Wszystko o Avonie - część 6 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 16:08   #1561
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

dziekuje za szybka odpowiedz!
Bo wlasnie dostalam jakies kosmetyki m.in. jakis krem, szminke i lakier no i lakier jak i krem maja na opakowaniu rok 2008 zas szminka 06 :/ ale ma tak piekny kolor ze i tak bede uzywac
Dostalam to jako wygrana w konkursie, dlatego jakies podejrzenia mialam co do daty.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:11   #1562
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
dziekuje za szybka odpowiedz!
Bo wlasnie dostalam jakies kosmetyki m.in. jakis krem, szminke i lakier no i lakier jak i krem maja na opakowaniu rok 2008 zas szminka 06 :/ ale ma tak piekny kolor ze i tak bede uzywac
Dostalam to jako wygrana w konkursie, dlatego jakies podejrzenia mialam co do daty.
tak myslałam, że coś podejrzewałaś heh
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:13   #1563
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez czajana Pokaż wiadomość
Ja tez dostałam takiego maila i napisałam że mi chyba zły link przysłali i przysłali mi taki gdzie faktycznie był poprawny link:

Szanowna Konsultantko,
....

Aby przejść do wypełniania ankietyproszę nacisnąć poniższy link.

http://avonsurveys.republika.pl/salescenters.htm

......
A ja dostałam dzisiaj po godzinie 10:00, identycznego maila, jak ktoś pisał o tym wcześniej i powyższy link był taki:
http://avonsurveys.republika.pl/salescenters.htm?id=WIp4w
więc nadal mi się to nie podoba i wysłałam pytanie ze strefy, odkąd Avon w ten sposób przeprowadza aniety, jak mi odpiszą to dam znać
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:14   #1564
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
A ja dostałam dzisiaj po godzinie 10:00, identycznego maila, jak ktoś pisał o tym wcześniej i powyższy link był taki:
http://avonsurveys.republika.pl/salescenters.htm?id=WIp4w
więc nadal mi się to nie podoba i wysłałam pytanie ze strefy, odkąd Avon w ten sposób przeprowadza aniety, jak mi odpiszą to dam znać
to mi ewidentnie czymś śmierdzi
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:16   #1565
madzya
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 657
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez czajana Pokaż wiadomość
Ja tez dostałam takiego maila i napisałam że mi chyba zły link przysłali i przysłali mi taki gdzie faktycznie był poprawny link:




Szanowna Konsultantko,

Nazywam się Zsolt Kovacs, pochodzę zWęgier,ale pracuję w Avon w Warszawie,gdzie zajmuję się analizami i badaniamirynkowymi.

Obecnie przeprowadzambadanie we współpracy z Zespołem Centrów Obsługi Konsultantek (COK)
do udziału w którym serdecznie Cięzapraszam.

Chciałem także przeprosić i poinformować,że w dniu wczorajszym w systemie wysyłającym ankietę wystąpił błądi załączony został nieprawidłowy adres ankiety.

Aby przejść do wypełniania ankietyproszę nacisnąć poniższy link.

http://avonsurveys.republika.pl/salescenters.htm

Jeżeli link nie zadziała automatycznienależy go skopiować do przeglądarki internetowej i w ten sposób uruchomićankietę.

Wypełnienie ankiety zajmie około 10minut, mam nadzieję, że znajdzie Pan/i na nią czas. Dzięki odpowiedziombędziemy wiedzieć jak jeszcze lepiejmożemy wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jak poprawiać obsługęw Centrach.


Zapewniamy,że wszystkie odpowiedzi pozostaną anonimowe,a wyniki badania będą prezentowanewyłącznie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwościzachęcamy do kontaktu z DziałemObsługi Konsultantek.


Pozdrawiamy i zapraszamydo wypełnienia ankiety,


Zespół Centrów ObsługiKonsultantek
Avon Cosmetics PolskaZsolt Kovacs
Zsolt.Kovacs@avon.com

wypełnilam tę ankietę na wiele najróżniejszych sposobów i nigdzie mnie nie prosili o numer personalny,wiec o co chodzi?
__________________
Kosmetyki: http://kosmetyki.osa.pl/



madzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:16   #1566
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Jakie nuty zapachowe ma woda Brazil Beat z 8?
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:17   #1567
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez madzya Pokaż wiadomość
wypełnilam tę ankietę na wiele najróżniejszych sposobów i nigdzie mnie nie prosili o numer personalny,wiec o co chodzi?
właśnie przed chilą też tam weszłam, wypełniłam ankiete i tyle. nie pojawił sie nigdzie lin , aby się zalogować, więc już sama nie rozumiem o co chodzi...
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 16:36   #1568
esztonek
Raczkowanie
 
Avatar esztonek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
GG do esztonek Send a message via Skype™ to esztonek
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Również wypełniłam ta ankiete. I raczej nie mam nic przeciwko. Nigdzie nie podawałam numeru, więc nic się nie dzieje.
__________________
" Uzależniona od AVONU "

Jedno Niebo, Jeden Świat A Dwa Serca, Bija Zawsze Mocno Razem Rytmem Swym KC!!!!




esztonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:50   #1569
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

myszka1706, dzięki za zdjęcie, faktycznie ten cień wygląda inaczej niż w katalogu...
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:10   #1570
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Może ktoś już miał okazję wypróbować jogurtową maseczkę z truskawkami i chłodzący balsam do stóp zielona herbata&mięta, to proszę o recenzję.Ciągle się zastanawiam nad zakupem , wiem ,że najlepiej wypróbować samej ale ciekawa jestem waszych opinii bo zazwyczaj podzielam zdanie większości.
Co do papierowych torebek to ostatnio dostałam z nieco gorszego papieru takiego jakby szarego, cieńszego, matowego , reklamówek już od dłuższego czasu nie kupuje ze względu na eko i na koszty ale takie "gazetowe"torebki to też mi się nie podobają.Pisać do nich pewnie nie ma co bo odpiszą ,że wprowadzają nowe, eko i b.ładne szkoda tylko że płatne.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:50   #1571
amonek2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 168
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Jestem konsultanką avonu i dziś otrzymałam zamówienie w którym brakuje mi 2 produktów. Na fakturze mam je wypisane że mam za nie zapłacić a w paczce ich brak . co mam zrobić w takiej sytuacji?? doradźcie proszę!!

P.S. mam fakturę i kartke że w paczce mają być - że zostały wydane. Paczka była dobrze sklejona, żadnych śladów otwierania..

Czy wy spotkałyście sie z taką sytuacją??

Edytowane przez amonek2
Czas edycji: 2009-04-22 o 17:59
amonek2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 18:15   #1572
madzya
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 657
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez amonek2 Pokaż wiadomość
Jestem konsultanką avonu i dziś otrzymałam zamówienie w którym brakuje mi 2 produktów. Na fakturze mam je wypisane że mam za nie zapłacić a w paczce ich brak . co mam zrobić w takiej sytuacji?? doradźcie proszę!!

P.S. mam fakturę i kartke że w paczce mają być - że zostały wydane. Paczka była dobrze sklejona, żadnych śladów otwierania..

Czy wy spotkałyście sie z taką sytuacją??

tak, mialam to samo, zadzwon do Warszawy , ale juz jutro bo o tej porze nikt nie odbierze. Opowiedz o sprawie, wtedy albo Ci doślą te kosmetyki w następnym katalogu,albo zwrócą kasę, to zależało będzie od Ciebie.

Co do zwracania kasy to wyglada to tak,ze najpierw placisz tak fakture jak masz tzn placisz tez za te towary ktorych nie dostalas, a potem przy nastepnym rachunku nawet jak Ci przyszla np kwote 150 zl , a 30 zl zaplacilas za tamte kosmetyki,to wplacasz im 120 zl i wszystko gra. ojej mam nadzieje,ze zrozumialas.
__________________
Kosmetyki: http://kosmetyki.osa.pl/



madzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:18   #1573
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez amonek2 Pokaż wiadomość
Jestem konsultanką avonu i dziś otrzymałam zamówienie w którym brakuje mi 2 produktów. Na fakturze mam je wypisane że mam za nie zapłacić a w paczce ich brak . co mam zrobić w takiej sytuacji?? doradźcie proszę!!

P.S. mam fakturę i kartke że w paczce mają być - że zostały wydane. Paczka była dobrze sklejona, żadnych śladów otwierania..

Czy wy spotkałyście sie z taką sytuacją??
Niestety takie sytaucje się zdarzają
dzwoń jak najszybciej na infolinie avonu i wyjasnij sprawę.
Powinni dosłać w kolejnej paczce te produkty. Swoją drogą kilka postów wyżej ta sama sytuacja, wystarczy przejrzeć....

Ale się wkurzyłam, wysłałam sms z kodem z kuponu na ten konkurs i na pytanie czekałam 20 min
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:21   #1574
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez madzya Pokaż wiadomość
tak, mialam to samo, zadzwon do Warszawy , ale juz jutro bo o tej porze nikt nie odbierze. Opowiedz o sprawie, wtedy albo Ci doślą te kosmetyki w następnym katalogu,albo zwrócą kasę, to zależało będzie od Ciebie.

Co do zwracania kasy to wyglada to tak,ze najpierw placisz tak fakture jak masz tzn placisz tez za te towary ktorych nie dostalas, a potem przy nastepnym rachunku nawet jak Ci przyszla np kwote 150 zl , a 30 zl zaplacilas za tamte kosmetyki,to wplacasz im 120 zl i wszystko gra. ojej mam nadzieje,ze zrozumialas.
A jeśli nie zamawiam nic na następny katalog? Korygują wpłaty tylko wtedy jak coś ponownie zamówię?

Cytat:
gabipati
Może ktoś już miał okazję wypróbować jogurtową maseczkę z truskawkami i chłodzący balsam do stóp zielona herbata&mięta, to proszę o recenzję.Ciągle się zastanawiam nad zakupem , wiem ,że najlepiej wypróbować samej ale ciekawa jestem waszych opinii bo zazwyczaj podzielam zdanie większości.
Co do papierowych torebek to ostatnio dostałam z nieco gorszego papieru takiego jakby szarego, cieńszego, matowego , reklamówek już od dłuższego czasu nie kupuje ze względu na eko i na koszty ale takie "gazetowe"torebki to też mi się nie podobają.Pisać do nich pewnie nie ma co bo odpiszą ,że wprowadzają nowe, eko i b.ładne szkoda tylko że płatne.
Co prawda nie mam tego balsamu do stóp ale też mam chrapkę na kupno za to posiadam peeling z tej serii i wg. mnie jest świetny
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:26   #1575
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
Jakie nuty zapachowe ma woda Brazil Beat z 8?
kategoria owocowo-kwiatowa
smoczy owoc, jagoda palmy brazylijskiej, drzewo tekowe

po stronie zapachowej stwierdziłam, że zapach dość podobny do wody z letniej serii z zeszłego roku (w tej chwili niepamiętam jej nazwy)

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2009-04-22 o 18:27
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:59   #1576
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
kategoria owocowo-kwiatowa
smoczy owoc, jagoda palmy brazylijskiej, drzewo tekowe

po stronie zapachowej stwierdziłam, że zapach dość podobny do wody z letniej serii z zeszłego roku (w tej chwili niepamiętam jej nazwy)
Dzięki za odpowiedź. Myślałam, że może w strone cytrusów będzie.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 19:15   #1577
Paola
Raczkowanie
 
Avatar Paola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość

Ale się wkurzyłam, wysłałam sms z kodem z kuponu na ten konkurs i na pytanie czekałam 20 min
Kurczę! Byłam w COKu, kupowałam produkty Solutions i zapomniałam upomnieć się o kupony wrr

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Myślałam, że może w strone cytrusów będzie.
W stronę cytrusów to szybciej będzie Jet Homme tyle, że jest napisane: figa, bergamotka, cedr, egzotyczne akordy kadzidła. Na pewno będzie fajniejszy, rześki i słodszy. Ironman jak dla mnie troszkę przyciężki.
Cytrusowy na pewno był I'm Perfect tylko nie wiem czy jeszcze jest
__________________
Konsultantka Avon

Edytowane przez Paola
Czas edycji: 2009-04-22 o 19:19
Paola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 19:58   #1578
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez esztonek Pokaż wiadomość
Również wypełniłam ta ankiete. I raczej nie mam nic przeciwko. Nigdzie nie podawałam numeru, więc nic się nie dzieje.
nie dzieje się dlatego, że kilka postów wcześniej jedna z nas napisała, że dostała maila korygującego z innym adresem www w którym po kliknięciu na niego nie wyskakuje żadne okno z prośbą o wpisanie danych..

ja pokazałam link który był niepoprawny.. w dodatku po którego naciśnięciu była prośba o podanie nr personalnego i hasła..

dowiedziałam się też od informatyka, że można zmienić treść wyskakującego okienka..więc możliwe, że coś było zmienione..no chyba, że ja naprawdę wczoraj miałam jakiś dziwny dzień, że sama sobie to przeczytałam :P żałuję teraz, że nie zrobiłam PrtSc..
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:05   #1579
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Podoba mi się torebeczka Jessa, gdyby była czarna to bez zastanowienia bym kupiła mimo iż cena jest mocno wygórowana
Jak na razie nazbierałam zamówienie na 600zł więc nie jest tak źle
Zastanawiam się czy aby nie kupić filiżanki i łyżeczki z różową wstążeczką, mam już jedną i są bardzo fajne a jakie pojemne
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 20:16   #1580
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Skąd masz taką informację? Na ulotkach nic takiego nie pisze. Dzisiaj bedę zapisywać po południu dziewczynę, to dam wieczorem znać czy to co piszesz ma jakieś podstawy.
Tak mi ostatnio powiedziała moja OMS, jednak dla mnie to absurd , przeciez jest bardzo dużo nowych liderek z krótszym stażem ....
Ja jutro daje nowego '' człowieka "....
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:29   #1581
.eva.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 223
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
dziekuje za szybka odpowiedz!
Bo wlasnie dostalam jakies kosmetyki m.in. jakis krem, szminke i lakier no i lakier jak i krem maja na opakowaniu rok 2008 zas szminka 06 :/ ale ma tak piekny kolor ze i tak bede uzywac
Dostalam to jako wygrana w konkursie, dlatego jakies podejrzenia mialam co do daty.
Szminki są ważne 3 lata od otwarcia, więc jezeli była nie otwierana to można ja jeszcze używać.
.eva. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:33   #1582
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez amonek2 Pokaż wiadomość
Jestem konsultanką avonu i dziś otrzymałam zamówienie w którym brakuje mi 2 produktów. Na fakturze mam je wypisane że mam za nie zapłacić a w paczce ich brak . co mam zrobić w takiej sytuacji?? doradźcie proszę!!

P.S. mam fakturę i kartke że w paczce mają być - że zostały wydane. Paczka była dobrze sklejona, żadnych śladów otwierania..

Czy wy spotkałyście sie z taką sytuacją??
Jak będziesz dzwoniła , najlepiej powiedz ,że zawartośc paczki sprawdzałas wiadomo , wg faktury , ale w obecności drugiej osoby , która może to poświadczyć , też miałam taki przypadek.
Brakowało mi dwóch pomadek , przysłali w następnej paczce
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:01   #1583
madzya
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 657
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez barbra88 Pokaż wiadomość
nie dzieje się dlatego, że kilka postów wcześniej jedna z nas napisała, że dostała maila korygującego z innym adresem www w którym po kliknięciu na niego nie wyskakuje żadne okno z prośbą o wpisanie danych..

ja pokazałam link który był niepoprawny.. w dodatku po którego naciśnięciu była prośba o podanie nr personalnego i hasła..

dowiedziałam się też od informatyka, że można zmienić treść wyskakującego okienka..więc możliwe, że coś było zmienione..no chyba, że ja naprawdę wczoraj miałam jakiś dziwny dzień, że sama sobie to przeczytałam :P żałuję teraz, że nie zrobiłam PrtSc..

pewnie,ze zmienic mozna, ale to okienko co wyskakiwalo to jest okienko serwera REPUBLIKI , a republika to serwer należący do onet.pl więc musiałby zrobić to ktoś kto nieźle znałby się na łamaniu kodów onetu, a taka stronka to juz raczej sprawę na policję by zgłosiła.

Na swojej stronie to mozna sobie co chwile zmieniac teksty wyskakujacego okienka, ale na stronie serwisu internetowego to trzeba byc niezlym hackerem.
a po drugie, jezeli juz mielibysmy do czynienia z tak znakomitym hackerem,to przeciez i zamaskowalby adres jaki nam przysyla. samo republika.pl juz jest podejrzane.
__________________
Kosmetyki: http://kosmetyki.osa.pl/



madzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:04   #1584
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez madzya Pokaż wiadomość
pewnie,ze zmienic mozna, ale to okienko co wyskakiwalo to jest okienko serwera REPUBLIKI , a republika to serwer należący do onet.pl więc musiałby zrobić to ktoś kto nieźle znałby się na łamaniu kodów onetu, a taka stronka to juz raczej sprawę na policję by zgłosiła.

Na swojej stronie to mozna sobie co chwile zmieniac teksty wyskakujacego okienka, ale na stronie serwisu internetowego to trzeba byc niezlym hackerem.
a po drugie, jezeli juz mielibysmy do czynienia z tak znakomitym hackerem,to przeciez i zamaskowalby adres jaki nam przysyla. samo republika.pl juz jest podejrzane.
dlatego dobrze się stało, że o tym głośno powiedziałam..mam nadzieję, że jednak wielkiego popłochu nie sprawiłam :P bo jeśli to fałszywy alarm to będzie mi głupio bo sama się tym strasznie podnieciłam
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:23   #1585
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez czajana Pokaż wiadomość
Ja tez dostałam takiego maila i napisałam że mi chyba zły link przysłali i przysłali mi taki gdzie faktycznie był poprawny link:




Szanowna Konsultantko,

Nazywam się Zsolt Kovacs, pochodzę zWęgier,ale pracuję w Avon w Warszawie,gdzie zajmuję się analizami i badaniamirynkowymi.

Obecnie przeprowadzambadanie we współpracy z Zespołem Centrów Obsługi Konsultantek (COK)
do udziału w którym serdecznie Cięzapraszam.

Chciałem także przeprosić i poinformować,że w dniu wczorajszym w systemie wysyłającym ankietę wystąpił błądi załączony został nieprawidłowy adres ankiety.

Aby przejść do wypełniania ankietyproszę nacisnąć poniższy link.

http://avonsurveys.republika.pl/salescenters.htm

Jeżeli link nie zadziała automatycznienależy go skopiować do przeglądarki internetowej i w ten sposób uruchomićankietę.

Wypełnienie ankiety zajmie około 10minut, mam nadzieję, że znajdzie Pan/i na nią czas. Dzięki odpowiedziombędziemy wiedzieć jak jeszcze lepiejmożemy wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom i jak poprawiać obsługęw Centrach.


Zapewniamy,że wszystkie odpowiedzi pozostaną anonimowe,a wyniki badania będą prezentowanewyłącznie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwościzachęcamy do kontaktu z DziałemObsługi Konsultantek.


Pozdrawiamy i zapraszamydo wypełnienia ankiety,


Zespół Centrów ObsługiKonsultantek
Avon Cosmetics PolskaZsolt Kovacs
Zsolt.Kovacs@avon.com
jakoś chyba w zeszłym roku dostałam podobnego maila podpisanego tym samym nazwiskiem tylko ankieta wówczas dotyczyła zdaje się programu dla liderów, nie wypełniłam jej, zachętą miał być jakiś upominek

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
A jeśli nie zamawiam nic na następny katalog? Korygują wpłaty tylko wtedy jak coś ponownie zamówię?
najbliższa faktura będzie pomniejszona o daną korektę, tzn jeśli nie złożysz zamówienia w tym katalogu ale w następnym już tak to przy fakturze bedziesz miała pomniejszenie kwoty

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
kategoria owocowo-kwiatowa
smoczy owoc, jagoda palmy brazylijskiej, drzewo tekowe

po stronie zapachowej stwierdziłam, że zapach dość podobny do wody z letniej serii z zeszłego roku (w tej chwili niepamiętam jej nazwy)
jest ciut podobna do Island Vibe na mój nos ale to jednak nie to samo, jest mało subtelna, raczej taka zadziorna i pieprzna bym powiedziała, oczywiście na podstawie strony zapachowej

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Podoba mi się torebeczka Jessa, gdyby była czarna to bez zastanowienia bym kupiła mimo iż cena jest mocno wygórowana
Jak na razie nazbierałam zamówienie na 600zł więc nie jest tak źle
Zastanawiam się czy aby nie kupić filiżanki i łyżeczki z różową wstążeczką, mam już jedną i są bardzo fajne a jakie pojemne
też uwielbiam tą filiżankę, zwłaszcza za pojemność

Cytat:
Napisane przez .eva. Pokaż wiadomość
Szminki są ważne 3 lata od otwarcia, więc jezeli była nie otwierana to można ja jeszcze używać.
no ale jeśli załóżmy nieotwieranej szmince dziś mija trzy lata od daty produkcji to po otwarciu nie będzie zdatna do użycia przez kolejne trzy lata.. a poza tym nie wydaje mi się, że aż tak długo szminki są zdatne do używania.. jeszcze 24 miesiące mogłabym się zgodzić ale aż trzy lata
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:27   #1586
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Mam wystawioną fakture z 6 katalogu. W katalogach 2,3,4 spełniłam warunki, żeby otrzymać prezenty z planet SPA, a w 5 mieli przesłać za spełnienie powyższych warunkow jeszcze dwa prezenty z tej nowej niebieskiej serii, w katalogu 5 nie zrobilam zamowienia, a teraz jak patrze na wystawiona fakture z 6 to nie mam tych dwóch prezentów czy one mi przepadły?
Wczesniej już pisałam czy je otrzymał to mi odpisała tu pewna osoba, że prezenty czekają 3 katalogi, a ja ich nie mam na fakturze ;( Sama już nie wiem wrrr
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:29   #1587
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
Mam wystawioną fakture z 6 katalogu. W katalogach 2,3,4 spełniłam warunki, żeby otrzymać prezenty z planet SPA, a w 5 mieli przesłać za spełnienie powyższych warunkow jeszcze dwa prezenty z tej nowej niebieskiej serii, w katalogu 5 nie zrobilam zamowienia, a teraz jak patrze na wystawiona fakture z 6 to nie mam tych dwóch prezentów czy one mi przepadły?
Wczesniej już pisałam czy je otrzymał to mi odpisała tu pewna osoba, że prezenty czekają 3 katalogi, a ja ich nie mam na fakturze ;( Sama już nie wiem wrrr
Na moje przepadły, bo w piątym jeden prezent też musiałaś "zarobić", a drugi dostać za "zarobienie" na pozostałe. Na pierwszy nie zarobiłaś, więc i na ten drugi się nie załapałaś... Ktoś rozumie ten mój wywód?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:37   #1588
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Na moje przepadły, bo w piątym jeden prezent też musiałaś "zarobić", a drugi dostać za "zarobienie" na pozostałe. Na pierwszy nie zarobiłaś, więc i na ten drugi się nie załapałaś... Ktoś rozumie ten mój wywód?
Chyba że o to chodziło.
To fajnie mnie ktos w błąd wprowadził w takim razie

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Już doszperałam sie w NovejTy pisze, że za spełnienie warunków z katalogów 2,3,4 w 5 otrzymuje się dodatkowo 2 prezenty. Produkty sa dastarczone wraz z zamówieniem z Katologu 5.
Nooo to suuuper mnie ktoś w balona zrobił, tak to bym wysłała. To przepadlo wrrrr
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 05:27   #1589
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
jeśli chcąc kupić ten cień sugerujesz się fotką w katalogu to odradzam...w rzeczywistości ten cień jest okropny....wcale nie podobny do tego zdjęcia, które jest umieszczone w katalogu...
Wielkie dzięki za infoZ tego co widzę na zdjęciu odcień jest jakby pomarańczowy?
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 07:28   #1590
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
Chyba że o to chodziło.
To fajnie mnie ktos w błąd wprowadził w takim razie

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Już doszperałam sie w NovejTy pisze, że za spełnienie warunków z katalogów 2,3,4 w 5 otrzymuje się dodatkowo 2 prezenty. Produkty sa dastarczone wraz z zamówieniem z Katologu 5.
Nooo to suuuper mnie ktoś w balona zrobił, tak to bym wysłała. To przepadlo wrrrr
nie doczytałaś informacji w NovejTy.
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.