Bukiety ślubne - cz. II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 14:49   #3241
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Lonia samochód jest śmiechowy boki autka bardzo oryginalne tylko przód mi się nie podoba. Ja z kolei bym na ten przód dała bukiecik, kwiaciarnie robią bukiety na przyssawki, więc w miejsce tej nieszczęsnej nalepki z przodu mogłabym dać prawdziwy bukiet i tyle
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:53   #3242
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez mango669 Pokaż wiadomość
Ewaleno, powiedz proszę jak kształtują się ceny tulipanów i cantadesek w czerwcu? Duża jest różnica cenowa między tymi kwiatami?
Powiem ogromna> Tulipany na giełdzie od 1-2 zł ( ceny takich które nadają się do bukietu).W bukiecie ślubnym stosuje się ok.20-35 szt.zależy od wielkości główki kwiatu i wielkości bukietu.
Cantadeskia 7-12 zł
To są ceny giełdowe - kwiaciarnia dolicza do tego swoją marżę.
W bukietach ślubnych stosuje się od 5 do 25 szt. zależy to także od wielkości kwiatu i rodzaju bukietu.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 15:33   #3243
maggol111
Raczkowanie
 
Avatar maggol111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 320
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

ewalena

Tż - wzrost ok. 175-szatyn , garnitur w kolorze ciemno szarym, dosyć postawny, natomiast ja jak pisalam ok. 162 i ani drobna ani przy sobie - raczej "standardowy"rozm.

Edytowane przez maggol111
Czas edycji: 2009-05-07 o 21:15
maggol111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 15:59   #3244
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

eustomy są także w kolorze bladoróżowym? Nie ma piwonii i nie mam kompletnie pomysłu:-(
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 16:18   #3245
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Dziewczyny rozszyfrujcie mi skrót TŻ bo ja chyba nie kumata
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 16:49   #3246
Lonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 124
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

ewalena
dziękuję za odpowiedź
też myślałam o kolorze jasno różowym lub jasno zielonym jeśli chodzi o bukiet a czy mogłabym prosić o wklejenie przykładowego bukietu na "przedramię" bo jedynie domyślam się jak on mógłby wyglądać
co do samochodu to mogę się po części zgodzić że to" kłopototragedia" (swoja droga fajne słówko) ale chyba nie jest aż tak źle i nie uważam że jest kiczowat jest po prostu oryginalny i taki miał właśnie być główny problem stanowi dla to zestawienie kolorów jesnej zieleni z ciemnym bordo nie bardzo to pasuje i już dokomponowanie do tego zestawu czego kolwiek to właśnie kłopot ale za to drzwi są świetne


klocuszek27
mam dokładnie takie samo odczucie najbardziej nie pasuja mi te kwiatki na masce z przodu i szukam jakiejś inspiracji na ich zakrycie
ostatecznie jak nic nie znajdę po prostu zostawię go tak jak jest żeby nie pogorszyć sprawy
TŻ Towarzysz Życia

Edytowane przez Lonia
Czas edycji: 2009-05-07 o 16:52
Lonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 17:00   #3247
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lonia Pokaż wiadomość
TŻ Towarzysz Życia
Aaa... i wszystko jasne

A skąd dorwałaś takie autko? Myślę, że bukiet na masce ożywiłby samochód, bo ta naklejka z przodu... ;/
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 21:20   #3248
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
eustomy są także w kolorze bladoróżowym? Nie ma piwonii i nie mam kompletnie pomysłu:-(
Eustomy są w b.wielu odcieniach różu.
Ale dlaczego zrezygnowałaś z piwonii=peonii. Coś z tymi kwiaciarniami nie tak i nawet wiem co. Na giełdach nie ma peonii w hurcie i trzeba je kupować od działkowiczów. No i niewiele się zarobi na takiej wiązance. Peonia w pół rozkwicie nawet nie ta "chińska" wygląda atrakcyjnie. Wejdź na stronę www.paeonia.pl

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Lonia Pokaż wiadomość
ewalena
dziękuję za odpowiedź
też myślałam o kolorze jasno różowym lub jasno zielonym jeśli chodzi o bukiet a czy mogłabym prosić o wklejenie przykładowego bukietu na "przedramię" bo jedynie domyślam się jak on mógłby wyglądać
co do samochodu to mogę się po części zgodzić że to" kłopototragedia" (swoja droga fajne słówko) ale chyba nie jest aż tak źle i nie uważam że jest kiczowat jest po prostu oryginalny i taki miał właśnie być główny problem stanowi dla to zestawienie kolorów jesnej zieleni z ciemnym bordo nie bardzo to pasuje i już dokomponowanie do tego zestawu czego kolwiek to właśnie kłopot ale za to drzwi są świetne


klocuszek27
mam dokładnie takie samo odczucie najbardziej nie pasuja mi te kwiatki na masce z przodu i szukam jakiejś inspiracji na ich zakrycie
ostatecznie jak nic nie znajdę po prostu zostawię go tak jak jest żeby nie pogorszyć sprawy
TŻ Towarzysz Życia
Oj troszkę się nie zrozumiałyśmy - samochodzik jest śmieszny -taka zabaweczka i na pewno przyciąga wzrok na ulicy, ale jako samochód ślubny jest trudny do podkreślenia tego przeznaczenia. Zakrywanie napisu kwiatami to zły pomysł-praktycznie trzeba "ukwiecić" całą maskę i będzie to wyglądało jak by przewoził grządkę. Proponowałam bez przekonania formę zamierzonego "kiczu" jeśli chodzi o dekorację.

A co do bukiety na przedramię to mogą być tak popularne ostatnio cantadeskie, ostróżki, amarylisy,eremurus.streli cja itp.

Na zdjęciach przykładowe bukiety - te obszerne do zmodyfikowania.
Mnie bardzo podoba się kształt tego z gerber.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B107-13.jpg (16,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s_wiazanka_cantadeska_2.jpg (38,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00000074.jpg (25,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a80.g.akamai.net.jpg (12,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HW0_8817.jpg (18,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HW0_8818.jpg (16,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HW0_8823.jpg (13,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HW0_8903.jpg (15,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HW0_8912.jpg (15,1 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2009-05-08 o 09:00
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 05:03   #3249
maggol111
Raczkowanie
 
Avatar maggol111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 320
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

witam. jestem tu nowa na forum i prosiłabym o pomoc w wybraniu kwiatów do sukni. jestem nie wysoką blondynką ok. 162 cm o niebieskich oczach. a moja sukienka bedzie wygladała mniej wiecej tak jak na zdjęciu poniżej, jest w kolorze białym.
myslałam o cantadescach żółtych lub pomarańczowych, ale nie wiem czy bedą do nnie pasowały. poradźcie..
muszę jeszcze dodać ze ślub jest w połowie czerwca, więc zostało mi niewiele czasu...
Ikonki załączonych zdjęć




Cytat:
Napisane przez maggol111 Pokaż wiadomość
ewalena

Tż - wzrost ok. 175-szatyn , garnitur w kolorze ciemno szarym, dosyć postawny, natomiast ja jak pisalam ok. 162 i ani drobna ani przy sobie - raczej "standardowy"rozm.
maggol111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 17:21   #3250
wiolek200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

witam!przeczytałam w jakimś innym wątku że z prośbą o doradzenie wiazanki do sukni ślubnej można udać się do "ewaleny"dlatego mam gorącą prosbę do ciebie ewaleno i oczywiscie do innych dziewczyn o pomoc. Nie mam wogóle pomysłu na mój bukiecik jak również w sumie na biżuterie pasującą do mojej sukni. załączam zdjęcie bedę miec identyczną(mam nadzieję bo szyję na miarę w salonie tylko w kolorze biełym. Jestem niziutką osóbka gdyż mam zaledwie 153cm oczywiscie dojdzie obcas ale to dużo nie da mam piwne oczy i jestem raczej sztynką, naturalny brąz mój TŻ równiez szatyn o niebieskich oczach 180 cm garnitur napewno ciemny ale dokładnie jaki to jeszcze nie wiemy.Ogólnie kolorustyka sali to zieleń pomarańcz i żółty w flakonach na stołach słoneczniki i myślałam o bukiecie z nich bo ogólnie bardzo lubie te kwiaty ale jakoś w bukiecie mi nie bardzo pasują podobaja mi sie z innych kwiatów .i jeszcze jedno pytanie czy do mojej kolorystyki moge dobrac bukiet w jakims różowym kolorze czy raczej powinnam trzymac sie kolorów zwiazanych z dekoracja sali.Bardzo prosze o pomoc. co do biżuteri to z tego co wiem to do prostego dekoldu pasuje coś okrągłego na szyje ale nie mam pomysłu.z góry dziekuje za odp i sorki że się tak rozpisałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brautkleid-elisabeth-konin-E-2020T.jpg (29,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4486114.jpg (46,3 KB, 69 załadowań)
__________________
25.07.2009r. - ślubujemy

Edytowane przez wiolek200
Czas edycji: 2009-05-08 o 17:37
wiolek200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 18:23   #3251
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

a ja chciałam prosić ewalenę, Jolę lub Anię o pomoc w wyborze kwiatów dla rodziców na podziękowanie, oprócz kwiatów będzie jeszcze jeden drobiazg elegancka skrzynka z winem i wygrawerowaną dedykacją i chciałam do tego jeszcze kwiaty, tylko nie wiem czy kupić jakąś dużą wiązankę lub kosz czy coś delikatniejszego. Moja mama nie lubi lilii a poza tym uwielbia kwiaty szczególnie takie niezbyt popularne, nie wiem czy dobrze się wyraziłam Bardzo proszę o pomoc, może macie w swoich zbiorach coś ciekawego.
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 20:37   #3252
Lonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 124
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

ewalena
bukiety świetne i też najbardziej podoba mi się kształt tego z gerberami ma w sobie jakąś taka delikatność i to mi się bardzo podoba tylko jakoś same gerbery już nie bardzo muszę pomyśleć nad innymi kwiatkami
no może faktycznie nie do końca się zrozumiałyśmy i do tego te nie wyraźne zdjęcia samochodzik ma po prostu na środku i naklejkę przedstawiającą kwiaty i tak się zastanawiałam czy nie lepiej zakryć ją żywymi kwiatami ale im dłużej patrzę na tą maskę tym bardziej wydaje mi się to głupim pomysłem bo bukiet musiał by być spory a tego to już by było za dużo na tak małym przodzie autka

klocuszek27
samochód jest ze zwykłej wypożyczalni samochodów w Poznaniu http://www.express.pl/
A jego wygląd jest wynikiem konkursu http://www.expressyourself.pl/galeria.php i teraz jest takich śmiesznych samochodzików w całej Polsce chyba 20 po dwa w różnych miastach gdzie ma siedzibę ta wypożyczalnia ten który nam się najbardziej podobał jest w Krakowie ale że do Krakowa mamy trochę daleko a na co dzień mieszkamy właśnie w Poznaniu a ślub odbędzie się w Lesznie Wlkp to wybraliśmy tego wypożyczając go aż na 5 dni za nie wygórowaną kwotę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7002_15.jpg (102,6 KB, 134 załadowań)

Edytowane przez Lonia
Czas edycji: 2009-05-08 o 20:40
Lonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:45   #3253
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

no tak, na zdjęciu nie zauważyłam, że ta nalepka na masce jest duża... W takim razie, myślę, że rzeczywiście pomysł ewaleny jest lepszy, z tym welonem po bokach para młodych, a z tyłu byłby welon taki delikatny akcent przy tych różnościach
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:09   #3254
Paulisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Hej Dziewczyny Prosze pomozcie mi dobrac kwiaty do mojej sukienki. Sama sie nie moge zdecydowac. Podobaja mi sie jasne bukiety z duza iloscia zielenego ale boje sie troche zeby niebylo za mdlo (nmakijaz bede miala taki naturalny, nic szalowego) ale za to na glowie bedzie burza rudych lokow ( jak co dzien ) Wiec nie wiem czy czasem nie zaszalec z jakims pomaranczowym intensywnym bukietem? Co o tym myslicie. Prosze jesli mozecie zalaczcie zdjecia. Z gory dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 112812_HARIELLE_FACE.jpg (12,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 202812_HARIELLE_DOS.jpg (21,9 KB, 15 załadowań)
Paulisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 01:37   #3255
monika0026
Przyczajenie
 
Avatar monika0026
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 16
GG do monika0026
Smile Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cześć!
Jaki kwiaty do tej sukni?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 004_primaryg_176.jpg (22,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13_159.jpg (16,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ccccc_207.jpg (14,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled_3_121.jpg (15,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled_4_179.jpg (12,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled_5_105.jpg (9,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lagar_1.jpg (14,6 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez monika0026
Czas edycji: 2009-05-10 o 13:59
monika0026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 04:23   #3256
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Podoba mi się drugi bukiet
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 12:45   #3257
maggol111
Raczkowanie
 
Avatar maggol111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 320
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez maggol111 Pokaż wiadomość
witam. jestem tu nowa na forum i prosiłabym o pomoc w wybraniu kwiatów do sukni. jestem nie wysoką blondynką ok. 162 cm o niebieskich oczach. a moja sukienka bedzie wygladała mniej wiecej tak jak na zdjęciu poniżej, jest w kolorze białym.
myslałam o cantadescach żółtych lub pomarańczowych, ale nie wiem czy bedą do nnie pasowały. poradźcie..
muszę jeszcze dodać ze ślub jest w połowie czerwca, więc zostało mi niewiele czasu...
Tż - wzrost ok. 175-szatyn , garnitur w kolorze ciemno szarym, kamizelka i musznik biała, dosyć postawny, natomiast ja jak pisalam ok. 162 i ani drobna ani przy sobie - raczej "standardowy"rozm.
sukienka wygląda jak poniżej- połączenie koronki i satyny. myslałam o takich bukietach jak na zdj. poniżej, ale w kolorach pomaranczowych lub żółtych i nie wiem czy mają być z łodygami długimi czy krótkimi, ale czy beda do mnie pasowały? poraźdzcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bahamas_1.jpg (16,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg santana_2.jpg (10,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2kbe8b0f4279.jpg (40,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BB091-05.jpg (18,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BQG063m.jpg (13,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg calle_132.jpg (18,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg redhot3mbm0203_03.jpg (19,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w12_bl1.jpg (32,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cili-Bride-Cristina.jpg (14,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fashmbm0203_06.jpg (19,6 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez maggol111
Czas edycji: 2009-05-09 o 15:31
maggol111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:26   #3258
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
a ja chciałam prosić ewalenę, Jolę lub Anię o pomoc w wyborze kwiatów dla rodziców na podziękowanie, oprócz kwiatów będzie jeszcze jeden drobiazg elegancka skrzynka z winem i wygrawerowaną dedykacją i chciałam do tego jeszcze kwiaty, tylko nie wiem czy kupić jakąś dużą wiązankę lub kosz czy coś delikatniejszego. Moja mama nie lubi lilii a poza tym uwielbia kwiaty szczególnie takie niezbyt popularne, nie wiem czy dobrze się wyraziłam Bardzo proszę o pomoc, może macie w swoich zbiorach coś ciekawego.
Specjalistką od prezentów jest JolaDarska, która zajmuje sie dopiero raczkującą u nas a popularną w świecie sztuka obdarowywania.
Ja dodała bym jeden oryginalny kwiat np. strelicje, kurkumę, alium, anturium, amarylis - istotne jest aby kwiat był dorodny (duży okaz).

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez maggol111 Pokaż wiadomość
Tż - wzrost ok. 175-szatyn , garnitur w kolorze ciemno szarym, kamizelka i musznik biała, dosyć postawny, natomiast ja jak pisalam ok. 162 i ani drobna ani przy sobie - raczej "standardowy"rozm.
sukienka wygląda jak poniżej- połączenie koronki i satyny. myslałam o takich bukietach jak na zdj. poniżej, ale w kolorach pomaranczowych lub żółtych i nie wiem czy mają być z łodygami długimi czy krótkimi, ale czy beda do mnie pasowały? poraźdzcie.
Jakoś do tej sukni pasują mi krótkie łodygi (choc jestem zwolenniczką długich).
Kolorystyka raczej nie w odcieniach pomarańczy - pomarańczowy żle komponuje się z szarym. Polecam róż, wrzos.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez paulisia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny prosze pomozcie mi dobrac kwiaty do mojej sukienki. Sama sie nie moge zdecydowac. Podobaja mi sie jasne bukiety z duza iloscia zielenego ale boje sie troche zeby niebylo za mdlo (nmakijaz bede miala taki naturalny, nic szalowego) ale za to na glowie bedzie burza rudych lokow ( jak co dzien :d) wiec nie wiem czy czasem nie zaszalec z jakims pomaranczowym intensywnym bukietem? Co o tym myslicie. Prosze jesli mozecie zalaczcie zdjecia. Z gory dziekuje
a tż ?
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:55   #3259
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
a ja chciałam prosić ewalenę, Jolę lub Anię o pomoc w wyborze kwiatów dla rodziców na podziękowanie, oprócz kwiatów będzie jeszcze jeden drobiazg elegancka skrzynka z winem i wygrawerowaną dedykacją i chciałam do tego jeszcze kwiaty, tylko nie wiem czy kupić jakąś dużą wiązankę lub kosz czy coś delikatniejszego. Moja mama nie lubi lilii a poza tym uwielbia kwiaty szczególnie takie niezbyt popularne, nie wiem czy dobrze się wyraziłam Bardzo proszę o pomoc, może macie w swoich zbiorach coś ciekawego.
Witam,
zapewne coś by się znalazło, musiałabym pomyśleć co zaproponować, bo mam kilka tysięcy zdjęć.
Póki co przejrzyj sobie
http://www.sztukaobdarowywania.pl/fl...aty/index.html
i
http://www.sztukaobdarowywania.pl/szt_obd/index.html
galerie.
Od roku nieaktualizowana strona, poza tym większość prezentów ze sztucznymi kwiatami (prezenty korporacyjne okazjonalne), nie wiem jak duża jest ta Twoja skrzyneczka, może udekorować żywymi kwiatami tylko skrzyneczkę? Może włożyć ją w kosz czy walizkę wiklinową, dołożyć coś słodkiego i żywe kwiaty. Albo kosz osobno i skrzyneczkę osobno. A nie masz przykładowego zdjęcia takiej skrzyneczki?
Jestem od sztuki obdarowywania - to wyzwanie dla mnie.
Można nawiązać do stylizacji ślubno-weselnej, kolorystyki itd.
Jakieś przykłady, które wpadły mi akuratnie.
Może coś podpowiesz?
Pozdrawiam - Jola D.
PS. Już widzę, że rekomendowała mnie kochana Ewalena.
Buziaki i uściski dla Cię !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3567.jpg (185,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0087.jpg (148,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4203.jpg (180,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4694.jpg (143,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beczka z ogórkamim 7.jpg (153,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele dekor. prezentu 9.jpg (175,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg różaniec znad morza (4).jpg (159,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4434.jpg (136,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4669.jpg (165,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0029.jpg (149,3 KB, 27 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 19:12   #3260
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Specjalistką od prezentów jest JolaDarska, która zajmuje sie dopiero raczkującą u nas a popularną w świecie sztuka obdarowywania.
Ja dodała bym jeden oryginalny kwiat np. strelicje, kurkumę, alium, anturium, amarylis - istotne jest aby kwiat był dorodny (duży okaz).[COLOR="Silver"]
A zatem mam pytanie do Joli Darskiej
Czy jeśli moi przyszli teściowie lubują się wręcz w anturium, to czy byłoby dobrze, byśmy właśnie takim kwiatem ich obdarowali? Bo ja szczerze mówiąc nie mogę już na to anturium patrzeć A swoim rodzicom z pewnością chciałabym wybrać inny kwiat. Chyba oba bukiety nie muszą być takie same Jolu? Jak to wygląda z punktu widzenia savoir-vivre'u?
Ja również chciałabym dać rodzicom jakiś dobry trunek i kwiaty. Jak to połączyć ze sobą? Czy osobno skrzyneczka z trunkiem i kwiaty, czy da się to wszystko połączyć i włożyć do kosza? Ozdobnego oczywiście
Czy dysponujesz jakimiś przykładowymi zdjęciami?

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Oki już widzę, że andziat mnie ubiegła

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Mogę prosić o więcej zdjęć?
Np. w kolorystyce fioletowej, białej, złotej?
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:19   #3261
monika0026
Przyczajenie
 
Avatar monika0026
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 16
GG do monika0026
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

niezapominajce o mojej prośbie
monika0026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:49   #3262
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez monika0026 Pokaż wiadomość
niezapominajce o mojej prośbie
Moniko, specjalistką jest ewalena, ale moim zdaniem powinnaś mieć skromny bukiet, bo Twoja suknia ma bogaty dół

Zobacz na post #3248, bukiet 1, 3 (tylko koraliki mi się nie podobają) i ostatni Napisz czy Ci się widzą
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:04   #3263
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Moniko0026 może taki?

B.jpg

Pomysł chyba Joli Darskiej, znalazłam na innym forum
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:10   #3264
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolek200 Pokaż wiadomość
witam!przeczytałam w jakimś innym wątku że z prośbą o doradzenie wiazanki do sukni ślubnej można udać się do "ewaleny"dlatego mam gorącą prosbę do ciebie ewaleno i oczywiscie do innych dziewczyn o pomoc. Nie mam wogóle pomysłu na mój bukiecik jak również w sumie na biżuterie pasującą do mojej sukni. załączam zdjęcie bedę miec identyczną(mam nadzieję bo szyję na miarę w salonie tylko w kolorze biełym. Jestem niziutką osóbka gdyż mam zaledwie 153cm oczywiscie dojdzie obcas ale to dużo nie da mam piwne oczy i jestem raczej sztynką, naturalny brąz mój TŻ równiez szatyn o niebieskich oczach 180 cm garnitur napewno ciemny ale dokładnie jaki to jeszcze nie wiemy.Ogólnie kolorustyka sali to zieleń pomarańcz i żółty w flakonach na stołach słoneczniki i myślałam o bukiecie z nich bo ogólnie bardzo lubie te kwiaty ale jakoś w bukiecie mi nie bardzo pasują podobaja mi sie z innych kwiatów .i jeszcze jedno pytanie czy do mojej kolorystyki moge dobrac bukiet w jakims różowym kolorze czy raczej powinnam trzymac sie kolorów zwiazanych z dekoracja sali.Bardzo prosze o pomoc. co do biżuteri to z tego co wiem to do prostego dekoldu pasuje coś okrągłego na szyje ale nie mam pomysłu.z góry dziekuje za odp i sorki że się tak rozpisałam
Ja twierdzę że bukiet PM jest dodatkiem do sukienki , a nie dekoracją i nie musi nawiązywać do dekoracji sali.
Jesteś filigranową dziewczyną. Bukiet z kwiatów które mają średnie główki nie miniaturki ani nie za wielkie takie ok 3cm będą dobre. Róż jest bezpieczny.
Bardzo podoba mi się ostatni bukiet kolorystykę oczywiście zmienisz jak będziesz chciała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 103.jpg (37,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 719b.jpg (25,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg formale.jpg (18,1 KB, 55 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:34   #3265
monika0026
Przyczajenie
 
Avatar monika0026
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 16
GG do monika0026
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

klocuszek27 te kwiaty w ogóle mi się nie podobają, mam nadzieje że jednak coś innego też mi pasuje, może masz inny pomysł? Nie wydaje ci się że już i tak jestem wysoka i te kwiaty mnie jeszcze bardziej wydłużą?

ewalena bardzo proszę zerknij na mój post #3255.
monika0026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 22:45   #3266
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
A zatem mam pytanie do Joli Darskiej
Czy jeśli moi przyszli teściowie lubują się wręcz w anturium, to czy byłoby dobrze, byśmy właśnie takim kwiatem ich obdarowali? Bo ja szczerze mówiąc nie mogę już na to anturium patrzeć A swoim rodzicom z pewnością chciałabym wybrać inny kwiat. Chyba oba bukiety nie muszą być takie same Jolu? Jak to wygląda z punktu widzenia savoir-vivre'u?
Ja również chciałabym dać rodzicom jakiś dobry trunek i kwiaty. Jak to połączyć ze sobą? Czy osobno skrzyneczka z trunkiem i kwiaty, czy da się to wszystko połączyć i włożyć do kosza? Ozdobnego oczywiście
Czy dysponujesz jakimiś przykładowymi zdjęciami?

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Oki już widzę, że andziat mnie ubiegła

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Mogę prosić o więcej zdjęć?
Np. w kolorystyce fioletowej, białej, złotej?
Wszystko można zgrać i prezent i kwiaty.
Oczywiście, że prezenty moga być różne, bo chcecie przecież podziękować i uszczęśliwić Rodziców, znacie ich najlepiej, wiecie co ich ucieszy - tylko trzeba niezmiernej rozwagi by nikogo nie urazić. Jeśli kwiaty różne - coś w podziękowaniach wypadałoby napomknąć, że to jednej czy drugiej mamy ukochane ... Oczywiście najbezpieczniej jednakowe, raczej praktyczne prezenty i kwiaty jeśli nie identyczne, to zbliżone wielkością bukiety czy kosze.
Jeśli chodzi o kolorystykę - lubię zagrać kolorem, starannie dobieram produkty i dodatki. Zapakuję wszystko, nawet, jak nieraz zdarza się zapakować misz-masz, dobór koloru przewodniego i dodatków robi swoje.
Kilka fotek z targów trendy 2009/2010.
Poszukam jeszcze coś z zestawów świątecznych, bo tych mam najwięcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7931.jpg (164,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7934.jpg (174,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7973.jpg (178,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7960.jpg (176,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8116.jpg (181,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8108.jpg (186,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8217.jpg (183,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8270.jpg (172,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8195.jpg (153,0 KB, 27 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 23:07   #3267
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

in. kosze, sorry większość świąteczne, ale takich robie najwięcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9405.jpg (87,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9412.jpg (113,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2602.jpg (185,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7582.jpg (164,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosz damski.jpg (169,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosz purpura królewska.jpg (149,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agora wino+szklanki.jpg (150,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agora siwucha (3).jpg (182,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7284.jpg (182,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7473.jpg (168,8 KB, 46 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 23:22   #3268
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

cd. dyskretnie - w pudełkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7492.jpg (172,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelka (6).jpg (184,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelka.jpg (169,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelka (9).jpg (184,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelka (10).jpg (173,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelka (11).jpg (172,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelka (12).jpg (180,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelka (13).jpg (178,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelka (15).jpg (170,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudelka (22).jpg (151,3 KB, 14 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 23:48   #3269
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

cd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5772.jpg (184,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4569.jpg (191,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7150.jpg (173,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7151.jpg (167,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekor. lampek do wina 45zł bez lampek (2).jpg (127,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekor. lampek do wina 55zł (4).jpg (153,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekor. patery na rocznicę ślubu 60zł bez patery (8).jpg (153,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kufer ślubny z serwisem do kawy - 325 zł (5).jpg (177,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kufer ślubny z serwisem do kawy - 325 zł (6).jpg (173,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg storczyk na pogodę - 88 zł bez prezentu (2).jpg (173,0 KB, 30 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 23:50   #3270
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Z moimi rodzicami to nie ma problemu, oni się ze wszystkiego ucieszą, ale moja przyszła teściowa jest taka, że ona jak coś dostanie, to nie wiadomo, czy jej się to naprawdę podoba i czy się rzeczywiście cieszy, czy udaje, żeby było miło. Bo tak jest z prezentami od nas dla nich na święta Bo nie widzę, żeby ich używali, nosili...
Dlatego też nie chcę im kupować rameczek, albumów innych pierdół, bo będzie z nimi tak jak z filiżankami, które moja przyszła teściowa przywiozła sobie z Turcji - są tak śliczne, urocze i piękne, że ... stoją nieużywane (bo pewnie jej szkoda używać) i chyba tylko ja się nimi zachwycam, bo pewnie inni domownicy o nich zapomnieli. I co ja mam kupić takiej osobie?
Tylko kwiaty mi pozostały i winko albo jakaś whisky, bo teściu z chęcią wypije
Ech...

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Kochana Jolu, Twoje kompozycje są fantastyczne Powybieram coś, z każdego coś pięknego, i będę myśleć dalej
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.