Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 17:20   #4531
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
jedna z moich kolezanek ( dawno temu) zreczyla sie , i przyszla pochwalic sie reszcie na co padlo pytanie..... , ,,czy ma ksiazeczke do pierscionka? ''
nie wiedzialam o co chodzi ale potem po tym jak dalej potoczyla sie rozmowa , to tka ksiazeczka zawiera wszystkie info, cena, waga, proba .......
hehe wiec mysle ze ich wiedza stad pochodzi
wow, wow, wow, ale ten swiat sie zmienia, a ja niedzisiejsza jestem nie bede wybrzydzala, niech bedzie tylko ladny pierscionek, książeczka byc nie musi

pani-jesien probowalam czytac watek, ale tam co chwile kłótnie byly i ciezko mi bylo przebrnąc
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 17:40   #4532
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
pani-jesien probowalam czytac watek, ale tam co chwile kłótnie byly i ciezko mi bylo przebrnąc
Ja przebrnęłam. Warto było przebrnąć Wypowiedzi niektórych dziewczyn naprawdę mnie powaliły
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 17:42   #4533
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja przebrnęłam. Warto było przebrnąć Wypowiedzi niektórych dziewczyn naprawdę mnie powaliły
skoro tak zachęcasz
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 17:51   #4534
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
skoro tak zachęcasz
Ja lubię takie kontrowersyjne wątki, ostrą wymianę poglądów, przynajmniej takie wątki nie są nudne
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 18:03   #4535
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja lubię takie kontrowersyjne wątki, ostrą wymianę poglądów, przynajmniej takie wątki nie są nudne
Czyżbyś sugerowała, że NASZ wątek jest nudny?!
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 18:09   #4536
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

trzeba się pokłócić xD
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 18:20   #4537
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Czyżbyś sugerowała, że NASZ wątek jest nudny?!
Ha ha, wiedziałam, że zostanę o to posądzona

Lubię, żeby kontrowersyjne były te wątki, które tylko czytam, a nie te, w których uczestniczę
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 18:27   #4538
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ha ha, wiedziałam, że zostanę o to posądzona

Lubię, żeby kontrowersyjne były te wątki, które tylko czytam, a nie te, w których uczestniczę
chcecie żeby było kontrowersyjnie???hehehe Ja jakiś czas temu sprawiałam że nie które wątki były kontrowersyjne ale już jestem grzeczną dziewczynką i z nikim się nie zamierzam kłócic....a tak wogóle musze sie pochwalić nowym zakupem szamponu vichy dercos jest rewelacyjny mam po nim gładkie i miekkie włosy co do wypadania to nic nie moge powiedziec bo uzyłam dopiero 3 razy ale jestem dobrej mysli.. wreszcie mam szampon który mnie satysfakcjonuje hurra ale po Vichy się tego nie spodziewałam...bo ogólnie nie lubie kosmetyków tej firmy
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie

Edytowane przez Klaudiczka997
Czas edycji: 2009-06-08 o 18:28
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 18:30   #4539
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj "Zmierzch", jeju, jak mi się marzy taki odcień skóry jak w załączniku. Bladość
Kocham całą zmierzchową serię przeczytałam wszystkie części.
Również uwielbiam bladości... ale to od jakiegoś roku dopiero w gimnazjum chodziłam na solarium 3 razy w tygodniu i teraz nie mogę patrzeć na swoje stare zdjęcia (ogólnie wolałabym wymazać z pamięci moje lata gimnazjalne)
a teraz jestem nie blada ale jasna, znajomi są zdziwieni moją wieeelką zmianą ale kocham bladą twarz i blond włosy

A tak odnośnie włosów... stosuję systematycznie seboradin lotion z żeńszeniem na zmianę z tym z rzodkwią i moje włosy rosną jak na mnie szalenie szybko. 2tyg temu robiłam odrosty, a dziś patrzę i już mam widoczny spory odrost!
Dziś kupiłam Petrole do jasnych włosów, żeby nie stosować ciągle seboradinu bo ponoć skóra może się przyzwyczaić i nie ma już takich dobrych efektów, ale ile w tym prawdy to nie wiem
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 18:47   #4540
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Polecam wątek: "Ile kosztowały wasze pierścionki zaręczynowe?"
Jak... romantycznie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja jestem sroczką, jeśli chodzi o kolczyki - najlepiej, żeby były duże i kolorowe
Ja też takie uwielbiam, ale, niestety, jestem uczulona na nikiel. O ile łatwo mi dostać kolczyki do pępka z tytanu, to do uszu... Ew. mogłoby być złoto, ale żółtego nie lubię, a na białe mnie nie stać Więc chodzę bez kolczyków

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
O tak tak, takie są najlepsze Chociaż przyznam, że mam trochę delikatnych, ze srebra albo białego złota i też je lubię i noszę W złocie wyglądam źle, chociaż miałam kiedyś taki prześliczny pierścionek z "ruskiego złota" (nie wiem dokładnie co to, jakieśtam brudne złoto, ale tak wszyscy na to mówili) z malutkim tukusikiem. Ale gdzieś go zgubiłam jak większość ładnych rzeczy zresztą
"Ruskie złoto" to chyba po prostu złoto o czerwonawej barwie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 18:47   #4541
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Mnie by ucieszył nawet zwykły pierścionek ze srebra (uwielbiam srebro, nie przepadam za złotem). Ale wiem, że są dziewczyny, które nie zgodziłyby się na pierścionek inny niż ze złota z brylantami/diamentami
Mój pierścionek zaręczynowy jest ze srebra, wysadzany cyrkoniami, które uwielbiam
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie złota dlatego na urodziny w zeszłym roku specjlanie dostalam srebne kolczyki i wisiorek a na gwiazdke pierscionek srebny
Ja również złota nie lubię, poza tym złoto do mnie nie za bardzo pasuje.
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
eeeee, ja wole ze on sam sie wysilił, a nie ze ja pokaze palcem i on kupi
Ja musiałam pokazać który konkretnie pierścionek chcę, ponieważ... ja nie lubię pierścionków Jak już coś nosiłam na palcu to była to jakaś zdobiona obrączka. Nienawidzę, jak mi coś wystaje na palcu. A mąż chciał mi podarować pierścionek na zaręczyny no to mu pokazałam taki zupełnie płaski, szeroki, z malutkimi cyrkoniami, przypominający właśnie bardziej obrączkę niż pierścionek .
Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
trzeba się pokłócić xD
Lepiej nie
Tu jest tak miło.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 18:55   #4542
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja też takie uwielbiam, ale, niestety, jestem uczulona na nikiel. O ile łatwo mi dostać kolczyki do pępka z tytanu, to do uszu... Ew. mogłoby być złoto, ale żółtego nie lubię, a na białe mnie nie stać Więc chodzę bez kolczyków
A nie próbowałaś malować metalowych(nikielowych) części lakierem bezbarwnym? Moja siostra też ma uczulenie na nikiel, ale każde kolczyki przed założeniem(oczywiście, jeżeli nie są ze srebra lub złota ) maluje lakierem do paznokci i może normalnie chodzić
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:01   #4543
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

pani jesien przekopuje sie przez ten wątek co polecilas i naparwde niektóre wypowiedzi sa takie a nie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:02   #4544
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Mój pierścionek zaręczynowy jest ze srebra, wysadzany cyrkoniami, które uwielbiam

A mąż chciał mi podarować pierścionek na zaręczyny no to mu pokazałam taki zupełnie płaski, szeroki, z malutkimi cyrkoniami, przypominający właśnie bardziej obrączkę niż pierścionek .
Na pewno jest śliczny
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:06   #4545
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
"Ruskie złoto" to chyba po prostu złoto o czerwonawej barwie.
o ile się nie mylę to tzw. ruskie złoto to tombak- Cu+Zn
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tombak
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:08   #4546
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Kocham całą zmierzchową serię przeczytałam wszystkie części.
Również uwielbiam bladości... ale to od jakiegoś roku dopiero w gimnazjum chodziłam na solarium 3 razy w tygodniu i teraz nie mogę patrzeć na swoje stare zdjęcia (ogólnie wolałabym wymazać z pamięci moje lata gimnazjalne)
a teraz jestem nie blada ale jasna, znajomi są zdziwieni moją wieeelką zmianą ale kocham bladą twarz i blond włosy
Ja też przeczytałam już wszystkie. Praktycznie wszystkie 5 części cztane na telefonie :/ W sumie, nie wiem co mają w sobie te książki, że tak czarują. Banały,ale ech, lubię takie banały. Wciągają tak, że się nie można oderwać. Nad drugą częścią pół nocy przepłakałam. Wczoraj obejrzałam film i jakiś taki okrojony, pozmieniane kolejności scen, nie bardzo. No i Edwarda sobie inaczej wyobrażałam i Bellę. I o ile, do Edwarda się przyzwyczaiłam i pod koniec filmu zaczął mi się nawet podobać (i to może nawet bardzo, ale ciii. ta jego biel ), to Bella mi tam nie pasuje jakoś,dziwna ta aktorzyna.

Cytat:
a teraz jestem nie blada ale jasna, znajomi są zdziwieni moją wieeelką zmianą ale kocham bladą twarz i blond włosy
Ja nigdy nie byłam i mam ogromną nadzieję, ze nigdy nie pójdę
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:14   #4547
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ha ha, wiedziałam, że zostanę o to posądzona
Lubię, żeby kontrowersyjne były te wątki, które tylko czytam, a nie te, w których uczestniczę
nie umiem takich tylko czytać. wystarczy jeden post, który przegnie i musze skomentować xD tak samo mam jak oglądam film, nie ma 10 minut abym czegoś nie skomentowała.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kocham całą zmierzchową serię przeczytałam wszystkie części.
Również uwielbiam bladości... ale to od jakiegoś roku dopiero w gimnazjum chodziłam na solarium 3 razy w tygodniu i teraz nie mogę patrzeć na swoje stare zdjęcia (ogólnie wolałabym wymazać z pamięci moje lata gimnazjalne)
a teraz jestem nie blada ale jasna, znajomi są zdziwieni moją wieeelką zmianą ale kocham bladą twarz i blond włosy
Przeczytałam parę takich opinii i o mało nie wyrzuciłam pieniędzy na te książki. Przeczytałam wywiad z aktorką, zapoznałam się z fragmentami (narrację lepiej napisała by uzdolniona 17stka), zaczerpnęłam bardziej wiarygodnych opinii i obejrzałam film. Jak można tak zniszczyć wizerunek wampirów... -.-'' ramansidło wstrętne ;p

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja musiałam pokazać który konkretnie pierścionek chcę, ponieważ... ja nie lubię pierścionków Jak już coś nosiłam na palcu to była to jakaś zdobiona obrączka. Nienawidzę, jak mi coś wystaje na palcu. A mąż chciał mi podarować pierścionek na zaręczyny no to mu pokazałam taki zupełnie płaski, szeroki, z malutkimi cyrkoniami, przypominający właśnie bardziej obrączkę niż pierścionek .
mam to samo. chyba będę jak carrie z seksu w wielkim mieście nosić na łańcuszku ;P

btw co do solarki: ja w sumie lubię opaleniznę i lubię ciepełko, jestem jak jaszczurka muszę się wygrzewać nigdy nie chodziłam regularnie, ale jak mi brak ciepełka to wpadałam na 7 minutek i odrazu mam lepszy nastrój...
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”

Edytowane przez Nerchie
Czas edycji: 2009-06-08 o 19:17
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:15   #4548
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
pani jesien przekopuje sie przez ten wątek co polecilas i naparwde niektóre wypowiedzi sa takie a nie
Najbardziej rozwalił mnie tekst, że rodzaj pierścionka jest miarą miłości (im droższy, tym facet poważniej podchodzi do związku, ba, tym bardziej kocha). Jak również tekst, że pierścionek powinien kosztować minimum tyle, ile wynosi 3-krotna pensja faceta.

__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2009-06-08 o 19:16
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:16   #4549
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
A nie próbowałaś malować metalowych(nikielowych) części lakierem bezbarwnym? Moja siostra też ma uczulenie na nikiel, ale każde kolczyki przed założeniem(oczywiście, jeżeli nie są ze srebra lub złota ) maluje lakierem do paznokci i może normalnie chodzić
Ooo... no to muszę wypróbować Dzięki za radę Szkoda tylko, że najfajniejsze kolczyki już oddałam siostrze

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Mój pierścionek zaręczynowy jest ze srebra, wysadzany cyrkoniami, które uwielbiam
Ja miałam kiedyś pierścionek ze srebra z szafirami i cyrkoniami, ale był przecudny (tzn. jest, nadal go gdzieś mam), w kształcie diademu (nie umiem tego lepiej wytłumaczyć). Ale związek się rozpadł i został mi tylko pierścionek po nim. (Kiedyś go lubiłam nosić, nawet po rozstaniu, jakiś mój chłopak zapytał mnie kiedyś, co to właściwie za pierścionek. Powiedziałam mu (z szerokim uśmiechem): Zaręczynowy. Tak bardzo lubię go nosić! Mina tego chłopaka- bezcenna)

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
o ile się nie mylę to tzw. ruskie złoto to tombak- Cu+Zn
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tombak
Ooo. To dziwne. Mnie "ruskie złoto" kojarzy się ze złotem, które rodzina z Rosji do nas przywoziła i to było prawdziwe złoto, tyle, że czerwone.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 19:21   #4550
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ooo. To dziwne. Mnie "ruskie złoto" kojarzy się ze złotem, które rodzina z Rosji do nas przywoziła i to było prawdziwe złoto, tyle, że czerwone.
a moich okolicach tak zwykło mówić się właśnie na tombak. Co region to inna nomenklatura
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:26   #4551
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Najbardziej rozwalił mnie tekst, że rodzaj pierścionka jest miarą miłości (im droższy, tym facet poważniej podchodzi do związku, ba, tym bardziej kocha). Jak również tekst, że pierścionek powinien kosztować minimum tyle, ile wynosi 3-krotna pensja faceta.

to jak moj byl bezrobotny to nie bylby piescionek za wielki

osobiscie mnie rozbilo ze jak facet kupuje z cykoria to wiadomo ze nie mysli powaznie o związku a jak brylanty to juz tak
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:28   #4552
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ooo... no to muszę wypróbować Dzięki za radę Szkoda tylko, że najfajniejsze kolczyki już oddałam siostrze
Na pewno niektóre Ci pożyczy
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:53   #4553
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Najbardziej rozwalił mnie tekst, że rodzaj pierścionka jest miarą miłości (im droższy, tym facet poważniej podchodzi do związku, ba, tym bardziej kocha). Jak również tekst, że pierścionek powinien kosztować minimum tyle, ile wynosi 3-krotna pensja faceta.

Ehh... to mój niewidzialny pierścionek jest tak samo niewidzialny, jak miłość mojego Tż ostatnio...

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
a moich okolicach tak zwykło mówić się właśnie na tombak. Co region to inna nomenklatura
Bardzo możliwe
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:28   #4554
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ehh... to mój niewidzialny pierścionek jest tak samo niewidzialny, jak miłość mojego Tż ostatnio...

__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:40   #4555
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Ojjj, dawno mnie tu nie było. Wróciłam z Warszawy wczoraj, ale nie miałam już siły siąść do komputera, bo mieliśmy wypadek i najadłam się trochę strachu.
A Glorii niestety nie udało mi się zdobyć mimo że byłam już w Auchanie. Pewnie dział z kosmetykami jest na drugim piętrze, ale nie miałam już czasu tam iść.

Przejrzałam wszystkie zdjęcia włosów - Magdzia, Mona, świetne czuprynki .
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:46   #4556
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Ojj co się stało?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:47   #4557
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Wypadek?
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:56   #4558
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
mam to samo. chyba będę jak carrie z seksu w wielkim mieście nosić na łańcuszku ;P
Też dobry sposób.
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś pierścionek ze srebra z szafirami i cyrkoniami, ale był przecudny (tzn. jest, nadal go gdzieś mam), w kształcie diademu (nie umiem tego lepiej wytłumaczyć). Ale związek się rozpadł i został mi tylko pierścionek po nim. (Kiedyś go lubiłam nosić, nawet po rozstaniu, jakiś mój chłopak zapytał mnie kiedyś, co to właściwie za pierścionek. Powiedziałam mu (z szerokim uśmiechem): Zaręczynowy. Tak bardzo lubię go nosić! Mina tego chłopaka- bezcenna)

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość

osobiscie mnie rozbilo ze jak facet kupuje z cykoria to wiadomo ze nie mysli powaznie o związku a jak brylanty to juz tak
No i jakie to wszystko proste, prawda? Wystarczy spojrzeć jaki która ma pierścionek i od razu widać jak bardzo facet ją kocha... Żenada.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:59   #4559
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
No i jakie to wszystko proste, prawda? Wystarczy spojrzeć jaki która ma pierścionek i od razu widać jak bardzo facet ją kocha... Żenada.
Benek, to Ty się musisz koniecznie zastanowić nad sensem swojego małżeństwa, wszak otrzymałaś srebrny pierścionek na zaręczyny
Masz rację, żenada.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:04   #4560
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

O nie, zaręczyny. Znajdzcie mi najpierw kandydata na potencjalnego tżta, to o zareczynach i pierscionkach bede mogla z wami pogadac za... pare lat

moj ex sie zareczył, a ja dalej sama. masakrejszyn. Oczywiscie (bądź nie) ciesze se z jego szczescia, ale z drugiej strony to jakos tak dziwnie.
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.