Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 12:54   #3331
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Tiili, wg mnie Milla85 ma bardzo ładny kolor włosów, ale sama wiem, jakie to było denerwujące, jak mi koleżanki mówiły (oczywiście, niepytane o zdanie), żebym nie farbowała włosów i została przy naturalnym kolorze Jak sobie chce ufarbować na blond- nie widzę powodu, by ją od tego odwodzić, tym bardziej, że widać, iż zdaje sobie sprawę z tego, że będzie musiała więcej uwagi poświęcić pielęgnacji włosów.
ja jej niczego nie narzucam, dlatego wstawiłam na koncu zdania buzke ":P" aby nie zabrzmialo to w ten sposob, ze chce ja odwiesc od tego pomysłu, ale chyba sie nie udało, bo mnie zle zrozumiałas
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:08   #3332
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

weegirl, ja Ci oznajmię niepytana (), że dobrym pomysłem będzie przerzucenie się na ciemniejszy blond, o którym pisałaś Ten, który masz teraz, odwraca uwagę od Twojej twarzy, Twoje włosy "górują" nad Tobą, a nie Ty nad nimi
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:25   #3333
rubinka123
Raczkowanie
 
Avatar rubinka123
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 346
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co się dzieje z rubinką?
Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
własnie nie wiem też się zastanawiam, uciekła gdzieś.
Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość

No właśnie, też się zastanawiałam nad tym
Dziękuję dziewczyny, że o mnie nie zapomniałyście

Podczytuję Was od czasu do czasu, na wizażu już tak często nie przesiaduje, ale nadal pierwszym tematem na jaki wchodzę jest Offtopowe zapuszczanie

Nadal hoduję włosy i staram się o nie dbać :P Ale coraz gorzej mi to idzie niestety. Nie mogę sobie poradzić z plączącymi się włosami. Mimo stosowania odżywek i masek, one jak na złość potwornie się plączą i kończy się to tym, że codziennie wyrywam sobie kilkanaście włosów przy czesaniu :/ Jak tak dalej pójdzie to zostanę łysa.

Podczytuję Was dziewczynki i mimo że się już nie udzielam, to staram się być na bieżąco
__________________
Walka o zdrowe i piękne włosy part 2


Who is it?
rubinka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:31   #3334
milla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Tiili,dziekuje za komplement ,narazie sie zastanawiam ,co zrobic ale kiedys napewno cos zmienie ,narazie chce jeszce poczekac ,dobrze sie zastanowic .Kolor moich wlosow wydaje mi sie taki normalny ,zwykly ,mam jasno niebiesko szare oczy i jasna cere ,mysle ze w blondzie lepiej bym wygladala ,dziekuje ze sie zainteresowalas moja osoba .Weegirl odpisalamCi na PW.

Edytowane przez milla85
Czas edycji: 2009-05-08 o 13:44
milla85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 15:43   #3335
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
ale link do kostiumów które zamówiłam ja czy w ogóle do kostiumów na allegro?
Nie, nie, tyle to umiem zrobić. Do tych które kupiłaś


Co do allegro. Zamówiłam sobie bluzkę, a ona za duża na mnie. Chyba wystawię na wymianę wizażową.


Klaudiczka, piękne owłosienie


Weegirl, włosy ładne, gęste i błyszcza fajnie Ale kolor mi się nie podoba, moim zdaniem jest zbyt jasny,ale ja ogólnie nie lubię blondów, więc ..
Cytat:
A tak w ogóle, kupiłam wczoraj szampon Nivea Intense Repair, czy jakoś tak (pomarańczowy) i nie jestem już z niego zadowolona W porównaniu z moją ukochaną Joanną mak i bawełna, Nivea ma zbyt gęstą konsystencję, słabo się rozprowadza, nie zostawia na włosach ochronnego filtru. I ma średni zapach. Mam nadzieję, że ze sprayu z tej samej serii będę bardziej zadowolona.
Też miałam ten szampon i dla mnie był masakryczny!
Kupiłam dzisiaj odżywkę Herbal Essences, zmysłowa gładkość,była w Rossmanie w cenie "na do widzenia" , za 3,19 zł. Pięknie pachnie,ale pewnie nic poza tym A te nowe Herbale, szampony, składowo masakryczne jak na moją wiedzę. Chociaz, oipnie na KWC ma dobre. Poza tym, ja nie wiem co oni w tym Rossmanie robią. Długo, dlugo nie było pianki Rival de Loop, tej z ogórkiem,a tearz wróciła, jakby nigdy nic.


Dołączam zdjęcie bluzki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blzkia.jpg (165,6 KB, 21 załadowań)
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2009-05-08 o 15:47
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 15:47   #3336
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Poza tym, ja nie wiem co oni w tym Rossmanie robią. Długo, dlugo nie było pianki Rival de Loop, tej z ogórkiem,a tearz wróciła, jakby nigdy nic.
Wróciła, ale ma inny zapach zastanawiam się czy zmienili skład czy o co chodzi...
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 16:03   #3337
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj odżywkę Herbal Essences, zmysłowa gładkość,była w Rossmanie w cenie "na do widzenia" , za 3,19 zł. Pięknie pachnie,ale pewnie nic poza tym A te nowe Herbale, szampony, składowo masakryczne jak na moją wiedzę. Chociaz, oipnie na KWC ma dobre.
Też kupiłam odżywkę Herbal w CND u mnie był tylko jeden rodzaj Olśniewający blask dzisiaj ją wypróbuje. Zapach ma bardzo podobny do odżywki Pantene Program Odnowy
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 16:31   #3338
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

A mnie byłą właśnie zmysłowa gładkość i ten blask. I wybrałam gładkość.

Cytat:
Wróciła, ale ma inny zapach zastanawiam się czy zmienili skład czy o co chodzi...
Nie mam porównania, niestety nie miałam starej wersji pianki Jeśli chcesz, mogę później wkleić skład tej mojej
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 17:57   #3339
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

dziewczyny co robi lepiej włosom: olej kokosowy czy oliwa z oliwek?
i jeszcze jedno, olej też kupujecie tłoczony na zimno czy płynny(widziałam taki na allegro).
U mnie 200g tłoczonego na zimno 13,50 kosztuje, szkoda tylko, że w większych opakowaniach go nie sprzedają
Właśnie znalazłam w necie, że olej palmowy z nasion też jest bdb na włosy. Stosowała któraś z Was? Cena jego jest podobna do oleju kokosowego

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2009-05-08 o 18:16
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 18:44   #3340
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez milla85 Pokaż wiadomość
Weegirl,dziekuje za ta szybka odpowiedz,no wlasnie boje sie rozjasniaczy i jak by sie dalo sama farba to bym wolala tyko farba ,kiedys fryzjerka robila mi pasemka i popalila mi wlosy ,to bylo okropne ,nie moglam wlosow rozczesac i takie gniazdo mialam po kazdym myciu na glowie ,naszczescieto bylo dawno i juz dawno scielam te popalone wlosy .Najgozej jest wlasnie znalesc dobrego fryzjera ,ktory zna sie na tym co robi a nie eksperymentuje .Moje wlosy sa tez takie wpadajace w braz .Wstawie zdjecie.
Śliczne włosy Ja ma średni blond, ale wolałabym taki kolorek jak Ty masz
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 19:04   #3341
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Tiili Pokaż wiadomość
ja jej niczego nie narzucam, dlatego wstawiłam na koncu zdania buzke ":P" aby nie zabrzmialo to w ten sposob, ze chce ja odwiesc od tego pomysłu, ale chyba sie nie udało, bo mnie zle zrozumiałas
No może, może, ostatnio moje poczucie humoru się gdzieś ulotniło

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
weegirl, ja Ci oznajmię niepytana (), że dobrym pomysłem będzie przerzucenie się na ciemniejszy blond, o którym pisałaś Ten, który masz teraz, odwraca uwagę od Twojej twarzy, Twoje włosy "górują" nad Tobą, a nie Ty nad nimi
a kysz, paskudo przebrzydła! Ja wiem, że mój kolor się wielu osobom nie podoba Ale mnie się bardzo podoba i jest moją główną ozdobą w tym sensie, że ubieram się skromnie, nie noszę żadnej biżuterii, tylko te włosy się rzucają w oczy Na żywo całość wygląda ok, szczególnie do czarnych ciuchów, które zazwyczaj noszę. A co do trochę ciemniejszego kolorku, to może za jakiś czas... czemu nie?

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Weegirl, włosy ładne, gęste i błyszcza fajnie Ale kolor mi się nie podoba, moim zdaniem jest zbyt jasny,ale ja ogólnie nie lubię blondów, więc ..
A widzisz, ja miała już każdy kolor włosów, poza takimi, jak zielony, czy niebieski... i w takim jasnym blondzie mi najlepiej. Pasuje do mojej osoby, do mojego charakteru... ja sama zawsze chciałam być ognistą brunetką, ale do mnie ciemniejsze włosy nie pasują bez makijażu wyglądałam w brązach i w czerni jak ofiara wojny.

A tak w ogóle, to mnie guzik obchodzi, co myślicie o moim kolorze włosów I tak Was lubię
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 19:26   #3342
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

No to najważniejsze przecież , że Tobie się podoba.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:29   #3343
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

właśnie na tvn style skończył się program tytuł (chyba) Zawody, był o fryzjerach i ich 'przekrętach' , obejrzałam tylko ostatnie 5 min, widział ktoś ?
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:44   #3344
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Ja oglądałam jakiś czas temu...bez komentarza
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:07   #3345
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

strach iść do fryzjera
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:14   #3346
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
właśnie na tvn style skończył się program tytuł (chyba) Zawody, był o fryzjerach i ich 'przekrętach' , obejrzałam tylko ostatnie 5 min, widział ktoś ?
Krcze ja nie oglądałam.. ale może zdradzisz co tam było ciekawego??Co oni wyprawiają...
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:44   #3347
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość


a kysz, paskudo przebrzydła! Ja wiem, że mój kolor się wielu osobom nie podoba Ale mnie się bardzo podoba i jest moją główną ozdobą w tym sensie, że ubieram się skromnie, nie noszę żadnej biżuterii, tylko te włosy się rzucają w oczy Na żywo całość wygląda ok, szczególnie do czarnych ciuchów, które zazwyczaj noszę. A co do trochę ciemniejszego kolorku, to może za jakiś czas... czemu nie?
Paskudo przebrzydła? Ładnie to mnie tak nazywać? Ja przeca chciałam dobrze

Ja nie mam żadnej takiej ozdoby, rzucającej się w oczy No, może oczy, ale i tak muszę nosić okulary I jeszcze włosy były dość często komplementowane, dopóki nie ścięłam Taka myszka ze mnie

Cytat:
A tak w ogóle, to mnie guzik obchodzi, co myślicie o moim kolorze włosów I tak Was lubię
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:57   #3348
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
a pro po świńskiej grypy
Straszne !
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dziewczyny co robi lepiej włosom: olej kokosowy czy oliwa z oliwek?
i jeszcze jedno, olej też kupujecie tłoczony na zimno czy płynny(widziałam taki na allegro).
U mnie 200g tłoczonego na zimno 13,50 kosztuje, szkoda tylko, że w większych opakowaniach go nie sprzedają
Właśnie znalazłam w necie, że olej palmowy z nasion też jest bdb na włosy. Stosowała któraś z Was? Cena jego jest podobna do oleju kokosowego
Jak dla mnie to lepszy jest olej kokosowy - lepiej nawilża moje włosy. Ja kupuję go w sklepie ze zdrową żywnością, w słoiczku w postaci białej masy, tóra pod wpływem ciepła zmienia się w ciecz.
Olejem z nasion palmy też się zaineresowałam ostatnio i jak tylko na niego trafię, a kokosek będzie mi się kończył, to na pewno go kupię.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 22:00   #3349
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Ja nie mam żadnej takiej ozdoby, rzucającej się w oczy No, może oczy, ale i tak muszę nosić okulary I jeszcze włosy były dość często komplementowane, dopóki nie ścięłam Taka myszka ze mnie
Dobrze, że nie szczurek.




Pół forum zachwalało Twoje włosiska, a Ty tu z myszą, nic ino przełożyć przez kolano i lać.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2009-05-08 o 22:02
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 22:17   #3350
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie szczurek.
Nie, szczurek nie Szczury są duże i brzydkie

Cytat:
Pół forum zachwalało Twoje włosiska, a Ty tu z myszą, nic ino przełożyć przez kolano i lać.
Mysz w sensie, że... eee... nie rzucam się w oczy. No wiesz, naturalna, skromna I mała
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 10:01   #3351
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Krcze ja nie oglądałam.. ale może zdradzisz co tam było ciekawego??Co oni wyprawiają...
też nie oglądałam, tylko ostatnie 5 min
było o tym, że nie piorą ręczników,do tych 'profesjonalnych' kosmetyków wlewają, jakieś tańsze, mówili, że jeśli chodzi o dyplomy, to czasem są po prostu wydrukowane
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 10:12   #3352
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
też nie oglądałam, tylko ostatnie 5 min
było o tym, że nie piorą ręczników,do tych 'profesjonalnych' kosmetyków wlewają, jakieś tańsze, mówili, że jeśli chodzi o dyplomy, to czasem są po prostu wydrukowane
u mnie była taka fryzjerka, która ceny miała dosyc wygórowane i używała kosmetyków profesjonalnych (takich z górnych półek) ale miała też takie zwykłe drogeryjne badziewia. I zawsze brała na praktyki jakieś dziewczyny z tech. fryzjerskiego. Ale zanim dziewczyny zaczynały zajmowac się klientką szły do szefowej, a ona oceniała czy warto na tą klientkę marnowac dobre kosmetyki, czy wystarczy wylac na nią litr taniej odżywki czy lakieru. A najśmieszniejsze jest to, że zawsze brała te same pieniądze za usługę, nie ważne które kosmetyki były używane jak dla mnie to nie fair wobec klienta, cena ta sama a jakośc usług zależna od tego jakie pierwsze wrażenie zrobimy na szefowej...

A odnośnie dyplomów - wystarczy wejśc na allegro i tam za śmieszne pieniądze można kupic sobie szelkie certyfikaty ukończenia niby kursów np. przedłużanie włosów, rzęs, przedłużanie paznokci. Nazywają to "kursami korespondencyjnymi". Wraz z dyplomem dostaje się płytkę cd z "kursem", trzeba ją obejrzec i już jest się dyplomowaną fryzjerką/manicurzystką...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 10:23   #3353
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
u mnie była taka fryzjerka, która ceny miała dosyc wygórowane i używała kosmetyków profesjonalnych (takich z górnych półek) ale miała też takie zwykłe drogeryjne badziewia. I zawsze brała na praktyki jakieś dziewczyny z tech. fryzjerskiego. Ale zanim dziewczyny zaczynały zajmowac się klientką szły do szefowej, a ona oceniała czy warto na tą klientkę marnowac dobre kosmetyki, czy wystarczy wylac na nią litr taniej odżywki czy lakieru. A najśmieszniejsze jest to, że zawsze brała te same pieniądze za usługę, nie ważne które kosmetyki były używane jak dla mnie to nie fair wobec klienta, cena ta sama a jakośc usług zależna od tego jakie pierwsze wrażenie zrobimy na szefowej...

A odnośnie dyplomów - wystarczy wejśc na allegro i tam za śmieszne pieniądze można kupic sobie szelkie certyfikaty ukończenia niby kursów np. przedłużanie włosów, rzęs, przedłużanie paznokci. Nazywają to "kursami korespondencyjnymi". Wraz z dyplomem dostaje się płytkę cd z "kursem", trzeba ją obejrzec i już jest się dyplomowaną fryzjerką/manicurzystką...
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 10:28   #3354
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Jak ja się cieszę, że nie chodzę do fryzjerów...

Chociaż warto zauważyć, że większość z nich to jednak porządni ludzie, którzy normalnie traktują swoich klientów. A jak jest coś nie tak to zawsze można przecież wstać i wyjść (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 10:32   #3355
stricte
Raczkowanie
 
Avatar stricte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
u mnie była taka fryzjerka, która ceny miała dosyc wygórowane i używała kosmetyków profesjonalnych (takich z górnych półek) ale miała też takie zwykłe drogeryjne badziewia. I zawsze brała na praktyki jakieś dziewczyny z tech. fryzjerskiego. Ale zanim dziewczyny zaczynały zajmowac się klientką szły do szefowej, a ona oceniała czy warto na tą klientkę marnowac dobre kosmetyki, czy wystarczy wylac na nią litr taniej odżywki czy lakieru. A najśmieszniejsze jest to, że zawsze brała te same pieniądze za usługę, nie ważne które kosmetyki były używane jak dla mnie to nie fair wobec klienta, cena ta sama a jakośc usług zależna od tego jakie pierwsze wrażenie zrobimy na szefowej...

A odnośnie dyplomów - wystarczy wejśc na allegro i tam za śmieszne pieniądze można kupic sobie szelkie certyfikaty ukończenia niby kursów np. przedłużanie włosów, rzęs, przedłużanie paznokci. Nazywają to "kursami korespondencyjnymi". Wraz z dyplomem dostaje się płytkę cd z "kursem", trzeba ją obejrzec i już jest się dyplomowaną fryzjerką/manicurzystką...

szok . Przyznam, że b. rzadko chodzę do fryzjera właśnie z powodu, że nigdy jeszcze nie trafiłam na takiego, który by zrobił właśnie to czego oczekuję. A muszę powiedzieć, że byłam w różnych salonach, w wielu miastach, niektórzy byli lepsi inni gorsi ale nie było do tej pory sytuacji, w której byłabym w pełni zadowolona z 'fachu' fryzjera. A co najgorsze, wiedziałam jakie robią błędy ( spłukiwanie odzywkib. ciepłą wodą, katowajnie moich włosów grzebieniem na mokro, wcieranie jedwabiu Farouka, który niczego dobrego nie robi etc etc - a przyznam, że mam b. cienkie i dość zniszczone włosy).
Jeśli chodzę to najczęściej na farbowanie i tylko ze względu na profesjonalne farby jakich używają , chodzę tylko do fryzjerów, którzy używają farb L'oreala (Richesse) i kosmetyków tej firmy. Wiem, że nie używają żadnych zamienników bo wszystkie kosmetyki, które tam stosują ( szampon, odżywka) mam w domu i dokładnie wiem jak pachną, jaką mają konsystencję.

W jednym z osiedlowych salonów fryzjerskich stosują farbę - Palette, Joanna etc. wmawiając iż są to farby profesjonalne - oczywiście po zapachu każdy by poznał, że nie są . Przynajmniej ceny mają niewygórowane.

Co do tych dyplomów to brak słów, ale można by sie tego spodziewać...

P.S. właśnie siedzę z olejkiem kokosowym na głowie i zastanawiam sie czy którys z salonów do których chodziłam, w ogóle ma pojecie, że coś takiego istenie ...

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jak ja się cieszę, że nie chodzę do fryzjerów...

Chociaż warto zauważyć, że większość z nich to jednak porządni ludzie, którzy normalnie traktują swoich klientów. A jak jest coś nie tak to zawsze można przecież wstać i wyjść (;
No właśnie niestety nie zawsze Czasem jak już siedzisz z dziwną papką na głowie, która ponoć jest dobrą, profesjonalną farbą a czujesz, że cos tu nie gra to już nic nie zrobisz.
Chyba, że jesteś na tyle zdesperowana, żeby wziąć losy włosów w swoje ręce i samodzielnie podejść do umywalki i czym prędzej zmyć badziewie
__________________
' Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu.
Bezsens przecież nie boli.
Bezsens jest obojętnością.'
stricte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 10:58   #3356
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
u mnie była taka fryzjerka, która ceny miała dosyc wygórowane i używała kosmetyków profesjonalnych (takich z górnych półek) ale miała też takie zwykłe drogeryjne badziewia. I zawsze brała na praktyki jakieś dziewczyny z tech. fryzjerskiego. Ale zanim dziewczyny zaczynały zajmowac się klientką szły do szefowej, a ona oceniała czy warto na tą klientkę marnowac dobre kosmetyki, czy wystarczy wylac na nią litr taniej odżywki czy lakieru. A najśmieszniejsze jest to, że zawsze brała te same pieniądze za usługę, nie ważne które kosmetyki były używane jak dla mnie to nie fair wobec klienta, cena ta sama a jakośc usług zależna od tego jakie pierwsze wrażenie zrobimy na szefowej...

A odnośnie dyplomów - wystarczy wejśc na allegro i tam za śmieszne pieniądze można kupic sobie szelkie certyfikaty ukończenia niby kursów np. przedłużanie włosów, rzęs, przedłużanie paznokci. Nazywają to "kursami korespondencyjnymi". Wraz z dyplomem dostaje się płytkę cd z "kursem", trzeba ją obejrzec i już jest się dyplomowaną fryzjerką/manicurzystką...
szok
ja bardzo chciałabym skończyć kurs fryzjerski, ale taki z prawdziwego zdarzenia
ale niestety chyba nie jest mi to dane
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 11:13   #3357
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

A, ale mam udany dzień. Byłam na zakupach i wreszcie chociaż trochę się udały Włosowe zakupy: pianka d włosów YUNG oraz szampon Lilliputz.



Co do tych programów, kiedyś oglądałam o kosmetyczkach. Jedna mówiła jak to robiąc pierwszy raz depilacje brazylijską oderwała klientce kawałek skóry (!) i tłumaczyła jej potem, ze krwawienie to norma i szybko przejdzie... Straszne.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 11:26   #3358
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez rubinka123 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny, że o mnie nie zapomniałyście

Podczytuję Was od czasu do czasu, na wizażu już tak często nie przesiaduje, ale nadal pierwszym tematem na jaki wchodzę jest Offtopowe zapuszczanie

Nadal hoduję włosy i staram się o nie dbać :P Ale coraz gorzej mi to idzie niestety. Nie mogę sobie poradzić z plączącymi się włosami. Mimo stosowania odżywek i masek, one jak na złość potwornie się plączą i kończy się to tym, że codziennie wyrywam sobie kilkanaście włosów przy czesaniu :/ Jak tak dalej pójdzie to zostanę łysa.

Podczytuję Was dziewczynki i mimo że się już nie udzielam, to staram się być na bieżąco
Ja mam tak samo przy rozczesywaniu. A najgorsze jest to, że nawet mi się nie chce dbać o to, żeby rozczesywać delikatnie. Nie chce mi się też nakładać odżywek i masek Muszę w końcu przemóc to paskudne lenistwo, baty mi się należą
I postanowiłam, że chyba zapuszczam włosy - jak były długie, to przynajmniej miałam motywację, żeby o nie dbać
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 11:31   #3359
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Brawo pani jesień. Już nie mogę się doczekac Twoich pięknych długich włosów.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 11:42   #3360
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Brawo pani jesień. Już nie mogę się doczekac Twoich pięknych długich włosów.


Jak patrzę na Wasze długie włosiska, to ogarnia mnie tęsknota za moimi, które poszły pod nożyce Jeden plus tego ścięcia włosów - są równej długości Ale ta długość jest taka nijaka
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.