Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 22:15   #31
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Na pierwszy rzut oka nie da się inaczej niż ocena wyglądu tudzież "powłoki zewnętrznej" . Czyli - wzrost, sylwetka, postawa itp. Dla mnie ważne też jest to, czy mężczyzna jest zadbany - tzn. żadnego brudu za paznokciami, obfitych plam na koszuli po których wyraźnie widać co "obiekt" zjadł na obiad i tym podobnych.

Jeśli pierwsze wrażenie jest pozytywne, ważniejszą sprawą zaczyna się stawać charakter; to, czy mamy wspólne tematy, czy nie nudzi mnie jego towarzystwo.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 22:45   #32
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Ja zwracam uwagę na wzrost. Tak już mam, że lubię zadzierać głowę do góry, żeby patrzeć na mężczyznę, lub wspinać się na palcach, żeby go pocałować (tacy podobają mi się najbardziej, ale bywa różnie- mój eks był wyższy ode mnie jedynie o 10cm, a ten, za którym teraz szaleję, tylko o 7cm...). Zwracam też uwagę na ręce- zarówno przedramiona jak i dłonie- facet odpada w przedbiegach, jeśli ma chudziutkie rączki i tu już nie ma zmiłuj, niestety.
Bardzo ważny jest głos- najlepiej niski, ciepły i mający spokojne brzmienie, kultura osobista, poczucie humoru, inteligencja, zaradność i pewność siebie.
A najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że takie cuda naprawdę istnieją.
scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 23:02   #33
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Zapach. Poznałam Tżta na imprezie u znajomej i tak od pierwszego kontaktu się zakochaliśmy. Ładnie pachniały jego perfumy i jego skóra. Nie lubię jak pod prysznicem myje się żelem adidasa, bo one są paskudne i zbyt intensywnie pachną niszczą jego zapach...
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 23:02   #34
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

na oczy i wlosy , uwielbiam dlugie wlosy u chlopakow
czy dba o siebie i czy nie ma obcislych spodni na dupie [ wiem , moze byc dziwne ale naprawde nie lubie jak chlopak ma obcisle spodnie na dupie , jeszcze jak nie jest 'chudy' ]

potem przy poznaniu na charakter , jakiej muzyki slucha , czy ma poczucie humory , i czy nie jest synkiem mamusi , lubie takich 'zlych ; jak to mowia xd
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 23:43   #35
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Na włosy. Muszą być czarne, nie mogą być długie, odrzuca mnie, jak facet usiłuje ze mną konkurować pod względem ich długości. Nie mogą być za krótkie, bo budzą skojarzenia z dresiarzami, których również nie trawię.
Oczy-jasnoniebieskie, hipnotyzujące, ciepłe, w ładnej oprawie.
Musi być wysoki, bo sama mam 170 i lubię nosić szpilki.
Nie może być za chudy, ale gruby też nie może być. Ma być w sam raz i musi umieć mnie podnieść.
Lubię jak facet ma owłosione ręce, nogi i klatę.
Lubię duże, ale zgrabne dłonie.
Ładny uśmiech, taki szczery i ciepły.
Głos, ciepły, zmysłowy.
Nie cierpię wąsów, ale jednodniowy zarost, czemu nie
Lubię obcisłe jeansy i koszule.
Lubię jak jest delikatny, wrażliwy, rozmowny, ma poczucie humoru, jest tolerancyjny i ma prorównościowe spojrzenie na związek. Lubię facetów niemających problemów z okazywaniem uczuć. Nieco szalonych, spontanicznych, inteligentnych.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 01:21   #36
MissBella86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Na pierwszy rzut oka, tak z wyglądu to mało który chłopak mi się podoba. Np. jeżdżąc autobusami i przypatrując się płci przeciwnej nie wiem czy bywa chociaż 10% chłopaków, którzy mi się podobają Natomiast po lepszym poznaniu ta liczba za pewne znacznie by si,ę zwiększyła

Gdybym jednak miała powiedzieć to w pierwszej kolejności patrzę na twarz i postawę. Ogólnie musi mieć to coś co przyciągnie mój wzrok.
Jeżeli chodzi o twarz to na pewno od razu odpadają faceci z wąsami - chyba nigdy się nie przekonam. Za brodami też nie przepadam ale czasem ujdą. Włosy nie mogą być długie, w szczególności jeżeli w parze z nimi idzie delikatna, małomęska twarz chłopaka. Bo np. Treat Williams w musicalu "Hair" pomimo swoich długich włosów mi się podobał Odpadają wszelkie udziwnione fryzury typu jeden zwisający warkoczyk przy krótkich włosach, punk itd.
Niedobrze też gdy postawa chłopaka wskazuje, że czuje się on niepewnie, wygląda jakby był zastraszony albo wygląda zbyt grzecznie.
Co do wzrostu to najlepiej jakby był trochę wyższy ode mnie (powiedzmy do 10-15cm) ale zdecydowanie nie za wysoki! Miałam już raz okazję takiego bliżej poznać i było beznadziejnie.
Nie podobają mi się również faceci z nadwagą. Nie wiem czemu ale tacy chłopcy wzbudzają we mnie jakiś lęk.

No ale to oczywiście tylko wygląd czyli ta mniej istotna cześć bo to co naprawdę się dla mnie liczy to charakter. Tutaj najważniejsze jest dla mnie odbieranie na tych samych falach, to znaczy czy w jego towarzystwie czuję się na tyle komfortowo, że mogę mu powiedzieć wszystko co mi leży na sercu a on mnie nie wyśmieje, tylko zrozumie nie ważne jaka by to miała być sprawa: jakaś błahostka czy trudny temat. Ważna jest dla mnie wrażliwość emocjonalna chłopaka oraz tolerancja moich poglądów. Istotną kwestią jest też jego zachowanie po alkoholu.
MissBella86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 04:23   #37
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Musi spełnić wiele kryteriów żebym się nim zainteresowała:
1. Wygląd
- pełne, ładne uzębienie, świeży oddech; z tym niestety panowie często mają problem, no niestety mnie braki w uzębieniu odrzucają na dzień dobry
- wysoki: minimum 180cm
- ładna sylwetka, six pack a nie mięsień piwny
- ładna cera
2. Zachowanie
- zwracam uwagę na sposób wypowiedzi: faceta przekreślają podstawowe błędy językowe czy niechlujstwo czyli mówienie se zamiast sobie, poszłem...
- zachowanie w miejscach publicznych: nie toleruje nieuzasadnionego użycia wulgaryzmów, plucia na ulicy, pozerstwa; wstydziłabym się takiego faceta przedstawić znajomym czy rodzicom
- przepuszczanie w drzwiach, podawanie płaszcza punktuje
3. Wykształcenie
- musi mieć takie jak ja czyli wyższe, albo studiować na dobrym kierunku (a nie jakieś bibliotekoznastwo)
- znajmość języków obcych: angielski na poziome certyfikatu CAE to minimum, nie chce się z nikim zbłaźnić za granicą; drugi język obcy bardzo mile widziany
- musi być oczytany, facet zapunktuje u mnie opinią na temat literatury Hemingwaya, Fitzgeralda czy Updika a nie puszczeniem mi najnowszego kawałka 50 centa czy Jaya Z.

Wybredna jestem, trudno znaleźć kogoś kto mi podpasuje,ale cóż nie zadowolę się byle czym.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 06:56   #38
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

nie na wygląd, tylko na looks&mind combined że tak powiem. czyli - jeśli ma coś ciekawego do powiedzenia, to wzbudza moje zainteresowanie. później mogę się zastanowić nad wyglądem. szczerze mówiąc to nie jest najważniejsze, wygląd. podobali mi się wysocy szatyni, eksio to kurdupel blondyn był, jakoś tam z nim żyłam. ale teraz... jestem z wysokim szatynem, z seksowym zarostem i kimś, z kim dobrze się rozumiem więc na razie nie zwracam uwagi na facetów, chociaż komplementuję mojego jednego kolegę z roku, który fenomenalnie się ubiera i zawsze zwraca moją uwagę na egzaminach szykowną elegancją , ale to bez podtekstów
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 07:19   #39
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

1. wygląd
ubranie - lubie jak jest fajnie ubrany, a w szczegolnosci jakos tak oryginalnie (nie chodzi mi o markowe ciuchy tylko o swoj styl, "odmiennosc")
włosy - lubie u facetow dluzsze (nie mylic z calkiem dlugie) ale to oczywiscie zadna koniecznosc
najlepiej brunet
dłonie - zawsze zwracam uwage na to czy ma zadbane dlonie
wyzszy odemnie - z tym raczej nie ma problemu bo ja jestem niska
nie misiowaty za bardzo
2. zachowanie
zeby nie byl chamski, niewychowany i aby nie przechwalal sie co chwila i nie gwiazdorzył przypadkiem. fajnie jak ma poczucie humoru.
3. inne
wyksztalcenie - przedewszystkim zeby nie byl po "zawodowce", reszta to zalezy

co mi sie przypomnialo to napisalam. oczywiscie to nie jest tak ze facet musi spelniac te wszystkie cechy. chociaz fakt ze takiego w zyciu spotkalam - jednego (o chyba tylko dluzszych wlosow nie ma).
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 08:07   #40
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
1. wygląd
ubranie - lubie jak jest fajnie ubrany, a w szczegolnosci jakos tak oryginalnie (nie chodzi mi o markowe ciuchy tylko o swoj styl, "odmiennosc")
włosy - lubie u facetow dluzsze (nie mylic z calkiem dlugie) ale to oczywiscie zadna koniecznosc
najlepiej brunet
dłonie - zawsze zwracam uwage na to czy ma zadbane dlonie
wyzszy odemnie - z tym raczej nie ma problemu bo ja jestem niska
nie misiowaty za bardzo
2. zachowanie
zeby nie byl chamski, niewychowany i aby nie przechwalal sie co chwila i nie gwiazdorzył przypadkiem. fajnie jak ma poczucie humoru.
3. inne
wyksztalcenie - przedewszystkim zeby nie byl po "zawodowce", reszta to zalezy

co mi sie przypomnialo to napisalam. oczywiscie to nie jest tak ze facet musi spelniac te wszystkie cechy. chociaz fakt ze takiego w zyciu spotkalam - jednego (o chyba tylko dluzszych wlosow nie ma).
wiele osob po "zwodowce' jest bardziej inteligentnych niż panow mgr wciaż mowiacych "przyszlem" "poszłem" po prostu komus w zyciu sie nie ułozylo, moze nie mial warunkow do nauki, nie mial pieniedzy szybko chcial zawod zeby isc do pracy

jesli chodzi o moje "wymagania" to byly 3 podstawowe
1. nie palić
2. poczucie humoru + spora inteligencja
3. zgrabny tyłek
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 09:26   #41
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

trochę tego jest

z wyglądu:
- nie może być jakiś lalusiowaty jasne musi być zadbany ale nie spędzać więcej czasu ode mnie w łazience
- ogolony, choć nie zawsze niektórym facetom bardzo pasuje taki dwudniowy zarost
- uwielbiam męskie perfumy lubię jak facet "jakoś pachnie", niezbyt mocno, ale tak subtelnie
- postura i wzrost..hmm no powyżej 170 to on musi mieć a sylwetka trochę wysportowana nie do przesady ale nie może być taki misiowaty
- zęby mile widziane pełne uzębienie no i proste gdyż sama takie posiadam to i wymagam
- włosy! troszkę dłuższe i zadbane, nienawidzę jakiś kleistych substancji na głowie facetów które niby mają upiększac
- oczy! uwielbiam oczy intrygujące, nie mogą być jakieś pospolite muszą mieć to coś, ten błysk
- głos !!! uwielbiam niski głos u mężczyzn

no z wyglądu chyba tyle a że na pierwszy rzut oka zwracam tylko na wygląd to by było na tyle ...dopiero potem jest weryfikacja tego czy to facet godny uwagi jak z nim pogadam
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 10:17   #42
enedue124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: kręcę się tu i tam
Wiadomości: 118
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Jeśli chodzi o wygląd, to nie mam jakichś określonych kryteriów, patrzę raczej, czy delikwent jest zadbany (tłuste włosy odpadają! tak samo jak brudne paznokcie i inne elementarne braki higieniczne). Dalej to już standardowo, patrzę czy nam się dobrze rozmawia, czy facet włada poprawną polszczyzną i - co mnie najbardziej ujmuje -czy jest odpowiedzialny i potrafi się mną zaopiekować (odprowadzić do domu, wybrnąć z jakiejś trudnej albo głupiej sytuacji z uśmiechem na ustach, zachować dystans do siebie i innych itd.)
enedue124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:19   #43
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Ja zwracam uwage na to czy korzysta z wyszukiwarki. Jak facet umie z niej korzystac to oznacza, ze wszystko znajdzie a to wrozy dobrze kazdej znajomosci...

Facet + wyszukiwarka ... mrrr
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:31   #44
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 507
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

W pierwszym rzucie - na sposób poruszania się, gesty, mimikę twarzy. Ta kwestia sprawia, że w ogóle dostrzegam danego faceta i zawieszam na nim wzrok. Z "fizycznych" rzeczy patrze także na oczy, włosy, zęby (rzadko uprzedzam się co do wyglądu, ale wyraźne braki w uzębieniu, popsute zęby dyskwalifikują faceta w moich oczach), a przy bliższym kontakcie - na zapach (pamiętam jednego ze swych ex, brzydki był jak noc, ale pachniał cudownie i to mnie kręciło).
Z niefizycznych czynników cenię wyobraźnię, elokwencję, wysoką kulturę osobistą, dystans do siebie, poczucie humoru, nietuzinkową osobowość, pozytywne zakręcenie i nutkę ekscentryczności
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 11:02   #45
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

1. twarz twarz i jeszcze raz twarz ( nie jakaś konkretnie tylko musi mi sie podobać)
2. ładne dłonie i czyste paznokcie
3. tak jak lady karen nie lubie misiowatych za bardzo a podobają mi się wręcz chudzi (tu żeberko tam żeberko ) ale w sumie na ciele i tak mi jakoś szczegolnie nie zależy ;P
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 11:08   #46
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

spojrzenie
głos
plecy - taka moja schiza
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 11:29   #47
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Zwracam uwagę na to jak zachowuje się przy moich znajomych/rodzicach. Bardzo istotny jest dla mnie zapach - a więc węszę ) Kolejna ważna sprawa - strój. Mówi się, że nie wolno oceniać książki po okładce ale... każdy człowiek okazując swoją powierzchowność daje światu sygnały kim jest i jaką rolę chciałby pełnić, albo pełni w społeczeństwie )
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 11:33   #48
m0107b
Raczkowanie
 
Avatar m0107b
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 111
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Przede wszystkim musi być w moim typie czyli nie wysoki, szczupły blondynek. Dużą uwagę zwracam na uśmiech i zęby
Z charakteru najbardziej sobie cenię: wysoką kulturę osobistą-poprostu musi pamiętać, że kobietę należy przepuścić pierwszą w drzwiach i oczywiście o tym żeby otworzyć jej te drzwi , powinien być czuły(ale nie do przesady), pewny siebie, zaradny...
Jeśli chodzi o wykształcenie to nie musi mieć wyższego(bo teraz prawie każdy może takie mieć i wcale o niczym to nie świadczy), ale uwielbiam mężczyzn z pasją, którzy mają jakiś pomysł na swoje życie.
m0107b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 11:42   #49
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Wygląd - ale wcale nie musi być jakimś herosem. Ot zwyczajny facet.
Inteligencja + poczucie humoru - najseksowniejszy duet . Jeśli dodatkowo mieści się w ciele, które choć w minimalnym stopniu mi się podoba, to facet ma duuuże szanse

Odstręcza mnie brak higieny, brak spontaniczności, brak kultury osobistej, wulgarność, brak zainteresowań, niechęć do sportu, generalnie postawa "nie chce mi się, nie uda się itp.". Nienawidzę wprost zazdrości i zaborczości (choćby najpiękniejszego zostawię jak będzie mi robił jakieś sceny).

Edytowane przez maja79
Czas edycji: 2009-07-28 o 11:46
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 11:44   #50
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Ja zwracam uwagę na uśmiech, oczy, podejście do życia i jak się odnosi w stosunku do rodziców i ogólnie starszych, czy lubi zwierzęta.
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 12:04   #51
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;13467508]Ja zwracam uwage na to czy korzysta z wyszukiwarki. Jak facet umie z niej korzystac to oznacza, ze wszystko znajdzie a to wrozy dobrze kazdej znajomosci...

Facet + wyszukiwarka ... mrrr[/QUOTE]

__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 12:11   #52
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Zwracam uwagę na wysokich minimum 185 i szczupłych, także jak kilka z was nie lubię okrąglutkich facetów Kolor oczu czy włosów to rzecz mało istotna. W bliższym poznaniu ważne jest czy potrafi wysłowić się normalnie, a nie językiem blokersa, czy czyta książki, czy ma w sobie wrażliwość( nie przesadną) i okazuje szacunek kobietom.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 12:54   #53
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Zapach !
Dla mnie zapach jest bardzo istotny, bo co z tego, ze byłby mega przystojny, gdyby (przepraszam za wyrażenie) po prostu śmierdział. To się łączy z dbaniem o siebie, ale oczywiście wszytsko w granicach rozsądku.

A w sumie to charakter jest najwazniejszy
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:07   #54
Lady_kejsi
Raczkowanie
 
Avatar Lady_kejsi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Po prawej okno, po lewej łóżko...
Wiadomości: 222
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

a ja dla odmiany lubię niskich facetów Lubie kiedy facet ma delikatne mięśnie i koniecznie żyły na rękach Kojarzą mi się z siłą i męskością
Zapach też jest ważny i włosy, mam bzika na punkcie delikatnie potarganych włosów
__________________
C a p o e i r a m e u a m o r . . .


Kocham od początku
'każdy nowy dzień zaczyna się głęboką nocą'
Lady_kejsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:17   #55
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

No i zapomniałam, że facet absolutnie nie może palić. Nie znoszę tego smrodu... I powinien studiować. Chce mieć z nim o czym rozmawiać. No i elegancja, musi umieć nosić garnitur...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:40   #56
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

1.wygląd 2. wykształcenie 3.osobowość/pasje
*zadbany-czyste włosy, niezbyt krótkie (jakoś dziwnie kojarzy mi się to z chłopakiem typu "dres"). Włosy na żel tez odpadają ;]
Zadbane dłonie,czyste paznokcie. Proste ładne ząbki
* czyste, świeże, niepogniecione ubranie. Chłopakowi totalnie przelansowanemu (czytaj: koszulki/spodnie/buty/dodatki z ogromnymi znakami danych marek, także podziękuje Chłopak chodząca reklama???wrrr...
*wzrost i sylwetka także ważne- wysoki, nie garbiacy się o tak!

*wykształcenie jest dla mnie bardzo ważne- nie chciałabym się spotykać z chłopakiem który skonczył zawodówkę, może dlatego że sama przywiązuje dużą wagę do kształcenia się i jestem strasznie ambitna;].Wyższe wykształcenie wskazane ;]
Mam na myśli także sposób wypowiadania się, wulgaryzmy skreślaja takiego Pana ;]
*pasje i zainteresowania- z takim chłopakiem jest o czym porozmawiać i o nudę raczej tez nie trzeba się martwić;]
*ogolnie bardzo ważne dla mnie jest podejście do zycia, pracy, stosunek do rodziców i zanjomych ;]

No i ja także zapomniałam dodać że używek u Panów także nie toleruję
Palenie odpada, alkohol tylko okazyjnie i w granicach rozsądku ;]
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"

Edytowane przez Semele
Czas edycji: 2009-07-28 o 13:41
Semele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:20   #57
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Tak jak już dziewczyny wspomniały- czystość. Poza tym uśmiech i sympatyczny wyraz twarzy. Co do zachowania- ważne, żeby miał dobre maniery i był szarmancki, przepuścił kobietę w drzwiach, pomógł starszej pani nieść ciężkie zakupy Ogólnie powinna bić z niego pozytywna energia i radość.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:29   #58
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Jako pierwszy, oczywiście wygląd. Podobają mi się mężczyźni wysocy (poniżej 180cm raczej szans nie ma), szczupli, wręcz chudzi i dbający o wygląd (ciekawy sposób ubierania, zadbane dłonie). Sporą uwagę zwracam też na nos (osobisty odchył).

Natomiast co do reszty, facet musi być przede wszystkim dżentelmenem. Ktoś, kto nie przepuści mnie w drzwiach (pomijając wyjątki odnośnie reguły z savoir vivre'u, które, jeśli zna, ma chyba największego z możliwych plusów), nie będzie służył okryciem, gdy zrobi sie chłodniej, odpada na wstępie.
Poza tym wolę wesołych, energicznych mężczyzn, ale od tej reguły akurat często robię odstępstwa
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 15:03   #59
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Cytat:
Napisane przez Lady_kejsi Pokaż wiadomość
a ja dla odmiany lubię niskich facetów Lubie kiedy facet ma delikatne mięśnie i koniecznie żyły na rękach Kojarzą mi się z siłą i męskością
Zapach też jest ważny i włosy, mam bzika na punkcie delikatnie potarganych włosów

tez na to patrze ;p ja z racji tego, ze jestem wysoka to preferuje wysokoch facetow zwracam uwage na ciuchy, a przede wszystkim na buty. moze byc mniej przystojny, ale w fajnych ciuchach . i patrze na tylek faceta, fajny tylek w fjanych jeansach

a jesli jestem na imprezei to zwracam uwage na to jak facet tanczy i czy w ogole tanczy nie lubie typow okupujacych bar ;p

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2009-07-28 o 15:05
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 15:30   #60
Bijons
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 41
Dot.: Dziewczyny na co zwracacie uwagę w chłopakach?

Moje spojrzenie na chłopaka, którego widzę pierwszy raz, jest raczej bardzo obszerne Patrzę na twarz, figurę, postawę, ubiór. Nie patrzę na drobne szczegóły.. Zwracam uwagę na ogół - szczegółami zajmuję się ewentualnie później.
Bijons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.