Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 21:23   #4111
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Na to wychodzi
Nie miałam jeszcze nigdy pędzla do podkładu, jakoś tak wygodniej mi nakładać palcami. Może kiedyś się przekonam.
do podkladu rewelacyjne sa EDMy zarowno kabuki jak i flat top ja juz innych nie uznaje. to sa takie mieciuchne kiziaki-miziaki, podklad nimi nalozony wyglada jak druga skora, mlask
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:26   #4112
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ten pedzel do pudru sypkiego raczej sie nie nada. to typowy pedzel do podkladu. mam takich kilka i sypanca nimi nakladac to sie nie da

ja pedzla do rozu Essence szczerze nie cierpie. nie mialam nigdy gorszego, nawet ten Rossmannowy jest lepszy. ten to takie byle co, rowno nalozyc nim roz to ogromna sztuka. w tej kwestii jestem wierna okraglakowi Sephory, jeszcze sprzed zmianami w czarnej serii. zaluje, ze mam tylko jedna sztuke
No ja po przeczytaniu KWC dot. tego pędzla zdecydowałam się i zamierzam nim nakładać właśnie podkład
Tym z essence(biały z czarną obwódką) nakładam np. mineralny podkład z essence albo burżujkowy róż i jestem zadowolona. Ale nie mam porównania z sephorowymi pędzlami( u mnie nie ma sephory ani douglasa a tylko natura i drogeryjki) ani z innymi bo z pędzli mam tylko avonowy do pudru, essence i dwa z inglota do cieni. Także jezeli znacie dobre do pudru to proszę mnie oświecić bo jestem jeszcze dosyć początkująca w tym temacie dużo słyszałamże dobry jest TBS do pudru a tu Lizzie pisze, że nie za bardzo jednak...
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 22:01   #4113
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
do podkladu rewelacyjne sa EDMy zarowno kabuki jak i flat top ja juz innych nie uznaje. to sa takie mieciuchne kiziaki-miziaki, podklad nimi nalozony wyglada jak druga skora, mlask
Chyba się w końcu skuszę na jakiś pędzel z EDM

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
No ja po przeczytaniu KWC dot. tego pędzla zdecydowałam się i zamierzam nim nakładać właśnie podkład
Tym z essence(biały z czarną obwódką) nakładam np. mineralny podkład z essence albo burżujkowy róż i jestem zadowolona. Ale nie mam porównania z sephorowymi pędzlami( u mnie nie ma sephory ani douglasa a tylko natura i drogeryjki) ani z innymi bo z pędzli mam tylko avonowy do pudru, essence i dwa z inglota do cieni. Także jezeli znacie dobre do pudru to proszę mnie oświecić bo jestem jeszcze dosyć początkująca w tym temacie dużo słyszałamże dobry jest TBS do pudru a tu Lizzie pisze, że nie za bardzo jednak...
Wiele osób jest bardzo zadowolonych z pędzli TBS, ja po prostu do pudru wolę trochę sztywniejszy a Bodyshopowe są mięciutkie i milutkie i mi się jakoś źle nim nakłada puder sypki. Najważniejsze to znaleźć swój ideał
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 22:30   #4114
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość

Wiele osób jest bardzo zadowolonych z pędzli TBS, ja po prostu do pudru wolę trochę sztywniejszy a Bodyshopowe są mięciutkie i milutkie i mi się jakoś źle nim nakłada puder sypki. Najważniejsze to znaleźć swój ideał
O tak
Ja mam właśnie bodyszopowy pędzel do pudru i go uwielbiam, używam od 3 lat. Spisuje się rewelacyjnie do puderu mineralnego prasowanego i sypkiego.


Powiadomiłam już Karolinę, że na zlocie mnie nie będzie Bardzo żałuję, postaram się w bliskiej przyszłości wpaść na jakąś czwartkową herbatkę.


Dziś w wolnej chwili cyknęłam foty mojej aktualnej pielęgnacji. Za chwile wrzucę w odpowiedni wątkek. Aż się zdziwiłam, że mam teraz tego tak malo
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 06:38   #4115
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
O tak
Ja mam właśnie bodyszopowy pędzel do pudru i go uwielbiam, używam od 3 lat. Spisuje się rewelacyjnie do puderu mineralnego prasowanego i sypkiego.


Powiadomiłam już Karolinę, że na zlocie mnie nie będzie Bardzo żałuję, postaram się w bliskiej przyszłości wpaść na jakąś czwartkową herbatkę.


Dziś w wolnej chwili cyknęłam foty mojej aktualnej pielęgnacji. Za chwile wrzucę w odpowiedni wątkek. Aż się zdziwiłam, że mam teraz tego tak malo
Ojej, sleepy, szkoda że nie przyjedziesz Wiesz, że zawsze cię chętnie zapraszamy, kiedy będziesz mogła to daj znać a my się tu zorganizujemy
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 07:39   #4116
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
hoop Hooop! czy mnie jeszcze ktoś tutaj pamięta?
Uznałam że nie wytrzymam już więcej nadrabiania bez odzywania się... Postanowiłam, że póki nie nadrobię całego wątku to nie dołączę ponownie, ale czytając stwierdzam, ze jesteście tak kochane, że moje życie bez Was jest gorsze...i muszę złamać postanowienie.
jestem na 15.02.09. przeczytałam już parę tysięcy postów i nie wytrzymam więcej... będę na bieżąco i będę nadrabiać! Całuję WAS!!!
Hej wracaj do nas!
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Na to wychodzi
Nie miałam jeszcze nigdy pędzla do podkładu, jakoś tak wygodniej mi nakładać palcami. Może kiedyś się przekonam.
Mam go, nieużywany, nowiutki
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
No ja po przeczytaniu KWC dot. tego pędzla zdecydowałam się i zamierzam nim nakładać właśnie podkład
Tym z essence(biały z czarną obwódką) nakładam np. mineralny podkład z essence albo burżujkowy róż i jestem zadowolona. Ale nie mam porównania z sephorowymi pędzlami( u mnie nie ma sephory ani douglasa a tylko natura i drogeryjki) ani z innymi bo z pędzli mam tylko avonowy do pudru, essence i dwa z inglota do cieni. Także jezeli znacie dobre do pudru to proszę mnie oświecić bo jestem jeszcze dosyć początkująca w tym temacie dużo słyszałamże dobry jest TBS do pudru a tu Lizzie pisze, że nie za bardzo jednak...
Ja do pudru mam Sephorowy, do różu, cieni i korektora mam Body Shopa. Niezłe recenzje mają także pędzle Rossmanna (mam te do cieni i polecam); może Vipera? Jeśli chodzi o pędzle z Sephory to myślę, że to nie problem, żeby któraś z nas Ci je kupiła i wysłała.
Wszystko zależy od tego jakie pędzle lubisz, bardzo miękkie czy twardsze - moja mama lubi twarde drapaki, ja wręcz przeciwnie
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Powiadomiłam już Karolinę, że na zlocie mnie nie będzie Bardzo żałuję, postaram się w bliskiej przyszłości wpaść na jakąś czwartkową herbatkę.
Szkoda musisz wkrótce przyjechać, bo jeszcze się nie znamy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 09:34   #4117
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Estella, dziękuję za miłe przyjęcie!
co do pędzli to ja lubię właśnie takie mięciutkie! To muszę pomyśleć nad tymi Sephorowymi jakby co to będę kogoś męczyć!
muszę wkleić swoje zbiorki (ale zanim to wszystko obfocę) i gdyby któraś z Was coś chciała wypróbować to służę odlewkami i wysyłką!
Bardzo bardzo zakochałam się w pudrze brązującym Guerlain (zobaczyłam w gazecie- Terracotta Poudre de Sable) szukałam wczoraj na necie i nie mogę nigdzie znaleźć!Jakby ktoś znalazł przypadkiem to proszę o namiary- wygląda jak muszla jakiegoś ślimaka.Zapewne nie na moją kieszeń póki co ale pomarzyć i poślinić się do monitora zawsze można!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 09:46   #4118
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ja też jestem w nim zakochana ale cena powala. Podoba mi się również nowy róż Givenchy, ale jest w identycznych kolorach jak Dior

Mogę Ci jutro wkleić fotki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2009-05-10 o 09:48
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:07   #4119
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dziewczyny ja dzisiaj niestety też nie dam rady dotrzeć na zlot bawcie się dobrze
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 11:20   #4120
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja też jestem w nim zakochana ale cena powala. Podoba mi się również nowy róż Givenchy, ale jest w identycznych kolorach jak Dior

Mogę Ci jutro wkleić fotki
o, dziękuję, będę bardzo wdzięczna! W gazecie jest cena 259zł Ale nie widziałam nigdzie na internecie do kupienia
Właściwie to jestem zdania, że na żelach pod prysznic, peelingach można zaoszczędzić i kupować tańsze, ale na podkładzie czy pudrze nie zamierzam oszczędzać.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 11:47   #4121
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej

wpadłam na kilka godzin do miasta i dzisiaj też wracam na łono natury i zostaję do jutra fajnie tak, ale nie ukrywam, ze na myśl o gorącym prysznicu skacze z radości.

Okropnie mi się ostatnio przetłuszcza grzywka i muszę myć włosy codziennie. Zaczyna mnie to denerwować, ale nie wiem, jak opanować problem.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 14:50   #4122
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Moje Drogie Wylądowałam wczoraj na pogotowiu.Przez 2 dni miałam gorączkę 38 stopni, straszne kłujące bóle całego brzucha, mdłości.Podobno moje dolegliwości nie były związane z wyrostkiem tylko zapaleniem przydatków.Dostałam antybiotyk i coś silnie rozkurczowego.Jutro muszę iść do lekarza rodzinnego i ginekologa...
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 15:39   #4123
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej
Udalo mi się jakoś zalogowac na wizaż z komputera kuzyna. Od wczoraj nie mam netu, ale prawdopodobnie odzyskam go jutro, więc trzymajcie kciuki żeby panowie z neostrady się pospieszyli z naprawą
Dobrze, ze chociaż w pracy mam net, więc Was będę podczytywać

Lucynko witaj, wreszcie się odezwałaś

Póki co zmykam, idę grillować
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 16:37   #4124
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
o, dziękuję, będę bardzo wdzięczna! W gazecie jest cena 259zł Ale nie widziałam nigdzie na internecie do kupienia
Właściwie to jestem zdania, że na żelach pod prysznic, peelingach można zaoszczędzić i kupować tańsze, ale na podkładzie czy pudrze nie zamierzam oszczędzać.
Proszę bardzo jest śliczny, ale nie sądzę, żeby był wart 260zł. Mam podobne zdanie do Twojego, ale porządny puder można kupić za połowę ceny 'ślimaka', albo i mniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TERRACOTTA.jpg (27,6 KB, 28 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 17:00   #4125
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Moje Drogie Wylądowałam wczoraj na pogotowiu.Przez 2 dni miałam gorączkę 38 stopni, straszne kłujące bóle całego brzucha, mdłości.Podobno moje dolegliwości nie były związane z wyrostkiem tylko zapaleniem przydatków.Dostałam antybiotyk i coś silnie rozkurczowego.Jutro muszę iść do lekarza rodzinnego i ginekologa...
Miałaś robione dopochwowe usg? wylecz dobrze, ja miałam 40 stopni, okropne mdłości, po prostu płakałam z bólu. dostałam za słabe leki i dosłownie kilka dni po zaprzestaniu przyjmowania wróciło. no i musiałam brać silniejsze okres 2 razy dłuższy :/
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 17:11   #4126
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ojej, sleepy, szkoda że nie przyjedziesz Wiesz, że zawsze cię chętnie zapraszamy, kiedy będziesz mogła to daj znać a my się tu zorganizujemy
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Szkoda musisz wkrótce przyjechać, bo jeszcze się nie znamy

Z wielką chęcią wkrótce przyjadę.

A jak się udało spotkanie? Kto najbardziej nagrzeszył kosmetycznie na zakupach?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 17:18   #4127
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Estella, dziękuję za miłe przyjęcie!
co do pędzli to ja lubię właśnie takie mięciutkie! To muszę pomyśleć nad tymi Sephorowymi jakby co to będę kogoś męczyć!
muszę wkleić swoje zbiorki (ale zanim to wszystko obfocę) i gdyby któraś z Was coś chciała wypróbować to służę odlewkami i wysyłką!
Bardzo bardzo zakochałam się w pudrze brązującym Guerlain (zobaczyłam w gazecie- Terracotta Poudre de Sable) szukałam wczoraj na necie i nie mogę nigdzie znaleźć!Jakby ktoś znalazł przypadkiem to proszę o namiary- wygląda jak muszla jakiegoś ślimaka.Zapewne nie na moją kieszeń póki co ale pomarzyć i poślinić się do monitora zawsze można!
Jak znajdziesz gdzieś ten puder do kupienia to daj znać - też go szukam od tygodnia ;-)
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 17:41   #4128
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość

Z wielką chęcią wkrótce przyjadę.

A jak się udało spotkanie? Kto najbardziej nagrzeszył kosmetycznie na zakupach?
Wszystkie na dzisiejszym spotkaniu panowała zasada: każda musi coś kupić
Ja kupiłam szampon do włosów blond i cień MACa. Reszta dziewczyn niech się sama pochwali
Cytat:
Napisane przez kociak902 Pokaż wiadomość
Jak znajdziesz gdzieś ten puder do kupienia to daj znać - też go szukam od tygodnia ;-)
Z tego co mi wiadomo ma się pojawić w maju, także pewnie niedługo będzie

Ewo jaki miałaś lakier na paznokciach? Bardzo ładnie wyglądał.
Ja teraz zalegam w łóżku, boli mnie brzuch. Potem mam zamiar zrobić sobie pedicure i wysmarować balsamem brązującym moje jasne nogi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 17:43   #4129
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Wszystkie na dzisiejszym spotkaniu panowała zasada: każda musi coś kupić
Ja kupiłam szampon do włosów blond i cień MACa. Reszta dziewczyn niech się sama pochwali

Z tego co mi wiadomo ma się pojawić w maju, także pewnie niedługo będzie

Ewo jaki miałaś lakier na paznokciach? Bardzo ładnie wyglądał.
Ja teraz zalegam w łóżku, boli mnie brzuch. Potem mam zamiar zrobić sobie pedicure i wysmarować balsamem brązującym moje jasne nogi
Ale w maju ma być w Polsce?
Znalazłam go na nordstrom com.ale oni nie wysyłaja niestety do Polski
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 17:53   #4130
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość

Z wielką chęcią wkrótce przyjadę.

A jak się udało spotkanie? Kto najbardziej nagrzeszył kosmetycznie na zakupach?
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Wszystkie na dzisiejszym spotkaniu panowała zasada: każda musi coś kupić
Ja kupiłam szampon do włosów blond i cień MACa. Reszta dziewczyn niech się sama pochwali
Potwierdzam, wszystkie dziś nagrzeszyłyśmy Ja kupiłam perfumy, Salvador Dali Little Kiss Cherry, fajne, takie lekkie, orzeźwiające, w sam raz na lato. I kusi mnie kolejny róż z MACa
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 18:00   #4131
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kociak902 Pokaż wiadomość
Ale w maju ma być w Polsce?
Znalazłam go na nordstrom com.ale oni nie wysyłaja niestety do Polski
Tak mi mówiła osoba zajmująca się Guerlainem, że najprawdopodobniej w maju się u nas pojawi.
Fajne są też cienie z tej kolekcji.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 18:05   #4132
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Wszystkie na dzisiejszym spotkaniu panowała zasada: każda musi coś kupić
Ja kupiłam szampon do włosów blond i cień MACa. Reszta dziewczyn niech się sama pochwali
Estello, a nie powinnaś edytować podpisu i rozszerzyć go na maj?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 18:10   #4133
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Powinnam, ale mam pewien problem. Straciłam rachubę w kwietniu i nie wiem jaki dać stan licznika nie pamiętam co kupiłam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 18:12   #4134
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Powinnam, ale mam pewien problem. Straciłam rachubę w kwietniu i nie wiem jaki dać stan licznika nie pamiętam co kupiłam
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 18:30   #4135
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

O tak, dziś wreszcie pokazałyśmy, że jesteśmy NK

Aantee jeszcze raz dzięki za odwiedziny, mam nadzieję, że będziesz wpadać częściej, musimy w końcu zabrać Cię na Pola

Ja się skusiłam na róż w MACu i peeling gruszkowy A no i szminka MAC, ale tego chyba nie muszę wpisywać do licznika, bo to wymiana w sumie była prawda?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 19:06   #4136
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam na róż w MACu i peeling gruszkowy A no i szminka MAC, ale tego chyba nie muszę wpisywać do licznika, bo to wymiana w sumie była prawda?
W sumie

idę poleżeć do wanny, zrobię sobie jakąś maseczkę oczyszczającą.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 19:47   #4137
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dziewczyny, ktore mialy filtry Bielenda Bioeco czy jak im tam [Mag, rzyrafka ] proszone sa o opinie o nich musze zrobic sobie zapas filtrow, te sa nawet w miare niedrogie, pasuje mi kupic wieksza ilosc wiec zalezy mi na jakosci i przyzwoitej cenie

pamietacie mojego kociaka? nadalam mu dzisiaj imie bedzie Edwardem. w srode jade z nim na przeglad do weta a potem zaznajomie go z przyrodnimi siostrami
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 20:48   #4138
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktore mialy filtry Bielenda Bioeco czy jak im tam [Mag, rzyrafka ] proszone sa o opinie o nich musze zrobic sobie zapas filtrow, te sa nawet w miare niedrogie, pasuje mi kupic wieksza ilosc wiec zalezy mi na jakosci i przyzwoitej cenie

pamietacie mojego kociaka? nadalam mu dzisiaj imie bedzie Edwardem. w srode jade z nim na przeglad do weta a potem zaznajomie go z przyrodnimi siostrami
Nie ma mnie ale odpowiem
Kupiłam spf10 na weekend majowy ale nie użyłam ani razu Nie pamiętam jaki kupiła MagJa ale coś mi chyba pisała że bardzo fajnie i szybko się wchłonął i się nie lepił i coś tam jeszcze pozytywnego ale zapomniałam

To skoro już tu jestem to jeszcze szybka spowiedź z zakupów z zeszłego tygodnia:
szampon YR nabłyszczający z tej nowej serii I love my planet,
lakier fructis na objętość włosów,
emulsja Tołpy nawilżająca do ryjka,
chusteczki do higieny intymnej z babką Cleanic
i jeszcze Avon- piling do stóp z herbatą i miętą, szampon imbir&mango i żel Senses Oasis...
Aha i jeszcze 2 cienie Bell Mineral Show Oczywiście wszystko prócz cieni poszło do szafki z zapasami

Więcej grzechów nie pamiętam

Znikam, odprężyłam się troszke w weekend, ale koleżanka stwierdziła, że nigdy mnie takiej zestresowanej nei widziała Więc znikam jeszcze do nauki coby zlikwidować przyczynę. Trzymajcie się
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 21:18   #4139
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Isa
Mam nadzieję, że szybko net Ci naprawią!

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Proszę bardzo jest śliczny, ale nie sądzę, żeby był wart 260zł. Mam podobne zdanie do Twojego, ale porządny puder można kupić za połowę ceny 'ślimaka', albo i mniej.
O, dziękuję mmm śliczny jest! w takim razie wyruszam jeszcze na poszukiwania internetowe cieni z tej serii.

Cytat:
Napisane przez kociak902 Pokaż wiadomość
Jak znajdziesz gdzieś ten puder do kupienia to daj znać - też go szukam od tygodnia ;-)
jasne

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Powinnam, ale mam pewien problem. Straciłam rachubę w kwietniu i nie wiem jaki dać stan licznika nie pamiętam co kupiłam
Ja jak tylko coś kupię lub zużyję to wpisuję sobie w taki gruby zeszyt (tzn mam spis wszystkich kosmetyków podzielony na kategorie i wykreślam albo dopisuję no i robię zestawienie miesięczne no i roczne ile wydałam na kosmetyki, ile zużyłam i ile sztuk kupiłam. tak, tak wiem, to jest choroba. Ale samo wpisywanie bądź wykreślanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, no i też ciągłe układanie ich w półce.

Zastanawiam się tylko czy akcesoria typu pędzel wpisywać do kosmetyków i czy się liczy do licznika ??

Edytowane przez luskap
Czas edycji: 2009-05-10 o 21:19
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 23:00   #4140
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej, a ja dopiero teraz wróciłam ze zlotu, musiałam jeszcze jechać do koleżanki na film

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam na róż w MACu i peeling gruszkowy A no i szminka MAC, ale tego chyba nie muszę wpisywać do licznika, bo to wymiana w sumie była prawda?
Nie no, wymiany się oczywiście nie liczą


Hej, Lucynko, jeszcze pewnie nie nadrobiłaś wątku na tyle, żeby dojśc do tego, kiedy ja się pojawiłam. Jestem Iza

Aante, fajnie, że do nas przyjechałaś

Ja dzisiaj też kupiłam kilka kosmetyków, ale to wszystko przez to kuszenie dookoła Moja torba była cięższa o odżywkę herbal essences, ogrooomną wodę termalną LRP (aale to z internetu, to się nie liczy przecież), peeling gruszkowy joanny i piękny grzebień z TBS
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2009-05-10 o 23:02
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.