M jak Miłość:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-25, 15:51   #121
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: M jak Miłość:)

Cytat:
Napisane przez AaniaA
napisalyscie, ze kamil odejdzie z serialu - oj to niedobrze, z nim to zawsze weselej jest. wielka szkoda .
Ale moze nie odejdzie na zawsze, tlyko na jakis czas
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 19:38   #122
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: M jak Miłość:)

No dziewczynki widze ze lubicie M dziex za rozwinięcie wątQ Miło mi
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 21:04   #123
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Smile Dot.: M jak Miłość:)

Ja oglądam MjM od co najmniej trzech lat i muszę przyznać, że ostatnio to robię raczej z przyzwyczajenia niż sympatii do tego serialu. Ostatnio denerwuje mnie kilku bohaterów i nie wykluczam, że jeśli przybędzie mi obowiązków to przestanę go oglądać.
Ale po kolei:
1. Marysia - to taka M-owa święta Luz Maria - zawsze wszystkim pomoże i zawsze najpierw pomyśli o kimś a dopiero potem o sobie. Niby to dobrze, ale mam wrażenie, że w serialu jest to przesadzone. Tym bardziej, że częściej ona pomaga niż jej pomagają.
2. Marta - Luz Maria nr2. Jeśli masz problemy z prawem, zawsze ci pomoże. Jak nie masz pracy - wal jak w dym. Nie układa ci się w małżeństwie albo masz problem z mieszkaniem w Wawie - wiesz gdzie dzwonić. Tylko to jej niezdecydowanie. Dobrze że w ciąże zaszła bo chyba do emerytury zastanawiałaby się kogo kocha
3. Barbara - może być, chociaż czasem może zbyt wścibska ale generalnie sympatyczna
4. Lucjan - podobnie
5. Gośka - ja proponuję najlepiej wysłać ją na księżyc. Trochę to by potrwało zanim by doleciała tam i z powrotem. Albo w wersji bardziej realnej - za daleką granicę, z której ewentualnie wróci po dłuuugim czasie odmieniona w sensie pozytywnym oczywiście. Mój mąż nazywa ją cichodajką i chyba trudno się nie zgodzić, szczególnie w świetle tej "przygody" z Napiórkowskim.
6. Hanka - czasami mam wrażenie, że chce zostać Luz Marią nr 3 ale dużo jej brakuje. Teraz trochę mnie denerwują wątki związane z Grabiną, choć przyznaję, że był czas gdy oglądałam je chętnie - wtedy gdy była kwestia adopcji Natalki.
7. Madzia - przez jakiś czas była ok, ale ostatnio to głównie się drze, przede wszystkim na Kamila. Chwilami naprawdę mi go szkoda. A ten wątek z ojcem Kamila to według mnie PRZEGIĘCIE.
8. Kinga - straszna się z niej gwiazda zrobiła (vide: Taniec z Gwiazdami) i trochę do niej straciłam sympatię. A zauważyłyście że jakiś czas temu strasznie schudła? W tych odcinkach w liceum i na początku studiów było jej znacznie więcej.
9. Kamil - poza pewnymi wyjątkami jest ok, często dzięki niemu jest wesoło.
10. Łukasz - faktycznie ostatnio zrobił się strasznie zarozumiały ale chyba nie może ciągle być taki miły i słodki jak kilka lat temu. W końcu dojrzewa...
11. Norbert - mógłby skończyć w kólko opowiadać, że Marta jest z nim z litości.
12. Krzysiek - średnio mi się podoba pomysł z uśmierceniem go. Jak przeszkadzał to może wysłać go za granicę zza której zawsze może wrócić? Albo do sanatorium...
13. Teresa - beznadzieja. Zawsze jej źle, zawsze ma najgorzej. A jak ma podjąć jakąś decyzję to robi to chyba miesiąc. Pomysł z jej powrotem uważam za działania "na siłę" - oby coś się działo.
14. Anka - cieszę się że młoda Rosatti "straciła" się z serialu (chyba pojechała do swojego Maxa ). Jak się jej przyjrzałam to ona wcale tak ładna nie jest. Zresztą jak była w obsadzie pierwszy raz była naturalniejsza - mówię i o urodzie i grze. A za drugim razem - ta gra byla okropna a twarz - szkoda słów.

No, to chyba wszystko. Chciałam tylko zaznaczyć, że wszystko co napisałam to moje zdanie. Nie chciałam urazić fanów aktorów lub bohaterów. Jeśli tak się zdarzyło - przepraszam.

No ciekawe, kto to teraz przeczyta
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 21:30   #124
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: M jak Miłość:)

Jakaś Ty szczegółowa
Ja tam nielubie zabardzo STEFANA (jak królik )
i gośki :P Wstretna baba
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 21:38   #125
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: M jak Miłość:)

Ja bardzo często widuję Stefana, Marka, Hanke no i wszystkich którzy zaglądają do PUBU U STEFANA. Tak się składa, że obok mojego domku jest ten pub w którym kręcą M jak miłość.
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 22:32   #126
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: M jak Miłość:)

KasikB - Luz maria nr1, nr2, nr3 powaliło mnie to
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 11:35   #127
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: M jak Miłość:)

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
KasikB - Luz maria nr1, nr2, nr3 powaliło mnie to
ojjj mnie też super porównanie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 12:05   #128
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: M jak Miłość:)

Ja lubie M jak Miłosc ale coraz mniej mi sie chce go oglądac.Taki nudnawy sie robi... Uwielbiam jak wy paczkę studencką czyli Madzie,Kinge,Piotrka,Pawł a i Kamila który tyle razy bawił mnie poprostu do ŁEZ..:P.
A co do "kto przysyłał madzi prezenty" no to oczywiscie Ojciec Kamila..
A Krzysiek działa mi na nerwy zresztą jak Norbert tez. Marta powinna sie związac z ojcem Marcina ..no jakmu tam..:P . Zreszta wiecie o kogo mi chodzi..
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 12:12   #129
kasia82
Raczkowanie
 
Avatar kasia82
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 92
Dot.: M jak Miłość:)

Ja też jestem fanką m jak miłość ale powoli ten serial zaczyna mnie nudzić, oczywiście jak wiekszośc z was lubię paczke młodych z łowickiej, z nimi odcinki sa najlepsze. A i ostatnio przeczytałam w gazecie że po ostatnich telekamerach wybuchła plotka, gdyż odbierają nagrode dla najlepszego serialu obyczaj. Ilona Łepkowska powiedziała, że za rok ekipa ne będzie miała okazji startować w tej kategorii.No to zapowiada się ciekawie...czyżby koniec ma jak miłość????
kasia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 14:12   #130
dziewczyna16
Przyczajenie
 
Avatar dziewczyna16
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 29
Dot.: M jak Miłość:)

ja zabiłabym krzyska-nieudacznika, a maryske ozeniła z małym lekarzem
dziewczyna16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 19:54   #131
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Smile Dot.: M jak Miłość:)

No, widzę że grono fanów (a raczej fanek) serialu nam się powiększa

Co do mojej szczegółowości to tak jakoś wyszło. Niewiele jest osób z którymi mogę pogadać o filmie, więc wykorzystałam okazję. Tak się składa, że większość osób z którymi pracuję uważa że to "nie wypada" oglądać MjM więc jeśli ktoś to robi to się raczej do tego nie przyznaje. Ale to już zupełnie inna bajka...

Też jestem ciekawa jak interpretowac te pogłoski że za rok M już nie będzie nominowany do Telekamery. Z drugiej strony - jakiś czas temu słyszałam też pogłoski o zakończeniu Klanu a końca jakoś nie widać.

A tak na marginesie- zauważyłam, że polskimi serialami rządzi podobna reguła i większość bohaterów ma swoje odpowiedniki w innych serialach. I podobne wątki. Zdrada małżeńska, narkotyki, problemy sercowe, związek między osobami z dużą różnicą wieku itp.
Myślę, że to całkiem niezły temat na pracę mgr z kulturoznawstwa lub czegoś podobnego. "Analiza porównawcza polskich serialu końca XX i początku XXI wieku" Jak Wam się podoba? A może coś takiego już powstało? Jeśli tak - dajcie mi znać

Edytowane przez KasikB
Czas edycji: 2006-01-28 o 21:06
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 20:22   #132
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: M jak Miłość:)

Gdzieś w jakimś wywiadzie z Łepkowską odezwała się studentka, która pisała pracę o obrazie kobiety w polskich serialach. Jakoś tak.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 14:04   #133
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: M jak Miłość:)

Cytat:
Napisane przez bb-m
Ja bardzo często widuję Stefana, Marka, Hanke no i wszystkich którzy zaglądają do PUBU U STEFANA. Tak się składa, że obok mojego domku jest ten pub w którym kręcą M jak miłość.
Uh jak fajnie
Ja bym kciala zobaczyc real Kamila, Mroczków Madzie i Kinge
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 14:20   #134
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: M jak Miłość:)

Cytat:
Napisane przez Kraczitka
Uh jak fajnie
Ja bym kciala zobaczyc real Kamila, Mroczków Madzie i Kinge
.....Kamila ...

(naprawdę przestanę ten serial oglądać jak go zabraknie )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 14:25   #135
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: M jak Miłość:)

Cytat:
Napisane przez kasia82
A i ostatnio przeczytałam w gazecie że po ostatnich telekamerach wybuchła plotka, gdyż odbierają nagrode dla najlepszego serialu obyczaj. Ilona Łepkowska powiedziała, że za rok ekipa ne będzie miała okazji startować w tej kategorii.No to zapowiada się ciekawie...czyżby koniec ma jak miłość????
a to nie jest orzypadkiem tak, ze film zdobył juz 3 Telekamery i za rok nie będzie już do nich nominowany?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 14:31   #136
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: M jak Miłość:)

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
a to nie jest orzypadkiem tak, ze film zdobył juz 3 Telekamery i za rok nie będzie już do nich nominowany?
no mi się Monek też tak właśnie zdaje . dostali 3, teraz za rok dostaną złotą czy jakąś tam (w każdym razie supernagrodę, za to że 3 już przejęli ), a nominowani nie będą. w sumie to uff. m jak miłość oglądam i oglądać będę, ale nominowanie ciągle tych samych seriali, aktorów powoli mnie zaczyna drażnić .
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 15:07   #137
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: M jak Miłość:)

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
a to nie jest orzypadkiem tak, ze film zdobył juz 3 Telekamery i za rok nie będzie już do nich nominowany?
dokladnie tak to bedzie wygladalo
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 16:32   #138
Gosiutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 916
Dot.: M jak Miłość:)

wiecie do jakiego doszłam wniosku?
M jak miłość z czasem robi się coraz nudniejsze... tak choćby kiedyś z Klanem: szczyty popularności..a teraz ciągnie się to choćby Moda na sukces ...żeby t czasem nie potoczyło się tak z tym naszym ukochanym serialem...
KasikB... powaliłaś mnie
Gosiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 17:14   #139
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: M jak Miłość:)

no zgadza sie, m jak milosc sie nie konczy tylko dostanie złotą telekamere, zeby nie bylo tak ze iles tam lat z rzedu ten sam serial
a ja lubie m jak milosc mam nadzieje, ze sie nie skonczy i ze powroci sasha
ale jestem monotematyczna
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 19:04   #140
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: M jak Miłość:)

czy jest dzisiaj ten serial ?????
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 19:10   #141
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: M jak Miłość:)

Cytat:
Napisane przez asia2005
czy jest dzisiaj ten serial ?????
właśnie też czekam .

EDIT: i się doczekałam .
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 19:26   #142
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: M jak Miłość:)

ja tez
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 19:59   #143
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: M jak Miłość:)

chyba śmierć Krzyśka jest blisko ..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 20:12   #144
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: M jak Miłość:)

M jak miłość wtorek 31.01.2006 TVP 2 20:10

Paweł rozmawia z Madzią na temat wyjazdu Zduńskich do Londynu. Wygląda na to, że Kinga jest zachwycona pobytem w Anglii, a Piotrek z trudem tam wytrzymuje. Paweł proponuje Madzi, by wyjechała z nim na 2 tygodnie nad morze. Dziewczyna się zgadza, ale co chwila przerywa rozmowę, odpisując na sms-owe wiadomości od tajemniczego wielbiciela. W końcu Zduński ma dosyć - skoro Madzi tak zależy na adoratorze, niech zostanie lepiej w Warszawie! Później w klubie Kamil wyznaje Pawłowi, że domyśla się, kto jest tajemniczym wielbicielem Madzi. Idąc na poranny spacer, Lucjan przypadkiem zauważa Simonę wymykającą się z domu syna i czule żegnającą się z Egonem. Broniąc się przed podejrzeniami o romans, kucharz wyznaje prawdę: Simona szukała syna, który wcale nie wyjechał do Niemiec. Lucjan od razu przekazuje te nowiny Markowi. Obaj domyślają się, że Stefan jest teraz z Elką. Leszek prosi Nowicką, by nakłoniła Ewę do ślubu z nim. W rozmowie z matką dziewczyna jednak odmawia - nie wyjdzie teraz za mąż, bo nie ma pewności, że naprawdę tego pragnie. W tajemnicy przed Janiną Leszek odwiedza Teodora - namawia go, by walczył o swój związek. W efekcie Nowicki umawia się z matką Ewy na romantyczną kolację.
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 20:15   #145
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: M jak Miłość:)

M jak miłość poniedziałek 06.02.2006 TVP 2 20:10

Paweł jedzie do Gródka. Gdy Maria opowiada mu problemach w swoim małżeństwie, chłopak przekonuje ojca, by w końcu jej wybaczył. W Grabinie Łukasz pomaga dziadkowi w gospodarstwie. Jest jednak przygnębiony i nieskory do rozmowy. Grzegorz odwiedza Małgosię. Znowu próbuje się z nią zaprzyjaźnić, ale kolejny raz dostaje stanowczą odmowę. Małgosia podejmuje decyzję o wystąpieniu o rozwód. Jedzie do Grabiny, by powiedzieć o tym Stefanowi. Jest świadkiem, jak mąż wraca z romantycznego randki z Elką. Madzia jest coraz bardziej zafascynowana swoim adoratorem, a zazdrosny Kamil coraz bardziej się na nią wścieka. Piotrek niespodziewanie przylatuje z Londynu. Mówi przyjaciołom, że za granicą radził sobie bardzo słabo i dlatego podjęli z Kingą decyzję, że powinien jednak wrócić do kraju.
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 20:35   #146
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: M jak Miłość:)

Cytat:
Napisane przez asia2005
M jak miłość wtorek 31.01.2006 TVP 2 20:10

Paweł rozmawia z Madzią na temat wyjazdu Zduńskich do Londynu. Wygląda na to, że Kinga jest zachwycona pobytem w Anglii, a Piotrek z trudem tam wytrzymuje. Paweł proponuje Madzi, by wyjechała z nim na 2 tygodnie nad morze. Dziewczyna się zgadza, ale co chwila przerywa rozmowę, odpisując na sms-owe wiadomości od tajemniczego wielbiciela. W końcu Zduński ma dosyć - skoro Madzi tak zależy na adoratorze, niech zostanie lepiej w Warszawie! Później w klubie Kamil wyznaje Pawłowi, że domyśla się, kto jest tajemniczym wielbicielem Madzi. Idąc na poranny spacer, Lucjan przypadkiem zauważa Simonę wymykającą się z domu syna i czule żegnającą się z Egonem. Broniąc się przed podejrzeniami o romans, kucharz wyznaje prawdę: Simona szukała syna, który wcale nie wyjechał do Niemiec. Lucjan od razu przekazuje te nowiny Markowi. Obaj domyślają się, że Stefan jest teraz z Elką. Leszek prosi Nowicką, by nakłoniła Ewę do ślubu z nim. W rozmowie z matką dziewczyna jednak odmawia - nie wyjdzie teraz za mąż, bo nie ma pewności, że naprawdę tego pragnie. W tajemnicy przed Janiną Leszek odwiedza Teodora - namawia go, by walczył o swój związek. W efekcie Nowicki umawia się z matką Ewy na romantyczną kolację.
znowu ta janeczka....ale za to chociaz bedzie cos o magdzie i pawle wiec nudno nie bedzie
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 21:53   #147
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: M jak Miłość:)

wątek Gośki doprowadza mnie do szału i ten amerykanin ja nie wiem co on sobie wyobraża . dajcie Madzię, Kamila, Pawła, Kingę, Piotrka . a był taki jeden fajny kolega Kingi kiedyś. taki u którego mieszkała jak się z mężem pokłóciła. jak jemu było pamięta ktoś ?
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 22:52   #148
stokrotka:)
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 261
Dot.: M jak Miłość:)

ciesze sie, ze w koncu krzysztof odejdzie... w ogole coraz bardziej zaczyna mnie irytowac ten serial...heh
stokrotka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 22:56   #149
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: M jak Miłość:)

Hm coraz bardziej w tym serialu zaczyna mnie męczyć, że wszystko ciągnie się jak flaki z olejem.

Drażni mnie Gośka- ta jej krytyka wobec Stefana, który "śmiał ją zostawić". W ogóle taka mała zakompleksiona obrażona księżniczka, którą powinno zamknąć się w jakimś klasztorze... ;/

Matka Stefana- Simona- bardziej upartej i nachalnej baby nie widziałam.
Miesza nos tam gdzie nie powinna. Jest męczącą starą baba, która zajmuje się wszystkimi problemami tylko nie swoimi...
Poza tym co jej do tego z kim prowadza się jej syn?

Stefan- może lepiej pominę tę postać. Zauwazyłam ostatnio, że robią z niego totalnego głupka i ofiarę losu pokrzywdzoną samym faktem, kim jest jego matka ;/

Łukasz- gówniarz, który ma lat 12 a myśli, że pozjadał wszystkie rozumy
i jest mądrzejszy od całej rodziny. Może lepiej niech zajmie się zabijaniem kosmitów na komputerze niż udzielaniem swoich komentarzy.

Marta- pani prawnik. Niech już lepiej urodzi bo widać, że już się męczy.
Ile można narzekać? Matka Polka... Dobry Samarytanin.
Gada bez składu i ładu. Czasami wydaje mi się, że bierze jakieś prochy, bo zachowuje się jak nieszczęśliwa.
Non stop jej w tyłku źle, chociaż w okół siebie zgromadziła mały harem.
(Norbert, Jacek i Rafał o ile dobrze go kojarze)

Marysia- pominę...

Krzysztof- nigdy nie lubiłam.

Teresa- patrzy wyżej

Bliźniaki- tutaj wreszcie mogę napisać coś miłego Uwielbiam tą dwójkę

Madzia- podnieca się "tajemniczym wielbicielem" jakby conajmniej był on synem króla nafty. Jestem ciekawa jak zareaguje na prawdę

Janeczka- ta to chyba w ogóle nie wie co chce od życia.
Czepia się szczegółów zamiast pokazać wszystkim, że też ma prawo do bycia szczęśliwą.

Ewa córka Janeczki- stereotyp blondynki (ogólnie nic do nich nie mam!)
ale ona typowo kojarzy mi się z taką osobą. Pępek świata się znalazł... pfi...

To tyle co do postaci, które lubię a może bardziej nie lubię
reszta jest mi obojętna
I pomimo, że serial działa już na nerwy- oglądam go zawzięcie
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...


Edytowane przez Juda
Czas edycji: 2006-01-30 o 22:59 Powód: literówka
Juda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 14:27   #150
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: M jak Miłość:)

No normalnie boje sie zaniedługo powinien krzyś umrzeć Biedna Marysia Eh...
Chcialabym zeby Pałeł był z Magdą Oni są NAJ
A Kamil przesadza...zamiast powiedziec jej ze to jego daddy jest adoratorem Madziary to on sie na niej wyżywa...przegina Ale i tak jest fajny hehe
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.