Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 07:45   #4951
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez spadam_z_dachu Pokaż wiadomość
Szczerze? Lepiej ubrać się "normalnie", w ciuchy z sieciówki, połączyc rurki z T-shirtem albo spódnicę z balerinkami, niż przebrać się, założyć coś bez ładu i składu, nie patrząc na pogodę, okazję i to, że to nie pasuje ani do siebie, ani do naszej sylwetki. Przynajmniej ja tak myślę. Ubiór ma nie być wymuszony.
jakie przebrać? Wybacz, ale od samego początku gadam w kółko, żeby ubierać się zgodnie z własną osobowością i stylem, bo widze co się na ulicach dzieje i ile dziewczyn w rurkach czy ekoskórkach wygląda totalnie nijako, nie wspominając już o ofiarach mody, obowiązkowo w najmodniejszychg rurkach i butach sezonu - te, to dopiero wyglądają na przebrane
A te nerki na plecach mnei rozwaliły
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:30   #4952
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Na początku istnienia tego wątku miałam z niego nieziemski ubaw, bo czasami komentarze, "rozwalacze", uwagi, które się pojawiały potrafiły doprowadzić mnie do wybuchów śmiechu, pomimo, że wiele, wiele razy krytykowano "modowe rozwalacze", któe ja uważam za fajne, noszę i nosić nie przestanę, jak choćby:
  • baleriny
  • rurki
  • baleriny do rurek
  • wysokie szpilki
  • białe bokserki
  • tuniki
  • styl-stara maleńka - ew. retro
  • frotkę we włosach
  • ciemny stanik pod jasną bluzką (bardzo rzadko, ale mi się zdarza celowo pod biała bokserkę do czarnych rurek nałożyć czarny stanik)
  • ołówkowe spódnice
  • spodnie z wysokim stanem
i wiele, wiele innych, które teraz mi nie przychodzą do głowy.

Nawet jak ktoś wymienia to jako rozwalacze, to niech wymienia, i dobrze, bo nie wszystko co mi się podoba musi sie podobac każdemu, a nawet i lepiej, że się nie podoba, bo wszystkie chodziłybyśmy tak samo ubrane. Może to kwestia dystansu do siebie? Ale ja nie odczuwam jako ataku na mnie, czy jako wyrazu nienawiści, gdy ktoś pisze, że niecierpi takiego a takiego elementu garderoby, ja lubię i choćby mi mowili, jak to się czasami zdarza, że "w takich prostych włoskach, rurkach, balerinach i tunice to wyglądasz jak nastolatka, a nie dorosła kobieta", to... niech sobie gadają, ja tak się czuc i wyglądać lubię i koniec Zero nienawiści, zero złośliwości, totalny luzik, bo tak jak ktos niecierpi balerinek, tak ja niecierpię trampek, a nie osob noszących trampki.. jest różnica, co?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:13   #4953
spadam_z_dachu
Rozeznanie
 
Avatar spadam_z_dachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 813
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
jakie przebrać? Wybacz, ale od samego początku gadam w kółko, żeby ubierać się zgodnie z własną osobowością i stylem, bo widze co się na ulicach dzieje i ile dziewczyn w rurkach czy ekoskórkach wygląda totalnie nijako, nie wspominając już o ofiarach mody, obowiązkowo w najmodniejszychg rurkach i butach sezonu - te, to dopiero wyglądają na przebrane
A te nerki na plecach mnei rozwaliły
Sorki, ale akurat zarówno te dziewczyny, które wyglądają Twoim zdaniem nijako, jak i te, od któych bije pogonią za modą, same wybierają sobie ciuchy. I skoro je noszą, to znaczy, że sie w nich dobrze czują. Jedni kryją się neralnymi ciuchami, drudzy nie martwią się zbytnio i zakładają to, co łatwo dostępne w sieciówkach, inni chcą się wyróżnić i eksperymentują. I to jeszcze nie znaczy, że są przebrane, bo eksperymenty mogą być udane. Niestety, nieraz widać, że totalnie się nie udało dobrze czegoś zestawić, na ulicy, w szkole, a już szczególnie kwitnie to na lookbooku. Nie wierzę czasami, że one tak z domu wychodzą, pewnie większosć się po prostu przebiera przed wyjściem...
__________________
WĄTEK DLA FANEK ROCKA, ALTERNATYWY, PUNKA, ITD>>> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229217
spadam_z_dachu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:26   #4954
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Jeszcze się tu nie wpisywałam, ale lubię sobie Was poczytać. Bawią mnie te nagonki, ale kompletnie żadne słowa krytyki nie są w stanie odwieść mnie od noszenia rzeczy, które lubię. A wiele dziewczyn masę wypowiedzi bierze sobie do serca. Czy nie można tego wątku traktować z przymróżeniem oka?
Sama jestem typem człowieka, który udając się w miejsce pełne ludzi, ocenia niesamowicie, często bardzo złośliwie. Ale pod mur bym nie postawiła za znienawidzone przeze mnie rurki czy białe kozaczki. Swoich opini nie wyrażam na głos i nie puszczam w obieg, tak by ktoś się zorientował, ale ubaw mam setny. A tutaj wszystko jest anonimowe toteż pozwolę sobie na mały komentarz.
Niedawno widziałam pewną kobietę. Coś koło 50 na karku. Długie platynowe włosy, pomarańczowa skóra od solarium. Białe kozaczki na szpilce(ażurowe bo to przecież lato) i z czubem, mini srebrna i różowa futerkowa bluzeczka do pępka. Usta ala miki mause czy jak tam to się pisze i błękitne cienie do powiek. Dzidzia piernik w wersji zdecydowanie przesadzonej. To mnie rozwala.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:36   #4955
kiniaa1990
Rozeznanie
 
Avatar kiniaa1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 709
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość

Niedawno widziałam pewną kobietę. Coś koło 50 na karku. Długie platynowe włosy, pomarańczowa skóra od solarium. Białe kozaczki na szpilce(ażurowe bo to przecież lato) i z czubem, mini srebrna i różowa futerkowa bluzeczka do pępka. Usta ala miki mause czy jak tam to się pisze i błękitne cienie do powiek. Dzidzia piernik w wersji zdecydowanie przesadzonej. To mnie rozwala.
To mi przypomniało pewną babcię. Otóż edukuje sie w Lublinie i już parę razy widziałam starszą panią ( tak ok.70-tki). Przygarbiona juz od strości, ale ubrana elegancko - garsonka, szpilki, ale nie takie za wysokie, umalowane oczy, umalowane usta, zdaje sie tez róż na policzkach, kapelusz i torebka. Wyróżniaął sie z tłumu i moim zdniem miała klasę. I za każdym razem, gdy ją widziałam wyróżniała sie elegancją i mimo, uważam że to dobrze, że nie zrezygnowała z siebie 'na starość'. Bo zauważyłam ze wiele babć im starsze, tym pooprostu bardziej stawiaja na wygodę.
I o ile ta babcia wiele osób na ulicy może' rozwalać', o czym świadczą dłuugie spojrzenia i odprowadzanie wzrokiem, to mnie poprostu rozwaliła pozytywnie
__________________

pajacyk
kiniaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:03   #4956
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Niestety na zadbane starsze kobiety w Polsce mówi się "pani w pretensjach". Pokutuje u nas wizja babuni w koczku, skarpetkach do rozczłapanych butów i sukinczynach z minionej epoki. I potem taki efekt.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:04   #4957
Visca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 144
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Niedawno widziałam pewną kobietę. Coś koło 50 na karku. Długie platynowe włosy, pomarańczowa skóra od solarium. Białe kozaczki na szpilce(ażurowe bo to przecież lato) i z czubem, mini srebrna i różowa futerkowa bluzeczka do pępka. Usta ala miki mause czy jak tam to się pisze i błękitne cienie do powiek. Dzidzia piernik w wersji zdecydowanie przesadzonej. To mnie rozwala.
Niektóre panie nie umieją starzeć się z godnością.
Chyba że tylko ja jestem tak dziwna i zacofana że "rozwala mnie" hot50 w mini z makijażem przypominającym klauna. Kobieta po 50-tce (a to przecież jeszcze młodość ) może ubierać się ładnie, seksownie, przyciągać wzrok innych, ale mym skromnym zdaniem nie posuwać się do tak radykalnych rozwiązań jak mini i ostry makijaż, który przysługuje raczej o 25 lat młodszej koleżance.
__________________
skrzypokrzywa-13.08.10

Edytowane przez Visca
Czas edycji: 2009-08-17 o 11:06
Visca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 11:06   #4958
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ja kiedys w wawie widywałam jedna taką "starszą" barbie: Na oko trudno ocenić wiek (solara), ale tak po 40-tce, tleniona blondi, ubrana zawsze cała na róż: różowe kozaczki, spódniczka, szminka, cienie, zimą różowe futerko...
Lubię różowy kolor, ale co za dużo, to niezdrowo...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:15   #4959
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

To chyba obawa przed wiekiem dojrzałym. A zadbane kobiety 40-50-letnie są piękne. Wiedzą czego chcą, znają swoją wartość i nie muszą nic nikomu udowadniać.
A tu? Skrzywione spojrzenie na świat.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:20   #4960
kiniaa1990
Rozeznanie
 
Avatar kiniaa1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 709
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Visca Pokaż wiadomość
Niektóre panie nie umieją starzeć się z godnością.
Chyba że tylko ja jestem tak dziwna i zacofana że "rozwala mnie" hot50 w mini z makijażem przypominającym klauna. Kobieta po 50-tce (a to przecież jeszcze młodość ) może ubierać się ładnie, seksownie, przyciągać wzrok innych, ale mym skromnym zdaniem nie posuwać się do tak radykalnych rozwiązań jak mini i ostry makijaż, który przysługuje raczej o 25 lat młodszej koleżance.
Mamuśka mojej koleżanki z podstawówki mimo, że ma właśnie jakies 50 lat. To wciąż przyciąga wzrok w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Np. kiedys właśnie ta koleżanka opowiadała, ze siedzi z kolegami (a jej okna wychodzą na ulicę) a oni: oo, jak laska idzie. a ona w śmiech i do nich: to moja mama.
Hahaha Poprostu kobieta zadbana, szczupła, dobrze ubrana, adekwatnie do wieku.
Porażające są na siłę odmładzające sie 50-tki, jakie często można zaobserwowac na nk np (jeszce fotografujące sie półnago z dzieckim w tle blee), ale z drugiej strony też często kobiety przeginają w drugą stronę. Starzeje się, myśli, ze już tak czy tak chodzić nie wypada i zabardzo sie w tym pogrąża robiąc z siebie - zgrabnej kobiety po 40-stce -dzieki ubraniom 'rozlazłą' 60-tke.
__________________

pajacyk
kiniaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:52   #4961
pinky82
Raczkowanie
 
Avatar pinky82
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: PL południowo-zachodnia:)
Wiadomości: 60
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

pewnie nie popiszę się oryginalnością pisząc, że rozwalają mnie następujące rzeczy:
- białe kozaki na obcasie plus jakieś cekiny, frędzle itp.
- kozaki ala Eskimos, takie wieeeelkie rozlazłe (a do tego chudziutkie nóżki właścicielki)
- spodnie alladynki, czyli krok w kolanach
- facet w cienkim golfie wpuszczonym do dżinsów plus pasek
- beznadziejne T-shirty z głupimi niby śmiesznymi napisami typu: "piwo to moje paliwo" i inne pierdoły
- napisy na damskich spodniach sportowych lub dżinsach umieszczone na tyłku typu:"fuck me", "i'm a bitch"

to jest dla mnie dno, tak z grubsza
__________________
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera ... na próbę
pinky82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 15:12   #4962
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

mój durny sublokator nosi takie beznadziejne t-shirty... na przykład założy koszulkę z napisem "nobody's perfect - I'm nobody" albo "od jutra nie piję" nie mogę na to patrzeć czasami...

i pełno naszywek i agrafek...

a chłop ma już 21 lat!
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 16:29   #4963
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez giglio2 Pokaż wiadomość
Ten wątek jest raczej w konwencji krytycznej, o czym, już na początku, świadczy sam tytuł. Więc jeżeli ktoś jest wrażliwy na krytykę, ma problemy z jej asertywnym przyjmowaniem to dla własnego dobra chyba powinien go omijać. Przecież nikt tu nie napisał, że kogoś nienawidzi, czy, że kimś gardzi (to są tylko Twoje słowa - daj jakiś konkretny, ewidentny przykład tej rzekomej nienawiści) Każdy ma swoje "modowe upodobania" i to jest miejsce, gdzie można je przedstawić. Krytykuje sie tu ubiór, brak smaku, ale nie wyraża się pogardy dla człowieka. Jak na razie najbardziej obraźliwe stwierdzenie pochodziło od Ciebie, cyt - "zaczyna zalatywać pustactwem" - sugerujesz tym zdaniem, że osoby ostatnio wypowiadające się w wątku są pustakami...
jest roznica miedzy wypowiadaniem sie na temat mody, a zwykla zlosliwoscia..i nie pisz mi tu o ludzkiej wrazliwosci, bo w glowach sie niektorym przewraca i zapominaja, ze ciuch to tylko dodatek..
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 16:57   #4964
RoZoWeOkULaRy
Zakorzenienie
 
Avatar RoZoWeOkULaRy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 415
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Ostatnio na ulicy widziałam kobietę w japonkach i ze skarpetkami
I to na dodatek takimi bawełnianymi
Ludzie to czasami mają pomysły
__________________
"Wyrzuć ten gniew i wyrzuć tę złość!"

Wyszukiwarkoholiczkaa.
RoZoWeOkULaRy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:06   #4965
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez RoZoWeOkULaRy Pokaż wiadomość
Ostatnio na ulicy widziałam kobietę w japonkach i ze skarpetkami
I to na dodatek takimi bawełnianymi
Ludzie to czasami mają pomysły
to już by mnie nie rozwaliło ale chyba zabiło
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:58   #4966
pinky82
Raczkowanie
 
Avatar pinky82
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: PL południowo-zachodnia:)
Wiadomości: 60
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ta w japonkach ze skarpetkami za dosłownie wzięła sobie tradycyjną "modę" japońską- zwróćcie uwagę, ze tradycyjny strój Japonki to własnie kimono plus takie ciężkie drewniane japonki na białe skarpetki ale bez przesady...
__________________
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera ... na próbę
pinky82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:52   #4967
melodyP
Wtajemniczenie
 
Avatar melodyP
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: N/D
Wiadomości: 2 099
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

tak tak na stadionie też widziałam to zjawisko
co druga Azjatka tak nosiła tam :P
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
melodyP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 20:00   #4968
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez melodyP Pokaż wiadomość
tak tak na stadionie też widziałam to zjawisko
co druga Azjatka tak nosiła tam :P
ja widuję na ulicach Azjatki w białych skarpetkach i czarnych pantoflach Od razu przypomina mi się szkolny mundurek Sailor Moon...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 20:49   #4969
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Z tego co wiem te 'japońskie' skarpety są szyte inaczej, mają jakby 2 palce, dlatego można je założyć do japonek Nie mam pojęcia jak inaczej ubrać grube skarpety, ale musi to wyglądać zabawnie
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 22:49   #4970
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Z tego co wiem te 'japońskie' skarpety są szyte inaczej, mają jakby 2 palce, dlatego można je założyć do japonek Nie mam pojęcia jak inaczej ubrać grube skarpety, ale musi to wyglądać zabawnie
Te japońskie skarpetki nazywają się się tabi i mają tylko jeden palec. Dlatego można nosić je swobodnie do japonek.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 23:33   #4971
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
mój durny sublokator nosi takie beznadziejne t-shirty... na przykład założy koszulkę z napisem "nobody's perfect - I'm nobody" albo "od jutra nie piję" nie mogę na to patrzeć czasami...

i pełno naszywek i agrafek...

a chłop ma już 21 lat!

No to faktycznie, teraz zostały mu tylko sweterki w romby, białe Lacosty zapinane na rzepy i odprasowane w kancik jeansy;]. Bez jaj, 21 lat to naprawdę żaden zobowiązujący wiek. Nasuwa mi się jeszcze na myśl pytanie, czy sublokator jest według Ciebie durny, bo nosi beznadziejne t-shirty, ale to już osobna kwestia
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 07:39   #4972
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
No to faktycznie, teraz zostały mu tylko sweterki w romby, białe Lacosty zapinane na rzepy i odprasowane w kancik jeansy;]. Bez jaj, 21 lat to naprawdę żaden zobowiązujący wiek. Nasuwa mi się jeszcze na myśl pytanie, czy sublokator jest według Ciebie durny, bo nosi beznadziejne t-shirty, ale to już osobna kwestia
dokladnie;D w wieku 21 lat ja sama mialam jeszcze kredki swiecowe w glowie wg mnie do 30stki moze jeszcze ponosic skoro zyje ta kultura;p zawsze bardziej doceniam ludzi wiernych sobie a nie podozajacymi za tlumem bo ich sposob bycia " nie wypada"....;]

juz wole to niz plutony kolesi odpicowanych w lacosty,kolorowe sweterki z koszulami spod tych sweterkow i zaczesanych w irokezy ktorzy nie zawsze maja swoje zdanie na rozne tematy a ich egzystencja opiera sie na zbajerowaniu takiej ilosci wymuskanych dup jakiej nie widziala deska klozetowa w toalecie publicznej;]
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2009-08-18 o 07:40 Powód: literowka
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 07:50   #4973
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dokladnie;D w wieku 21 lat ja sama mialam jeszcze kredki swiecowe w glowie wg mnie do 30stki moze jeszcze ponosic skoro zyje ta kultura;p zawsze bardziej doceniam ludzi wiernych sobie a nie podozajacymi za tlumem bo ich sposob bycia " nie wypada"....;]

juz wole to niz plutony kolesi odpicowanych w lacosty,kolorowe sweterki z koszulami spod tych sweterkow i zaczesanych w irokezy ktorzy nie zawsze maja swoje zdanie na rozne tematy a ich egzystencja opiera sie na zbajerowaniu takiej ilosci wymuskanych dup jakiej nie widziala deska klozetowa w toalecie publicznej;]
AMEN!

Powiedziała żona 30latka bez lacostów i irokeza
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:41   #4974
pinky82
Raczkowanie
 
Avatar pinky82
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: PL południowo-zachodnia:)
Wiadomości: 60
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ja uważam, że każdy nosi, to co lubi na danym etapie życia- kiedyś nosiłam TYLKO czarne ubrania, glany, itd itp. teraz już bym się tak nie ubrała, nie dlatego ,że podążam za tłumem , ale człowiek dojrzewa, zmienia podejście do życia, w związku z tym te zswój styl. problem polega na tym, że niektórzy ubierają się poprostu totalnie bez gustu, obciachowo, i nie można tego tłumaczyć"a bo ma taki styl". i chyba o to chodzi w tym wątku, aby śmiać się z zestawień ubrań, które świadczą o ignorancji i złym smaku "nosiciela"
__________________
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera ... na próbę
pinky82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:11   #4975
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
To chyba obawa przed wiekiem dojrzałym. A zadbane kobiety 40-50-letnie są piękne. Wiedzą czego chcą, znają swoją wartość i nie muszą nic nikomu udowadniać.
A tu? Skrzywione spojrzenie na świat.
Ostatnio widziałam kobietę - na oko 70 lat. Miała na sobie dżinsy - delikatnie rozszerzane u dołu, ładną stonowaną tunikę i biżuterię. Wyglądała świeżo i bardzo ładnie.
Umówmy się jednak, zobaczenie tak ładnie ubranych i zadbanych kobiet w tym wieku graniczy z cudem..
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 20:25   #4976
RoZoWeOkULaRy
Zakorzenienie
 
Avatar RoZoWeOkULaRy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 415
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Te japońskie skarpetki nazywają się się tabi i mają tylko jeden palec. Dlatego można nosić je swobodnie do japonek.
No właśnie nie to były takie zwykłe skarpetki a nie z jednym palcem!
__________________
"Wyrzuć ten gniew i wyrzuć tę złość!"

Wyszukiwarkoholiczkaa.
RoZoWeOkULaRy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 10:00   #4977
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dokladnie;D w wieku 21 lat ja sama mialam jeszcze kredki swiecowe w glowie wg mnie do 30stki moze jeszcze ponosic skoro zyje ta kultura;p zawsze bardziej doceniam ludzi wiernych sobie a nie podozajacymi za tlumem bo ich sposob bycia " nie wypada"....;]

juz wole to niz plutony kolesi odpicowanych w lacosty,kolorowe sweterki z koszulami spod tych sweterkow i zaczesanych w irokezy ktorzy nie zawsze maja swoje zdanie na rozne tematy a ich egzystencja opiera sie na zbajerowaniu takiej ilosci wymuskanych dup jakiej nie widziala deska klozetowa w toalecie publicznej;]
hehe, ja mam prawie 25 i jestem taka "niedojrzala" i kreca mnie tacy faceci...ale kto co lubi...ja rozumiem, ze kogos to moze denerwowac >w sumie wiekszosc ludzi chyba>

to ja powiem,ze mnie rozwala solarium_do_przesady, rozowe paznokcie, rozowe miniowy, dekolty do brzucha- slowem - kicz zenada. a znam kilka takich osob.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 11:04   #4978
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez RoZoWeOkULaRy Pokaż wiadomość
No właśnie nie to były takie zwykłe skarpetki a nie z jednym palcem!
heh ja mam takie skarpetki specjalnie do japonek kupione własnie w sklepie z japońską odzieżą i dodatkami we francji i czasem w nich chodze do japonek, ale jestem pewna że nie zauważyłybyście idąc obok mnie na ulicy ze są to własnie specjalne skarpetki.

mnie rozwalają nieodklejone ceny na podeszwach butów co fajnie widac gdy idzie sie za taką osobą. najlepsze są takie żarówiaste. ale nie mozna chyba tego określić "modą" hehehhh
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 12:09   #4979
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez RoZoWeOkULaRy Pokaż wiadomość
Ostatnio na ulicy widziałam kobietę w japonkach i ze skarpetkami
I to na dodatek takimi bawełnianymi
Ludzie to czasami mają pomysły
no co? zimno jej było

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------
Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
mnie rozwalają nieodklejone ceny na podeszwach butów co fajnie widac gdy idzie sie za taką osobą. najlepsze są takie żarówiaste. ale nie mozna chyba tego określić "modą" hehehhh
mi się to ostatnio przytrafiło, ale nie jest to chyba AŻ taka straszna wada, bo wątpię żeby ktoś specjalnie nosił ceny na butach.
p.s. moja cena też była żarówiasta

--------------------------------------------------------------------------------------------


mi ręce przedwczoraj opadły gdy zobaczyłam blondi która miała tak rozjaśnione włosy do granic możliwości- do tego jeszcze sianko na głowie + czarne spodnie obcisłe z wyciętymi kołami na udach <o zgrozo!> do tego oczywiście różowa bluzeczka z cyckami na wierzchu + niebieska torebka i co na koniec powinnam dodać?? oczywiście solar

moda moda ale robić z siebie przedstawienie to już przesada.
mówcie co chcecie, ale blondynki częściej robią z siebie pośmiewisko niż brunetki


no dobra wybaczam jej... nie miała lustra w domu
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-08-29 o 12:14
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 12:44   #4980
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

mnie rozwalila czarnula ubrana cala na rozowo! spodnie, bluzka, buty.. aaaa...
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.