Sypie sie a to wszytko przeze mnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 13:23   #1
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835

Sypie sie a to wszytko przeze mnie


Czesc dziewczyny... mam maly problemi mam nadzieje ze mi pomozecie.

Ze swoim TZ jestem od 7 miesiecy i bylismy bardzo szczesliwi lecz ja jestem osoba nie palaca i jemu to przeszkadza wiec porbowallam rzuci jednak nie udalo mi sie ale dalej mu mowilam ze rzucilam i tak go oklamywallam przez 7 miesiecy (Bijcie mnie tera zile chcecie ) Ale pod wplywem alkoholu wyrzucilam to wszytko z siebie i mu powiedzialam, przez tydzien bylo kiepsko wrecz beznadziejnie az wkoncu zerwal. Mysllam ze to koniec lecz on chcial wrocic a ja ze zakochana to wrocilam i zapowiadalo sie na to ze bedzie lepiej. I znow podeszlam do rzucania palenia ale nie dallam rady i wytrzymallam tylko 6 dni i on jest zly na mnie za to ze nie wytrzymallam mowi ze sie wszytko sypie a ja nie wiem co robic. Dziewczyny pomozcie !
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 13:31   #2
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Cytat:
Czesc dziewczyny... mam maly problemi mam nadzieje ze mi pomozecie.

Ze swoim TZ jestem od 7 miesiecy i bylismy bardzo szczesliwi lecz ja jestem osoba nie palaca i jemu to przeszkadza wiec porbowallam rzuci jednak nie udalo mi sie ale dalej mu mowilam ze rzucilam i tak go oklamywallam przez 7 miesiecy (Bijcie mnie tera zile chcecie ) Ale pod wplywem alkoholu wyrzucilam to wszytko z siebie i mu powiedzialam, przez tydzien bylo kiepsko wrecz beznadziejnie az wkoncu zerwal. Mysllam ze to koniec lecz on chcial wrocic a ja ze zakochana to wrocilam i zapowiadalo sie na to ze bedzie lepiej. I znow podeszlam do rzucania palenia ale nie dallam rady i wytrzymallam tylko 6 dni i on jest zly na mnie za to ze nie wytrzymallam mowi ze sie wszytko sypie a ja nie wiem co robic. Dziewczyny pomozcie !
on musi zrozumiec ze nie da sie ruzcic palenia pod przymusem
Ty musisz przestac klamac i powiedziec ze po prostu teraz nie jestes gotowa na walke z nalogiem i trudno
niestety, ale "widzialy galy co braly" - poznal Cie palaca to niech teraz nie stroi fochow
jezeli nie potrafi Cie zaakceptowac taka jaka jestes to niech spada
i nie daj sobie wmowic ze "wszystko sie sypie przez Ciebie" - bo to przez niego i jego proby urobienia Cie na jego modle

moj facet pali, ja nie - wolalabym zeby rzucil, ale przeciez go nie zmusze - kocham go tak samo z jego papierochami jak i bez nich

swoja droga, cos chyba na szybko pisalas bo jak byk stoi ze jestes osoba niepalaca, a z kontekstu wynika ze palisz

Edytowane przez ushia
Czas edycji: 2009-05-09 o 13:32
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 13:33   #3
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

moim zdaniem brzydko postąpiłaś okłamując go tyle czasu, ale jednak uważam, że strasznie dziecinne jest zrywanie z kimś ponieważ pali papierosy. Ile macie lat??
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 13:50   #4
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Cytat:
Napisane przez marysienka Pokaż wiadomość
moim zdaniem brzydko postąpiłaś okłamując go tyle czasu, ale jednak uważam, że strasznie dziecinne jest zrywanie z kimś ponieważ pali papierosy. Ile macie lat??
Nie sądze ze zerwal przez papierosy ale przez klamstwo. 7 miesięcy to długo. Powinnas od poczatku powiedziec, ze palisz nadal.

Jesli mieliscie byc od pocztku razem to albo on to akceptuje, ze palisz albo nie. To Twoja sprawa.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 14:56   #5
AddictedToYou
Raczkowanie
 
Avatar AddictedToYou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 221
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

mój TŻ też mnie okłamywał [okłamuje?!] w tej kwestii.
Byłam zła nie o to, że palił, mimo że miał rzucić, bo nie znoszę papierosów.
Bardziej zabolało mnie kłamstwo , bo od początku powtarzał, że mnie nie zrani i nie okłamie...
__________________

bardziej to czuję niż wiem.
AddictedToYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:18   #6
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Moze facet nie zerwal przez palenie tylko przez to, ze byl tak dlugo oklamywany. Ja bym nie chciala byc z kims, kto by klamal na trzezwo a po alkoholu dopiero wyznawal prawde.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:56   #7
Anabeth
Raczkowanie
 
Avatar Anabeth
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 93
GG do Anabeth
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
mój TŻ też mnie okłamywał [okłamuje?!] w tej kwestii.
Byłam zła nie o to, że palił, mimo że miał rzucić, bo nie znoszę papierosów.
Bardziej zabolało mnie kłamstwo , bo od początku powtarzał, że mnie nie zrani i nie okłamie...
mam dokladnie to samo ja mojemu nigdy nie zakazałam palic, czy cokolwiek, chociaz wiedział ze zalezy mi na tym.. mowilam mu tylko, ze bardzo tego nie lubie, poprosilam go zeby przy mnie nie palil, mowilam mu, ze najbardziej boli mnie to, ze sobie niszczy zdrowie. Pewnego dnia oswiadczyl mi, ze rzuca palenie, tak sam z siebie. wytrzymal tydzien, ale ja sie dowiedzialam o tym po pol roku czulam od niego papierosy nie raz, ale nawet do glowy mi nie przyszlo ze mnie oklamuje, myslalam ze po prostu przebywal z kims palacym, dlatego czuc.. Bezgranicznie mu ufałam, i chociaz juz od momentu kiedy sie dowiedzialam o tym mija pare dobrych miesicy, na sama mysl chce mi sie plakac i wlasnie nie dlatego ze pali, tylko dlatego ze kalamal..

a probowalas z nim powaznie porozmawiac na ten temat? bez nerwow, bez emocji. nam taka rozmowa bardzo pomogla
i powiedz szczerze, Ty chcesz rzucic to palenie czy nie? i robisz to dla niego, czy tez dla siebie? Mojej mamie bardzo pomoglo takie cos, ze nosila przy sobie karteczke z + niepalenia i -palenia, gdy jej sie zachcialo palic wyciaga ja i czytala, mowila ze to bardzo jej pomoglo ale przede wszystkim to musisz Ty chciec, a nie robic to tylko dla chlopaka..
Anabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 19:21   #8
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Cytat:
Napisane przez Kwapis. Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny... mam maly problemi mam nadzieje ze mi pomozecie.

Ze swoim TZ jestem od 7 miesiecy i bylismy bardzo szczesliwi lecz ja jestem osoba nie palaca i jemu to przeszkadza wiec porbowallam rzuci jednak nie udalo mi sie ale dalej mu mowilam ze rzucilam i tak go oklamywallam przez 7 miesiecy (Bijcie mnie tera zile chcecie ) Ale pod wplywem alkoholu wyrzucilam to wszytko z siebie i mu powiedzialam, przez tydzien bylo kiepsko wrecz beznadziejnie az wkoncu zerwal. Mysllam ze to koniec lecz on chcial wrocic a ja ze zakochana to wrocilam i zapowiadalo sie na to ze bedzie lepiej. I znow podeszlam do rzucania palenia ale nie dallam rady i wytrzymallam tylko 6 dni i on jest zly na mnie za to ze nie wytrzymallam mowi ze sie wszytko sypie a ja nie wiem co robic. Dziewczyny pomozcie !

On Cie moze jedynie prosic, zebys rzuciła, i jak mozna mówić, ze przez to sie sypie zwiazek? Rozumiem alkohol, ale Ty zdaje sie nie umierasz poki co na raka płuc wiec niech facet nie truje, to Twoje zdrowie i Twój wybór.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:51   #9
Malinka Wola
Rozeznanie
 
Avatar Malinka Wola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 533
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Przede wszystkim, jak ktoś wyżej napisał, powinnaś robić to dla siebie, nie dla faceta, bo jeśli Ty tego sama nie będziesz chciała, to z nałogu na pewno nie wyjdziesz. Co do okłamywania go, że rzuciłaś i to przez 7 miesięcy - jak dla mnie - przegięcie. Nie dziwię się, że się wkurzył. Powinnaś od razu mu wytłumaczyć, że wyjście z nałogu nie jest takie proste i że ot tak nie przestaniesz palić, przecież logiczne, że nie od razu dasz sobie z tym radę, na to potrzeba czasu. Swoją drogą, to dziwne, że on nie wie takich rzeczy.

LadyMakbet18 - fakt, to jej zdrowie i jej wybór, ale chyba niedziwne, że facet martwi się o jej zdrowie. Poza tym osoba paląca przesiąka cała tym zapachem - włosy, ubranie... Nie jest to zapewne dla niego przyjemne, tak jak i całowanie się z 'popielniczką'
Malinka Wola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:54   #10
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Cytat:
Napisane przez Malinka Wola Pokaż wiadomość
Przede wszystkim, jak ktoś wyżej napisał, powinnaś robić to dla siebie, nie dla faceta, bo jeśli Ty tego sama nie będziesz chciała, to z nałogu na pewno nie wyjdziesz. Co do okłamywania go, że rzuciłaś i to przez 7 miesięcy - jak dla mnie - przegięcie. Nie dziwię się, że się wkurzył. Powinnaś od razu mu wytłumaczyć, że wyjście z nałogu nie jest takie proste i że ot tak nie przestaniesz palić, przecież logiczne, że nie od razu dasz sobie z tym radę, na to potrzeba czasu. Swoją drogą, to dziwne, że on nie wie takich rzeczy.

LadyMakbet18 - fakt, to jej zdrowie i jej wybór, ale chyba niedziwne, że facet martwi się o jej zdrowie. Poza tym osoba paląca przesiąka cała tym zapachem - włosy, ubranie... Nie jest to zapewne dla niego przyjemne, tak jak i całowanie się z 'popielniczką'

No ta, ja wcale tego nie neguję, wspomniałam, że on powinien prosić, a nie tupać i wymagać, sam od siebie nic nie dając. Wiem jak trudno rzucić palenie, wiec jesli oboje podejmą taką decyzję powinien ją wspierać.
Ale to musi być głownie jej decyzja, on nie jest panem i władcą.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:58   #11
Malinka Wola
Rozeznanie
 
Avatar Malinka Wola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 533
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Pokaż wiadomość
No ta, ja wcale tego nie neguję, wspomniałam, że on powinien prosić, a nie tupać i wymagać, sam od siebie nic nie dając. Wiem jak trudno rzucić palenie, wiec jesli oboje podejmą taką decyzję powinien ją wspierać.
Ale to musi być głownie jej decyzja, on nie jest panem i władcą.
Z tym się zgadzam
Malinka Wola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 23:45   #12
mParis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Był taki wątek, w którym dziewczyna się skarżyła że chłopiec nie chce dla niej rzucić palenia. W większości przeważały głosy w stylu - "jaki niepoważny, nie umie i nie chce się dla Ciebie wysilić, zostaw go".
Teraz? Sytuacja zgoła odwrotna i od razu ton zmieniony na "To bez sensu, on nie rozumie że palenia nie można tak od razu rzucić, powiedz mu że teraz to nie jest odpowiednia chwila".

Słodka stronniczość, drogie wizażanki?
mParis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 23:56   #13
Wendy Wu
Raczkowanie
 
Avatar Wendy Wu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Smieszna sytuacja,mój partner chciał rzucic palenie i powiedział mi no to kiedy rzucamy?7 m-cy to trochę za krótko,żeby dla faceta rzucac palenie.
Wendy Wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 23:58   #14
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

nic na siłe? przecież związek nie może sie sypać z powodu, że palisz papierosy. tak więc nie okłamuj juz go. powiedz , że i tak dajesz duzo z siebie..

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mParis Pokaż wiadomość
Był taki wątek, w którym dziewczyna się skarżyła że chłopiec nie chce dla niej rzucić palenia. W większości przeważały głosy w stylu - "jaki niepoważny, nie umie i nie chce się dla Ciebie wysilić, zostaw go".
Teraz? Sytuacja zgoła odwrotna i od razu ton zmieniony na "To bez sensu, on nie rozumie że palenia nie można tak od razu rzucić, powiedz mu że teraz to nie jest odpowiednia chwila".

Słodka stronniczość, drogie wizażanki?

rzeczywiście
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 10:19   #15
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Cytat:
Napisane przez marysienka Pokaż wiadomość
moim zdaniem brzydko postąpiłaś okłamując go tyle czasu, ale jednak uważam, że strasznie dziecinne jest zrywanie z kimś ponieważ pali papierosy. Ile macie lat??
Ja mam 17 on 21.


Cytat:
Napisane przez Anabeth Pokaż wiadomość
mam dokladnie to samo ja mojemu nigdy nie zakazałam palic, czy cokolwiek, chociaz wiedział ze zalezy mi na tym.. mowilam mu tylko, ze bardzo tego nie lubie, poprosilam go zeby przy mnie nie palil, mowilam mu, ze najbardziej boli mnie to, ze sobie niszczy zdrowie. Pewnego dnia oswiadczyl mi, ze rzuca palenie, tak sam z siebie. wytrzymal tydzien, ale ja sie dowiedzialam o tym po pol roku czulam od niego papierosy nie raz, ale nawet do glowy mi nie przyszlo ze mnie oklamuje, myslalam ze po prostu przebywal z kims palacym, dlatego czuc.. Bezgranicznie mu ufałam, i chociaz juz od momentu kiedy sie dowiedzialam o tym mija pare dobrych miesicy, na sama mysl chce mi sie plakac i wlasnie nie dlatego ze pali, tylko dlatego ze kalamal..

a probowalas z nim powaznie porozmawiac na ten temat? bez nerwow, bez emocji. nam taka rozmowa bardzo pomogla
i powiedz szczerze, Ty chcesz rzucic to palenie czy nie? i robisz to dla niego, czy tez dla siebie? Mojej mamie bardzo pomoglo takie cos, ze nosila przy sobie karteczke z + niepalenia i -palenia, gdy jej sie zachcialo palic wyciaga ja i czytala, mowila ze to bardzo jej pomoglo ale przede wszystkim to musisz Ty chciec, a nie robic to tylko dla chlopaka..


Probowalam, ale on nie umie normalnie rozmawiac ta w realu, najchetniej by zalatwial wszytko przez smsy.
Raz udalo mi sie z nim porozmawiac na zywo i to byl pierwszy i ostatni raz.

I chyba jednak robie to dla niego, bo jakbym miala dla siebie to bym to zostawila w spokoju i dalej palila
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 15:11   #16
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Cytat:
Napisane przez Kwapis. Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny... mam maly problemi mam nadzieje ze mi pomozecie.

Ze swoim TZ jestem od 7 miesiecy i bylismy bardzo szczesliwi lecz ja jestem osoba nie palaca i jemu to przeszkadza wiec porbowallam rzuci jednak nie udalo mi sie ale dalej mu mowilam ze rzucilam i tak go oklamywallam przez 7 miesiecy (Bijcie mnie tera zile chcecie ) Ale pod wplywem alkoholu wyrzucilam to wszytko z siebie i mu powiedzialam, przez tydzien bylo kiepsko wrecz beznadziejnie az wkoncu zerwal. Mysllam ze to koniec lecz on chcial wrocic a ja ze zakochana to wrocilam i zapowiadalo sie na to ze bedzie lepiej. I znow podeszlam do rzucania palenia ale nie dallam rady i wytrzymallam tylko 6 dni i on jest zly na mnie za to ze nie wytrzymallam mowi ze sie wszytko sypie a ja nie wiem co robic. Dziewczyny pomozcie !
Zle ze go oklamalas i to Twoja wina, ale poniekad to rozumiem.

Natomiast, on wiedzial ze palisz gdy sie zaczeliscie spotykac, wiec tu niech nie robi takich naciskow. Przede wszystkim, niech chlop zrozumie, ze to uzalezenienie i nie da sie tego ot tak o wlaczyc/wylaczyc. Zachowuje sie malostkowo. Jesli na tyle na nim Tobie zalezy, to porozmawiaj z nim o tym, sprobuj wyjasnic jak to jest z uzaleznieniem. Powodzenia!
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 20:31   #17
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Probowallam mu to wyjasnic ze to nie jest takie proste ale osoba nie palaca nie zrozumie tego nigdy
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 06:52   #18
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Cytat:
Napisane przez Kwapis. Pokaż wiadomość
Probowallam mu to wyjasnic ze to nie jest takie proste ale osoba nie palaca nie zrozumie tego nigdy
Moze zrozumiec... a jesli nie, to niech sie nauczy tolerowac bez rozumienia. Nie oklamuj go; nie daj, zeby Tobie cos w tej kwestii narzucil.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 07:33   #19
WampirkaMilva
Raczkowanie
 
Avatar WampirkaMilva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

miej chęć i zamiar rzucić, ale niech on Cię w tym wspiera i nie okłamuj go
__________________
bujaka jamajka miłość w stu procentach - jaraj jaraj jaraj O.S.T.R.-y na prezydenta!
WampirkaMilva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 14:09   #20
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Z tym wsparciem u niego to bywa ciezko bo tak nazwe to ze czasami zachowuje sie jak dziecko sukcesu ze jak nie pale to jest super ale jak wymiekne to koniec: klotnie i taki tam...

I wiem ze juz go nie oklamie nigdy w zyciu.
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 06:58   #21
WampirkaMilva
Raczkowanie
 
Avatar WampirkaMilva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

to troche ciężko winnyście się wspierać wdaje mi się
__________________
bujaka jamajka miłość w stu procentach - jaraj jaraj jaraj O.S.T.R.-y na prezydenta!
WampirkaMilva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 13:59   #22
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

o to ze go oklamalas to sie nie dziwie ze sie wkurzyl
mysle ze mozesz sprobowac rzucic ale raczej ja bym na twoim miejscu chciala rzucic ze wzgledu na siebie masz 17 lat i skoro teraz nie potrafisz rzucic to nigdy ci sie to nei uda szkoda zdrowia;d i pieniedzy
powinien Cie wspierac w tym, ale ty tez sie postaraj bo calowanie sie przebywanie z sobą palaca moze byc nieprzyjemne chyba ze druga osoba tez pali;D

ale przede wsyztskim nie udawaj nigdy ze rzucilas a tak naprawde bedziesz palic dalej
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 17:15   #23
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

wszystko sie sypie dlatego ze nadal palisz czy dlatego ze go oklamalas??

nikotynizm to uzaleznienie...jednak sa ludzie ktorzy tego nie pojmuja...i stawiaja warunki albo papierochy albo my..
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 18:46   #24
Anabeth
Raczkowanie
 
Avatar Anabeth
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 93
GG do Anabeth
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Cytat:
Napisane przez Kwapis. Pokaż wiadomość
Probowalam, ale on nie umie normalnie rozmawiac ta w realu, najchetniej by zalatwial wszytko przez smsy.
Raz udalo mi sie z nim porozmawiac na zywo i to byl pierwszy i ostatni raz.

I chyba jednak robie to dla niego, bo jakbym miala dla siebie to bym to zostawila w spokoju i dalej palila
Heh to bardzo niedobrze ze nie rozmawiacie ze soba tak na zywo bo jednak takie rozmowy sa najwazniejsze i najwiecej wnosza
do zwiazku. Smsami raczej do siebie nie dorzecie ani w tej ani w innej kwestii. Dlatego mysle ze warto byloby nad nim popracowac pod tym wzgledem Chociaz wiem, ze ciezko bo na poczatku z moim mialam to samo. Dopiero po roku podejmowania prob rozmow na zywo, proszenia o takie rozmowy itd jakos się zaczal otwierac

a co do palenia to jak dla mnie masz dwa wyjscia.. albo sprobowac samą siebie przekonać do rzucenia i zrobic to dla siebie, albo po prostu sobie darowac, bo rzucanie tylko dla niego mija sie z celem.. a juz napewno nie ma sensu chlopakowi nadziei robic kiedy itak wiesz ze nie rzucisz (z wlasnego doswiadczenia wiem ze to nie jest fajne). Wtedy lepiej polozyc od razu kawe na ławe, z czasem sie przyzwyczaji ale albo w jedną, albo w drugą strone.
__________________
AKCJA DBAM O SIEBIE

Od 10 maja
Talia:
75 .. .. .. 65cm

Brzuch:

89 .. .. .. 79cm

Biodra:
90 .. .. ..


Anabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:42   #25
muszkaowocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szkoła/Dom
Wiadomości: 157
GG do muszkaowocowka
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

o jejku czy on nie wie ze rzucanie palenia jest strasznie trudne ?!
kurcze latwo facetowi powiedziec bo nie pali powinien cie chwalic ze wytrzymalas 6 dni .. moj byly kiedys mnie poprosil zebym rzucila .. rzucilam po 2 tygodniach ze mna zerwal i zaczelam znowu palic dla nikogo nigdy nie rzuce jesli ktos ma mnie kochac to z moim nalogiem bo ja nikomu nie wypominam ich zachcianek nalogow ani tego co lubia

powodzenia w przekabaceniu twojego chlopaka
__________________
Bo ja lubie go za bardzo ..
Za leniwa by zyc ..
muszkaowocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:58   #26
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Sypie sie a to wszytko przeze mnie

Gdy poznałam mojego TŻ był palaczem a ja palenia nie toleruję. Kilka razy się spotkaliśmy. Ja decydowałam się na spotkania, dlatego ze czułam się samotna i potrzebowałam adorowania. Ale zawsze kazałam mu wychodzić gdy palił, nie pozwalałam się pocałować nawet na do widzenia, itd. Pewnego razu przyszedł i powiedział, ze rzucił, bo mu zależy na spotkaniach ze mną. I fakt, rzucił niemal z dnia na dzień. W pierwszym miesiącu miał kilka załamań postanowienia, ale potem juz całkowita abstynencja. Teraz sam kręci nosem na smród dymu i widzi jak bardzo papierosy wpływały na jego budżet i (!) zmysł smaku.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.