Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 12:54   #2761
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Lady Marmalade Pokaż wiadomość
zeby tak szczerze odpowiedziec to nie wiem ... dzien wczesniej dzwonil do mnie wieczorem tylko po to by mi powiedziec, ze mnie kocha i zyczyc mi slodkich snow ... z tego co mi mowil to ponoc go ten zwiazek meczyl a jak sie go zapytalam co go meczylo to mi odpowiedzial, ze tak ogolnie (wiec jak dla mnie to wymowka byla) ... ponoc sie nic nie stalo: nikogo nie poznal, nie zdradzil mnie... z tego co mowil ponoc to cos siedzi w nim i, ze to nie jest moja wina, bo jestem cudowna, lepszej dziewczyny nie znajdzie, kocha mnie i takie inne pierd*** ... cos tam jeszcze mowil jak skonczyl ten zwiazek, ze mysli, ze sobie poradzi a 2 minuty pozniej, ze prawdopodobnie bedzie zalowal tego co zrobil ... za chwile mi serce peknie no ale wydaje mi sie, ze zrobilam wszystko co moglam
U mnie było bardzo podobnie. Z dnia na dzień, bez żadnego powodu zostałam sama... Najgorsza była właśnie ta niewiedza. Gdyby kogoś miał, to łatwiej byłoby mi sie z tym pogodzic. On mówił że mnie kocha ale nie możemy być razem. Bawił się, pił z kolegami, jeździł na mecze i co... po 4 miesiącach się opamiętał, zrozumiał że popełnił błąd, że chce być ze mna. Po prostu przestań o tym myśleć i żyj dla siebie a bedzie co ma byc
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:28   #2762
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
U mnie było bardzo podobnie. Z dnia na dzień, bez żadnego powodu zostałam sama... Najgorsza była właśnie ta niewiedza. Gdyby kogoś miał, to łatwiej byłoby mi sie z tym pogodzic. On mówił że mnie kocha ale nie możemy być razem. Bawił się, pił z kolegami, jeździł na mecze i co... po 4 miesiącach się opamiętał, zrozumiał że popełnił błąd, że chce być ze mna. Po prostu przestań o tym myśleć i żyj dla siebie a bedzie co ma byc

I wlasnie Ty przywracasz mi nadzieje ze jeszcze kiedys bedziemy razem...ale czy to dobrze ze tak mysle? chyba nie
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:51   #2763
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
U mnie było bardzo podobnie. Z dnia na dzień, bez żadnego powodu zostałam sama... Najgorsza była właśnie ta niewiedza. Gdyby kogoś miał, to łatwiej byłoby mi sie z tym pogodzic. On mówił że mnie kocha ale nie możemy być razem. Bawił się, pił z kolegami, jeździł na mecze i co... po 4 miesiącach się opamiętał, zrozumiał że popełnił błąd, że chce być ze mna. Po prostu przestań o tym myśleć i żyj dla siebie a bedzie co ma byc
dziekuje staram sie jak moge by bylo OK bo poprzez zadreczanie siebie nie przyniose sobie ulgi

Cytat:
Napisane przez sofiadanseuse Pokaż wiadomość
I wlasnie Ty przywracasz mi nadzieje ze jeszcze kiedys bedziemy razem...ale czy to dobrze ze tak mysle? chyba nie
niedobrze bo nie wiesz jak bedzie... nie wiesz czy sie opamieta tak na serio a nadzieja zyc nie mozna, bo to sie bedzie ciagnelo w nieskonczonosc

pamietaj, ze jesli mamy byc z nimi to bedziemy a jesli nie to tylko ulatwili nam droge i w jakis sposob jestesmy blizej szczescia niz dalej - chyba sama nie wierze w to co pisze... teraz sie dzielnie trzymam a wieczorem znow dola zalapie
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:52   #2764
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Lady Marmalade Pokaż wiadomość

pamietaj, ze jesli mamy byc z nimi to bedziemy a jesli nie to tylko ulatwili nam droge i w jakis sposob jestesmy blizej szczescia niz dalej - chyba sama nie wierze w to co pisze... teraz sie dzielnie trzymam a wieczorem znow dola zalapie
powtarzam tak sobie codziennie a sama codziennie płaczę...
nie wiem co się ze mną stało. byłam silną osobą, życie dało i wciąż daje mi naprawdę mocno w kość... a jakiś facet ma wywrócić mój świat?
teraz moje myśli się zmieniły, przeszłam fazę idealizowania go, poprzez nienawidzenie go. teraz myślę, że może rzeczywiście byłam zbyt wymagająca, powinniśmy więcej rozmawiać...
tylko on już nie chce. traktuje mnie jak koleżankę. tylko.
i to mnie cholernie boli...
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 15:10   #2765
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Lady Marmalade Pokaż wiadomość
dziekuje staram sie jak moge by bylo OK bo poprzez zadreczanie siebie nie przyniose sobie ulgi



niedobrze bo nie wiesz jak bedzie... nie wiesz czy sie opamieta tak na serio a nadzieja zyc nie mozna, bo to sie bedzie ciagnelo w nieskonczonosc

pamietaj, ze jesli mamy byc z nimi to bedziemy a jesli nie to tylko ulatwili nam droge i w jakis sposob jestesmy blizej szczescia niz dalej - chyba sama nie wierze w to co pisze... teraz sie dzielnie trzymam a wieczorem znow dola zalapie
zdaje sobie z tego sprawe i wiem ze nie moge robic sobie nadzieji ale to silniejsze ode mnie. Poprostu czasem sobie wyobrazam jak do siebie wracamy jak jest pieknie, mysle sobie co bede mu mowic... wiem to chore Nigdy wczesniej nie zdawalam sobie sprawy jak to jest byc porzucona bo w takiej sytuacji jeszcze nie bylam.... do teraz ciezko naprawde jest....trzeba zyc dalej wiadomo...ale jak? ciagle w smutku z bolem w sercu? mam nadzieje ze jakos sie Wam dziewczyny ulozy i zycze Wam tego z calego serca
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:38   #2766
despi
Raczkowanie
 
Avatar despi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 119
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez sofiadanseuse Pokaż wiadomość
zdaje sobie z tego sprawe i wiem ze nie moge robic sobie nadzieji ale to silniejsze ode mnie. Poprostu czasem sobie wyobrazam jak do siebie wracamy jak jest pieknie, mysle sobie co bede mu mowic... wiem to chore Nigdy wczesniej nie zdawalam sobie sprawy jak to jest byc porzucona bo w takiej sytuacji jeszcze nie bylam.... do teraz ciezko naprawde jest....trzeba zyc dalej wiadomo...ale jak? ciagle w smutku z bolem w sercu? mam nadzieje ze jakos sie Wam dziewczyny ulozy i zycze Wam tego z calego serca
Ta nadzieja wcale nie pomaga
Przynajmniej mnie nie pomaga.
On cały czas zachowuje się tak, że normalnie się nie odzywa, ale jak tylko mnie spotyka to zaraz chce rozmawiać, dopytuje się co u mnie, a ostatnio nawet zapytał gdzie idę i jak odpowiedziałam (...a powinnam było powiedzieć "co cie to obchodzi...") to zachował się jak zawsze - tzn. tak miło to po mnie powtórzył (mieliśmy takie swoje "kody" zawsze).
Zupełnie go nie rozumiem
Szlag mnie trafia, że tak pogrywa.
Nie chce kontaktu ze mną, nie dzwoni, nie pisze, ale jak spotka mnie gdzieś to go zawsze nachodzi na rozmowy
Czy on naprawdę nie wie jak bardzo mnie rani
Potwornie mi źl bez niego i tęsknię każdego dnia coraz mocniej
despi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 18:15   #2767
Diesel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 312
GG do Diesel
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

ja juz się pogubiłam,,, i nie mogę ogarnąć wszystkiego wczoraj byłam na imprezie były TŻ tez się pojawił... Myslałam, że serce mi wyskoczy nogi jak z waty.... ale przeciez mielismy zostać przyjaciółmi... Podszedł do mnie i rozmawialiśmy.. tłumaczył i tłumaczył... i ten jego wzork, jak na mnie patrzył to nie wiedziałam co mam zrobić pytał i pytał... powiedział, że najbardziej boli go to, że to ja chcę zerwać kontakt od wrzesnia ale to nie jest możliwe... jak zwykle pogubiłam się z czasem, rozmawialismy 3 godziny.. potem powiedział, ze odwiezie mnie do domu...po drodze mielismy wypadek niegroźny, nikomu nic się nie stało... Przez te ułamki sekund uświadomiłam sobie jedno... Że nadal go kocham, i nie przestane.... nie wiem ja się zachować... wczoraj potrzebowaliśmy czasu, o wiele więcej czasu na rozmowe i wyjaśnienie...
a nadzieją żyć nie można...... nie wiem co będzie dalej........
__________________
_______________


,,Wszyscy jesteśmy głupcami, jeśli chodzi o miłość."
Diesel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 19:55   #2768
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

a ja juz nie mam sily;( ciagle o nim mysle...minelo juz dosc czasu a ciagle nie moge zapomniec wiem ze on imprezuje i swietnie sie bawi ...a ja?...a ja sobie tylko cierpie w samotnosci wzielam 4 tabletki uspokajajace i zle sie czuje....slabo mi....
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 08:45   #2769
Diesel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 312
GG do Diesel
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Tabletki nic nie pomoga! Nie wolno narażać zdrowia.. albo życia dla osoby, która Cie skrzywdziła... kiedyś zaświeci przecież słońce... musi
__________________
_______________


,,Wszyscy jesteśmy głupcami, jeśli chodzi o miłość."
Diesel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 08:54   #2770
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Teraz ja chyba będę musiała dołączyć do wątku...Wczoraj się rozstaliśmy po 6 latach bycia razem. Usłyszałam tylko oskarżenia, że nic nie robię dla naszego związku, że to wszystko moja wina bo jestem beznadziejna...Poszło o głupotę, a skończyło się rozstaniem...teraz na gwałt szukam mieszkania bo przecież nie mogę tu zostać. Serce mi pęka...
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 09:56   #2771
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez żaba :) Pokaż wiadomość
Teraz ja chyba będę musiała dołączyć do wątku...Wczoraj się rozstaliśmy po 6 latach bycia razem. Usłyszałam tylko oskarżenia, że nic nie robię dla naszego związku, że to wszystko moja wina bo jestem beznadziejna...Poszło o głupotę, a skończyło się rozstaniem...teraz na gwałt szukam mieszkania bo przecież nie mogę tu zostać. Serce mi pęka...
a skąd jesteś? Warszawa może???
Dziewczyny, trzeba być twardą, nie dać się emocjom, tylko zająć sobie na maxa czas...wiem, wiem łatwo mówić, ale ja od poniedziałku będę mieszkać sama, teraz szukam kogoś kto wynajmie ze mną mieszkanie (2 osobne pokoje), rozstaliśmy się po 7 latach(5 lat mieszkania razem) i powiem wam, że boli zaj...ście, ale z drugiej strony- zaczęłam szukać sobie wyzwań- zrobię prawo jazdy, zaczęłam biegać, codziennie do pracy jeżdzę rowerem, zapisałam się na basen i kurs tańca
Planuję sobie urlop bez niego, choć jeszcze 2 tygodnie temu mieliśmy wspólne plany.
Mój były jest z resztą bardzo pomocny- przewozi mi rzeczy do nowego mieszkania, pomaga kupić meble i sprzęt- dziś ma mi wybrać komputer, bo nigdy nie kupiłam sobie własnego, zawsze mieliśmy wspólny, naprawdę pomaga mi jak najlepszy kumpel...z resztą tak coś czuje, ze nim zostanie- nie ma między nami nienawiści, ale nie ma też miłości, więc może znajdzie się miejsce na przyjaźń.
Rozstaliśmy się pokojowo tzn. ja chciałam z nim pogadać jak mi źle i że nie widzę przysłości dla tego związku, on chciał mi powiedziec dokładnie to samo.
A jak to bedzie dalej- czas pokaże...
Dziewuszki, nie łamcie się, tylko do roboty- macie teraz czas dla siebie- wykorzystajcie to
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 12:29   #2772
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

cholera no kiedy bedzie dobrze?? wlasnie dodal sobie zdjecie na nk a ja juz mam lzy w oczach;( taka drobnostka a potrafi mnie dobic tesknie...
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 13:20   #2773
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

dziewczyny a ja to musze napisać.Mój były po kilku dniach po rozstaniu dodał sobie fotki na nk,na których wygląda na ...bardzo zadowolonego(wiem,że to moga być pozory,ale może tak tak być naprawde).W ten weekend był sobie w górach i być może dobrze się bawił.Właśnie w te dwa dni,które całe przeryczałam i spałam po 2 godziny.Oczywiście nic do mnie nie napisał już.Olał mnie kompletnie.Ten sam człowiek,który jeszcze ponad tydzień temu deklarował wielką miłość.
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 13:44   #2774
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Kiti Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja to musze napisać.Mój były po kilku dniach po rozstaniu dodał sobie fotki na nk,na których wygląda na ...bardzo zadowolonego(wiem,że to moga być pozory,ale może tak tak być naprawde).W ten weekend był sobie w górach i być może dobrze się bawił.Właśnie w te dwa dni,które całe przeryczałam i spałam po 2 godziny.Oczywiście nic do mnie nie napisał już.Olał mnie kompletnie.Ten sam człowiek,który jeszcze ponad tydzień temu deklarował wielką miłość.
ehh mam swoje dojscia i wiem ze moj tez sobie imprezuje...wiedziec to jedno a zobaczyc to drugie przykre zobaczyc go przy piwku zadowolonego ale ja juz sie domyslam tak ze mna postapil.Nie chcial byc ze mna bo bylam mu niepotrzebnaOd kiedy poznal nowych znajomych....eh to sie zaczelo...liczyli sie tylko oni po czasie widze jak mnie olewal bo wolal sie spotkac z nimi byli poprostu wazniejsi ode mnie..niestety...niewiem co on w nich widzi? nawet na wakacje nie moglismy jechac sami tylko razem z nimi. Teraz juz wszystko wiem...uswiadomilam sobie...choc wczesniej juz to widzialam ale dopiero teraz to do mnie dotarlo czuje sie jak smiec
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 14:11   #2775
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Sofia,jak tak to pewnie jeszcze pożałuje swojego wyboru,gdy poczuje się samotny.Wybawi się ,wyszumi,wyszaleje a potem moze sobie pluc brodę ,że starcił bliską mu osobę.Znajomi są do świetnej zabawy ,Ty pewnie byłas przy nim nieważne czy było dobrze czy zle(a po ile macie lat jesli mozna?).A jeśli nie to zwykły dupek.



A moja mama do znudzenia mi powtarza"nie zbuduje się na dłużą mete szczescia na czyimś nieszczesciu".Ja tego komentowac nie bede : )
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 14:35   #2776
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Kiti Pokaż wiadomość
Sofia,jak tak to pewnie jeszcze pożałuje swojego wyboru,gdy poczuje się samotny.Wybawi się ,wyszumi,wyszaleje a potem moze sobie pluc brodę ,że starcił bliską mu osobę.Znajomi są do świetnej zabawy ,Ty pewnie byłas przy nim nieważne czy było dobrze czy zle(a po ile macie lat jesli mozna?).A jeśli nie to zwykły dupek.



A moja mama do znudzenia mi powtarza"nie zbuduje się na dłużą mete szczescia na czyimś nieszczesciu".Ja tego komentowac nie bede : )
mamy po 20 lat.Moze pozaluje ale ja do niego juz nie wroce. Bardzo bym chciala bo kocham i tesknie ale nie umialabym...nie bylabym w stanie mu wybaczyc.To okropne co napisze...ale..chcialabym zeby kiedys poczul sie tak ja...porzucona...samotna. ...niepotrzebna....
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 14:36   #2777
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

bylo OK a tu nagle ex sie odezwal z wielkimi pretensjami, ze dzien wczesniej mu 'czesc' nie odpowiedzialam ... akurat w tym momencie bylam z kumplem, pilismy sobie i on cos tam na koniec napisal, ze: 'ja widze, ze musze gadac z XXX (imie tego kumpla co z nim bylam) a nie z Toba. mam nadzieje, ze z nim chociaz Ci sie podobalo' nosz kur** co on odpierdziela, jakies roszczenia ma do mojej osoby czy cos? no to ja mu odpisalam, ze ma sie do mnie nie odzywac i bardzo mi sie podobalo i trzeba powtorzyc ten wieczor a od tego momentu ciszaaaa ... ciekawe tylko skad on wiedzial, ze sie z nim widze (bylo to kolo 1 w nocy)
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:44   #2778
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Post Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Lady Marmalade Pokaż wiadomość
bylo OK a tu nagle ex sie odezwal z wielkimi pretensjami, ze dzien wczesniej mu 'czesc' nie odpowiedzialam ... akurat w tym momencie bylam z kumplem, pilismy sobie i on cos tam na koniec napisal, ze: 'ja widze, ze musze gadac z XXX (imie tego kumpla co z nim bylam) a nie z Toba. mam nadzieje, ze z nim chociaz Ci sie podobalo' nosz kur** co on odpierdziela, jakies roszczenia ma do mojej osoby czy cos? no to ja mu odpisalam, ze ma sie do mnie nie odzywac i bardzo mi sie podobalo i trzeba powtorzyc ten wieczor a od tego momentu ciszaaaa ... ciekawe tylko skad on wiedzial, ze sie z nim widze (bylo to kolo 1 w nocy)
i bardzo dobrze odpowiedzialas... chlopak sie przejal dopiero jak Cie z innym "zobaczyl" ....i swietnie
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:56   #2779
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez sofiadanseuse Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze odpowiedzialas... chlopak sie przejal dopiero jak Cie z innym "zobaczyl" ....i swietnie
tak tylko, ze ten chlopak z ktorym bylam to byl bardzo dobry kumpel exa posprzeczali sie o cos i nie gadaja w ogole
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 20:58   #2780
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Wciąż Go kocham ;((((((((((((
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:06   #2781
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Lady Marmalade Pokaż wiadomość
tak tylko, ze ten chlopak z ktorym bylam to byl bardzo dobry kumpel exa posprzeczali sie o cos i nie gadaja w ogole
ale ten chlopak to tylko Twoj kolega tak? wiec o co chodzi twojemu exowi? (a nawet jesli....hmm) nie powinien miec pretensji

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Wciąż Go kocham ;((((((((((((
oj kochana a ja? jak ja mojego mocno kocham wiedzialam ze zapomniec nie bedzie latwo ale zeby az tak ciezk0 bylo
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:31   #2782
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Wiem, że czas leczy rany, że zapomnę i w ogóle, ale codziennie budzę się rano i czuję taką ogromną pustkę i ogromny żal.. wiem, że ten żał będę czuła jeszcze przez długie lata ;( a do tego żem już stara heh.
Tęskno w kit..
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:33   #2783
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez sofiadanseuse Pokaż wiadomość
ale ten chlopak to tylko Twoj kolega tak? wiec o co chodzi twojemu exowi? (a nawet jesli....hmm) nie powinien miec pretensji
tak jest tylko kolega, chociaz rece mu lataly ale spoko spoko odsunelam je ... nie wiem o co mu chodzi (exowi), chyba o to, ze ja sie swietnie bawie z jego znajomymi a on nie umie kontaktu z nimi podlapac, poza tym myslal se chyba, ze sie zalamie po nim albo jest zazdrosny... albo pies ogrodnika? a ja nie wiem...
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:47   #2784
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Wiem, że czas leczy rany, że zapomnę i w ogóle, ale codziennie budzę się rano i czuję taką ogromną pustkę i ogromny żal.. wiem, że ten żał będę czuła jeszcze przez długie lata ;( a do tego żem już stara heh.
Tęskno w kit..

tez kiedyś tak mówiłam jak Ty i myslałam dosłownie to samo!(mówię o moim poprzednim rozstaniu)i odkochiwanie się zajeło rok ,moze troszkę dłużej,ale przeszło!rozumiesz?mimo,ż e kochałam z całej siły,za***iście mocno.
Nie zamykaj sie tylko w domu,poznawaj ludzi,wiem,ze możesz nie chcież,ale rób to na siłę,żeby sobie pomóc w dłużej perspektywie.Może poznasz kogoś kto Cię pocieszy i pomoże się odkochać?

więc teraz cierpię "inaczej"-bo teraz to rozstanie to jakaś pomyłka,a on próbuje mi udowodnić ,że nic dla niego nie znaczyłam,mimo,że tydzień temu (ponad )napisał mi ,że znacze dla niego "dużo,bardzo dużo".phi.Teraz boli mniej,tzreba to przeżyc to człoweik się trochę uodparnia na nasteopny raz.Teraz jest przykro,że zachowuje się jak palant,że nie wiem co mu się w głowę porobiło.Sorry
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 00:32   #2785
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

jeszcze pare miesięcy tu pisałam... widzę, że jest was coraz więcej
Po 3ch miesiącach nie udzielania się w wątku. Odbudowałam swój związek na nowo i jestem bardzo szcześliwa.
Różnie może być. Mi się wydawało, że to juz definitywny koniec.. a jednak

powodzenia wam życzę Kochane
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 06:28   #2786
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Dziewczyny wybaczcie szczerość ale..... Eh nie miejcie pretensji do swoich eksów, że dobrze się bawią, że poznają kobiety.... Moim zdaniem robią dobrze, bo po co płakać każdego dnia?? Przypuszczam, że przez kilka dni było im przykro ale skoro nie zadzwonili z przeprosinami to stwierdzili, że czegoś innego chcą od życia. Więc naprawdę powinnyście zrobić to samo - otrząsnąć się, zacząć korzystać z życia, bo płacz, łzy, smutek, dołowanie naprawdę nic dobrego Wam nie przyniesie. Ja to już dawno zrozumiałam, że ludzie przychodzą i odchodzą. Czasami dlatego, że jest w związku źle, czasem dlatego, że coś się wypaliło, czasem dlatego, że nic nie czuli. Błagam Was dziewczyny, zacznijcie żyć i nie płaczcie przez kogoś, kto nie płacze przez Was!!!
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 06:51   #2787
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez ambiguous87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie szczerość ale..... Eh nie miejcie pretensji do swoich eksów, że dobrze się bawią, że poznają kobiety.... Moim zdaniem robią dobrze, bo po co płakać każdego dnia?? Przypuszczam, że przez kilka dni było im przykro ale skoro nie zadzwonili z przeprosinami to stwierdzili, że czegoś innego chcą od życia. Więc naprawdę powinnyście zrobić to samo - otrząsnąć się, zacząć korzystać z życia, bo płacz, łzy, smutek, dołowanie naprawdę nic dobrego Wam nie przyniesie. Ja to już dawno zrozumiałam, że ludzie przychodzą i odchodzą. Czasami dlatego, że jest w związku źle, czasem dlatego, że coś się wypaliło, czasem dlatego, że nic nie czuli. Błagam Was dziewczyny, zacznijcie żyć i nie płaczcie przez kogoś, kto nie płacze przez Was!!!
wlasnie czy oni cierpia, placza?? bo moj napewno nie... i w tym rzecz....ja probuje spotykam sie z ludzmi, z pewnym chlopakiem ale mi to nic kompletnie nie daje i tak caly czas mysle o nim dzis cala noc snilo mi sie ze on kogos ma... chcialabym zeby go kiedys dziewczyna zranila tak jak on mnie, zeby cierpial tak jak ja.. wiem ze nie powinnam tak pisac ale nie potrafie ukryc zlosci
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:08   #2788
Monial88
Raczkowanie
 
Avatar Monial88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Ostrowiec
Wiadomości: 227
GG do Monial88
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

ambiguous87 , prawda nie ma co plakac ale wiesz ze, kazda z nas boli to wszystko ... a pretensje do eksow sa jako tako uzasadnione...
Moze mniej zasadne jesli juz dlugo bylo zle, jesli bylo widac, ze facetowi poprostu sie odechcialo, i moze juz wczesniej by zakonczyl zwiazek...
Ale kiedy, facet rozstajac sie, lub zaraz przed rozstaniem, mowi ze kocha, ze bedzie mu zle, ze zyc nie umie bez dziewczyny.... to widok go tydzien pozniej na imprezie, z inna dziewczyna, jest taki hmmm niezrozumialy. Skoro kochal, skoro mialo mu byc zle.... to jak moze, nam tez jest zle, i ciezko od tak spotykac sie z nowymi facetami... jak juz jedne z Was pisaly, ciagle o nim myslicie.

Zawilo wytlumaczylam.

A ja za moim tez strasznie tesknie... mysle o nim, staram sie wychodzic, robic cos, ale to nie zajmuje mi calego wolnego czasu. Co prawda jeszcze po niem nie plakalam, no raz kilka lez uronilam... jeszcze mam jakas nadzieje..
Bo ile razy my sie klocilismy, i rozstawalismy, to jednak wracalismy do siebie, bardziej z mojej inicjatywy, w kazdym razie nigdy nie bylo tak, ze przez tydzien nie bylo zadnego kontaktu. Wiec mam nadzieje, ze moze jest mu mnie brak, ze tez teskni, ze nie chce byc beze mnie ... Ehhh marzenia
__________________
And as you move on, remember me, Remember us and all we used to be...

OSTROWIEC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290282

Ostrowczanki dbamy o siebie!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309156

Monial88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:48   #2789
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

owszem potrafię Was zrozumieć, ale wiem, że nie ma co płakać przez kogoś kto zrobił coś takiego.... przez dziecko które jednego dnia mówi "kocham Cię" a drugiego "już cię nie kocham".... Oni nie zasługują na Wsze łzy!!
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:27   #2790
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Dziewczyny zeszłam się z moim TŻtem, mimo tego że ten cały czas kiedy nie byliśmy już razem on też imprezował i ja również (mam swoich szpiegów i wiem) ale powiedział że to było tylko dlatego żeby o mnie nie myśleć i ja miałam takie samo podejście.
We wtorek wieczorem powiedział mi, że cały czas jest mu źle, tęskni i że zastanawia się czy dałoby się jakoś odkręcić. Oczywiście na drugi dzień spotkaliśmy się na długiej rozmowie i zdecydowałam się zaryzykować tzn. ewentualne możliwe cierpienia gdyby znowu mu się odwidziało, ale z drugiej strony kurcze każdy chyba zasługuje na drugą szansę, może potrzebne było takie coś aby sobie uświadomićczego naprawde chce?
Z drugiej stronyon teraz wypłynął na miesiąc na morze tak więc mam czas do przemyśleń i ochłonięcia, a po powrocie no cóż będziemy rozmawiać, rozmawiać i mam nadzieje, że wszystko się ułoży czego wszystkim Wam i sobie życzę
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.