powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 20:39   #4951
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Nie wiem co Wy tu dziś jaracie

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzanka2006 Pokaż wiadomość
Oliath, wiesz jaki jest dr... wahałam się by to wszystko mu w twarz powiedzieć, dlatego napisałam w mailu (poparłam zdjęciami).
Na konsultacjach to mi zawsze wszystko z głowy wyparowuje...
Mamy się spotkać w sierpniu i na spokojnie wszystko obejrzeć i obgadać.


No to mamy podobnie te same objawy. Jeśli chcesz - wieczorem znów wstawię foty - tylko skurczyłam je trochę niechcący...
Jeśli tylko ten cały marny12 Cię nie odstraszył to bardzo proszę.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 21:40   #4952
molinezja75
Raczkowanie
 
Avatar molinezja75
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

No to ja teraz tak z innej beczki, bo mnie nurtuje jedno: dlaczego nie mogę na forum beauty (jestem zarejestrowana) oglądać zdjęć pacjentek przed i po zabiegu? Podejrzewam że powodem jest to że sama nie umieściłam swojego zdjęcia ale narazie nie mam co umieszczać bo jestem przed zabiegiem. A myślę że osoby które dopiero dokonały wyboru i podjęły decyzję o zabiegu powinny mieć dostęp do takich fotem choćby w celu weryfikacji implantu, wyboru kliniki ....
__________________
Mentor 225cc anatomiczne, dr.J.Obrocki, lipiec.2009
Małe jest PIĘKNE
molinezja75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 21:41   #4953
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Nie wiem co Wy tu dziś jaracie

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------


Jeśli tylko ten cały marny12 Cię nie odstraszył to bardzo proszę.
Ostatnie dni z nieswojego kompa piszę (spalił się drań... a noce z nim wiernie spędzałam ).
Wrzuciłam na beauty pod linkiem ale skomentuj tu, ok?
Zależy mi na Twojej opinii. Przypominam - felerny cycek prawy.

http://www.beautywpolsce.com/forum/v...483398#p483398
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:02   #4954
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez zuzanka2006 Pokaż wiadomość
Ostatnie dni z nieswojego kompa piszę (spalił się drań... a noce z nim wiernie spędzałam ).
Wrzuciłam na beauty pod linkiem ale skomentuj tu, ok?
Zależy mi na Twojej opinii. Przypominam - felerny cycek prawy.

http://www.beautywpolsce.com/forum/v...483398#p483398
Wyrzuca mnie, ale będę próbować.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:11   #4955
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Zrobiłam jedną fotkę na której dobrze widać to u mnie. Pochyliłam się trochę do przodu i widać , że prawa pierś ładnie spada a lewa jakby się zapierała na dole, jest mniejsza (przed op była tą większą) i ma inny kształt od strony mostka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010539.jpg (53,3 KB, 150 załadowań)
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:15   #4956
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Może niepotrzebnie pisałem że wszystkie kobiety to ... hmm za to przepraszam, ale niektórym przydałoby się więcej szarych komórek w mózgu. Po ciązy jak najbardziej można robic zabiegi. Wasza wola, macie kase to róbcie. Ja sobie powiększę te 12mm, co?? Będzie bolało?
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:24   #4957
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
co za radykał a co byś powiedział chłopaczku, gdyby mały ssak, którego wyplułeś na oddziale położniczym, wyssał ci cycki
gdyby z "fajnych choć niewielkich" zrobiły się tobie "małe, popękane i blee"
ojojoj ... no fakt, nie masz cycków karmiących dzieci
to po co się w ogóle wypowiadasz?

zazwyczaj nie życzę ludziom źle, ale zrobię wyjątek:
z całego serca życzę ci, żeby twojej przyszłej żonie zrobiły się po ciąży prawdziwe "uszy jamnika" - małę, zwisające do pępka flaki
wtedy pogadamy o naturystyczno-utopijno-hipokrytycznej twojej teorii "kurestwa sylikonowego"
zdrowia!
klask i:kla ski:

Trafna i wyczerpująca odpowiedź na pytanie zadane przez niejakiego Marcina. I tym samym mam nadzieję, że kolega Marcin opuści na zawsze ten wątek, bo nie wydaje mi się, aby był bezpośrednio zainteresowany op. powiększenia piersi (a może się mylę)
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 22:25   #4958
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ja nie komentowałam ale... po co wchodzisz w temat, o którym nic nie wiesz?? My tu niemal wszystkie po ciążach, zresztą to nieważne.
To nie forum humorystyczne, a temat piersi jak już pewnie zdążyłeś zauważyć jest dla nas ważny i bardzo poważny. Tylko same możemy na ten temat żartowac... no chyba, że chcesz się poddac operacji powiększenia piersi - wtedy pogadamy od serca, doradzimy i do serca przytulimy... bleee

MyDiva - ja mam dokładnie to samo jak w staniku się pochylam... nie cykałam fotek w ten sposób.
Na pewno Ci napiszę co dr na to i razem ocenimy czy się miga...
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:37   #4959
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
Może niepotrzebnie pisałem że wszystkie kobiety to ... hmm za to przepraszam, ale niektórym przydałoby się więcej szarych komórek w mózgu. Po ciązy jak najbardziej można robic zabiegi. Wasza wola, macie kase to róbcie. Ja sobie powiększę te 12mm, co?? Będzie bolało?
Większość z Nas to kobiety, które wykarmiły swoje ssaczki. Dla nas taka op. jest często jedynym sposobem, aby znów czuć się kobieco, bo jak już napisała Dedede - piersi po karmieniu zmieniają się diametralnie.

Co do powiększenia tych 12mm - poboli i przestanie.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

MyaDiva - Faktycznie coś nie gra...(to chyba zmieniło się niedawno, bo jak mi na maila przesyłałaś zdjęcia to tego nie było Albo ja nie zauważyłam)...t o trochę niepokojące, że lewa pierś tak wyraźnie się zmniejszyła Czy twój dr wykluczył przerost torebki?
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:42   #4960
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Zuzanko udało mi sie , weszłam. Zdjęcia są oczywiście lustrzane.I ja widzę to o czym mówisz, lepiej to widać na tych fotkach w staniczku. Pierś od środka jakby sie zapierała, ma inny kształt, wygląda na mniejszą i jest na innej wysokości. Różnica w wysokosci brodawek tez jest minimalnie widoczna. Trzeba się przyjżeć i wiedzieć czego szukać żeby to wszystko wychwycić, bo piersi masz śliczniusie, naprawdę A aureolki to po prostu palce lizać.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2009-07-24 o 22:49
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 22:53   #4961
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Zawsze marzyłem zeby zrobić się na kobiete Ale moi rodzice by tego nie przezyli ...

btw A czy na forum jest temat o powiększaniu penisa?? Bo zabawa z pęsetą juz mnie nudzi

Ale z Was ostre baby. Zatłukłyby jakby mogły.

Już się nie udzielam zycze udanych operacji i powrotu do czasów gdy Panie były nastolatkami
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 23:06   #4962
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Zuzanko- Twoje piersi sa cudowne Naprawde ogromnie mi sie podobaja, jeszcze tylko gdyby byly ciut blizej.. ahh.. marzenie Nawet takie jak masz teraz- sa sliczne!

MyaDiva- Ty masz anatomki czy okragle? Wygladaja taak naturalnie, az chce sie je pomietosic
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-07-24 o 23:07
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 23:07   #4963
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

MyaDiva - Faktycznie coś nie gra...(to chyba zmieniło się niedawno, bo jak mi na maila przesyłałaś zdjęcia to tego nie było Albo ja nie zauważyłam)...t o trochę niepokojące, że lewa pierś tak wyraźnie się zmniejszyła Czy twój dr wykluczył przerost torebki?
Było to widoczne od samego początku. Poniżej fotki pierwsza 5 tyg po op, 5 msc po op. Jednak lekarz kazał czekać,czekać, czekać.Przed op asymetrię miałam z tym że na odwrót, hi hi moja lewa pierś ma pewnie do mnie teraz pretensję bo dobrze na tym nie wyszła(była większa jest mniejsza).
Miałam pełną świadomość że trzeba czekać i że idealnie może nie być.I może byłam spokojna bo dr był baaaardzo zadowolony z efektu.I tak sobie czekałam a tu .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010023.jpg (78,0 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5msc.jpg (106,1 KB, 143 załadowań)
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 23:12   #4964
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Było to widoczne od samego początku. Poniżej fotki pierwsza 5 tyg po op, 5 msc po op. Jednak lekarz kazał czekać,czekać, czekać.Przed op asymetrię miałam z tym że na odwrót, hi hi moja lewa pierś ma pewnie do mnie teraz pretensję bo dobrze na tym nie wyszła(była większa jest mniejsza).
Miałam pełną świadomość że trzeba czekać i że idealnie może nie być.I może byłam spokojna bo dr był baaaardzo zadowolony z efektu.I tak sobie czekałam a tu .

:O

PIekne!!! Zazdroszcze,ze masz je tak blisko siebie!

Jakie to niesprawiedliwe Macie takie ladne staniczki, a mi nawet w najdrozszym staniku, na najwiekszym wypasie- wychodza suty!
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-07-24 o 23:15
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 23:56   #4965
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
:O

PIekne!!! Zazdroszcze,ze masz je tak blisko siebie!

Jakie to niesprawiedliwe Macie takie ladne staniczki, a mi nawet w najdrozszym staniku, na najwiekszym wypasie- wychodza suty!
Dziekuje Teraz są jeszcze bliżej , fotka w różowym jest z przed 3msc. Zbliżyły się fajnie, i gdyby ta lewa "sierotka" doszła do mostka tak jak prawa to by się chyba zdeżyły.
A jeśli idzie o sprawiedliwość to słowo daje, Ty lepiej nie narzekaj! Masz super piersi bez stanika -jest Ci nie potrzebny!

Mam anatomki.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2009-07-25 o 00:04
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 00:21   #4966
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

MyaDiva a możesz zamieścić fotkę na wprost, do tej pory na wszystkich tak się ustawiasz, że te niedoskonałości akurat rzucają się w oczy - wiem, że chciałaś to pokazać, ale zależy mi na ocenie ogólnej piersi (wiadomo, ideały nie istnieją)

Na chwilę obecną uważam, że widać iż lewa pierś jest ciut mniejsza (zapytaj dr o cc, czy implanty masz jednakowej wielkości?) niż prawa, widać też ten punkt od strony mostka(dziwnie się lewa pierś w tym miejscu układa, jakby coś ją od środka blokowało/trzymało), ale ogólnie na tych zdjęciach nie ma masakry. I jestem pewna, że jak dasz takie fotki na wprost to będzie miodzio

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2009-07-25 o 00:26
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 01:04   #4967
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Zuzanko udało mi sie , weszłam. Zdjęcia są oczywiście lustrzane.I ja widzę to o czym mówisz, lepiej to widać na tych fotkach w staniczku. Pierś od środka jakby sie zapierała, ma inny kształt, wygląda na mniejszą i jest na innej wysokości. Różnica w wysokosci brodawek tez jest minimalnie widoczna. Trzeba się przyjżeć i wiedzieć czego szukać żeby to wszystko wychwycić, bo piersi masz śliczniusie, naprawdę A aureolki to po prostu palce lizać.
Wiedziałam - że zauważysz!!! Co teraz?? Nie usmiecha mi się czekać do 6 m-cy po... Jestem perfekcjonistką !!! Z bólem ale zawsze do przodu...
MyDiva - jak już zauważyła Foxy na tych zdjęciach - przesliczny rowek !!! A jak teraz są jeszcze bliżej... oj jak bym chciała...
Choć ciupkę... mam wrażenie, że im bardziej próbuję tym bardziej one się oddalają.. a są juz plastyczne - znaczy że mięśnie puściły (nie wiem czy już powinny tak całkiem ale na to wygląda). W staniku ta prawa zawsze z boku ląduje (widać względem środka stanika), nie jest dużo mniejsza - raczej węższa dla mnie znacznie - bo ma ten jajowaty kształt. Przypomnę wam, że od tej strony mostka bardzo długo miałam twardego krwiaka: albo to jego wina albo to był pierwszy symptom, że coś w tym miejscu nie gra...




Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Zuzanko- Twoje piersi sa cudowne Naprawde ogromnie mi sie podobaja, jeszcze tylko gdyby byly ciut blizej.. ahh.. marzenie Nawet takie jak masz teraz- sa sliczne!
Dziękuję - ale Ty masz cudowne cycuszki!!! Na zdjęciach (na swoim przykładzie wiem) nie wszystko widać, choć ja starałam się jak mogłam by jednak uchwycić "cało zło".
Ale to co na Twoich zdjęciach wiszę - same śliczności: krągłe, kształtne, dopasowane i na prawdę bardzo duże. Faktycznie musiałaś mieć porządną wyjściówkę by takie cudo wyczarować z 350cc.
Ale rozumiem również, że inne piersi chciałaś osiągnąć - nie mi oceniać - ale teraz wg mnie BOMBA
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 07:10   #4968
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

ZUZANKA widziałam zdjątka na beauty...:mdle je:
Nie wiem, nie znam sie ale cos mi sie wydaje ze za jakies pół roku bedziesz miec IDEALNE piersi Zobacz na zdjecia MYADIVA, piersi z miesiąca na miesiąc pięknieją Poza tym mam wrazenie że po 5 m-cach sa one wieksze niz po 5 tyg...no chyba ze to kwestia staniczka.
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 08:21   #4969
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez marcinn12 Pokaż wiadomość
Ooo nawet puste dziwki na forum mozna spotkac Za ile obciagasz?? Jasne ze za friko, bo jestes głupia blacharą. Piersi sobie powiększają tylko zakompleksione dziwki, które dają dupy na lewo i na prawo.
cham = ban
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 10:38   #4970
molinezja75
Raczkowanie
 
Avatar molinezja75
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
cham = ban
- i to mi się podoba
__________________
Mentor 225cc anatomiczne, dr.J.Obrocki, lipiec.2009
Małe jest PIĘKNE
molinezja75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:03   #4971
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Oj Maszko, to niemożliwe przecież... odstęp mi nie zniknie...
A tak sobie wczoraj na te piersi popatrzyłam i 0,5 cm od środka (implant o 1 cm szerszy) dodałam w wyobraźni - byłoby o wiele lepiej... Tyle że to musiałyby być ok 400cc.
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:10   #4972
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

mam podobną sytuację - piersi są dość daleko od siebie
też zastanawiam się czy kiedyś nie zrobić kolejnej operacji, żeby mieć ładniejszy "przedziałek"

ale to wiąże się z tym, że piersi będą też bardziej pod pachami - brodawka piersiowa zawsze jest na środku implantu, więc 1 cm bliżej środka, to też 1 cm bliżej pach

są 2 wyjścia: zaakceptować swoją budowę anatomiczną (oddalone od siebie piersi) lub ... zostać cycoliną z balonami pod pachami, ale z powalającym dekoltem

mam żelki ponad 2 lata, już są zupełnie miękkie i zupełnie moje, zupełnie ruchome i zupełnie do mnie pasują wielkością
trudny wybór, między odpowiadającą mi wielkością i kształtem, a za dużymi jak dla mnie ale z fajnym dekoltem, przedziałkiem ... hmmmm
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:23   #4973
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ja mówię tylko o 0,5 cm w każdą stronę (implant szerszy o 1 cm: 0,5 w stronę pachy; 0,5 w stronę mostka). To nie jest jakaś bardzo widoczna zmiana w okolicy pach, a jednak w stronę mostka robi dużą różnicę (jak ścisnę piersi mam odstęp na oko 2,5 - 1 cm od każdej z piersi = 1,5 cm...)

Naturalne piersi też często wchodzą pod pachy. Podczas karmienia w swoim max miałam większe piersi i bardziej mi pod pachy wchodziły i ślicznie (jak na moje warunki) było. Nie jak cycolina bo ja nie mam na myśli wielkich balonów. Nie mam prawie wcale własnej piersi więc 375 - 400cc nie dalo by mi tego efektu.

EDIT: ale fakt: te dwa pooperacyjne sztywniaki trochę straszą. Również mam już miękkie, plastyczne piersi.

Edytowane przez zuzanka2006
Czas edycji: 2009-07-25 o 11:25
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:33   #4974
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

[QUOTE=zuzanka2006;1342322 6]Oj Maszko, to niemożliwe przecież... odstęp mi nie zniknie...

Moj się zmniejszył...
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 13:26   #4975
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

mi także z czasem odstęp się zmniejszył - albo nie tyle zmniejszył, co piersi zrobiły się tak miękkie, że nie ma problemu ich zbliżyć w kreskę - mimo, że jak są same bez stanika, to są dość mocno rozjechane

Zuzanka - ja mam akurat taką sytuację, że piersi mam ustawione bardzo na zewnątrz
aktualnie mam implanty 300 w prawej i 275 w lewej, bez stanika mam przerwę 3 cm a piersi są już lekko pod pachami
dlatego pisałam, że u mnie szerszy implant dałby efekt cycków pod pachami

wyjściowo miałam asymetrię spowodowaną tym, że karmiłam tylko prawą piersią a miałam bardzo dużo pokarmu (z A na DD po porodzie, masakryczne rozstępy, w lewej piersi miałam zapalenie gruczołów i dlatego z niej nie mogłam karmić - potwornie bolało)
w konsekwencji lewa pierś mniej się zmniejszyła (bo nie karmiłam z niej), ale z kolei bardziej się porozciągała (bo była prawie wciąż pełna i naciągnięta) - ustawiła się bardziej na zewnątrz
prawa pierś zapadła się w sobie, gruczoł zanikł .. żenada

moje piersi do obejrzenia na beauty - 2. wpis w wątku "Węgrzyn" w galerii zamkniętej

Edytowane przez dedede
Czas edycji: 2009-07-25 o 13:49
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 14:44   #4976
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
MyaDiva a możesz zamieścić fotkę na wprost, do tej pory na wszystkich tak się ustawiasz, że te niedoskonałości akurat rzucają się w oczy - wiem, że chciałaś to pokazać, ale zależy mi na ocenie ogólnej piersi (wiadomo, ideały nie istnieją)

Na chwilę obecną uważam, że widać iż lewa pierś jest ciut mniejsza (zapytaj dr o cc, czy implanty masz jednakowej wielkości?) niż prawa, widać też ten punkt od strony mostka(dziwnie się lewa pierś w tym miejscu układa, jakby coś ją od środka blokowało/trzymało), ale ogólnie na tych zdjęciach nie ma masakry. I jestem pewna, że jak dasz takie fotki na wprost to będzie miodzio
Znalazłam jedna fotkę na wprost, też jest rónica widoczna. Ale jak napisałaś masakry nie ma . Wszystko da się poprawić, nie ma sensu wbijać sobie co dzień do głowy że jest zle.Można by zwariować żyjąc tyle miesięcy w udręce -a czekać było trzeba. Wiem, że jest do kitu i wiem, że to poprawie.
..ale póki co, jak już pisałam,mam najpiękniejsze piersi na świecie. Rozstępy po zabiegach wygladają o niebo lepiej, opale sie ślicznie, uśmiechnę, rozpuszczę włosy, wbije w duży dekoldzik - i świat wezmę na rózowo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010534.jpg (63,0 KB, 113 załadowań)
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 15:54   #4977
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

[QUOTE=zuzanka2006;1342088 9]Wiedziałam - że zauważysz!!! Co teraz?? Nie usmiecha mi się czekać do 6 m-cy po... Jestem perfekcjonistką !!! Z bólem ale zawsze do przodu...
MyDiva - jak już zauważyła Foxy na tych zdjęciach - przesliczny rowek !!! A jak teraz są jeszcze bliżej... oj jak bym chciała...
Choć ciupkę... mam wrażenie, że im bardziej próbuję tym bardziej one się oddalają.. a są juz plastyczne - znaczy że mięśnie puściły (nie wiem czy już powinny tak całkiem ale na to wygląda). W staniku ta prawa zawsze z boku ląduje (widać względem środka stanika), nie jest dużo mniejsza - raczej węższa dla mnie znacznie - bo ma ten jajowaty kształt. Przypomnę wam, że od tej strony mostka bardzo długo miałam twardego krwiaka: albo to jego wina albo to był pierwszy symptom, że coś w tym miejscu nie gra...

Wiem że to straszne ale musisz czekać. Do pół roku i tak nic nie da się zrobić.U Ciebie był tam krwiak więc może to on opóznił gojenie się w tym miejscu i wszystko tam sie jeszcze ładnie wyrówna.Spytaj może dr czy jest sens zrobić USG przed wizytą u niego (nie wiem czy podwinięty implant będzie widoczny, ale zmiany w tkance na pewno)U mnie ta różnica jest duzo większa niż u Ciebie-więc przyczyna może być zupełnie inna. A piersi jak zauważyłyście, naprawdę piekniały z miesiąca na miesiąc i o wielu ich mankamentach to nawet już dziś nie pamiętam Nie ma co się zamartwiać na zapas, Twoje piersi są naprawdę śliczne i może tylko trzeba im jeszcze czasu.
A przedziałek między piersiami to tak widocznie zmniejszył mi się po 4 msc. I zmniejszał się nadal. Bez biustonosza to jest może ze 2,5 cm-krzywo bo krzywo, ale chociaż mało Więcej jest jak leżę-może nawet ze 4cm. A w tym zielonym biustonoszu to od dwóch tygodni piersi nawet sie łączą. I tak sobie to wykombinowałam , że teraz one zrobiły się takie plastyczne jak nie spałam w biustonoszu (po zabiegach na rozstępy miałam tak zdartą skórę że nie mogłam spać w biustonoszu, a chodziłam w luznym sportowym).I tkanka na piersiach też lepiej wyglada, jak jej nie zciskałam. Niestety skóra już się wygoiła i wg zaleceń mojego dr wróciłam do nocnego staniczka, ale zamieniłam na większy.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie znam sie ale cos mi sie wydaje ze za jakies pół roku bedziesz miec IDEALNE piersi Zobacz na zdjecia MYADIVA, piersi z miesiąca na miesiąc pięknieją Poza tym mam wrazenie że po 5 m-cach sa one wieksze niz po 5 tyg...no chyba ze to kwestia staniczka.
Słusznie, podpisuje się - po pół roku zuzanka może zapomnieć o swoim kłopocie. I naprawdę piersi wypałniają się i nabieraja kształtu z każdym miesiącem (choć w obwodzie mi nie przybyło).

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez molinezja75 Pokaż wiadomość
No to ja teraz tak z innej beczki, bo mnie nurtuje jedno: dlaczego nie mogę na forum beauty (jestem zarejestrowana) oglądać zdjęć pacjentek przed i po zabiegu? Podejrzewam że powodem jest to że sama nie umieściłam swojego zdjęcia ale narazie nie mam co umieszczać bo jestem przed zabiegiem. A myślę że osoby które dopiero dokonały wyboru i podjęły decyzję o zabiegu powinny mieć dostęp do takich fotem choćby w celu weryfikacji implantu, wyboru kliniki ....
Tam procedura dostepu jest trochę skomplikowana. Trzeba wysłać prośbę , swoje fotki i czekać na dostęp. Jeśli napiszesz , że zależy Ci bo jesteś przed zabiegiem i wahasz się z decyzją to myślę że Ci pomogą.Wszystko jest tam szczegółowo opisane w regulaminie dostępu do zamkniętej galerii. Hi hi -bardzo szczegółowo
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 16:13   #4978
molinezja75
Raczkowanie
 
Avatar molinezja75
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Tak właśnie zrobię ale ja w ogóle nie widzę działu galeria....

MyaDiva masz rację masz przepiękne piersi Ale... na beauty piszesz że wyjściówkę miała marne A...słonko i tu się mylisz, marne A to mam ja a twoja wyjściówka przy moich obecnych to balony Kochana, masz cudowne piersi teraz, dodam że biustonosze też śliczne dokładnie takie o jakich ja sama marzę No i opalenizna do tego... mniam, pycha Ile Ty masz wzrostu słońce?
__________________
Mentor 225cc anatomiczne, dr.J.Obrocki, lipiec.2009
Małe jest PIĘKNE

Edytowane przez molinezja75
Czas edycji: 2009-07-25 o 16:18
molinezja75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 17:43   #4979
zuzanka2006
Raczkowanie
 
Avatar zuzanka2006
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 475
GG do zuzanka2006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Wiele bym dała, że by faktycznie było tak jak piszecie..
Troszkę wiary we mnie jeszcze zostało... ale wiem że o wiele, wiele ładniej by to wszystko wyglądało z szerszym implantem.
Poczekam -- co mi zostało...

Molinezja - mi dali dostęp w 2 tygodnie (po tygodniu cyber... napisała coś w stylu że jeszcze za krótko czekam i że one w weekendy dają wejścia). A galeria jest jak wejdziesz na stronę główną FORUM (a nie główną beauty) zjedź na dół i tam pod koniec jest Galeria Zamknięta (biust, nosy etc) ale tymczasem nie wejdziesz w to. Przed GZ jest Galeria Otwarta Użytkowników - tam już teraz możesz obejrzeć zdjęcia choć ich niewiele. No i w tematach na forum - ale to musisz poszukać.
zuzanka2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 17:48   #4980
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Czesc dziewczyny

Ale mam dola.. juz mnie nawet cycki chwilowo nieinteresuja Dlaczego faceci sa najtrudniejsza zagadka na swiecie? Tacy skomplikowani?
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.