Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 20:44   #511
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

india83 wklej tradycyjnie fotki, hm? ja zapisałam się tym razem do p. Marcina w Marcelo. Wizyta 14.07, więc potem zdam relację. Myślisz, że mam się czego obawiać?
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 19:30   #512
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez marguerite83 Pokaż wiadomość
india83 wklej tradycyjnie fotki, hm? ja zapisałam się tym razem do p. Marcina w Marcelo. Wizyta 14.07, więc potem zdam relację. Myślisz, że mam się czego obawiać?
Oto moja fryzurka, niestety denerwujące jest, że nie mogę uzysakać na fotkach rzeczywistego koloru ze wszystkich, które zrobiłam wydaje mi się, że na tych kolor jest najbardziej podobny oczywiście proszę nie zwracać uwagi na moją fryzurę- każdy włos w inną stronę tzw. fryzura domowa poza tym przede mną trudny okres zapuszczania włosów, dlatego p. Damian tym razem miał zakaz używania nożyczek... mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu i następnym razem nie zdecyduję się na cięcie.
marguerite83 nie obawiaj się wizyty u p. Marcina, bo wydaje mi się, że zna się na swojej pracy. Ale jakoś się do niego zraziłam patrząc na zachowanie, wydaje mi się zbyt pewny siebie i chyba lubi wyręczać się innymi, a może miał po prostu taki dzień... sama nie wiem z chęcią zobaczę efekty jego pracy na Twoich włoskach, bo być może następna moja wizyta trafi właśnie u niego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0013.jpg (166,5 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0012.jpg (114,2 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0020.jpg (143,4 KB, 123 załadowań)
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:59   #513
ana1974
Przyczajenie
 
Avatar ana1974
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
A ja nie polecam kilka razy Tam była i za każdym razem sie zawiodłam .... przykro mi ... moze mam za trudne włosy dla tych stylistów ...
Jak ja się zawiodłam to nie pójdę kilka razy w to samo miejsce ???
__________________
Angela
ana1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 19:27   #514
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

india83 bardzo ładny ten Twój baleyage! Mam nadzieję, że we wtorek p. Marcin pokaże klasę na moich włosach
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:29   #515
Mimikal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez lerche Pokaż wiadomość
ja słyszałam ,że bardzo dorym fryzjerem od obcinania jest Sławe z salonu "alicja" może ktoś powiedzieć czy to prawda?ja się tam zapisałam i niedługo idę bo mi polecili znajomi.
Co do Sławka z "Alicji" (ul. Kościuszki teraz ten zakład ma w nazwie coś z "Chili...") to byłam - raz. Jeśli ktoś wie czego chce, to może wyjdzie zadowolony. Jeśli ktoś oczekuje inspiracji od fryzjera to... może być różnie. Ja zapuszczałam włosy z męskiej fryzurki prawie 2 lata - nie rosną mi szybko niestety. Kiedy były prawie do ramion, ale jeszcze nie równe poszłam do p. Sławka, żeby to, co mam na głowie było wreszcie jakąś fryzurą. Mówiłam, że nie chcę dużo tracić na długości. Pokazałam kilka fotek w pismach, żeby widział co mi się podoba. On faktycznie bawi się włosami - odżywka, suszenie na szczotkę, potem prostowanie. No i jak mi wyprostował to mi się strasznie spodobało i powiedziałam, że może coś w tym stylu by mi zostawił - mam prostownicę, więc... No i ... zrobił mi asymetrię. zaczął od cięcia przy uchu, więc już nawet nie było czego ratować. Powiedział mi, że po rozmowie miał wrażenie, że jestem odważna. Może i jestem - miałam już żółte włosy - ale to nie znaczy, że wszytsko mi się podoba. Powiedziałam, że nie wyjdę w czymś takim. Więc ściął mi też drugą stronę, a ja po kilku dniach wrócilam do moejj fryzjerki, ktora fajnie strzyże na krótko i teraz znowu sie męczę z zapuszcznaiem. Strasznie żal mi tych moich włosów. Cóż, ryzyko "zawodowe"
Mimikal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 18:33   #516
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez marguerite83 Pokaż wiadomość
india83 bardzo ładny ten Twój baleyage! Mam nadzieję, że we wtorek p. Marcin pokaże klasę na moich włosach
Dziękuję a jak u Ciebie? jesteś zadowolona po wizycie?? z niecierpliwościa czekam na fotki...
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:55   #517
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Thumbs up Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

india83 przepraszam, że dopiero teraz, ale ostatnio czas ucieka mi przez palce Fotki zresztą też później wstawię, ale postaram się zrobić to w miarę szybko.
Do rzeczy: wizyta udana!! Trwało to wszystko niemalże 4 h, ale naprawdę było warto. Pan Marcin - profesjonalizm w każdym calu, nie gwiazdorzył, tylko uczciwie przyłożył się do pracy. Fakt: kolor nakładała mi jedna z jego pracownic, ale co chwilę podchodził, udzielał instrukcji (w jaki sposób, jak gęsto, jak drobno, jak długo itd). Może i powinien sam to zrobić, ale fakt, że trwało to naprawdę długo - sparalizowałby pracę całego salonu, więc nie mam pretensji. Tym bardziej, że jestem zadowolona z końcowego efektu - bardzo drobny baleyage, gdzie nie widac nawet tych drobniutkich pasemek, dający wrażenie naturalnego koloru. Oczywiście mam zastrzeżenia tu i ówdzie ale nie byłabym sobą, gdybym czegoś nie wychwyciła Strzyżenie robił już sam, wcześniej długa konsultacja, kilka propozycji i potem już naprawdę dłuuugie i dokładne strzyżenie. Efekt końcowy: najlepszy jaki dotąd miałam
W sierpniu idę na weselisko brata, więc wcześniej idę jeszcze na odświeżenie fryzurki - tym razem będzie tylko cięcie i to większe, bo jednak z krótszymi włosami bardziej mi do twarzy. Zaciągnę też mamę - ona dopiero będzie dla pana Marcia sprawdzianem profesjonalizmu, bo jest mega wymagająca
ufff.. POLECAM!!
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 08:45   #518
voxmon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Wiadomości: 6
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez marguerite83 Pokaż wiadomość
india83 przepraszam, że dopiero teraz, ale ostatnio czas ucieka mi przez palce Fotki zresztą też później wstawię, ale postaram się zrobić to w miarę szybko.
Do rzeczy: wizyta udana!! Trwało to wszystko niemalże 4 h, ale naprawdę było warto. Pan Marcin - profesjonalizm w każdym calu, nie gwiazdorzył, tylko uczciwie przyłożył się do pracy. Fakt: kolor nakładała mi jedna z jego pracownic, ale co chwilę podchodził, udzielał instrukcji (w jaki sposób, jak gęsto, jak drobno, jak długo itd). Może i powinien sam to zrobić, ale fakt, że trwało to naprawdę długo - sparalizowałby pracę całego salonu, więc nie mam pretensji. Tym bardziej, że jestem zadowolona z końcowego efektu - bardzo drobny baleyage, gdzie nie widac nawet tych drobniutkich pasemek, dający wrażenie naturalnego koloru. Oczywiście mam zastrzeżenia tu i ówdzie ale nie byłabym sobą, gdybym czegoś nie wychwyciła Strzyżenie robił już sam, wcześniej długa konsultacja, kilka propozycji i potem już naprawdę dłuuugie i dokładne strzyżenie. Efekt końcowy: najlepszy jaki dotąd miałam
W sierpniu idę na weselisko brata, więc wcześniej idę jeszcze na odświeżenie fryzurki - tym razem będzie tylko cięcie i to większe, bo jednak z krótszymi włosami bardziej mi do twarzy. Zaciągnę też mamę - ona dopiero będzie dla pana Marcia sprawdzianem profesjonalizmu, bo jest mega wymagająca
ufff.. POLECAM!!
Hhhmmm...powiem szczerze, że Twoja relacja bardzo mnie zaintrygowała i nabrałam ochoty na wizyte u pana Marcina, chciałabym tylko dowiedzieć się orintacujnie ile kosztowała Cię ta przyjemność i czy umawiałaś się telefonicznie, bo ja nie mogę się dodzwonić do Marcelo. Pozdrawiam
voxmon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 22:23   #519
cameleon91
Rozeznanie
 
Avatar cameleon91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu . ; )
Wiadomości: 531
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

kurcze.. troche sie naczytalam .. sama nie wiem który salon wybrać.. chce pofarbowac wloski na duzo jasniejszy kolor niz mam obecnie (załączniki) jak myślicie wyjdzie? dobrze będzie mi w takim kolorze? czy lepiej jakis balejaz ? albo inny kolor? od kilku lat farbuje na ciemne kolory - najpierw byla czekoladka niestety pozniej przecholowalam z czasem ii czarny ze strzyżeniem coś zmieniać? grzywka może inaczej ? czy pozostawić bez zmian? myślałam również o jakiejs czekoladzie na glowie i do tego jakies pasemka wychodzące jakby to powiedziec 'z pod spodu włosków' ( nie takie od gory) problem jest.. no i termin .. najlepiej jak najszybciej wesele kuzynki mam w sobote (15.08) i gdyby tylko byla mozliwosc przed sie zapisac..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2c.jpg (66,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5v11.jpg (95,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f97ecaf050.jpg (36,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-245180.jpg (39,6 KB, 84 załadowań)
__________________
09.05 - 60 kg
Twister - 4/50
Zero słodyczy - 5/30
Zero białego chlebka - 5/30
Zero gazowańców! - 5/30
Skakanka - 2/30

Biała perła - 1/30
Skrzypowita -
1/40


Uda się!


cameleon91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 22:55   #520
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dziewczyny, a znacie fryzjerkę, która ładnie czesze na ślub? mój kolejny dylemat na czesanie zapisałam się do Feminarium, byłyście tam??? nie mam pojęcia czy wybrałam dobry salon, a ślub już we wrześniu
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 23:24   #521
cameleon91
Rozeznanie
 
Avatar cameleon91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu . ; )
Wiadomości: 531
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

up.
__________________
09.05 - 60 kg
Twister - 4/50
Zero słodyczy - 5/30
Zero białego chlebka - 5/30
Zero gazowańców! - 5/30
Skakanka - 2/30

Biała perła - 1/30
Skrzypowita -
1/40


Uda się!


cameleon91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 06:42   #522
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

India ja czesałam się w Alicji na pierwszym Rubinkowie (w kwadracie) byłam bardzo zadowolona z uczesania - tym bardziej że bez żadnych przygotowań
Innych miejsc nie znam
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:38   #523
cameleon91
Rozeznanie
 
Avatar cameleon91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu . ; )
Wiadomości: 531
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

do Wizardu ile wczesniej trzeba sie zapisac?;p
__________________
09.05 - 60 kg
Twister - 4/50
Zero słodyczy - 5/30
Zero białego chlebka - 5/30
Zero gazowańców! - 5/30
Skakanka - 2/30

Biała perła - 1/30
Skrzypowita -
1/40


Uda się!


cameleon91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 06:58   #524
ania10128
Przyczajenie
 
Avatar ania10128
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
GG do ania10128
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Hej ja tez bylam zapisana do feminarium, ale odnalazlam moja ''stara'' fryzjerke ktora pracowala w doriano(powiedzieli mi ze wyjechala na stale za granice a ona zmienila salon) polecam ja nardzo pracuje na przeciwko feminarium tez rynek staromiejski doklanie ulicy nie pamietam w kazdym razie w strone arkad takie piekne drzwi. Natomiast w femianrium mialam makijaz u p Marii rowniez bardzo polecam!
ania10128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 09:02   #525
22blondina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

hej, India83 ja i moje wszystkie koleżanki chodzimy do Damiana, po tej informacji, że odchodzi wzięłyśmy jego nr komórki, bo nie wyobrażam sobie, że mogłabym chodzić do kogoś innego. Damian bedzie otwierał lada dzień salon w Toruniu.. jeżeli bardzo ci zależy podaj mi swoje gg i dam ci jego nr

Edytowane przez 22blondina
Czas edycji: 2009-08-12 o 09:03
22blondina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 18:11   #526
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez ania10128 Pokaż wiadomość
Hej ja tez bylam zapisana do feminarium, ale odnalazlam moja ''stara'' fryzjerke ktora pracowala w doriano(powiedzieli mi ze wyjechala na stale za granice a ona zmienila salon) polecam ja nardzo pracuje na przeciwko feminarium tez rynek staromiejski doklanie ulicy nie pamietam w kazdym razie w strone arkad takie piekne drzwi. Natomiast w femianrium mialam makijaz u p Marii rowniez bardzo polecam!
Na makijaż tez jestem zapisana do Feminarium mam nadzieję, że będę równie zadowolona jak ty | fryzurkę chyba jednak tez tam sobie zrobię, bo nie mam zbyt dużo czasu by "przemienić się w piękną"... ślub jest o 13tej, wiec chyba lepiej jak makijaz i fryzjer będą koło siebie. mam nadzieje, ze nie pożałuję, oczywiście idę najpierw na próbny ;p
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 19:47   #527
ania10128
Przyczajenie
 
Avatar ania10128
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
GG do ania10128
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

ja mialam slub o 17 wiec mialam troszke czasu. pewnie, ze lepiej miec wszystko razem- nie przezyjesz tego co ja(moja fryzjerka zaspala godzine i przyszla na 9 a o 11 juz makijaz) ale zdazylysmy i wszystko dobrze sie skonczylo zycze powodzenia i napewno bedziesz zadowolona, bo makijazystka jest profesjonalistka!
ania10128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 11:21   #528
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witam po dłuższej przerwie
india83 przepraszam, że dopiero teraz wstawiam te fotki: nastąpiła chyba jakaś kumulacja: problemy z aparatem, notoryczny brak czasu i.. lenistwo
Pierwsze dwie fotki są wykonane telefonem, ale o dziwo rzeczywisty kolor najbardziej jest zbliżony właśnie na tych zdjęciach. Pozostałe dwa są wykonane niedawno, a więc z jako takim odrostem i sama fryzura też zmieniła nieco kształt. Wybieram się w środę na cięcie - będzie krócej
voxmon ja płaciłam 180 zł - nie jest aż tak tragicznie, w końcu siedziałam tam 4 h
Najważniejsze, że efekt zadowalający. Żeby się tam dodzwonić rzeczywiście trzeba mieć anielską cierpliwość, ale warto
Aaa! Co do makijażu w Feminarium - jak siedziałam tam kiedyś na fotelu fryzjerskim widziałam jak p. Maria uczyła jakąś kobietę jak zrobić sobie makijaż - efekt końcowy naprawdę świetny, jest rzeczywiście profesjonalistką w tym co robi, do tego przesympatyczna i bardzo pomocna - często kupuję u niej kosmetyki. Zdecydowanie polecam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00093.jpg (26,2 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00090.jpg (23,1 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8063875.jpg (22,7 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8063889.jpg (19,3 KB, 107 załadowań)
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 16:19   #529
lubieswojeimie
Raczkowanie
 
Avatar lubieswojeimie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 73
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

A miałyście jakieś doświadczenia z salonem doriano, a konkretnie z samą szefową panią agnieszką michalczyszyn? Bo planuje się do niej wybrać na trwałe prostowanie włosów..
__________________
oszczędność ponad wszystko
lubieswojeimie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 07:04   #530
ania10128
Przyczajenie
 
Avatar ania10128
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
GG do ania10128
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

ja chodzilam kiedys do doraino, ale nie do niej podobno jest dobra zreszta mozna sie domyslac po kursach szkoleniach ktore przeszla
ania10128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 10:14   #531
aniajpg
Przyczajenie
 
Avatar aniajpg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

cześć,

wybieram się do fryzjera. mam długie (prawie do pasa) lecz bardzo cienkie włosy. do tego sporo mi powypadało (nie wiem czy to ciąża, farbowanie czy stres w pracy - stawiam na ostatnie). szukam fryzjera który będzie świetnym wizażystą i profesjonalistą. jestem przywiązana do długich włosów i czuję się w nich seksownie, ale jeśli fryzjer zrobi mi coś w czym będę wyglądała dużo lepiej to pozwolę na niemal wszystko. chciałabym też, żeby fryzjer poznał moje włosy i żebym mogła na nim polegać przy umawianiu się na fryzurę wyjściową. czytałam ten wątek w 80 % i stawiam na p. Sławka z Alicji bądź p. Marcina z Wizardu. Czy mam brać kogoś jeszcze pod uwagę?

ostatnio gdy babka ułożyła mi włosy na przyjęcie weselne to wyglądałam jak stara baba, włosy pozlepiane i na wpół proste, niemalże dread :/ nie pamiętam nazwy ale osiedlowy fryzjer na ulicy chełmińskiej między bartkiewiczówny a długą (po drugiej stronie niż biedronka). właścicielka niemiła dla praktykantek (wysniosła jakby była mistrzem w swoim fachu). w ogóle nie posłuchała - powiedziałam, że chcę naturalną fryzurę, lekko upięte loki, byle było ładnie i zasłoniło mi prześwity. loki nie wyszły, były prześwity, popryskała mi lakierem tak, że po dojściu do kościoła miałam niemal dreada :/ przy wyjściu usłyszałam "tylko proszę ich nie ruszać i zero wilgoci bo będą proste". były i bez tego - odradzam.
aniajpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:00   #532
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

ilu jest fryzjerów w Marcelo i czy ktos poza Marcinem jest tam godny polecenia ? Jak dlugie sa terminy?? Jest szansa na sciecie dostac sie z dnia na dzien ?
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:11   #533
aniajpg
Przyczajenie
 
Avatar aniajpg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

cameleon91

mam niemal identyczne wlosy i kolor jak Ty, a wczesniej mialam taki braz jak na ostatnim zdjeciu, ktore zamiescilas. zdecydowalam sie jednak na marcelo bo jest 2 kroki ode mnie. na pewno kiedys wybiore sie do wizardu. po wizycie na dlugiej zamieszcze fotki przed i po. pzdr
aniajpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 18:58   #534
gaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witam serdecznie, też pierwszy raz na forum...
Dotarłam tu przygnębiona ogólnie bezpilnością...
KIlka lat miałam naturalne włosy,do łopatek z gońską grywką, która gdy odrasta czeszę ją z przedzioałkiem, a potem znów ścinam... kolor ciemny blond-kolor mlecznej czekolady, z pobłyskiem bakłażana. Dziwny kolor,ładny, ale nie ma nic z kasztana.
Chciałam na nim kilka pasemek- baleyage-dotyk słońca-refleksów: każdy fryzjer co innego pod tym rozumie:/ wyłącznie na końcach, aby wyglądało jak roczny odrost, ale aby konce były blond. Niestety nie umiałam tego wytłumaczyć. Pani w Gdańsku zaproponowała mi baleyage wenecki, blondem. No i tak mi chwyciło, że już przy spłukiwaniu widziałam, ze różnica jest z 5-6 tonów, a nie 1-2, góra 3.
Czyli na wyhodowanych przez kilka lat naturalnych włosach miałam blond, ochłapy, jakby mi ktoś wylał wybielacz z balkonu na łeb. Czyli klasyczny balejaż-na skunksa (w paski, jak to zwierzątko).
Więc poprosiłam , nawet bez suszenia aby to zciemniła, i (oj ja głupia) zgodziłam się na jakąś pianę, którą mi nałożyła w myjce. Wyszło ciemniej, ale - k...de kasztan, normalnie miedzano- kasztanowe, z pobłyskiem pomarańczu. I ta piana, zabarwiła mi takze moje włosy (ta bakłażanowa, naturalna czekolada, na refleks kasztanowy, którego nie znoszę.
Mam ochotę nawet nie ryczeć, tylko zwątpić.

Tak strasznie trudno jest znalkeźć fryzjera, który potrafiłby zrobić subtelny, naturalnie wyglądający zabieg na włosy?

Dzięki Wam chyba wiem, dokąd pójdę - albo do Feminarium, albo do Marcelo- widac, ze tam wiedzą co to znaczy bardzo drobny, niemal włos-powłosie, baleyage, o kilka 1-2 tony, od naturalnego...Ale pewnie za 4 lata jak mi włosy odrosną...

Traz mam piękne (a i owszem) ale ciemno rude- kasztanowe, jak lwiczka.
A chciałam mieć swoje, z jasnymi końcami, jak po "zeszłorocznym słońcu"...
Naturalne, takie by niemal nie było znac że to fryzjer robi.

A mam wrażenie, że oni mają przekonanie, ze jak nie widać pasemek 2 cm o 5 tonów różnicy, to nie było usługi...

Sama już watpię. Przeciez to nie jest trudne, tylko, ze brakuje wyczucia stylu.
Jakoś modelki jak np Carla Bruni, Giselle Bundschen, Keira - często mają takie własnie naturalne refleksy, a jak się o to prosi to ZAWSZE robią "na skunksa", i ten baleyage od góry, a nie na końce, i ja NIE WIEM jak wytłumaczyć, nawet foty nie pomagają. Padam ze zwątpienia, a przecież to proste.
Moze last minute do Londynu do fryca, bo ja już nie wiem....????????;///
gaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:42   #535
cameleon91
Rozeznanie
 
Avatar cameleon91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu . ; )
Wiadomości: 531
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez aniajpg Pokaż wiadomość
cameleon91

mam niemal identyczne wlosy i kolor jak Ty, a wczesniej mialam taki braz jak na ostatnim zdjeciu, ktore zamiescilas. zdecydowalam sie jednak na marcelo bo jest 2 kroki ode mnie. na pewno kiedys wybiore sie do wizardu. po wizycie na dlugiej zamieszcze fotki przed i po. pzdr
czekam na zdjęcia;D
__________________
09.05 - 60 kg
Twister - 4/50
Zero słodyczy - 5/30
Zero białego chlebka - 5/30
Zero gazowańców! - 5/30
Skakanka - 2/30

Biała perła - 1/30
Skrzypowita -
1/40


Uda się!


cameleon91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 16:28   #536
22blondina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez malwina123 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny .. udalo mi sie odszukac pana DAMIANA dawnego pracownika Marcello...
Damian otworzył super elegancki i z klimatem salon na Szosie Chełmińskiej 176A/46 obok studia Nirwana.... Oto kontakt do niego... 605602559.....

POLECAM!!!
Mega się cieszę, że w końcu otworzył Idę wreszcie jutro, bo już nie mogłam się doczekać Jestem spokojna o moje włosy, bo w końcu oddaje się w dobre ręce Polecam Damiana jest naprawdę rewelacyjny. Czekałam tak długo i nie poszłabym nigdzie indziej..

Edytowane przez 22blondina
Czas edycji: 2009-09-03 o 16:29
22blondina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 21:53   #537
mcdalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Hej, witam po raz pierwszy
Przeczytałam cały wątek i nadal nie wiem do kogo się wybrać moja kumpela była u Sławka, który zrobił jej krótką "męską" fryzurke, co zupelnie do niej nie pasowało (mowila mi, ze wcale takiej nie chciała i mowila mu to, wiec nie wiem jak to sie stalo), inna z kolei byla zadowolona, ale strzygł ja 1,5h, a przed sama akcja sie przeżegnał! (mnie by to przynajmniej zdeprymowało), nie czuje sie tez przekonana do Marcina i Damiana, ale ile kobiet tyle opinii.
Moge podzielic sie swoim doswiadczeniem. Przez 4 lata studiów strzygłam się w Laurencie. Na Szerokiej było ok, 2 razy strzygła mnie taka drobniutka fryzjerka, raz pulchna - rewelacji nie było, ale bylam zadowolona. Ale jak sie przeniesli do PDT to matko i corko! Zawsze sie zapisuje do pierwszej wolnej osoby. 2 razy byłam u takiej czarnej, chudej, która za kazdym razem byla tak usposobiona do mnie jakby strzygla mnie za kare. Niespecjalnie miła. Raz obciela mnie tak, ze nie wiedzialam za co jej w sumie zapłaciłam. Drugi raz na moje "prosze mi cos zaproponowac" przewrócila do gory oczami i szepnela "o bozeeee". No nie wiem, ale dla doswiadczonej fryzjerki nie powinno byc problemem zaproponowanie cięcia? Potem 2 razy byłam u Andrzeja. I znowu. Tak jakby sie bał uzyc tych nozyczek. Ja mu "poprosze cos nowego" a on mi tylko koncowki podcial. Niedawno skusiłam sie na niego, bo kumpela byla taka zachwycona i faktycznie zrobil jej super nowa fryzure. Ale u mnie klapa, totalnie sie nie zrozumielismy. Ja mu "do polowy karku" a on mi ultrakrotkie wlosy z tylu, a i z przodu tez ostatecznie, bo krzywo mi obcial i nie wychodzilo mu tez wyrownywanie, wiec w koncu sie zdenerwowałam i powiedzialam mu zeby juz nic nie ciął. Nie wiem, moze mial zly dzien.
Teraz mysle nad Laurentem w Copernicusie. Laurent ma ceny na moja studencka kieszen a i ja lubie byc "zalatwiona" konkretnie w pół godziny. Czy ktoś może coś o tym napisać?
Pozdrawiam torunianki!
mcdalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 10:24   #538
voxmon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Wiadomości: 6
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witam!
Jeśli chodzi o Copernicusa to razem z moją siostrą strzygłyśmy się u chyba wszystkich tam pracujących, dlatego mogę polecić Ci Sławka i Agę. Rewelacji może się nie spodziewaj, ale ja zawsze byłam zadowolona z ich cięcia, czego nie mogę powiedzieć o reszcie.
Pozdrawiam
voxmon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:46   #539
mcdalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

A więc zapiszę się albo do Sławka albo Agi
dziekuje Ci za pomoc!
mcdalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 18:14   #540
gandzinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 11
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

a ja w końcu pod wpływem impulsu zapisałam sie w Kopernicusie do takiej małej drobnej fryzjereczki (bo Violi i Konrada nie było:/) no i chciałam albo cos fajnego pół długiego albo ciekawego do ucha no ale nie bylo ani jednego ani drugiego poza do ucha gładko i spokonie obciętych włosów jak fryzjerki wygląd i szkoda ze zdecydowalam sie do ucha bo znowu bym coś zrobila a wiadomo ze z dluzszych zawsze latwiej no to do kogo teraz polecacie
i chce miec w koncu porzadna grzywke a nie 2 mycia i wsuwka jako codzienny element fryzury !!!!
gandzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.