Wszystko o Oriflame cz. III - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 08:21   #1831
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

A ja właśnie złożyłam zamówienie i 0 braków, hologram również jest
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 08:49   #1832
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Anastazja78 Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy polski katalog będzie taki sam?

http://www.oriflame.sk/prod/offers/N...rontpage.jhtml
w sumie nienjagorszy, moglby taki byc, ale...przydalby sie w koncu podklad GG w promocji
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 09:13   #1833
Kajula
Raczkowanie
 
Avatar Kajula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

mnie nie zachwyca. Poza maseczkami PureNature i nowosciami z poczatku nic mnie nie zainteresowalo... Niech zrobia w koncu cos, co powali na kolana! Ludzie nie chca zamawiac :/
__________________
Silne emocje są jak dzikie konie.

Zapuszczam włosy
Kajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:02   #1834
GracjaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Hej! Macie może katalog10 na polskiej stronce??? Jak tak to prosze o link
I mam pytanko: Jaki jest wasz ulubiony kosmetyk z orflame?
GracjaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:05   #1835
niezapominajka89
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 140
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

https://poland.secure.oriflame.co m/KlubOriflame/nowosci/2009/Nowosci10_2009.ppt
prezentacja katalog 10

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez GracjaR Pokaż wiadomość
Hej! Macie może katalog10 na polskiej stronce??? Jak tak to prosze o link
I mam pytanko: Jaki jest wasz ulubiony kosmetyk z orflame?

zdecydowanie tusz wonder
niezapominajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:17   #1836
Sylll44
Przyczajenie
 
Avatar Sylll44
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

U mnie w brakach również stymulujący balsam do nóg i hologram.
Nie orientujecie się czy dołączą do paczki mój prezent za 3 hologramy? W zamówieniu go nie widzę a ten karnet wysłałam już na początku katalogu ósmego. Jeśli teraz mi go nie dołączą to się wnerwie Coraz ciężej jest uzbierać mi te 100PP i postanowiłam, że więcej już zamawiać nie będę, ale nie chciałabym żeby przepadł mi prezent. Denerwują mnie również te ciągłe braki i to, że nie mogę zamawiać na biuro lub na kredyt (mam tylko opcję 'za pobraniem') Jednym słowem - bardzo się zawiodłam i już minął ten zapał kiedy rozpoczynałam program Witamy.

Mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego dalej dołączają te hologramy? Myślałam, że zbiera się je tylko przez trzy pierwsze katalogi?
Sylll44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:19   #1837
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez marcela23 Pokaż wiadomość
ja również

i mam pytanie do zorientowanych, co myślicie o składzie kremu dotleniająco - nawilzającego Oxygen Boost (nie ma go na stronie, ani na opakowaniu, ulotkę gdzieś posiałam)
miałam już super ładną cerę (dzięki antybiotykom), a ostatnio zaczynają pojawiać mi się bolesne guzy na twarzy. czy w składzie tego kremu są substancje, które mogą tak wpływać na moją cerę (mieszaną)?
Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Dziewczyny a możecie coś więcje powiedzieć na temat kosmetyków z prawie ostatniej strony - krem, tonik, zel oczyszczający z jagodą i lawendą. Warto je kupić, czy mają jakieś zapychacze?
dziękuję z góry za odpowiedź
O żadnym składniku nie można powiedzieć "ten na pewno będzie zapychał, a ten na pewno nie". Na każdego działa co innego. Jest wątek o zapychaczach na biochemii i taką odpowiedź byście tam dostały. Musicie po prostu obserwować swoją skórę, odstawić na jakiś czas podejrzany krem i sprawdzić, jak skóra reaguje
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 10:41   #1838
GracjaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Jak ktos bedzie mial katalog10 polski to prosze o dodanie linku
GracjaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 11:50   #1839
niezapominajka89
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 140
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylll44 Pokaż wiadomość

Mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego dalej dołączają te hologramy? Myślałam, że zbiera się je tylko przez trzy pierwsze katalogi?
zbieramy cały czas bo cały czas istnieje program lojalnościowy

https://pl.secure.oriflame.com/conte...ondLevel.jhtml

kolejny

https://pl.secure.oriflame.com/conte...ondLevel.jhtml
niezapominajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 12:10   #1840
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Mam pytanie - czy ktoś oglądał i wąchał przynajmniej maseczkę peel-off Lift Expert? W katalogu słowackim ma taki... mocno różowy kolor. Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się to negatywnie, z jakimś alkoholowym syropkiem na kaszel, od którego zapierało dech w piersiach Interesowałoby mnie: czy ma intensywny zapach, czy raczej taki neutralny, i czy w składzie jest dużo alkoholu...

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez GracjaR Pokaż wiadomość
Hej! Macie może katalog10 na polskiej stronce??? Jak tak to prosze o link
I mam pytanko: Jaki jest wasz ulubiony kosmetyk z orflame?
Ulubiony? Zdecydowanie dwa, trudno by mi było wybrać: olejek do kąpieli jaśminowo-lawendowy oraz emulsja Royal Velvet na dzień (znów jej teraz używam, uwielbiam jako kosmetyk na lato...)

Edytowane przez mimosa
Czas edycji: 2009-06-22 o 12:14
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 12:20   #1841
pau00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 344
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cześć. Czy ktoś się orientuje jak wyglądają te okulary z 9?? Fajne są czy jakaś tandeta? Pozdrawiam
pau00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 12:40   #1842
madzik19071992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
GG do madzik19071992
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez pau00 Pokaż wiadomość
Cześć. Czy ktoś się orientuje jak wyglądają te okulary z 9?? Fajne są czy jakaś tandeta? Pozdrawiam
Ja dzis jade spotkanie katalogowe z przedtawieniem nowosci wiec chyba ja bd macac ;d potem Ci powiem ;d
madzik19071992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 13:33   #1843
pau00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 344
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez madzik19071992 Pokaż wiadomość
Ja dzis jade spotkanie katalogowe z przedtawieniem nowosci wiec chyba ja bd macac ;d potem Ci powiem ;d
o to super. czekam na jakąś wiadomość
pau00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 14:02   #1844
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Ja wzięłam te okulary w ciemno, zobaczymy
aha chciałam zamówić te nowe kubki z gazetyki z akcesoriami i nie mogłam, a napisano, że obowiązuje od 22 czaerwca, paranoja, ciekawe czy zamawiając teraz da rade wbić kod, bo o 6 nie wchodził
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 15:55   #1845
Kajula
Raczkowanie
 
Avatar Kajula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

http://www32.patrz.pl/u/f/34/81/24/348124.pdf


katalog 10....beznadziejny strasznie

jestem zalamana... to juz 8 nawet byla lepsza od tej 10...
__________________
Silne emocje są jak dzikie konie.

Zapuszczam włosy
Kajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 16:02   #1846
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kajula Pokaż wiadomość
http://www32.patrz.pl/u/f/34/81/24/348124.pdf


katalog 10....beznadziejny strasznie

jestem zalamana... to juz 8 nawet byla lepsza od tej 10...

TO JEST KATALOG Z 2008 roku
dzieki za checi

ale dalej czekamy na nowy
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 16:07   #1847
Kajula
Raczkowanie
 
Avatar Kajula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
TO JEST KATALOG Z 2008 roku
dzieki za checi

ale dalej czekamy na nowy
oooooooo BOGU DZIEKI!!!! Jedna dziewczyna w drugim temacie Ori wrzucila, a ze jestem chora to nawet nie spojrzalam na daty i tylko zaczelam ogladac. Cale szczescie. Przepraszam za zamieszanko.


Czekam na nowy dalej w takim razie
__________________
Silne emocje są jak dzikie konie.

Zapuszczam włosy
Kajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 16:55   #1848
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

ja mam nowy, ale nie mam czym zrobic zdjec, ani nawet zeskanowac

ale jest identyczny jak ten wrzucany przez kogos wczesniej, nie z Polski, oprocz strony wyprzedazowej i na stronie obok tej torby plazowej w paski w slowackim kat sa perelki, a w naszym cala strona z prod akuku

Jezeli ktoras chce sie dowiedziec o ceny, to poki nikt nie wrzuci skanow piszcie, odpowiem co ile kosztuje

aha jeszcze jedno, wiem ze to nie temat do wymieniania sie kosmetykami, ale dla jednego kosmetyku nie bede zakladala calego swojego watku, ale jakby ktos byl zainteresowany mam do oddania wode Saga, nowka zafoliowana, jakby ktos byl chetny piszcie na priv

Edytowane przez aiyyo
Czas edycji: 2009-06-22 o 17:06
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 17:20   #1849
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kajula Pokaż wiadomość
mnie nie zachwyca. Poza maseczkami PureNature i nowosciami z poczatku nic mnie nie zainteresowalo... Niech zrobia w koncu cos, co powali na kolana! Ludzie nie chca zamawiac :/

Ja również czekam na jakąś mega promocje.Czekam na to ,iż ani jeden z klientów nie przejdzie obojetnie obok katalogu oriflame! W tej chwili słyszę ze drogo i drogo i w drogerii można taniej kupic kosmetyki bardzo dobrych firm-moze i jest tak ale nie mozna oddac do drogerii np.kremu jak nas uczuli to plus ori-tak tłumacze klientom.Jest doba kryzysu-ludzie nie maja kasy a w oriflame coraz drozsze kosmetyki.
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 17:32   #1850
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 953
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

aiyyo możesz mi powiedzieć ile kosztują kremi nutri calm?

a, i czy też są jeszcze okulary jak u Slowaków? W jakiej cenie?

Z góy pięknie dziękuję

Edytowane przez 53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f
Czas edycji: 2009-06-22 o 18:04
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 17:34   #1851
GracjaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Przydała by się jakaś fajna promocja
No i mogli by dać więcej produktów dla dzieci bo ja mam takie małe elegantki i nie maja zabardzo co zamawiac:P
GracjaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 17:54   #1852
Kajula
Raczkowanie
 
Avatar Kajula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez STARLA77 Pokaż wiadomość
Ja również czekam na jakąś mega promocje.Czekam na to ,iż ani jeden z klientów nie przejdzie obojetnie obok katalogu oriflame! W tej chwili słyszę ze drogo i drogo i w drogerii można taniej kupic kosmetyki bardzo dobrych firm-moze i jest tak ale nie mozna oddac do drogerii np.kremu jak nas uczuli to plus ori-tak tłumacze klientom.Jest doba kryzysu-ludzie nie maja kasy a w oriflame coraz drozsze kosmetyki.
Dokladnie!
Ja za to najczesciej spotykam sie ze slowami "Ja wole Avon, bo Avon reklamuje slawna osoba, bo Avon jest tanszy, bo Avon ma wiecej, bo Avon fajniejszy" i milion takich. Niestety, ale co raz czesciej zgadzam sie z tymi ludzmi. W Avonie zamowilam sobie po raz kolejny na ok 50zl, jak co miesiac, a w Ori? Jeden krem do rak? Nic mnie nie zachwyca, mimo ze naprawde Oriflame moim zdaniem wiele kosmetykow ma lepszych jakosciowo.
__________________
Silne emocje są jak dzikie konie.

Zapuszczam włosy
Kajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 18:06   #1853
calineczka013
Raczkowanie
 
Avatar calineczka013
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

ja zamawiałam dzisiaj o 6 rano i wow!!! wszystko jest;D najbardziej sie bałam ze okularów nie bedzie;p
calineczka013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 18:13   #1854
GracjaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 161
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Kajula Pokaż wiadomość
Dokladnie!
Ja za to najczesciej spotykam sie ze slowami "Ja wole Avon, bo Avon reklamuje slawna osoba, bo Avon jest tanszy, bo Avon ma wiecej, bo Avon fajniejszy" i milion takich. Niestety, ale co raz czesciej zgadzam sie z tymi ludzmi. W Avonie zamowilam sobie po raz kolejny na ok 50zl, jak co miesiac, a w Ori? Jeden krem do rak? Nic mnie nie zachwyca, mimo ze naprawde Oriflame moim zdaniem wiele kosmetykow ma lepszych jakosciowo.
Avon ma jakościowo nie zadobre kosmetyki, ale jest tańszy i w tym ma przewage nad ori.

Używacie tych kosmetykow z seri Silk&Smooth - zwłaszcza chodzi mi o balsam opózniajacy odrastanie włosków? I jak dzialaja tak jak trzeba, zadowolone jesteście?
GracjaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 19:08   #1855
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

ludzie nie kupują kosmetyków? proszę was. moja mama jest w ori, coraz więcej klientów, tu ktoś o coś pyta, tu coś chce domówić, za chwile na e-maila przychodzi wiadomość, że ktoś chce kupić kosmetyki... jaki kryzys, ludzie .
w jaki sposób dajecie katalog? proponujecie konkretną rzecz, czy na zasadzie "prosze przejrzeć, może coś zainteresuje" - w ten sposób osoba widzi mnóstwo produktów, ale nic dla siebie... warto dawac próbki.
dla kogoś za drogo? zaproponujcie wpisanie się do Ori - 30% tańsze kosmetyki, to sporo. ktoś nie ma w ogóle kasy? też niech się wpisze, pokazuje katalog dalej - w pewnym momencie kosmetyki dla siebie będzie miał za darmo.

Edytowane przez 135nudziara
Czas edycji: 2009-06-22 o 19:24
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 19:08   #1856
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

[1=53a79fa446cdfb8869bfead 901fb105f1bedb9e1_5f7ba57 211d4f;12886791]aiyyo możesz mi powiedzieć ile kosztują kremi nutri calm?

a, i czy też są jeszcze okulary jak u Slowaków? W jakiej cenie?

Z góy pięknie dziękuję[/QUOTE]

nutri calm na dzien i na noc po 24,90
okulary ze str 69 beach fun 24,90

Co do promocji, ktore moglyby zachecic do kupowania w Ori, to np u mnie promocja fajna byly kapsulki Time Reversing za 49 zl. Bardzo wiele babeczek zamowilo i bylo zachwyconych cena. I jak dla mnie to jest wlasnie taka promocja, ktora moze nie powala na kolana, ale jest bardzo atrakcyjna.
Co do Avonu, to jestem w w Avonie od 3 lat, zawsze mialam duzo wyzsze zamowienia niz w Ori, zreszta w Ori jestem sporo krocej, ale zauwazylam, ze pomalu jednak zmniejsza sie boom na Avon. Tak jak kiedys mialam zamowienia 500-1000 zl, tak teraz gora 200-250. Mam sporo klientek, ktore zachecilam do Ori, a ktore byly kiedys bardzo wierne Avonowi. Zauwazylam tez, ze w Ori gustuja ciut starsze osoby, bardziej w wieku mojej mamy, moje rowniesniczki jeszcze wola Avon, moze ze wzgl na kolorowke, nie wiem. Na ceny Ori tez nie ma co narzekac, w promocji sa zwykle bardzo atrakcyjne, a to nie Avon, ze co katalog jest promocja caly czas na prawie wszystkie produkty Coraz wiecej osob zaczyna byc uczulonym na Avon, przez co tez pomalu kusza sie na Oriflame, zreszta sama jestem tego przykladem. A oprocz tego prawda jest taka, ze konsultantek Avonu jest duzo wiecej, wiec sporo potencjalnych klientow Oriflame nawet nie mialo nigdy okazji wyprobowac kosmetykow Ori, bo najzwyczajniej w swiecie nie mialy dostapu do konsultantki

Edytowane przez aiyyo
Czas edycji: 2009-06-22 o 19:19
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 19:45   #1857
basiaaa
Raczkowanie
 
Avatar basiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 349
GG do basiaaa
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
ja mam nowy, ale nie mam czym zrobic zdjec, ani nawet zeskanowac

ale jest identyczny jak ten wrzucany przez kogos wczesniej, nie z Polski, oprocz strony wyprzedazowej i na stronie obok tej torby plazowej w paski w slowackim kat sa perelki, a w naszym cala strona z prod akuku

Jezeli ktoras chce sie dowiedziec o ceny, to poki nikt nie wrzuci skanow piszcie, odpowiem co ile kosztuje

aha jeszcze jedno, wiem ze to nie temat do wymieniania sie kosmetykami, ale dla jednego kosmetyku nie bede zakladala calego swojego watku, ale jakby ktos byl zainteresowany mam do oddania wode Saga, nowka zafoliowana, jakby ktos byl chetny piszcie na priv
A ja wonder czarny używany może cztery razy, niestety nie podchodzi mi (tylko mnie nie zlinczujcie tu, wiem że jest lubiany ale ja nie umie się nim malować)
__________________
basiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:18   #1858
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez calineczka013 Pokaż wiadomość
ja zamawiałam dzisiaj o 6 rano i wow!!! wszystko jest;D najbardziej sie bałam ze okularów nie bedzie;p
Ja przed chwilką i okulary jeszcze były Cienki ten katalog u mnie
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:32   #1859
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez aiyyo Pokaż wiadomość
nutri calm na dzien i na noc po 24,90
okulary ze str 69 beach fun 24,90

Zauwazylam tez, ze w Ori gustuja ciut starsze osoby, bardziej w wieku mojej mamy, moje rowniesniczki jeszcze wola Avon, moze ze wzgl na kolorowke, nie wiem. Na ceny Ori tez nie ma co narzekac, w promocji sa zwykle bardzo atrakcyjne, a to nie Avon, ze co katalog jest promocja caly czas na prawie wszystkie produkty Coraz wiecej osob zaczyna byc uczulonym na Avon, przez co tez pomalu kusza sie na Oriflame, zreszta sama jestem tego przykladem.
Ja mogę potwierdzić zarówno pierwsze, jak i ostatnie spostrzeżenie. Zamawiam coraz więcej z Oriflame, w zasadzie zrezygnowałam w Avonie z kremów do twarzy po wycofaniu dwóch moich ulubionych serii i zastąpieniu ich nowościami, agresywnymi dla mojej skóry (do jednego wprowadzili zbyt wiele kwasu owocowego, do drugiego konserwant, który mi szkodzi,...). Co nie znaczy, że rezygnuję zupełnie z A., zwłaszcza z produktów do ciała jestem zadowolona. Nie bardzo lubię częste zmiany składów, nie przez ideologiczny konserwatyzm po 30 tylko przez wrażliwą skórę...

Hmm, ponawiam pytanie - czy ktoś już przyjrzał się maseczce Lift Ekspert? Już widziałam skład na polskiej stronie Oriflame - alkohol denat. przed polyvinyl alcohol...
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 21:17   #1860
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

czemu jeszcze nikt ne ipokazuje katalogu, buuuu
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.