Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 20:20   #31
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
To ja ostatnio byłam świadkiem sytuacji gdy dziewczyna biegła za jakimś chłopakiem a on do niej wrzeszczał: "Wyp... k... zaj....!!! Bo ci ryj rozp...!!!" I inne takie. A ona ciągle za nim biegła i wołała "Ale Radek, Radek..."
A dlaczego? Widocznie to jakieś zakompleksione desperatki.
to mi juz na toksyczny zwiazek wyglada. Moze sie poklocili
ale zgadzam sie, z roku na rok w gimnazjach coraz krotsze spodniczki i bardziej ciety jezyk... Smutne realia.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Trudno oprzeć się wrażeniu, że w wielu przypadkach w pewnym wieku jakby się człowiekowi mózg wyłączał. Zwykle restartuje się gdzieś po 20-stce. Dla mnie tu głupota aż piszczy.

Na szczęście można się spokojnie izolować od takiego towarzystwa.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:23   #32
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Ale przecież nierzadko dorosłe kobiety pozwalają się poniżać mężczyznom - i to tym "swoim" a nie obcym. Czym więc się dziwić, że durne nastki tak się zachowują?
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:31   #33
NiepozornaWampirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 393
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Ale przecież nierzadko dorosłe kobiety pozwalają się poniżać mężczyznom - i to tym "swoim" a nie obcym. Czym więc się dziwić, że durne nastki tak się zachowują?

Tak..to też racja.Jednak z moich obserwacji wynika (mogą być subiektywne),że mamy teraz "pewną grupę nastek" ,które wyróżniają się wygladem ,postarzają się celowo i najczęściej umawiają z "typkami" których lepiej omijać z daleka.
Granica wieku owych dziewcząt wciąż przesuwa się w dół.
Przeraża mnie to,że już 15 chcą być SEXY:/
__________________
***Distract me, please...***
NiepozornaWampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:31   #34
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

ja ostatnio byłam na mieście ze znajomymi i nasza "lokalna" drużyna grała, kibice wracali ze stadionu no i idzie z tego meczu przykładne małżeństwo ok.45lat, i wyobraźcie sobie, że kiedy słyszałam jak On się do Niej odzywa to kopara mi opadła, nie będę cytować bo musiałabym napisać ****** ** ***** ** * ***** na serio
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 22:02   #35
mitaLpQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 299
GG do mitaLpQ
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Dzisiaj byłam z koleżanką w parku, siadłyśmy sobie porozmawiać na ławeczce, a za nami kilka metrów był murek na którym siedziały trzy dziewczyny w wieku 15-16 lat i jedna do drugiej mówi: -chcesz być naszą słodką suczką. -chcesz być nasza suczka, no wiesz siostrą suczka. i w śmiech wszystkie :/
Jak widać One same siebie obrażały i nic sobie z tego nie robiły i jeszcze się głupio śmiały. Zdaje mi się że On chcą komuś tym zaimponować ale po co? że niby jakieś fajne czy coś?
__________________
Madzia.a i jej walka z rakiem:


Znów ten stan,
że nie wiem co mam robić.
Niby wszystko gra
i niby o to chodzi.
Ale leżę sama, po ciemku
na podłodze i muzyka gra,
a Ja wstaję i wychodzę.
Mam ochote iść,
chociaż nie mam wcale CELU.


Edytowane przez mitaLpQ
Czas edycji: 2009-08-30 o 22:04
mitaLpQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 22:05   #36
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Często z podwróka słyszę podobne zachowania. Ostatnio, dziewczyna do dziewczyny "Ty pało". Nie wiem skąd się wzięła taka moda i czemu niektórzy pozwalają tak do siebie mówić?

To może ma pokazać "Hej, Jestem cool!" Czy coś w tym stylu.... Nie rozumiem kompletnie...
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 22:41   #37
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

ja juz nie chce myslec co TAKIE przypadki mają w profilach na n-k, fotka itd.
jedna z moich licealnych "kolezanek" nazwisko naszo-klasowe zmieniła sobie na "ania dupa"
to juz chyba taka moda... i te Pustaczki (nie uwłaczając ) nic sobie z tego obrażania nie robią.
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 23:01   #38
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Nie wiem, ale jak ja miałam 15 to to mimo, że do najgrzeczniejszych nie należałam raczej byłam bardzo zbuntowana to nie przypominam sobie czegoś takiego... Nikt tak się nie odzywał, nie wyzywalismy się dla żartów z porzyjaciółmi...:/
A to nie było tak dawno bo 5 lat temu! (jeśli to jednak dawno to błagam, nie wyprowadzajcie mnie z błędu...)

Teraz non stop słysze: Ty piczko, suko, lodziarko itp z ust 'psiapsiółek'
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 23:02   #39
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez Amambada Pokaż wiadomość
ja juz nie chce myslec co TAKIE przypadki mają w profilach na n-k, fotka itd.
jedna z moich licealnych "kolezanek" nazwisko naszo-klasowe zmieniła sobie na "ania dupa"
to juz chyba taka moda... i te Pustaczki (nie uwłaczając ) nic sobie z tego obrażania nie robią.
a propo n-k to często widzę nawet u "znajomych" podpisy pod zdjęciami typu; moja c***a i inne tego typu
a ludzie mają z tego radochę i za chwilę pod fotką napiszą; "ale z was suczki".
normalnie społeczeństwo schodzi na psy....
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 23:03   #40
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 669
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Głupota ludzka nie zna granic, dla nich ważne było to, że zwrócił na nie uwagę a co mówił, to już je najwidoczniej nie interesowało. Nie rozumiem takich dziewczyn.
Mnie z kolei jakiś czas temu, taki 14latek nazwał "suczą" to myślałam, że mu tam zaraz łeb rozwalę ;/ A takie opisane przez założycielkę tego wątku sikałyby na ulicy ;/
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciepła.'

Edytowane przez MrsCandy
Czas edycji: 2009-08-30 o 23:07
MrsCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 23:25   #41
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Kurcze, ja mam 17 lat, ale chyba jestem jakaś inna, bo mi takie rzeczy nie imponują i nie imponowały nigdy. Nie raz słyszę za plecami "ale dupa", z tym, że wg mnie ciężko to uznac za komplement.. Nie wiem, nie potrafię zrozumiec dlaczego niektóre nastolatki się tak zachowują.
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 23:30   #42
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 669
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez Mysia_Pysia Pokaż wiadomość
Kurcze, ja mam 17 lat, ale chyba jestem jakaś inna, bo mi takie rzeczy nie imponują i nie imponowały nigdy. Nie raz słyszę za plecami "ale dupa", z tym, że wg mnie ciężko to uznac za komplement.. Nie wiem, nie potrafię zrozumiec dlaczego niektóre nastolatki się tak zachowują.
Inna? Skoro nie imponują Tobie takie rzeczy to uważam, że jesteś normalna Ja również nie znoszę taki sytuacji i jak słyszę jakieś głupie komentarze, to mam ochotę im krzywdę zrobić. Tak mnie to drażni.
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciepła.'
MrsCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 23:34   #43
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

bo są głupie i tyle.Krótko zwięźle i na temat.
Zresztą rechotały,bo ich to chyba jara że ktoś czyt: chłopcy zwrócili na nie uwage i miały ten przysłowiowy kisiel w gaciach.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 23:36   #44
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Inna w takim sensie, że z waszych opisów wynika, że sporo jest takich pustych nastolatek niestety. Oczywiście nie mam nic przeciwko byciu inna w takim znaczeniu

Ja ostatnio jadąc autobusem widziałam jakieś 2 dziewczyny, w wieku na oko 14-15 lat, wytapetowane, wyglądały żałośnie, w dodatku jedna miała nad tyłkiem coś napisane mazakiem, nie wiem, może myślała, że nikt się nie połapie, że to nie tatuaż. No i owe nastolatki słuchały przez całą drogę piosenki Karramba - Pocałuj mnie z d... No załamac się można, jakie te niektóre gówniary puste są..
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."



Edytowane przez Mysia_Pysia
Czas edycji: 2009-08-30 o 23:40
Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 23:38   #45
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 669
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Wiem wiem
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciepła.'
MrsCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 07:33   #46
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Grr.Nie cierpię takich nastolatek.Przez takie głupiutkie,nieuświadomion e i tępe istotki spoleczeństwo uważa,że 15 latka nie może być normalna.I mnie się obrywa.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:51   #47
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Grr.Nie cierpię takich nastolatek.Przez takie głupiutkie,nieuświadomion e i tępe istotki spoleczeństwo uważa,że 15 latka nie może być normalna.I mnie się obrywa.
Dokladnie! strasznie ponizajace jest to, ze ludzie uwazaja Cie za taka 'nierozgarnieta' (delikatnie mowiac) osobe tylko dlatego ze masz te 15-16 lat... i boli mnie ze okreslenie 'mlodzież' w dziesiejszych czasach staje sie obrazliwe. A w koncu co ja takiego moge poradzic, ze NIEKTORYM moim rowiesniczkom cos na mozg padlo?
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:09   #48
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
a propo n-k to często widzę nawet u "znajomych" podpisy pod zdjęciami typu; moja c***a i inne tego typu
a ludzie mają z tego radochę i za chwilę pod fotką napiszą; "ale z was suczki".
normalnie społeczeństwo schodzi na psy....
I to dość dosłownie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:34   #49
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;13987614]Siedzę przy kompie, zza okna słyszę śmiech i ... wyzwiska Wyglądam - a tam 2 dziewczyny w wieku, na oko, 15-17 lat, po drugiej stronie ulicy, pod sklepem, stoi chłopięcie lat - również na oko - max. 20. One zerkają na niego, chichotają, a on do nich: spier*** - one w śmiech głośniejszy. On do jednej: fajne rajtki - one rozbawione, jeszcze głośniej, przechodzą dalej, ale wciąż na niego patrzą. On drze się: ku***, skąd się urwałaś? A one, już kawałek dalej - dalej rozbawione, roześmiane...

Ręce opadają. Ktoś mi to wytłumaczy? Szczeniak jechał po nich, obrażał je - a dziewczynki mają radochę.

EDIT: tytuł "tak wiele", gdyż sytuacje podobne widziałam nieraz.[/QUOTE]

Bo w dzisiejszych czasach bycie mlodociana sucza jest trendi, a takie chamstwo uchodzi za bycie bad boyem i jest bardzo czoko i flaszi.

Wot, jeno wziac Ak-47 i siac znieszczenie na ulicach sie chce jak sie widzi spora czesc dzisiejszej mlodziezy
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 22:46   #50
Alisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 388
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;13987614]Siedzę przy kompie, zza okna słyszę śmiech i ... wyzwiska Wyglądam - a tam 2 dziewczyny w wieku, na oko, 15-17 lat, po drugiej stronie ulicy, pod sklepem, stoi chłopięcie lat - również na oko - max. 20. One zerkają na niego, chichotają, a on do nich: spier*** - one w śmiech głośniejszy. On do jednej: fajne rajtki - one rozbawione, jeszcze głośniej, przechodzą dalej, ale wciąż na niego patrzą. On drze się: ku***, skąd się urwałaś? A one, już kawałek dalej - dalej rozbawione, roześmiane...

Ręce opadają. Ktoś mi to wytłumaczy? Szczeniak jechał po nich, obrażał je - a dziewczynki mają radochę.

EDIT: tytuł "tak wiele", gdyż sytuacje podobne widziałam nieraz.[/QUOTE]

Hmmm... nie rozumiem co w tym złego.
Ja mam 15lat i nie uważam sie za pustą idiotkę, ale w takiej sytuacji zachowałabym się podobnie... po co się przejmować jakimś głupkiem spod sklepu? lepiej poprawic sobie takim humor i go wyśmiać... dziewczyny, więcej optymizmu
Alisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 01:23   #51
Madame Lockheart
Raczkowanie
 
Avatar Madame Lockheart
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pretty Shitty City
Wiadomości: 155
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez Alisse Pokaż wiadomość
Hmmm... nie rozumiem co w tym złego.
Ja mam 15lat i nie uważam sie za pustą idiotkę, ale w takiej sytuacji zachowałabym się podobnie... po co się przejmować jakimś głupkiem spod sklepu? lepiej poprawic sobie takim humor i go wyśmiać... dziewczyny, więcej optymizmu
Też tak zinterpretowałam zachowanie opisywanych dziewczyn - po prostu go wyśmiały, a nie cieszyły się jego zainteresowaniem.
Daleka też jestem od stawiania krzyżyka na dzisiejszej młodzieży - beznadziejne przypadki i zachowania można było zaobserwować zawsze. Ja zauważam też w swoim otoczeniu mnóstwo fantastycznych, "normalnych" młodych ludzi.
Poza tym wiadomo, że większość wyrośnie z głupawych zachowań, więc nie ma co się bulwersować. Sama często z zażenowaniem wspominam swoje gimnazjalne lata.
A takie generalizowanie i oburzanie się, że cała dzisiejsza młodzież jest be, trochę mi geriatrią zalatuje
__________________
Don't blame it on me, blame it on my wild heart.
Madame Lockheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 12:19   #52
Alisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 388
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez Madame Lockheart Pokaż wiadomość
Też tak zinterpretowałam zachowanie opisywanych dziewczyn - po prostu go wyśmiały, a nie cieszyły się jego zainteresowaniem.
Daleka też jestem od stawiania krzyżyka na dzisiejszej młodzieży - beznadziejne przypadki i zachowania można było zaobserwować zawsze. Ja zauważam też w swoim otoczeniu mnóstwo fantastycznych, "normalnych" młodych ludzi.
Poza tym wiadomo, że większość wyrośnie z głupawych zachowań, więc nie ma co się bulwersować. Sama często z zażenowaniem wspominam swoje gimnazjalne lata.
A takie generalizowanie i oburzanie się, że cała dzisiejsza młodzież jest be, trochę mi geriatrią zalatuje
Nic dodać, nic ująć
Alisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 15:21   #53
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Patrząc na to, jak wiele małolat (i nie tylko!), podpisuje się publicznie pod określeniami typu "sweet bitch", najwidoczniej określenie "k****szon jest dla nich dumy godnym komplementem. Niestety, sama spotykam się z sytuacjami, które ewidentnie świadczą o tym, jak bardzo wielu osobom w różnym wieku kompletnie brakuje klasy i szacunku do samych siebie.
Choć sama dopiero dobiegam do dwudziestki, to jednak muszę zauważyć, że zarówno wśród moich licealnych, jak i gimnazjalnych koleżanek brakowało takich, które można by bezkarnie wyzywać od szmat.
Owszem, zdarzały się wyjątki, była nim chociażby dziewczyna, którą napawał dumą fakt, że koledzy zwracali się do niej per. "k****". Jednak tym sposobem w oczach 90% ówczesnej gimnazjalnej społeczności, narażała się na najzwyklejszy brak szacunku, a co dopiero sympatii. Z tego co widzę, dopiero w dzisiejszych czasach znalazłaby dla siebie równie pożałowania godne towarzystwo. Poza tym, w liceum miałam nieprzyjemność uczęszczania do tej samej klasy z grupką dziewczyn, które choć fajne i sympatyczne, miały okropną skłonność do "pieszczotliwego" nazywania swoich przyjaciółek "dziwkami", czy "pi*****kami", oraz do wyjątkowo sprośnego poczucia humoru, które w pozostałej części klasy budziło ogromną konsternację.
Podsumowując, w dzisiejszych czasach nie tylko nie brakuje patologicznych przypadków, ale jest ich także całkiem sporo, jednak nie na tyle, by młodsze pokolenie zaczęło cofać się w ewolucji xD
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 18:55   #54
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez Madame Lockheart Pokaż wiadomość
Też tak zinterpretowałam zachowanie opisywanych dziewczyn - po prostu go wyśmiały, a nie cieszyły się jego zainteresowaniem.
Daleka też jestem od stawiania krzyżyka na dzisiejszej młodzieży - beznadziejne przypadki i zachowania można było zaobserwować zawsze. Ja zauważam też w swoim otoczeniu mnóstwo fantastycznych, "normalnych" młodych ludzi.
Poza tym wiadomo, że większość wyrośnie z głupawych zachowań, więc nie ma co się bulwersować. Sama często z zażenowaniem wspominam swoje gimnazjalne lata.
A takie generalizowanie i oburzanie się, że cała dzisiejsza młodzież jest be, trochę mi geriatrią zalatuje
Na szczęście są jeszcze fajni ludzie z takim właśnie nastawieniem. Nie generalizujcie, że każda osoba w wieku 13-17 to zbuntowany, zły, bluzgający i uprawiający dziki seks nastolatek. Są młodzi ludzie, którym hormony do głowy nie uderzyły. Ja mam lat 17, nigdy nie przeklinałam (w odróżnieniu od wielu "dorosłych"), nie mówiłam do koleżanek "cip**" i "dup*", nie ubierałam się w ciuchy, które wyglądają jak bielizna, a z moim cłopakiem rozmawiamy jak cywilizowani ludzie. Zdarza nam się trochę przekomarzać przy ludziach, ale bez przesady, nie mówimy do siebie "Ty tłusty wieprzu, idź obciąg**". Według mnie, te rozwrzeszczane "nastki" po prostu rzucają się w oczy i dlatego zwraca się na nie większą uwagę niż na wartościową młodzież. A takiej jest naprawde bardzo dużo, moim zdaniem coraz więcej.

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2009-09-19 o 18:57
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 19:09   #55
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że nie spotkałyście się z dziewczyn(k)ami, które same nazywają się mianem "bitch", "suki" i innych takich .
A czy patologia? raczej przykry trend.
Cytat:
Napisane przez Alisse Pokaż wiadomość
Hmmm... nie rozumiem co w tym złego.
Ja mam 15lat i nie uważam sie za pustą idiotkę, ale w takiej sytuacji zachowałabym się podobnie... po co się przejmować jakimś głupkiem spod sklepu? lepiej poprawic sobie takim humor i go wyśmiać... dziewczyny, więcej optymizmu
I bardzo dobrze.
Bo jestes mloda i masz prawo chichotac, zachowac sie nawet lekko durnie, masz prawo byc... nastolatka.
W pozniejszym zyciu bedziesz sie musiala zachowywac powazniej. Wiec korzystaj.

Ja mam sporo zrozumienia dla takich nieco (lub bardziej) idiotycznych zachowan mlodziezy. Wyrosna. Jak nie wyrosna to sobie narobia wstydu.

Nie pamieta wol jak cieleciem byl? Same stateczne i powaznie nastolatki!

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że nie spotkałyście się z dziewczyn(k)ami, które same nazywają się mianem "bitch", "suki" i innych takich .
A czy patologia? raczej przykry trend.
No i wracajac do tego...
No ale jest roznica miedzy znaczeniem slowa K...a a suka.
Bitch i whore.
Owszem jest taki trend (jesli mozna to tak okreslac), ze kobiety widza sie jako te bitch. Ale kazdy ma wybor - jak zwraca sie do znajomych, jak okresla siebie.

Nie podoba sie? Nie uzywaj.

Denerwuja gluptasy nastoletnie? Ignoruj z mocnym postanowieniem, ze swoje wlasne potomstwo wychowasz na przykladnego, statecznego obywatela.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 19:17   #56
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

OMG to tak nawiasem mówiąc weszłam na naszą klasę opis o sobie jakiejś 13 latki? może 14 latki XD
Ocenzuruje przekleństwa :P

Cytat:
Coś mówiłaś ?,,
Jestem K****ą, S****tą ? ..
\'hyh.. pozdro!,,
Mnie nie złamieSz przezwiSkami !__
Ja ci r*j wyprostuje !,,
WłaSnymi rękami ^^
Nie próbuj Mnie zmieniać !,,
Dobrze Mi być soBą !.,
! Nie próbuj udawać kogoś ,
ktO nie jest Tobą!,,


--------------------------------------------------------------------------------


Krejzi Laski <- kliknij aby skomentować

HeLofFf ;**

SłuChaJ....!!! :P

WiaDomośĆ jest Do kreJzolóW :P
ŚlicznyCh laseczek
Ale tylko Takich ŚliczniuTkich I słodzIutkiCh prinCessEk :P ;**

-FajNiuChaaA dzieWuchAa to TiiIi !
I duZio masz JesCe zaleT !
KochÓ..
Nom to tak w kwestii tego że dzieci mają żelki zamiast mózgu.
Omg.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 19:26   #57
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość

Nom to tak w kwestii tego że dzieci mają żelki zamiast mózgu.
Omg.
Bo sa dziecmi.

I myslisz, ze ta dziewczynka kiedys nie pomysli, ze byla durna?
zaloze sie, ze wiekszosc za pare lat bedzie sie z samych siebie smiac.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 19:31   #58
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

No nie wiem :< Niektóre z nich rodzą dzieci w wieku nastu lat i tak czy siak zatrzymują się emocjonalnie w rozwoju.
Mam nadzieje że będzie się sama z siebie śmiać tak jak ja to robie
(oł jeeee mam za sobą okres buntu i słuchania Mansona/Nightwisha i nienawidzenia świata) :P
TAKI WIEK XD
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 19:40   #59
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
bo są głupie i tyle.Krótko zwięźle i na temat.
Zresztą rechotały,bo ich to chyba jara że ktoś czyt: chłopcy zwrócili na nie uwage i miały ten przysłowiowy kisiel w gaciach.
Dokładnie. Poza tym mają chyba jakiś trudny wiek i potrzebują akceptacji...

Ostatnio pod blokiem, w którym mieszkam usłyszałam jakieś piski i wrzaski, wyglądam przez okno, a tam dziewczynki w wieku gimnazjalnym stoją pod klatką i podrywają 20latka, który dyskutował z nimi przez okno. Przez dyskusję rozumiem oblewanie je wodą z butelki i sypanie mąką(!), żeby sobie poszły.

A one skąd, przecież właśnie dostały sygnał, że jest 'zainteresowany', skoro się pofatygował, żeby w nie rzucać. Teraz są stałymi bywalczyniami klatki.

Nie wiem o co chodzi, nie rozumiem ich procesu myślowego, nie rozumiem, czemu je to bawi, że ktoś okazuje im agresję werbalną/niewerbalną. Jak widzę coś takiego, to po prostu się zastanawiam, gdzie ja żyję...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 19:49   #60
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Dlaczego tak wiele nastolatek daje się obrażać?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że będzie się sama z siebie śmiać tak jak ja to robie
(oł jeeee mam za sobą okres buntu i słuchania Mansona/Nightwisha i nienawidzenia świata) :P
TAKI WIEK XD
Wiesz, ja za miesiac bede miec swoje 27 urodziny a slucham Mansona, Nightwisha i wielu innych kapel.
Nie wiem - akurat to, ze dalej chodze na koncerty i wole taka muzyke niz te popularna mnie nie smieszy.

Moge sie smiac ze swoich konskich zalotow z czasow podstawowki.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.