Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 17:47   #31
looska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 142
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Moja mama zawsze kiedy zadaję jej pytanie czy nakarmiła kota odpowiada "A myślisz, że dałby mi wypić kawę?". I nie ma tutaj żadnego delikatnego mrrr. Włazi jej na głowę, owija wokół niej łapy, przypomina przy tym koci turban po czym wbija pazury w skórę (boleśnie!) i mruczy tak głośno, że człowiek prędzej czy później się obudzi. Myślę, że on doskonale zdaje sobie sprawę, że to najlepszy sposób. Jest głośny, sprawia ból, a przy tym się łasi, więc nie masz serca go wyrzucić. Mnie robi to samo.
looska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 17:51   #32
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

http://www.youtube.com/watch?v=9LBKV...eature=related

Mogłabym mieć tego kociaka!
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 18:13   #33
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A ja nie raz już widziałam ten film i ciągle się zastanawiam czym go tak wkurzyli...
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 18:17   #34
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s;13253111

[B
Wyrak[/B], ale pies to stadne zwierze, ustala instynktownie hierarchię ważności członków stada - może się zdarzyć, że stoi na jego czele, ale przecież nie zawsze tak jest. A kot uważa, że on tu jest najważniejszy i nie ma to tamto
Specjalista zadnym w tym wzgledzie nie jestem, ale nie wydaje mi sie, zeby wszystkie rasy takie byly...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 18:24   #35
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Specjalista zadnym w tym wzgledzie nie jestem, ale nie wydaje mi sie, zeby wszystkie rasy takie byly...
Słyszałam nie raz, że ChowChow jest bardzo wyniosłym psem. I dotyczy to nie tego, że jest przewodnikiem stada, ale właśnie zachowuje się niczym królewicz. (podobno).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 18:27   #36
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

w domu rodzicow mam kota i kotkę, rodzenstwo
kotka jest moja, czesto przed moim przyjazdem wchodzi do pokoju, wącha posciel, fotele, jakby czuła, ze niedlugo tu bede

ona i jej brat maja calkowicie rozne zachowania, rudolf glosno domaga sie jedzenia, juz od wejscia na teren domu czy dzialki miauczy, natomiast filemona jest bardzo subtelna, nigdy nie miauczy, zawsze mruczy i ociera sie o nogi, ubranie itp. prosząc o nakarmienie czy poglaskanie.

Zgadzam sie z trescia artykulu Moja kotka doskonale wie, ze niczym nie zacheci mnie do zwrocenia na nia uwagi niż mruczeniem

ale uwaga, nie jest to jednostajne mruczenie, raczej takie dlugie pomruki z dzwiekiem wysokim, jakby gruchanie gołebia

jesli ktos wie, jak kotka przywołuje swoje młode, to są własnie podobne odgłosy
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 18:33   #37
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
A ja nie raz już widziałam ten film i ciągle się zastanawiam czym go tak wkurzyli...
Czyli to jest odgłos irytacji?
Mnie w tym kocie urzekają wibrysy.

W sumie mogę powiedzieć, że mam kota...a nawet koty. Są to dachowce, które dokarmiam.

I strasznie podobają mi się koty brytyjskie (szczególnie błękitne) oraz norweskie:

http://www.youtube.com/watch?v=8-WXiSPJxnw

Straszę moich rodziców, że jak tylko skończę studia, to kupuję działkę i zmieniam się we Panią Willas - kupuję jeszcze jednego psa i kota.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
ale uwaga, nie jest to jednostajne mruczenie, raczej takie dlugie pomruki z dzwiekiem wysokim, jakby gruchanie gołebia
Moja sunia tak robi. Wydaje dźwięczne "gruuuu" niczym rasowa cukrówka.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 18:38   #38
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Czyli to jest odgłos irytacji?
Mnie w tym kocie urzekają wibrysy.

W sumie mogę powiedzieć, że mam kota...a nawet koty. Są to dachowce, które dokarmiam.

I strasznie podobają mi się koty brytyjskie (szczególnie błękitne) oraz norweskie:

http://www.youtube.com/watch?v=8-WXiSPJxnw

Straszę moich rodziców, że jak tylko skończę studia, to kupuję działkę i zmieniam się we Panią Willas - kupuję jeszcze jednego psa i kota.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------


Moja sunia tak robi. Wydaje dźwięczne "gruuuu" niczym rasowa cukrówka.
Ewidentnie jest wkurzony i czuje się zagrożony. Odgłosy koty wydają różne - każdy wszakże jest indywidualistom. Ale wielkie oczy, nerwowe przełykanie śliny, uszy położone do tyłu, napuchnięte wąsy, oraz gardłowy miauk świadczą o tym, że kot jest zdenerwowany i czuje się w jakiś sposób zagrożony, na pewno przyjaźnie nastawiony nie jest
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 18:41   #39
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Haha, moje koty nie bawią się w żadne subtelne mruczenie, tylko bardzo dosadnie pokazują czego ode mnie chcą, miauczą i prowadzą do szafki z jedzeniem, oglądając się po drodze żeby sprawdzić czy na pewno idę
moje tez nie bawia sie w mruczanki tylko sru, prosto do kuchni, po czym zgodnie zasiadaja nad miska i patrza mi w oczy po czym patrza w miske i znowu w moje oczy. ot, taka subtelna wskazowka, ze sa glodne
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 19:19   #40
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Dziewczyny widocznie na was żadne subtelności nie działają jedynie z grubej rury trzeba walić, a koty się dostosowały

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-07-14 o 19:20
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 19:22   #41
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Dziewczyny widocznie na was żadne subtelności nie działają jedynie z grubej rury trzeba walić, a koty się dostosowały
moje cztery sztuki nigdy nawet nie probowaly ze mna jakos subtelnie... od poczatku takie rozpuszczone - musza dostac to, czego chca - teraz zaraz bo inaczej jest placz [doslownie ]
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 20:15   #42
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Nasz kocur,jest do tego zdolny kiedy się otwiera szafke,a dobrze wie że jest tam jego żarcie,ja kucam po jego żarło,a on staje przede mną i prawie włazi do tej szafki,a zazwyczja wącha..To samo jest jak się otwiera lodówke,a jak puszke o matko nim się nieobejrzysz a jest już koło mnie i łasi się oraz miauczy bo myśli,że to coś dla niego.


O to nasz kocurek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nasz kotecek.jpg (41,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fcf3ae51f2.jpg (40,7 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-07-14 o 20:17
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 20:40   #43
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość

Moja sunia tak robi. Wydaje dźwięczne "gruuuu" niczym rasowa cukrówka.
no tak, takie łagodne "gruuu" jakby to czlowiek wymawial, raczej wysokie tony, nie zadne warczenie, mam nadzieje, ze o taki odglos Ci chodzi?

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Ewidentnie jest wkurzony i czuje się zagrożony. Odgłosy koty wydają różne - każdy wszakże jest indywidualistom. Ale wielkie oczy, nerwowe przełykanie śliny, uszy położone do tyłu, napuchnięte wąsy, oraz gardłowy miauk świadczą o tym, że kot jest zdenerwowany i czuje się w jakiś sposób zagrożony, na pewno przyjaźnie nastawiony nie jest
oj mylisz sie odnosnie kotow oczywiscie
moja kotka wydajac swoje "gruuu" nie jest na pewno wkurzona, raczej rozanielona, zagrucha i od razu slicznie jednostajnie mruczy.
dodam, ze odglos ten, jak pisalam wyzej, nie jest zadnym warczeniem!
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 20:52   #44
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
no tak, takie łagodne "gruuu" jakby to czlowiek wymawial, raczej wysokie tony, nie zadne warczenie, mam nadzieje, ze o taki odglos Ci chodzi?


oj mylisz sie odnosnie kotow oczywiscie
moja kotka wydajac swoje "gruuu" nie jest na pewno wkurzona, raczej rozanielona, zagrucha i od razu slicznie jednostajnie mruczy.
dodam, ze odglos ten, jak pisalam wyzej, nie jest zadnym warczeniem!
Proszę o przeczytanie jeszcze raz mojego posta, szczególnie ten fragment o indywidualności kocich odgłosów
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:00   #45
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość

O to nasz kocurek.
Sliczny

Moj tez tak ma z puszkami. Jakiej by nie otwierac to zawsze mysli, ze to jego jedzonko i pedzi do kuchni na zlamanie karku. Najczesciej nacina sie na koncentracie pomidorowym

A teraz - latem - moj kocur przesiaduje calymi dniami na balkonie gdzie zajmuje sie polowaniem na jakies paskudne owady, ktore pozniej w darze sklada na mojej poduszce na lozku I jeszcze pochwal oczekuje i radosci z daru
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:01   #46
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
no tak, takie łagodne "gruuu" jakby to czlowiek wymawial, raczej wysokie tony, nie zadne warczenie, mam nadzieje, ze o taki odglos Ci chodzi?
Dokładnie o taki. :echem:

Nie jest to wycie ani powarkiwanie. To jest gruchanie czasem połączone z gulgotaniem (na bardzo wysokich tonach).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:08   #47
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

nasza kocica też wie co robić, czasem, jak wstajemy o różnych porach, to potrafi od 3 osób na śniadanko się załapać przez jej żałosne "zaraz umrę z głodu" mruczki
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:11   #48
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Proszę o przeczytanie jeszcze raz mojego posta, szczególnie ten fragment o indywidualności kocich odgłosów
zgadzam sie co do kocich zwyczajow i znam je
mialam na mysli to, ze mylisz sie w kwestii tego przywolanego wczesniej charakterystycznego gruchania! chyba, ze pisalas ogolnie (ale wpis byl pod cytatem dotyczacym jednego omawianego odglosu )
Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Dokładnie o taki. :echem:

Nie jest to wycie ani powarkiwanie. To jest gruchanie czasem połączone z gulgotaniem (na bardzo wysokich tonach).
tak, to wlasnie ten! nie wiedzialam, ze psy tez tak robia
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 22:38   #49
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Moj kocur 'boruczal' ahh no ale niestety juz go nie ma.. chociaz jego mruczenie nigdy nie mialo na celu wolania o jedzenie bo zwykle mialo to miejsce po jedzeniu lezac przy kims lub na kims taka 'kocia sjesta'
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 23:36   #50
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Na mnie koty nie działają, wręcz irytuje mnie ich miauczenie. Za to z ogromnym trudem sie powstrzymuję przed dokarmianiem mojego psiaka przy stole Od razu widzę , kiedy jest głodny, i sprawia wrażenie jakby nie jadł od tygodnia Ale nikt go nie karmi przy stole więc nawet nie kojarzy mojego posiłku z możliwością wyżebrania czegoś.
Z kolei suczka mojej babci jest nauczona żebrania i nie da sie jej ignorować, robi takie oczka, że eh.... Ale rano warczy na babcie, żeby wstała i poszła z nią na spacer Psy też potrafią rządzić człowiekiem :P
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 10:14   #51
roza1234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 569
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Moj kot gdy tylko uslyszy dwiek tluczenia kotletow leci do kuchnii bo wie ze bedzie cos dobrego xD jak niemozemy go znalezc bierzemy tluczek i jedno walniecie o deske i juz jest w kuchni
roza1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:55   #52
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Ewidentnie jest wkurzony i czuje się zagrożony. Odgłosy koty wydają różne - każdy wszakże jest indywidualistom. Ale wielkie oczy, nerwowe przełykanie śliny, uszy położone do tyłu, napuchnięte wąsy, oraz gardłowy miauk świadczą o tym, że kot jest zdenerwowany i czuje się w jakiś sposób zagrożony, na pewno przyjaźnie nastawiony nie jest
Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
no tak, takie łagodne "gruuu" jakby to czlowiek wymawial, raczej wysokie tony, nie zadne warczenie, mam nadzieje, ze o taki odglos Ci chodzi?


oj mylisz sie odnosnie kotow oczywiscie
moja kotka wydajac swoje "gruuu" nie jest na pewno wkurzona, raczej rozanielona, zagrucha i od razu slicznie jednostajnie mruczy.
dodam, ze odglos ten, jak pisalam wyzej, nie jest zadnym warczeniem!
Amistad chyba chodziło o zachowanie kota z filmu... Ja miałam w domu podobne sceny, gdy się pojawiał nowy domownik - najczęściej kocię przyniesione od znajomych - kocię właziło w jakąś dziurę i robiło całą aferę, gdy się stary kocur do niego zbliżał. W jakieś dwa tygodnie później stawali się najlepszymi przyjaciółmi.

Pamiętam, jak mój kocur i kotka mruczały, wyciągając takie wysokie tony, ale to na ogół po wyjątkwo dobrym jedzeniu. Przed posiłkiem tak się nie zachowywały.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:00   #53
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

mój kocur dla odmiany bardzo mało mruczy. jest raczej z tych gadatliwych

zawsze tylko miaaau, mieee... mau mau, mniaaa... niaaniaaa... maaamaaa... i jeszcze mnóstwo innych odgłosów. czasem jakby jakąś historię opowiadał. najczęściej właśnie jak chce jeść, albo jak ktoś wejdzie do domu. ewentualnie jak widzi że kilka osób rozmawia to wcina swoje trzy grosze i gapi się na każdego pokolei

a mruczy tylko jak się go drapie albo przytula...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:41   #54
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
tak, to wlasnie ten! nie wiedzialam, ze psy tez tak robia
Nigdy żaden z moich psów tak nie robił, dopiero sunia okazała się taka gadatliwa.

BTW: podoba mi się jak czasami na dachach koty się kłócą - o ile nie zaczną krzyczeć jak dzieci, bo wtedy jestem o krok od zawału (szczególnie, gdy ma to miejsce w nocy).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:22   #55
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Nigdy żaden z moich psów tak nie robił, dopiero sunia okazała się taka gadatliwa.

BTW: podoba mi się jak czasami na dachach koty się kłócą - o ile nie zaczną krzyczeć jak dzieci, bo wtedy jestem o krok od zawału (szczególnie, gdy ma to miejsce w nocy).
A mnie dobijało to, że mieszkając przy parku non stop słyszałam jakieś wyjące, płaczące, drące się dzieciaki. Gdy miałam koty, siedziałam jak na szpilkach, bo tylko ganiałam w tę i z powrotem sprawdzać czy to im się krzywda dzieje.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:33   #56
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Koty potrafią 'zauroczyć' swoich właścicieli

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
BTW: podoba mi się jak czasami na dachach koty się kłócą - o ile nie zaczną krzyczeć jak dzieci, bo wtedy jestem o krok od zawału (szczególnie, gdy ma to miejsce w nocy).
właśnie, zwykle w nocy mam taki koncert pod oknem i czuję się jak w horrorze
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.