Prawiczek, a niedziewica - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 21:26   #541
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze obecnie nie przyciagam zbyt nieszanujacych sie dziewczyn Ale niedziewice mnie lubia
Facet, Ty masz poważny problem ze sobą, czy ten wątek do czegoś prowadzi

z jednej strony piszesz, że kompletnie nie masz powodzenia, ani u dziewic, ani u niedźwiedzic.
z drugiej strony pojawia się wpis, że jednak niedźwiedzice cię lubią.
najpierw piszesz, że nie masz czym zainteresować dziewczyny, ubolewasz, że nie będziesz dla niej zbyt 'ostry', rozrywkowy.
poźniej jednak stwierdzasz, że jesteś na imprezach duszą towarzystwa, obsypujesz panienki żarcikami i ogółem do grzecznych chłopców się nie zaliczasz.

BĄDŹ KONSEKWENTNY W SWOICH ZEZNANIACH

no cóż, chyba tym tematem poprawiam sobie humor w trakcie sesji, innego wytłumaczenia nie znajdę
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:30   #542
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Bo ja jestem taki po prostu A to, ze mnie lubia, to nie znaczy, ze jestem dla nich pociagajacy
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:31   #543
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

wcześniej stwierdziłeś, że kilku musiałeś dać kosza. zdecydujesz się w końcu?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:35   #544
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Ale i tak nie mam na tyle powodzenia, na tyle ile bym chcial. Pewnie z 99.9% dziewczynom sie nie podobam
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:37   #545
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość

Superchic(k), tez tak uwazam, ale bujniejsza przeszlosc dziewczyny juz moze byc bolesna nieco dla prawiczka
Wszystko zależy od nastawienia Może po prostu myśl o przyszłym związku bardziej w kategoriach uczucia i miłości niż seksu. Bo widzę, że Twój jedyny problem w zasadzie tyczy się tylko tej sfery życia. Nawet jeśli ona będzie doświadczona, to nie sądzę, żeby Twoje dziewictwo stanowiło dla niej jakiś problem. Wydaje mi się, że faceci trochę inaczej podchodzą do stosunku z dziewicą - podświadomie wcielają się w rolę nauczyciela, który musi dziewczynę wszystkiego nauczyć. Nie sądzę aby Twoja przyszła kobieta również chciała stanąć na wysokości takiego zadania . Więc uważam, że Twoja cnota nie będzie miała żadnego znaczenia. Poradzisz sobie

Chyba że chodzi o sam fakt tego, że dziewczyna posiadała wielu partnerów seksualnych (wybaczcie, wątek czytałam pobieżnie )... Miała do tego prawo, jeśli była w porządku i nikogo tym nie krzywdziła. Tym bardziej więc nie powinieneś rozliczać jej z jej przeszłości.
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:39   #546
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Ale i tak nie mam na tyle powodzenia, na tyle ile bym chcial. Pewnie z 99.9% dziewczynom sie nie podobam
no cóż, masz tyle latek i jeszcze nie wiesz, że nie wszystko co chcemy - mamy? ;]
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:40   #547
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Superchic(k, chodzi o sam fakt tych wieleu partnerow
to by znaczylo, ze ma zupelnie inne podejscie ode mnie to seksu
uwazam, ze jako prawiczek zasluguje na dziewczyne, co az tak wiele nie "nagrzeszyla"
a jak dziewczyna miala wielu partnerow to raczej prawiczka tez nie chce
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 21:43   #548
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Zamiast tutaj się użalać powinieneś zacząć rozglądać się za jakąś przyszłą partnerką, bo my Ci tu na pewno jej nie znajdziemy
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:46   #549
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Jeszcze musze nad soba sporo pracowac zeby zaczac szukac kobiety
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:49   #550
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Jeszcze musze nad soba sporo pracowac zeby zaczac szukac kobiety
Ja dalej nie rozumiem nad czym Ty chcesz pracować ? Chyba nie chodzi Ci o cerę?
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:54   #551
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Superchic(k, chodzi o sam fakt tych wieleu partnerow
to by znaczylo, ze ma zupelnie inne podejscie ode mnie to seksu
uwazam, ze jako prawiczek zasluguje na dziewczyne, co az tak wiele nie "nagrzeszyla"
a jak dziewczyna miala wielu partnerow to raczej prawiczka tez nie chce
Radziłabym się zastanowić... To że dziewczyna przed potencjalnym związkiem z Tobą miała innych partnerów w tym także seksualnych skreśla ją automatycznie z Twojej listy? Dlaczego pozbawiasz ją prawa do własnej przeszłości? Chcesz, aby ona była dziewicą tylko dlatego, żeby Cię broń Boże nie pobiła doświadczeniem? Życzę powodzenia w poszukiwaniach w takim razie
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 22:14   #552
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Chodzi mi ogolnie o pewnosc siebie,charakter, sposob bycia, ale tez o tradzik. Rowniez chce miec lepsza prace, wziasc sie ponownie za prawko itp zeby miec lepsza samoocene
Ja bym mogl byc z niedziewica, ale taka o podobnym podejsciu do mnie, ktora uznaje seks tylko z milosci, a nie taka co spala z 10 facetami i z wiekszoscia dla zabawy i z czystej ochoty na seks
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 22:19   #553
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Chodzi mi ogolnie o pewnosc siebie,charakter, sposob bycia, ale tez o tradzik. Rowniez chce miec lepsza prace, wziasc sie ponownie za prawko itp zeby miec lepsza samoocene
Ja bym mogl byc z niedziewica, ale taka o podobnym podejsciu do mnie, ktora uznaje seks tylko z milosci, a nie taka co spala z 10 facetami i z wiekszoscia dla zabawy i z czystej ochoty na seks
To co Ty chcesz zacząć szukać dziewczyny jak będziesz miał 30 lat ?
Przecież dziewczyna jak ma coś do Ciebie poczuć to poczuje i przynajmniej będziesz pewny, że jest z Tobą nie dlatego, że masz prawko dobrą pracę czy piękna cerę. Ja Ci mówię nie ma na co czekać
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 22:55   #554
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Najpierw chce sam w sobie widziec faceta pociagajacego dla kobiet, rowniez pod wzgledem seksualnym. Chcialbym zeby moja kobieta widziala we mnie ciacho dla siebie

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Gorzej by bylo jakbym do tego czasu zaczal lysiec... Slyszalem opinie, ze jak lysawy, lysiejacy facet podrywa fajna laska to dla wielu osob jest to dosc komiczny i zalosny widok :/ W ogole mi zal dziewczyn, ktore np. twierdza, ze chlopak ktory ma zakola jest dla nich zerem, ale z drugiej strony maja do tego prawo i nikt nie moze im zabronic posiadac tego prawa
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 22:57   #555
BadHuman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

A mnie sie wydaje ze poprostu niepowinnes dyskutowac Zwłaszcza ze pań jest tutaj dużo wiecej i zawsze coś znajdą Daj sobie lepiej spokoj
BadHuman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 08:21   #556
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Tutaj z paniami calkiem milo sie dysktuje i kloci :P
Porownania z bylymi sie tez troche boje, ale bardziej tego, ze kiepsko bym ogolnie wypadl (to i dziewica by rzeczowo ocenila)
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 09:18   #557
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez BadHuman Pokaż wiadomość
A mnie sie wydaje ze poprostu niepowinnes dyskutowac Zwłaszcza ze pań jest tutaj dużo wiecej i zawsze coś znajdą Daj sobie lepiej spokoj
taaaa,nas jest więcej i zagłuszymy chłopaka.
lepiej schowaj sie w domu w szafie,zamiast pogadać o swoich wątpliwościach.niech problemy urosną do granic możliwości,a wtedy tylko sobie w łeb strzelić.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 11:47   #558
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Czasem do niektorych problemow sie lepiej nie przyznawac dla dobra wlasnego...
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:03   #559
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Czasem do niektorych problemow sie lepiej nie przyznawac dla dobra wlasnego...
uważasz,że lepiej żyć w strachu?
każdy człowiek ma wiele watpliwości,jednak rozmowa potrafi zdziałać cuda.
a tko wie więcej na temat zachowań i upodobań kobietmjak nie my kobiety?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 13:26   #560
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Tutaj akurat jest internet, natomiast w realnym zyciu nigdy bym sie nie przyznal do rzeczy, ktore tu pisalem

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Sam jednak nie wiem, czemu cos takiego jak przeszlosc seksualna kobiet wywoluje we mnie tak smutne, przykre, przerazajace, nieprzyjemne skojarzenia
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:01   #561
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Tutaj akurat jest internet, natomiast w realnym zyciu nigdy bym sie nie przyznal do rzeczy, ktore tu pisalem

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Sam jednak nie wiem, czemu cos takiego jak przeszlosc seksualna kobiet wywoluje we mnie tak smutne, przykre, przerazajace, nieprzyjemne skojarzenia
pewnie daletego,bo nie dałeś się ponieść teraźniejszości i przyszłości.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:24   #562
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Mam nadzieje, ze jak poznam ta odpowiednia to te mysli mina...
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:22   #563
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

"Najpierw chce sam w sobie widziec faceta pociagajacego dla kobiet, rowniez pod wzgledem seksualnym. Chcialbym zeby moja kobieta widziala we mnie ciacho dla siebie"

beznadziejne, po prostu beznadziejne...
tak niewiele wiesz o kobietach, że doprawdy nie wiem jak zamierzasz "stworzyć siebie" takiego, zeby być pociągającym. używasz słowa "kobiety", jakbyśmy były wszystkie takie same, i jak gdyby istniał jeden słuszny wzorzec pociągającego mężczyzny do którego trzeba dązyć...

doprawdy, trudno uwierzyć, że masz tyle lat, ile piszesz. jedyne, co wyziera z Twoich wypowiedzi, to tak totalne zakompleksienie, że uniemożliwiające normalne zycie. wciąż próbujesz przypodobać się komuś i od czyjegoś zdania uzależniasz swoją wartość. na zawsze pozostaniesz nieszczęśliwym człowiekiem, bo nikt poza tobą samym nie będzie w stanie dać Ci poczucia własnej wartości. pojawiło się tu wcześniej zdanie, że wszystkie problemy rozwiążą się, kiedy tylko będziesz miał dziewczynę. nic bardziej mylnego. w każdą relację z kimkolwiek wejdziesz ty sam, taki jakim teraz jesteś, niezmieniony, zakompleksiony, niepewny i niewyżyty (cóż, potrzeba seksu jest naturalna, trudno się dziwić twoim fantazjom. a na marginesie uważam, jak jedna z dziewczyn, że jak już dojdzie do pierwszego razu, będziesz zbyt przerażony, żeby myśleć o fantazjach). wracając do głównego toku wywodu - w każdą relację wejdziesz ze swoimi nierozwiązanymi problemami i nie ma co naiwnie marzyc, że dziewczyna rozwiąże wszystko. bo nie rozwiąże.
musisz głęboko zastanowić się nad sobą. z tych wszystkich wypowiedzi trudno stwierdzić, kim jesteś. przebija z nich poza, która różni się, w zależności od tego, komu odpisujesz. jesteś nieszczęśliwym człowiekiem. a najgorsze jest to, że jesteś nieszczęśliwy na własne życzenie. naprawdę chcesz zmienić siebie? swoje życie? to zrób to. nie chowaj się za wymówkami. nie odkładaj wszystkiego na potem i nie myśl, że zmiany zachodzą bez trudu.

wciąż nam piszesz o jakiś zewnętrznościach, które to mają przyciągnąć lub odepchnąć kobiety. łysienie, prawo jazdy, dobrze płatna praca, studia, ubrania, tryb zycia, bla bla bla. dobrze wiesz, że to wszystko nie jest tak istotne, ale chowasz się za tymi wymówkami, żeby móc nie zyć w pełni.

jesteś człowiekiem. wartościowym człowiekiem. jak każdy człowiek. zasługujesz na miłość. zasługujesz na szczęście. zastanów się, dlaczego pozbawiasz się tego wszystkiego? spójrz na świat takim, jakim on rzeczywiście jest. zobacz na wszystkich ludzi, którzy w swojej istocie są tacy sami, jak ty - wszyscy dążymy do szczęścia.

uwierz w siebie. zacznij żyć naprawdę, a nie chowaj się za pozorami.

może to zbytnia generalizacja, ale myślę, że prawdziwa. kobiety nie szukają bogaczy, macho, szpanerów, pięknych, brzydkich, biednych, etc. szukają mężczyzn, którzy kochają i szanują samych siebie. bo tylko tacy mężczyźni umieją kochać i szanować kobiety. działa to oczywiście w obie strony.

przepraszam za ilość tekstu i za jego filozoficzność. nie mogłam zatrzymać się tylko na powierzchni twojego pisania. mam nadzieję, że weźmiesz sobie to wszystko do serca, lub chociaż spróbujesz nad tym pomyśleć.

pozdrawiam,
pataszon

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze jak poznam ta odpowiednia to te mysli mina...
nie miną. bo one nie zalezą od tego, kogo poznasz. i że w ogóle poznasz. one są, bo taki masz teraz sposób myślenia. bez całkowitej zmiany sposobu myślenia nic nie minie, nie poprawi się.

i w zasadzie to na serio sądzę, że mógłbyś się udać do jakiejś poradni. z pewnymi rzeczami człowiek sam sobie nie poradzi

Edytowane przez pataszon
Czas edycji: 2009-06-11 o 15:25 Powód: dopisek
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:35   #564
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

pataszon, dzieki, staram sie nad tym wszystkim pracowac, ale zmiany nie zachodza od razu

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Poza tym jak dziewczyna nie jest dziewicą, to nie chodzi o sam fakt, że to zrobił z facetem, tylko też o to, że mogli to robić setki razy, na wszystkie możliwe sposoby, w najrozmaitszych pozycjach, ona mogła mu kilka razy w tygodniu robić loda, mogli mieć anal dziesiątki razy, mogli to robić w najrozmaitszych miejscach, ona mogła się drzeć jak poparzona z rozkoszy i wszystko to mogło wyglądać jak jeden wielki film dla dorosłych, więc na pewno ma mnóstwo przeżyć i wspomnień. Moglbym byc z taka dziewczyna, bo jest to przebolenia, ale mimo wszystko nie jest to dla mnie obojetne.
P.S. Nie dla każdego chłopaka dziewczyna, która miała anal i jakiś facet jej wkładał palce do tyłka jest szczytem marzeń
Trochę przerażające jest też to, że dziewczyna może mówić, że miała jednego partnera, a tak naprawdę to jeszcze z kilkoma pieściła się nago

Edytowane przez jestem przed
Czas edycji: 2009-06-11 o 17:04
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 17:48   #565
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

to juz zaczyna byc jak w tym powiedzonku "gadał dziad do obrazu, a obraz ani razu"
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:10   #566
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
[/COLOR]Poza tym jak dziewczyna nie jest dziewicą, to nie chodzi o sam fakt, że to zrobił z facetem, tylko też o to, że mogli to robić setki razy, na wszystkie możliwe sposoby, w najrozmaitszych pozycjach, ona mogła mu kilka razy w tygodniu robić loda, mogli mieć anal dziesiątki razy, mogli to robić w najrozmaitszych miejscach, ona mogła się drzeć jak poparzona z rozkoszy i wszystko to mogło wyglądać jak jeden wielki film dla dorosłych, więc na pewno ma mnóstwo przeżyć i wspomnień. Moglbym byc z taka dziewczyna, bo jest to przebolenia, ale mimo wszystko nie jest to dla mnie obojetne.
P.S. Nie dla każdego chłopaka dziewczyna, która miała anal i jakiś facet jej wkładał palce do tyłka jest szczytem marzeń
Trochę przerażające jest też to, że dziewczyna może mówić, że miała jednego partnera, a tak naprawdę to jeszcze z kilkoma pieściła się nago
żałosne to już, naprawdę.
ja rozumiem, że już dawno te nagromadzone z wcześniejszych lat hormony powinny znaleźć ujście. i może znajdź im jakieś ujście, bo jak tak dalej pójdzie, jedyną rzeczą, o której będziesz myslał i mówił, będzie seks.

zmiany nie zachodzą od razu. ale zacznij coś w tym kierunku robić.
ręce opadają.
brak mi już słów.
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:15   #567
jestem przed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 201
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Ale nie jest tak latwo znalezc udany zwiazek, a zyjac bez kobiety jeszcze pare lat moge sie stac wyalienowanym nieudacznikiem, ktory nawet nie bedzie mial motywacji do dokonczenia prawa jazdy, znalezenia porzadnej pracy i usamodzielnienia sie
jestem przed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:16   #568
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
Ale nie jest tak latwo znalezc udany zwiazek, a zyjac bez kobiety jeszcze pare lat moge sie stac wyalienowanym nieudacznikiem, ktory nawet nie bedzie mial motywacji do dokonczenia prawa jazdy, znalezenia porzadnej pracy i usamodzielnienia sie
Ja Ciebie nierozumiem, dlaczego masz żyć bez kobiety jeszcze parę lat, już się rozglądaj za dziewczyną i nie czekaj z tym, aż zrobisz prawo jazzdy, pozbędziesz się trądziku, znajdziesz świetną pracę itd.
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:22   #569
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez jestem przed Pokaż wiadomość
pataszon, dzieki, staram sie nad tym wszystkim pracowac, ale zmiany nie zachodza od razu

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Poza tym jak dziewczyna nie jest dziewicą, to nie chodzi o sam fakt, że to zrobił z facetem, tylko też o to, że mogli to robić setki razy, na wszystkie możliwe sposoby, w najrozmaitszych pozycjach, ona mogła mu kilka razy w tygodniu robić loda, mogli mieć anal dziesiątki razy, mogli to robić w najrozmaitszych miejscach, ona mogła się drzeć jak poparzona z rozkoszy i wszystko to mogło wyglądać jak jeden wielki film dla dorosłych, więc na pewno ma mnóstwo przeżyć i wspomnień. Moglbym byc z taka dziewczyna, bo jest to przebolenia, ale mimo wszystko nie jest to dla mnie obojetne.
P.S. Nie dla każdego chłopaka dziewczyna, która miała anal i jakiś facet jej wkładał palce do tyłka jest szczytem marzeń
Trochę przerażające jest też to, że dziewczyna może mówić, że miała jednego partnera, a tak naprawdę to jeszcze z kilkoma pieściła się nago
Oj, człowieku - jesteś mocno przegięty na punkcie seksu - za mocno. Zamiast po prostu go uprawiać - co jest jedną z najbardziej naturalnych spraw i naprawdę nie ma co tego demonizować, robić z tego wielkiego halo, Ty filozofujesz, rozwijasz jakieś - nie zawsze jak widać zdrowe - fantazje, dywagujesz i się głupio nakręcasz. Ludzie robią ze sobą w łóżku (i poza nim) mnóstwo rzeczy, ale co z tego? I czemu jakaś dziewczyna, która nie ma kawałka błony, ma od razu mieć bóg wie jakie doświadczenia za sobą? A nawet jeśli ma, to co Tobie do tego? Jaki Ty masz w tym interes? Anal, zoofilia i co jeszcze? Myślisz, że większość ludzi nie wiadomo jakie eksperymenty robi?

Przerażające są tylko Twoje brudne myśli na temat seksu, przerażające jest robienie przez Ciebie z czegoś pięknego, naturalnego i normalnego, czegoś brudnego, złego i zniekształconego. Ale to Ty masz problem, nie inni. Nie patrzysz na kobietę jako na całość, a uprzedmiotawiasz ją i defragmentujesz - na tyłek, na piersi, na pochwę etc. Twój największy problem to brak szacunku do kobiet, takiego prawdziwego, a nie wyuczonego i to, że jakieś swoje kompleksy, dziwne myśli przenosisz wyłącznie na grunt seksu i tutaj wypatrujesz źródła problemów. A źródło Twoich problemów jest moim zdaniem całkiem gdzie indziej. Może po prostu nie kobieta jest Ci pisana i podświadomie przed tym się bronisz...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:31   #570
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Prawiczek, a niedziewica

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Ja Ciebie nierozumiem, dlaczego masz żyć bez kobiety jeszcze parę lat, już się rozglądaj za dziewczyną i nie czekaj z tym, aż zrobisz prawo jazzdy, pozbędziesz się trądziku, znajdziesz świetną pracę itd.
A niech sobie żyje bez

Bo ja zaczynam współczuć takiej, która się nieopatrznie zwiąże z facetem mającym obsesję na punkcie tego, co ludzie ze sobą robią/robili w łóżku i zastanawiającego się w kółko jakie to perwersje tam wyczyniali

Zgadzam się z Doris, że autor ma problem i to niekoniecznie z brakiem doświadczenia, ale raczej z nadmiernym skupianiem się na tej sferze i jakimś jej dziwnym wypaczaniem.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-06-11 o 18:32
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.