Czarna lista - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 11:23   #3841
waqwerek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 10 269
Przekupka: 80 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista

nie było mnie na wizażu i nie miała jak skontaktować się z lolciqiem, wizażanką jest bardzo niecierpliwą osobą, paczkę od niej dostałam dopiero niedawno (zresztą nie ma co się dziwić to tylko nasza Poczta Polska :/)
__________________
Moja wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268828
waqwerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:33   #3842
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Przekupka: 158 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista

issia88 - wyslalam jej pierwsza bluzeczki a ona miala mi wyslac spodnie, niestety paczki nie dostalam a juz powinna dawno byc, napisalam do niej wiadomosc ale mi nie odpisala chcociaz byla na wizazu dzisiaj rano
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:50   #3843
abralm
Zakorzenienie
 
Avatar abralm
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 098
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
GG do abralm
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
issia88 - wyslalam jej pierwsza bluzeczki a ona miala mi wyslac spodnie, niestety paczki nie dostalam a juz powinna dawno byc, napisalam do niej wiadomosc ale mi nie odpisala chcociaz byla na wizazu dzisiaj rano


issia88 to uczciwa wizażanka, zobacz ile ma pozytywów napewno by nie ryzykowała kariera na wizażu zeby Cie oszukać moze jej coś wypadło? weszła na wizaż na chwilę, nie mogła odpisac? ja czekam na jedną paczkę juz prawie 2 tygodnie ale nie robię afery bo wiem jak działa poczta...

wg mnie powinno sie troche dłużej czekać, zanim wpisze sie kogoś na czarną listę, bo danej osobie mogło coś wypaść, trzeba czekac na jej reakcję, a jak przez jakis czas nas ewidentnie ignoruje wtedy pisac na CL i prosic o reakcje moderatorów...
__________________


abralm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:48   #3844
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Przekupka: 86 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

a ja nadal proszę adminów o kontakt z gabi92nh...
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:58   #3845
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez encore1fois Pokaż wiadomość
a ja nadal proszę adminów o kontakt z gabi92nh...
Dziewczyna nie loguje sie od kwietnia, miala 2 klony z ktorych probowala sie wymianiac, oba dostały bany stałe.
Podaj jej nazwisko i miejscowosc z której pochodzi.
Sprobuj sie z nią skontaktowac przez Nasza Klase.
Nie daje jej bana bys mogla sie z nią skontaktowac jesli ewntualnie sie zaloguje.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 17:08   #3846
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Przekupka: 86 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

napisałam do niej właśnie na naszej klasie, ale nie wiem czy odpisze...
dziewczyna jest z Krakowa
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:49   #3847
lolciq
Rozeznanie
 
Avatar lolciq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 593
Przekupka: 12 pkt / 93% pozyt.
Dot.: Czarna lista

droga waqwerek, jeszcze nigdy, powtarzam NIGDY nie zdarzyło mi sie żeby paczka priorytet szła dłużej niż 3 dni, możemy sprawdzić to na poczcie kiedy odebrałaś, więc nie opowiadaj bzdur, tak jestem niecierpliwa tylko wtedy, gdy ktoś mnie ignoruje i nie otrzymuję paczki przez dwa tygodnie:| nie usprawiedliwiaj się w ten sposób, pisałaś kiedyś że wyslesz paczkę, a nie wysłałaś, dlatego czekam na moje ciuchy a od naszej wymiany mineło przynajmniej trzy tygodnie jak nie więcej:/

i to chyba nie pierwszy raz ci się zdarzyło, nie ja byłam pierwsza... ciekawe że do ciebie paczki tak nie przychodzą... wykorzystałaś to że miałam zero przekupek, tak się nie robi
lolciq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 10:29   #3848
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Przekupka: 86 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

gabi92nh nie odpowiada ani na naszej klasie ani na gg... chyba już nie mam co liczyć że dostanę paczkę od niej albo odzyskam moje rzeczy
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 15:36   #3849
sienka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 801
Przekupka: 19 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

mam glupia sytuacje i nie wiem co o niej myslec a tym bardziej co zrobic. Umowilam sie z wizazanka na wymiane. Ona ma prawie 30 przekupek, same pozytywy a na rzeczy ktora miala mi wyslac bardzo mi zalezalo - wyslalam jej buty, wisiorek i koszulke, w zamian za jej buty. Moja paczka poszla 25.05 (mam potwierdzenie). 4.06 zorientowalam sie ze jej paczka jeszcze do mnie nie doszla. Napisalam wiec wiadomosc z pytaniem czy moja paczka doszla, czy wyslala swoja i czy to poczta nawala. Odpowiedzi nie dostalam za to wizazanka logowala sie na wizazu 7.06, pisze tez wiadomosci. Jestem cierpliwa i wyrozumiala, kazdemu moze cos wypasc czy zapomniec, ale nie znosze bycia olewana! Wolalabym zeby mi napisala ze zapomniala i ze wysle w najblizszym czasie, niz takie nic.
Jezeli czyta to osoba ktorej to dotyczy, bardzo prosze o wiadomosc. Zrozumiem przeciez jezeli mialas jakies komplikacje, tylko kurcze chcialabym przynajmniej wiedziec o co chodzi.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

ok sprawa zalatwiona
__________________
WYMIANA
sienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 09:12   #3850
marprusz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 934
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do marprusz
Dot.: Czarna lista

Mam pewien problem z jedną wiżanką wysłałam jej paczkę 28.05 napisała mi że dostała paczkę w piatek i napisała że wyśle 03.06 bo wcześniej nie da rady ok nie ma sprawy czekam na przesyłkę a jej nadal nie ma więc poprosiłam żeby mi przesłała skan nadania 06.06 napisała że aparat został w domu ale w środę napewno wyśle ok czekam do środy nic nie dostałam to znów napisałam jej żeby wysłała mi skan bo zaczynam się denerwować od wszystkich paczki przychodzą tylko nie od niej w związku z tym poprosiłam ją wczoraj z rana żeby mi przesłała ten skan odpisała mi o 12 że jest teraz w pracy i że zapomniała wysłać skanu że wyśle wieczorem ok czekam do wieczora widziałam że się logowała na forum a skanu jak nie było tak i nie ma proszę o radę co mam zrobić bo już jest 13.06 skoro mówi że wysłała 03.06 to jak nic paczka już nie dojdzie albo zaginęła, albo po prostu nie została wysłana co mam w tej sytuacji robić ?

Edytowane przez marprusz
Czas edycji: 2009-06-13 o 09:15
marprusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:17   #3851
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Nie ma tutaj wątku typowo plotkowego, więc chyba wkleję tutaj info:


Serdecznie zapraszam na spotkanie wymiankowe do Rumi (koło Gdyni) 21.06.2009 na godzinę 13:00


Twoja szafa pęka w szwach, a mimo to codziennie wypowiadasz sakramentalną kwestię: "Nie mam się w co ubrać"? Jeśli masz już tego dość, przyjedź w niedzielę do Rumi - Centrum Ogrodnicze Flora ul. Kościelna 27 (skrzyżowanie ul. Kościelnej z ul. Mostową.)

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&cli...title&resnum=1

Każda kobieta zna to uczucie: kupione przed kilkoma godzinami czerwone szpilki okazują się zbyt wyzywające, kolor sukienki (chociaż to najmodniejsza w tym sezonie musztardowa żółć) nie współgra z barwą oczu, a długaśne kolczyki z kryształkami Swarovskiego wcale nie są takie śliczne, jak się wydawało w sklepie.

Specjaliści nazywają ten efekt dysonansem pozakupowym. To za jego sprawą nieużywane ubrania i dodatki przez lata zalegają na półkach, niepotrzebnie zajmując miejsce i obrastając kurzem. Chcesz się ich pozbyć i przed sezonem dać swojej szafie odetchnąć? W niedzielę nadarzy się ku temu doskonała okazja - spotkanie wymiankowe.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w spotkaniu? Po pierwsze: dokładnie przejrzeć swoje zasoby ubraniowe i wybrać nieużywane już ciuchy, buty, torebki i biżuterię. Po drugie: wyprane (ważne!) części garderoby należy przywieżć ze sobą, zostaną one odpowiednio przez każdą z Was posegregowane i poukładane (tak jak Wam wygodnie. Po trzecie (i najprzyjemniejsze): teraz czas na poszukiwanie, przymierzanie i radość z nowych zdobyczy.

Bardzo proszę aby chętne wizażanki zgłaszały się do mnie na pw (bardzo ważna jest dla mnie ilość osób).

Do zobaczenia
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 12:11   #3852
Pfff34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 5 029
Przekupka: 49 pkt / 98% pozyt.
GG do Pfff34
Dot.: Czarna lista

Zgłaszam na czarną listę yasminuuum.
Z tej 'wymiany' mogę się tylko cieszyć, że miała mniej przekupek i chciałam aby wysłała pierwsza.

Dwa tygodnie czekałam na spodnie od niej, przez ten czas wykasowałam z wątku to co odemnie chciała, żeby zrobić miejsce na nowe rzeczy. Pisałam wiadomości które ignorowała. Dziś weszłam na jej wątek i patrzę, że spodnie któe powinny być już u mnie są nadal do wymiany! Wcześniej chociaż były na szaro. Nie wiem co myśleć. Jak dla mnie to jest karygodne.
Pfff34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 12:43   #3853
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez marprusz Pokaż wiadomość
Mam pewien problem z jedną wiżanką wysłałam jej paczkę 28.05 napisała mi że dostała paczkę w piatek i napisała że wyśle 03.06 bo wcześniej nie da rady ok nie ma sprawy czekam na przesyłkę a jej nadal nie ma więc poprosiłam żeby mi przesłała skan nadania 06.06 napisała że aparat został w domu ale w środę napewno wyśle ok czekam do środy nic nie dostałam to znów napisałam jej żeby wysłała mi skan bo zaczynam się denerwować od wszystkich paczki przychodzą tylko nie od niej w związku z tym poprosiłam ją wczoraj z rana żeby mi przesłała ten skan odpisała mi o 12 że jest teraz w pracy i że zapomniała wysłać skanu że wyśle wieczorem ok czekam do wieczora widziałam że się logowała na forum a skanu jak nie było tak i nie ma proszę o radę co mam zrobić bo już jest 13.06 skoro mówi że wysłała 03.06 to jak nic paczka już nie dojdzie albo zaginęła, albo po prostu nie została wysłana co mam w tej sytuacji robić ?
to samo co robiły dziewczyny czekając na paczki od ciebie musisz poczekać, minął dopiero tydzień w tym 3 dni wolne od pracy (święto + weekend), więc się wstrzymaj, ja czekałam ostatnio na paczkę tydzień i faktycznie tyle szła
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2009-06-14 o 12:46
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 12:45   #3854
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez marprusz Pokaż wiadomość
Mam pewien problem z jedną wiżanką wysłałam jej paczkę 28.05 napisała mi że dostała paczkę w piatek i napisała że wyśle 03.06 bo wcześniej nie da rady ok nie ma sprawy czekam na przesyłkę a jej nadal nie ma więc poprosiłam żeby mi przesłała skan nadania 06.06 napisała że aparat został w domu ale w środę napewno wyśle ok czekam do środy nic nie dostałam to znów napisałam jej żeby wysłała mi skan bo zaczynam się denerwować od wszystkich paczki przychodzą tylko nie od niej w związku z tym poprosiłam ją wczoraj z rana żeby mi przesłała ten skan odpisała mi o 12 że jest teraz w pracy i że zapomniała wysłać skanu że wyśle wieczorem ok czekam do wieczora widziałam że się logowała na forum a skanu jak nie było tak i nie ma proszę o radę co mam zrobić bo już jest 13.06 skoro mówi że wysłała 03.06 to jak nic paczka już nie dojdzie albo zaginęła, albo po prostu nie została wysłana co mam w tej sytuacji robić ?
Powinnaś poprosić moderatora o pomoc, żeby ją "pogonił" z wysłaniem skanu jeśli ją wysłała i zaginęła wówczas będzie trzeba działać z odszkodowaniem na Poczcie, ale dopiero po 14 dniach roboczych.
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 13:00   #3855
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
Powinnaś poprosić moderatora o pomoc, żeby ją "pogonił" z wysłaniem skanu jeśli ją wysłała i zaginęła wówczas będzie trzeba działać z odszkodowaniem na Poczcie, ale dopiero po 14 dniach roboczych.
a rozpatrzenie trwa nawet 3 miesiące ja bym posżła na pocztę na twoim miejscu i przykatowała żeby sprawdzili, mogą to zrobić w kompie, mnie pani w okienku zawsze sprawdza jak nie jestem pewna czy coś było czy nie i mówi kiedy była ostatnia paczka, wszystko mają zapisane
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 13:56   #3856
Pfff34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 5 029
Przekupka: 49 pkt / 98% pozyt.
GG do Pfff34
Dot.: Czarna lista

podobno wizażanka którą zgłosiłam miała jakiś wypadek i wysłała do mnie i innej wizażanki wiadomość której nie dostałam. Sprawdzam czy ta druga dostała, jeżeli tak i wszystko okaże się prawdą czy mogłabym prosic moderatora o usunięcie wystawionego negatywa?
Pfff34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 14:06   #3857
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez Pfff34 Pokaż wiadomość
podobno wizażanka którą zgłosiłam miała jakiś wypadek i wysłała do mnie i innej wizażanki wiadomość której nie dostałam. Sprawdzam czy ta druga dostała, jeżeli tak i wszystko okaże się prawdą czy mogłabym prosic moderatora o usunięcie wystawionego negatywa?
moderator nie może usuwać negatywów więc z tą prośbą zgłoś się najlepiej do Złośliwca
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 14:55   #3858
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
moderator nie może usuwać negatywów więc z tą prośbą zgłoś się najlepiej do Złośliwca
albo do AgiZ
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 17:26   #3859
marprusz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 934
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do marprusz
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
to samo co robiły dziewczyny czekając na paczki od ciebie musisz poczekać, minął dopiero tydzień w tym 3 dni wolne od pracy (święto + weekend), więc się wstrzymaj, ja czekałam ostatnio na paczkę tydzień i faktycznie tyle szła
ja rozumiem tylko skoro wysłała 2 tyg już minął to już powinna być a ja chcę tylko skan jak mnie poproszono o skan dałam skan jeżeli nie wysłała ok niech napisze nie wysłałam przepraszam nie ma problemu ale obiecała mi skan w piątek jest niedziela a skanu nie ma ponadto reklamację można składać do 2tyg po wysłaniu a skoro wysłała w tym terminie co pisała to w środę minął 2 tyg
marprusz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 21:40   #3860
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
albo do AgiZ
zgadza się
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 14:23   #3861
marprusz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 934
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do marprusz
Dot.: Czarna lista

Nie rozumiem tej sytuacji wiżanka cały czas loguje się na forum i nie odpisuje na moje prośby przesłania mi skanu zaczynam wątpić czy wogóle wysłała do mnie paczkę bo przecież wysłać mi skan nadania to nie byłby wielki problem gdyby rzeczywiście została do mnie wysłana
marprusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 07:01   #3862
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Przekupka: 81 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Ja chciałam zgłosić na Czarną listę AgatęKubicką i proszę moderatora o kontakt z nią, bo na moje PW nie odpisuje.

Po krótce omówię sytuację. Umówiłyśmy się na wymianę ponad 3 tygodnie temu, wysyłka miała się odbyć w poniedziałek 25 maja. Ja swoja paczke wysłałam, na jej czekałam.
Po ok. 2 tygodniach kiedy paczka nie doszła spytałam się jej czy w ogóle ja wysłała, to okazało się, że nie mam jej w mieście więc siostra miała za nią wysłać i jej się zapomniało i że wyśle w piątek - 5 czerwca. Nie rozumiem po prostu sytuacji, że jeśli ktoś chce się wymieniać i obarcza wysyłką inne osoby, to tego nie dopilnuje. Żeby przez 2 tygodnie nie spytać sie siostry czy załatwiła sprawę...
Do dziś paczka nie doszła, no moje pytania i prośby o przesłanie zdjecia/skan nadania nie odpowiada. Wiem, że się logowała co najmniej 2 razy od czasu, kiedy jej wysłałam zapytania.

Dodam, że wizażanka jest z tego miasta co ja, więc wątpię żeby paczka w obrebie tego samego miasta szła ponad tydzień.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 10:56   #3863
marprusz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 934
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do marprusz
Dot.: Czarna lista

zgłaszam na czarną liste użytkowniczke verzara proszę już od tygodnia o skan nadania zero odzewu wczoraj też pisałam a dzisiaj się logowała więc po prostu mnie ignoruje proszę żeby moderator się z nią skontaktował bo od niej ani skanu ani paczki ani odzewu więc coś tu nie tak
marprusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 11:56   #3864
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
AgatęKubicką i proszę moderatora o kontakt z nią, bo na moje PW nie odpisuje.
Cytat:
Napisane przez marprusz Pokaż wiadomość
zgłaszam na czarną liste użytkowniczke verzara
wysłałam Im PW
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2009-06-17 o 12:01
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 12:31   #3865
ida999
Zakorzenienie
 
Avatar ida999
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 391
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez ida999 Pokaż wiadomość
hej potrzebuję porady
otóż wymieniałam sie już dosć dawno z jedną wizazanką. wysyłałysmy chyba w tym samym czasie (z reszta to jest nie wazne akurat).
Przesyłka od niej do mnie dotarła, natomiast moja przesyłka wróciła do mnie kilka dni temu z adnotacją ze nie została odebrana przez adresata. musiałam więc zapłacić za nią jeszcze raz przy odbiorze... wizażanka napisała mi ze chodziła często na poczte i nic do niej nie bylo...
niby ok i mogłabym ją jeszcze raz wysłać, z tym ze wtedy bede musiała znow (3 raz juz)) za nią płacić nie z mojej winy... no i z początkowych 6 złotych wyjdzie nagle prawie 20, co jest już nie opłacalne :/
macie jakiś pomysł jak to rozwiązac ?
Tak jak radzilyscie, pisalam do wizazanki wielokrotnie, ze moge bez problemu wyslac jej buciki raz jeszcze, pod warunkiem ze wplaci mi te 12 pln na konto (za przesylke zwrotna za ktora musialam zaplacic i za nowa - do niej).
Wizazanka jednak milczy a ja nie wiem co robic z jej rzeczami (czy moge ich "używać") i co z bucikami, ktore mialy poleciec do niej....
Dodam ze wizazanka, najpierw pisala ze to niemozliwe zeby paczka wrocila, jednak keidy zrobilam fotki i prosilam o podanie maila i chcialam jakos sie dogadac, wizazanka zamilkla. nie odpisuje na pw mimo ze loguje sie na wizazu...
macie jakas rade ?
__________________
wymiana
ida999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 12:39   #3866
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

ida999 wysłałam wizażance kirikiri PW zobaczymy czy odpisze
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:38   #3867
Pfff34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 5 029
Przekupka: 49 pkt / 98% pozyt.
GG do Pfff34
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Też mam problem. Wymieniałam się z pewną wizażanką. Miała mniej przekupek więc wysłała pierwsza. Dziś dostałam bluzkę. Pokulczoną, spraną wygląda jak ścierka do podłogi. Na co dostałam taką odp.:
"Nie przesadzaj :| Nie jest jak nowa przecież i nie było napisane, że jest w idealnym stanie! Na zdjęciu było wszystko widać to taki materiał po prostu! A pokulczona jest bo to taki materiał taka było spoczątku!! Sobie kup taką nową w croppie! i sprawdź jak nie wierzysz."
W wątku było napisane tylko "STAN DOBRY POENIWAZ NIE POSIADA KWALKA NITKI NA DOLNY SZWIE CO WIDAC NA ZDJECIU", o nitce owszem wiedziałam i jest to najmniejszy problem.
Nie bardzo wiem co mam zrobić.
Pfff34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 14:00   #3868
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista- "luźna" dyskusja

Cytat:
Napisane przez Pfff34 Pokaż wiadomość
Też mam problem. Wymieniałam się z pewną wizażanką. Miała mniej przekupek więc wysłała pierwsza. Dziś dostałam bluzkę. Pokulczoną, spraną wygląda jak ścierka do podłogi. Na co dostałam taką odp.:
"Nie przesadzaj :| Nie jest jak nowa przecież i nie było napisane, że jest w idealnym stanie! Na zdjęciu było wszystko widać to taki materiał po prostu! A pokulczona jest bo to taki materiał taka było spoczątku!! Sobie kup taką nową w croppie! i sprawdź jak nie wierzysz."
W wątku było napisane tylko "STAN DOBRY POENIWAZ NIE POSIADA KWALKA NITKI NA DOLNY SZWIE CO WIDAC NA ZDJECIU", o nitce owszem wiedziałam i jest to najmniejszy problem.
Nie bardzo wiem co mam zrobić.
Napisz do tej wizażanki że chcesz się odmienić bo stan bluzki nie zgadza się z opisem
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 18:17   #3869
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Przekupka: 158 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

marprusz verzana odpisała mi na PW że wysłała do Ciebie paczkę ale po paru dniach wróciła do Niej...


obiecała że wklei skan nadania
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:05   #3870
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista

Skan zostałwklejony na wątek marprusz . A ja nie logowałam się od kilku dni na wizazu . Dziś zalogowałam się i pierwsze co zrobiłam to wysłałam wiadomości i skan . Myśle ze sprawa zakończona .
Nie wspominając juz w ogóle ze co jak co ale nie powinnaś mieć pretensji skoro ktoś ci odrazu nie odpisze bo sama nie odpisywałaś na kilka moich wiadomości .

Edytowane przez verzara
Czas edycji: 2009-06-17 o 23:32
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.