak coś z Bandi brała, to daj znać, może weźmiemy razem.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A Ty ja zmywasz calkiem?bo ja zostawiam i nadmiar po ok.15 minutach scieram papierowym recznikiem,wtedy zostaje fajny efekt ukojenia.
Zmywajac ja calkiem praktycznie slabo czulam efekt nawilzenia.
Ano zmywam, może nie całkiem, bo całkiem nie daję rady nawet z gąbeczką. Zwykle trzymam ją trochę na twarzy, na pewno nie te przepisowe 3 minuty, a z 5 razy dłużej, ale nawilżenie jest takie sobie. Następnym razem spróbuję zetrzeć nadmiar. A powiedz mi jeszcze, grubą warstwę dajesz? Taką białawą czy raczej przejrzystą

************************* *
To co teraz napiszę wielu z Was może się nie spodobać, ale niestety od jakiegoś czasu obserwuję, że nasz wątek zmienia się, ewoluuje, niestety na gorsze Kiedyś panowała tu miła, swojska i serdeczna atmosfera, dzień bez NK uważałam za dzień stracony, traktowałam Was jak przyjaciółki, których za wielu nie mam... Teraz nie jest już tak jak kiedyś. Porobiły się podrupki, wkrada się coraz więcej prywaty, rozmów połsłówkami, hasłami, które dla większości są niezrozumiałe i niestety często wśród nich giną niektóre wypowiedzi czy zapytania.
No i teraz wychodzi jeszcze na to, że nie każdy może się tu udzielać. Znaczy niby może, niby przyjmiemy z otwartymi ramionami, ale przy pierwszej lepszej okazji zlinczujemy. Przetrwają tylko najlepsi mam wrażenie... Tak było z gayenką, teraz padło na werkę... To jest przykre, a nawet nie przykre, a żałosne...
Dziewczyny, czy Wy aby nie przesadzacie?? Ok, to internet, to forum publiczne, każdy może pisać co chce, bo przecież jest anonimowy, ale chyba jakieś zasady kultury obowiązują? Tak jak i w życiu. Nie muszę każdego lubić, ale mogę go tolerować. Nie muszę od razu po nim jechać... Coś co mnie razi, co mi się nie podoba, mogę rozwiązać na PW albo mogę delikatnie spróbować zwrócić uwagę na forum. Ale delikatnie. A niektóre z Was zachowują się jakby były lepsze i miały prawo decydować kto tu będzie pisał, a kto nie. Jak już Hexx zauważyła tu nie powinno mieć miejsca jakieś wstępne/wpisowe/wkupne (zwał jak zwał) do grupy. Piszemy, bo chcemy, bo lubimy, bo odbieramy na tych samych falach. Przecież każda z nas kiedyś tu zajrzała po raz pierwszy, każda zaczynała pisać i jakoś do tej pory tworzyłyśmy zgrane, ale nie zamkniete grono.

Może nie do końca napisałam to, co chcę powiedzieć, ale za dużo myśli mi się w głowie kotłuje i ciężko zebrać je do kupy. Mam nadzieję, że chociaż część moich słów zostanie zrozumiana. Część słów z mojego 10 000 posta, który miał być wyjątkowy...

EDIT: Widzę, że to jednak 10 001 post. Nie wiem jak to się stało

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2009-04-13 o 23:14
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 23:16   #3097
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
A cóż to za świnia Cię pokusiła
jakaś wielka i różowa

Hexx mi chodziło o to, że z reguły wątki społecznościowe są pewnego rodzaju grupą czy klubem, gdzie ludzie nie służą sobie tylko do tego żeby wymieniać informacje, tylko rozmawiają luźno i swobodnie. Nie lubimy postów typu "czesc dziefffczynki poleccie jakis superowy podkladzik do mieszanej buzki pozdrooffki pa pa pa" a posty, które momentami są totalnym spamem już tak?
Oczywiście że nie każda wypowiedź tutaj musi merytoryczna i konstruktywna, bo przeważnie przecież plotkujemy, ale litości....

MagJa myślę że sprawa gayenki to totalnie coś innego
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2009-04-13 o 23:20
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 23:29   #3098
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
jakaś wielka i różowa

Hexx mi chodziło o to, że z reguły wątki społecznościowe są pewnego rodzaju grupą czy klubem, gdzie ludzie nie służą sobie tylko do tego żeby wymieniać informacje, tylko rozmawiają luźno i swobodnie. Nie lubimy postów typu "czesc dziefffczynki poleccie jakis superowy podkladzik do mieszanej buzki pozdrooffki pa pa pa" a posty, które momentami są totalnym spamem już tak?
Oczywiście że nie każda wypowiedź tutaj musi merytoryczna i konstruktywna, bo przeważnie przecież plotkujemy, ale litości....

MagJa myślę że sprawa gayenki to totalnie coś innego
Wiem,ze watki spoleczniosciowe zyja wlasnym zyciem i kazdy watek toczy sie wlasnym torem -a jaki bedzie kierunek to juz inna sprawa.W kazdym razie warto spojrzec na to wlasnie z dystansem i dac sie poniesc spontanicznej fali plotkowania
Kazda z nas jest inna i na tym polega roznorodnosc nie kazdemu musi odpowiadac ciagle planowanie zakupow/wyliczanie ile czego itd/robienie wishlisty itd.ale kazda z Nas ma prawo do wypowiedzenia sie i wydaje mi sie,ze jezeli kogos nie chce czytac to moge skorzystac z opcji ignora i tyle.
Nie podobaja mi sie niektore reakcje, to jak zostala potraktowana Werka bo nikt nie jest idealny by komukolwiek zwracac uwage w taki a nie inny sposob.

Dla mnie koniec tematu.

_________________________ _________________________ ___________

MagJa o Bandi bede pamietac ale jak cos to szybciej wezme maseczke niz peeling,po ktory coraz rzadziej siegam.
Odnosnie maseczki winogronowej to daje jej tak na wyczucie-nie za duzo i nie za malo,w kazdym razie jest to dosc widoczna ilosc choc po ok.10-15 minutach to zostaje jej widocznie mniej i delikatnie to scieram recznikiem papierowym.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-04-14 o 07:52
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 01:38   #3099
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Rozumiem. Zakupy sobie rozkładam. Mam niski budżet, ale staram się. Przepraszam za moje przytakiwanie jeszcze raz. Np. maski sephora nie kupię, bo przeczytałam na KCW, że jest do suchych włosów - w to miejsce wezmę waxa, który jest do tłustych. Blue corn jest oczyszczająca - mam mieszaną cerę, więc się przyda. Gallenica może potem wezmę, ale jak zużyję Blue. Masła mi są potrzebne bo na ciele jestem sucha na wiór, ale czytam KCW by dobrać odpowiednie do mojej skóry. Jak się mi coś podoba to przemyślam zakup - nie kupuję na łupu cupu. Z początku wiele cieni mi się podobało - wiele odpadło, bo kolory się dublują. Maskarę może kupię, ale znowu się boję - i może zostanę przy moim LRP. O winogronowej poczytam - zobaczę jakie ma właściwości. Jeśli jest nawilżająca - sprawdzę skład, czy nie zapcha.
Ja daję je na listę, ale potem przemyślam i albo wyrzucam albo biorę.
KWC

Wszystko co bym chciała napisać w tej sprawie już zostało napisane. Ja mam tylko parę słów do Werki - zapewniam cię, że jeśli przestaniesz cytować każdy post i komentować go jednym słowem lub emotką, a w zamian zaczniesz "filtrować" swoje posty i będą one zawierały więcej znaczących wypowiedzi, to na pewno będą też bardziej zauważane i chętniej czytane.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 06:45   #3100
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No to widzisz, mnie się Active wchłania szybko, a Zielonej Herbaty znieść nie mogłam, bo i nie działała i wchłaniała się długo. A mój Etiaxil pachnie po prostu %, mocno procentowo


To wg mnie zupełnie normalny
Już chciałam go wyrzucić
Cytat:
************************* *
To co teraz napiszę wielu z Was może się nie spodobać, ale niestety od jakiegoś czasu obserwuję, że nasz wątek zmienia się, ewoluuje, niestety na gorsze Kiedyś panowała tu miła, swojska i serdeczna atmosfera, dzień bez NK uważałam za dzień stracony, traktowałam Was jak przyjaciółki, których za wielu nie mam... Teraz nie jest już tak jak kiedyś. Porobiły się podrupki, wkrada się coraz więcej prywaty, rozmów połsłówkami, hasłami, które dla większości są niezrozumiałe i niestety często wśród nich giną niektóre wypowiedzi czy zapytania.
No i teraz wychodzi jeszcze na to, że nie każdy może się tu udzielać. Znaczy niby może, niby przyjmiemy z otwartymi ramionami, ale przy pierwszej lepszej okazji zlinczujemy. Przetrwają tylko najlepsi mam wrażenie... Tak było z gayenką, teraz padło na werkę... To jest przykre, a nawet nie przykre, a żałosne...
Dziewczyny, czy Wy aby nie przesadzacie?? Ok, to internet, to forum publiczne, każdy może pisać co chce, bo przecież jest anonimowy, ale chyba jakieś zasady kultury obowiązują? Tak jak i w życiu. Nie muszę każdego lubić, ale mogę go tolerować. Nie muszę od razu po nim jechać... Coś co mnie razi, co mi się nie podoba, mogę rozwiązać na PW albo mogę delikatnie spróbować zwrócić uwagę na forum. Ale delikatnie. A niektóre z Was zachowują się jakby były lepsze i miały prawo decydować kto tu będzie pisał, a kto nie. Jak już Hexx zauważyła tu nie powinno mieć miejsca jakieś wstępne/wpisowe/wkupne (zwał jak zwał) do grupy. Piszemy, bo chcemy, bo lubimy, bo odbieramy na tych samych falach. Przecież każda z nas kiedyś tu zajrzała po raz pierwszy, każda zaczynała pisać i jakoś do tej pory tworzyłyśmy zgrane, ale nie zamkniete grono.

Może nie do końca napisałam to, co chcę powiedzieć, ale za dużo myśli mi się w głowie kotłuje i ciężko zebrać je do kupy. Mam nadzieję, że chociaż część moich słów zostanie zrozumiana. Część słów z mojego 10 000 posta, który miał być wyjątkowy...

EDIT: Widzę, że to jednak 10 001 post. Nie wiem jak to się stało
Nigdy nie miało miejsca 'wpisywanie' się do grupy. Od samego początku dołączają dziewczyny i nigdy nikt nie miał nic przeciwko. Teraz też nie ma. I nie zauważyłam, żeby ktoś tu nie lubił Wirlandii. Po prostu odpisywanie na każdy post emotką jest co najmniej dziwne. Ale skoro Wam pasuje to ok. Według mnie mało to wnosi do rozmowy, więc to napisałam.
A sprawa Gayenki to zupełnie coś innego, nie wiem czemu została teraz poruszona.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
KWC

Wszystko co bym chciała napisać w tej sprawie już zostało napisane. Ja mam tylko parę słów do Werki - zapewniam cię, że jeśli przestaniesz cytować każdy post i komentować go jednym słowem lub emotką, a w zamian zaczniesz "filtrować" swoje posty i będą one zawierały więcej znaczących wypowiedzi, to na pewno będą też bardziej zauważane i chętniej czytane.
Myślę, że to dobre podsumowanie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 07:24   #3101
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dobry
Widzę, że coś tutaj niedobrego się działo wczoraj Ja nie będę się opowiadać ani za jedną ani za drugą stroną, bo nie lubię konfilktów(nawet drobnych) i nie chcę roztrząsać tej sprawy na nowo.
Mam nadzieję, że wątek wróci na dawne tory. Bo nie chciałabym żeby się to wszystko skończyło kłótniami i jego zamknięciem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 07:56   #3102
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Jaki piękny dzień
czy dzisiaj jest święto Noska?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Bo nie chciałabym żeby się to wszystko skończyło kłótniami i jego zamknięciem
no gdzie tam.. lepiej wyjaśniać wszystko od razu żeby nie było większych nieporozumień a zamknięcie chyba nam nie grozi
Przyznam, że i mi nie do końca odpowiadało zachowanie Wirlandii np. gdy ja coś pisałam, a post niżej była niemalże identyczna jej wypowiedź.. i też nie rozumiem co ma Gayenka do tego
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 07:59   #3103
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

MagJa myślę że sprawa gayenki to totalnie coś innego
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nigdy nie miało miejsca 'wpisywanie' się do grupy. Od samego początku dołączają dziewczyny i nigdy nikt nie miał nic przeciwko. Teraz też nie ma. I nie zauważyłam, żeby ktoś tu nie lubił Wirlandii. Po prostu odpisywanie na każdy post emotką jest co najmniej dziwne. Ale skoro Wam pasuje to ok. Według mnie mało to wnosi do rozmowy, więc to napisałam.
A sprawa Gayenki to zupełnie coś innego, nie wiem czemu została teraz poruszona.
Jak najbardziej zgadzam się z dziewczynami, to są dwie zupełnie inne sprawy.
Co do Wirlandii - zgadzam się z Estellą, uważam, że dobrze się stało, że zwróciły jej uwagę, wytłumaczyły na czym polega ten wątek. Nikt jej nie chciał przez to obrazić, zresztą Werka sama gdzieś tam napisała, żeby jej powiedzieć, co robi źle. Poproszono ją o drobną zmianę (tak samo jakbym TeRAz ZaCZeŁa PiSaĆTAk - nie zwróciłybyście mi uwagi ? ). To jest dla mnie przerażające, jak bardzo do serca biorą sobie ludzie internet i to co zostanie w nim napisane.

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Jaki piękny dzień
czy dzisiaj jest święto Noska?


no gdzie tam.. lepiej wyjaśniać wszystko od razu żeby nie było większych nieporozumień a zamknięcie chyba nam nie grozi
Przyznam, że i mi nie do końca odpowiadało zachowanie Wirlandii np. gdy ja coś pisałam, a post niżej była niemalże identyczna jej wypowiedź.. i też nie rozumiem co ma Gayenka do tego
Też uważam, że sprawę lepiej od razu wyjaśnić, jeżeli ten wątek ma rację bytu to przetrwa, jeśli nie to trudno. Nie rozumiem, po co każdy ma udawać ,że wszystko jest ok i robić dobrą minę do złej gry.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 07:59   #3104
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Prawie 2 godziny zajeło mi nadrobienie Waszych postów

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ostatnio w jakiejs gazecie widzialam, ze PUPA wypuszcza na rynek cos do biustu, ze niby o dwa rozmiary sie cyce powiekszaja
Ja chce!!

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja myślę, że niektórzy będą zainteresowani i wpiszą na swoją Wish Listę
Ja

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A jaką masz pewność, że przytyjesz w biuście? Bo może być tak, że przytyjesz wszędzie, tylko nie tam.
No własnie. Ja jak tyje to w brzucvh idzie, biodra i uda Zamiast w cyce. A jak chudne - to na odwrót - pierwsze leca policzki, cyce i widać mi mostek

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Gratuluję Zostało już niewiele do końca roku
No wiesz <foch>



Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie probowalas go porownac z wersja podstawowa?bo 2% jest silna i moze nie kazda cera go toreluje poodbnie jak nie kazdy jest zadowolony gdzie jest dodatek alantoiny i pantenolu 5%
Np. ja. Mam nadzieje ze Tobie się spodoba

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
uzylam teraz tego z pantenolem i... jest o niebo lepiej niz po tym 2% uczucie takie, jakbym nalozyla krem. czolo nie jest sciagniete, wszystko pieknie sie wchlonelo
jak tak dalej bedzie to my sie z hialuronem polubimy
A co zrobisz z 2%?

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
było ale doszła Clarena
Sama?? A to niedobra Clarena

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wszystko co bym chciała napisać w tej sprawie już zostało napisane. Ja mam tylko parę słów do Werki - zapewniam cię, że jeśli przestaniesz cytować każdy post i komentować go jednym słowem lub emotką, a w zamian zaczniesz "filtrować" swoje posty i będą one zawierały więcej znaczących wypowiedzi, to na pewno będą też bardziej zauważane i chętniej czytane.
Zgadzam sie w 100%. dla Emusia


Któraś z Was pytała, czy maski Ziaji faktycznie na 6 zabiegów (za dużo ciachnęłam w cytatach ). Starczają na dużo więcej, bo na twarz starczy pełna miarka, choć np. nawilzającej trzeba trochę wiecej niż złuszczajacej.
Co do zachwalania, to ja wielbię i wychwalam złuszczajacą Nawilżającą i uspokajajacą też lubie, ale jakoś tak mniej
Ciagle zapominam nazwy producenta innych masek algowych, które sa np. na Allegro Jak pozuzywam trochę masek, to zamówię którąś i jeszcze Bielendowe kuszą

Mam nadzieje że przyjdzie dziś paczka z Mazideł - musi, bo już nie mam hydrolatu rumiankowego i oczarowego

Olaola - dziękuję za maseczkę

Wczoraj Samiec wkońcu zobaczył moje mazidła. Jego mina:
Ale i tak mnie lubi


EDYCJA:
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
To jest dla mnie przerażające, jak bardzo do serca biorą sobie ludzie internet i to co zostanie w nim napisane.
Dla mnie też
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-14 o 08:07
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:13   #3105
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ciagle zapominam nazwy producenta innych masek algowych, które sa np. na Allegro Jak pozuzywam trochę masek, to zamówię którąś i jeszcze Bielendowe kuszą
Chyba mówisz o algach Belnatur ? Sama Ci kiedyś je chyba polecałam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:16   #3106
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Chyba mówisz o algach Belnatur ? Sama Ci kiedyś je chyba polecałam
Tak!! Po głowie chodziło mi Bluecośtam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:20   #3107
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dzień dobry Jaki wczoraj był burzliwy wieczór A ja sobie oglądałam Króla Lwa 3 w tym czasie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czemu mialabym nie odpisac?co

Sporo masz naczynek?jaka jest kondycja Twojej cery?bo to mimo wszystko kwas glikolowy i nawet minimalna ilosc nie bardzo jest wskazana
Bo mogłaś nie zauważyć pytania w moim przydługim poście
Mam jedno pęknięte naczynko, reszta jest po prostu nadwrażliwa Mam wiecznie czerwony nos, policzki są baardzo często różowe
To z tej Biodermy zrezygnuję, rzeczywiście lepiej nie ryzykować, zwłaszcza, że używam filtrów między innymi ze względu na naczynka Poszukam tej lirenki, albo może znajdę jednak to LV jeszcze

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No wiesz <foch>

A ja niepotrzebnie się z Ciebie śmiałam, bo jakby policzyć każdą próbkę edm, jaką zamówiłam, to wychodzi z tego strasznie duża liczba Chyba też sobie założę licznik
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:22   #3108
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
czy dzisiaj jest święto Noska?
jakie święto?
ja nic nie wiem
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:22   #3109
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
tak samo jakbym TeRAz ZaCZeŁa PiSaĆTAk - nie zwróciłybyście mi uwagi ?
Nie, dałabym Ci od razu bana
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Któraś z Was pytała, czy maski Ziaji faktycznie na 6 zabiegów (za dużo ciachnęłam w cytatach ). Starczają na dużo więcej, bo na twarz starczy pełna miarka, choć np. nawilzającej trzeba trochę wiecej niż złuszczajacej.
Co do zachwalania, to ja wielbię i wychwalam złuszczajacą Nawilżającą i uspokajajacą też lubie, ale jakoś tak mniej
Ciagle zapominam nazwy producenta innych masek algowych, które sa np. na Allegro Jak pozuzywam trochę masek, to zamówię którąś i jeszcze Bielendowe kuszą
A co ta złuszczająca robi z Twoją skórą?
Bielendową też mam stoi nieotwarta i nieużywana, dobrze, że ma długi termin ważności.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak!! Po głowie chodziło mi Bluecośtam
Mam jagodową z Belnatur, dawno jej nie robiłam, bo nie chce mi się paćkać. Ale algi bardzo lubię, super nawilżają. Moja kosmetyczka zawsze mi robi maskę algową btw. w przyszłą sobotę się do niej wybieram, już się nie mogę doczekać.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 08:23   #3110
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja niepotrzebnie się z Ciebie śmiałam, bo jakby policzyć każdą próbkę edm, jaką zamówiłam, to wychodzi z tego strasznie duża liczba Chyba też sobie założę licznik
Ooooooo pochwal się koniecznie co wzięłaś z EDM!!
dziś o 13.30 pod HM w ZT, wiesz?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:28   #3111
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Jaki piękny dzień
czy dzisiaj jest święto Noska?
a niestety nie chociaż fajnie byłoby mieć imieniny na wiosnę, wyłudziłabym od TŻta kwiatki

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No własnie. Ja jak tyje to w brzucvh idzie, biodra i uda Zamiast w cyce. A jak chudne - to na odwrót - pierwsze leca policzki, cyce i widać mi mostek
Też tak mam Powinno być odwrotnie
Cytat:
Napisane przez Hosenka*
Któraś z Was pytała, czy maski Ziaji faktycznie na 6 zabiegów (za dużo ciachnęłam w cytatach ). Starczają na dużo więcej, bo na twarz starczy pełna miarka, choć np. nawilzającej trzeba trochę wiecej niż złuszczajacej.
Co do zachwalania, to ja wielbię i wychwalam złuszczajacą Nawilżającą i uspokajajacą też lubie, ale jakoś tak mniej
Ciagle zapominam nazwy producenta innych masek algowych, które sa np. na Allegro Jak pozuzywam trochę masek, to zamówię którąś i jeszcze Bielendowe kuszą
Dzięki Hosenko z Ziaji chwilowo zrezygnowałam, ale pewnie kiedyś będę chciała wypróbować.
Jeszcze firma Apis ma maski algowe.
Cytat:
Napisane przez Hosenka*
Wczoraj Samiec wkońcu zobaczył moje mazidła. Jego mina:
Dzielny chłopak

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Chyba mówisz o algach Belnatur ? Sama Ci kiedyś je chyba polecałam
Jakie one mają fajne smaki bananowa jagodowa

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
jakie święto?
ja nic nie wiem
niestety święta nie ma

Estella Ty chomiku

Skończył mi się krem do twarzy LRP Hydraphase. Kto by się spodziewał.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2009-04-14 o 08:29
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:30   #3112
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
chociaż fajnie byłoby mieć imieniny na wiosnę, wyłudziłabym od TŻta kwiatki
Jaaaaasne, na pewno byś wyłudziła jakiś błyszczyk, albo perfumy
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:31   #3113
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ooooooo pochwal się koniecznie co wzięłaś z EDM!!
Teraz wiem
Wzięłam dwa razy próbki, jak dojdą to Ci pokażę - między innymi soft bronzer (tak jakbym nie dawno nie kupiła jednego) I jeszcze puder kaolin, pędzel do różu i pędzel do cieni... i jeszcze scurb do ust, to już całkiem bez sensu ale byłam strasznie ciekawa No i teraz jestem zła, bo nie mogę za większą paczkę zapłacić, bo gópie banki miały przerwę - musiałam przelać z banku do banku pieniądze i pewnie stanie się to dopiero jutro A ja już się doczekać nie mogę

Na śniadanie zjadłam sękacza, muszę się zmusić do normalnego jedzenia, bo zaraz wrócą mi nadmiarowe kilogramy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:33   #3114
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nie, dałabym Ci od razu bana
taa, madzi sią czasem należy szczególnie za kuszenie minerałami

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
niestety święta nie ma

Skończył mi się krem do twarzy LRP Hydraphase. Kto by się spodziewał.
Zawsze sobie można jakieś święto wymyślić na dobry początek dnia
A ja juz wydłubuję resztki z RoCa, którego mam od Ciebie...Spodobał mi się i bardzo poważnie rozważam jego zakup
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2009-04-14 o 08:35
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:37   #3115
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Teraz wiem
Wzięłam dwa razy próbki, jak dojdą to Ci pokażę - między innymi soft bronzer (tak jakbym nie dawno nie kupiła jednego) I jeszcze puder kaolin, pędzel do różu i pędzel do cieni... i jeszcze scurb do ust, to już całkiem bez sensu ale byłam strasznie ciekawa No i teraz jestem zła, bo nie mogę za większą paczkę zapłacić, bo gópie banki miały przerwę - musiałam przelać z banku do banku pieniądze i pewnie stanie się to dopiero jutro A ja już się doczekać nie mogę
soft bronzer bardzo mnie kusi! Który kaolin wzięłaś? O scrubie czytałam, że jest średni:/ ile wyniosła Cię cała przesyłka (wzięłaś duże opakowania?)? Ja też bym chętnie coś zamówiła, bo mój Light Medium się kończy.
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
taa, madzi sią czasem należy szczególnie za kuszenie minerałami
Mogę zbanować profilaktycznie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:37   #3116
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Bo mogłaś nie zauważyć pytania w moim przydługim poście
Mam jedno pęknięte naczynko, reszta jest po prostu nadwrażliwa Mam wiecznie czerwony nos, policzki są baardzo często różowe
To z tej Biodermy zrezygnuję, rzeczywiście lepiej nie ryzykować, zwłaszcza, że używam filtrów między innymi ze względu na naczynka Poszukam tej lirenki, albo może znajdę jednak to LV jeszcze
a ja mam dwa i to na nosie niby małe i łatwo ukryć, ale ja nie chcę wcale
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a niestety nie chociaż fajnie byłoby mieć imieniny na wiosnę, wyłudziłabym od TŻta kwiatki
we flakonie?
swoją drogą trochę brakuje mi informacji na Wizażu kto ma imieniny w danym dniu. przed zmianami chyba było
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:41   #3117
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Jaaaaasne, na pewno byś wyłudziła jakiś błyszczyk, albo perfumy
nie mówię, że nie

A co to za Dwójeczka się pojawiła w liczniku? co kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Na śniadanie zjadłam sękacza, muszę się zmusić do normalnego jedzenia, bo zaraz wrócą mi nadmiarowe kilogramy
Iza a Ty masz jakąś specjalną dietę czy po prostu taką Mniej Żreć?

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Zawsze sobie można jakieś święto wymyślić na dobry początek dnia
A ja juz wydłubuję resztki z RoCa, którego mam od Ciebie...Spodobał mi się i bardzo poważnie rozważam jego zakup
Cieszę się, że się spodobał w takim razie już drugą osobę skusiłam na niego
Cytat:
Napisane przez Organzza
we flakonie?
Dobrze powiedziane
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2009-04-14 o 08:42
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:45   #3118
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
swoją drogą trochę brakuje mi informacji na Wizażu kto ma imieniny w danym dniu. przed zmianami chyba było
Było, spytam jutro czy gdzieś to będzie.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Iza a Ty masz jakąś specjalną dietę czy po prostu taką Mniej Żreć?
Kto przejdzie ze mną na dietę i będzie wspierał?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:47   #3119
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
soft bronzer bardzo mnie kusi! Który kaolin wzięłaś? O scrubie czytałam, że jest średni:/ ile wyniosła Cię cała przesyłka (wzięłaś duże opakowania?)? Ja też bym chętnie coś zamówiła, bo mój Light Medium się kończy.

Mogę zbanować profilaktycznie
Wzięłam kaolin powder fair. Scrub kusił mnie za bardzo żebym przejmowała się opiniami Za przesyłkę wyszło 7$. Brałam małe opakowania, tak w ciemno boję się brać dużych. Najwięcej przesyłkę powiększyły mi pędzle - sprawdzałam przy dodawaniu, jak się zwiększa

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a ja mam dwa i to na nosie niby małe i łatwo ukryć, ale ja nie chcę wcale

we flakonie?
swoją drogą trochę brakuje mi informacji na Wizażu kto ma imieniny w danym dniu. przed zmianami chyba było
Mi się moje rozpękło, akurat jak zaczęłam dbać o naczynka, więc uważam to za całkowitą niesprawiedliwość

A te imieniny zdawało mi się, gdzieś widziałam po zmianach, tylko nie wiem, gdzie


Nosku, moja dieta polegała na tym, że jadłam do południa a później już nic - tyle wystarczyło. W domu jem zawsze kolację ok. 22. A w ciągu dnia co chwila podjadam Muszę jakoś zacząć z tym walczyć, bo na razie od dego nie tyję dużo, ale systematycznie co roku przybywa mi kilogram

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Było, spytam jutro czy gdzieś to będzie.

Kto przejdzie ze mną na dietę i będzie wspierał?
Ja mogę wspierać Mi dieta nie jest tak bardzo potrzebna jak ćwiczenia, więc też wsparcia potrzebuję
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:49   #3120
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Mogę zbanować profilaktycznie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

Iza a Ty masz jakąś specjalną dietę czy po prostu taką Mniej Żreć?

ja chyba taką wprowadzę w życie
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.