Indiańskie kolczyki i inna drobnica - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 19:47   #1
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Wink

Indiańskie kolczyki i inna drobnica


Biżuterią amatorsko zajmuję się już od dłuższego czasu, ale ostatnio miałam długą przerwę (matura, studia).
Teraz postanowiłam do tego wrócić i zafascynowała mnie drobnica.
Poniżej efekt kilku ostatnich dni

Przy okazji mały apel - jeśli macie adresy jakiś stron z drobnicowymi instrukcjami byłabym naprawdę wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (14,5 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (17,2 KB, 355 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 58d.jpg (43,9 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (15,2 KB, 439 załadowań)
__________________

Edytowane przez Sol89
Czas edycji: 2009-07-27 o 18:54
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:11   #2
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Przede wszystkim musisz poprawić zdjęcia bo nic na nich nie widać Są za duże i niewyraźne
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:53   #3
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Wiem, że muszę w końcu w aparat zainwestować (ale zawsze jest tyle innych ciekawych rzeczy )

Były robione telefonem...

EDIT
Już zmniejszyłam
__________________

Edytowane przez Sol89
Czas edycji: 2009-07-13 o 20:58
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 21:05   #4
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Zdjęcia baaardzo niewyraźne, ale kolczyki wyglądają ciekawie .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 21:13   #5
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Jeśli chcesz pokazywać tutaj swoje prace i abyśmy je oceniały/oceniali to zdjęcia muszą być lepszej jakości. Ale jeśli te 'różne inne, fajne rzeczy' są ważniejsze, to nie pokazuj nic bo bez sensu. Nie da się tego skomentować...
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 07:18   #6
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz pokazywać tutaj swoje prace i abyśmy je oceniały/oceniali to zdjęcia muszą być lepszej jakości. Ale jeśli te 'różne inne, fajne rzeczy' są ważniejsze, to nie pokazuj nic bo bez sensu. Nie da się tego skomentować...
Chyba jest z Ciebie niezły fotograf?! Nauczy się dziewczyna, a Ty jak się wysilisz to wejdziesz w fotkę i zobaczysz co nieco. Myślę, że powinnaś wypowiadać się jednak tylko za siebie.

Moja rada co do zdjęc to zajrzyj na wąstek o fotografowaniu bo faktycznie są nieco ciemne bo robisz je pod światło, czyli ustawiasz aparat w kierunku okna. Sprubuj położyć je na jakim stoliku przy oknie. Zobacz czy w aparacie jest tryb makro i włącz, bo to że są rozmazane może być właśnie tym spowodowane. Prace ciekawe drobnicy jest duzo w http://www.magraf.com.pl/ i myślę, że w przyzwoitych cenach. Czekam na lepsze zdjęcia tym aparatem
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.

Edytowane przez lubomirka
Czas edycji: 2009-07-14 o 07:19
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 10:03   #7
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

O co Ci chodzi Lubomirko? Przecież to jasne, że oglądanie zdjęć robionych telefonem jest bez sensu bo nic nie widać. Ale skoro Ty widzisz i lubisz takie zdjęcia oglądać to Twoja sprawa...
A robić telefonem zdjęcia to dziewczyna może się nauczyć lub nie a i tak będą kiepskie...

Nie jestem dobrym fotografem! Jak pewnie zauważyłaś swoich zdjęć nie pokazywałam bo chcę aby było można coś na nich zobaczyć, a komórką nie będę robić.

Edytowane przez Pacynka
Czas edycji: 2009-07-14 o 10:07
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 10:16   #8
cayen1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

pacynka bez nerwów, zdjęcia faktycznie kiepskie, bo z tel. dobre nigdy nie wyjdą_ Nie da się ocenić techniki, bo nie widać jedynie formę i pomysł. I jeżeli o to chodzi to OK! Chociaż jeżeli chodzi o formę to nic nowego niestety nie pokazałaś
cayen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 14:03   #9
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Tak, właśnie o to mi chodziło. dziękuję Cayen1
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 14:39   #10
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Tak, właśnie o to mi chodziło. dziękuję Cayen1
Wypowiedziałaś sie za wszystkich więc proponuję żebyś się wypowiadała tylko za siebie, bo mojego zdania nie odzwierciedliłaś . I nie musisz sie tak cisnąć moja droga to nie ring.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 16:14   #11
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Próbowałam wyjaśnić jedynie sytuację, ale widzę że ciskasz się Ty moja droga. To już nie pierwszy raz, co do moich wypowiedzi niestety (także w innym wątku) i mam prawo się bronić. Nie wiem tylko dlaczego, przecież nic Ci nie zrobiłam
Rozumiem, że nie podzielasz mojego zdania na temat nieostrych fotek. Może widzisz po prostu więcej niż inni...
A co do mojej poprzedniej wypowiedzi to uściślę, że chodziło mi o jakość fotek robionych komórką, a nie o umiejętności autorki w tej dziedzinie.
Przykro mi, że tak to ciągniesz Lubomirko ponieważ nasze wypowiedzi powinny dotyczyć tu prac koleżanki, a nie przeradzać się w kłótnię.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 16:36   #12
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Dziewczyny, spokojnie - szkoda nerwów - naprawdę.

Prace na pewno bardzo pracochłonne, jednak trudno ocenić - postaraj się zrobić zdjecia aparatem
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 23:30   #13
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Przyznam, że trochę mi przykro, że więcej kontrowersji wzbudziła jakość zdjęć niż same fotografowane przedmioty. Moja wina, powinnam poczekać, aż uda mi się dorwać od kogoś znajomego aparat i zrobić porządne foty.
Dopiero się zarejestrowałam na Wizażu i od razu wrzuciłam zdjęcia, to też chyba nie był najlepszy pomysł. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że ta akurat forma biżuterii bardzo mnie zafascynowała i po prostu nie mogłam się powstrzymać. Od razu chciałam wiedzieć, co jest źle, co powinnam poprawić, bo zamierzam jakiś czas się w to bawić i nie chciałabym odstawiać prowizorki.

Cytat:
Napisane przez cayen1 Pokaż wiadomość
Chociaż jeżeli chodzi o formę to nic nowego niestety nie pokazałaś
Zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego właśnie poprosiłam w pierwszym poście o jakieś linki dotyczące drobnicy. Dopiero zaczynam się tym zajmować i na razie jest to niestety praca typowo odtwórcza. Nie mam się na czym opierać, nie znam technik, trudno mi więc stworzyć w tej chwili coś nowego i typowo swojego.

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz pokazywać tutaj swoje prace i abyśmy je oceniały/oceniali to zdjęcia muszą być lepszej jakości. Ale jeśli te 'różne inne, fajne rzeczy' są ważniejsze, to nie pokazuj nic bo bez sensu. Nie da się tego skomentować...
Twoja wypowiedź była jak kubeł zimnej wody.
Nie bardzo rozumiem sensowność zionięcia jadem bez powodu. Zdjęcia są kiepskie, ok, ale nie to jest chyba najważniejsze?
Przyznam, że liczyłam na konstruktywną krytykę, a Twoja wypowiedź nie mieści się w mojej definicji tego pojęcia. Ale może się na tym nie znam, czasem używamy słowa nie do końca rozumiejąc jego znaczenie i może to jest właśnie taka sytuacja.

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Ale jeśli te 'różne inne, fajne rzeczy' są ważniejsze, to nie pokazuj nic bo bez sensu.
Te, jak to nazwałaś 'różne, fajne rzeczy' to zwykle powieść za 30zł czy paczka koralików za 50. Jestem studentką i zwyczajnie nie stać mnie na luksus kupna aparatu za 400-500zł. Dobrze wiedzieć, że są ludzie, którzy mogą bez problemu spełniać takie zachcianki. Dzięki temu dostępnych jest w internecie wiele wspaniałych zdjęć, które dla wielu stają się na pewno inspiracją.
Nigdy jednak nie uważałam braku pieniędzy za powód do wstydu i wybacz, ale nie zamierzam zmieniać zdania.


W każdym razie, zamykam już dziób i spróbuję jakoś skombinować lepsze zdjęcia
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 07:02   #14
Tońka
Zakorzenienie
 
Avatar Tońka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 702
GG do Tońka
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Popytaj znajomych, nie wierzę że żaden nie ma nawet prostej idioten-cyfrówki. Ja przez długi czas robiłam fotki pożyczoną. Teraz mam swoją, gorszą co prawda, ale również lepiej się z nią obeznałam.

Edytowane przez Tońka
Czas edycji: 2009-07-15 o 07:03
Tońka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 08:17   #15
Rhogata
Rozeznanie
 
Avatar Rhogata
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Owl Mts ;)
Wiadomości: 676
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Cytat:
Napisane przez Sol89 Pokaż wiadomość
Dopiero się zarejestrowałam na Wizażu i od razu wrzuciłam zdjęcia, to też chyba nie był najlepszy pomysł. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że ta akurat forma biżuterii bardzo mnie zafascynowała i po prostu nie mogłam się powstrzymać. Od razu chciałam wiedzieć, co jest źle, co powinnam poprawić, bo zamierzam jakiś czas się w to bawić i nie chciałabym odstawiać prowizorki.
ano wlasnie
chcesz, zeby powiedziano Ci co jest zle, co poprawic
sprobuj spojrzec obiektywnie na te zdjecia, postaw sie w sytuacji osob, ktore tych kolczykow na zywo nie widzialy
i teraz odpowiedz sobie, czy te zdjecia sa na tyle wyrazne, aby zobaczyc na nich ewentualne niedociagniecia, rzeczy do poprawy w kolczykach

mozesz to zobaczyc?

bo ja nie



czekam na lepsze zdjecia
__________________
don't look
mój wątek biżuteryjny
Rhogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 09:33   #16
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

'Te, jak to nazwałaś 'różne, fajne rzeczy' to zwykle powieść za 30zł czy paczka koralików za 50. Jestem studentką i zwyczajnie nie stać mnie na luksus kupna aparatu za 400-500zł. Dobrze wiedzieć, że są ludzie, którzy mogą bez problemu spełniać takie zachcianki. Dzięki temu dostępnych jest w internecie wiele wspaniałych zdjęć, które dla wielu stają się na pewno inspiracją.
Nigdy jednak nie uważałam braku pieniędzy za powód do wstydu i wybacz, ale nie zamierzam zmieniać zdania.'

Ja właśnie dlatego nie umieszczam swoich zdjęć na razie bo obawiam się o ich jakość. Aparat zawsze można pożyczyć. Taki też mam zamiar i wrzucę swoje.
Nie martw się, też byłam do niedawna studentką i wiem, jak to jest...
Zawsze można odkładać po trochu aż się uzbiera. Poza tym może się okazać, że Twoje prace szybko znajdą nabywców i wtedy będzie Ci łatwiej.
A co do mojej pierwszej wypowiedzi tutaj to właśnie chciałam, aby zabrzmiała jak 'kubeł zimnej wody'. Czasem lepiej twardo i stanowczo. Jeżeli Cię uraziłam to przepraszam. To miała być konstruktywna i motywująca do lepszych fotek krytyka. Nie wiedziałam tylko, że jedna z koleżanek tak na mnie po tym wsiądzie nie czytając dokładnie Twojej i mojej wypowiedzi, że zdjęcia były robione komórką.

Co do Twoich prac to mogą okazać się naprawdę ciekawe- coś przyciąga do ostatniej fotki więc głowa do góry. Pożycz aparacik, cyknij fotki i będzie można coś powiedzieć.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:14   #17
Yori
Rozeznanie
 
Avatar Yori
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 769
GG do Yori
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Cytat:
Napisane przez Sol89 Pokaż wiadomość
.
Dopiero się zarejestrowałam na Wizażu i od razu wrzuciłam zdjęcia, to też chyba nie był najlepszy pomysł.
Ha! Zrobiłam dokładnie tak samo. Dziś też w życiu bym nie uznała tamtych kolczyków za wartych oglądania i komentowania. :P

Cytat:
Napisane przez Sol89 Pokaż wiadomość
. Dopiero zaczynam się tym zajmować i na razie jest to niestety praca typowo odtwórcza. Nie mam się na czym opierać, nie znam technik, trudno mi więc stworzyć w tej chwili coś nowego i typowo swojego.
A ja właśnie kupiłam książeczkę o robieniu biżuterii. Miałam wiele wątpliwości co do sposobów zakańczania np. bransoletki czy naszyjnika tak, by mieć pewność, że jest to zrobione porządnie i solidnie. Teraz powoli, powoli mam zamiar wykupywać sobie swarki. I nie będę miała najmniejszych oporów przed pokazaniem swojej odtwórczej twórczości. Teraz, kiedy wiem jak to zrobić mam zamiar wykorzystywać tę wiedzę. Jawi mi się taki srebrno-czarny komplecik...

Same indiańskie kolczyki bardzo mi się podobają. Lubię biżuterię ascetycznie prostą, klasyczną ale lubię i etniczną. Mogą to być bransoletki malowane w sielskie wiejskie kwiaty, a mogą być i stylizowane na celtyckie lub indiańskie kolczyki i naszyjniki. Szkoda tylko, że my, Słowianki nie stroimy się już w kabłączki skroniowe.

Jeśli idzie o aparat, swego czasu Kulkam poleciła mi Minoltę Z3 używaną. Kupiłam ją na Allegro za niecałe 200 złotych. Wciąż uczę się nią posługiwać, a po tym jak kumpel zgubił mi kartę pamięci nauka została zawieszona na czas nieokreślony.

Na mój gust kolczyki robione według instrukcji, po których widać poświęcony im czas są o wiele bardziej ciekawe niż niejednokrotnie prezentowane na tym forum swarki na gotowych zawieszkach.

Nie zniechęcaj się krytyką, masz wbrew pozorom całkiem ładne wejście.

Pozdrawiam i dopinguję!
__________________
A teraz, drogie dzieci, księżniczka opuszcza bajkę, otwiera zimne piwo i zapala fajkę.



Mój wątek

Edytowane przez Yori
Czas edycji: 2009-07-15 o 16:40
Yori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 00:35   #18
ayumi88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zabrze/Poznań
Wiadomości: 710
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Bardzo podobają mi ostatnie.W ogóle,Twoje prace to takie ciekawe dyndajki,fajne-ale zdjęcia rzeczywiście do dopracowania.
ayumi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 16:01   #19
DziewczynaKubusiaPuchatka
Raczkowanie
 
Avatar DziewczynaKubusiaPuchatka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 39
GG do DziewczynaKubusiaPuchatka
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

zajrzałam do Twojego wątku bo mnie zaciekawiło jak kogoś może fascynować drobnica bo ja osobiście nic dobrego jeszcze z niej nie zrobiłam

ale Twoje pomysły są bardzo ciekawe i mnie się podobają, choć jasne zdjęcia powinny być lepsze - spróbuj choć pokombinować z jasnością i kontrastem może wyciągniesz z nich coś więcej i będzie trochę lepiej widać

w każdym bądź razie czekam na lepsze fotki co by się można było lepiej przyjrzeć Twoim pracom
DziewczynaKubusiaPuchatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 17:38   #20
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Podoba mi się 1yka i 3ka. Myślę, że zaletą tego rodzaju prac jest to, że mogą wygladać bardzo efektownie (i Twoje myślę już to mają i sądzę, że te białe musza bardzo fajnie wyglądać przy ciemnych włosach) jednocześnie przy niewygórowanym nakładzie środków. Bardzo mi się podobają prace moonas i życzę Ci, abyś robiła rownie efektowne prace.
http://www.pakamera.pl/shop.php?userid=100096
Witamy serdecznie na forum. Jak na debiut to jest bardzo dobrze, zawsze mogłaś zaprezentować słynny koralik na druciku i z krzywym loopem.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-07-19 o 17:40
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:06   #21
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Hultaj - dziękuję, ale do takiego poziomu jeszcze mi sporo brakuje. Ale będę się starać Swoją drogą, mój Boże, czemu mi to zrobiłaś? Zakochałam się w tych cudach...
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Jak na debiut to jest bardzo dobrze, zawsze mogłaś zaprezentować słynny koralik na druciku i z krzywym loopem.
Ten etap też przerabiałam xD (jaka ja byłam dumna z kolczyków - kulka nocy kairu, srebrna oponka i wsio 3 takie gałązki na bigiel )

DziewczynaKubusiaPuchatka - na początku biżuteryjnej przygody też zupełnie nie wiedziałam, co robić z drobnicą. W wyobraźni widziałam tylko proste nawlekanie na drut/linkę/żyłkę. A potem się nieźle zdziwiłam jak zobaczyłam, co niektórzy potrafią z niej stworzyć (moje najnowsze marzenie to dowiedzieć się, jak się robi to:
http://www.beadandbutton.com/bnb/default.aspx?c=a&id=2947
Jak ja kocham kalie...)

nasyumi88 - dziękuję

Yori - wielkie dzięki za opinię i zdopingowanie Za kilka dni wrzucę zdjęcia drobnicowych kompletów, w których teraz siedzę

Pacynka - też zareagowałam trochę przesadnie na Twoją krytykę, powiedzmy więc, że jest remis i o tym zapomnijmy. Chciałaś dobrze, a ponieważ foty rzeczywiście były straszne, poczułam się zdecydowanie bardziej zmotywowana i pożyczyłam aparat od koleżanki. Więc w sumie wszystko wyszło na dobre

Rhogata - masz rację, wiem, jak to zabrzmi, ale jakoś zupełnie na to nie wpadłam

Ale już się poprawiam i wrzucam lepsze zdjęcia (nie mogłam się tylko zdecydować, co do tła, więc zdam się na Waszą opinię, które w przyszłości będzie najlepsze i dodaję mnóstwo ujęć Nie znam się też kompletnie na PS-ie - mam polskiego i nijak tych krzywych nie mogę znaleźć ). Bez ostatniej pary, ponieważ w międzyczasie wybyła

Mam nadzieję, że się spodobają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 58a.jpg (68,0 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 58bb.jpg (59,1 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 58d.jpg (75,8 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 58e.jpg (118,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 58f.jpg (86,8 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 58g.jpg (77,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 59a.jpg (105,7 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 59b.jpg (115,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 59c.jpg (97,1 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 59ff.jpg (54,8 KB, 143 załadowań)
__________________

Edytowane przez Sol89
Czas edycji: 2009-07-20 o 15:45
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:12   #22
zuteria
Rozeznanie
 
Avatar zuteria
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 968
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Te białe chyba najlepiej prezentują się na czarnym tle, a fioletowe na białym (będą wyglądać jeszcze lepiej jak już dojdziesz do tego jak obsłużyć PS). Te drugie mi się podobają
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351036

Chainmaille w moim wykonaniu, będzie mi miło jeśli skomentujesz

zuteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:26   #23
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Spróbuję ci wytłumaczyć, gdzie są te krzywe w PS-ie, tylko że mój jest angielski. W 3 menu od lewej (coś jak "obraz" pewnie), drugie od góry (ma strzałeczkę w bok) i tam 5 od góry .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:41   #24
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

viktorej, wielkie dzięki
Poprawiłam zdjęcia na białym tle (co prawda z transparentnymi kolczykami nie dało się wiele zrobić)
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 17:00   #25
Yori
Rozeznanie
 
Avatar Yori
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 769
GG do Yori
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Dużo lepsze zdjęcia. Mogę Ci szczerze powiedzieć, że fioletowe chętnie bym nosiła.
__________________
A teraz, drogie dzieci, księżniczka opuszcza bajkę, otwiera zimne piwo i zapala fajkę.



Mój wątek
Yori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 13:21   #26
agnieszkamundra
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkamundra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 579
GG do agnieszkamundra
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
O co Ci chodzi Lubomirko? Przecież to jasne, że oglądanie zdjęć robionych telefonem jest bez sensu bo nic nie widać. Ale skoro Ty widzisz i lubisz takie zdjęcia oglądać to Twoja sprawa...
A robić telefonem zdjęcia to dziewczyna może się nauczyć lub nie a i tak będą kiepskie...

Nie jestem dobrym fotografem! Jak pewnie zauważyłaś swoich zdjęć nie pokazywałam bo chcę aby było można coś na nich zobaczyć, a komórką nie będę robić.
Ja też fotografem nie jestem i zdjęcia telefonem robię.. moim zdaniem wychodza nieźle, a dziewczyna nabierze wprawy i będzie dobrze. No chyba że aparat w tel. ma za słaby Poza tym prace ciekawe podziwiam za cierpliwość

Edytowane przez agnieszkamundra
Czas edycji: 2009-07-21 o 13:25
agnieszkamundra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 15:05   #27
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Właśnie o to chodziło. Podobają mi się drugie i te pod nimi
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:10   #28
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

no i proszę, no i się okazało, że fioletowe chyba najładniejsze z calej 3ki.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 23:10   #29
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

Niom, zdjęcia dużo lepsze, chociaż miejscami nieostre i kompozycje mogłyby być lepsze, ale na sam początek i przy pożyczonym aparacie naprawdę nieźle. Uwierz, na poprzednich zdjęciach nic nie było widać...
Te na płask są lepsze od tych powyginanych na szyszce

2, 3 i 8 zdjęcie naj, z tym, że staraj się nie robić z lampą błyskową..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 07:35   #30
Rhogata
Rozeznanie
 
Avatar Rhogata
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Owl Mts ;)
Wiadomości: 676
Dot.: Debiut - indiańskie kolczyki

i od razu lepiej
tym razem widac o wiele wiecej, mozna nareszcie zobaczyc, ze fioletowe kolczyki sa sliczne
az chce sie je zalozyc
jesli chodzi o zdjecia, najlepsze wyszly Ci 1,2, 8 i 10, pozostale sa rozmazanem, ale zdjecia to kwestia wprawy
fajnie kombinujesz z kompozycjami, widac, że wyobrazni Ci nie brakuje

ps. ja sobie radze bez ps, do obrobki zdjec wystarcza mi photofiltre - to idealny program dla takich jak ja wyprobuj
__________________
don't look
mój wątek biżuteryjny
Rhogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.