...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 12:39   #2191
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

przede wszystkim witamy pierwszego faceta w naszych szeregach. Gratuluje odwagi dolaczenia do babskiego grona, ale wiadomo wsrod babek najlepiej hehe

jeszcze tylko 6.7kg i bede happy.

Butelke wody mam zawsze na biurku i co pol godziny staram sie popijac pare lykow nawet jak mi sie nie chce (podobno jak czujemy pragnienie to juz za pozno) i takw ciagu calego dnia 2l same sie uzbieraja. Oprocz tego czerwona i zielona herbata, jakies herbatki ziolowe, do przepisowego watku wrzucam przepisy ktore znalazlam na innych forach i troche moich wynalazkow
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 13:03   #2192
neon03
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 25
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Neon...to Twoja fotka na avatarze ? Jeśli tak to nie musisz sie odchudzać...wygladasz super ;-)
hehhehe dobrze by by było moniczorek;12387263 oczywiście to nie moja fotka ale jak schudne to obiecuje że dam oryginała jako awatara bo teraz mam okropny kałdun i tak naprawde to o zżucenie jego tu głównie chodzi pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
przede wszystkim witamy pierwszego faceta w naszych szeregach. Gratuluje odwagi dolaczenia do babskiego grona, ale wiadomo wsrod babek najlepiej hehe

jeszcze tylko 6.7kg i bede happy.

Butelke wody mam zawsze na biurku i co pol godziny staram sie popijac pare lykow nawet jak mi sie nie chce (podobno jak czujemy pragnienie to juz za pozno) i takw ciagu calego dnia 2l same sie uzbieraja. Oprocz tego czerwona i zielona herbata, jakies herbatki ziolowe, do przepisowego watku wrzucam przepisy ktore znalazlam na innych forach i troche moich wynalazkow
Dzięki wiolqn za tam miłe przywitanie bedzie mi bardzo miło zwani się odchodzac a zwłaszcza z tak sympatycznymi paniami buziaczki dla was wszystkich od kawalera do wzięcia hehehhe
neon03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 13:12   #2193
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

wiolqn

dzięki wielkie!!
Jak naniesiesz ewentualne poprawki to możesz ten przepis zamieścić w książce kucharskiej. Link podała sŁoNeCzKo

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
przede wszystkim witamy pierwszego faceta w naszych szeregach. Gratuluje odwagi dolaczenia do babskiego grona, ale wiadomo wsrod babek najlepiej hehe
Tak witamy w naszym gronie. Zdaje się, że rodzynka
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2009-05-20 o 13:09
Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 13:15   #2194
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez neon03 Pokaż wiadomość

Dzięki wiolqn za tam miłe przywitanie bedzie mi bardzo miło zwani się odchodzac a zwłaszcza z tak sympatycznymi paniami buziaczki dla was wszystkich od kawalera do wzięcia hehehhe
Dietowanie i oferty matrymonialne w jednym
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 13:25   #2195
kkama134
Raczkowanie
 
Avatar kkama134
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

kurczę,dzisiaj to cały czas latam do wc heh ale to chyba dobrze ale powiem szczerze że na dietce czuję się bardzo dobrze narazie, zobaczymy jak będzie dalej bo w końcu to dopiero 2 dzień ale najlepsze jest to że nie odczuwam większego głodu a wy jak tam??
P.s. jeszcze takie pytanko mam do bardziej rozeznanych w tej dietce....jak myślicie jesli chce zgubić 5 kg to ile dni proteinek sobie zrobić ?? z góry dzięki za odp
__________________
Moja ukochana Córeczka [*] 21tc.
kkama134 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 13:43   #2196
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez kkama134 Pokaż wiadomość
kurczę,dzisiaj to cały czas latam do wc heh ale to chyba dobrze ale powiem szczerze że na dietce czuję się bardzo dobrze narazie, zobaczymy jak będzie dalej bo w końcu to dopiero 2 dzień ale najlepsze jest to że nie odczuwam większego głodu a wy jak tam??
P.s. jeszcze takie pytanko mam do bardziej rozeznanych w tej dietce....jak myślicie jesli chce zgubić 5 kg to ile dni proteinek sobie zrobić ?? z góry dzięki za odp

Kurcze jak tak patrzę na twój podpis i widzę magiczne 60kg, to myślę sobie: Kiedy ja zobaczę na wadze magiczną cyfrę 60?. Ile ja bym dała, żeby tyle ważyć

Jeśli masz mało do zgubienia (5kg-zakładam, że to mało)- to wg książki Dr Dukana powinnaś skupić się na cyklu 3/3.

Apropo samopoczucia, to ostatnio zjadłam trochę normalnego jedzenia - tzn. tego zakazanego na wszelkiego rodzaju dietach , mój mąż obchodził urodziny, więc była uczta, a co. W końcu to tylko raz w roku. Powiem szczerze, po pierwsze - zjadłam bardzo mało=> skurczył mi się żołądek
Po drugie - taka niewielka ilość jedzenia spowodowała u mnie taką niestrawność, że musiałam ratować się herbatą z kopru włoskiego i kroplami żołądkowymi
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2009-05-20 o 13:45
Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 14:59   #2197
neon03
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 25
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
wiolqn

dzięki wielkie!!
Jak naniesiesz ewentualne poprawki to możesz ten przepis zamieścić w książce kucharskiej. Link podała sŁoNeCzKo

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



Tak witamy w naszym gronie. Zdaje się, że rodzynka
z tego co wiem to chyba rodzynkiem tu jestem ale nie w drożdzowym cieście choć zjadło by się
neon03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 16:08   #2198
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Wow Neono3 witamy ale fajnie mamy rodzynka !!! bedziesz chyba ten nasłodszy u nas)))
hhiiii
ja własnie robie zapiekanke z brokulów i kalafiorka w piekarniku polany jogutrem natularnym z szypiorkiem i ziołami super)))
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 16:52   #2199
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez neon03 Pokaż wiadomość
Hey Spinka 25 hyba mamy ten sam rocznik hehhehe
He he, nie sugerowałabym się liczbą przy nicku, wzięłam ją z powietrza

kkama - ja też chcę zrzucić 4-5 kg Mi dziewczyny pisały, żeby pociągnąć same proteiny przez 5 dni, a potem przejść na system 3/3 i tak planuję zrobić. Czyli w sobotę zaczynam warzywka

Cytat:
Napisane przez kkama134 Pokaż wiadomość
powiem szczerze że na dietce czuję się bardzo dobrze narazie, zobaczymy jak będzie dalej bo w końcu to dopiero 2 dzień ale najlepsze jest to że nie odczuwam większego głodu a wy jak tam??
A ja dziś rano czułam się dobrze, ale teraz znowu nie za bardzo. Ja niby nie jestem głodna, ale mam jakieś takie ssanie w brzuchu No i brzuch mi sterczy jak balon Do tego pobolewa mnie głowa i mam dziwny smak w ustach. Nie mogę powiedzieć, żebym się świetnie czuła
A jak to było/jest u Was?
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 16:55   #2200
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Wow Neono3 witamy ale fajnie mamy rodzynka !!! bedziesz chyba ten nasłodszy u nas)))
hhiiii
ja własnie robie zapiekanke z brokulów i kalafiorka w piekarniku polany jogutrem natularnym z szypiorkiem i ziołami super)))
dodaj przepis do drugiego forum

a ja zjadłam kotlety z piersi kurczaka i popiłam zsiadłym mlekiem (w biedronce ODKRYŁAM zsiadle mleko w kubeczkach jak jogurt!!).
byłm w takim szoku, ze az jedno wziełam i co? Mi tam smaaaukuje, pychotka jedna

Teraz się zastanawiam nad tym jaką wybrać fazę drugą, czyli jak ktos sugerował wyżej 3/3 czy tez inną (moge 2/1?) bo do zgubienia jest +/- 7-8 kg
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 17:43   #2201
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Wow Neono3 witamy ale fajnie mamy rodzynka !!! bedziesz chyba ten nasłodszy u nas)))
hhiiii
ja własnie robie zapiekanke z brokulów i kalafiorka w piekarniku polany jogutrem natularnym z szypiorkiem i ziołami super)))
Gosiiaczku no i podsunęłaś mi pomysł na jutrzejszy obiada co do przekąsek są kefiry 0% o smaku owoców leśnych albo truskawek firmy Jovi,można pić coca colę zero ,ja ostatnio kupiłam pepsi zero no i ja jestem fanką paluszków krabowych uwielbiam je więc przekąskajak znalazł, a poza tym można wziąć w pudełeczku placki owsiane polane jogurtem naturalnym. Tylko tak czytam niektóre wątki i widzę :na obiad kefir + serek to sorki dziewczyny ale nie ta dieta ma ta do siebie że nie możesz dopuścić do uczucia głodu ,możemy jeść o każdej porze praktycznie, ale broń Boże się głodzić tak więc choćby co chwilę jajko ,wędliny itp.wszystko z listy ale nie głodźcie się bo tylko się niepotrzebnie osłabiacie.
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 20:04   #2202
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Pani Sylwia rewelacja naprawde i syte bardzo )) hhhiiii i tez cieple danie a to duzy + a ja dzisaj tylko jejm i jem dozwolone rzyczy ale ciagle jem!! upieklam chlebek i to z jajkiem to z szynka i jem i jem i pije wode ale poprostu mam chyba gloda dzisaj w sobie !!!!
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 20:10   #2203
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

No i dobrze,mamy jeść a nie głodzić się na maksa bo cały wysiłek pójdzie na marne, małe porcje a często .Ja niestety mam problem z piciemjakkolwiek to brzmi ,a tak naprawdę to nie jestem w stanie wypić 1,5 litra płynów,ogólnie mało piję kawy ,herbaty , no nie daję rady i może dlatego tak wolno mi idzie
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 20:26   #2204
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam nowych proteinków

rano znów spadek, co prawda niewielki, ale zawsze teraz mąż przywiózł arbuza i normalnie ślinotok musiałam coli light łyknąć.
co do picia.. ja cały czas piję.. po prostu suszy mnie strasznie 3l wypijam spokojnie

a paluszki krabowe mniam, ale tylko na ostro i ciepło.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-05-20 o 20:27 Powód: +
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 20:31   #2205
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

no ja pije wode staram sie choc ciezko czasem mi to idzie !!! juz kiedys pisalm bo nie lubie wody nie ma dla mnie ona smaku i pije ja z imbirem swieżym serio dobre , a co do herbaty to cukruje no ograniczam juz cukier ale nie zrezygnuje z cukru i stwierdzilam bez przesady lyzeczka cukru mnie nie zabije!!!!
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 20:32   #2206
szurka
Przyczajenie
 
Avatar szurka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kraina czarownic
Wiadomości: 3
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witajcie kobietki i panowie
Ja też dopiero co zaczęłam dietę Protal - dzisiaj jestem na drugim dniu I fazy. Fajnie, że jest nas kilka osób, to może będzie łatwiej... A trochę do zgubienia mam...
Jak na razie nie jest źle, opycham się , głodu nie czuję, tylko tej wody trochę za dużo jak dla mnie Nie jestem przyzwyczajona, a przez ostatnie 2 dni wypiłam po prawie 3 litry, błeee, jestem napompowana wodą jak balon i co trochę latam do łazienki. Ale może się przyzwyczaję, jakoś... Ratuję się zieloną herbatą (za którą zresztą też nie przepadam, ale ponoć zdrowa) aromatyzowaną z kwiatem jaśminu i pomarańczy - nawet niezła.
Poza tym ciągle latam po sklepach próbując kupić co nieco do jedzenia. Sporo już zgromadziłam, teraz tylko pozostaje gotować. Tylko serka homogenizowanego 0% nie mogę dostać, czy w ogóle jest taki, ktoś to robi?
Pozdrowienia ze świętokrzyskiego
szurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 20:38   #2207
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

No ja niestety nie znalazłam serka 0% ,kupuje naturalny i to jak trafię bo ogólnie to nigdy go nie ma ,są zawsze smakowe, korci mnie ten chlebek o którym pisze Gosiiaczek,musze na forum odszukać przepis i spróbuję go upiec bo tęsknię już za chlebem
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 20:39   #2208
margo27
Raczkowanie
 
Avatar margo27
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Mnie tez codziennie suszy jakbym byla na kacu jakims szczegolnie rano jak wstaje mam strasznie sucho w ustach, takze musze ciagle cos pic. Ja pije wode mineralna w prazy prosto z butelki, ani sie ogladne a tu butelka pusta
margo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 20:43   #2209
szurka
Przyczajenie
 
Avatar szurka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kraina czarownic
Wiadomości: 3
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
No ja niestety nie znalazłam serka 0% ,kupuje naturalny i to jak trafię bo ogólnie to nigdy go nie ma ,są zawsze smakowe, korci mnie ten chlebek o którym pisze Gosiiaczek,musze na forum odszukać przepis i spróbuję go upiec bo tęsknię już za chlebem
Może spróbuj w Lidlu, ja dzisiaj właśnie tam zajrzałam i znalazłam pyszny serek naturalny 3% - 0,5 kg w takim śmiesznym wiadereczku. Wczoraj w zwykłym spożywczaku znalazłam taki mały serek z Łowicza - też 3%.
szurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 20:46   #2210
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Nic to dziewczyny ,pomyślcie sobie jeszcze dwa miesiące diety i wyskoczymy w bikini na plaży a wtedy oczywiście z zachwytu i to będzie nagroda za naszą udrękę hi hi
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 20:50   #2211
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

a może (pomysł sciągnięty z innego forum) pod koniec kwartału wkleimy foty przed i po
mi zostało jeszcze minimum 6kg maximum 9kg.. mam nadzieję osiągnąć to minimum do końca czerwca.. zastanawiam się czy to wykonalne.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:08   #2212
szurka
Przyczajenie
 
Avatar szurka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kraina czarownic
Wiadomości: 3
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

mamaNiny - zazdroszczę, mnie jeszcze duuużo zostało, tak do końca lipca bym chciała chociaż z dyszkę w dół, wesele kuzynki mam i muszę się wbić w kreację, która już w szafie wisi i czeka
__________________
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...909661aebd.png
91-->87 ----------------------->69
Początek diety: 19.05.2009.
szurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:17   #2213
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

dziewczyny,a wspomagacie sie jakiemis tabletkami? co mozecie polecic? oczywiscie sie ruszam i to codziennie nawet, ale tak mysle czy nie spotegowac efektu
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 22:04   #2214
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;12395142]dziewczyny,a wspomagacie sie jakiemis tabletkami? co mozecie polecic? oczywiscie sie ruszam i to codziennie nawet, ale tak mysle czy nie spotegowac efektu[/quote]
Ja wcześniej kupiłam sobie Lineę, bo myślałam, że sama mi pomoże Teraz wyjadam to, co mi zostało (mniej, niż pół opakowania), ale tylko po to, żeby skończyć.
Ja też byłam dzisiaj w Lidlu i zaopatrzyłam się w pół lodówki produktów Te z serii Linessa, serki homo naturalne Pilosa, itp.
A teraz sobie wcinam serek ze słodzikiem i cynamonem - pycha!

Dziewczyny, gdzie można kupić słodzik do pieczenia i mąkę kukurydzianą?
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 22:05   #2215
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
No ja niestety nie znalazłam serka 0% ,kupuje naturalny i to jak trafię bo ogólnie to nigdy go nie ma ,są zawsze smakowe, korci mnie ten chlebek o którym pisze Gosiiaczek,musze na forum odszukać przepis i spróbuję go upiec bo tęsknię już za chlebem
specjalnie dla ciebie:

CHLEB DUKANA Z OTRĘBAMI OWSIANYMI
czyste proteiny (PP)

Proporcje na 1 osobę:
1 łyżka do zupy otrąb zbożowych
2 łyżki do zupy otrąb owsianych
1 łyżka do zupy serka homogenizowanego 0%
1 płaska łyżeczka do kawy proszku do pieczenia
1 całe jajko
kilka kropli dowolnego aromatu

Otręby miksować przez 1 minutę, aby otrzymać rodzaj mąki.
Zmielone otręby przesypać do pojemnika i dorzucić wszystkie pozostałe składniki. Zagnieść ciasto (nie ma potrzeby, aby ciasto stało do wyrośnięcia). Przełożyć ciasto do dowolnej formy. Piec w mikrofalówce przez 4 minuty. Po wyjęciu zostawić do ostygnięcia. Chleb można pokroić w kromki, które następnie wkładamy do tostera, aby chlebek był bardziej chrupki. Nie ma potrzeby solenia.

Chlebek Dukana lekko modyfikowany:

na blaszkę podłużną 30cm na 12cm

3 łyżki do zupy otrąb pszennych
6 łyżek do zupy otrąb owsianych
1 opak.(135 g) serka homogenizowanego 0%
1/2 paczki drożdży
1/2 szkl. mleka
2 całe jajka
3-4 łyżki mąki kukurydzianej
kilka kropli aromatu śmietankowego

Otręby miksować przez 1 minutę, aby otrzymać rodzaj mąki. Mleko lekko zagrzać, rozpuścić drożdże, odstawić do wyrośnięcia (dla lepszego wyrośnięcia drożdży można dodać odrobinę cukru).Zmielone otręby przesypać do pojemnika i dorzucić wszystkie pozostałe składniki. Wymieszać ciasto. Mąka kukurydziana stanowi zagęstnik, ja dodałam 4 łyżki i konsystencja była jak ciasto na lane kluski.Przelać ciasto do formy (ja wysmarowałam blaszkę odrobiną margaryny i obsypałam mąką kukurydzianą -po upieczeniu wyszło z blaszki bez problemu, ale można blaszkę wyłożyć papierem do pieczenia). Piec w piekarniku nagrzanym do 230-250 st.C przez 25 minut.
Nie wiem dlaczego słabo wyrasta (może otręby nie rosną), ale jest bardzo smaczny.Myślę, że dziennie można zjeść 1/3 tego chlebka -wyjdzie 3 łyżki otrąb i trochę więcej jak 1 łyżka m. kukurydzianej.


Chlebek kukurydziany

175 g mąki kukurydzianej
2 łyżeczki proszku do pieczenia
2 jajka
150 ml chudego jogurtu
w przepisie jest jeszcze 1 łyżeczka miodu i oleju. Ja nie dałam i też jest smaczny i urósł.

Mieszamy składniki, żeby wyszło miękkie ciasto. Przekładamy do formy lekko posmarowanej tłuszczem(ja mam tylko okrągłą) i pieczemy w 200st, około 15 minut.
Trzeba kontrolować bo może dla zrumienienia wymagać odrobinę dłużej

Do wyboru

slodzik i maka kukurydzuana w byle supermarkecie wiekszym (slodzik moze byc w sklepie ze zdrowa zywnoscia a nawet w aptece)
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2009-05-20 o 22:07
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 05:43   #2216
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ja też mam problem z wypiciem 1,5l wody....Chociaż ostatnio przez przypadek wsypałam dużo za dużo pieprzu do obiadu i tak mnie paliło, że za jednym podejściem wypiłam 4szklanki wody. Także zawsze jakaś metoda....wystarczy wzmocnić walory smakowe potrawy... jakiś pieprz cayen, pieprz, chili . W końcu czymś trzeba ugasić pożar

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

wiolqn skopiowałam i przeniosłam twoje przepisy na chlebki do wątku z przepisami. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz. Łatwiej będzie dotrzeć kolejnym razem .
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 07:30   #2217
kkama134
Raczkowanie
 
Avatar kkama134
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziewczyny i Chłopaki ,któraś kiedyś napisała,że próbowała zrobić ten chlebek Dukana z ksiażki i wyszedł jej naleśnik....Mi wczoraj tak samo i nie wiem co zrobiłam źle :p ale był bardzo smaczny heh tylko to miał być ten upragniony chlebek a nie naleśnik .....ale dzisiaj spróbuje jeden z przepisów od Wiolqn może się uda
P.S co do samopoczucia to przebudziłam się dzisiaj w nocy i strasznie mnie bolał brzuch hmmm tak jakbym była głodna,pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło i nie mam pojęcia czemu...dodam że nie głodzę się.Czy ktoś z Was też tak miał?

Dzisiaj 3 dzień dietki śniadanko za mną: jajko na twardo i kawałek chudej szyneczki + twarożek
__________________
Moja ukochana Córeczka [*] 21tc.
kkama134 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 08:08   #2218
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam również na 3 dniu dietki

Poki co czuje sie super, nie mam napadów głodu i nie chodze glodna.Jednego czego mi brakuje to warzyw. Juz sie nie moge doczekać dni P/W. Chleba i tak nigdy nie jadalam wiec za nim nie tesknie.Za slodkim nie przepadam ( tak od czasu do czasu ).

U mnie na śniadanie twarozek, na obiadek upieklam sobie wczoraj w rekawie rybke i dzis w pracy odgrzeje w mikrofali.
Potem sie w domku zobaczy Mamy dzis w pracy taka mala imprezke...i stoja tu paczki i kusza...mam nadzieje, ze sie im nie dam

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2009-05-21 o 08:13
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 08:13   #2219
mena1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam dziewczy. Przepraszam że tak mało sie udzielam, ale nie mogę dotrzymać diety, rano jest ok a jak wracam do domu to wszystko szlak trafia. Ale bardzo bym chciała poczytać o tej diecie więc moja prośba:

wiolqn bardzo proszę o przesłanie mi na maila książki Dukana " mena.rad@vp.pl" z góry dzięki
mena1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 08:14   #2220
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
Nic to dziewczyny ,pomyślcie sobie jeszcze dwa miesiące diety i wyskoczymy w bikini na plaży a wtedy oczywiście z zachwytu i to będzie nagroda za naszą udrękę hi hi
pani_sylwio - nawet nie powiem jakie to motywacyjne

Cytat:
Napisane przez szurka Pokaż wiadomość
mamaNiny - zazdroszczę, mnie jeszcze duuużo zostało, tak do końca lipca bym chciała chociaż z dyszkę w dół, wesele kuzynki mam i muszę się wbić w kreację, która już w szafie wisi i czeka
mamoNiny, a możesz wrzucic na forum fote tej kreacji ??
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.