Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 12:51   #1381
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość

Skoro pytasz, pochwalę się wszystkim: przyjęli mnie na praktyki do Gazety Pomorskiej Zaczynam w poniedziałek. Nie spałam, bo miałam stresa..
Rej.... kochana, no to

!!! G R A T U L A C J E !!!


Dobrze, że tego nie prenumeruję


Witaj Prykowski, gdzieś to znowu znikł... pytań mamy do Ciebie kilka
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:54   #1382
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Reijel - wow, o czym będziesz pisać?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:01   #1383
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Reijel - wow, o czym będziesz pisać?

Ej, no jak Gazeta Pomorska, to będzie pisać o morzu, może, pomorzu i pomożu od pomoru....

Rej prawda kochana? Załóż kącik "Pomór MłodzieRZy"....
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:05   #1384
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Dziedobry^^
KAsa przyszla cala komornik nic nie zjadl.
Katakumba, a no temu bo solidarnie wszyscy zameldowani sa zobowiazani do splacenia zadluzenia za gaz, prad, mieszkanie, itp.
Kasa przyszla i sie rozplynela w strasznym tempie.
Niquitin, zarelko dla mnie na weekend, zarelko dla TZ na weekend bo wyjechal, wraca w posmierdzialek... TZtowi sypnac groszem zeby sobie mogl cos do jedzenia kupic jak mu sie skonczy... no i moge sobie isc jeszcze na przemarsz po ciuchlandach lub na kawe z kolezanka lub na zakupy w drogerii.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-06-25 o 13:17
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:10   #1385
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Wakacje się zaczęły, więc my zaczynamy prześladowanie nastolatek, zakładających idiotyczne wątki

Poza tym rozwinęła się rozmowa o serialach i książkach (tematy-bumerangi).



Skoro pytasz, pochwalę się wszystkim: przyjęli mnie na praktyki do Gazety Pomorskiej Zaczynam w poniedziałek. Nie spałam, bo miałam stresa..
o proszę:0 Jesli dane mi bedzie odwiedzić rejony pomorza to chetnie poczytam newsy z pierwszej włóczki autorstwa Reijel
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:11   #1386
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

yo yo babony...

pochwale sie ze oblowilam w ciuchy w lumpeksie...przez przypadek...

wydalalm 19 zl...zakupilam 19 rzeczy..to je zycie co nie??

no mam super jeannnnsy tylko ciutke brakuje mi zeby sie w nie wcisnac...tak z 2 kg w dol i beda jak szyte na mnie
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:12   #1387
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
yo yo babony...

pochwale sie ze oblowilam w ciuchy w lumpeksie...przez przypadek...

wydalalm 19 zl...zakupilam 19 rzeczy..to je zycie co nie??

no mam super jeannnnsy tylko ciutke brakuje mi zeby sie w nie wcisnac...tak z 2 kg w dol i beda jak szyte na mnie
ILE dobra jesteś... trzymamy kciuki za te 2 kg
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 13:17   #1388
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Ej, no jak Gazeta Pomorska, to będzie pisać o morzu, może, pomorzu i pomożu od pomoru....
Rej prawda kochana? Załóż kącik "Pomór MłodzieRZy"....
"Pomóż pomrzeć młodzieRZy. Może pomidorem."

Aniko - świetna oferta Moja współlokatorka kiedyś wyszła z domu i wróciła w innych ciuchach. Kupiła w szmateksie bluzkę i spodnie, a stare wyrzuciła ;]
Dawaj na szlak i 2 kilogramy się zara zgubią!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:19   #1389
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
ILE dobra jesteś... trzymamy kciuki za te 2 kg

sama nie moge sie nadziwic...mamunia TŻ w niedziela ma imieniny to pojechalismy ja , luby i jego siostra na zakupy (prezent..zarelko na imprezke dla tesciowej itd) a siostra TZ w pewnym momencie mowi mi ""sluchaj chcialabym do znajomego lumpka zajrzec...dzisiaj wszystko po 1 zl..zapytaj Tż czy nas tam podrzuci na pol godziny bo mnie okrzyczy "

mowie : no dobra i pojechalysmy...wchodze a tam hala jak pol boiska pilkarskiego lud jak mrowki sie kotluje...mysle o nie...wychodze a siostra lubego wyciaga worek () sumiennie taki wór foliowy ten duzy i zaczyna tam szperac...to ja za nia...ubaw mialam jak cholera...a ile moherowych znajomych byloszok

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
"

Aniko - świetna oferta Moja współlokatorka kiedyś wyszła z domu i wróciła w innych ciuchach. Kupiła w szmateksie bluzkę i spodnie, a stare wyrzuciła ;]
Dawaj na szlak i 2 kilogramy się zara zgubią!

Malla Tz ma od 13 urlop to cos musze wykombinowac...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:24   #1390
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Reijel - wow, o czym będziesz pisać?
Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Ej, no jak Gazeta Pomorska, to będzie pisać o morzu, może, pomorzu i pomożu od pomoru....

Rej prawda kochana? Załóż kącik "Pomór MłodzieRZy"....
Jeżeli dadzą mi napisać jakiś artykuł, wezmę Wasze sugestie po uwagę Nie będę odgrywała jakiejś znaczącej roli (chociaż naturalnie celowałam w stanowisko młodszego redaktora naczelnego); jeżdżenie na konferencje prasowe, układanie layout'u, asystowanie przy fotoreportażach - bardziej zabawa niż poważne zajęcie, ale bardzo się cieszę Dziękuję za gratulacje
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:32   #1391
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Reijel gratulacje zaczynami opanowywac media yeahh

Princeska gratuluje udanej obrony
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 13:36   #1392
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Uwaga, będzie długo!
Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
  • O.B.O.R.A. (Ostatni Bastion Obrony Rozumu Artystycznie) – platforma artystyczna w Poznaniu,
Proszę się nie śmiać z mojego miejsca stażu! Tzn. nie do końca stażuję w OBORZE, ale w firmie, która m.in. to miejsce prowadzi. Wszystkim polecam

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Są ludzie, którzy chcą w zimie, marzą im się romantyczne płatki śniegu na włosach i zimowa sceneria przy sesji zdjęciowej a ja w tym widzę przemarznięcie, zimno, pluchę, ubrudzoną na dolę sukienkę itd. itp. narazie musimy czekać do września, a potem mam nadzieję, że uda się na sierpień 2010 a oprócz tego w sierpniu mam urodziny, więc troszkę wyróżniam ten miesiąc
Ja raz byłam na ślubie w grudniu i nigdy więcej nie zamierzam. Było mi tak zimno, że po mszy nie mogłam wstać z ławki
Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
o tym juz w ogóle nie słyszałam zaraz wygoogluję a i nigdy nie oglądałam "Dextera", a tak go wychwalają, ze aż jestem ciekawa
Ja oglądałam Dextera, ale jakoś na początku trzeciej serii odpuściłam sobie, bo mnie znużył... Mozę jakoś po egzamach wrócę do niego

W ogóle, to dziś dopiero czuję się jak człowiek. We wtorek od 7 rano do 2-3 w nocy pracowałam przy koncercie NINa. A rano exam - 3h angola Dopiero dziś odespałam.
Ogólnie to tak - jeśli chcesz mieć frajdę z koncertu, NIE pracuj przy nim Po 15h roboty nie masz ochoty nawet wyłazić z backstage'u pod scenę
Trent jest mały, krępy i kostropaty, a jego laska wygląda jak laleczka Barbie - mała, chuda i kompletnie plastikowa
Ekipa NINa rządzi, serdecznie pozdrawiam Cliffa - ciacho nadzorujące budowę sceny
Ogólnie było super nie licząc niedociągnięć technicznych, paru kaprysów gwiazdorskich i przenikliwego wiatru.

I nie ma lepszego uczucia, niż kiedy po iluś godzinach pracy stajesz w końcu na ostatnich nogach pod sceną, NIN szaleje, a Ty wspominasz cały dzień przygotowań
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 13:58   #1393
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Reijel gratulacje zaczynami opanowywac media yeahh
Muahahahahaha


Cathas, fajną masz pracę
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:02   #1394
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Uwaga, będzie długo!

Proszę się nie śmiać z mojego miejsca stażu! Tzn. nie do końca stażuję w OBORZE, ale w firmie, która m.in. to miejsce prowadzi. Wszystkim polecam



Ja raz byłam na ślubie w grudniu i nigdy więcej nie zamierzam. Było mi tak zimno, że po mszy nie mogłam wstać z ławki

Ja oglądałam Dextera, ale jakoś na początku trzeciej serii odpuściłam sobie, bo mnie znużył... Mozę jakoś po egzamach wrócę do niego

W ogóle, to dziś dopiero czuję się jak człowiek. We wtorek od 7 rano do 2-3 w nocy pracowałam przy koncercie NINa. A rano exam - 3h angola Dopiero dziś odespałam.
Ogólnie to tak - jeśli chcesz mieć frajdę z koncertu, NIE pracuj przy nim Po 15h roboty nie masz ochoty nawet wyłazić z backstage'u pod scenę
Trent jest mały, krępy i kostropaty, a jego laska wygląda jak laleczka Barbie - mała, chuda i kompletnie plastikowa
Ekipa NINa rządzi, serdecznie pozdrawiam Cliffa - ciacho nadzorujące budowę sceny
Ogólnie było super nie licząc niedociągnięć technicznych, paru kaprysów gwiazdorskich i przenikliwego wiatru.

I nie ma lepszego uczucia, niż kiedy po iluś godzinach pracy stajesz w końcu na ostatnich nogach pod sceną, NIN szaleje, a Ty wspominasz cały dzień przygotowań
Ty wez mnie tym NINem nie draznij... :P


Ech, dziewczyny, mieszka ktoras w Katowicach?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:10   #1395
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
jeżdżenie na konferencje prasowe, układanie layout'u, asystowanie przy fotoreportażach - bardziej zabawa niż poważne zajęcie, ale bardzo się cieszę
Jeśli to jest zabawa, to dobrze wróży
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:11   #1396
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Mam pewną teorię Otóż, House M.D. był w zeszłym roku najchętniej oglądanym serialem na świecie. Myślę, że spora zasługa tkwi w tym, że kobiety w końcu dostały intrygujący obiekt westchnień -nie jakiegoś przystojniaczka, który czasem coś zawali, ale ogólnie jest taaaki słodziutki, tylko wrednego, cholernie inteligentnego typa, który nie chce się wiązać (oczywiście większość fanek myśli, że ich miłość zmieniłaby go i w końcu odnalazłby radość życia). Jest seksowny w taki najbardziej nieoczywisty, pokręcony, intelektualny wręcz sposób. I za to dziękujmy scenarzystom

Na dobranoc - buziaczek dla wszystkich moherowych fanek:
-o mój umilenieć.

ja wogle jestem chyba chora psychicznie,bo mnie się podobają tylko czarne charaktery np.SNAPE?!
czy to trzeba już leczyc?

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Eva oj narazie to nie przyjadę na pewno,bo wakacje już mam zaplanowane ale jak uzbieram kiedyś tyle funduszy to kto wie

mniej więcej przeczytałam co pisałyście, ale tempo dziergania nieziemskie
co do serialu to nie znam tego co wcześniej opisywałyście, ale jak będzie okazja to może uda mi się obejrzeć.
Co do serialu Dr House to uwielbiam i ta kulawa noga szaleję

Udało się!!! Obroniłam się dziś!!!

Pozdrawiam serdecznie wszystkie moherkowe panie
-GRATULACJE, a tak poza tym wiedziałam,że ci się uda

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Siemano dziewczynki. Ale Was dawno nie widziałem. Nie mam za bardzo czasu nadrabiać zaległości. Coś ciekawego się dzieje?
-nieładnie tak znikac bez pożegnania,a alimenty kto będzie płacił?no kto

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
yo yo babony...

pochwale sie ze oblowilam w ciuchy w lumpeksie...przez przypadek...

wydalalm 19 zl...zakupilam 19 rzeczy..to je zycie co nie??

no mam super jeannnnsy tylko ciutke brakuje mi zeby sie w nie wcisnac...tak z 2 kg w dol i beda jak szyte na mnie
to masz motywację,bo ja robię zakupy na zapas.
wczoraj kupiłam kurtkę skórzaną o rozmiar większą.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 15:18   #1397
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-o mój umilenieć.

ja wogle jestem chyba chora psychicznie,bo mnie się podobają tylko czarne charaktery np.SNAPE?!
czy to trzeba już leczyc?
Ja też tak mam Mama mi kiedyś powiedziała, ze trafie na jakiegos sukinsyna ale to sie raczej nie przekłada na życie codzienne, tzn. NIE CIERPIĘ ciepłych kluch i chłopaczków w stylu: "Jak Tobie się podoba Skarbie", lubię facetów z charakterem, ale drani posyłam do diabła ALe House jest niesamowity, choć Snape to już nie mój typ... Nie mogę wymyślić innego filmowego seksownego padalca...
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:00   #1398
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Pora na reklamę

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post12942219
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:07   #1399
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Zareagowałam włąściwie na reklamę
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 16:24   #1400
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Ja też tak mam Mama mi kiedyś powiedziała, ze trafie na jakiegos sukinsyna ale to sie raczej nie przekłada na życie codzienne, tzn. NIE CIERPIĘ ciepłych kluch i chłopaczków w stylu: "Jak Tobie się podoba Skarbie", lubię facetów z charakterem, ale drani posyłam do diabła ALe House jest niesamowity, choć Snape to już nie mój typ... Nie mogę wymyślić innego filmowego seksownego padalca...
to wejdź na wątek o draniach,zaraz poszukam link.sporo tam naszych milusińskich
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247372

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez reijel Pokaż wiadomość
dopisałam trzy cytaty

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-06-25 o 16:17
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:41   #1401
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to wejdź na wątek o draniach,zaraz poszukam link.sporo tam naszych milusińskich
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247372[COLOR="Silver"]
mój trzeci dom po tym w starej kamienicy i u Was
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:56   #1402
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Chciałam kiedyś wciągnąc się w Kinga i trafiłam na jakąs strasznie denną pozycje i to mnie zniechęciło ale w wakacje spróbuję jeszcze raz - polecacie coś szczególnie?
Ja jestem Kingowskim maniakiem, więc polecam wszystko Ale na początek może Cmętaż Zwieżąt, Miasteczko Salem, Misery..

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hehe, pokrewne dusze
Uwielbiam Kinga ( zwłaszcza Grę Geralda, Dolores Claiborne, Cujo...Lśnienie było dla mnie na początku ciężkie-pierwszy raz próbowałam w podstawówce, dopiero w liceum je przeczytałam do końca)
A Koontz? Uwielbiam jego książki.
Teraz odkryłam Pratchetta -Wolni ciutludzie. Bardzo fajna i lekka pozycja, mnóstwo tekstów godnych zapamiętania

A czytał ktoś Ann Rice? Wracam często do jej sagi o rodzie czarownic ( GODZINA CZAROWNIC składająca sie z kilku tomów oraz LASHER i TALTOS).
Albo jej literatura erotyczna pisana pod pseudonimem A.N. Roquelaure - Seria o Śpiącej Królewnie, lubię czasem do niej wracać ostra
Aguś, Lśnienie to moja ukochana pozycja Kinga Cujo dopiero do mnie idzie, Grę i Dolores bardzo lubię. Moja mama uważa Kinga za pisarza ciężkiego, czego ja zupełnie nie pojmuję.
Koontza czytałam kiedyś kilka pozycji, takie sobie. A Ann Rice - mam za sobą Wywiad z Wampirem i część Wampira Lestata, lubię "jej" wampiry

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Maddie obejrzalam wszystkie odcinki..i jakos po tym 10 niesmak czuje...a raczej rozczarowanie?? tez mam nadzieje ze Wakefield "owi ktos pomaga..ten Jimmy jest przeslodki ale cos mi on nie pasuje...kiedy bedzie 12 odcinek??

i znowu pada u mnie..cholera jasna no!!
Ani, 11 odcinek będzie od niedzieli, a 12 za tydzień

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Udało się!!! Obroniłam się dziś!!!
Princeska, gratuluję

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Siemano dziewczynki. Ale Was dawno nie widziałem. Nie mam za bardzo czasu nadrabiać zaległości. Coś ciekawego się dzieje?
Pryku, gdzieś Ty się znów podziewał?

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Skoro pytasz, pochwalę się wszystkim: przyjęli mnie na praktyki do Gazety Pomorskiej Zaczynam w poniedziałek. Nie spałam, bo miałam stresa..
Rei, ale super wiadomość, gratulacje! Zazdroszczę po cichu


Ech, zawitał dziś do mnie indianiec, pół dnia zwijam się z bólu, i jeszcze te burze non stop..
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:58   #1403
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość

Ech, zawitał dziś do mnie indianiec, pół dnia zwijam się z bólu, i jeszcze te burze non stop..
Mozemy sobie raczki podac :P
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:52   #1404
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Cathas, fajną masz pracę
No

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Ty wez mnie tym NINem nie draznij... :P

Jakieś pół h temu napadł na nas grad z siłą małego tornada o_O Ulice Poznania znów wyglądają jak jeziora

Znalazłam coś całkiem ładnego i, o dziwo, polskiego

http://www.youtube.com/watch?v=eHo2t...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=CT6rH...eature=related

Jak dla mnie, na tle polskiej 'tfułczości', całkiem zacne
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:07   #1405
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Halo, chciałam się przywitać
Coś biedniutko widzę na clubie. Widzę wakacje dopadły berety i nawet burze im nie straszne
Ja mam w życiu ostatnio same rewelacje, a największą jest fakt, że zepsuł mi się komputer - jedyny kochany. Z racji tego, ze mój chłop jest informatykiem, do tej pory siedzę na jakimś starym laptopie, na którym rozdzielczość jest masakryczna. Nie mam dostępu do dokumentów, zdjęć, niektórych stron/kont (oczywiście nie zapamiętuję haseł i adresów skoro robi to za mnie komputer...). W poniedziałek zaczynam zjazd z Lublinie. Ja nie wiem jak się odnajdę na nowo na studiach, chyba będę musiała sobie coś golnąć, po 1 piwie jestem ponoć mega towarzyska

Reijel gratuluje robotaju
Będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami
Matko dzięki za wątek i łączę się w poglądach Swą miłość do Dr H. zgłaszałam już na pierwszym, czy drugim watku jak wklejałyśmy zdjecia przystojniaków

Maddie myślę, że wedlowski lód z cukierni na starym mieście ukoił by Twój ból

Co to jest na NIN'a? Jej ja jakiś ignorant jestem chyba, albo dzikus straszny... Zaraz nadrobie zaległości

Aniko, Ty też jesteś lumpeksową dziewczyną? Ja od lat nie potrafię ubrać się w "normalnym" sklepie Jedynie buty i bieliznę kupuję po cenach "normalnych", no i czasem spodnie, bom długa. Pokaż coś kupiła
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:13   #1406
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Aniko wow MMZ --> Moherowa Mistrzyni Zakupów a 2kg to szybciutko zrzucisz i dziękuję za gratulacje

Reijel ale pomyśl, że jako wytrawny moher będziesz tam brylować, dlatego więc wykurzysz wszystkie małolaty ( i nie tylko) i tak oto będą Cię błagać, abyś łaskawie przyjęła stanowisko pani redaktor naczelnej, a Ty jak będziesz mieć taki kaprys, to ewentualnie pójdziesz im na rękę i się zgodzisz

Cathas dlatego też nie chcę ślubu w zimie - jakby mi goście przymarzli do ławek to co wtedy> a pracę widzę ciekawą masz, jakie jeszcze sławy tego świata poznałas? pochwal się?

TmargoT dziękuję za gratulację i za wiarę, że zdam

Holly a może Bruce Willis w którejś ze szklanych pułapek?

Maddie dzięki wielkie
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:22   #1407
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cześć kobiciny
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:23   #1408
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

cześć, cześć
i dla żyrafy piąteczka
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:45   #1409
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

No Willis może być czuje, ze o kims zapominam, ale nie moge skojarzyc
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:21   #1410
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Co to jest na NIN'a? Jej ja jakiś ignorant jestem chyba, albo dzikus straszny... Zaraz nadrobie zaległości
Nine Inch Nails - takie industrialne darcie m... W skrócie

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Cathas dlatego też nie chcę ślubu w zimie - jakby mi goście przymarzli do ławek to co wtedy> a pracę widzę ciekawą masz, jakie jeszcze sławy tego świata poznałas? pochwal się?
Zima i ślub=porażka, przynajmniej dla gości
Na razie ze sław to trochę niszowców - kabareciarzy różnych, etc. No i NINa. Jeszcze czeka mnie Jane's Addiction i Radiohead, a co potem, nie wiem
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.