Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 09:09   #2251
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a ja chcę napisać o resorcie oszukańcu! wrrrrr....... na opakowaniu jest napisane, że pojemność to 6g - w opakowaniu są cztery cienie, czyli prostym rachunkiem matematycznym wychodzi około 1,5g w jednym resortowym kółeczku, taaa.......
wczoraj musiałam rozparcelować resorta i co się okazało?? - pojemność cienia to nawet nie pół sampelka EDM (jakaś 1/3 na oko), a przecież sampel ma 1g
więc albo nie umiem liczyć, albo EDM nie umie, albo waga resorta jest podana razem z opakowaniem...... @$#@^$%&#$%

ale sama idea resorta fajna - wsypałam swoje ukochane kolory i jeżdżą sobie ze mną bezpiecznie w kosmetyczce
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 09:36   #2252
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
a ja chcę napisać o resorcie oszukańcu! wrrrrr....... na opakowaniu jest napisane, że pojemność to 6g - w opakowaniu są cztery cienie, czyli prostym rachunkiem matematycznym wychodzi około 1,5g w jednym resortowym kółeczku, taaa.......
wczoraj musiałam rozparcelować resorta i co się okazało?? - pojemność cienia to nawet nie pół sampelka EDM (jakaś 1/3 na oko), a przecież sampel ma 1g
więc albo nie umiem liczyć, albo EDM nie umie, albo waga resorta jest podana razem z opakowaniem...... @$#@^$%&#$%

ale sama idea resorta fajna - wsypałam swoje ukochane kolory i jeżdżą sobie ze mną bezpiecznie w kosmetyczce
jak dzieliłam to wyszło mi po 1/4 łyżeczki cienia czyli w sumie łyżeczka w całym resorcie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 09:49   #2253
Kitexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witam drogie Panie


Otóż mam problem: z okazji urodzin postanowiłam sobie zamówić dużego kita. Zebrałam pędzle, podkłady, wszystko czego potrzebuję i zostało mi jedno miejsce. Doszłam do wniosku, że zapełni je jakiś piękny cień. Po wyrzuceniu starej, ośmioletniej paletki (doszłam do wniosku że kaleczy moje oczy dzięki wizażowi )nie mam już aż tak dużej ilości intensywnych, kolorowych cieni, a najbardziej brakuje mi żółtego. Prawie zdecydowałam się na butterfly kisses, ale mam jakąś nieuzasadnioną awersję do błyszczących cieni.. Pomyślałam więc, że może Wy mi doradzicie. Nie mogłam nigdzie znaleźć swatchy Picnic, więc obawiam się, że będzie zbyt blady.
Wiem, że większość cieni EDM to odcienie delikatne. Czytałam obie części wątku, więc wiem, że swego czasu polecany był In the Garden, ale neutralnych kolorów mam aż za dużo.
Chętnie więc przeczytałabym o polecanych przez was cieniach o "tropikalnych" barwach, o ile takie są. Poza tym, wiem że drobinkowe odcienie potrafią być przepięknecudowne, więc wykończenie się nie liczy, chociaż oczywiście maty nadal zostaną moją miłością

P.S Wybrałam już love letters, bo uwielbiam fiolet na moich brazowych oczach Ale szukam jeszcze jednego cienia

Chyba, że ktoś poleci mi jakiś jeszcze produkt, bez którego nie można żyć

Edytowane przez Kitexx
Czas edycji: 2009-07-08 o 10:02
Kitexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 10:22   #2254
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Kitexx z takich dość intensywnych kolorów to polecam fajny żółty Burterfly Kisses (będzie pasował do brązowych oczu) albo taki dość mocny turkus z jaśniejszym błękitem Bubble Tea.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 10:36   #2255
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cathy mam do Ciebie pytanie ( i do innych oliwkowo berzowych znawczyn,
bo sie znasz na oliwkach ( przegladalam Twojego bloga, ale jednak nie mam jasnej odpowiedzi...)
chodzi mi o to, ze Olive Fair jest dla mnie prawie idealny ( w zimie będzie ), ale jednak troche za jasny...probowalam Light Almond, ale on juz jest za żółty...
natomiast na stronie EDM jest napisane, że Olive Neutral to Faire'a i Medium i że "used as a summer shade for the Fairs", ale nie chce mi się w to wierzyć...aż tak w lecie nie ciemnieje...
dodam jeszcze, że Perfect jest dla mnie dość dobry ( ale w lecie też min za jasny )
zastanawiam się nad Fawn - ale on jest chyba zbyt żółty, Sweet Almond oraz Light Olive
- u Ciebie na zdjeciach wyglada na idealny piekny kolor, ale on jest chyba bardziej żółty od Light Almond?????ktory juz i tak byl dla mnie za zółty

nie chce mi sie prawde mowiac mieszac a jesli juz to nie wiem co z czym

Edytowane przez kasiura
Czas edycji: 2009-07-08 o 12:31
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 10:44   #2256
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

EDM Picnic
http://media.photobucket.com/image/e...whaul2.jpg?o=2
http://media.photobucket.com/image/e...edited.jpg?o=1
http://images.google.pl/imgres?imgur...%3D20%26um%3D1
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 12:22   #2257
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Talking Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
Cathy mam do Ciebie pytanie ( i do innych oliwkowo berzowych znawczyn,
bo sie znasz na oliwkach ( przegladalam Twojego bloga, ale jednak nie mam jasnej odpowiedzi...)
chodzi mi o to, ze Olive Fair jest dla mnie prawie idealny ( w zimie będzie ), ale jednak troche za jasny...probowalam Light Olive, ale on juz jest za żółty...
natomiast na stronie EDM jest napisane, że Olive Neutral to Faire'a i Medium i że "used as a summer shade for the Fairs", ale nie chce mi się w to wierzyć...aż tak w lecie nie ciemnieje...
dodam jeszcze, że Perfect jest dla mnie dość dobry ( ale w lecie też min za jasny )
zastanawiam się nad Fawn - ale on jest chyba zbyt żółty i nad Sweet Almond
- u Ciebie na zdjeciach wyglada na idealny piekny kolor, ale on jest chyba bardziej żółty od Light Olive?????ktory juz i tak byl dla mnie za zółty

nie chce mi sie prawde mowiac mieszac a jesli juz to nie wiem co z czym
A próbowałaś Light Almond? Jasnością jest zbliżony do Sweet Almond, ale jest bardziej oliwkowy (Sweet Almond ma w sobie takie żółto-brzoskwiniowe nuty, a Light ALmond to jaśniutka oliwka w czystej postaci i jest ciut ciemniejszy od Perfect).

Parę postów wcześniej (dokładnie w poście nr 2144 KLIKNIJ ) wkleiłam fotki paru odcieni (m.in. sweet almond, light almond i fawn).
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 12:34   #2258
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
A próbowałaś Light Almond? Jasnością jest zbliżony do Sweet Almond, ale jest bardziej oliwkowy (Sweet Almond ma w sobie takie żółto-brzoskwiniowe nuty, a Light ALmond to jaśniutka oliwka w czystej postaci i jest ciut ciemniejszy od Perfect).
biedronqa dziekuje za odpowiedz ja oczywiscie juz pomylilam wszystkie oliwki...
TAK, próbowałam wlasnie Light Almond ( i on już jest za złoto - zółty jak dla mnie...) a nie Light Olive jak napisałam, właśnie Light Olive i Sweet Almond nie próbowałam i sie nad nimi zastanawiam
Oglądałam Twoje swatche i właśnie chyba w.w nie dla mnie jednak, wogóle sweet almond wydaje mi sie na Twojej rece odrobine jasniejszy od Light Almond a w opisach na stronie EDM jest jako jasniejszy

Edytowane przez kasiura
Czas edycji: 2009-07-08 o 12:36
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 17:33   #2259
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a więc oto moje kolekcja na bieżąco i tak pewnie będę ją uzupełniać
aaa i mam jeszcze duży cień hot chocolate ale zapomniałam go cyknąć
cienie 1.jpgDSC01308.jpgDSC01309.jpg
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 17:52   #2260
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
Cathy mam do Ciebie pytanie ( i do innych oliwkowo berzowych znawczyn,
bo sie znasz na oliwkach ( przegladalam Twojego bloga, ale jednak nie mam jasnej odpowiedzi...)
chodzi mi o to, ze Olive Fair jest dla mnie prawie idealny ( w zimie będzie ), ale jednak troche za jasny...probowalam Light Almond, ale on juz jest za żółty...
natomiast na stronie EDM jest napisane, że Olive Neutral to Faire'a i Medium i że "used as a summer shade for the Fairs", ale nie chce mi się w to wierzyć...aż tak w lecie nie ciemnieje...
dodam jeszcze, że Perfect jest dla mnie dość dobry ( ale w lecie też min za jasny )
zastanawiam się nad Fawn - ale on jest chyba zbyt żółty, Sweet Almond oraz Light Olive
- u Ciebie na zdjeciach wyglada na idealny piekny kolor, ale on jest chyba bardziej żółty od Light Almond?????ktory juz i tak byl dla mnie za zółty

nie chce mi sie prawde mowiac mieszac a jesli juz to nie wiem co z czym
kurczę, nie pomogę Ci mimo najszczerszych chęci.
Nie znam jasnych oliwek z EDM
Ani Light Almonda nie mam, ani Olive Fair ;( Tak więc nie mogę porównać Sweet Almonda i Light Olive do Light Olive
Przykro mi.
W dodatku Olive Neutral mam zanotowany jako kupiony, a nie mogę go nigdzie znaleźć
Jak tylko ogarnę swoje wydatki, to pokupuję wszystkie próbkowe podkłady EDM i porobię dokładne swatche i zestawienia. Na razie to jednak musi poczekać

Faa- jaka kolekcja
Widzę kilka fajnych kolorków. Chyba jednak muszę się przyjrzeć bliżej cieniom EDM, bo zawsze skreślalam je jako takie bezpłciowe, a najpierw paczucha od Rozi, a teraz Twoje fotki mnie zaczynają przekonywać, ze jednak nie wszystkie odcienie EDM są nudne

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-08 o 17:54
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:25   #2261
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAA Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Dzisiaj w końcu przyszły moje różyki : jupi: tylko proszę się nie śmiać z mojej kolekcji... po prostu mam bzika na punkcie różów!!!!!!!! Będę je wielbić i używać zgodnie z przeznaczeniem... ( czego nie mogę powiedzieć o pędzlach edmu... ojjj mogłabym z nimi zgrzeszyć )
No więc - oto moja kolekacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0932.jpg (156,1 KB, 177 załadowań)
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 20:39   #2262
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAA Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Dzisiaj w końcu przyszły moje różyki : jupi: tylko proszę się nie śmiać z mojej kolekcji... po prostu mam bzika na punkcie różów!!!!!!!! Będę je wielbić i używać zgodnie z przeznaczeniem... ( czego nie mogę powiedzieć o pędzlach edmu... ojjj mogłabym z nimi zgrzeszyć )
No więc - oto moja kolekacja
Wiedzmo czy mint u ciebie robi siną twarz jak u mnie??
Zauwazylam ze jak nakladam na naczynka a potem podklad to miejsca te są takie sine :P wyglądam jak trup:P
Moze za duzo daje??
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:45   #2263
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
Wiedzmo czy mint u ciebie robi siną twarz jak u mnie??
Zauwazylam ze jak nakladam na naczynka a potem podklad to miejsca te są takie sine :P wyglądam jak trup:P
Moze za duzo daje??
aako u mnie to wyglądało podobnie - ale wtedy jak go wcierałam w twarz teraz po prostu nim osypuje całe policzki ( używam do tego pędzla z rossmanna) i jest super
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2009-07-08 o 20:47
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:53   #2264
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
aako u mnie to wyglądało podobnie - ale wtedy jak go wcierałam w twarz teraz po prostu nim osypuje całe policzki ( używam do tego pędzla z rossmanna) i jest super
dzięki - spróbuje
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:55   #2265
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
dzięki - spróbuje
I daj znać jaki efekt
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:01   #2266
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dzisiaj doszedł do mnie lavender i różyk DVR Myślałam, że DVR będzie bardziej różowy Ale może to wina światła, bo na moje oko wygląda identycznie jak theme park.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:26   #2267
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Wybacz ale wcześniej nie zauważyłam Twojej odpowiedzi a więc kaolinu nałożyłam trochę przez podkładem i trochę na nie wydaje mi się żeby go było za dużo... ryżyku nie próbowałam ale podobno wysusza? teraz zastanawiam się nad NR ale kompletnie nie wiem jaki efekt daje
Kazda skóra reaguje inaczej, ale duzo jest osob, ktore kaolin wysuszał. Ryz ładnie wygladza i matuje moja buzie. Dla mnie jest the best.
NR to raczej wykonczeniowka. Fair transparentny, Cool ożywia, a te ciemniejsze albo bardzo delikatnie brązują albo sa transparentne na Twojej buzi jesli nie uzywasz najjasniejszych podkladow.

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
No niech wrzuca jakieś ciekawe kity z cieniami plus jakaś ciekawa promocja...
Rozmarzyłam się- wiem
WI, a po co Ci promocja albo kit? Pamietaj, ze licho nie spi ja wiem, ze Ty na odwyku jestes
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:55   #2268
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
WI, a po co Ci promocja albo kit? Pamietaj, ze licho nie spi ja wiem, ze Ty na odwyku jestes
Kochana jako jedyna mnie chyba wspierasz Dziękuję A kit z cieniami mógłby się pojawić juz na zawsze

Potrzebuję jednego różu- swimming pool- może ktoś ma gdzieś niepotrzebny sampel albo nadmiar w dużym opakowaniu?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 22:17   #2269
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Mam prośbę do Wizażanek, które posiadają podkład/y zamówione nie wcześniej niż w kwietniu. Mogłybyście sprawdzić listy składników podanych na opakowaniach i potwierdzić, czy podkłady zawierają Zinc Oxide? Na stronach EDM są różne wersje, nie chce mi się czekać na odp. od nich.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 22:22   #2270
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

melduje jest zinc oxide na 3 miejscu podkładu

korektor-nie ma

Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2009-07-08 o 22:24 Powód: cd
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 22:25   #2271
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Mam prośbę do Wizażanek, które posiadają podkład/y zamówione nie wcześniej niż w kwietniu. Mogłybyście sprawdzić listy składników podanych na opakowaniach i potwierdzić, czy podkłady zawierają Zinc Oxide? Na stronach EDM są różne wersje, nie chce mi się czekać na odp. od nich.
Zamawiane od kwietnia w bialych nakrętkach zinc oxide mają(+) u mnie, pozostałe nie mają(-):
olive neutral: o-glo (+) semmi matte (+) intensive (-)
olive medium: o-glo (+) semmi matte (-) intensive (-)
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 22:34   #2272
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAA Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Dzisiaj w końcu przyszły moje różyki : jupi: tylko proszę się nie śmiać z mojej kolekcji... (...)
Wariatka Już wiem czemu się z Tobą kumpluję

Ale to jeszcze pikuś te twoje zapasy... skłoniłaś mnie do pokazania moich Jutro postaram się zrobić jakieś swatche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moje EDMowe zapasy.jpg (112,7 KB, 159 załadowań)
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 22:39   #2273
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziękuję, dziewczyny

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Zamawiane od kwietnia w bialych nakrętkach zinc oxide mają(+) u mnie, pozostałe nie mają(-):
olive neutral: o-glo (+) semmi matte (+) intensive (-)
olive medium: o-glo (+) semmi matte (-) intensive (-)
Czy dobrze zrozumiałam: zinc oxide jest tylko w tych nowych z białymi nakrętkami, a w starszych nie ma, tak?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 22:41   #2274
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Nie wiem, ja mam tylko takie z białymi, wcześniej mnie tu nie było, po buszu chodziłam, po drogeriach kupowałam
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 22:46   #2275
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Wariatka Już wiem czemu się z Tobą kumpluję

Ale to jeszcze pikuś te twoje zapasy... skłoniłaś mnie do pokazania moich Jutro postaram się zrobić jakieś swatche
wow to wszystko na Twoj uzytek? mam nadzieje, ze to pytanie nie jest zbyt wscibskie, po prostu tych duzych opakowan jest tyle, moje probeczki zuzywaja sie wolniutko, dla mnie taki zapas byly na pare ladnych lat chyba

a ja dzis dostalam paczuszke z probkami, roz All smiles jest sliczny, jednak wersja z drobinkami chyba bardziej by mi odpowiadala

porownywalam Fawn z Golden Fair, dla mnie roznica w jasnosci jest minimalna, jezeli zas chodzi o tonacje, to w zyciu nie powiedzialaby, ze sa z tej samej "rodziny". golden fair przy fawn wyglada chlodno, wrecz rozowawo

na mojej twarzy fawn nie wydaje sie taki zoltawy, jak dla mnie moglby miec jeszcze wiecej tego zoltego pigmentu, bo mam cere naczynkowa, a zolta tonacja swietnie to tuszuje
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 22:53   #2276
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja mam tylko takie z białymi, wcześniej mnie tu nie było, po buszu chodziłam, po drogeriach kupowałam
Rozumiem. Czyli wszystkie wymienione przez Ciebie podkłady były zamówione po kwietniu.

No to ładny burdel w tych składach .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 23:23   #2277
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wow to wszystko na Twoj uzytek? mam nadzieje, ze to pytanie nie jest zbyt wscibskie, po prostu tych duzych opakowan jest tyle, moje probeczki zuzywaja sie wolniutko, dla mnie taki zapas byly na pare ladnych lat chyba
Hehe bo to jest efekt paniki na wieść o likwidacji dużego KITa dobry mieli chwyt marketingowy, widać jak na mnie od kopa zarobili, sprzedaż im poprawiłam wykosztowałam się na raz no ale to nic, z biegiem czasu i tak bym dokupywała kolejne egzemplarze (chyba bo czekam na próbki Lumiere i Meow, jeśli okażą się fajniejsze niż EDM to chyba się pochlastam ).

Zdaję sobie sprawę na ile czasu mi taki zapas wystarczy tylko jest problem... jutro będę testować próbeczkę Beige Neutral z Buff-ów która dziś przyszła i jeśli spasuje lepiej niż Light Neutral którego mam 6 sztuk zapasu to bede musiała kupić a LN puszcze w świat hehe... Jutro zajmę się testowaniem, swatchami itp. No chyba że rodzinka wynajdzie mi "lepsze" zajęcie
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 00:15   #2278
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Wariatka Już wiem czemu się z Tobą kumpluję

Ale to jeszcze pikuś te twoje zapasy... skłoniłaś mnie do pokazania moich Jutro postaram się zrobić jakieś swatche

mamy takie same preferencje kolorystyczne zapasy niezłe ja tez porobilam (oczywiscie duzo skromniejsze i juz zaluje bo Lumiere podchodzi mi coraz lepiej )
To na prawo to może składany flat ? Czy coś innego?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:13   #2279
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a więc oto moje kolekcja na bieżąco i tak pewnie będę ją uzupełniać
aaa i mam jeszcze duży cień hot chocolate ale zapomniałam go cyknąć
Załącznik 2360626Załącznik 2360628Załącznik 2360633
Faa matko jakie cuda! Zaraz zapisze 4 odcienie, które mnie zainteresowały i musza w przyszłości być moja

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAA Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Dzisiaj w końcu przyszły moje różyki : jupi: tylko proszę się nie śmiać z mojej kolekcji... po prostu mam bzika na punkcie różów!!!!!!!! Będę je wielbić i używać zgodnie z przeznaczeniem... ( czego nie mogę powiedzieć o pędzlach edmu... ojjj mogłabym z nimi zgrzeszyć )
No więc - oto moja kolekacja
Bomba!! piękne różyki

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Wariatka Już wiem czemu się z Tobą kumpluję

Ale to jeszcze pikuś te twoje zapasy... skłoniłaś mnie do pokazania moich Jutro postaram się zrobić jakieś swatche
O Boze następna! Dziewczyny powariowałyście - na jakie pokusy wy nas narażacie Pięknosci!! Do końca życia starczy tych podkładów
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:17   #2280
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Kochana jako jedyna mnie chyba wspierasz Dziękuję A kit z cieniami mógłby się pojawić juz na zawsze

Potrzebuję jednego różu- swimming pool- może ktoś ma gdzieś niepotrzebny sampel albo nadmiar w dużym opakowaniu?
hm, a ja to co? obraziłam się <foch>


Lorri, ja mam Linen i Fairly Light oba intensive z białymi nakrętkami i w obu zink o. brak
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.