Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 08:39   #1
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314

Kosmetyki M.A.C cz. 2


Otwieram drugą część wątku dotyczącego kosmetyków MAC

Pierwsza część wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...72766&page=172

Swatche i zdjęcia kosmetyków
Nasze zdjęcia
Spectra
Temptalia

Spis kosmetyków - przydatne przy zakupach internetowych
Cienie wg kolorów
Cienie wg wykończeń
Pigmenty
Błyszczyki do ust
Szminki do ust

Cennik
Ceny w Polsce i Wielkiej Brytanii
Ceny linii Style Black

Przydatne informacje
Prasowanie pigmentów
Szminki MAC

Podróbki (uwaga: na www.spectra.net trzeba się zalogować)
Podróbki pigmentów
Podróbki cieni
Podróbki cieni 2

Pędzle
Pędzle MACa można kupić pojedynczo lub w limitowanych zestawach. Limitowane pędzle są mniejsze niż tradycyjne, mają kolorowe rączki (np. złote lub czerwone) - w zestawie znajduje się do 5 pędzli.
MAC nie produkuje zestawów, w których znajduje się np. 10-12 pędzli. Limitowane pędzle ustępują jakością pędzlom z regularnej oferty.

U kogo kupić pigmenty na Allegro?
dominika-wrobel2
Piotr.Sob.
NeVada0812
georgina72

U kogo kupować na Ebayu?
my-boo-kitty

Gdzie kupić MACa w sieci?
Oczywiście na oficjalnej stronie MAC a także na:
http://allcosmeticswholesale.com/ nie wszystkie kosmetyki są oryginalne, ale można kupić wiele limitowanych edycji!
http://www.love-makeup.co.uk/
http://www.cocktailcosmetics.co.uk/

Numery telefonów do sklepów MAC
Złote Tarasy 697 916 170
Arkadia 693 211 306
Wrocław 697 894 312
Kraków 697 898 048



Post otwarty do aktualizacji, proszę o przysyłanie na PW informacji, które chciałybyście tu zamieścić
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2009-10-21 o 13:31
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 09:14   #2
NiceKitty
Raczkowanie
 
Avatar NiceKitty
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Do mnie dotarły pigmenty MAC, nie wytrzymałam i z pigmentu Teal zrobiłam lakier do paznokci Jaki pędzel polecacie do nakładania pigmentów na powiekę? Ja zamierzam używać 239, ale mogę się mylić.

Mam też takie pytanie, nie do końca związane z MAC. Na blogu Nevada-beauty-blog znalazłam zdjęcie takiej wieżyczki z szufladkami na kosmetyki - vide załącznik - orientuje się ktoś gdzie można takie cudo dostać? Miejsce w szufladach w toaletce się już zaczęło kończyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolekcja3.jpg (29,2 KB, 727 załadowań)
NiceKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 09:33   #3
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Melduję się w drugiej części wątku

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Do mnie dotarły pigmenty MAC, nie wytrzymałam i z pigmentu Teal zrobiłam lakier do paznokci Jaki pędzel polecacie do nakładania pigmentów na powiekę? Ja zamierzam używać 239, ale mogę się mylić.

Mam też takie pytanie, nie do końca związane z MAC. Na blogu Nevada-beauty-blog znalazłam zdjęcie takiej wieżyczki z szufladkami na kosmetyki - vide załącznik - orientuje się ktoś gdzie można takie cudo dostać? Miejsce w szufladach w toaletce się już zaczęło kończyć
Pani w MACu poleciła mi 217 do nakładania pigmentów i rzeczywiście świetnie się sprawdza
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje

Edytowane przez BlackLady
Czas edycji: 2009-06-23 o 09:34
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:06   #4
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Moja miłość do pigmentów jest nieodwzajemniona, ale jak już ich używam to stosuję pędzel 239 (też z polecania pani MACówki).
Do robienia pigmentowych kresek - sephorowski nr 14 (taki krótki, zbity pędzelek).
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:47   #5
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dołączam się do pytania o tą plastikową półeczkę z szufladkami. Wiecie czy jest coś takiego w Ikei?
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 11:28   #6
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Do mnie dotarły pigmenty MAC, nie wytrzymałam i z pigmentu Teal zrobiłam lakier do paznokci Jaki pędzel polecacie do nakładania pigmentów na powiekę? Ja zamierzam używać 239, ale mogę się mylić.

Mam też takie pytanie, nie do końca związane z MAC. Na blogu Nevada-beauty-blog znalazłam zdjęcie takiej wieżyczki z szufladkami na kosmetyki - vide załącznik - orientuje się ktoś gdzie można takie cudo dostać? Miejsce w szufladach w toaletce się już zaczęło kończyć
ja używam zarówno 239 jak i 217, ale także i 242 - to w zależności od struktury pigmentu!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 12:24   #7
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

a używacie fix+ albo innego nawodniacza czy nakładcie na sucho?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 12:27   #8
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

i ja witam w drugiej części

nikt więcej nie rozwikła zagadki na temat moich tajemniczych pigmentów?
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 12:43   #9
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
i ja witam w drugiej części

nikt więcej nie rozwikła zagadki na temat moich tajemniczych pigmentów?

Starałam się, ale najlepiej jak poczekasz na Geonię albo Nevadę, one spojrzą i będą wiedzieć. Tylko niestety czasem rzadko wpadają na wątek. Może przeklej jeszcze raz te swoje fotki, albo rzuć linki - tak będzie łatwiej chyba

Druga część - Dobra, to trzeba zebrać informacje na temat różnych podrób i wrzucić w pierwszym poście
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 12:56   #10
NiceKitty
Raczkowanie
 
Avatar NiceKitty
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BlackLady Pokaż wiadomość
Pani w MACu poleciła mi 217 do nakładania pigmentów i rzeczywiście świetnie się sprawdza
O! To ciekawe, bo nie pomyślałabym o 217, wypróbuję jutro zarówno 217 jak i 239


Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania o tą plastikową półeczkę z szufladkami. Wiecie czy jest coś takiego w Ikei?
Znajoma dzisiaj mi powiedziała, że widziała coś podobnego w OBI (?!) na dziale gdzie są różne pudełka do przechowywania różnych rzeczy. Poszukam chyba w OBI, aczkolwiek najlepiej gdyby się wypowiedziała Pani Nevada

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a używacie fix+ albo innego nawodniacza czy nakładcie na sucho?
Ja dotychczas używałam jedynie odsypek pigmentów, dopiero teraz zainwestowałam w pełnowymiarówki, ale myślę, że mogę się wypowiedzieć. Używam Fix+, pigment się tak nie osypuje i według mnie lepiej trzyma się powieki. Jedyny minus może być taki, że fix+ nieco intensyfikuje pigment, który często sam w sobie jest już intensywny.
NiceKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:00   #11
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Starałam się, ale najlepiej jak poczekasz na Geonię albo Nevadę, one spojrzą i będą wiedzieć. Tylko niestety czasem rzadko wpadają na wątek. Może przeklej jeszcze raz te swoje fotki, albo rzuć linki - tak będzie łatwiej chyba
wiem Kochana.. bardzo Ci dziękuję

więc prośba do Nevady i Geoni.. jakbyście mogły zerknąć
tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...72766&page=171
post 5125 i 5126

tak czy siak.. wiem jedno.. nigdy więcej nie kupię MACa w necie.. wychodzi niewiele taniej, a potem wychodzą takie sytuacje no może poza kilkoma pędzlami, które kupiłam w zeszłym tygodniu.. ale już do mnie lecą, więc nie ma odwrotu

Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2009-06-23 o 13:02
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 13:33   #12
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a używacie fix+ albo innego nawodniacza czy nakładcie na sucho?
ja bardzo często nakładam na mokro, używam zwykłej wody termalnej a minimalnie wilgotnym pędzlem 217 nawet cieniować się da

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wiem Kochana.. bardzo Ci dziękuję

więc prośba do Nevady i Geoni.. jakbyście mogły zerknąć
tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...72766&page=171
post 5125 i 5126

tak czy siak.. wiem jedno.. nigdy więcej nie kupię MACa w necie.. wychodzi niewiele taniej, a potem wychodzą takie sytuacje no może poza kilkoma pędzlami, które kupiłam w zeszłym tygodniu.. ale już do mnie lecą, więc nie ma odwrotu
tak jak pisała kiedys Nevada, zdjęcie nie pozwala na 100% weryfikację, najlepiej jakbys wysłała małą odsypkę do porównania, wtedy wszystko jest jasne.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 13:37   #13
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
tak jak pisała kiedys Nevada, zdjęcie nie pozwala na 100% weryfikację, najlepiej jakbys wysłała małą odsypkę do porównania, wtedy wszystko jest jasne.
wiem, że po zdjęciu ciężko ocenić oryginalność.. ale myślałam, że może choć coś będzie typowo podróbkowego czy podpadającego..

a gdzie i do kogo mogłabym wysłać taką odsypkę?
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 14:53   #14
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Czeeeeeeść Kochani Ale fajnie w końcu 2 część
Dzisiaj minęłam się z panem listonoszem i zostawił mi aviso A już myślałam że dziś wypróbuję nowy piękny i cudowny pigment Circa Plum od Kajol a tu taki zonk Jeszcze dziś przez cały dzień leje w Lublinie i nie dam rady dostać się na pocztę...łeeeeeee
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 15:22   #15
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

więc prośba do Nevady i Geoni.. jakbyście mogły zerknąć
tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...72766&page=171
post 5125 i 5126
Zaden ze mnie ekspert, ale spróbuje pomóc.
Teraz nie mam czasu dokladnie sprawdzic oznaczeń na moich pigmentach, ale radze Ci sprawdzic czy pudełko tekturowe ma jakies ryski. Oryginalne sa z dobrego materiału i nie mają skaz

Natomiast plastikowe pojemniczki maja wytloczone takie minimalne prązki, widoczne pod światło i wyczuwalne jak przejedziesz jakimś plastikowym przedmiotem. Szpatułka do kremu jest idealna, jeśli pojemniczek wydaje taki piszczacy dzwiek, to jest ok. Jesli natomiast szpatulka bedzie sie ślizgała to plastik jest tandetny ( czyt. podrobiony)
Mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi

Jeszcze jedno- to piszczenie sprawdzasz w środku pojemniczka nie na zewnątrz.
Jestem dziś tak zmęczona, ze trudno mi precyzyjnie opisać o co chodzi

Aha......pigment grape nie jest jednolity , zobacz czy w sztucznym świetle skrzy na rózowo, fioletowo.... to piekne skrzenie trudno podrobić.
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2009-06-23 o 15:33
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 15:32   #16
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Do mnie dotarły pigmenty MAC, nie wytrzymałam i z pigmentu Teal zrobiłam lakier do paznokci Jaki pędzel polecacie do nakładania pigmentów na powiekę? Ja zamierzam używać 239, ale mogę się mylić.

Mam też takie pytanie, nie do końca związane z MAC. Na blogu Nevada-beauty-blog znalazłam zdjęcie takiej wieżyczki z szufladkami na kosmetyki - vide załącznik - orientuje się ktoś gdzie można takie cudo dostać? Miejsce w szufladach w toaletce się już zaczęło kończyć
Ja do pigmentów mam pędzel MAC 242 i płaskie pędzle do cieni z EDM i bardzo je lubie, naprawde są super do wszelkich sypkich cieni

Co do szufladek, najlepiej chyba zapytac samej Nevady

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Druga część - Dobra, to trzeba zebrać informacje na temat różnych podrób i wrzucić w pierwszym poście
Trzeba by zredagowac jakies małe vademecum i wysłac do Estelli Nie wiem czy Geonia i Nevada coś już myślały o tym, ja raczej średnio się znam na podróbkach i oryginałach .

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a używacie fix+ albo innego nawodniacza czy nakładcie na sucho?
Ja uzywam wody termalnej, lub domowego mixing medium

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wiem Kochana.. bardzo Ci dziękuję

więc prośba do Nevady i Geoni.. jakbyście mogły zerknąć
tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...72766&page=171
post 5125 i 5126

tak czy siak.. wiem jedno.. nigdy więcej nie kupię MACa w necie.. wychodzi niewiele taniej, a potem wychodzą takie sytuacje no może poza kilkoma pędzlami, które kupiłam w zeszłym tygodniu.. ale już do mnie lecą, więc nie ma odwrotu
Myślę, że Geonia i Nevada najwięcej by pomogły

Nie musisz rezygnowac z zakupów na ebayu,bo tylko tam dostaniesz jakies starsze limitowanki, trzeba po prostu obejrzec mocno aukcję i najlepiej poprosic kogos o pomoc, no i kupowac u sprawdzonych sprzedawców.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2009-06-23 o 15:46
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 15:32   #17
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Do mnie dotarły pigmenty MAC, nie wytrzymałam i z pigmentu Teal zrobiłam lakier do paznokci Jaki pędzel polecacie do nakładania pigmentów na powiekę? Ja zamierzam używać 239, ale mogę się mylić.

Mam też takie pytanie, nie do końca związane z MAC. Na blogu Nevada-beauty-blog znalazłam zdjęcie takiej wieżyczki z szufladkami na kosmetyki - vide załącznik - orientuje się ktoś gdzie można takie cudo dostać? Miejsce w szufladach w toaletce się już zaczęło kończyć
Organizer kupiłam w Makro w Gdańsku (ok100zł), ale widziałam takie same w innych dużych marketach budowlanych typu Castorama czy Leroy Merlin

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wiem Kochana.. bardzo Ci dziękuję

więc prośba do Nevady i Geoni.. jakbyście mogły zerknąć
tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...72766&page=171
post 5125 i 5126

tak czy siak.. wiem jedno.. nigdy więcej nie kupię MACa w necie.. wychodzi niewiele taniej, a potem wychodzą takie sytuacje no może poza kilkoma pędzlami, które kupiłam w zeszłym tygodniu.. ale już do mnie lecą, więc nie ma odwrotu
Kochana, niestety zdjęcia są za słabe (tak jak pisze KNK), już wczoraj je oglądałam, ale jak coś piszę chce mieć 100% pewności (wiadomo ,że podróbka będzie miała bardzo podobny kolor jak oryginał, tutaj diabeł tkwi w szczegółach typu drobinki, konsystencja i odcień), zdjęcia muszą być bardzo wyraźne, przedstawiać detale, słoiczki najlepiej jakby były ułożone symetrycznie względem siebie, bo nawet na jednym zdjęciu wydaje się ,że jeden ma szerszą zakrętkę...jedyne co rzuciło mi się na chwilę obecną w oczy to numer pigmentu Grape, miałam trochę sztuk tego pigmentu i nigdy z takim numerem się nie spotkałam.
Napisz proszę gdzie konkretnie/u kogo kupiłaś pigmenty i za jaką cenę?
Nie ma cudów ,że poniżej 70zł kupisz oryginalny pigment, a na ebayu nawet są takie podróbki po 70-80zł, trzeba bardzo uważać, z resztą już o tym pisałam.

Nie mam zbyt wiele czasu ,z wakacji nici, wybaczcie ,że nie odpisuję Wam natychmiast mam nadzieję ,że wrócę do Was za jakiś czas
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 15:43   #18
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Zaden ze mnie ekspert, ale spróbuje pomóc.
Teraz nie mam czasu dokladnie sprawdzic oznaczeń na moich pigmentach, ale radze Ci sprawdzic czy pudełko tekturowe ma jakies ryski. Oryginalne sa z dobrego materiału i nie mają skaz

Natomiast plastikowe pojemniczki maja wytloczone takie minimalne prązki, widoczne pod światło i wyczuwalne jak przejedziesz jakimś plastikowym przedmiotem. Szpatułka do kremu jest idealna, jeśli pojemniczek wydaje taki piszczacy dzwiek, to jest ok. Jesli natomiast szpatulka bedzie sie ślizgała to plastik jest tandetny ( czyt. podrobiony)
Mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi

Jeszcze jedno- to piszczenie sprawdzasz w środku pojemniczka nie na zewnątrz.
Jestem dziś tak zmęczona, ze trudno mi precyzyjnie opisać o co chodzi

Aha......pigment grape nie jest jednolity , zobacz czy w sztucznym świetle skrzy na rózowo, fioletowo.... to piekne skrzenie trudno podrobić.
sprawdziłam wszystko po kolei.. i tak:
- pudełeczko bez skaz czy zadrapań, co mnie bardzo dziwi biorąc pod uwagę formę wysyłki (wrzucone były luzem do takiej ciutkę większej koperty i latały sobie w te i we wte)
- prążki są na obu.. pomacałam od środka widelcem plastikowym, bo szpatułki nie mam czasu szukać, i wydaje dźwięk.. ale nie jest to takie jakieś typowe piszczenie.. tylko jakby chrobotanie, jak się własnie jeździ po czymś z wypukłosciami..
- Grape skrzy na różówo trochę.. ma takie jakby maleńkie drobinki brokatowe, które sie rozbłyskują..

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kochana, niestety zdjęcia są za słabe (tak jak pisze KNK), już wczoraj je oglądałam, ale jak coś piszę chce mieć 100% pewności (wiadomo ,że podróbka będzie miała bardzo podobny kolor jak oryginał, tutaj diabeł tkwi w szczegółach typu drobinki, konsystencja i odcień), zdjęcia muszą być bardzo wyraźne, przedstawiać detale, słoiczki najlepiej jakby były ułożone symetrycznie względem siebie, bo nawet na jednym zdjęciu wydaje się ,że jeden ma szerszą zakrętkę...jedyne co rzuciło mi się na chwilę obecną w oczy to numer pigmentu Grape, miałam trochę sztuk tego pigmentu i nigdy z takim numerem się nie spotkałam.
Napisz proszę gdzie konkretnie/u kogo kupiłaś pigmenty i za jaką cenę?
Nie ma cudów ,że poniżej 70zł kupisz oryginalny pigment, a na ebayu nawet są takie podróbki po 70-80zł, trzeba bardzo uważać, z resztą już o tym pisałam.

Nie mam zbyt wiele czasu ,z wakacji nici, wybaczcie ,że nie odpisuję Wam natychmiast mam nadzieję ,że wrócę do Was za jakiś czas
pigmenty kupiłam na ebayu u sprzedawcy rubette07
za Grape dałam 20 dol, a za Lilly 17 dol.. drogą licytacji..

co do zakrętek.. to jednen pojemniczek jest po prostu wyżej a drugi nizej w mojej łapce..
zaraz postaram się zrobić lepsze zdjęcia..

dziekuję Wam

Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2009-06-23 o 15:49
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 15:51   #19
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Póżniej jeszcze zobaczę jak wygladają oznaczenia na moich pigmentach, grape mam chyba 4 szt. i porównam z Twoimi.

Jesli pojemniczki wydają dzwięk i maja prązki to jest duża szansa, ze to oryginały
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 16:20   #20
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
sprawdziłam wszystko po kolei.. i tak:
- pudełeczko bez skaz czy zadrapań, co mnie bardzo dziwi biorąc pod uwagę formę wysyłki (wrzucone były luzem do takiej ciutkę większej koperty i latały sobie w te i we wte)
- prążki są na obu.. pomacałam od środka widelcem plastikowym, bo szpatułki nie mam czasu szukać, i wydaje dźwięk.. ale nie jest to takie jakieś typowe piszczenie.. tylko jakby chrobotanie, jak się własnie jeździ po czymś z wypukłosciami..
- Grape skrzy na różówo trochę.. ma takie jakby maleńkie drobinki brokatowe, które sie rozbłyskują..


pigmenty kupiłam na ebayu u sprzedawcy rubette07
za Grape dałam 20 dol, a za Lilly 17 dol.. drogą licytacji..

co do zakrętek.. to jednen pojemniczek jest po prostu wyżej a drugi nizej w mojej łapce..
zaraz postaram się zrobić lepsze zdjęcia..

dziekuję Wam
Jeżeli ma różowe iskrzące drobinki to bardzo dobrze, prążki na opakowaniu również świadczą o oryginalności, ze zdjęć naprawdę trudno ocenić jednak od słowa do słowa... jest duża szansa na oryginalność Twoich pigmentów
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 16:26   #21
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Ja uzywam wody termalnej, lub domowego mixing medium
Domowego? Znaczy sama coś produkujesz? Napisz proszę więcej
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 16:45   #22
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

podebrałam aparat mojemu P. i oto fotki.. mam nadzieję, że widać lepiej niż na tamtych..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0251-tile.jpg (94,6 KB, 280 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0262-tile.jpg (89,5 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0276-tile.jpg (94,7 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0293-horz.jpg (79,1 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0301-tile.jpg (95,2 KB, 458 załadowań)
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:53   #23
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Hej dziewczyny,
pare dni czlowieka a nie ma a tu prosze, juz drugi watek i 5tys postow poszloo.
Mi pani w Macu polecila 217 do blendowania ale jutro spobuje nim nalozyc pigment tak jak polecacie, zobaczymy.
Tymczasem ostatnio cierpie na brak gotowki w zwiazku z czym kupilam pare pedzli w Sephorze... Wiem wiem, nie ma nawet porowania ale musze powiedziec, ze dobrze mi sie z nimi pracuje i za cene 1 Macowego mam 4 z Sephory... Moze kiedys sobie pozwole nabyc Macowe, tymaczsem skupiam sie na kosmetykach, ostrze sobie zeby na jakis fajny roz (jak na razie posiadam Moon River i jest booski )

Edytowane przez Nikita...
Czas edycji: 2009-06-23 o 20:55
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:00   #24
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Domowego? Znaczy sama coś produkujesz? Napisz proszę więcej
Przepis jest prosty i zaczerpnięty z wizażu Do domowego mixing medium potrzebna jest gliceryna z apteki, woda mineralna i jakieś opakowanie ( ja trzymam w buteleczce po kroplach do oczu).
Tu szczegóły: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306012


Dziewczyny nie orientujecie się , czy wMACu mozna poprosic o próbasa podkładu?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2009-06-23 o 22:25
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 23:20   #25
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie orientujecie się , czy wMACu mozna poprosic o próbasa podkładu?
Można Ja dostałam taaakiego próbaska, że starczy co najmniej na miesiąc używania
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 23:28   #26
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Przepis jest prosty i zaczerpnięty z wizażu Do domowego mixing medium potrzebna jest gliceryna z apteki, woda mineralna i jakieś opakowanie ( ja trzymam w buteleczce po kroplach do oczu).
Tu szczegóły: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306012


Dziewczyny nie orientujecie się , czy wMACu mozna poprosic o próbasa podkładu?
Można, ja ostatnio wzięłam próbkę Studio Sculpt.
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:14   #27
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Przepis jest prosty i zaczerpnięty z wizażu Do domowego mixing medium potrzebna jest gliceryna z apteki, woda mineralna i jakieś opakowanie ( ja trzymam w buteleczce po kroplach do oczu).
Tu szczegóły: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306012
Dzięki
W ogóle to jakiś świetny wątek przy okazji odkryłam (na tym wizażu to tyle się dzieje, ze czasem trudno co ciekawsze rzeczy ogarnąć )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 21:49   #28
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

No i nie mogłam wątku znaleźć jak się nowy zaczął
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:04   #29
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Można Ja dostałam taaakiego próbaska, że starczy co najmniej na miesiąc używania
Cytat:
Napisane przez BlackLady Pokaż wiadomość
Można, ja ostatnio wzięłam próbkę Studio Sculpt.

Dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Dzięki
W ogóle to jakiś świetny wątek przy okazji odkryłam (na tym wizażu to tyle się dzieje, ze czasem trudno co ciekawsze rzeczy ogarnąć )
Nie ma sprawy Naprawdę polecam mixing medium, fajne do kresek z pigmaczy
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:35   #30
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

moja lista na jutrzejsze zakupy rozrasta się do niebezpiecznych rozmiarów

jakieś ostatnie wskazówki?

uciekam zaraz spać, bo o 5ej rano wyjazd.. i 2 MACzki stoją przede mną otworem
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.