Lipcowe Panny Młode - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 16:15   #1321
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Agnes piękne te obrączki, my mamy obrączki złoto+ białe złoto. Bardzo fajnie się na palcu prezentuje
Ech przedemną też sporo przygotowań, chociażby spotkanie z księdzem, kamerzystą i orkiestrą (w jeden dzień musimy to pozałatwiać bo TZ zjeżdża z pracy tylko na 2 dni).

Mówiłyście też o pierwszym tańcu- my napewno zatańczymy walca angielskiego- pod jaką piosenkę to nie wiem. No może to wyglądać trochę komicznie bo my z TZ to w tańcu jesteśmy oboje jak paraliktycy, a niestety nie mamy czasu przed ślubem przećwiczyć

NIe mogę się jeszcze zdecydować na bukiet ślubny- chciałabym połączenie storczyków i róż, czy mogłybyście mi podsunąć jakiś pomysł na taki bukiecik? Ech na fryzurę też się zdecydowac nie moe- chcciałabym upięcie i loczki ale z drugiej strony mam ciężkie i długie włosy i boję się zę po jakimś czasie mi się te loczki rozprostują
kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 16:16   #1322
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mka1987 Pokaż wiadomość
Lipcóweczki moje kochane.....juz po obronie, tkaze będę miec czas na wizaz hehe
włąsnie dzisiaj sie dowiedziałam, ze jest juz moja sukienka w salonie (Pani własnie do mnie dzwoniła)...a tak się bałam ze będzie dopiero tydzien przed slubem (bo nawet tak wczesniej mi poiwiedziały), a tu proszę...taka niespodzianka! w piątek jadę po suknię, zobacze czy wszytsko ok...i jesli tak to zabieram ją do domu

ale jestem dzisiaj naładowana dobrymi emocjami....
no to moje gratulacje takie dni jak twoj dzisiejszy naładowuja dobra energia na pare nastepnych dni wiem jak to było ze mna


Kassate dziekuje heh a co do fryzury to ja mam wybrana a bukiet tez chce ze storczykow ale co 3 min mam inna wizje wiec sama do konca jeszcze nie wiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 402064.jpg (30,4 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez agnes208
Czas edycji: 2009-06-24 o 16:20
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 16:26   #1323
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: LIpcowe Panny Młode

agnes to jest Twoja fryzura?? piękna!!!! właśnie takie koki mi się podobają...lekkie i z dziewczęcym urokiem
__________________


mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 16:38   #1324
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mka1987 Pokaż wiadomość
agnes to jest Twoja fryzura?? piękna!!!! właśnie takie koki mi się podobają...lekkie i z dziewczęcym urokiem
Nie to nie moja to zdjecie od któres z wizażanek ja jeszcze niemiałam nawet próbnej ale właśnie taka fryzure chce, tylko stroik inny nie kwiat zywy
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 17:05   #1325
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Nie to nie moja to zdjecie od któres z wizażanek ja jeszcze niemiałam nawet próbnej ale właśnie taka fryzure chce, tylko stroik inny nie kwiat zywy
ale na taką fryzurę się decydujesz tak?? bardzo dobry wybór a próbna kiedy??
__________________


mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 17:25   #1326
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mka1987 Pokaż wiadomość
ale na taką fryzurę się decydujesz tak?? bardzo dobry wybór a próbna kiedy??
tak właśnie taka chce a probna po 12 lipca dopiero wtedy bede w polsce
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:13   #1327
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Dziewczyny, a jak liczycie wódkę na wesele? 1 litr na łebka? I jakie u Was będą wódki?
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 14:25   #1328
anjadka
Raczkowanie
 
Avatar anjadka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: LIpcowe Panny Młode

0,7L na parę.
anjadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:56   #1329
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Ale to z poprawinami?
Bo my na dwa dni---> wesele+poprawiny - chcemy 1L na łebka liczyć, moja mama się buntuje, że to za dużo... A jaką wybieracie wódkę?

***

A kupujecie takie wstążeczki dla gości weselnych, które będą mogli sobie weselnicy przyczepić do ubranka? Mnie się to absolutnie nie podoba Ale mojemu narzeczonemu się to podoba i jego rodzicom też, więc wybrałam jakieś takie słodkie białe kokardki, bo najbardziej uniwersalne;p Ale moja teściowa kupiła inne hehe i to takie które mi się nie podobają, ech, fuj, załamka, ale ja już nie mam siły się buntować ...

Edytowane przez klocuszek27
Czas edycji: 2009-06-25 o 15:03
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:59   #1330
anjadka
Raczkowanie
 
Avatar anjadka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Ślub w niedziele więc bez poprawin 0,7 na parę na całonocną imprezę (mamy taki gratis w lokalu w którym robimy wesele). Wszytsko od gości zależy moi raczej dużo nie piją u nas będzie BOLS.
anjadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:46   #1331
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakis pomysł na podziekowania dla rodziców?
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 20:26   #1332
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
My dajemy kosze ze słodyczami i jakims alkoholem i albumy własnoręcznie zrobione.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:29   #1333
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: LIpcowe Panny Młode

a my dajemy kosze z kwiatami i... karykatury - moim rodzicom ich karykature i przyszlego ziecia z napisem "mamy syna" a jego rodzicom ja z nimi i napis "Mamy corke".
Mam tylko nadzieje, ze zdaza dosc, bo zamowione u chlopaka po ASP ale z Allegro ..

Klocuszek, mi sie te wstazeczki nie podobaja :P badz twarda i walcz

do mnie dzis przyszla cala paka ozdobek na poprawiny (mam slub w piatek wiec poprawiny w sobote) zamowilam se od cholery organzy i innych gowienek
mama bedzie miala co robic hehehe
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 23:54   #1334
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak liczycie wódkę na wesele? 1 litr na łebka? I jakie u Was będą wódki?
Cytat:
Napisane przez anjadka Pokaż wiadomość
0,7L na parę.
Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Ale to z poprawinami?
Bo my na dwa dni---> wesele+poprawiny - chcemy 1L na łebka liczyć, moja mama się buntuje, że to za dużo... A jaką wybieracie wódkę?

***

A kupujecie takie wstążeczki dla gości weselnych, które będą mogli sobie weselnicy przyczepić do ubranka? Mnie się to absolutnie nie podoba Ale mojemu narzeczonemu się to podoba i jego rodzicom też, więc wybrałam jakieś takie słodkie białe kokardki, bo najbardziej uniwersalne;p Ale moja teściowa kupiła inne hehe i to takie które mi się nie podobają, ech, fuj, załamka, ale ja już nie mam siły się buntować ...
no my tez z Tztem się zastanawiamy ile tego potrzeba i jak w koncu liczy się ten alkohol....ja slyszłałam ze po 0.5 na osobę....ale jak Wy mówicie ze 0.7 lub 1 l to juz sama nie wiem.... no i musimy tez liczyc na poprawiny...

a co do tych wstazeczek dla gosci....czyli te twz kotyliony tak?? u nas na pewno tego nie będzie....w sumie to nie rozumiem w ogole jaką funkcję mają one spoełniac....ozdobną?? czy cos jeszcze??
__________________


mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:49   #1335
anjadka
Raczkowanie
 
Avatar anjadka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: LIpcowe Panny Młode

U nas nie bedzie 0,7 na osobe, tylko 0,7 na PARĘ, na wesele jednodniowe. Na pewno wystarczy.
anjadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 19:22   #1336
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: LIpcowe Panny Młode

nafie, ale ja już mam dosyć tej kobiety, niech sobie kupuje kokardki jakie chce i niech mi da spokój, bo ja przez nich (teściów) tyle nerwów przeszłam, że o taką pierdołę nie będę się sprzeczać...
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 09:39   #1337
Rocusiowa
Raczkowanie
 
Avatar Rocusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 193
Dot.: LIpcowe Panny Młode

u nas jest samej wódki 0,7 na głowę i robimy poprawiny
Wódka polanin
Rocusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 10:49   #1338
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: LIpcowe Panny Młode

No dziewczyny za 2 dni zaczyna się nasz miesiać LIPIEC
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:02   #1339
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: LIpcowe Panny Młode

oooo Boże dokładnie.... uuuuu stresik się u mnie nasila musze znalezc jakis sposób jego opanowania bo w dzien slubu chyba padnę

a jak tam Wasze przygotowania?? u mnie jakos wszystko stanęło w miejscu....sukienkę już właściwie mam...reszta ubioru czeka w szafie...
TŻ ciagle zapracowany a tu jeszcze tyle spraw do załatwienia...musimy jeszcze raz wybrac sie do ksiedza o chórek, ktory ma spiewac podczas mszy....do zespołu obgadac szczegóły... i tysiac innych....
__________________


mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 20:31   #1340
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: LIpcowe Panny Młode

coraz blizej 25 ja juz mam stresik bo nic nie mam nadal na poprawiny
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 21:09   #1341
Rocusiowa
Raczkowanie
 
Avatar Rocusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 193
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
coraz blizej 25 ja juz mam stresik bo nic nie mam nadal na poprawiny
no to ja już kupiłam sukieneczkę

ale za to mamy problem z poradnią rodzinną... Na ile wcześniej robiłyście poradnię? Bo my się ciut późno chyba obudziliśmy i nas zapisała tylko na pierwsze spotkanie a dalej powiedziała że nie bedzie miała czasu... nie wiem czy szukać dalej czy iśc do księdza, że za późno dostaliśmy te karteczki i teraz nie możemy tego załatwić...
Rocusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 21:21   #1342
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Rocusiowa Pokaż wiadomość
no to ja już kupiłam sukieneczkę

ale za to mamy problem z poradnią rodzinną... Na ile wcześniej robiłyście poradnię? Bo my się ciut późno chyba obudziliśmy i nas zapisała tylko na pierwsze spotkanie a dalej powiedziała że nie bedzie miała czasu... nie wiem czy szukać dalej czy iśc do księdza, że za późno dostaliśmy te karteczki i teraz nie możemy tego załatwić...
My swoja poradnie odbyliśmy w styczniu mielismy tylko 1 spotkanie 1,5h i pani wypisała karteczke z kolejnymi 2 spotkaniami i z głowy moze poszukajcie innej z ktora da sie dogadac zeby zrobiła to za jednym razem. Ksiadz raczej poradni nie odpusci nasz powiedział ze koscielne nauki nam odpusci tzn ja miałam z liceum Tż nie miał takich nauk ale kazał mu pokazac maturalne i mu tez uznał ale poradnie kazał zrobic mimo ze tłumaczylismy mu ze mieszkamy za granica i ze nie mamy jak byl nieugiety ale babeczka fajna nam sie trafila i od reki poszło.

mka1987 u mnie tez w miejscu ruszy dopiero 12 lipca bo bedziemy juz w polsce wiec nabierze szalonego tempa

Edytowane przez agnes208
Czas edycji: 2009-06-30 o 21:22
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 22:22   #1343
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Lipcowe Panny Młode

A ja z rana piję meliskę, trochę pomaga na stresik
Teraz siedzę zakopana we wstążki, nici, koraliki, nie mogę się wygrzebać Robię winietki, ozdabiam kosz na życzenia, przerabiam stanik ;P
Generalnie wszystko mam tylko muszę sobie kupić majty na drugi dzień
Jeszcze 11 dni ...
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 05:49   #1344
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: LIpcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Rocusiowa Pokaż wiadomość
no to ja już kupiłam sukieneczkę

ale za to mamy problem z poradnią rodzinną... Na ile wcześniej robiłyście poradnię? Bo my się ciut późno chyba obudziliśmy i nas zapisała tylko na pierwsze spotkanie a dalej powiedziała że nie bedzie miała czasu... nie wiem czy szukać dalej czy iśc do księdza, że za późno dostaliśmy te karteczki i teraz nie możemy tego załatwić...
nam poradnie ksiadz kazał sobie darowac
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:02   #1345
Rocusiowa
Raczkowanie
 
Avatar Rocusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 193
Dot.: Lipcowe Panny Młode

to my w niedzielę skoczymy do księdza i zapytamy co mamy zrobić jak mamy tylko jedno spotkanie bo na więcej ta babka nie ma czasu... Może przez to zamieszanie ze zmianą proboszcza się zgodzi a młody ksiądz jest zamotany więc mam nadzieję że nie będzie stwarzał problemów zresztą sam mówił na naukach że trzeba ułatwiać młodym zawarcie małżeństwa a nie jeszcze stawać na przeszkodzie
Rocusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 21:44   #1346
tifio
Rozeznanie
 
Avatar tifio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazury - NMR
Wiadomości: 680
Dot.: Lipcowe Panny Młode

My liczyliśmy 0,5l na osobę począwszy od dzieci kończąc na staruszkach, ale to łącznie z poprawinami I wiem, że to wystarczy
Na podziękowania dla rodziców mam ręcznie wyszyte obrazki (z naszego zdjęcia) haftem krzyżykowym w formacie A4 oprawione w rameczki. Do tego moja ukochana ciocia zajęła się zrobieniem prześlicznych rulonów z podziękowaniami
Dla gości zmontowała fantastyczne pudełeczka również z podziękowaniami, ale za przybycie
Dodatkowo mam dyplomy dla świadków
A u nas się jakoś tak przyjęło z tymi całymi kotylionami dla gości i będą mieli - sama je tworzyłam Oczywiście dla rodziców są większe i piękniejsze

Mam już małą paniczkę w końcu to już w sobotę!!!
__________________
We Dwoje 24.04.2004r.
We Troje 15.10.2010r.
FRANIULA 3900gram, 59cm



tifio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 07:37   #1347
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Lipcowe Panny Młode

tifio możesz zrobić zdjęcie swoich kotylionów?
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 09:14   #1348
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Lipcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez tifio Pokaż wiadomość
My liczyliśmy 0,5l na osobę począwszy od dzieci kończąc na staruszkach, ale to łącznie z poprawinami I wiem, że to wystarczy
Na podziękowania dla rodziców mam ręcznie wyszyte obrazki (z naszego zdjęcia) haftem krzyżykowym w formacie A4 oprawione w rameczki. Do tego moja ukochana ciocia zajęła się zrobieniem prześlicznych rulonów z podziękowaniami
Dla gości zmontowała fantastyczne pudełeczka również z podziękowaniami, ale za przybycie
Dodatkowo mam dyplomy dla świadków
A u nas się jakoś tak przyjęło z tymi całymi kotylionami dla gości i będą mieli - sama je tworzyłam Oczywiście dla rodziców są większe i piękniejsze

Mam już małą paniczkę w końcu to już w sobotę!!!
ciekawia mnie te dyplomy dla świadkow mozna je kupic czy sama robiłaś?
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 09:36   #1349
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Lipcowe Panny Młode

ja chyba zemdleje

DZIS ! dzis poczulam pierwszy stres ! po obudzeniu sie w koncu to do mnie dotarlo - slub juz za tydzien w piatek !
wczoraj odebralam sukienke, wkurzylam sie bo nie doszyli mi jednego dosc waznego szczegolu i musze jechac z nia z powrotem do salonu.
Wieczorem dwie godziy siedzialam u mojego dja. Matko i chyba to wszystko spowodowalo, ze teraz dopiero poczulam ten stres :|
dzis wieczor panienski !

ekhem... mam tydzien a jesczze tyle spraw.. winietki.. buty na zmiane.. sporo jeszcze innych tego typu rzeczy ;P obym sie wyrobila !

ide sprzatac pokoj, jutro po 2 miesiacach zobacze w koncu mojego "zatygodniowego" meza
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 16:58   #1350
Rocusiowa
Raczkowanie
 
Avatar Rocusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 193
Dot.: Lipcowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
ciekawia mnie te dyplomy dla świadkow mozna je kupic czy sama robiłaś?
na pewno można kupić ja zamierzam zakupic właśnie takie dyplomy kiedyś widziałam dyplom wzorowej świadkowej
Rocusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.