Chce się zmienić :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-04, 18:13   #1
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Smile

Chce się zmienić :)


Zdjęcia są sprzed chwili dosłownie ! Jestem po myciu włosów i próbowałam je jakoś hm...zmienić..znaczy się samodzielnie, więc malutko..kiedyś miałam grzywkę i powiedziałam sobie, że nigdy więcej...a tu dzisiaj właśnie próbowałam grzywkę zrobić :O sama się sobie dziwię Tylko, że nie wiem,czy taka mi pasuje, czy lepiej cieniowana ( oczywiście u fryzjera) albo prosta całkiem...bo zrobiłam ją jakby na pół czoła tylko...na zdjęciach jest trochu dłuższa niż powinna być, bo po myciu jestem dopiero i myślę, że jutro się podwinie odrobinę i będzie ok..ale nie wiem, czy taka czy inna..Proszę o odpowiedzi Pozdrawiam wszystkie...Niedługo ferie i się wybieram do fryzjera jak co i może kupię szamponetkę jakąś brąz jaśniejszy odrobinkę Włosy mam do ramion..trochę są pocieniowane ( nie przeze mnie :P ), ale prawie jednakowa długość..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane

Edytowane przez aniad61
Czas edycji: 2006-02-16 o 16:55 Powód: :)
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:01   #2
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Dot.: Chce się zmienić :)

Czesc;*Ja dosyc niedawno zrobilam sobie grzywkę i dobrze się w niej czuję ( chociaz czasem się nie układa ) Myslę, ze jak najbardziej pasuje Ci grzywka, ale chyba lepsza by byla na cale czoło i zeby tak oczu nie zasłaniało Gdy ja poszłam do fryzjerki zrobila mi ona delikatną grzywkę na bok- od brwi. I teraz fajnie się układa. Albo jest na boku, albo mozna ją rozłozyc na cale czolo ( tak zaproponowala fryzjerka ) I wydaje mi się, ze ładniej by ci bylo w dluzszych wlosachBuzki
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:06   #3
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Chce się zmienić :)

Aniu, grzywka może i by pasowała, ale nie taka
Teraz jest taka cięzka, w dodatku zaczesana na bok- przytłacza Twoją buzię. Może lepiej iść do fryzjera? Jeśli chcesz spróbować z grzywką, to takiej długości nie zaczesuj na bok. Może warto by ja wycieniowac i pozwolić opaść jej prosto na czoło. Załączam zdjęcia grzywek i czekamy na opinię innych wizażanek
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 08:02   #4
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Chce się zmienić :)

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1139087122 Dzięki za odp Właśnie ta mi się podoba. Czyli na razie bede to podpinała... A w sobote pojde (ze zdjeciem może) do fryzjera..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 11:48   #5
nanu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 61
Dot.: Chce się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez Meariel
Aniu, grzywka może i by pasowała, ale nie taka
Teraz jest taka cięzka, w dodatku zaczesana na bok- przytłacza Twoją buzię. Może lepiej iść do fryzjera? Jeśli chcesz spróbować z grzywką, to takiej długości nie zaczesuj na bok. Może warto by ja wycieniowac i pozwolić opaść jej prosto na czoło. Załączam zdjęcia grzywek i czekamy na opinię innych wizażanek

Święta prawda , dokładnie to samo pomyślałam....
nanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 17:32   #6
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: Chce się zmienić :)

fryz.jpgw tej fryzurce, Aniu będzie ci najlepiej. Masz nawet taki sam typ urody jak ta pani na tym zdjęciu, a ona wygląda bardzo ładnie. tobie będzie też ślicznie
werax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 17:41   #7
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Chce się zmienić :)

Tyle, że przygtuj się na wieczne ulkadanie i modelowanie wlosów. masz wlosy niesforne i falujące, tak jak ja i rzadna ta frysura nie bedzie ladnie wygladac jesli nie bedziesz wiecznie prostowac wlosy.
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-06, 05:02   #8
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Chce się zmienić :)

podoba mi się ta fryzurka Werax Właśnie najgorsze są te moje włosy..one nawet czasem się nie dadzą wyprostowac...będę musiała kupic sobie jakis zel prostujacy czy krem Sunsilk Efekt Żelazka Masz może większe zdjęcie tej fryzurki ?? Będę Wdzięczna
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 09:47   #9
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: Chce się zmienić :)

oczywiście, już zapodaję...powiększenie.jpg
werax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 13:17   #10
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chce się zmienić :)

Moje propozycje co do Twojej fryzurki,mysle ze pasowalaby tobie taka bardziej na ukos grzyweczka.I musze powiedziec ze za mocna na bok sie czeszesz.Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg frisur_025.JPG (15,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frisur_046.JPG (21,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Moore_JS29188685380.JPG (59,9 KB, 9 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 13:34   #11
Carmelek
Raczkowanie
 
Avatar Carmelek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: WrOcŁaW
Wiadomości: 81
GG do Carmelek
Dot.: Chce się zmienić :)

Zgodzę się z moimi poprzedniczkami. Wydaje mi się, że dobrze byłoby Ci w prostej grzywce i troszkę dłuższy włoskach. Proponowałabym także zmiane kolorku np. któryś z serii brązów Palette może "czarujący brąz" :P ?
Carmelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-06, 14:11   #12
madziaaniolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Chce się zmienić :)

Moim zdaniem wlosy mogly byc dluzsze z grzywka(to juz jest twoja wizja jak ona wyglada,ale proponuje na cale czółko)Mozesz ja wycieniowac z ukoza,mozna zrobic tzn. podwojna wartwe grzywki.pierwsza wartwa sciewta na prosto druga jest asymetryczna.Roznie!! Aby byl efekt calej fryzurki to albo krecone albo proste włosy.Musisz sie zdecydowac,poniewaz widze ze Twoje wlosy sa bardzo podatne na wykrecanie.Jest troche z kreceniem albo prostowaniem roboty ale mysle ze predzej proste wlosy nie sprawiaja klopotu(lok czasami robi nam psikusa i nie chce sie zakrecic jak tego chcialybysmy) Mam na mysli ta fryzure(ktora juz podsunelt ci kolezanki)

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1139219252
madziaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.