Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-19, 21:23   #3601
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja juz bym chciala moja paczke.status mam w trakcie realizacji,oby sie jutro zmienil na wyslana
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 21:33   #3602
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Status zmieni się po tygodniu od zapłacenia , niestety
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 21:57   #3603
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Muszę bardzo pochwalić olej arganowy! Wcześniej nie odważyłam się go użyć ze względu na zapach, ale wczoraj coś mnie "kopnęło' i nałożyłam olej na noc, a rano spotkała mnie miła niespodzianka - mięciutka i gładka twarz. Wszystkie oleje jakich używałam do tej pory były za ciężkie, za tłuste, powodowały, że buźka wyglądała na zmęczoną, szarą i wyskakiwały mi pryszcze. Ukojenie odnalazłam w olejku jojoba, ale to już inna bajka... . Olej arganowy również należy do treściwych i tłustych, więc uzyskany efekt jeszcze bardziej mnie zaskoczył. Nałożyłam go nawet na dzień i też było wszystko ok. Mam nadzieję, że tak już pozostanie.
Shazney, używasz ten olej solo czy z jakimś żelem, mieszasz z kremem czy coś..? Już któryś raz czytam o nim pozytywne opinie, muszę zanotować go na poczet przyszłego zamówienia
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 22:10   #3604
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Muszę bardzo pochwalić olej arganowy! Wcześniej nie odważyłam się go użyć ze względu na zapach, ale wczoraj coś mnie "kopnęło' i nałożyłam olej na noc, a rano spotkała mnie miła niespodzianka - mięciutka i gładka twarz. Wszystkie oleje jakich używałam do tej pory były za ciężkie, za tłuste, powodowały, że buźka wyglądała na zmęczoną, szarą i wyskakiwały mi pryszcze. Ukojenie odnalazłam w olejku jojoba, ale to już inna bajka... . Olej arganowy również należy do treściwych i tłustych, więc uzyskany efekt jeszcze bardziej mnie zaskoczył. Nałożyłam go nawet na dzień i też było wszystko ok. Mam nadzieję, że tak już pozostanie.

tez uwielbiam ale zapachem mnie zaskoczyl (niepozytywnie )
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 22:26   #3605
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Status zmieni się po tygodniu od zapłacenia , niestety
zamowienia oplacone :
-w czwartek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej w poniedziałek drugiego tygodnia,
- w piątek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej we wtorek drugiego tygodnia,
zaplacilam im w ostatnia srode w nocy czyli kase mieli juz przed poludniem w czwartek.to kiedy moge sie spodziewac wysylki?troche sie polapac nie moge.
zapomnialam sie zapytac jedna rzecz.serum tamanu trzymam sobie w malej buteleczce z zakraplaczem w łazience i jutro mi sie skonczy ta odlewka.czy trzeba wymyc pusta buteleczke?zakładam ze tak ale wole dopytac
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2009-04-19 o 22:28
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 22:58   #3606
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Shazney, używasz ten olej solo czy z jakimś żelem, mieszasz z kremem czy coś..? Już któryś raz czytam o nim pozytywne opinie, muszę zanotować go na poczet przyszłego zamówienia
Używam solo, na lekko zwilżoną twarz.



Też czekam na paczuszkę. Wpłatę otrzymali w czwartek, więc muszę się jeszcze uzbroić w cierpliwość...
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 23:00   #3607
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
[I]zamowienia oplacone :
-w czwartek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej w poniedziałek drugiego tygodnia,
- w piątek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej we wtorek drugiego tygodnia,
Nie w ten pn/wt, ale w ten za tydzien, tj. 7 dni roboczych. Ja przelalam pieniadze w pn, caly czas status w trakcie
curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 23:05   #3608
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Nie w ten pn/wt, ale w ten za tydzien, tj. 7 dni roboczych. Ja przelalam pieniadze w pn, caly czas status w trakcie
kurcze,chyba troche przesadzaja z tymi wysyłkami.za dlugo to trwa

własnie sie skapnelam ze jak mi wysla w nast. pon /wt to pewnie dostne dopiero po weekendzie majowym.cholera by to wziela wrrrrr
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2009-04-19 o 23:19
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 07:57   #3609
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hmm... Powiem Wam, że dla mnie BU jest najszybciej działającą firmą, po tyg. to zawsze mam paczkę w domu. Dwa tygodnie temu też przyszła ekspresowo. Widać, jak z kosmetykiami - każdy ma inne doświadczenia po "użyciu". :c))
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 12:36   #3610
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Smile Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam!

Czy mogłaby któraś ocenić czy dobrą decyzję podjęłam wybierając te produkty - zamawiam pierwszy raz a ogólnie jestem zielona jeżeli chodzi o tego typu pielęgnację.

Butelka szklana 10 ml z kroplomierzem 3.95 zł
Hydrolat aloesowy - 200 ml 11.00 zł
Hydrolat różany - 200 ml 12.00 zł
Maseczka wulkaniczna z limonką - 50 ml 7.80 zł
Mleczko jedwabne do włosów - 110 ml 16.80 zł
Olejek myjący - waniliowy - 120 ml 9.50 zł
Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml 12.90 zł
Serum-olejek z witaminą C10 - 16 ml 28.50 zł
Tonik różano-mleczny AHA 8% - 105ml (+ konserwant) 17.50 zł


Potrzebuję czegoś do oczyszczania buzi rano i wieczorem i ewentualnie do demakijażu oczu. Pudrów nie używam, więc tylko tusz, cienie itp. Do tego czegoś do nawilżania twarzy czyli jakieś serum/krem itp. Coś pod oczy również by się przydało.

Moja cera jest sucha/mieszana ze skłonnością do wyprysków. No i pełno mam zaskórników i troszkę śladów po trądziku. Acne derm nic mi nie pomaga. Czyli jakiś tonik z kwasami?

No i włosy mam bardzo suche po rozjaśnianiu, więc przydałoby się coś co je troszkę odżywi, przyspiesz wzrost i w ogóle.

Czy wybrałam dobre produkty? Może coś przeoczyłam?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 13:34   #3611
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Hmm... Powiem Wam, że dla mnie BU jest najszybciej działającą firmą, po tyg. to zawsze mam paczkę w domu. Dwa tygodnie temu też przyszła ekspresowo. Widać, jak z kosmetykiami - każdy ma inne doświadczenia po "użyciu". :c))
Jak dla mnie jest najwolniejszą. Zamawiam produkty z Ecospa, Mazideł i ZSK i paczuszkę mam w ciągu 1-3 dni od zaksięgowania wpłaty. Niestety, długie oczekiwanie na przesyłkę działa na niekorzyść BU. Marzę by już nałożyć peeling z bromelainą...
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 18:07   #3612
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jest najwolniejszą. Zamawiam produkty z Ecospa, Mazideł i ZSK i paczuszkę mam w ciągu 1-3 dni od zaksięgowania wpłaty. Niestety, długie oczekiwanie na przesyłkę działa na niekorzyść BU. Marzę by już nałożyć peeling z bromelainą...
zgadzam sie,dzieki natali1 mam zamowienie z mazidel.ona robila zamowienie w niedziele albo pon wielkanocny i juz w pt byla paczka.
wiem ze musza zrobic zestawy,no ale bez przesady...no nic.co mi pozostaje jak tylko czekac
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:58   #3613
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nadal status 'zapłacone' Przelew dostali we wt...
Mam nadzieje, ze dzialanie ich produktow wynagrodzi mi czekanie

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-04-20 o 21:00
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 08:06   #3614
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
kurcze,chyba troche przesadzaja z tymi wysyłkami.za dlugo to trwa

własnie sie skapnelam ze jak mi wysla w nast. pon /wt to pewnie dostne dopiero po weekendzie majowym.cholera by to wziela wrrrrr
Ja wpłaciłam pieniądze 12.04 i do tej pory mam status w trakcie
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 08:18   #3615
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam dylemat które serum wybrać.Z zielonej herbaty czy granat.Mam cere tłustą,pełno zaskórników, nie świece sie aż tak bardzo no i chciałabym coś na zmarszczki.
Oba sera mają w składzie zieloną herbatę i regulują prace gruczołów.
Słyszałam dobre opinie o granacie a zielona herbata to nowość.
Nie wiem za bardzo.Czekam na Wasze opinie.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 09:36   #3616
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Witam!

Czy mogłaby któraś ocenić czy dobrą decyzję podjęłam wybierając te produkty - zamawiam pierwszy raz a ogólnie jestem zielona jeżeli chodzi o tego typu pielęgnację.

Butelka szklana 10 ml z kroplomierzem 3.95 zł
Hydrolat aloesowy - 200 ml 11.00 zł
Hydrolat różany - 200 ml 12.00 zł
Maseczka wulkaniczna z limonką - 50 ml 7.80 zł
Mleczko jedwabne do włosów - 110 ml 16.80 zł
Olejek myjący - waniliowy - 120 ml 9.50 zł
Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml 12.90 zł
Serum-olejek z witaminą C10 - 16 ml 28.50 zł
Tonik różano-mleczny AHA 8% - 105ml (+ konserwant) 17.50 zł


Potrzebuję czegoś do oczyszczania buzi rano i wieczorem i ewentualnie do demakijażu oczu. Pudrów nie używam, więc tylko tusz, cienie itp. Do tego czegoś do nawilżania twarzy czyli jakieś serum/krem itp. Coś pod oczy również by się przydało.

Moja cera jest sucha/mieszana ze skłonnością do wyprysków. No i pełno mam zaskórników i troszkę śladów po trądziku. Acne derm nic mi nie pomaga. Czyli jakiś tonik z kwasami?

No i włosy mam bardzo suche po rozjaśnianiu, więc przydałoby się coś co je troszkę odżywi, przyspiesz wzrost i w ogóle.

Czy wybrałam dobre produkty? Może coś przeoczyłam?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Nikt mi nie podpowie czy dobrze wybrałam?
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 13:06   #3617
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

bebunio, moim zdaniem Twoja lista jest ok. Olejek myjący możesz spokojnie używać do oczyszczania twarzy rano i wieczorem. Olejek zmywa też makijaż oczu (w moim przypadku działa lepiej nie niejeden produkt specjalistczny do tego przystosowany) - mieszam w zgłębieniu dłoni wodę z olejkiem i palcami zmywam tusz i cienie, spłukuję wodą. Na początku widziałam mgłę przed oczami, ale z czasem, gdy już 'nauczyłam' się używać olejku, ten dyskomfort aktualnie nie występuje. Następnie hydrolat i gdy buźka jest jeszcze wilgotna wklepuję olejek czy też serum. To które wybrałaś nadaje się również pod oczy. Toniku różano-mlecznego nie miałam, ale na stronie BU jest napisane, że nie polecają go używać codziennie. Chętnie zaczerpnę Twojej opinii, gdy już będziesz w jego posiadaniu . O mleczku jedwabnym i pudrze bambusowym wypowiadały się dziewczyny na ostatnich stronach tego wątku. Polecam też przejrzeć Biochemiczne KWC.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 13:27   #3618
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
bebunio, moim zdaniem Twoja lista jest ok. Olejek myjący możesz spokojnie używać do oczyszczania twarzy rano i wieczorem. Olejek zmywa też makijaż oczu (w moim przypadku działa lepiej nie niejeden produkt specjalistczny do tego przystosowany) - mieszam w zgłębieniu dłoni wodę z olejkiem i palcami zmywam tusz i cienie, spłukuję wodą. Na początku widziałam mgłę przed oczami, ale z czasem, gdy już 'nauczyłam' się używać olejku, ten dyskomfort aktualnie nie występuje. Następnie hydrolat i gdy buźka jest jeszcze wilgotna wklepuję olejek czy też serum. To które wybrałaś nadaje się również pod oczy. Toniku różano-mlecznego nie miałam, ale na stronie BU jest napisane, że nie polecają go używać codziennie. Chętnie zaczerpnę Twojej opinii, gdy już będziesz w jego posiadaniu . O mleczku jedwabnym i pudrze bambusowym wypowiadały się dziewczyny na ostatnich stronach tego wątku. Polecam też przejrzeć Biochemiczne KWC.

Dziękuję bardzo.

A link do tego KWC można prosić?
Ja sie zastanawiałam czym zastąpić krem do twarzy, bo ten z tej strony za ponad 20 zł wydaje mi się za drogi, dlatego chcę go zastąpić hydroloatem i serum, można?
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 13:43   #3619
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tutaj Biochemiczne KWC: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109

Ja akurat oleju/serum używam tylko na noc, bo pozostawiają lekko tłustą warstwę, nawet jeśli mieszałam je z żelem hialuronowym. Na dzień wklepuję kremik nawilżający z Tołpy. Niestety, nie znalazłam odpowiedniego produktu, który by mi zastąpił krem na dzień. Ale być może jeszcze inne osóbki odpowiedzą na Twoje pytanie
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 13:48   #3620
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Tutaj Biochemiczne KWC: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109

Ja akurat oleju/serum używam tylko na noc, bo pozostawiają lekko tłustą warstwę, nawet jeśli mieszałam je z żelem hialuronowym. Na dzień wklepuję kremik nawilżający z Tołpy. Niestety, nie znalazłam odpowiedniego produktu, który by mi zastąpił krem na dzień. Ale być może jeszcze inne osóbki odpowiedzą na Twoje pytanie

bardzo dziękuję
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 13:51   #3621
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja wpłaciłam pieniądze 12.04 i do tej pory mam status w trakcie
Ja 10.04 i też dalej w trakcie :/
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 14:21   #3622
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Mnie się na hydrolacie psikadło nie sprawdziło - włosy były sztywne i nieprzyjemne w dotyku. Ale drugie ukręciłam na mleczku migdałowym ( dodałam jedwab, keratynę i nmf ). I ta wersja jest super - następnym razem może cyknę ciut pantenolu albo karagenianu

Mam prosbe podaj prosze proporcje bo jednak bede robila na bazie mleczka migdalowego
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 15:55   #3623
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ale fajnie,dostałam kupon na 4% wazny do września juz przy drugim zamowieniu.
mysle czy przy nastepnym zamowieniu nie wziasc sobie toniku pha i olejku antycell.pha to na pewno wezme,ale ten olejek budzi moje watliwosci.nie chce zmieniac poscieli codziennie ,a pare osob mowilo ze slabo z jego wchłanialnościa.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 16:50   #3624
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Właśnie też zastanawiam się nad tym tonikiem PHA tylko czy on niebędzie zapychał? widze w składnie gliceryne...

Co do serum wczesniej ktoś pytał ja mam cere naczynkowa,tłusta i używam serrum alma bez alkoholu i bardzo sobie chwale
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 17:11   #3625
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja robię psikadło do włosów aktualnie na mleczku migdałowym albo kwinoa
  • mleczko jako baza (choć ostatnio robię lżejszą wersję mieszając mleczko z wodą destylowaną pól na pół)
  • keratyna 2-5% (daję ok 2, 3 % bo większa ilość zwykle usztywnia za bardzo włosy)
  • proteiny jedwabiu 2-5% (zwykle ok. 3%)
  • proteiny mleka, fajnie regenerują zniszczone końcówki 3-5%
  • czasami dodam gelmoist (odrobinę)
  • NMF 3-10% (dodaję kroplę)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 17:24   #3626
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nie wiecie czy jest w ofercie innego sklepu jakiś zamiennik serum FLAVO C ?
To strasznie mnie zapycha a chciałabym używać wit C . Interesują mnie gotowce raczej już odmierzone i które mogą trochę postać.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 17:36   #3627
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja robię psikadło do włosów aktualnie na mleczku migdałowym albo kwinoa
  • mleczko jako baza (choć ostatnio robię lżejszą wersję mieszając mleczko z wodą destylowaną pól na pół)
  • keratyna 2-5% (daję ok 2, 3 % bo większa ilość zwykle usztywnia za bardzo włosy)
  • proteiny jedwabiu 2-5% (zwykle ok. 3%)
  • proteiny mleka, fajnie regenerują zniszczone końcówki 3-5%
  • czasami dodam gelmoist (odrobinę)
  • NMF 3-10% (dodaję kroplę)
Agabil a skąd masz proteiny mleka ?
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 17:48   #3628
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witajcie, kiedyś udzielałam się tu, gdy byłam żółtodziobem, teraz chę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami i znów poprosić o radę Jakieś 2 miesiące temu razem z mamą zamówiłyśmy sobie:
-olej tamanu
-olej arganowy
-serum Lemon
-kwas hialuronowy
Ogolnie jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz zastanawiam się nad pudrem.
Chciałam kupić 2, jeden perłowy, drugi bambusowy z jedwabiem. Widziałam, że perłowy sobie chwalicie, a jak z bambusem?? Warto?? Byłabym wdzięczna za rady

EDIT: aha, czy na biochemii jest "coś" silnie nawilżającego do włosów, mam suche i kręcone, więc potrzebuje czegoś co sprawi, że nie będą się puszyć i przesuszać.

Edytowane przez kathy8998
Czas edycji: 2009-04-21 o 17:50
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 18:41   #3629
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zetafon, wysłali już Ci paczuszkę?
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 18:56   #3630
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Które serum z BU polecacie do skóry naczyńkowej, skłonnej do rumienia?

  • Serum antyoksydacyjne Amla-C15E
  • Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF
To pierwsze nie wymaga alkoholu, a poza tym są prawie identyczne...
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.