Czarna lista targowisko- plotki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 09:32   #91
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Przekupka: 103 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez aksja Pokaż wiadomość
Ennkoo, na Raroga - w Krynicy nigdy nie byłam i nie mam zielonego pojęcia o czym ta pani tak uparcie pisze (radzę jej po raz enty powiadomić mailowo i telefonicznie osoby zainteresowane - to da im możliwość odniesienia się do "rewelacji" zamieszczanych tu przez panią I.). Wielbłądem, psem ani świnką morską nie jestem.
Czyżby ?

A moze łaskawie w końcu powiesz / bo jak widzę juz wiele osób Cie tu zapytało o tą kwestię / jakież ja z Tobą mam rozliczenie ? Jaką mam zaległość wobec twojej osoby ? Odkryj w końcu ową tajemnicę .
Tylko w tym temacie niewiele masz do powiedzenia . Bo sytuacja zaiste jest całkiem odwrotna.




Co do wielbłąda - raczej nie jest to obrażliwe określenie . Zapewniam Cię jako Święta Krowa Wizażowa.

Cytat:
Napisane przez aksja Pokaż wiadomość
Dziwi mnie też to, że skoro p. I. ma tyle przyjaciółek "od serca" na wizażu, nie poprosiła żadnej o pomoc, nikt też nie zainteresował się ani jej stanem zdrowia, ani tym, że można jej pomóc w wysyłaniu paczek, że można ją odwiedzić np... Przez pół roku. Ja mam inne podejście do przyjaźni i inaczej reaguję na niedyspozycję moich przyjaciółek, ale to już taka luźna dygresja.....

Widzę ,że po raz kolejny wylewasz swoje pretensje już nie tylko na mnie . Weź no Ty moja droga daj sobie na luz . I nie wtrącaj się w sprawy które akurat Ciebie nie dotyczą. Po wtóre upominam - nie tykaj wizażanek , czemu tak bardzo drażni Cię to ,że niektóre z nich stoją jednak za mną pomimo pomyj , które na mnie wylewasz ?


Jeśli masz chęc dalej ulewać żółć to bardzo proszę - ja jestem do dyspozycji . Tylko proszę Cię nie obniżaj jeszcze bardziej poziomu , bo mało inteligente paszkwile nie są w stanie mnie dobrze rozbawić.


Zapewniam Cię , bo zdaję sie nie masz jednak pojęcia co to jest przyjaźń - prawdziwi przyjaciele wiedzą kiedy jest czas na pomoc .
I moje wizażowe przyjaciółki od serca / bez cudzysłowia / mieszkające w pobliżu na 1000 % pomogłyby mi gdybym je o to poprosiła . Tylko niestety fizycznie nie było to możliwe z powodów , których akurat Tobie nie będę tłumaczyć.

A troska o mój stan zdrowia - daj Boże każdemu tyle pozytywnej energii , tyle optymistycznych słów otuchy ile ja otrzymałam od Wizażanek.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Napisałam że jest to jedynie moje subiektywne zdanie, i oczywiście jeśli dziewczyny dostaną kosmetyki, przyznam że się w tym akapicie pomyliłam. Dośc często miałam do czynienia z różnymi przypadkami, chorobami i wypadkami w sytuacjach kiedy ktoś nie wywiązał się z umowy- i powiem jedno - w moim odczuciu jest to najczęstsze usprawiedliwienie. W 99 % były to jedynie manipulacje emocjami. I tyle. Zamiast Indiaminko rozpisywac się na forum i wiązac nam nieznane jakies fakty ze swojej przeszłości, spakuj te paczuszki i idź na pocztę. Pozdr
Widzisz ja nigdy w życiu nie zasłaniałam się przed konsekwencjami swoich czynów tym ,że wymyślałam sobie urojone usprawiedliwienia. Nawet w szkole podstawowej pamiętam jak bardzo drażniły mnie wymówki kolegów w typie " nie nauczyłam/em się bo babcia mi umarła " a babcia w tym czasie w dobrym zdrowiu sobie żyłanieświadoma, że ukochane wnuczę już ją na wieczny odpoczynek wysłało . Zawsze bałam się takich oszustw bo miałam wrażenie i tak mam do dziś , że jak dla chronienia własnego tyłka skłamię mówiąc coś o fikcyjnej chorobie , śmierci i innych traumatycznych zdarzeniach to jak bumerang one wrócą do mnie ze zdwojoną siłą i to już całkiem realnie.

Co do faktów pisanych w postach skierowanych do aksji - mam takie prawo jak i ona . Ona atakuje . Ja stwierdzam fakty . Bo ona nie działa w imieniu żadnej z Was . To jest czysta prywata z jej strony. Całkiem nie związana z targowiskiem kosmetycznym. Jesli juz to na turystycznym jest odpowiedni wątek ale tam już nie miałaby szansy działać anonimowo. Tu jeszcze nikt jej nie zna bo może niewiele z Was czytało mój ubiegłoroczny wątek o Krynicy . Do tej pory nie odpowiedziała na Wasze pytania o jej związek z sednem sprawy . Co ? Teraz się podszyje pod którąś z Was i powie ,że na przykład oczekuje ode mnie Mademoiselle lub Picasso . I tu już nie poradzi sobie mataczeniem bo szybko da się to zweryfikować . Jak panna aksja nie wie to wszystkie wymiany sa jawne i podszyć sie pod cudze dane nie da rady .

A fakty z mojej przeszłości dalszej i tej całkiem bliskiej same się zawiązały w zgrabną kokardkę wraz z zarejestrowaniem sie aksji na tym forum / bardzo zbieżnym zresztą w czasie z otrzymaniem przez jej rodzinę poleconej "powiastki z sądu" /

Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 09:40   #92
aksja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 23
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Jeszcze raz proszę powiadomić zainteresowaną rodzinę wynajmującą pokoje w Krynicy Morskiej, Rybacka 19 mailowo lub telefonicznie. Albo po prosić kogoś, by to zrobił.

Edytowane przez aksja
Czas edycji: 2009-11-18 o 09:29
aksja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 09:46   #93
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Dziewczyny, błagam, pokażcie klasę i dajcie już spokój. Przykro się Was czyta, naprawdę. Napisałyście już tyle, że każdy kolejny post jest już tylko nic nie wnoszącym jazgotem. Idiaminka, jestem pewna, zgodnie z deklaracją wysłała przesyłki, pozostaje tylko listonosza wyglądać i cieszyć się długo oczekiwaną zawartością.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 09:58   #94
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Idiaminko- widzę, ze jesteś "on" czy mogłabyś napisać nicki osób do których paczuszki wysłałaś już? Kiedy możemy się ich spodziewać???
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 10:43   #95
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Mozna tak nawijac i nawijac ...
Szczerze, to srednio obchodzi mnie kim jest Aksja i jakie sprawy tu zalatwia.
Dyskusja Aksji z Idiaminka nie wnosi dla mnie nic do meritum tej sprawy.

Idiaminko, jestes na tym watku od bodaj tygodnia, to sporo czasu aby spakowac i nadac zalegle zobowiazania, konkrety- kiedy i do kogo zostaly przez ten czas wyslane przesylki?
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 10:56   #96
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Przekupka: 103 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Idiaminko- widzę, ze jesteś "on" czy mogłabyś napisać nicki osób do których paczuszki wysłałaś już? Kiedy możemy się ich spodziewać???
Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Mozna tak nawijac i nawijac ...
Szczerze, to srednio obchodzi mnie kim jest Aksja i jakie sprawy tu zalatwia.
Dyskusja Aksji z Idiaminka nie wnosi dla mnie nic do meritum tej sprawy.

Idiaminko, jestes na tym watku od bodaj tygodnia, to sporo czasu aby spakowac i nadac zalegle zobowiazania, konkrety- kiedy i do kogo zostaly przez ten czas wyslane przesylki?
Dziś przed 16 stą wszystkie paczki / listy wyjdą poleconym priorytetem . Polecenia nadania oczywiście zostaną przedstawione zainteresowanym około 19stej-20stej .

To ,ze paczuszki wyjdą dopiero dziś niestety uwarunkowane jest tym ,że potrzebuję pomocy w dotarciu na pocztę a osoba mi towarzysząca mogła mi poświęcić czas dopiero dziś . Przykro mi ale to już nie jest uzależnione ode mnie. Mam nadzieję ,że paczuszki dotrą w terminie .


Cytat:
Napisane przez aksja Pokaż wiadomość
Jeszcze raz proszę powiadomić zainteresowaną rodzinę hotelarzy z Krynicy mailowo lub telefonicznie. Albo po prosić kogoś, by to zrobił.
aksjo , oni są doskonale powiadomieni znają każde słóweńko napisane w tym wątku
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:08   #97
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Dziś przed 16 stą wszystkie paczki / listy wyjdą poleconym priorytetem . Polecenia nadania oczywiście zostaną przedstawione zainteresowanym około 19stej-20stej .

Jestem zainteresowana i owszem, poprosze zatem na PW skan i numer nadania przesylki.

Pozdrawiam.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 11:35   #98
aksja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 23
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Dziś przed 16 stą wszystkie paczki / listy wyjdą poleconym priorytetem . Polecenia nadania oczywiście zostaną przedstawione zainteresowanym około 19stej-20stej .

To ,ze paczuszki wyjdą dopiero dziś niestety uwarunkowane jest tym ,że potrzebuję pomocy w dotarciu na pocztę a osoba mi towarzysząca mogła mi poświęcić czas dopiero dziś . Przykro mi ale to już nie jest uzależnione ode mnie. Mam nadzieję ,że paczuszki dotrą w terminie .


Heh, a do prawnika z xerami moich postów to pani mogła iść w poniedziałek bez pomocy, a na pocztę już nie? Dziwne..
W każdym razie- lepiej późno niż wcale.

aksjo , oni są doskonale powiadomieni znają każde słóweńko napisane w tym wątku
Nie jestem tego pewna i myślę, że dobrze byłoby gdyby zostali powiadomieni o tym, co Pani o nich nawypisywała!!! Telefony do nich są przecież zamieszczone w aukcji Allegro, której tytuł Pani już i tak tutaj podała. Proszę do nich zadzwonić i porozmawić na temat Krynicy, Rybackiej 19, sądu, spraw karnych i "wstrętnych charakterów" właścicieli hotelu, bo ja naprawdę nie jestem ku temu właściwą osobą.

Edytowane przez aksja
Czas edycji: 2009-11-18 o 09:30
aksja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:42   #99
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Przekupka: 103 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez aksja Pokaż wiadomość
Kobieto skończ już te bajania, uparcie mnie z kimś mylisz i NIEPOTRZEBNIE ZNOWU piszesz tu o sprawie twojej i tych ludzi z Krynicy. Napisz im to na mail, podaj link do swoich postów (na pewno będą zachwyceni, że znowu piszesz o nich po forach, w dodatku nie poświęconych temu tematowi), zadzwoń do nich. Sądź się z nimi i wyzywaj. Bo oni nawet pojęcia nie mają jakie rewelacje o nich za plecami wypisujesz. Tylko mnie już nie mieszaj w TE sprawy. Jeszcze doczytałam, że coś piszesz o jakichś "moich" mialach w sprawie wody tenisistki Sabatini (nawet nie wiem jak to wonieje) i NK - bzdury z palca wyssane. Jak mam to inaczej nazwać jeśli nie "mitomanią" (plus wiele rzeczy, które pisze pani I. i jej wyzywania "mnie", mitomania w czystej formie)
Cytat:
Napisane przez aksja Pokaż wiadomość
Cieszę się, że jest jakiś postęp z paczkami (chociaż miały dojść do niedzieli a dziś już czwartek).
Akurat nie masz się z czego cieszyć , bo zasługi w tym fakcie nie przypiszesz sobie żadnej

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez aksja Pokaż wiadomość
Zaś takie przestępstwo to wcle nie taka "mała szkodliwość społeczna" czynu jak się p. Idiamince zdaje - nie ma co się tak pocieszać.
Jak się poucza kogoś coby czytał ze zrozumieniem to samemu należy się tą umiejętnością choć trochę wykazać . Radzę powolutku jeszcze raz przeliterować tekst na który się bez sensu odpowiada .Może wtedy uda się pojąć o czym napisałam



Cytat:
Napisane przez aksja Pokaż wiadomość
...Tylko czekam aż któraś napisze, że to PREZE MNIe Pani Idiaminka nie wysłała paczek przez pół roku i że w ogóle wszystko jest moją winą (światowy kryzys też, bo że "jestem" jakąś panią z Krynicy to niektórzy wydają się być przekonani w 100 procentach)
To co pisze Pani Dagwoj to prawda, zgadzam się z tym . Właściwie to p. Idiaminka powinna przedstawić bezstronnej Moderatorce zaświadczenie od lekarza.
W krew już Ci weszło przecenianie siebie . Jakoś nie możesz sie doczekać peanów na swoją cześć a widzę , że strasznie się ich domagasz . Drażni CIę ewidentnie brak dziękczynnych ukłonów ze strony wizażanek.

Twój problem , musisz sie z tym uporać


I znów to samo . Może zakończ swoją misję na pouczaniu mnie , bo wchodzenie w kompetencje moderatorów jest już całkiem poza twoimi możliwosciami.

Moderatorka jest powiadomiona w najdrobniejszym szczególe co działo się z moją osobą przez prawie pół roku . Jeżeli uzna za stosowne to zobowiąże mnie do przedstawienia odpowiednich dokumentów . I zrobię to bez zwłoki.


zacytuję Ci malutki fragmencik :

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
Niepokonanym
Wśród tandety lśniąc jak diament...............

W elokwencji swojej niedoścignionej zapewne zrozumiesz o co chodzi.

A ja najuprzejmiej jak potrafię pożegnam się z Tobą , dziękując za ogrom satysfakcji jaką mi sprawiłaś mozolnie dusząc się omotana własnoręcznie utkaną siecią . A mówiłam kto pod kim dołki kopie .....

Bardzo proszę , scena wolna ......................... ......................... .. tylko swoje pięć minut chwały już chyba zmarnowałaś.



Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:46   #100
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Przepraszam że wtrące swoje trzy grosze: Indiaminko po co Ty w ogóle prąd tracisz na tego typu posty (nawet nie chciało mi sie całości czytac). Dajcie już spokój tej analizie i Ty i o to samo prosimy Ciebie Aksjo Nie masz przyjemniejszych rzeczy do robienia? I jedna i druga? Spryskajcie się szybciutko jakimś miłym zapaszkiem i poleżcie sobie ładnie pachnąc. Pozdrawiam!!!!!
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:56   #101
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Przepraszam że wtrące swoje trzy grosze: Indiaminko po co Ty w ogóle prąd tracisz na tego typu posty (nawet nie chciało mi sie całości czytac). Dajcie już spokój tej analizie i Ty i o to samo prosimy Ciebie Aksjo Nie masz przyjemniejszych rzeczy do robienia? I jedna i druga? Spryskajcie się szybciutko jakimś miłym zapaszkiem i poleżcie sobie ładnie pachnąc. Pozdrawiam!!!!!

Ten spór z Krynicą, to nie na ten watek Niech któraś postąpi wedle znanego przysłowia..........:pros i:



Idi, wierzyłam w Ciebie i nadal wierze, chociaż miałam momenty zwątpienia.
Nie zawiedź mnie, proszę
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 12:23   #102
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Przekupka: 51 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Idi z całym szacunkiem nie rozumiem po co tak obrazowo i dokładniej tłumaczysz się dawoj...-mówi się,że tylko winny się tłumaczy. Jej nie jestes winna żadnej paczki-wiec po co sie tłumaczyć?

Dziwi mnie tylko fakt dlaczego DOPIERO TERAZ wysyłasz paczki do dziewczyn a nie jak obiecałaś kilka dni temu-i podobno miały dotrzeć do niedzieli?

Cała sytuacja mi jako osobie obiektywnej strrrasznie cuchnie,bo zamiast wdawac sie w pyskówy z Aksją jak ktoś juz dobrze zauważył to twoim obowiązkiem powinno być jak najszybsze rozliczenie się z przesyłek.

A jesli nadal masz z tym problem to zapewniam Cię że jak napiszesz..masz pełno znajomych wiżanek z Warszawy...to napewno pomoga Ci w wysłaniu zaległości.

I naprawdę proponuje zakończyć bezsensowną kłótnię z Aksją i wziaśc się do roboty. Jak macie coś do siebie to napiszcie sobie na PW,gadu czy tam mailu.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 13:20   #103
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Idiaminko zastanawiam się również po co w ogóle tracisz czas i rozpisujesz się w swoich postach.
Aksja nie wytłumaczyła i chyba nie ma zamiaru wytłumaczyć co ją tu "przygnało"
Po co ta chora gadka. Ja na Twoim miejscu w ogóle olałabym jej wypowiedzi.

Cieszę się że paczuszki wysłane
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 13:33   #104
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Przekupka: 103 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Przepraszam że wtrące swoje trzy grosze: Indiaminko po co Ty w ogóle prąd tracisz na tego typu posty (nawet nie chciało mi sie całości czytac). Dajcie już spokój tej analizie i Ty i o to samo prosimy Ciebie Aksjo Nie masz przyjemniejszych rzeczy do robienia? I jedna i druga? Spryskajcie się szybciutko jakimś miłym zapaszkiem i poleżcie sobie ładnie pachnąc. Pozdrawiam!!!!!
Dag , rację masz w stu procentach . Pozegnałam już się z aksją , idę się popryskać Zenkiem Shiseido bo on działa rewelacyjnie na moje zmysły . I powoli się zbieram na pocztę.

p.s "prundu" to ja mam teraz tyle ,że mogę działać jako osiedlowa elektrownia . Podzielę sie jak ktoś czuje się z lekka wypalony

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość

Ten spór z Krynicą, to nie na ten watek Niech któraś postąpi wedle znanego przysłowia..........:pros i:



Idi, wierzyłam w Ciebie i nadal wierze, chociaż miałam momenty zwątpienia.
Nie zawiedź mnie, proszę

Skończyłam już Vil , nawet słowa więcej nie napiszę Nie zawiodę , obiecuję .

p.s . proszę zmień avka

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Idi z całym szacunkiem nie rozumiem po co tak obrazowo i dokładniej tłumaczysz się dawoj...-mówi się,że tylko winny się tłumaczy. Jej nie jestes winna żadnej paczki-wiec po co sie tłumaczyć?

Dziwi mnie tylko fakt dlaczego DOPIERO TERAZ wysyłasz paczki do dziewczyn a nie jak obiecałaś kilka dni temu-i podobno miały dotrzeć do niedzieli?

Cała sytuacja mi jako osobie obiektywnej strrrasznie cuchnie,bo zamiast wdawac sie w pyskówy z Aksją jak ktoś juz dobrze zauważył to twoim obowiązkiem powinno być jak najszybsze rozliczenie się z przesyłek.

A jesli nadal masz z tym problem to zapewniam Cię że jak napiszesz..masz pełno znajomych wiżanek z Warszawy...to napewno pomoga Ci w wysłaniu zaległości.

I naprawdę proponuje zakończyć bezsensowną kłótnię z Aksją i wziaśc się do roboty. Jak macie coś do siebie to napiszcie sobie na PW,gadu czy tam mailu.
Uzuniu , Jeśli nawet Dag nie oczekuje paczuszki ode mnie to nie znaczy , że nie może napisać co sądzi na ten temat . A ja ją szanuję i odpowiadam a nie tłumaczę się . Jasno wyrazam swój pogląd na temat tego co pisze Dag. Bo problem jest w tym ,że nie zawsze ktoś kłamie mówiąc ,że bardzo traumatyczne wydarzenia powywracały do góry nogami całe życie .

Paczki wysyłam dopiero dziś ponieważ jak już pisałam w poprzednim poście potrzebowałam pomocy w dotarciu na pocztę .

Tak, co do aksji muszę się przyznać do błedu bo gdybym wcale nie odpisywała na jej posty to szybciej odkryłaby swoje prawdziwe ja . No bo jaka jest przyjemnosć z atakowania w momencie gdy osoba atakowana ma to w nosie? Tylko wiesz , jak długo można pozwolić aby ktoś lał na Ciebie pomyje ?


Ja wagę swojej winy znam , nie uchylam sie przed konsekwencjami . I jak już wcześniej zauwazyła jedna z moich przedmówczyń - ośmieliłam się skorzystać z ogromnego kredytu zaufania , za który jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Edytowane przez Idiaminka
Czas edycji: 2009-10-01 o 13:40
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:38   #105
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość



Skończyłam już Vil , nawet słowa więcej nie napiszę Nie zawiodę , obiecuję .

mądra dziewczynka w nagrode masochistko, a masz bacikiem po dawnemu


czy taki może byc, o Pani? a co z tamtym nie tak??

Edytowane przez vilandra
Czas edycji: 2009-10-01 o 17:58
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:26   #106
aksja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 23
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość

p.s . proszę zmień avka





Paczki wysyłam dopiero dziś ponieważ jak już pisałam w poprzednim poście potrzebowałam pomocy w dotarciu na pocztę .

Tak, co do aksji muszę się przyznać do błedu bo gdybym wcale nie odpisywała na jej posty to szybciej odkryłaby swoje prawdziwe ja . No bo jaka jest przyjemnosć z atakowania w momencie gdy osoba atakowana ma to w nosie? Tylko wiesz , jak długo można pozwolić aby ktoś lał na Ciebie pomyje ?

Jednak bez zwidów i fantasmagorii i schiz już się nie da... radzę przeanalizować swoje posty - wtedy będzie wiadome, kto wylał tu najwięcej "pomyj" (Pani: na hotelarzy z Krynicy/młodą osobę z Krynicy Morskiej Rybacka 19, których uważa Pani za "mnie"). To tak dla jasności.

Zły policjant się przydał, IMHO.

Mam nadzieję, że paczki poszły. Edycja: NIE DOSZŁY, NIE WSZYSTKIE. moc była tylko w gębie a raczej w klawiaturze.

Edytowane przez aksja
Czas edycji: 2009-11-18 o 09:33
aksja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:31   #107
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki



vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:52   #108
aksja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 23
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość


Jasssne
aksja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 19:19   #109
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez aksja Pokaż wiadomość
Jasssne

vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 19:35   #110
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość

mówię Ci Vil, ja to czuję - to już tak bedzie zawsze, newerendingstory i da capo al fine, pora się stąd zwijać, bo zwariujemy, ratunkuuuu!
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 19:54   #111
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
mówię Ci Vil, ja to czuję - to już tak bedzie zawsze, newerendingstory i da capo al fine, pora się stąd zwijać, bo zwariujemy, ratunkuuuu!
misi, Ty nie badź taka skromna już bardziej nie zwariujesz... to nie mozliwe

vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:05   #112
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
misi, Ty nie badź taka skromna już bardziej nie zwariujesz... to nie mozliwe

ale mnie się wydaje że tak, że jeszcze mam dwie krople rozumu i pół kropli zdrowego rozsądku i się boję że mi nic nie zostanie i co wtedy?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 22:36   #113
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Dziś przed 16 stą wszystkie paczki / listy wyjdą poleconym priorytetem . Polecenia nadania oczywiście zostaną przedstawione zainteresowanym około 19stej-20stej .
pytanie do zainteresowanych - wiadomo coś o wysyłce?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 22:46   #114
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Przekupka: 103 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
mądra dziewczynka w nagrode masochistko, a masz bacikiem po dawnemu


czy taki może byc, o Pani? a co z tamtym nie tak??
Bacikiem mnie znowu ? Służę zadkiem z czystą przyjemnością

Co do avka ten jest śliczny


tamten nie bardzo . Przepraszam .Wiesz że nie jestem pruderyjna. Skojarz w czym rzecz i połącz w jedno
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 22:48   #115
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Informuje oficjalnie że dostalam od Doroty skany nadania, jesli ktos ma watpliwosci wkleje "stuningowane" do wątku
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 23:03   #116
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Przekupka: 103 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Poczta zaliczona . Nie zdązyłam przed wizyta u terapeuty ale aby dotrzymać umowy poleciałam na pocztę główną która jest czynna całą dobę . Mam nadzieję ,ze przy odrobinie szczęscia jutro otrzymacie paczki / urzedniczka zapewniała ,że przesyłki polecone priorytetowe wywozą jeszcze dziś w nocy na poczty odbiorcze wiec miejmy nadzieję



NOLA , THELILA,PORZECZKI , DOROTA- COCO ,SIEK, MAJKA 242007
Wasze paczki już w drodze , skany wysłane do Virtual . Za momencik prześlę do Ciebie Doroto tak jak sobie życzyłaś.


ABAR18 , SPOOK - Wasze paczuszki polecą jutro rano . Niestety nie mogłam znaleźć atomizerków na perfumy , które mi przysłałyscie . Zanim cokolwiek znajdę w domciu po tak długiej nieobecności to minie sporo czasu Przepraszam . Jutro zakupię śliczne flakoniki o odpowiedniej pojemności i wraz z pachnącą zawartością polecą do Was. Skany nadania prześlę Virtual

ESTELL i NIEWIAREK
- nie mamWaszych adresów do wysyłki , piszę zaraz PW i na maila . Może uda sie do jutra skontaktować to też paczuszki polecą .


Starałam się jak najrzetelniej skompletować paczuszki - wedle uzgodnień w wątkach. Jeżeli czegokolwiek by brakowało / moze sie tak zdarzyć ale nie z checi zatrzymania jakiegoś kosmetyku tylko po prostu przez moją nieuwagę / to proszę mi napisać .Natychmiast wyślę dodatkową przesylkę oczywiścia na swój koszt .



Widzę , że bez orderu za zasługi jednak się nie obędzie . Ale tak się napraszać? Nie przystoi .
Upssss ! Taka luźna dygresja mi się wypsnęła .

Edytowane przez Idiaminka
Czas edycji: 2009-10-01 o 23:25
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 07:40   #117
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
GG do ennkaa
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

no to ja się Idi bardzo cieszę trzym się mała!

swoją drogą, rzadko która wysyłka wzbudza taką ogólną radość na forum jak ta zapewne wzbudzi Dziewczyny! ja też dziś dziś wysyłam dwie paczki! pochwalcie mnie..chociaż trochę!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:15   #118
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no to ja się Idi bardzo cieszę trzym się mała!

swoją drogą, rzadko która wysyłka wzbudza taką ogólną radość na forum jak ta zapewne wzbudzi Dziewczyny! ja też dziś dziś wysyłam dwie paczki! pochwalcie mnie..chociaż trochę!
nie, no gratuluje... ja wczoraj wysłałam ze 4 - ehhh codziennie na tą pocztę biegam i stoje w kolejkach - tygodnioo wyjdzie pół etatu jak nic łącznie z pakowaniem , powinnam chyba listę podpisywac i o jakąś wypłatkę na poczcie się ubiegac, no nie? byłoby na kosmetyki ....
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:39   #119
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no to ja się Idi bardzo cieszę trzym się mała!

swoją drogą, rzadko która wysyłka wzbudza taką ogólną radość na forum jak ta zapewne wzbudzi Dziewczyny! ja też dziś dziś wysyłam dwie paczki! pochwalcie mnie..chociaż trochę!
chwalę, chwalę, a wręcz zachęcam, bezinteresownie oczywista całkowicie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:43   #120
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
GG do ennkaa
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
nie, no gratuluje... ja wczoraj wysłałam ze 4 - ehhh codziennie na tą pocztę biegam i stoje w kolejkach - tygodnioo wyjdzie pół etatu jak nic łącznie z pakowaniem , powinnam chyba listę podpisywac i o jakąś wypłatkę na poczcie się ubiegac, no nie? byłoby na kosmetyki ....
również gratuluję już dawno uważam, że wizażanki powinny miec jakieś specjalne zniżki i dodatkowe okienko na poczcie..

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
chwalę, chwalę, a wręcz zachęcam, bezinteresownie oczywista całkowicie
hehe...oczywista a Ty to mnie nawet nie denerwuj! wyprałam jak głupia pędzel dla Ciebie i go teraz suszę...suszarką...żeby iść na pocztę jak najszybciej
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.