Zielona Góra i oklice-łączmy się - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 19:23   #2911
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

ale się pogoda zepsuła, masakra :/

kma nie miałam tej bazy
ja generalnie ostatnio mało się maluję
Tylko puder sypki nakładam.

jeśli będę kiedyś jechać w podróż poślubną to albo do Rzymu albo na Kanary

ale Wam fajnieeeee, lalala
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:28   #2912
xxkochannkaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxkochannkaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sommerfeld
Wiadomości: 36
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Pogoda idealna na sesje !! Jak dla mnie

Podróż poślubna -> marzenie moje to gdzieś prywatna plaża domek i tydzień tylko z Nim wykorzystany na perwersje śniadania w łóżku i seanse filmów dla dorosłych w końcu trzeba z czegoś pobierać inspiracje

Wiem Wiem nieprzyzwoita jestem , ale to brat faceta tak na mnie działa
__________________

Facet powinien mieć
-> "Jaja ",poczucie humoru i zadowalać Kobiety (:





Można wyglądać bardzo sexy
bez udawania kociaka.
Silna kobieta jest dużo
bardziej interesująca niż laleczka
z idealnym noskiem.!!
xxkochannkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 09:49   #2913
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Z tą bazą miałam raz do czynienia, na pokazie makijażu. Na mojej skórze się sprawdziła ale że nie mam zbytnich problemów z cerą nie widziałam potrzeby kupować ale myślę, że skoro Tobie wcześniej się sprawdziła to będzie ok.

Gdybym to ja miała jechać w podróż poślubną gdzieś w Europie wybrałabym Grecję, Hiszpanię lub Francję. Dokładnie w takiej kolejności. A Ty kma1982 w jakiś państwach już byłaś?

Dziewczyny najprawdopodobniej pod koniec czerwca lecę do Bułgarii:jupi :
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:27   #2914
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Ja póki co Polskę zwiedzałam Byłam tylko w czechach i na Słowacji parę razy (w górach) no i w Niemczech. Tak jak mój Tż...dlatego więc postanowiliśmy, że po ślubie wyjedziemy gdzieś, choćbyśmy mieli wydać wszystką kasę...
Mi się marzy Grecja, Cypr, chociaż zaczęłam zastanawiać się nad Bułgarią, Chorwacją, krajami byłej Jugosławii...nie są takie oklepane...
zastanawiam się nad cenami...wiem, że najtańsze są Egipt i Tunezja, no ale odpadają...a kraje Europejskie w dobie kryzysu pewnie są dużo droższe
A jakie biuro wybrać? Macie coś sprawdzonego?
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:34   #2915
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

kma mysle, że obojetnie gdzie pojedziecie to i tak bedziecie zadowoleni

co do biura podrózy to nie mam jeszcze doświadczenia z zadnym.

marga ale fajnie

cholera, my z tztem chcielismy pojechac w tym roku na wycieczkę do okoła grecji, no ale sporo sie pozmieniało i nie pojedziemy :/
myslalam zeby pojechać do Anglii znowu na wakację, no ale nie chcę go po raz kolejny zostawiać na 3 mce :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 16:46   #2916
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
Ja póki co Polskę zwiedzałam Byłam tylko w czechach i na Słowacji parę razy (w górach) no i w Niemczech. Tak jak mój Tż...dlatego więc postanowiliśmy, że po ślubie wyjedziemy gdzieś, choćbyśmy mieli wydać wszystką kasę...
Mi się marzy Grecja, Cypr, chociaż zaczęłam zastanawiać się nad Bułgarią, Chorwacją, krajami byłej Jugosławii...nie są takie oklepane...
zastanawiam się nad cenami...wiem, że najtańsze są Egipt i Tunezja, no ale odpadają...a kraje Europejskie w dobie kryzysu pewnie są dużo droższe
A jakie biuro wybrać? Macie coś sprawdzonego?
Nie no Bułgaria i Chorwacja nie są takie drogie, a robią się coraz popularniejsze. Tak samo Czarnogóra. Powiem Ci, że trzeba po prostu odwiedzać różne strony internetowe i szukać okazji. Albo rezerwować duuużo wcześniej
A co do biura to najczęśniej jeźdzę z Juventura. Panie zawsze szukają mi czegoś fajnego, pogadają, doradzą. Zresztą ja tam jestem stały klient, a że wymagań nie mam strasznie dużych to jestem zadowolona. W podróż poślubną dobrze jest jechać z zaufanym biurem, popytaj najlepiej wśród koleżanek. W miarę możliwości też chętnie pomogę.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
kma mysle, że obojetnie gdzie pojedziecie to i tak bedziecie zadowoleni

co do biura podrózy to nie mam jeszcze doświadczenia z zadnym.

marga ale fajnie

cholera, my z tztem chcielismy pojechac w tym roku na wycieczkę do okoła grecji, no ale sporo sie pozmieniało i nie pojedziemy :/
myslalam zeby pojechać do Anglii znowu na wakację, no ale nie chcę go po raz kolejny zostawiać na 3 mce :/
Ja też miałam jechać do Angli czy gdzieś do pracy ale ekipa się wykruszyła... A Tobie na pewno też uda się coś zorganizować, cokolwiek zrobisz będzie dobrze


Boże co za pogoda nic mi się nie chce robić

A teraz i ja mam do was sprawę. Jak to jest z tym prawkiem. Żeby zacząć kurs muszę już mieć badania? Czy od razu po teorii mam egzamin wewn? Czy się na niego czeka? Jak tak to ile?
Proszę piszcie wszystko co wiecie bo chcę w końcu iść na kurs ale kompetnie nie wiem co i jak
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 17:35   #2917
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

marga to ja Ci napisze bo niedawno zdałam a wiec wybierasz sobie szkołę jazdy idziesz zapisujesz się na kurs masz jak dobrze pamiętam 30 godzin teori na 2 wykładzie przychodzi lekarz i robi wam badania oczywiście to jest fikcja w każdej szkole wyglada tak to ze lekarz cie pyta imie naziwsko co robisz czym sie zajmujesz czy chorujesz czy ostatnio bylas w szpitalu wypisuje ci swistek dajesz mu 50 zł i po wszystkim, póżniej chodzisz na wyklady z teori miedzy czasie wpłacasz pieniazki mozesz sobie rozlozyc na raty wtedy do podejscia do egaminu teoretycznego muszisz wszystko wplacic inaczej nie zapisza cie na egzamin po wykładach masz jazde juz pod koniec mozesz miec jazee zalezy od szkoły jezdzisz 30 godzin po ok. 20 godzinach instruktor ustala ci termin egzaminu 10 godzin zostawia na pare dni przed egzaminem ja osobiscie radze wyjezdzic 30 godzin i pozniej dokupic z 6 godzin przed egzaminem dokupienie godziny u mnie kosztowało ok.40 zł
zdanie egzaminu to juz tylko kwestia szczescia do egzaminatora i towarzyszy ruchu na drodze bo sa mendy i przyjaciele ktorzy widzac egzamin staraja ci pomoc np. jedzie przed toba zwykla L instruktor orientuje sie ze jedzie za nim egzamin to jedzie przed toba tak dlugo az egzaminator sie nie zorientuje i ci trasy nie zmieni im wiecej razy podchodzisz tym gorzej jak popelnisz jakis blad albo go nie popelnisz ia egzaminator bedzie sie upieral ze on ma racje a nie ty idz odrazu do dyrektora złorzyć skargę nastepny egazmin masz raczej zdany
I przedewszystkim nie bać się i nie zwracać na docinki egzaminatora a jesli twoj instruktor jest do dupy to odrazu zmien go bo nie ma wtedy sensu i wyjerzdzone godziny beda zmarnowane wiec zrob wywiad srodowskiowy albo idz do dobrej szkoly rankin jest na stronie wordu albo na gazecie lubuskiej znajdziesz zycze szczescia i powodzenia
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 07:06   #2918
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

co do podróży.. mi sie marzy Chorwacja naoglądałam się zdjec i chcę kiedys jechac... ale kiedy i co i jak jeszcze nie wiem

co do prawka..Oli juz w sumie wszystko opisała ja robiłam prawko w motorexie...tam od razu tez lekarza załatwiali i w trakcie wykładu wychodzilismy po 1 osobie do niego, i on tam pytania zadawał , kazał stać na 1 nodzie i dotykac np prawa reką czubka nosa takie badanie hehe.. i ja chyba nie płaciłam mu nic, bo motorex miał z nim umowe podpisaną...
z tego co wiem dobrze ucza w szkole jazdy "Kazio".. bardzo polecana szkoła.. siedzibe maja gdzieś niedaleko stadionu na sulechowskiej.
egzamin wewnetrzny z teorii miałam ostatniego dnia wykładów... i jak sie nie zdało teorii to nie wypuscili takiego delikwenta na jazdy..

ja wczoraj urzadziłam maraton po zg... kupiłam spodnie satynowe (jednak)..sukie nek jest peeeełno i świetne... ale jak mi sie jakas spodobała to albo numeru nie mieli, a jak mieli to leżała na mnie jak ...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:42   #2919
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Isi a co do tych spodni, na górę? kupiłaś już coś?


marga szczerze wspołczuję prawa jadzdy :/
ile nerwów mnie to kosztowało :/ podbnie jak chyba wszystkie nas tutaj :/
Oli już wszystko napisała więc nie będę się powtarzać
zapisz się jak najszybciej, żebyś już miała to z głowy.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 19:11   #2920
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Isi a co do tych spodni, na górę? kupiłaś już coś?


marga szczerze wspołczuję prawa jadzdy :/
ile nerwów mnie to kosztowało :/ podbnie jak chyba wszystkie nas tutaj :/
Oli już wszystko napisała więc nie będę się powtarzać
zapisz się jak najszybciej, żebyś już miała to z głowy.
górę juz mam.. w domku mam taka koszulę, z krótkim rekawem i paskiem przez talię.. taka w kratke zółto czarna z delikatnym połyskiem..wstawie potem foto...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 14:23   #2921
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Nooo pokaż się koniecznie

ale pogoda :/ głowa mi pęka :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 08:54   #2922
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
marga to ja Ci napisze bo niedawno zdałam a wiec wybierasz sobie szkołę jazdy idziesz zapisujesz się na kurs masz jak dobrze pamiętam 30 godzin teori na 2 wykładzie przychodzi lekarz i robi wam badania oczywiście to jest fikcja w każdej szkole wyglada tak to ze lekarz cie pyta imie naziwsko co robisz czym sie zajmujesz czy chorujesz czy ostatnio bylas w szpitalu wypisuje ci swistek dajesz mu 50 zł i po wszystkim, póżniej chodzisz na wyklady z teori miedzy czasie wpłacasz pieniazki mozesz sobie rozlozyc na raty wtedy do podejscia do egaminu teoretycznego muszisz wszystko wplacic inaczej nie zapisza cie na egzamin po wykładach masz jazde juz pod koniec mozesz miec jazee zalezy od szkoły jezdzisz 30 godzin po ok. 20 godzinach instruktor ustala ci termin egzaminu 10 godzin zostawia na pare dni przed egzaminem ja osobiscie radze wyjezdzic 30 godzin i pozniej dokupic z 6 godzin przed egzaminem dokupienie godziny u mnie kosztowało ok.40 zł
zdanie egzaminu to juz tylko kwestia szczescia do egzaminatora i towarzyszy ruchu na drodze bo sa mendy i przyjaciele ktorzy widzac egzamin staraja ci pomoc np. jedzie przed toba zwykla L instruktor orientuje sie ze jedzie za nim egzamin to jedzie przed toba tak dlugo az egzaminator sie nie zorientuje i ci trasy nie zmieni im wiecej razy podchodzisz tym gorzej jak popelnisz jakis blad albo go nie popelnisz ia egzaminator bedzie sie upieral ze on ma racje a nie ty idz odrazu do dyrektora złorzyć skargę nastepny egazmin masz raczej zdany
I przedewszystkim nie bać się i nie zwracać na docinki egzaminatora a jesli twoj instruktor jest do dupy to odrazu zmien go bo nie ma wtedy sensu i wyjerzdzone godziny beda zmarnowane wiec zrob wywiad srodowskiowy albo idz do dobrej szkoly rankin jest na stronie wordu albo na gazecie lubuskiej znajdziesz zycze szczescia i powodzenia
Dziękuję bardzo za ten post

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
co do podróży.. mi sie marzy Chorwacja naoglądałam się zdjec i chcę kiedys jechac... ale kiedy i co i jak jeszcze nie wiem

co do prawka..Oli juz w sumie wszystko opisała ja robiłam prawko w motorexie...tam od razu tez lekarza załatwiali i w trakcie wykładu wychodzilismy po 1 osobie do niego, i on tam pytania zadawał , kazał stać na 1 nodzie i dotykac np prawa reką czubka nosa takie badanie hehe.. i ja chyba nie płaciłam mu nic, bo motorex miał z nim umowe podpisaną...
z tego co wiem dobrze ucza w szkole jazdy "Kazio".. bardzo polecana szkoła.. siedzibe maja gdzieś niedaleko stadionu na sulechowskiej.
egzamin wewnetrzny z teorii miałam ostatniego dnia wykładów... i jak sie nie zdało teorii to nie wypuscili takiego delikwenta na jazdy..

ja wczoraj urzadziłam maraton po zg... kupiłam spodnie satynowe (jednak)..sukie nek jest peeeełno i świetne... ale jak mi sie jakas spodobała to albo numeru nie mieli, a jak mieli to leżała na mnie jak ...
Co do Chorwacji słyszałam, że lepiej jechać do Czarnogóry. Krajobrazy i pogoda podobne a ceny niższe.
Róznież dziękuję za informacje o szkołach jazdy

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Isi a co do tych spodni, na górę? kupiłaś już coś?


marga szczerze wspołczuję prawa jadzdy :/
ile nerwów mnie to kosztowało :/ podbnie jak chyba wszystkie nas tutaj :/
Oli już wszystko napisała więc nie będę się powtarzać
zapisz się jak najszybciej, żebyś już miała to z głowy.
Już się zapisałam wczoraj zaczęłam, i wykłady kończę od razu egzaminem z teorii. Jak na razie jestem wniebowzięta.

Lepiej się dziś czujesz?

Kma i jak przygotowania do podróży poślubnej? Znalazłam taki wątek o biurach podróży, może sie przyda
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93531
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...

Edytowane przez marga_zg
Czas edycji: 2009-06-02 o 08:56
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 10:46   #2923
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

marga to trzymam kciuki, żebyś szybko się uporała z tym prawkiem


Mi już dzis lepiej, co jakis czas jeszcze pobolewa mnie głowa, ale o niebo lepiej niż wczoraj

szczęście, że nie pada bo bym chyba zwariowała!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:47   #2924
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

co taka cisza?


__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:16   #2925
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

wszystkie zabiegane
ja własnie wróciłam z warkoli, zaraz lece zamówienia z Ori poroznosic... potem szybko wracam, konczę projekt i zabieram się za sprzatanie bo jutro goscie..
weekend mam wogóle pracowity... nie dośc ze teraz 2 dni wolne to i tak pracuję... a w niedziele targi są w Kalsku.. takze tez bedzie praca- jak anie tam to w ZG...ehh... ciekawe kiedy w koncu odzipne troche..
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 18:45   #2926
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość

Kma i jak przygotowania do podróży poślubnej? Znalazłam taki wątek o biurach podróży, może sie przyda
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93531
marga powodzenia i dzięki za link, zaraz obczaję

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
weekend mam wogóle pracowity... nie dośc ze teraz 2 dni wolne to i tak pracuję... a w niedziele targi są w Kalsku.. takze tez bedzie praca- jak anie tam to w ZG...ehh... ciekawe kiedy w koncu odzipne troche..
Jakie targi??

A ja na weekend jade do ZBaszynia porozwozic zaproszenia...W poniedziałek do poradni idziemy z Tżtem, muszę wymyślic jakąś temperaturę, bo wtedy ściemniłąm, że jestem w ciąży i koleś kazał mi kilka razy zmierzyc jaką będę miała temperaturę w ciąży
Orientujecie się jaką powinnam miec temperature w 10 tyg. ciąży?

Zamówiłam sobie koraliki Swarovskiego i zrobię sobie sama naszyjnik na ślub, stwierdziłam, że będzie taniej, bo takie naszyjniki ze swarków + kolczyki to ponad 200 zł, mnie to wyszło 76 zł z przesyłką a może jeszcze na jakąś bransoletkę mi zostanie... Chcę coś na wzór takiego naszyjnika jak w załączniku 1 (zdjęcia z BiałejMagii.pl) ale z przodem zakończonym taką łezką jak w zał. 2. Kolczyki coś w stylu 1 lub 2 ale chyba krótsze (bez perełek), bo dojdzie welon i malutki kwiatuszek we włosach i nie chcę żeby za dużo było....

A i jeszcze na all zamówiłam te buty po 14.99, które sątakie słynne na wizażu szare, rozm. 39, ale nie jestem pewna czy będą dobre bo czasem noszę 39 a czasem 40 i boję się że mogą byc za małe....najwyżej odsprzedam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eternity_crystal2.jpg (34,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zam_bagdad2.jpg (42,0 KB, 7 załadowań)
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:42   #2927
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

kma też sie zastanawiałam nad tymi butami, tylko, że dziewczyny pisały, że klapią :/ a ja nienawidze jak mu but klapie, więc narazie nie wzięłam, no ale jeszcze cały czas intesywnie myślę nad tym :P

pokaż koniecznie jak zrobisz sobie biżu


ja się pomału zaczynam przygotowywać do obrony, mam 25 :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:24   #2928
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Aga, bedziemy trzymac kciuki

Kma- biżu świetna, koniecznie sie pochwal rezultatami


a targi w kalsku to sa takie targi rolnicze... rosliny i inne takie ogrodowe rzeczy.. zwierzeta tez beda- fajna atrakcja dla maluchów..ale wiadomo jak to przy targach - stoiska z ciuchami itp też sie znajda

a co to za słynne buty za 14,99?? ja nic nie wiem... podacie link??
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 11:02   #2929
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

pojechaliśmy wczoraj z tżtem do Polkowic do aquaparku ale było faaaaajnie
ttylko wszystko mnie dziś boli :P

Isi, zaraz Ci podam linka,
net mi bardzo wolno chodzi i nie mogę się tam dostać :P

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Isi link do wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338222

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Isi link do wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338222
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 14:41   #2930
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Kochani, mam pytanie czy jest tu ktoś z Zielonej Góry lub okolic, kto ma małe samczyki szczurki do oddania (odsprzedania) w dobre ręce?
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:59   #2931
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
Kochani, mam pytanie czy jest tu ktoś z Zielonej Góry lub okolic, kto ma małe samczyki szczurki do oddania (odsprzedania) w dobre ręce?
ja nic nie wiem na ten temat

boję sie szczurów, szynszyli itp
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 18:48   #2932
Rinka
Przyczajenie
 
Avatar Rinka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Pozdrawiam wszystkie Zielonogórzanki
Rinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:29   #2933
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

odebrałam dzisiaj przesyłkę ze Swarovskimi, są śliczne, już się nie mogę doczekac kiedy zacznę działac

zainstalowałam sobie Sims 3 ale póki co nie wciągneło mnie

a i na naukach byliśmy z Tżtem, nawet fajnie było, bo prowadziła tylko żona tego kolesia co ostatnio i rozmawialiśmy na temat uczciwej kłótni...na początku chciała nas przepytac z naturalnych metod planowania rodziny, ale znow powiedzialam ze jestem w ciąży więc dała spokój...ogólnie fajnie było i tak na luzie...
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:27   #2934
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

hahaha kma kłamczucho


ja nigdy nie grałam w Simy ale planuję po obronie zacząc od 1 częsci
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:32   #2935
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

kma, wymówka widze skuteczna hehehe kłamczuszku Ty mały ja mam chyba za cienki komp na simsy ...

Rinka- witamy
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:43   #2936
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

ja nigdy nie grałam w żadne gr komputerowe, ale właśnie mam ochotę na simy
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:01   #2937
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

ja tam cały czas w cos gram jak mam wolną chwile... a z tym ostatnio kiepsko
w simsy to grałam juz ho ho hoooooooo .. tyle czasu temu.. wszystkie dodatki instalowałam jakie były do 1 czesci simów... 2 czesci juz nie instalowałam... bo nie było jeszcze wtedy do niej fajnych dodatków a potem nadeszła era nfs i simy poszły w odstawke...
a teraz to w jakies strategi czasem pomykam i zrecznosciówkę (ale taką w jaka grałam majac lat kilkanaście- przez sentyment bo fajna giera była)
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010





Edytowane przez Isis23
Czas edycji: 2009-06-08 o 21:02
Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:12   #2938
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

haahah Isssiii nie wiedziałam, że z Ciebie taki gracz

ja jedynie pasjansa układam
noo i jakiś czas temu namiętnie grałam w kulki

chociaz ostatnio tż przywiózł do mnie psp2 i graliśmy w jakieś bijatyki
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 09:09   #2939
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

Hej

Ja was później poczytam lekturę odrobię ostatnio nie miałam za bardzo czasu a teraz się uczę bo 15 ostatni egzamin i później dokończyć prace i obrona chyba 9 lipca mam taka nadzieję

A tak było w sobotę niezapomniane chwile ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4678f6e83c.jpg (130,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c200c05804.jpg (137,9 KB, 11 załadowań)
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 11:34   #2940
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Zielona Góra i oklice-łączmy się

A ja dzisiaj od 10 w domku, bo klimę nam w biurach montują i nie mamy warunków do pracy...jeszcze do lumpa wstąpiłam i kupiłam górę od stroju kąpielowego, jeansy rurki 3/4 House'a i takie wdzianko. Już się piorą

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
hahaha kma kłamczucho
Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
kma, wymówka widze skuteczna hehehe kłamczuszku Ty mały
wymówka skuteczna, ale potem miałam wyrzuty sumienia, że tak teraz gadamy apotem możemy miec problemy z np. zajściem w ciąży... mam nadzieje, ze nic nie wykrakałam...


Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
ja nigdy nie grałam w Simy ale planuję po obronie zacząc od 1 częsci
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
ja nigdy nie grałam w żadne gr komputerowe, ale właśnie mam ochotę na simy
Ja kiedyś grałam namiętnie w 1, potem zainstalowałam 2 i teraz do niej wróciłam. Mam dodatki: Ikea, H&M, zwierzaki (boskie), Światowe Życie, Na studiach.
Polecam zacząc od razu od 2 części, bo jedynka i tak różni się od dwójki sposobem budowania, sterowania Simem a grafiką nie powala, dwójka jest o wiele lepsza, po co tracic czas na 1 No i polecam używanie kodów ja wpisuje kody na kasę i żyję jak pączek w maśle, urządzam dom jak chcę, mam wszystko co najdroższe, nie chodze do pracy, a jak chodzę to tylko w celu rozwijania się, mam więcej czasu na rozrywkę, poznawanie innych Simów i opiekę nad dziecmi ( w najnowszym wcieleniu mam ich 6! i wszystkie w wieku przedszkolnym lub niemowlęcym-takie pragnienie miała moja Simka ).
A trójka póki co mnie nie urzekła, wydaje mi się, że jest mimo wszystko mało mebli, ubrań...a tak zapowiadali że będzie ich całe mnóstwo...
No ale może jeszcze się przekonam
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
chociaz ostatnio tż przywiózł do mnie psp2 i graliśmy w jakieś bijatyki
he, to mój kupił sobie XBoxa i mnie zmusza do grana=ia z nim w Mortal Kombat (tylko na to sie zgodziłam), GTA i inne głupoty...on jak odpali grę o 18 , to o 22 jeszcze nie ma dosyc muszę go stopowac

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Hej

Ja was później poczytam lekturę odrobię ostatnio nie miałam za bardzo czasu a teraz się uczę bo 15 ostatni egzamin i później dokończyć prace i obrona chyba 9 lipca mam taka nadzieję

A tak było w sobotę niezapomniane chwile ...
aż mi się łezka zakręciła...moje absolutorium było 3 lata temu
Ładnie wyglądałaś

Ok, lecę tworzyc biżu na ślub, bo zaraz Tż przyjdzie z pracy i będę musiała obiad robic
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.