samooplacz st.tropez ktos uzywał??????????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 14:53   #1
harmonetka
Raczkowanie
 
Avatar harmonetka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35

samooplacz st.tropez ktos uzywał???????????


poszukuje dziewczyn które używały tego produktu ?????

Edytowane przez harmonetka
Czas edycji: 2009-08-06 o 14:55
harmonetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 20:44   #2
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: samooplacz st.tropez ktos uzywał???????????

W! Używałam tego samoopalacza w postaci pianki ( St. Tropez mousse). Nadaje ładny naturalny kolor (bez pomarańczu), szybko się wchłania (zawsze miałam piankę, nie wiem jak inne postacie tego samoopalacza), ma w miarę przyjemny zapach. Jednak jeżeli już rozpatrywać samoopalacze z tej półki cenowej, to polecam samoopalacz którego używam od dłuższego czasu Xen-Tan lioton, karnacja ciemna.- zapach bardzo ładny, szybko się wchłania (jednak nie tak szybko jak pianka St. Tropez) i łatwiej rozprowadza niż pianka St. Tropez, kolor porównywalny.
Nadmienie, że używam równieiż balsamu Dove do ciemnej karnacji z drobinkami, ładny zapach dobry efekt, cena nieporównywalana z powyższymi produktami.

Edytowane przez Adulina
Czas edycji: 2009-08-07 o 20:51
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:46   #3
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: samooplacz st.tropez ktos uzywał???????????

Używała samoopalacza w spray'u zakupiłam go po tym jak przeczytałam same superlatywy na jego temat i niestety wyrzuciła pieniądze w błoto.Wszystko spoko ładnie,nadaje kolor od razu po nałożeniu-dzięki czemu jets małe ryzyko zrobienia plam czy zacieków,ale:śmierdzi dość ostro(mnie to przypominało zapach metalu i starych skarpetek),nakładał am na noc-strasznie brudzi pidżama brązowa pościel również,po nocy gdy wchodziłam pod prysznic z opalenizny pozostawało nie wiele-i może nie było by to aż tak drastyczna róznica gdyby nie to,ze po wysmarowaniu jestes śliczną czekoladką a potem-dosłownie cuit ciut muśnięta "słońcem".Zakupiony raz i raczej nigdy więcej,kusiło mnie jeszcze by spróbować pianki ale... sama nie wiem.Jedno jest pewne są 100razy lepsze samoopalacze za mniejszy budżet niż St.Tropez
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.