Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 20:26   #661
chudsza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 750
GG do chudsza
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cześć dziewczyny! od jutra zaczynam turbo bo zależy mi na pozbyciu się tego okropnego tłuszczyku. Serdecznie zapraszam na www.chudsza.blog.pl gdzie będę umieszczała swoje zdjęcia oraz motywowała sama siebie do dalszego odchudzania. Pozdrawiam
chudsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 21:10   #662
virgo87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 210
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez aga300 Pokaż wiadomość
tak jem w nocy jak za dnia czyli zawsze jadlam dwa posilki
wlasnie zjadlam na obiadek lososia z grilla i orzeszki o jeny ale mnie ponioslo do kibelka... moze mi ktos wytlumaczy czemu powinno sie zajadac orzeszki?
Skoro w nocy jadałaś tak jak w dzień to Twój organizm jest już przyzwyczajony do takiego trybu życia, wiec wydaje mi się że dietka powinna zadziałać.

3mam kciuki Ja o 19.00 zjadłam mój ostatni "turbowy" posiłek.. jutro rano wskakuje na wagę zobaczymy co to będzie!
virgo87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 22:17   #663
aga300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

VIRGO az jestem ciekawa ile zrzucilas jesli bedziesz dumna z siebie to napisz mi czy kurczowo trzymalas sie dietki ok? ja wlasnie o 21 skonczylam swoj posilek a byla to cukinia duszona oczywiscie z warzywkami mowie wam alez mi brzuch wywalilo
aga300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 06:14   #664
chudsza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 750
GG do chudsza
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

no to zaczynam, własnie idę na śniadanko czyli parę brzskwiń i truskawki. Potem muszę lecieć szybko na zakupy bo cienko u mnie z potrzebnymi produktami. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze dzisiaj troszkę chociaż pobiegać
chudsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 06:28   #665
Atinta
Przyczajenie
 
Avatar Atinta
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 5
GG do Atinta Wyślij wiadomość przez MSN do Atinta
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Hej Wam
Dzisiaj mój drugi dzień z Turbo
Waga wróciła mi do 91kg!!! Jupi ciesze sie ogromnie. Zaraz mykam na sniadanko.
A czy można zamieniać posiłki?
Atinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 07:00   #666
chudsza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 750
GG do chudsza
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez Atinta Pokaż wiadomość

A czy można zamieniać posiłki?
Tak, można bez problemu zamieniać.
chudsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 07:58   #667
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

patrze że wszystkim dietka idzie dobrze

już nie mogę się doczekać aż znowu ją zacznę ..
przed weekendem zaczynać nie będę

virgo87 i jak tam Twoja waga ?
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 08:10   #668
virgo87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 210
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez aga300 Pokaż wiadomość
VIRGO az jestem ciekawa ile zrzucilas jesli bedziesz dumna z siebie to napisz mi czy kurczowo trzymalas sie dietki ok? ja wlasnie o 21 skonczylam swoj posilek a byla to cukinia duszona oczywiscie z warzywkami mowie wam alez mi brzuch wywalilo
Hej wiec dzisiaj się zważyłam i wyszło 2,1 kg mniej. Szczerze mówiąc to myślałam, że uda mi się więcej zrzucić bo jeśli chodzi o rozmiary to wróciłam do tych, które miałam przed przytyciem, wtedy ważyłam 55kg a teraz po diecie 57. Myślę, że to że jestem cięższa przy tych samych rozmiarach może być spowodowane tym, że mam lepiej niż wtedy rozwinięte mięśnie więc głowa do góry dziewczyny, ta dieta na prawdę działa Mój niezbyt wysoki wynik może wiązać się też z tym, że miałam niewiele do zrzucenia a wiadomo, że to jest trudniejsze i kg nie chcą tak spadać. A co do grzeszków to piłam dość sporo kawy z mlekiem i raz zdarzyło mi się trochę popcornu podjeść od mojego chłopaka.

3mam za was wszystkie kciuki i życzę wspaniałych efektów Może za jakiś czas znowu dołączę do grona turbowiczek
virgo87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 08:14   #669
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez virgo87 Pokaż wiadomość
Hej wiec dzisiaj się zważyłam i wyszło 2,1 kg mniej. Szczerze mówiąc to myślałam, że uda mi się więcej zrzucić bo jeśli chodzi o rozmiary to wróciłam do tych, które miałam przed przytyciem, wtedy ważyłam 55kg a teraz po diecie 57. Myślę, że to że jestem cięższa przy tych samych rozmiarach może być spowodowane tym, że mam lepiej niż wtedy rozwinięte mięśnie więc głowa do góry dziewczyny, ta dieta na prawdę działa Mój niezbyt wysoki wynik może wiązać się też z tym, że miałam niewiele do zrzucenia a wiadomo, że to jest trudniejsze i kg nie chcą tak spadać. A co do grzeszków to piłam dość sporo kawy z mlekiem i raz zdarzyło mi się trochę popcornu podjeść od mojego chłopaka.

3mam za was wszystkie kciuki i życzę wspaniałych efektów Może za jakiś czas znowu dołączę do grona turbowiczek
każdy kilogram to wielki sukces .
gratuluje
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 09:04   #670
virgo87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 210
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Dziękuję eMisss niby nie wiele ubyło ale czuję się o niebo lepiej

Nawet nie wiecie dziewczyny jaką straszną mam ochotę na jakiegoś grilla albo imprezkę. Spotkać się z ludźmi, pogadać, pośmiać.. wypić piwko albo coś mocniejszego! No zobaczymy co to będzie. Ogólnie to będę się starała dalej jeść po 6 posiłków i małe porcje bo bardzo mi to odpowiada tylko teraz już bez ograniczeń z produktami.. zobaczymy czy żaden kilogram nie wróci..

Pozdrowionka dla wszystkich
virgo87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:42   #671
niezapomniana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 617
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Witam dziewczynki
Ja narazie muszę zawiesić swoją dietkę turbo... powodami nie będę was zanudzać.. w przyszłym tygodniu mam zamiar wrócić do niej. Oczywiście nadal jadam 5-6 posiłków dziennie, ale już nie zgodnie z zaleceniami. W poniedziałek obrona! potem wracam znów. Ja po 2 dniach schudłam 1 kg i mam nadzieję, że mi nie wróci. Trzymam za was kciuki! Do napisania niebawem
__________________
"Do sukcesu nie ma żadnej windy... trzeba iść po schodach"
niezapomniana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 13:56   #672
Beatka186
Przyczajenie
 
Avatar Beatka186
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Witam, dzisiaj mój ósmy dzień. I ups. Zjadłam rano, od razu po moim warzywnym śniadanku kawałek ciasta. Ale już nie mogłam się opanować. Jednak diety nie przerywam. Mam nadzieję, że do końca już uda mi się wytrwać bez żadnych wpadek.
Beatka186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 16:11   #673
aga300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

czesc dziewczyny mam pytanie czy stosujac diete moge codziennie zmieniac sobie godziny? tzn.np w poniedzialek zaczynac od 6... a we wtorek np od 8....czy tak moze byc? czy musze miec wyznaczone te same godziny przez 10 dni? doradzcie prosze i napiszcie jak u was jest z tymi godzinami ok? tak wiec czekam na jakakolwiek od was odpowiedz:jup i::jupi : : jupi:
aga300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:39   #674
doona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

hehe Virgo87, chyba kazda z nas przez to przechodzi. Czasem chce sie to rzucic, ale pomysl to tylko 10 dni a jakie niesamowite efekty moga byc Warto wytrwac ;-)))
doona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 20:20   #675
virgo87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 210
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez doona Pokaż wiadomość
hehe Virgo87, chyba kazda z nas przez to przechodzi. Czasem chce sie to rzucic, ale pomysl to tylko 10 dni a jakie niesamowite efekty moga byc Warto wytrwac ;-)))
Masz rację warto! Ja pierwszy dzień bez dietki i już się meczę.. muszę przyznać, że teraz mam za duży wybór produktów i muszę myśleć czy mogę to jeść czy nie, czy jak na 6 posiłków moja porcja nie jest za dużo. Z tymi produktami z diety to przynajmniej wiedziałam, że są bezpieczne i wiedziałam konkretnie co będę jadła.. teraz to za dużo kombinowania.. nie zdziwię się jak wrócę do Turbo o wiele szybciej niż planowałam... na prawdę przypadła mi do gustu tak jak i Wy.. chce dietować, żeby dalej być w Waszym gronie
virgo87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 22:10   #676
Ruski Pionier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
GG do Ruski Pionier
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

hej Dziewczyny!
mam już dietę Turbo u siebie, więc wypadałoby się za nią wziąć^^ tylko mam kilka wątpliwości...
bardzo proszę o wstawienie Waszych konkretnych jadłospisów na kilka dni. niby jest dość dużo produktów wypisanych, ale żadnych konkretnych dań nie ma. chyba mam po prostu za mało wyobraźni, żeby stworzyć sobie samej menu xP
i dlaczego grupa 4 zawiera wiele produktów z innych grup?

ech.. i w ogóle trochę sceptycznie podchodzę do tej diety^^ nie rozumiem, jak można spalić tłuszcz bez aerobów, no ale... :P

powodzenia życzę
__________________


,, nie wiem, czego chcę ani czego potrzebuję..."

<3
Ruski Pionier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 22:53   #677
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Post Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

oto moja dieta:

ŚNIADANIE:
*1 jabłko przecieram na tarce(w takie cienkie paski) i mieszam z jogurtem Activią(obojętnie jaki smak)- baaardzo sycące!
*herbata z serii Beauty Program

II ŚNIADANIE:
*1 jabłko
*szklanka wody

OBIAD:
*omlet z 2 jaj (bez boczku i cebuli, tak po prostu wrzucacie 2 jajka)
*1 pomidor[wrzucacm go do wrzątku na minutę, potem obieram ze skórki i kroję w kwadraciki)
*1 kromka chleba z almette
*szklanka kefiru(0% tłuszczu)

KOLACJA:
*szklanka kefiru
*1 jabłko

między posiłkami- zielona herbata lub z serii:Trawienie lub dowolne ilości wody

a teraz uwaga....
jem tak przez wiele dni, i jak na razie mi się nie znudziło.
Może dlatego że tak uwielbiam składniki tej diety:P

jutro podam drugą wersję "mojej" diety.

Cechy mojej diety:
*Już po 1 dniu jej stosowania wyraźnie mniejszy
brzuch, niewzdęty

*smaczna
*sycąca

jak któraś z Was jej użyje to proszę mówcie jak Wam się spodobała
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 08:41   #678
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

ktoś wcześniej pytał czy można tę dietę stosować karmiąc piersią. ja jeszcze karmię (8 miesięczniak). od porodu jestem na jakiejś diecie. najpierw ze względu na kolki małego i podejrzenie skazy białkowej jadłam tylko wybrane produkty, od 4 miesiąca byłam na diecie 1400 kal. dieta nie wpłynęła u mnie na ilość mleka.

Edytowane przez makkapakka
Czas edycji: 2009-06-13 o 16:20 Powód: poprawki
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 16:08   #679
smerfojagoda25
Przyczajenie
 
Avatar smerfojagoda25
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Unhappy Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Witam was od kilku dni przyglądam się temu forum i postanowilam do was dołączyć,ja stosuję ta standardowa dietę ,,odchudzanie na zawolanie,, to jest mój 5 dzień i niestety schudłam tylko nie cały kilogram Staram sie przesztrzegac diety chociaż musze przyznać ze w ciągu dnia zdarzy mi się podjeść kawałeczek ciasta lub cukierka-pracuje w sklepie gdzie słodkośżi mam pod ręką i trudno jest mi się oprzeć. Czy uważacie ze to z tego powodu moja waga tak mało spadła?
smerfojagoda25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 19:44   #680
iwrodoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Witam jestem tu nowa ,jestem na diecie turbo i dzis jest moj 7 dzień narazie 4kg mniej .Pozdrawiam i trzymam za was kciuki.

Edytowane przez iwrodoka
Czas edycji: 2009-06-13 o 19:45
iwrodoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:17   #681
smerfojagoda25
Przyczajenie
 
Avatar smerfojagoda25
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

To gratuluje ci .bo mi niestety troche cięzko idzie
smerfojagoda25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 22:46   #682
aga300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez iwrodoka Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa ,jestem na diecie turbo i dzis jest moj 7 dzień narazie 4kg mniej .Pozdrawiam i trzymam za was kciuki.



kurcze jak ty to zrobilas ze tyle ci spadlo kiloskow a moze tak przykladowe jadlospisy? ja niestety tylko 2
aga300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 00:26   #683
Mary Alice
Raczkowanie
 
Avatar Mary Alice
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 35
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

dziewczyny!!!!!!! ja robiłam dietę " odchudzanie na zawołanie" , nie turbo.
i jest naprawdę skuteczna!!
polecam kazdemu, kto chce w miare szybko schudnąc!
ale..............
stosowałam ją bardzo rygorystycznie!
tylko to co jest w diecie! nic ponad to. i cały czas chudłam 3 kilo co 9 dni tak jak obiecują!!
wg mnie najwazniejsza jest motywacja! + chodzenie+ woda. jesli chce schudnąć- przestrzegam diety!!
u mnie waga doszła do granic mozliwości! 77 kilo przy 170 cm, wiem, że niektóre z Was maja o wiele wiecej nadwagi, o wiele wiecej kg do zrzucenia..dla mnie niedopuszczalne jest to, co sie stało u mnie. a nie stało sie to samo!!

dieta jest po jakims czasie mecząca( jesli surowo jej przestrzegasz).ale!!nie jest Ci słabo , po ok 2 dniach nie jest się głodnym(jak w kazdej diecie-zołądek musi się skórczyc)zrobiłam ja trzy razy i trzy razy maiłam swietne efekty!( z wyjatkiem imprezy rodzinnej, podczas której- miałam 3 oszukancze dni- przytyłam 1,5 kilo), ale to dlatego, że ok- są oszukancze dni- ale bez przesady- piłam piwa, wódkę, jadłam ciasta, obiady- wg mnie- przesada- oszukancze dni-ok- ale z umiarem!!

nie rozumiem ludzi, którzy nie zastosowali tej diety(albo ja zastosowali- ale cały czas cos podjadali) i wypowiadają się na jej temat. żeby cos poradzic innym, podzielic się swoim zdaniem- wg mnie trzreba to przezyc!
szukajac sposobu na odchudzanie przeczytałam wiele wątków, szukając odpowiedniej dla siebie diety- ta okazała się skuteczna. służe pomocą odnosnie tej diety- innej nie stosowałam-piszcie- odpowiem na forum
Pozdrawiam serdecznie
Mary Alice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 09:26   #684
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez smerfojagoda25 Pokaż wiadomość
Witam was od kilku dni przyglądam się temu forum i postanowilam do was dołączyć,ja stosuję ta standardowa dietę ,,odchudzanie na zawolanie,, to jest mój 5 dzień i niestety schudłam tylko nie cały kilogram Staram sie przesztrzegac diety chociaż musze przyznać ze w ciągu dnia zdarzy mi się podjeść kawałeczek ciasta lub cukierka-pracuje w sklepie gdzie słodkośżi mam pod ręką i trudno jest mi się oprzeć. Czy uważacie ze to z tego powodu moja waga tak mało spadła?
pewnie tak..
postaraj się rzucić słodkości.. 9 dni powinnaś wytrzymać
powodzenia

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez iwrodoka Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa ,jestem na diecie turbo i dzis jest moj 7 dzień narazie 4kg mniej .Pozdrawiam i trzymam za was kciuki.
rewelacyjnie!
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 12:16   #685
Beatka186
Przyczajenie
 
Avatar Beatka186
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Witam!
Dzisiaj kończę moją dietę turbo. Ale jutro od nowa zaczynam Jeszcze się nie ważyłam. Będę musiała poczekać do wieczora, aż wrócę do domu. Niestety ósmego dnia poległam ;/ Zjadłam kawałek ciasta, i lody. ;/
Mam nadzieję, że pomimo tego zrzuciłam parę kilo.
Beatka186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 14:03   #686
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez Beatka186 Pokaż wiadomość
Witam!
Dzisiaj kończę moją dietę turbo. Ale jutro od nowa zaczynam Jeszcze się nie ważyłam. Będę musiała poczekać do wieczora, aż wrócę do domu. Niestety ósmego dnia poległam ;/ Zjadłam kawałek ciasta, i lody. ;/
Mam nadzieję, że pomimo tego zrzuciłam parę kilo.
na pewno zrzuciłaś ..
większe grzeszki robiłam i troszkę kg poszło. ;p

to zaczynamy razem.. bo jutro też zaczynam..
tylko za bardzo produktów nie mam, ale jakoś to będzie ;p
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 14:40   #687
rysiagabrysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez aga300 Pokaż wiadomość
ja to sie zastanawiam czy sie mam poddac kazda pewnie z was juz ustalone godziny np 7.00, 9.30....itd pewnie kazdego dnia jecie o tej porze,a u mnie jest naprawde ciezko z tymi godzinami raz pracuje na rano raz na noc i nie wiem co juz mam robic.zastanawiam sie czy stosowac teraz ta diete w nocy no sama juz nie wim

wzrost-166
waga-70,69,68,67,66,65,64,63,62,61,60
Witaj, ja też pracuję na zmiany, ale mi to nie przeszkadza, kolację zjadam z poślizgiem, tak gdzieś ok 21 jak mam czas. A rano po dyżurku wciągam śniadanko i nyny, później już wracam do normalnych godzin. Odsypiam tak gdzieś do 12. a jadam 10, 13, 16, 19 (+ -)
rysiagabrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:04   #688
smerfojagoda25
Przyczajenie
 
Avatar smerfojagoda25
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Widze ze większość z was stosuje dietę turbo, ja niestety pozostaje na standardowej ,pracuje bardzo roznie 4, 6, 9 rano i do 12,17wieczorem wiec nie mam za bardzo czasu na 6 posiłków. Od jutra zaczynam od nowa ale teraz bez zadnego podjadania słodkośći. Mam nadzieje ze wytrzymam
smerfojagoda25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:11   #689
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez smerfojagoda25 Pokaż wiadomość
Widze ze większość z was stosuje dietę turbo, ja niestety pozostaje na standardowej ,pracuje bardzo roznie 4, 6, 9 rano i do 12,17wieczorem wiec nie mam za bardzo czasu na 6 posiłków. Od jutra zaczynam od nowa ale teraz bez zadnego podjadania słodkośći. Mam nadzieje ze wytrzymam
trzymam kciuki za Ciebie . uda się na pewno
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:18   #690
smerfojagoda25
Przyczajenie
 
Avatar smerfojagoda25
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za Ciebie . uda się na pewno
Dzięki bardzo
smerfojagoda25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.