Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-05, 18:24   #1711
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Thumbs up Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Mialam to dac w TP100.... no ale... to jest starsze nagranie.

Wiecie... wlasnie to nagranie w sposob istotny wplynelo na moje zycie.... ehhhh... za mlodzi jestescie aby to pamietac....



Theres a lady whos sure
All that glitters is gold
And shes buying a stairway to heaven.
When she gets there she knows
If the stores are all closed
With a word she can get what she came for.
Ooh, ooh, and shes buying a stairway to heaven.

Theres a sign on the wall
But she wants to be sure
cause you know sometimes words have two meanings.
In a tree by the brook
Theres a songbird who sings,
Sometimes all of our thoughts are misgiven.
Ooh, it makes me wonder,
Ooh, it makes me wonder.

Theres a feeling I get
When I look to the west,
And my spirit is crying for leaving.
In my thoughts I have seen
Rings of smoke through the trees,
And the voices of those who standing looking.
Ooh, it makes me wonder,
Ooh, it really makes me wonder.

And its whispered that soon
If we all call the tune
Then the piper will lead us to reason.
And a new day will dawn
For those who stand long
And the forests will echo with laughter.

If theres a bustle in your hedgerow
Dont be alarmed now,
Its just a spring clean for the may queen.
Yes, there are two paths you can go by
But in the long run
Theres still time to change the road youre on.
And it makes me wonder.

Your head is humming and it wont go
In case you dont know,
The pipers calling you to join him,
Dear lady, can you hear the wind blow,
And did you know
Your stairway lies on the whispering wind.

And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul.
There walks a lady we all know
Who shines white light and wants to show
How evrything still turns to gold.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last.
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll.

And shes buying a stairway to heaven.


__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-07-05 o 18:39
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 19:10   #1712
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Uwielbiam ten kawałek
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 06:28   #1713
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Witajcie Moherki

Dzisiaj mamy Poniedziałek, 6 Lipca.

74 urodziny dzisiaj obchodzi Dalai Lama XIV - przywódca Tybetu.

Przyjęte jest określanie Dalai Lamy jako przywódcy ruchu religijnego, dlatego też nazywamy go Jego Świątobliwością lub też Tenzin Gjaco.

Tybetańczycy to w większości buddyści, nie rozdzielają religii od państwa, dla nich Dalai Lama jest przywódcą duchowym, religijnym będąc jednocześnie przywódcą państwowym, politycznym.

O tej religii najpełniej mogłaby nam opowiedzieć Santos jak sądzę, ja tylko w skrócie powiem, że buddyzm opiera się na wierze w człowieka a nie w Boga, to bardziej nurt filozoficzny.

Po mojej podróży do Nepalu i zetknięciu się osobiście z Tybetańczykami i Buddystami, mogę śmiało twierdzić, że to najbardziej pokojowy naród w świecie.... ogromnie mi ich żal, za to, co robią z nimi Chińczycy.

W Tybecie nie ma bogactw naturalnych, Tybet położony jest wysoko w górach, tym bardziej obrzydliwe jest dążenie Chińczyków do wyniszczenia tego narodu.... bo robią to z czystej zawiści i nienawiści do ludzi, którzy za swój jedyny majątek mają swoją silną wiarę.

Przypomina mi to czasy komunizmu w Polsce i wyśmiewanie i wyszydzanie ludzi wierzących, uczestniczących w obrzędach religinjych.


Zacytuję Wam Ośmiostopniową Ścieżkę, która jest fundamentem wiary w Buddyzmie.


1. słuszny pogląd (właściwy pogląd) - zrozumienie konieczności przebywania w medytacyjnym zrównoważeniu

2. słuszne myślenie (właściwe myślenie) - wykorzenienie żądzy i nieżyczliwości

3. słuszne słowo (właściwa mowa) - wstrzymanie się od kłamstwa i obmowy, używanie mowy w celu przynoszenia pożytku innym, to powstrzymanie się od kłamstwa, od mowy powodującej nieporozumienia między ludźmi ("dzielącej" mowy), obelżywej mowy, pustego gadania

4. słuszny czyn (właściwe postępowanie) - przestrzeganie Pięciu Wskazań

Pięć buddyjskich Wskazań to:
  1. Zobowiązuję się przestrzegać nakazu, nie niszczyć żywych istot.
  2. Zobowiązuję się przestrzegać nakazu, nie brać tego co nie dane.
  3. Zobowiązuję się przestrzegać nakazu, powstrzymywać się od złego seksualnego prowadzenia się.
  4. Zobowiązuję się przestrzegać nakazu, powstrzymywać się od niewłaściwej mowy.
  5. Zobowiązuję się przestrzegać nakazu, powstrzymywać się przed spożywaniem napojów odurzających i narkotyków, które prowadzą do nieuważności.
5. słuszny żywot (właściwe życie) - utrzymywanie się z zajęcia niewymagającego łamania przykazań, to porzucenie nieuczciwego sposobu życia i prowadzenie życia właściwego: czyli przestrzeganie wskazań moralno-etycznych, zawartych w naukach buddyjskich

6. słuszne dążenie (właściwe dążenie) - dążenie do oświecenia, to intencje i wysiłek, które nie pozwalają na powstawanie złych a powstanie dobrych mentalnych właściwości

7. słuszne skupienie (właściwe rozważanie) - zastanowienie się nad sprawami myśli i uczuć, zachowanie uważności we wszystkim, co się przedsięwzięło

8. słuszna medytacja (właściwe skupienie) - dążenie do osiągania stanów, w których znika "ego"


A oto dwóch Ludzi Pokoju XX wieku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Tibet 02.jpg (39,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dalai Lama 14 John Paul 2 a.jpg (19,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dalai Lama 14 John Paul 2 b.jpg (17,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tibet 04.jpg (77,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tibet 03.jpg (47,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dalai Lama 14 a.jpg (23,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg John Paul 2 a.jpg (24,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tibet 01 a.jpg (34,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dalai Lama 14 c.jpg (24,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dalai Lama 14 John Paul 2 ca.jpg (24,6 KB, 0 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-07-06 o 06:32
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 07:01   #1714
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Mad.... pod wpływem Twojego nowego Avka, wyglądam tak....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cat a.jpg (24,3 KB, 3 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 08:12   #1715
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Dzień dobry.

Ja tylko chciałam powiedzieć, że wcale nie jestem zła na tego pana, który o 8 rano zaczął kosić trawnik centralnie pod moim oknem, obudził mnie, po czym po 10 minutach wyłączył kosiarkę i tyle go było widać


Evuś, boskie zdjęcie
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 09:34   #1716
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

witam..

heh ale mialam weekend...w sobote bylam na imprezie zeglarskiej , i bedac w pelni wladz umyslowych (czyt. trzezwa) pewnym krokiem mijalam kolejny namiot gdy nagle przepadlam przez sznur jakimi sa takowe namioty mocowane do ziemi.. na ogol jestem bardzo sprawna i zorientowana w terenie...ale jakos mnie zacmilo..nie zauwalazylam tego sznura...efekt taki ze chba mam stluczone zebra z lewej strony, ruszac sie nie moge...i mostek..poza tym spuchnieta piszczel, krwiak na kolanie i zapewne jestem na jezykach wszytskich znajomych ktorzy byli swiadkami mojego jakze widowiskowego upadkupotluklam sie strasznie
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 11:16   #1717
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
witam..

heh ale mialam weekend...w sobote bylam na imprezie zeglarskiej , i bedac w pelni wladz umyslowych (czyt. trzezwa) pewnym krokiem mijalam kolejny namiot gdy nagle przepadlam przez sznur jakimi sa takowe namioty mocowane do ziemi.. na ogol jestem bardzo sprawna i zorientowana w terenie...ale jakos mnie zacmilo..nie zauwalazylam tego sznura...efekt taki ze chba mam stluczone zebra z lewej strony, ruszac sie nie moge...i mostek..poza tym spuchnieta piszczel, krwiak na kolanie i zapewne jestem na jezykach wszytskich znajomych ktorzy byli swiadkami mojego jakze widowiskowego upadkupotluklam sie strasznie
a myślałam że tylko ja mam taki talent )) wprawdzie na polach namiotowych nie bywam, ale potykam się ustawicznie np o szafkę w salonie kiedy idę wieczorem do kuchni albo łazienki i nie chcę mi się światła zapalać... tym sposobem mam regularnie siniaka na łydce w tym samym miejscu - tam akurat, gdzie sięga wystający narożnil
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 11:29   #1718
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

No dziewczynki, ja już po wizycie mamy. Odstawiliśmy ją dziś rano na pociąg Bardzo jej się podobało, trochę pozwiedzała i zalicza wyjazd do udanych! I ja także. Szkoda tylko, że tak rzadko u mnie bywa
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 11:40   #1719
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cześć kochane!! Udało się - dostałam się na wymarzony drugi kierunek - Organizacje produkcji filmowej i telewizyjnej CIągle mi zrywa internet przez te burze, dlatego tak rzadko bywam.
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 11:47   #1720
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Cześć kochane!! Udało się - dostałam się na wymarzony drugi kierunek - Organizacje produkcji filmowej i telewizyjnej CIągle mi zrywa internet przez te burze, dlatego tak rzadko bywam.
Eeee no to wielkie gratulacje- grzeczny moherek!
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 11:49   #1721
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Eeee no to wielkie gratulacje- grzeczny moherek!
jak sie wykształcę to zorbie o nas film:P tzn znajde kase na jego zrobienie a inni owy film popełnią
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 13:13   #1722
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
witam..

heh ale mialam weekend...w sobote bylam na imprezie zeglarskiej , i bedac w pelni wladz umyslowych (czyt. trzezwa) pewnym krokiem mijalam kolejny namiot gdy nagle przepadlam przez sznur jakimi sa takowe namioty mocowane do ziemi.. na ogol jestem bardzo sprawna i zorientowana w terenie...ale jakos mnie zacmilo..nie zauwalazylam tego sznura...efekt taki ze chba mam stluczone zebra z lewej strony, ruszac sie nie moge...i mostek..poza tym spuchnieta piszczel, krwiak na kolanie i zapewne jestem na jezykach wszytskich znajomych ktorzy byli swiadkami mojego jakze widowiskowego upadkupotluklam sie strasznie
-bidulko,mam nadzieję,że mi wybaczysz nagły śmiech po przeczytaniu twojej wypowiedzie.
tak bardzo potrzebuję śmiechu.mam nadzieę,ze sniaczki szybko znikną

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
a myślałam że tylko ja mam taki talent )) wprawdzie na polach namiotowych nie bywam, ale potykam się ustawicznie np o szafkę w salonie kiedy idę wieczorem do kuchni albo łazienki i nie chcę mi się światła zapalać... tym sposobem mam regularnie siniaka na łydce w tym samym miejscu - tam akurat, gdzie sięga wystający narożnil
ja tez tak mam.potrafiłam zerwać paznokiec u nogi wychodząc na balkon i zaczepiając o próg.
nie wspomnę już o ilości siniaków po zetknięciu się z klapką od klawiatury w biurku.
najgorsze miejsce na siniaki to udo,bardzo umięśnione i wrazliwe miejsce.

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
No dziewczynki, ja już po wizycie mamy. Odstawiliśmy ją dziś rano na pociąg Bardzo jej się podobało, trochę pozwiedzała i zalicza wyjazd do udanych! I ja także. Szkoda tylko, że tak rzadko u mnie bywa

wykup mamie karnet na owiedziny do was.

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
jak sie wykształcę to zorbie o nas film:P tzn znajde kase na jego zrobienie a inni owy film popełnią
trzymam cię za słowo, a mam dobrą pamięć.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 13:16   #1723
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Mad.... pod wpływem Twojego nowego Avka, wyglądam tak....
Swietny obrazek.


Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Ja tylko chciałam powiedzieć, że wcale nie jestem zła na tego pana, który o 8 rano zaczął kosić trawnik centralnie pod moim oknem, obudził mnie, po czym po 10 minutach wyłączył kosiarkę i tyle go było widać

Evuś, boskie zdjęcie
Oj,taaa pomimo tego,że uwielbiam świeżo skoszoną trawe to nielubie jak ktoś mnie z rana budzi np kosiarą.



Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
witam..

heh ale mialam weekend...w sobote bylam na imprezie zeglarskiej , i bedac w pelni wladz umyslowych (czyt. trzezwa) pewnym krokiem mijalam kolejny namiot gdy nagle przepadlam przez sznur jakimi sa takowe namioty mocowane do ziemi.. na ogol jestem bardzo sprawna i zorientowana w terenie...ale jakos mnie zacmilo..nie zauwalazylam tego sznura...efekt taki ze chba mam stluczone zebra z lewej strony, ruszac sie nie moge...i mostek..poza tym spuchnieta piszczel, krwiak na kolanie i zapewne jestem na jezykach wszytskich znajomych ktorzy byli swiadkami mojego jakze widowiskowego upadkupotluklam sie strasznie
No to ładnie się potlukłaś,życze szybkiego powrotu do zdrowia.




Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Cześć kochane!! Udało się - dostałam się na wymarzony drugi kierunek - Organizacje produkcji filmowej i telewizyjnej CIągle mi zrywa internet przez te burze, dlatego tak rzadko bywam.
Gratulacje.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-07-06 o 13:17
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 13:49   #1724
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Ja tylko chciałam powiedzieć, że wcale nie jestem zła na tego pana, który o 8 rano zaczął kosić trawnik centralnie pod moim oknem, obudził mnie, po czym po 10 minutach wyłączył kosiarkę i tyle go było widać
Deja vu?

Aniko - zdolniacha z Ciebie Życzę szybkiej zmiany kolorków z granatu przez lazur i szmaragd po hiacyntowy (tak szlachetnie udało mi się to przedstawić). Ja ostatnio walnęłam się mikrofonem od słuchawek w oko.

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Cześć kochane!! Udało się - dostałam się na wymarzony drugi kierunek - Organizacje produkcji filmowej i telewizyjnej
Gratulacje!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 14:35   #1725
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-bidulko,mam nadzieję,że mi wybaczysz nagły śmiech po przeczytaniu twojej wypowiedzie.
tak bardzo potrzebuję śmiechu.mam nadzieę,ze sniaczki szybko znikną

ja tez tak mam.potrafiłam zerwać paznokiec u nogi wychodząc na balkon i zaczepiając o próg.
nie wspomnę już o ilości siniaków po zetknięciu się z klapką od klawiatury w biurku.
najgorsze miejsce na siniaki to udo,bardzo umięśnione i wrazliwe miejsce.


wykup mamie karnet na owiedziny do was.

trzymam cię za słowo, a mam dobrą pamięć.
Mohery z wizażu opanowują już gazety (Reijel) a teraz film ktoś pracuje w radiu?

Co do siniaków - jestem specjalistką obijania się o futryny i przytrzaskiwania palców drzwiami (równiez od szafek) zgroza
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 15:03   #1726
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Ja buduję moherową sieć finansową
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 15:13   #1727
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Mad/Eva - boskie koty
Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
witam..

heh ale mialam weekend...w sobote bylam na imprezie zeglarskiej , i bedac w pelni wladz umyslowych (czyt. trzezwa) pewnym krokiem mijalam kolejny namiot gdy nagle przepadlam przez sznur jakimi sa takowe namioty mocowane do ziemi.. na ogol jestem bardzo sprawna i zorientowana w terenie...ale jakos mnie zacmilo..nie zauwalazylam tego sznura...efekt taki ze chba mam stluczone zebra z lewej strony, ruszac sie nie moge...i mostek..poza tym spuchnieta piszczel, krwiak na kolanie i zapewne jestem na jezykach wszytskich znajomych ktorzy byli swiadkami mojego jakze widowiskowego upadkupotluklam sie strasznie
Biedactwo Ja potrafiłam złamać sobie mały palec u stopy itego nie zauważyć Zdolni są wśród nas

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Cześć kochane!! Udało się - dostałam się na wymarzony drugi kierunek - Organizacje produkcji filmowej i telewizyjnej
Gratulacj! Może pomozesz mi przy pisaniu pracy z tłumaczeń filmowych

U mnie były dwa dni względnego nie-upału,ale dziś znów duszno i parno A klimatyzowana biblioteka czynna tylko do 14
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 16:42   #1728
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

U mnie remont :/ Wlasciwie nie tyle u mnie co w łazience sąsiadów z góry ale niestety zahacza to i o moją łazienkę. Od 15tej z groszami jestem bez wody i w trakcie porządków.
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 16:44   #1729
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

ja daję znać że żyję, choć odechciewa mi się w taką pogodę
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 16:51   #1730
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

A mi jest źle i niedobrze, i dostałam okres 2 tygodnie wcześniej, i zaraz się uduszę pomimo przeciągu i wiatraka obok :/ I nic mi się nie chce
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 16:55   #1731
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Mohery z wizażu opanowują już gazety (Reijel) a teraz film ktoś pracuje w radiu?
Jakiś czas temu się, cholercia, zwolniłam Ale może jest inny Moher-radiowiec

Tak w ogole to się witam
Do końca tygodnia muszę oddać magisterkę. Im bardziej termin "zero" się zbliża, tym bardziej mam pustogłowie i nie mogę ładnie sformułować zdania- piszę, kasuję, piszę, kasuję -i tak w kólko

Elli- bidulko. Może idź spać? Czasem to najlepsze lekarstwo na złe samopoczucie.

aniko- współczuję. Też nie wiedzieli gdzie się rozkładac z namiotami
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 16:59   #1732
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cath,cieszy mnie to że av/y się podoba/ją.

A u mnie zaś od rana pada,nie non stop ale co jakiś czas mocno pada.Dobrze,że zdązyliśmy przed deszczem będąc w centrum.
Tak apropo w soobote byłam u księdza pytać się o nauki przedmałżeńskie, oczywiście sto pytań do,ile tu w UK jesteśmy,czy należymy do parafii,ja odpowiedzialam że nie,na co on że trzeba się zapisać.Pytał również czy przyjmowaliśmy kolęde,noi na koniec powiedział że mamy przyjechać się zapisac,nauki zaczynają się w październiku noi że widzimy się co weekend w Kościele. Wtrafiłam na księdza służbiste,bo byli ze mną moi sąsiedzi,którzy chcieli ochrzcić dziecko,ale nie chce bo nie są małżeństwem,że mają się najpierw ohajtać ( że zrobi im slub za darmo) a potem przyjść do niego,że jest 7 sakramentów,pytal bezczelnie mojego sąsiada czy swoją dziewczyne kocha,jak nie to ma ją zostawić i będzie panna z dzieckiem. Noi,że jak chcą ochrzcić to mogą iść do angielskiego księdza/Kościoła.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:16   #1733
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość

Evuś, boskie zdjęcie
Maddie, dziękuję, starałam się

Tego pana od kosiarki wyślij do mnie, u mnie wtedy już po 10 rano pokażę mu nowe sztuczki bdsm....


Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
efekt taki ze chba mam stluczone zebra z lewej strony, ruszac sie nie moge...i mostek..poza tym spuchnieta piszczel, krwiak na kolanie i zapewne jestem na jezykach wszytskich znajomych ktorzy byli swiadkami mojego jakze widowiskowego upadkupotluklam sie strasznie
Ani, wzięłaś coś na rozrzedzenie krwi?

Weź kochana chociaż teraz na noc Aspirynę, koniecznie !


Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
No dziewczynki, ja już po wizycie mamy. Odstawiliśmy ją dziś rano na pociąg Bardzo jej się podobało, trochę pozwiedzała i zalicza wyjazd do udanych! I ja także. Szkoda tylko, że tak rzadko u mnie bywa
Darusia, a Twój TŻ też żałuje, że mama rzadako bywa, czy radosny, że już pojechała?

Ojej... sorry, żartuję.... mam dzisiaj dzień pełen humoru nieźle się ubawiłam na pewnym wątku

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Cześć kochane!! Udało się - dostałam się na wymarzony drugi kierunek - Organizacje produkcji filmowej i telewizyjnej CIągle mi zrywa internet przez te burze, dlatego tak rzadko bywam.
Holly, mogę napisać scenariusz do Twojego pierwszego filmu? Oczywiście jak przystało na niepoprawną egocentryczkę będzie to autobiografia

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Swietny obrazek.
Świetny to jest Twój Avek, ustawił mi cały dzień dzisiejszy

Cytat:
Napisane przez MagdaP Pokaż wiadomość
U mnie remont :/ Wlasciwie nie tyle u mnie co w łazience sąsiadów z góry ale niestety zahacza to i o moją łazienkę. Od 15tej z groszami jestem bez wody i w trakcie porządków.
Madziu i Niech Moc Będzie z Tobą.... jak to bez wody? Jak długo oni tak będa remontować?

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
ja daję znać że żyję, choć odechciewa mi się w taką pogodę
Malinka Ty weź wyłaź z tej czekolady !!!

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
A mi jest źle i niedobrze, i dostałam okres 2 tygodnie wcześniej, i zaraz się uduszę pomimo przeciągu i wiatraka obok :/ I nic mi się nie chce
Elli, wejdź na wątek o mikalomaniaczkach.... a gwarantuję, że się świetnie ubawisz.... tylko się nie wypowiadaj, bo jak masz NieDajBożeInneZdanie o wielkim MJ to Cię obsikają sikiem prostym ja popijam Vodka&Cola i przednie się bawię.

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Do końca tygodnia muszę oddać magisterkę. Im bardziej termin "zero" się zbliża, tym bardziej mam pustogłowie i nie mogę ładnie sformułować zdania- piszę, kasuję, piszę, kasuję -i tak w kólko
Imper.....
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:34   #1734
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość




Elli, wejdź na wątek o mikalomaniaczkach.... a gwarantuję, że się świetnie ubawisz.... tylko się nie wypowiadaj, bo jak masz NieDajBożeInneZdanie o wielkim MJ to Cię obsikają sikiem prostym ja popijam Vodka&Cola i przednie się bawię.



Imper.....
dziękuję EVO .zapomniałaś,że należę tu i tam.
wyszła z ciebie małostkowość

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-07-06 o 17:35
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:48   #1735
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

ojej dziekuje za troske...wezme jaks piryne bo mam kolano w kolorze fioletu

Holly gratuluje...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:56   #1736
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dziękuję EVO .zapomniałaś,że należę tu i tam.
wyszła z ciebie małostkowość

Margo.... nie zapomniałam....

Małostkowość, chyba nie rozumiesz słowa, które używasz

Małostkowość - pettiness - piccolezza - мелочность - Kleinigkeitskrämerei





Definicja za Słownikiem PWN

małostkowy <<;taki, który przywiązuje wagę do rzeczy błahych, a nie widzi tego, co jest naprawdę ważne; też: świadczący o takim usposobieniu >>

Nigdy nie byłam małostkowa, ale jędzowata, wredna, ukazująca głupotę ludzką tam gdzie ją znajduję - TAK.

Szopka mikelomaniaczek jest powalająca.... ich wiedza na temat MJ żadna, wystarczy zobaczyć komentarze w stylu, "fuj jaka niedobra reporterka".... piję juz drugiego drinka i czytam ten wątek, bo jest dla mnie tak bardzo egzotyczny, że aż czekam na deszcz
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-07-06 o 17:57
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:59   #1737
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Holly, gratuluję.

A ja kupiłam sobie spódnicę, bluzkę i sukienkę, zabijcie mnie... a, i byłam w rossmanie gdzie znowu sporo wydałam...
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt

Edytowane przez Adriana Lecouvreur
Czas edycji: 2009-07-06 o 18:02 Powód: bo nie pamietam skrótow do emotek :]
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 18:11   #1738
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

tak sie pobieznie zapoznalam z sytuacja i tak sie zastanawiam czy Eva nie naduzyla dzisiaj czasem alkoholu??

moim skromnym zdaniem Evo czepiasz sie fanek M.J..jaki masz w tym cel??
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 18:20   #1739
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Eva]Margo.... nie zapomniałam....

Małostkowość, chyba nie rozumiesz słowa, które używasz
celowo użyłam tego słowa,bo wiem co ono oznacza.użyłam go w bardzo delikatnej formie.


Cytat:
Małostkowość - pettiness - piccolezza - мелочность - Kleinigkeitskrämerei





Definicja za Słownikiem PWN

małostkowy <<;taki, który przywiązuje wagę do rzeczy błahych, a nie widzi tego, co jest naprawdę ważne;
[/QUOTE]
a tobie się wydaje,że jesteś wszechwiedzaca.nie potrafisz zrozumieć,że ktoś może cierpieć.nie musisz tego rozumieć,ale wypadałoby zaakceptować.
dla mnie M-J jest wazną osobą i nie pozwolę,że ktoś się śmiał z moich uczuć.
nie wiem,jaki masz w tym cel,nie potrafię tego zrozumieć.

jestem tu na wizażu od jakiegoś czasu i nigdy nie wcisnęłam IGNORA na wizażankę.jesteś pierwszą osobą przy której wcisnę ten przycisk
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 18:21   #1740
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. IV - Kraina Łagodności i Puszystości

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
A mi jest źle i niedobrze, i dostałam okres 2 tygodnie wcześniej, i zaraz się uduszę pomimo przeciągu i wiatraka obok :/ I nic mi się nie chce
witaj w klubie ja niby w terminie ale pol dnia umieralam. byc kobieta, byc kobieta... kto wymysli te piosenke. byc kobieta to jest przekichana sprawa. wsumie zawsze chcialam byc facetem. to dziwne ? <mysli>
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.