dziewic ze świeczką szukać??? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 21:52   #91
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;11854746]Cóż, kto z kim przystaje na forum Wizażu.pl, takim się staje.[/quote]

Dobra dobra, diablico Każdy ma swoje za uszami
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 13:32   #92
Daniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 47
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
A mnie najbardziej irytują faceci którzy wypowiadają sie na niekrótych forach na temat dziewczyn. Normalnie mnie to przeraża jak nazywają nie-dziewice brudasami albo że nie mogli by sie związać na stałe z dziewczyną jeżeli ktoś już wcześniej w niej był. Ale że oni pchają swoje członki wszędzie byle by tylko zaspokoić swoje popędy to już inna sprawa bo to przecież mężczyzna i to co innego.
Generalizujesz. Może kierujesz się tylko stereotypami, które owszem, uosabia niejeden facet, ale może istnieje wielu innych? Może są tacy, którzy chcieliby żyć od początku do śmierci z jedna fajną Anią Kowalską a nie z setką Angelin Jolie? Może jest ktoś taki jak ja, którego pewna atrakcyjna blondie chciała zaciagnąć do łóżka, nie chcąc niczego więcej niż sexu i moze jej grzecznie podziękowałem (no, koniec końców, to podziękowanie było bardzo niegrzeczne, ale przepraszał nie będę)?

Cytat:
Napisane przez wiolkaa85 Pokaż wiadomość
I pomimo tego, ze jest to moj wybor, nie lubie w towarzystwie mowic o tym, ze jestem dziewica.
Jestem dosc otwarta na rozne tematy i gdy ktos sie dowiaduje, to najpierw jest szok.
Potem pytanie, ile najdluzej chodzilam z chlopakiem
A u niektorych spojrzenie - to nikt Cie nie chcial ??
I to jest frustrujace najbardziej.
Malo kto wierzy, ze niesypianie z chlopakami przy kazdej nadarzajacej sie okazji moze byc swiadomym wyborem
I to jest smutne.
Przeczytaj to co napisałem nad Twoim cytatem i pomyśl jaka byłaby reakcja różnych chłopaków, gdybym im opowiedział o swojej "przygodzie" z panną K. Zresztą nie tylko chłopaków, bo i niejedne dziewczyny również uznałyby, że zachowałem co najmniej dziwnie.

Cytat:
Napisane przez wiolkaa85 Pokaż wiadomość
Ja gdy poznaje atrakcyjna dziewice, to nie zastanawiam sie, dlaczego nikt jej nie chcial
Ja też nie. Myślę zupełnie co innego. Ale przejrzyj sobie wątek "facet prawiczek" i tam teksty typu "coś z nim nie tak", "musiałabym wiedzieć koniecznie, dlaczego jest prawiczkiem" są na porządku dziennym. Generalnie, mimo wszystko, istnieje przyzwolenie na kobiece dziewictwo i istnieć będzie, tymczaem brak męskiego doświadczenia wiąże się z nieufnością i raczej odpycha. Chyba, że się mylę.
Masz 23 lata i jesteś atrakcyjną dziewicą, tak? Pomyśl, co by było, gdyby taki Cristiano Ronaldo (jest w tym samym wieku) oznajmił Ci, że jest prawiczkiem, jaka byłaby reakcja Twoja, koleżanek itp?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wraz z utratą dziewictwa kobieta nie robi się...hmm...łatwiejsza. To dwie różne sprawy.
Trochę bym polemizował. Czas oczekiwania na pierwszy sex z powiedzmy, piątym chłopakiem, jest z reguły krótszy od czasu oczekiwania na pierwszy sex z czwartym i jeszcze bardziej krótszy od poprzednich "pierwszych razów". Pomijam tutaj już dziwne historie panienek, które dawały kazdemu kto o to poprosił, tylko przed swoim chłopakiem zgrywały wielkie niedotykalskie damy.

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Swoją drogą, średni wiek inicjacji seksualnej dziewcząt w Polsce wynosi 18,6 (za to 0,6 nie dam sobie nic uciąć, 18 na pewno). Więc jakbyś się upierała przy normach, to tak, utrata dziewictwa w wieku nastu lat jest normalna. U mnie to nie wywołuje spazmów szczęścia ale może nie mam poczucia humoru
To tylko statystyka i nie musi być normalna (co nie znaczy, że ja tą normalność podważam i próbuję wskazać inne bardziej, lub mniej "moralne" liczby). Bo po pierwsze - na jedną rozdziewiczoną 23-latkę, przypada jedna rozdziewiczona 13-latka. A po drugie średnia wieku Somalijskiego żołnierza może wynosić np 16 lat (nie wiem, nie badałem, ale jest to całkiem możliwe). I nikt mi nie wmówi, że te dwa przykłady świadczą o jakiejkolwiek normalności.
Daniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 14:27   #93
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Daniel Pokaż wiadomość

Ja też nie. Myślę zupełnie co innego. Ale przejrzyj sobie wątek "facet prawiczek" i tam teksty typu "coś z nim nie tak", "musiałabym wiedzieć koniecznie, dlaczego jest prawiczkiem" są na porządku dziennym. Generalnie, mimo wszystko, istnieje przyzwolenie na kobiece dziewictwo i istnieć będzie, tymczaem brak męskiego doświadczenia wiąże się z nieufnością i raczej odpycha. Chyba, że się mylę.
Masz 23 lata i jesteś atrakcyjną dziewicą, tak? Pomyśl, co by było, gdyby taki Cristiano Ronaldo (jest w tym samym wieku) oznajmił Ci, że jest prawiczkiem, jaka byłaby reakcja Twoja, koleżanek itp?

Mylisz sie :P

A tak poza tym to niby " istnieje przyzwolenie na kobiece dziewictwo" ale też nie sądze żeby każdy facet taką chciał. Wiele razy czytałam ze dziewice są beznadzieje w łóżku bo leżą jak kłody itp. więc nie jest tylko tak ze doświadczone mają złą opinie
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:04   #94
spark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 127
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
Mylisz sie :P

A tak poza tym to niby " istnieje przyzwolenie na kobiece dziewictwo" ale też nie sądze żeby każdy facet taką chciał. Wiele razy czytałam ze dziewice są beznadzieje w łóżku bo leżą jak kłody itp. więc nie jest tylko tak ze doświadczone mają złą opinie
A to akurat passsskudna generalizacja.

A propos tematu - myślę, że to zależy od przedziału wiekowego, środowiska, etc. To chyba oczywiste, że nie każda 16-latka jest już, że się tak wyrażę, wyeksploatowana :P Ale z drugiej strony jeśli się szuka na dyskotece, gdzie fakt, może i fajne te 16-tki, bo można sobie popatrzyć na ładne(?), młode i kuso odziane ciałka, to nie ma się co dziwić, że wiele z nich dziewicami już nie jest.

Trzeba patrzeć co człowiek sobą reprezentuje już na zewnątrz, a nie później mieć pretensje, że dziewczyna wygląda na łatwą, a w dodatku śmie nie być dziewicą, bo to się wzajemnie wyklucza.

Aczkolwiek utrata cnoty to każdego człowieka sprawa indywidualna i nie sądzę, żeby stanowiła jakoś specjalnie o wartości kobiety - pomijając kwestie patologiczne typu nastolatki rozkładające nogi bez specjalnego przemyślenia faktu.
spark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 16:11   #95
Daniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 47
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
Mylisz sie :P

A tak poza tym to niby " istnieje przyzwolenie na kobiece dziewictwo" ale też nie sądze żeby każdy facet taką chciał. Wiele razy czytałam ze dziewice są beznadzieje w łóżku bo leżą jak kłody itp. więc nie jest tylko tak ze doświadczone mają złą opinie
Jeśli się mylę, to napisz coś od siebie w tym temacie :P (OK, już je znam, bo przypomniałem sobie Twojego PMa, sprzed jakiegoś czasu, chciałem na niego odpisac, ale masz zablokowaną skrzynkę, tzn nie przyjmujesz wiadomości od innych:P)

Natomiast co do beznadziejności w łóżku, to chyba sama możesz napisać o sobie jak to było za pierwszym razem, chyba, że jesteś jeszcze przed nim.

Natomiast z mojego punktu widzenia wolę mieć tzw "beznadziejną" niż doświadczoną - oblataną. Cudzysłów konieczny, bo przecież to żadna reguła, że dziewica jest beznadziejna a akurat ja stawiam na inne rzeczy, takie jak uczucie, namietnosć, pasja, które spokojnie mogą zastąpić brak doświadczenia. I nawet jeśli za pierwszym razem "technicznie" coś będzie nie tak, to za dziesiątym będzie lepiej a za setnym perfekcyjnie i nie wiem jak inni, ale akurat ja cierpliwości mam pod dostatkiem.

Natomiast taką doświadczoną preferowałby np ktoś, komu akurat zachciało się bzyknąć jakiejś laski, bez bawienia się w żadne ceregiele. Wtedy faktycznie dziewictwo, to tylko zbędny luksus.

Edytowane przez Daniel
Czas edycji: 2009-04-28 o 16:18
Daniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 16:18   #96
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Daniel Pokaż wiadomość
Jeśli się mylę, to napisz coś od siebie w tym temacie :P

Natomiast co do beznadziejności w łóżku, to chyba sama możesz napisać o sobie jak to było za pierwszym razem, chyba, że jesteś jeszcze przed nim.

Natomiast z mojego punktu widzenia wolę mieć tzw "beznadziejną" niż doświadczoną - oblataną. Cudzysłów konieczny, bo przecież to żadna reguła, że dziewica jest beznadziejna a akurat ja stawiam na inne rzeczy, takie jak uczucie, namietnosć, pasja, które spokojnie mogą zastąpić brak doświadczenia. I nawet jeśli za pierwszym razem "technicznie" coś będzie nie tak, to za dziesiątym będzie lepiej a za setnym perfekcyjnie i nie wiem jak inni, ale akurat ja cierpliwości mam pod dostatkiem.

Natomiast taką doświadczoną preferowałby np ktoś, komu akurat zachciało się bzyknąć jakiejś laski, bez bawienia się w żadne ceregiele. Wtedy faktycznie dziewictwo, to tylko zbędny luksus.

Na ten temat pisałam dużo w wątku "facet prawiczek" ale mogę tylko tak po krótce powiedzieć ze prawiczek ma u mnie największe szanse i takiego szukam, gdyż ponieważ sama dziewica jestem(chociaż wiem ze wiele dziewic woli doświadczonych itp). jednak straciłam nadzieję ze takowego znajdę shit. Ale dobra.. to było nie na temat
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 16:28   #97
Daniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 47
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Jak już odpisywałaś, to zrobiłem edycje swojego posta, w którym znajdziesz coś dla siebie:P

A poza tym, nie histeryzuj, że nie znajdziesz, bo z tego co pamietam masz 15 lat chyba, więc duuużo życia przed Tobą... Chyba, że obracasz się w środowisku, w którym 15-letnia dziewica to dinozaur i stąd bierze się Twoja zupełnie niepotrzebna nerwowość.
Daniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 16:33   #98
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Daniel Pokaż wiadomość
Jak już odpisywałaś, to zrobiłem edycje swojego posta, w którym znajdziesz coś dla siebie:P

A poza tym, nie histeryzuj, że nie znajdziesz, bo z tego co pamietam masz 15 lat chyba, więc duuużo życia przed Tobą... Chyba, że obracasz się w środowisku, w którym 15-letnia dziewica to dinozaur i stąd bierze się Twoja zupełnie niepotrzebna nerwowość.

hahah nie, nie mam 15 lat.. tylko 18

OMG nie wiedziałam ze mam zablokowane zeby mi nikt nic nie słał. Musze to znienić natychmiast :P Już zmieniłam (chyba)
__________________

Edytowane przez Edsonka
Czas edycji: 2009-04-28 o 16:39
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 16:41   #99
meg86
Przyczajenie
 
Avatar meg86
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Natomiast z mojego punktu widzenia wolę mieć tzw "beznadziejną" niż doświadczoną - oblataną. Cudzysłów konieczny, bo przecież to żadna reguła, że dziewica jest beznadziejna a akurat ja stawiam na inne rzeczy, takie jak uczucie, namietnosć, pasja, które spokojnie mogą zastąpić brak doświadczenia. I nawet jeśli za pierwszym razem "technicznie" coś będzie nie tak, to za dziesiątym będzie lepiej a za setnym perfekcyjnie i nie wiem jak inni, ale akurat ja cierpliwości mam pod dostatkiem.

Natomiast taką doświadczoną preferowałby np ktoś, komu akurat zachciało się bzyknąć jakiejś laski, bez bawienia się w żadne ceregiele. Wtedy faktycznie dziewictwo, to tylko zbędny luksus.[/quote]

Daniel podobają mi się twoje wypowiedzi- zrównowaone i dojrzałe.
meg86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:20   #100
Daniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 47
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Dziękuję. Więcej zrównoważonych wypowiedzi udzielam po otrzymaniu smsa z adresem profilu na Naszej-Klasie :P
Daniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:30   #101
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Daniel Pokaż wiadomość
Dziękuję. Więcej zrównoważonych wypowiedzi udzielam po otrzymaniu smsa z adresem profilu na Naszej-Klasie :P


__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 17:35   #102
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Daniel Pokaż wiadomość
Może jest ktoś taki jak ja, którego pewna atrakcyjna blondie chciała zaciagnąć do łóżka, nie chcąc niczego więcej niż sexu i moze jej grzecznie podziękowałem (no, koniec końców, to podziękowanie było bardzo niegrzeczne, ale przepraszał nie będę)?

Przeczytaj to co napisałem nad Twoim cytatem i pomyśl jaka byłaby reakcja różnych chłopaków, gdybym im opowiedział o swojej "przygodzie" z panną K. Zresztą nie tylko chłopaków, bo i niejedne dziewczyny również uznałyby, że zachowałem co najmniej dziwnie.
Generalizujesz
Wszystko zależy w jakim środowisku się obracasz. Czy obracanie każdej chętnej panny [lub faceta] jest w zwyczaju/ w dobrym tonie, czy też nie. Jeśli tak, to zapewne twoje zachowanie byłoby dziwne.

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-04-28 o 17:36
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:50   #103
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Wiem ze moze troche nie an temat ale coś mi sie przypomniało. troche pod to ździwienie na temat dziewictwa

nie wiem czy już tu pisałam.ale.. byłam ze swoim ex 14 miesiecy. zero sexu. nei chcialam. pozatym on po jakims czasie zaczal nalegac wiec ja stawiałam tym większy opór.owszem damsko meskie zabawy tak ale bez sexu
po nim pojawił sie Tż. sex po ponad pół roku od 1-szego spotkania(a i tak znaliśmy sie od 3 lat tylko ze sie bardzo nie lubilismy )
do rzeczy.
moj kumpel dowiedzial sie o moim 1-szym razie i tekst "boooze to Ex cie nie rozdziewiczył?"
do tej pory chyba mi nie wierzy ze nie

natomiast kiedys powiedzialam Tż co neico z tego co robiłam w poprzednim zwiazku. reakcja "" i tekst "a ja myślałem ze ty jestes cnotka niewydymka"

ot. i tyle
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:59   #104
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Daniel Pokaż wiadomość
Trochę bym polemizował. Czas oczekiwania na pierwszy sex z powiedzmy, piątym chłopakiem, jest z reguły krótszy od czasu oczekiwania na pierwszy sex z czwartym i jeszcze bardziej krótszy od poprzednich "pierwszych razów".
Zależy od konkretnej osoby. Niektórzy nawet będąc już w którymś związku z kolei, potrzebują czasu a przede wszystkim uczucia żeby pójść do łóżka z nowym partnerem. I taka potrzeba może być niezmienna bez względu na wiek. A jak ty tam dochodzisz do tych swoich "reguł" to już nie wnikam


Cytat:
Napisane przez Daniel Pokaż wiadomość
Pomijam tutaj już dziwne historie panienek, które dawały kazdemu kto o to poprosił, tylko przed swoim chłopakiem zgrywały wielkie niedotykalskie damy.
Dawały. Uwielbiam ten zwrot. A może BRAŁY ?

Cytat:
Napisane przez Daniel Pokaż wiadomość

Natomiast z mojego punktu widzenia wolę mieć tzw "beznadziejną" niż doświadczoną - oblataną. Cudzysłów konieczny, bo przecież to żadna reguła, że dziewica jest beznadziejna a akurat ja stawiam na inne rzeczy, takie jak uczucie, namietnosć, pasja, które spokojnie mogą zastąpić brak doświadczenia. I nawet jeśli za pierwszym razem "technicznie" coś będzie nie tak, to za dziesiątym będzie lepiej a za setnym perfekcyjnie i nie wiem jak inni, ale akurat ja cierpliwości mam pod dostatkiem.

Natomiast taką doświadczoną preferowałby np ktoś, komu akurat zachciało się bzyknąć jakiejś laski, bez bawienia się w żadne ceregiele. Wtedy faktycznie dziewictwo, to tylko zbędny luksus.
Rozumiem, że Twoje pierwsze pytanie na pierwszej randce z dziewczyną brzmi: "a dziewicą jesteś czy już komuś DAWAŁAŚ" ? Masz dość prostackie podejście do tych kwestii i uogólniasz tak, że zeby bolą

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-04-28 o 18:08 Powód: literówka
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 18:04   #105
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dawały. Uwielniam ten zwrot. A może BRAŁY ?

własnie... zawsze jak dziewczyna idzie z facetem do łożka to ona mu dała , może to właśnie on jej dał. ale najlepiej to z dziewczyny zrobić nie wiadomo kogo
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 18:04   #106
meg86
Przyczajenie
 
Avatar meg86
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Daniel
nie mam profilu na Naszejklasie, także chyba nic z tego
__________________
IDĘ WOLNO, ALE NIE COFAM SIĘ NIGDY

Edytowane przez meg86
Czas edycji: 2009-04-28 o 18:07
meg86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 18:11   #107
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

jedna osoba, tutaj w tym temacie, napisała bardzo fajne zdanie. przytoczę je po części, a mianowicie, że facetowi w łóżku bardziej spodoba się dziewica, która chce się 'nauczyc' seksu i podchodzi do niego w otwarty sposób, niż nie-dziewica (brzydkie to okreslenie ), która robi to byle zrobic.
każdy facet podchodzi do tego inaczej, tak jak my patrzymy inaczej na prawiczków i tych co współżyli. moja znajoma ma koleżankę, która jest dziewicą w wieku 26 lat i to z tego samego powodu co ja (21 l.) - nie chce zrobić tego tylko po to by wykreślić 'dziewictwo' z listy rzeczy do załatwienia. nie chodzi mi tez o jakiś mistycyzm do owego 'pierwszego razu'. chciałabym by było miło i bym coś czuła do tego faceta, a nie, że po pijaku w samochodzie i szybko, bo do domu musze wracac
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 18:12   #108
patiw90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
Na ten temat pisałam dużo w wątku "facet prawiczek" ale mogę tylko tak po krótce powiedzieć ze prawiczek ma u mnie największe szanse i takiego szukam, gdyż ponieważ sama dziewica jestem(chociaż wiem ze wiele dziewic woli doświadczonych itp). jednak straciłam nadzieję ze takowego znajdę shit. Ale dobra.. to było nie na temat
Ja też jestem dziewicą i jakoś specjalnie nie szukałam prawiczka, sam się przypałętał ;D

Edsonka, też tak jak Ty mam 18 lat
patiw90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 18:17   #109
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez patiw90 Pokaż wiadomość
Ja też jestem dziewicą i jakoś specjalnie nie szukałam prawiczka, sam się przypałętał ;D

Edsonka, też tak jak Ty mam 18 lat

to powiedz mi gdzie takie sie przypalętał? To może tam pojadę hahah i poszukam jakiegoś haha
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 20:51   #110
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
jedna osoba, tutaj w tym temacie, napisała bardzo fajne zdanie. przytoczę je po części, a mianowicie, że facetowi w łóżku bardziej spodoba się dziewica, która chce się 'nauczyc' seksu i podchodzi do niego w otwarty sposób, niż nie-dziewica (brzydkie to okreslenie ), która robi to byle zrobic.
każdy facet podchodzi do tego inaczej, tak jak my patrzymy inaczej na prawiczków i tych co współżyli. moja znajoma ma koleżankę, która jest dziewicą w wieku 26 lat i to z tego samego powodu co ja (21 l.) - nie chce zrobić tego tylko po to by wykreślić 'dziewictwo' z listy rzeczy do załatwienia. nie chodzi mi tez o jakiś mistycyzm do owego 'pierwszego razu'. chciałabym by było miło i bym coś czuła do tego faceta, a nie, że po pijaku w samochodzie i szybko, bo do domu musze wracac
Heh... a może ta nie-dziewica nie zrobiła tego tylko po to, żeby zrobić? I co wtedy? Gorsza jakaś? Jak dobrze że mój TŻ toleruje takie mankamenty...
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:11   #111
patiw90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
to powiedz mi gdzie takie sie przypalętał? To może tam pojadę hahah i poszukam jakiegoś haha
W Elblągu;D Aż dziwne, ze nie jest tak dziecinny jak jego koledzy i dorosły jak na swój wiek I wie, że chce stracić dziewictwo z osobą, którą kocha;D
patiw90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 22:14   #112
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Heh... a może ta nie-dziewica nie zrobiła tego tylko po to, żeby zrobić? I co wtedy? Gorsza jakaś? Jak dobrze że mój TŻ toleruje takie mankamenty...
to zależy od osoby i od jej osobowości, tak uważam jedne hmm... nie-dziewice robią to tylko by odbębnic co muszą, a inne czerpią pełną przyjemnośc ze stosunku. zależy od człowieka tak samo jest z dziewicami, jedne przerażone leżą z myślą 'niech już to się skończy!', a inne podchodzą do tego na luzie
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 08:54   #113
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Przeraża mnie ciągłe dzielenie kobiet na grupy i próba udowadniania, że któraś z grup jest lepsza, a któraś gorsza. A jeszcze bardziej przeraża mnie to, że same kobiety takie podziały podtrzymują

I mamy tak: dziewica jest lepsza od nie-dziewicy, nie-dziewica lepsza od dziewicy, 20 latka jest lepsza od 30latki, blondynka od brunetki i na odwrót i tak dalej...Pytam: po co to i po co temu przyklaskiwać ? Zanim taki na przykład pogląd, że na seks z kobietą która ma już za sobą pierwszy raz pokusi się tylko prymityw któremu chodzi tylko o to albo że dziewczyny decydują się na pierwszy raz z byle kim żeby tylko się tego "balastu" pozbyć, uznasz za wyważony i dojrzały pomyśl, że kiedyś i Ty to dziewictwo stracisz. I co wtedy ? Uznasz, że stałaś się już łatwiejsza i będziesz się bzykać z pierwszym lepszym ? I z takim właśnie gościem poszłaś pierwszy raz do łóżka żeby mieć to z głowy ? No litości.
Trzeba sobie uzmysłowić, że kiedyś każda z nas znajdzie się w tej grupie, którą aktualnie obśmiewa. I czterdzieści lat skończy i blondynką zapragnie być...

Nie dajcie się prowokować frustratom wszelkiej maści którzy po prostu nie lubią kobiet (przyjmijmy, że dlatego bo ich jeszcze nie znają), a od których aż roi się w internecie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 10:33   #114
Daniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 47
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dawały. Uwielbiam ten zwrot. A może BRAŁY ?
Akurat w takiej sytuacji, którą opisałem, czasownik "dawały" jest jak najbardziej na miejscu i nie musisz się spinać

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Rozumiem, że Twoje pierwsze pytanie na pierwszej randce z dziewczyną brzmi: "a dziewicą jesteś czy już komuś DAWAŁAŚ" ? Masz dość prostackie podejście do tych kwestii i uogólniasz tak, że zeby bolą
Nie mówię o sobie i raczej uogólniałem sytuacje. Znam facetów, którym, na jakiejś imprezie po otrzymaniu informacji, że wyrywana przez nich na gorąco laska jest dziewicą, libido opadało dość wyraźnie.
A co do pytania, to owszem zdarzyło mi się na jednej "randce" zadać takie pytanie (trochę inaczej sformułowane) po dziesięciu sekundach i nie widze w tym nic złego, dziewczyna również byla na tyle wyluzowana, że się ubawiła i nie wiem w czym problem. Mam bardzo duży dystans do siebie samego, mogę rozmawiać o wszystkim bez względu na czas znajomości, więc nie widze problemu.
Daniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 10:50   #115
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Przeraża mnie ciągłe dzielenie kobiet na grupy i próba udowadniania, że któraś z grup jest lepsza, a któraś gorsza. A jeszcze bardziej przeraża mnie to, że same kobiety takie podziały podtrzymują

I mamy tak: dziewica jest lepsza od nie-dziewicy, nie-dziewica lepsza od dziewicy, 20 latka jest lepsza od 30latki, blondynka od brunetki i na odwrót i tak dalej...Pytam: po co to i po co temu przyklaskiwać ? Zanim taki na przykład pogląd, że na seks z kobietą która ma już za sobą pierwszy raz pokusi się tylko prymityw któremu chodzi tylko o to albo że dziewczyny decydują się na pierwszy raz z byle kim żeby tylko się tego "balastu" pozbyć, uznasz za wyważony i dojrzały pomyśl, że kiedyś i Ty to dziewictwo stracisz. I co wtedy ? Uznasz, że stałaś się już łatwiejsza i będziesz się bzykać z pierwszym lepszym ? I z takim właśnie gościem poszłaś pierwszy raz do łóżka żeby mieć to z głowy ? No litości.
Trzeba sobie uzmysłowić, że kiedyś każda z nas znajdzie się w tej grupie, którą aktualnie obśmiewa. I czterdzieści lat skończy i blondynką zapragnie być...

Nie dajcie się prowokować frustratom wszelkiej maści którzy po prostu nie lubią kobiet (przyjmijmy, że dlatego bo ich jeszcze nie znają), a od których aż roi się w internecie.
Amen.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:30   #116
Satania
Raczkowanie
 
Avatar Satania
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: po drugiej stronie wielkiej wody ....
Wiadomości: 40
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Dodam tylko ze u mnie nie mialby szansy zaden facet ktory przywiazuje wage do tego czy mam tam kawalek blonki, czy nie ;> Bierze do lozka lub lepiej oddaje sie w lozku mi ..... a nie mojemu doswiadczeniu seksualnemu.
A wypowiedz, ze kobieta musi byc dziewica a facet doswiadczony, slyszalam ostatni raz od Algierczyka .... i to wtedy moj TZet sie zwijal na podlodze ze smiechu, mowiac chlopakowi ze chirurdzy plastyczni pewnych parti ciala musza miec w Algierii dobre zarobki

Zreszta wydaje mi sie ze tego typu poglady i wypowiedzi charakteryzuja raczej mlodszych... tych ktorzy nie przezyli jeszcze co to milosc i oczywiscie meskiego odpowiedniku "lasek z dyskoteki" grupy dosyc widocznej, ale mysle ze stanowiacej pewien procent nastolatkow ..... a nie wiekszosc
Satania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 17:58   #117
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Przeraża mnie ciągłe dzielenie kobiet na grupy i próba udowadniania, że któraś z grup jest lepsza, a któraś gorsza. A jeszcze bardziej przeraża mnie to, że same kobiety takie podziały podtrzymują

I mamy tak: dziewica jest lepsza od nie-dziewicy, nie-dziewica lepsza od dziewicy, 20 latka jest lepsza od 30latki, blondynka od brunetki i na odwrót i tak dalej...Pytam: po co to i po co temu przyklaskiwać ? Zanim taki na przykład pogląd, że na seks z kobietą która ma już za sobą pierwszy raz pokusi się tylko prymityw któremu chodzi tylko o to albo że dziewczyny decydują się na pierwszy raz z byle kim żeby tylko się tego "balastu" pozbyć, uznasz za wyważony i dojrzały pomyśl, że kiedyś i Ty to dziewictwo stracisz. I co wtedy ? Uznasz, że stałaś się już łatwiejsza i będziesz się bzykać z pierwszym lepszym ? I z takim właśnie gościem poszłaś pierwszy raz do łóżka żeby mieć to z głowy ? No litości.
Trzeba sobie uzmysłowić, że kiedyś każda z nas znajdzie się w tej grupie, którą aktualnie obśmiewa. I czterdzieści lat skończy i blondynką zapragnie być...

Nie dajcie się prowokować frustratom wszelkiej maści którzy po prostu nie lubią kobiet (przyjmijmy, że dlatego bo ich jeszcze nie znają), a od których aż roi się w internecie.
Dokładnie. Popieram w 100%.

Cytat:
Napisane przez Satania Pokaż wiadomość
Dodam tylko ze u mnie nie mialby szansy zaden facet ktory przywiazuje wage do tego czy mam tam kawalek blonki, czy nie ;> Bierze do lozka lub lepiej oddaje sie w lozku mi ..... a nie mojemu doswiadczeniu seksualnemu.
A wypowiedz, ze kobieta musi byc dziewica a facet doswiadczony, slyszalam ostatni raz od Algierczyka .... i to wtedy moj TZet sie zwijal na podlodze ze smiechu, mowiac chlopakowi ze chirurdzy plastyczni pewnych parti ciala musza miec w Algierii dobre zarobki

Zreszta wydaje mi sie ze tego typu poglady i wypowiedzi charakteryzuja raczej mlodszych... tych ktorzy nie przezyli jeszcze co to milosc i oczywiscie meskiego odpowiedniku "lasek z dyskoteki" grupy dosyc widocznej, ale mysle ze stanowiacej pewien procent nastolatkow ..... a nie wiekszosc
zgadzam się z tym całkowicie.
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 22:29   #118
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Daniel Pokaż wiadomość



Nie mówię o sobie i raczej uogólniałem sytuacje. Znam facetów, którym, na jakiejś imprezie po otrzymaniu informacji, że wyrywana przez nich na gorąco laska jest dziewicą, libido opadało dość wyraźnie.
A co do pytania, to owszem zdarzyło mi się na jednej "randce" zadać takie pytanie (trochę inaczej sformułowane) po dziesięciu sekundach i nie widze w tym nic złego, dziewczyna również byla na tyle wyluzowana, że się ubawiła i nie wiem w czym problem. Mam bardzo duży dystans do siebie samego, mogę rozmawiać o wszystkim bez względu na czas znajomości, więc nie widze problemu.
to ja już nie rozumiem Jak ma być żoną to koniecznie dziewica a jak "wyrywana na gorąco" ( w ogóle co to za określenie) laska to ma być doświadczona... przy takiej konfiguracji to kobiet powinno już zabraknąć, albo jakieś sprytne nie- dziewice podszywają się pod dziewice
Nie mogę po prostu. Kobieta powinna być wartościowa a nie posiadać lub nie kawałek błonki. z drugiej strony mężczyzna powinien posiadać kawałek chociaż tkanki... mózgowej i czasem z niej korzystać...

zaznaczam, że nie jest to osobisty atak na autora zacytowanego postu. Po prostu generalnie podejście mężczyzn mnie momentami
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 22:40   #119
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Daniel Pokaż wiadomość
Akurat w takiej sytuacji, którą opisałem, czasownik "dawały" jest jak najbardziej na miejscu i nie musisz się spinać



Nie mówię o sobie i raczej uogólniałem sytuacje. Znam facetów, którym, na jakiejś imprezie po otrzymaniu informacji, że wyrywana przez nich na gorąco laska jest dziewicą, libido opadało dość wyraźnie.
A co do pytania, to owszem zdarzyło mi się na jednej "randce" zadać takie pytanie (trochę inaczej sformułowane) po dziesięciu sekundach i nie widze w tym nic złego, dziewczyna również byla na tyle wyluzowana, że się ubawiła i nie wiem w czym problem. Mam bardzo duży dystans do siebie samego, mogę rozmawiać o wszystkim bez względu na czas znajomości, więc nie widze problemu.
Aż nie mogę uwierzyć, że masz 30lat
Jeśli błona dziewicza jest dla ciebie taka ważna - ok twoja sprawa, choć dla mnie to jest małostkowe i uprzedmiotowiające kobiety... i widocznie paniom, z którymi się spotykasz to nie przeszkadza
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 00:31   #120
caipirinha
Rozeznanie
 
Avatar caipirinha
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 506
Dot.: dziewic ze świeczką szukać???

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
to ja już nie rozumiem Jak ma być żoną to koniecznie dziewica a jak "wyrywana na gorąco" ( w ogóle co to za określenie) laska to ma być doświadczona... przy takiej konfiguracji to kobiet powinno już zabraknąć, albo jakieś sprytne nie- dziewice podszywają się pod dziewice
Moim zdaniem to logiczne. Jeśli facet szuka dziewczyny na jedną noc, wiadomo, że jego zapał osłabnie, gdy dowie się, że dziewczyna jest dziewicą - czyli szanse, że się z nim prześpi są znacznie mniejsze. Nic dziwnego w tym nie ma.
__________________

caipirinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.