Do filtromaniaczek:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-02, 11:54   #121
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Do filtromaniaczek:)

czesc
z emulsja avene +50 i mleczkiem+50 to jest problem nigdzie nie moge znalezc. Czy któras z Was znalazła moze jakis adres w necie gdzie mozna zamowic ? (nie krem avene)
To bedzie mam nadzieje najlepszy filtr dla mojej cery , przez pare dni wszystkie porównywałam , czytałam , dumałam i ....avene tylko nie ma
Na razie smaruje sie filtrem 15 z LRP Hydra....." ale to za malo choc filtry stabilne jak piszecie
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 12:07   #122
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Vivienna
Jeżeli jestem cały dzień w domu też mam używać filtrów?

padla odpowiedz ze tak, hm tylko nie wiem dlaczego
dziewczyny mozecie mi to wyjasnic ?
poczytalam troche o filtrach, wiem ze przenikaja przez szyby itp ze sa polecane przy pomieszczeniach klimatyzowanych i dlugiej pracy przy komputerze, ale jesli ktos tego nie robi to po co mu filtr na buzce w domu?

moj pierwszy bloker to emulsja vichy, jestem bardzo zadowolona ale przyznam ze uzywam tylko wtedy gdy wybywam z domku
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 12:32   #123
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Do filtromaniaczek:)

dobra, znalazlam juz podobny watek, poczytalam, w domu jednak filtra uzywac nie bede a jesli juz to lzejszego
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 13:51   #124
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez ka_ma
padla odpowiedz ze tak, hm tylko nie wiem dlaczego
dziewczyny mozecie mi to wyjasnic ?
poczytalam troche o filtrach, wiem ze przenikaja przez szyby
no to skoro wiesz, że promienie UVA przenikają przez szyby, to nie rozumiem Twoich wątpliwości? nie masz w domu okien? masz zasunięte żaluzje i siedzisz tylko przy sztucznym świetle?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 15:19   #125
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez justa79
no to skoro wiesz, że promienie UVA przenikają przez szyby, to nie rozumiem Twoich wątpliwości? nie masz w domu okien? masz zasunięte żaluzje i siedzisz tylko przy sztucznym świetle?
tak na marginesie to jażeniówki też emitują promieniowanie UVA
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 15:38   #126
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez justa79
nie masz w domu okien? masz zasunięte żaluzje i siedzisz tylko przy sztucznym świetle?
a wiesz ze jest w tym troche prawdy w moim pokoju podobno jest jak w grobowcu mam akwaria i czesto zaslony mam zasloniete, odslaniam juz jak slonce sobie pojdzie
tak na marginesie w sumie sama nie zauwazylam ze zadajac pytanie przy okazji sobie na nie odpowiedzialam hehe
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 20:16   #127
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Mam pytanie: po tych wszystkich postach wnioskuje ze nie moge na taki krem z filtrem nalozyc kremu matujacego? (wole dla pewnosci zapytac skoncu kto pyta wielbłądzi )
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 20:47   #128
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez _mina_
Mam pytanie: po tych wszystkich postach wnioskuje ze nie moge na taki krem z filtrem nalozyc kremu matujacego? (wole dla pewnosci zapytac skoncu kto pyta wielbłądzi )
to dobrze wniskujesz , filtr to ostatnia warstwa jaką nakładasz, ja aby się nie świecić stosuje puder, podobno skrobia też jest niezła
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 19:45   #129
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny mam krem firmy ViViean spf30, no i mam prośbę czy ktoś po składzie może mi coś więcej o nim powiedzieć, czy ma stabilne filtry?
podaję skład:
aqua, cetearyl alcohol,glycerin, isoamyl p-methoxycinnamate, titanium dioxide, aloe barbadensis, alumina, silica, sodium polyacrylate, butyl methoxydibenzoilmethane, phenylbenzimidazole sulfonic acid, sorbitol, vp/eicosene, copolymer, triethanolamine, tocopheryl acetate, sodium cetearyl, sulfate, dimethicone, propylene glycol, citric acid, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, propylparaben, butylparaben, magnesinum nitrate, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, parfum, disodium edta, bha, hydroxycitronellal, alpha isomethyl lonone, butylphenyl methylpropional, benzyl salicylate.
Uff strasznie dużo tych składników.
Krem jest polecany do stosowania na dzień przy kuracji kwasami.
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 23:24   #130
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez milgryf
Dziewczyny mam krem firmy ViViean spf30, no i mam prośbę czy ktoś po składzie może mi coś więcej o nim powiedzieć, czy ma stabilne filtry?
Z tego co wyczytałam na stronie: http://www.biochemiaurody.com/DzialSun/UV2.htm

titanium dioxide to filtr mineralny i jest fotostabilny
butyl methoxydibenzoilmethane to filtr chemiczny i nie jest fotostabilny, więc w sumie to juz nie wiem czy krem ma filtry stabilne czy nie Może ktos jeszcze wypowie sie na ten temat.
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 09:50   #131
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzięki !!
Ja próbuję dołączyć do osób które używają filtry, ale na razie ciężko mi to idzie. Próbowałam kremu Vichy 60 i czułam się z nim paskudnie. Natomiast krem Viviean całkowiecie się wchłania i pozostawia przyjemny mat, nie mam uczucia warstwy na twarzy. W opisie kremu jest tylko tyle że jest nawilżający na dzień i chroni przed promieniowaniem. Nie ma informacji czy jest to promieniowanie UVA czy UVB, czy jest dobry dla cer mieszanych. Ja niestety mimo że dużo czytam o zapychaczach, filtrach to jeszcze słabo się w tym poruszam.

milgryf
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 11:01   #132
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ja też próbuję stosowac filtry i też próbowałam Vichy 60, ale powiem szczerze, że mam problem z nalożeniem przepisowych 2 ml. Dziewczyny jak wy to robicie? Korzystając z tego, że wczoraj siedziałam cały dzień w domu i miałam czas więc próbowałam. Zmyłam twarz - odczekałam, nałożyłam serum z wit.C - odczekałam, nałożyłam filtr - odczekałam, nałożyłam potem drugą warstwę, ale to już nie chciało wchłonąc się w moją skórę, a na pewno nie były to 2 ml. Teraz zastanawiam się czy jest to wina Vichy czy może moja skóra nie jest po prostu w stanie takiej ilości wchłonąc, nie jest przesuszona. Dopiero od wczoraj zaczęlam używac ystheal, może po nim skóra się przesuszy trochę i jej właściwości wchłaniania zwiększą się?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 12:45   #133
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez milgryf
Dzięki !!
Ja próbuję dołączyć do osób które używają filtry, ale na razie ciężko mi to idzie. Próbowałam kremu Vichy 60 i czułam się z nim paskudnie. Natomiast krem Viviean całkowiecie się wchłania i pozostawia przyjemny mat, nie mam uczucia warstwy na twarzy. W opisie kremu jest tylko tyle że jest nawilżający na dzień i chroni przed promieniowaniem. Nie ma informacji czy jest to promieniowanie UVA czy UVB, czy jest dobry dla cer mieszanych. Ja niestety mimo że dużo czytam o zapychaczach, filtrach to jeszcze słabo się w tym poruszam.

milgryf
Vichy może zapychać. Są oczywiście osoby, którym służy, ale ja sie do nich nie zaliczam. Nie mam jakiejś okropnej skłonności do zapychania (wczesniej tylko Superdefense), ale po obu - krem i żel/mleczko Vichy SPF 60 - czułam się jak oblepiona folią i na drugi dzień dostałam potówek (coś w tym stylu).
Obwiniałam mleczko Avene, które nałożyłam następnego dnia po filtrach Vichy, ale podsumowując - stosuję mleczko nadal i nic mnie nie zapycha, a tamten incydent był w 100% spowodowany Vichy ponieważ miałam próbki, w tym jedną 7 ml i chciałam zużyć dzień po dniu, więc taki był efekt parodniowego stosowania Vichy u mnie.
A szkoda bo wchłanialność żelowego mleczka bardzo mi odpowiadała.

Trzeba próbować, ale przyznam się, że nie widziałam jeszcze opinii, coby mleczko lub emulsja Avene 50+ u kogoś powodowały wysyp. To coś znaczy, prawda..?
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 13:31   #134
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witam
Po lekturze Wizazu i BU zmieniłam diametralnie pielęgnację mojej skóry,tłustej, skłonnej do zanieczyszczeń. Po nocnym aplikowaniu najpierw effeclar k, potem acne derm cera pięknie wygładzona, oczyszczona. Jesli chodzi o filtry - jestem cały czas "na próbkach" i moge tylko powiedzieć, że mieszanka Photoderm 100 tonujacej i Photoderm 100 fluide to najlepsze rozwiazanie jakie dla siebie znalazłam. Oceniam tu wygląd i komfort użytkowania, bo ochrona oczywista. Dobrze się trzymają skóry, mieszajac obie można kontrolować stopień koloru - jednym słowem filtr i podkład w jednym.

Ostatnio szukając tańszej opcji testowałam przez tydzień żel vichy capital soleil ten do ciała 60. Tu tragedia, co przez noc zrobil dobrego acne derm to vichy 60 w dzień psuł, czyli zaczeły pojawiać się gule. Pod oczy sie nie nadaje, nie pielegnuje, wysusza delikatną skóre, robi sie ona szczypiaca. Czyżby titanium dioxide prawie na początku składu?

W każdym razie u mnie w aptece w Bydgoszczy znalazłam Avene emulsje 50 za równe 50 zł, tam też jest titanium dioxide ale pod koniec składu, chyba zaryzykuję. Próbek niet. Natomiast czytam tu, że nie powinna powodować "niespodzianek" a takze dobrze się sprawuje w okolicach oczu (?)
Pozdrawiam Was
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 06:20   #135
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez biedronka26
Witam
Po lekturze Wizazu i BU zmieniłam diametralnie pielęgnację mojej skóry,tłustej, skłonnej do zanieczyszczeń. Po nocnym aplikowaniu najpierw effeclar k, potem acne derm cera pięknie wygładzona, oczyszczona. Jesli chodzi o filtry - jestem cały czas "na próbkach" i moge tylko powiedzieć, że mieszanka Photoderm 100 tonujacej i Photoderm 100 fluide to najlepsze rozwiazanie jakie dla siebie znalazłam. Oceniam tu wygląd i komfort użytkowania, bo ochrona oczywista. Dobrze się trzymają skóry, mieszajac obie można kontrolować stopień koloru - jednym słowem filtr i podkład w jednym.

Ostatnio szukając tańszej opcji testowałam przez tydzień żel vichy capital soleil ten do ciała 60. Tu tragedia, co przez noc zrobil dobrego acne derm to vichy 60 w dzień psuł, czyli zaczeły pojawiać się gule. Pod oczy sie nie nadaje, nie pielegnuje, wysusza delikatną skóre, robi sie ona szczypiaca. Czyżby titanium dioxide prawie na początku składu?

W każdym razie u mnie w aptece w Bydgoszczy znalazłam Avene emulsje 50 za równe 50 zł, tam też jest titanium dioxide ale pod koniec składu, chyba zaryzykuję. Próbek niet. Natomiast czytam tu, że nie powinna powodować "niespodzianek" a takze dobrze się sprawuje w okolicach oczu (?)
Pozdrawiam Was
Emulsja avene pod oczy bomba. Ona wogóle świetnie nawilża i pielęgnuje skórę. Masz szczęście, że ją namierzyłaś bo jest trudno dostępna. Ja na twoim miejscu bym brała bez zastanowienia, jeśli ci nie podejdzie to pewnie znajdą się na nią chętne wizażanki.
Pozdrawiam.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 06:25   #136
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

A ja jeszcze z innej beczki, ale do filtromaniaczek oczywiście. Kupiłam wczoraj okulary przeciwsłoneczne u optyka, pełne spektrum ochrony UVA/UVB. Myślę, że teraz jest najlepszy okres na taką inwestycję, sklepy czyszczą półki przed wiosenno-letnią kolekcją. Swoje okulary kupiłam z 30% zniżką i jestem bardzo zadowolona , choć tanie nie były .
Skóra pod oczami to rzecz hiperważna, zwłaszcza jak 30 zbliża się wielkimi krokami, sam bloker chyba nie oddali wizji zmarszczek. No i oko też się tak nie męczy kiedy jest chronione przed promieniami słonecznymi.
Także dziewczyny czas zajrzeć do optyka.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 06:46   #137
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kate, ma rację, przed sezonem będzie taniej.
Ja już w listopadzie polowałam na okulary, po tym jak wczesną jesienią zniweczyłam przez własną głupotę moje ulubione Gucci Pozostało jedynie piękne etui..
Jednak wtedy nic nie znalazłam odpowiedniego - nie było wyboru po prostu.
Moim zdaniem okulary w pełni lata są ważniejsze nawet niż krem (jeśli chodzi o okolice oczu).
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 07:38   #138
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
nie widziałam jeszcze opinii, coby mleczko lub emulsja Avene 50+ u kogoś powodowały wysyp
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...96&postcount=2
Szkoda, ze probek nie ma na lekarstwo
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 08:57   #139
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Do filtromaniaczek:)

ja myslicie ta seria avena+50 została wycofana , bedzie zmieniona? czy poprostu jeszcze nie przyszedł "sezon" filtrów i rzuca dopiero ...w maju?
Niektórzy chronia sie tylko latem ( hm tak jak ja kiedys.. )
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-06, 11:45   #140
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Pitipel
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...96&postcount=2
Szkoda, ze probek nie ma na lekarstwo
Piti, akurat próbki tej emulsji stosunkowo łatwo jest dostać, nie to, co BioDermy
Najbardziej ochoczo zaopatrują w nie panie w aptece w Carrefourze Wileńskim.

Kacha, też się już nad tym zastanawiałam, ale nie wycofali, tylko czekają do wiosny Obleciałam chyba wszystkie apteki i wszędzie słyszałam, że mają wylącznie spf 20 albo po prostu "Nie ma, bo nie ma zbytu"
Ja już drugi tydzień czekam na swoją emulsję, ale w mojej aptece powiedzieli, że hurtownia musi zebrać większe zamówienie czy coś takiego

Edytowane przez Sandija
Czas edycji: 2006-02-06 o 11:47 Powód: zły nick;)
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 12:40   #141
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez !violet!
Ja też próbuję stosowac filtry i też próbowałam Vichy 60, ale powiem szczerze, że mam problem z nalożeniem przepisowych 2 ml. Dziewczyny jak wy to robicie? Korzystając z tego, że wczoraj siedziałam cały dzień w domu i miałam czas więc próbowałam. Zmyłam twarz - odczekałam, nałożyłam serum z wit.C - odczekałam, nałożyłam filtr - odczekałam, nałożyłam potem drugą warstwę, ale to już nie chciało wchłonąc się w moją skórę, a na pewno nie były to 2 ml. Teraz zastanawiam się czy jest to wina Vichy czy może moja skóra nie jest po prostu w stanie takiej ilości wchłonąc, nie jest przesuszona. Dopiero od wczoraj zaczęlam używac ystheal, może po nim skóra się przesuszy trochę i jej właściwości wchłaniania zwiększą się?
We mnie filtry generalnie kiepsko się wchłaniają, więc ja odpuszczam sobie rano dodatkowe warstwy na twarzy, bo lepiej zrezygnować z serum z witaminą C, a nałożyć dużo filtra.
Krem dodatkowy, nawilżający kładę tylko w okresach dużego przesuszenia.
I faktycznie czekam aż pierwsza warstwa się wchłonie, zanim położę drugą warstwę filtra, ale tylko w przypadku D-P, bo emulsję Avene trzeba kłaść całą od razu, inaczej robią się smugi i kluski na twarzy.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 12:44   #142
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Do filtromaniaczek:)

czytalam opinie ze mleczko avene od emulsjii a.(oprócz objetosci) niczym sie nie rózni? To prawda? Bo jesli tak to faktycznie juz lepiej mleczko (lioton) kupic.
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 14:10   #143
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kacha30
czytalam opinie ze mleczko avene od emulsjii a.(oprócz objetosci) niczym sie nie rózni? To prawda? Bo jesli tak to faktycznie juz lepiej mleczko (lioton) kupic.
faktycznie, nie różnią się w zasadzie niczym, z wyjątkiem stosunku pojemność:cena
z początku myślałam, że kolorem, ale odcień identyczny taki lekko kremowy.Wchłanialność - może minimalnie mleczko lepiej, po emulsji zostaje więcej białej poświaty i mazajów
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 16:14   #144
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Też mam ochotę na to mleczko, ale niestety dostępność żadna na razie. Może wiosną będzie lepiej.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 16:22   #145
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Potwierdzam. mam i to i to [emulsje i mleczko] i mleczko wypada korzystniej. aczkolwiek z emulsji tez jestem zadowolona.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 16:26   #146
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Crumb, LV czy chodzi wam o mleczko do ciała Aveve? I ono jest takie samo jak emulsja do twarzy 50? (którą uwielbiam )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 16:30   #147
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kajol
Crumb, LV czy chodzi wam o mleczko do ciała Aveve? I ono jest takie samo jak emulsja do twarzy 50? (którą uwielbiam )
Tak, do ciała, pojemność 100ml Z tymże mleczko ma jak dla mnie lżejszą konsystencję [to akurat na plus].
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 16:39   #148
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Do filtromaniaczek:)

[quote=Kacha30]ja myslicie ta seria avena+50 została wycofana , bedzie zmieniona? czy poprostu jeszcze nie przyszedł "sezon" filtrów i rzuca dopiero ...w maju?
Niektórzy chronia sie tylko latem ( hm tak jak ja kiedys.. )[/quot
Ja na cale szczescie jeszcze mama zapas. Ale pytalam sie w zaprzyjaznionej aptece, tak przy okazji, jak sprawa wyglada i dowiedzialam sie, ze przed majem nie wpuszczaja wysokich filtrow na rynek, i nawet produkcji jeszcze nie zaczeli na nasze potrzeby
knotie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 16:49   #149
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ja tydzień temu kupowałam mleczko i emulsję i obydwa produkty były ze "swieżej" dostawy, także nie wycofali. Może w Twojej aptece jeszcze nie "sezon", w innych flitry są dostepne cały rok.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 17:40   #150
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Do filtromaniaczek:)

no tak , to do przewidzenia było , ze apteki jeszcze nie zamawiaja blokerów ale....dzis moj Męzunio znalazł emulsje. Mleczka jeszcze nie ma. Co moge o niej powiedziec - malusia 50ml , posmarowałam na próbe , na dłoni, to raczej matowa sie wydaje ale na gebusi pewnie bedzie inaczej.
Jesli któras mieszka blisko new sacza do maszerwac do "Europy"
pozdr
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.