gdzie kupić biżuterię w internecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 11:50   #1
Elwirka B
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Smile

gdzie kupić biżuterię w internecie


Witam wszystkich,

Proszę o poradę, gdzie i jak najlepiej kupić biżuterię w internecie? Z góry dziękuję za pomoc. W markowych sklepach są bardzo wysokie ceny...

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2009-06-12 o 12:27
Elwirka B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:01   #2
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

No nie mogę, za głupie nas masz?
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:13   #3
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Dokładnie. Bez przesady.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:14   #4
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

To ja odpowiem i niech ten temat zostanie zamknięty raz na zawsze.
1.Allegro
2.Galerie internetowe:Pakamera,Wylę garnia,Modna,Decobazaar,A rsneo,Trendymania,Kuferar t i inne.Wystarczy wpisać hasło w google.
3.Wizaż-Katalog Rękodzieła

Ps.a stronę podlinkowaną usuwam.Komu mamy wystawić fakturę za reklamę?
__________________
nasze wymianki

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2009-06-12 o 12:16 Powód: edit
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:17   #5
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

joanna a czy zauważyłaś że to reklama jest?

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

o już zauważyłaś
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:31   #6
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

hihi no po czasie zauważyłam.Wątek niech zostanie,gdyby się jednak okazało,że rzeczywiście ktoś nie wie gdzie kupić biżuterię
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:59   #7
EmiliaWolska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Czyli należy kierować się tylko tym co mówi google?

hmmmm, a może jednak powiecie gdzie można pewnie kupić? Na allegro tylko śmieci.. zobaczcie sobie czego najwięcej ludzie kupują.

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
To ja odpowiem i niech ten temat zostanie zamknięty raz na zawsze.
1.Allegro
2.Galerie internetowe:Pakamera,Wylę garnia,Modna,Decobazaar,A rsneo,Trendymania,Kuferar t i inne.Wystarczy wpisać hasło w google.
3.Wizaż-Katalog Rękodzieła

Ps.a stronę podlinkowaną usuwam.Komu mamy wystawić fakturę za reklamę?
EmiliaWolska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 20:22   #8
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Cytat:
Napisane przez EmiliaWolska Pokaż wiadomość
Czyli należy kierować się tylko tym co mówi google?

hmmmm, a może jednak powiecie gdzie można pewnie kupić? Na allegro tylko śmieci.. zobaczcie sobie czego najwięcej ludzie kupują.
Podano tutaj nazwy SIEDMIU galerii. Każda z nich ma w ofercie kilkanaście tysięcy pozycji. To zbyt mała podpowiedź?

clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 21:09   #9
kanalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 39
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Cytat:
Napisane przez Elwirka B Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

Proszę o poradę, gdzie i jak najlepiej kupić biżuterię w internecie? Z góry dziękuję za pomoc. W markowych sklepach są bardzo wysokie ceny...
Pytanie roooku :P...
__________________
pilates: 2x
step: 1x
fat burning: 1x
wf ;]: 1x
cwiczenia w domku: 2x

=codziennie cos
kanalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 07:54   #10
EmiliaWolska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

A jakoś nie znajduję tam markowych produktów WKruk, Yes, Apart...


Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Podano tutaj nazwy SIEDMIU galerii. Każda z nich ma w ofercie kilkanaście tysięcy pozycji. To zbyt mała podpowiedź?

EmiliaWolska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 08:15   #11
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Bo te markowe produkty to znajdziesz w markowych salonach ww jubilerów.
W galeriach jest rękodzieło
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 09:00   #12
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Cytat:
Napisane przez EmiliaWolska Pokaż wiadomość
A jakoś nie znajduję tam markowych produktów WKruk, Yes, Apart...
no nie znajdziesz. znajdziesz najprawdopodobniej coś ładniejszego . można zajrzeć do wątku 'śmiechostki biżuteryjne' - czasem są pokazywane cuda takich markowych sklepów za jakże przyjemną cenę
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 09:00   #13
EmiliaWolska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Smile Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

A Lewanowicz a można kupić....

Przykład:
http://24artykuly.pl/e-biznes/bizute...-w-anka-bizpl/

Wiecie gdzie pozostałych można znaleźć? Chciałabym sprawdzone linki do profesjonalnej biżuterii.

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Bo te markowe produkty to znajdziesz w markowych salonach ww jubilerów.
W galeriach jest rękodzieło
EmiliaWolska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 09:44   #14
romawalasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Tak, można dostać markowe wyroby w internecie. Nawet te spotyknae w YES, KRUK, LEWANOWICZ ... :
http://www.

Ja kupiłam tam kolczyk i korale i jestem bardzo zadowolona. Porównałam u WKruk i Lewanowicza i jest to samo!

Cytat:
Napisane przez EmiliaWolska Pokaż wiadomość
A Lewanowicz a można kupić....

Przykład:
http:/

Wiecie gdzie pozostałych można znaleźć? Chciałabym sprawdzone linki do profesjonalnej biżuterii.

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2009-06-13 o 18:01 Powód: usunięcie linków-reklamy
romawalasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 09:47   #15
EmiliaWolska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Dziękuję bardzo za pomoc!!!!!

Cytat:
Napisane przez romawalasek Pokaż wiadomość
Tak, można dostać markowe wyroby w internecie. Nawet te spotyknae w YES, KRUK, LEWANOWICZ ... :
http://www.

Ja kupiłam tam kolczyk i korale i jestem bardzo zadowolona. Porównałam u WKruk i Lewanowicza i jest to samo!

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2009-06-13 o 18:11 Powód: usunięcie reklamy
EmiliaWolska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 10:16   #16
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Cytat:
Napisane przez romawalasek Pokaż wiadomość
Tak, można dostać markowe wyroby w internecie. Nawet te spotyknae w YES, KRUK, LEWANOWICZ ... :
http://www

Ja kupiłam tam kolczyk i korale i jestem bardzo zadowolona. Porównałam u WKruk i Lewanowicza i jest to samo!
Reklama na forum jest płatna.

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2009-06-13 o 18:11 Powód: usunięcie reklamy z cytatu
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 11:06   #17
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Tjaaa..... Najpierw pytanie o Kruka i YES, a potem link do jakichś aukcji na Allegro i to do jednej konkretnej osoby. Och jak uroczo, och jak przyjemnie.

A aukcje to klasyczny "prawie jak Kruk". Albo idziesz do Kruka i chcesz coś OD KRUKA, albo kupujesz coś na Allegro i nie udawaj, że to "to samo".

Coś jak tutaj



A jakościowo - jeśli nie chodzi o wyroby typowo jubilerskie - w galeriach z rękodziełem można znaleźć o wiele lepsze i ciekawsze rzeczy. Bo ten słynny Kruk też ma dużo biżuterii robionej jak handmade. To tak tytułem wyjaśnienia dla osób myślących.

I cała wymiana zdań między osobą z 1 postem i z 4 postami wszystkie w tym wątku.

Jeżeli chce się siebie "przypadkiem" zareklamować na jakimś forum, to trzeba trochę sprytu. Zakładanie, że ludzie bywający na forum to łosie o inteligencji łyżki cedzakowej, które bez problemów kupią taką "wymianę uwag" jest....khm...nieco naiwne
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 11:14   #18
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Tjaaa..... Najpierw pytanie o Kruka i YES, a potem link do jakichś aukcji na Allegro i to do jednej konkretnej osoby. Och jak uroczo, och jak przyjemnie.

A aukcje to klasyczny "prawie jak Kruk". Albo idziesz do Kruka i chcesz coś OD KRUKA, albo kupujesz coś na Allegro i nie udawaj, że to "to samo".


A jakościowo - jeśli nie chodzi o wyroby typowo jubilerskie - w galeriach z rękodziełem można znaleźć o wiele lepsze i ciekawsze rzeczy. Bo ten słynny Kruk też ma dużo biżuterii robionej jak handmade. To tak tytułem wyjaśnienia dla osób myślących.

I cała wymiana zdań między osobą z 1 postem i z 4 postami wszystkie w tym wątku.

Jeżeli chce się siebie "przypadkiem" zareklamować na jakimś forum, to trzeba trochę sprytu. Zakładanie, że ludzie bywający na forum to łosie o inteligencji łyżki cedzakowej, które bez problemów kupią taką "wymianę uwag" jest....khm...nieco naiwne

Chciałam się zgodzić z przedmówczynią
Ja tutaj czegoś nie rozumiem i mi też "pachnie" reklamą.
No albo chcecie markę i mieć coś od Kruka,albo nie. Za markę się płaci. A jak chcecie coś "podobnego" to znajdziecie i za gorsze z plastiku i metalu. Moim zdaniem to jest bez sensu. Dawanie linku do kogoś na allegro, kto nie ma bizu znanych marek tylko skądś tam wytrzaśnięte. To czego w końcu szukacie?
Dwa. Kruk czy coś w ten deseń ma biżuterię robioną w taki sam sposób w jaki my to robimy - szpilka, koralik i bigiel.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:11   #19
ayumi88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zabrze/Poznań
Wiadomości: 710
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Dla mnie ten temat to zawoalowana reklama.
To beznadziejnie głupie.Jak się chce coś od Kruka,to się idzie do salonu Kruka i po sprawie.A że markowa biżuteria jest droga...to oczywiste chyba?Za markę się płaci.Moim zdaniem,jak ktoś chce pakować sporo kasy,to albo się decyduje na markę,albo na biżuteryjne arcydziełko.Lepsze to drugie.W dodatku na tym forum zdecydowanie jest bardzo,bardzo dużo dziewczyn,które robią rzeczy bez porównania z Krukiem lepsze,a przede wszystkim,nie znajdziesz swojej pary kolczyków w każdym salonie...To chyba na plus,prawda?
ayumi88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 12:26   #20
EmiliaWolska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Lightbulb Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Droga koleżanko, czy wiesz co to "markowa biżuteria"? To jest oferta producentów tylko pod nazwą, dostępna w salonie. Droga, bo płacisz za utrzymanie sklepu i reklamy.... A przecież jak dobrze poszukasz to znajdziesz to samo i wśród znajomych na spotkaniu czujesz się wspaniale, bo nikt Ci nie powie że masz tanie kiepskie kolczyki, czy korale, czy inną biżuterię....

Cytat:
Napisane przez ayumi88 Pokaż wiadomość
...Jak się chce coś od Kruka,to się idzie do salonu Kruka i po sprawie.A że markowa biżuteria jest droga...to oczywiste chyba?Za markę się płaci.....
EmiliaWolska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:27   #21
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Cytat:
Napisane przez ayumi88 Pokaż wiadomość
a przede wszystkim,nie znajdziesz swojej pary kolczyków w każdym salonie...To chyba na plus,prawda?
Wiesz, czasem też chodzi o to, żeby to były TE kolczyki TAKIE JAK w TYM salonie

Cytat:
Napisane przez EmiliaWolska Pokaż wiadomość
Droga koleżanko, czy wiesz co to "markowa biżuteria"? To jest oferta producentów tylko pod nazwą, dostępna w salonie. Droga, bo płacisz za utrzymanie sklepu i reklamy.... A przecież jak dobrze poszukasz to znajdziesz to samo i wśród znajomych na spotkaniu czujesz się wspaniale, bo nikt Ci nie powie że masz tanie kiepskie kolczyki, czy korale, czy inną biżuterię....
No nie do końca. Kruk (i jemu podobni, z tej półki) nie jest tylko "skupywaczem" gotowej biżuterii, którą sprzedaje pod własną marką. Ma swoje projekty, i ewentualnie robienie ich zleca różnym ludziom/firmom, z prostej przyczyny - outsourcing jest opłacalny. Ale to nie to samo o czym piszesz.

A że "tanie kiepskie kolczyki" najłatwiej znaleźć na Allegro to druga sprawa.

Aha, i jeszcze jedno: wsród jakich ludzi Ty się obracasz, że "na spotkaniu czujesz się wspaniale, bo nikt Ci nie powie że masz tanie kiepskie kolczyki".... strasznie to pretensjonalne :/

Owszem, na pierwszy rzut oka trudno odróżnić Kruka od "niemarkowego" jubilera, no chyba, że ktoś ma ich katalog w małym palcu. Ale przecież oferta małych jubilerów też jest w porządku, i nie rozumiem zupełnie dlaczego tak się upieracie przy tym, żeby to było "jak Kruk". Jak Cię nie stać na markę, to idź do niemarkowego jubilera i ok. Też mają fajne pomysły i dobrą biżuterię. Ale podkreślanie, żeby to było "to samo", podkreślanie, że ma być "takie jak Kruk" etc. już pachnie torebkami z logo Prady kupowanymi na Allegro za 100zł....

Edytowane przez clementinne
Czas edycji: 2009-06-13 o 12:36 Powód: żeby było w jednym poście :)
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:39   #22
romawalasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

A może byś tak postarała się znaleźć odpowiedź? Nie rób proszę buraków z ludzi, że tej samej, czyli robionej dla markowych sklepów biżuterii nie można kupić gdzieś indziej.

Krytykować i szukać teorii spiskowych to każdy potrafi...

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Tjaaa.....


---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

A co powiesz na te korale Lewanowicza, kupiłam w internecie i sprawdziłam: 100% Lewanowicza, włącznie z metką...

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Wiesz, czasem też chodzi o to, żeby to były TE kolczyki TAKIE JAK w TYM salonie

...
romawalasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:47   #23
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Cytat:
Napisane przez romawalasek Pokaż wiadomość
A co powiesz na te korale Lewanowicza, kupiłam w internecie i sprawdziłam: 100% Lewanowicza, włącznie z metką...
No ok. Tylko po pierwsze, nowe czy używane.

Dwa, jest coś takiego jak produkt drugiej kategorii (z jakiegoś powodu nie dopuszczony do sprzedaży w salonach - bo odprysk, niedoróbka, krzywo - czasem to jest istotne, a widzi się to jak wie się na co patrzeć), jest coś takiego jak biżuteria, która jest wzorem, albo była używana w czasie robienia katalogów, zdjęć reklamowych, pokazów, albo leżała na wystawie ileś tam czasu etc. I to wszystko nie jest sprzedawane jako 100% wartościowy produkt, tylko gdzieś tam "od tyłu" jako druga klasa. A takich "troszkę używanych" rzeczy w tej branży jest dużo. W odzieżowej również - można znaleźć na Allegro duzo ubrań, które słuzyły jako wzory, ubrań z pokazów etc. A też nie każdy jest na tyle uczciwy, żeby informować, że to 2kl.

Edytowane przez clementinne
Czas edycji: 2009-06-13 o 12:50
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 12:56   #24
romawalasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Cool Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

NOWE, oryginalnie, brak jakichkolwiek zadrapań, śladów 2kl.

Co musi być jeszcze spełnione aby ten sam produkt był tym samym produktem?

Myślicie, że dla wybranych marek małej liczby sklepów są oddzielne fabryki/wytwórcy? Bardzo proszę o realizm. Wszystko jest wykonane przez jednego producenta.

Markowe sklepy to marka, czy producent? Widział ktoś takie fabryki?

Zejdźmy na ziemię i
spróbujmy podać godne zaufania propozycje i odpowiedzi.

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
No ok.
romawalasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:08   #25
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Cytat:
Napisane przez romawalasek Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o realizm. Wszystko jest wykonane przez jednego producenta.
Yyyyyyyyy....no to już jest teoria spiskowa.

Jaki to producent, jeden, który robi biżuterię dla (przynajmniej) całej Polski?

(na pewno jest na liście 100 najbogatszych, i to w pierwszej 20-tce, biorąc pod uwagę ceny w tej branży)

Przed chwilą zaczynałam Cię rozumieć - chodziło o to, że mały jubiler też może mieć fajne rzeczy i nie trzeba do tego znanej marki - ale po tej teorii spiskowej wymiękłam....

Nie jest tajemnicą, że ubrania Prady i Zary pochodzą z jednej fabryki, owszem. I jest wiele takich przykładów. Ale twierdzenie, że WSZYSTKO przez JEDNEGO to już lekkie przegięcie....

A że 2 klasę nie zawsze można od razu rozpoznać (liczy się też cała droga danej rzeczy) to już druga sprawa.

PS: A odróżnianie marki od produktu, czym jest marka jako taka, to już zupełnie inna bajka, nie da się tego sprowadzić do fabryki.

Edytowane przez clementinne
Czas edycji: 2009-06-13 o 13:10
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:30   #26
ayumi88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zabrze/Poznań
Wiadomości: 710
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Cytat:
Napisane przez EmiliaWolska Pokaż wiadomość
Droga koleżanko, czy wiesz co to "markowa biżuteria"? To jest oferta producentów tylko pod nazwą, dostępna w salonie. Droga, bo płacisz za utrzymanie sklepu i reklamy.... A przecież jak dobrze poszukasz to znajdziesz to samo i wśród znajomych na spotkaniu czujesz się wspaniale, bo nikt Ci nie powie że masz tanie kiepskie kolczyki, czy korale, czy inną biżuterię....
Owszem,tylko pod nazwą.Płaci się na meteczkę,której i tak przy biżuterii nie nosisz i za marże,dokładnie.Tylko,że ja wychodzę z założenia,że tania biżuteria musi być kiepska,natomiast nie raz i nie dwa,w śmiechostkach były podawane wyjątkowo kiepskie i wcale nietanie prace z salonu Kruka chociażby...

[QUOTE=clementinne;1273813 3]Wiesz, czasem też chodzi o to, żeby to były TE kolczyki TAKIE JAK w TYM salonie
Tak,zgodzę się z tym clementinne,ale poprę Cię też,że często mniejsi jubilerzy mają prace dużo ciekawsze niż sieciowe salony...

Ale i tak nikt mi nie udowodni wyższości wyrobów jubilerskich nad rękodziełem.No przykro mi,ja nie z tego gatunku^^
ayumi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 15:04   #27
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Cytat:
Napisane przez romawalasek Pokaż wiadomość
NOWE, oryginalnie, brak jakichkolwiek zadrapań, śladów 2kl.

Co musi być jeszcze spełnione aby ten sam produkt był tym samym produktem?

Myślicie, że dla wybranych marek małej liczby sklepów są oddzielne fabryki/wytwórcy? Bardzo proszę o realizm. Wszystko jest wykonane przez jednego producenta.

Markowe sklepy to marka, czy producent? Widział ktoś takie fabryki?

Zejdźmy na ziemię i
spróbujmy podać godne zaufania propozycje i odpowiedzi.
A ty z branży jesteś co by się znać czy to 2-ga klasa czy nie??

Myślę, że Tak KRUK, czy APART płaci za to żeby na allegro nie było identycznych wzorów w dużo niższej cenie i myślę również, że Marka nie oznacza tylko metki, ale stojących za nią ludzi znających się na rzeczy i prawie robi dużą różnicę. Sięgając po Markową biżuterię tudzież ze znanego źródła, artystyczną mam pewność co do gwrancji i ewentualnej naprawy produktu Allegro nie jest dla mnie wyznacznikiem i wątpliwa jest dla mnie jakość tych rzeczy często przecież się zdaża że zdjęcie sobie produkt sobie .
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 15:58   #28
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

Cytat:
Napisane przez lubomirka Pokaż wiadomość
Myślę, że Tak KRUK, czy APART płaci za to żeby na allegro nie było identycznych wzorów w dużo niższej cenie .
Nawet nie tyle płaci, co chroni - każdy ich projekt jest ich autorskim projektem i biada temu, kto zacznie to kopiować i na tym zarabiać. Na przykład słynny "Jedyny" Kruka (zaręczynowy) nawet w nazwie ma "R" (zarejestrowany znak handlowy).
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 17:53   #29
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: gdzie kupić biżuterię w internecie

zastanowiło mnie jedno.Co za zbieg okoliczności,że romawalasek i EmiliaWolska w jednakowy (nietypowy) sposób cytują wypowiedzi.I co się okazuje?Oba nicki piszą z tego samego IP.Żegnam

Ps.Dzięki podlinkowaniu aukcji administracja będzie wiedziała komu wystawić fakturę
Edit.Zamykam wątek,bo jak widać daje popis tylko spamerom.
__________________
nasze wymianki

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2009-06-13 o 18:10 Powód: edit
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.