A może.. czyli wahania moherowej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 09:02   #31
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: A może.. czyli wahania moherowej

Uważam ,że najładniej Ci jest bez grzywki - masz uroczą i ładną buzię ,proporcjonalne ( i z całą pewnością nie wysokie ! ) czoło . Jedyne ,czego się przyczepię ,to nienaturalnie wyskubane brwi Powodują ,że nad Twoimi pięknymi oczami "ciążą" ogromne przestrzenie łuków (pod)brwiowych . Pozwól odrosnąć brwiom na grubości (możesz sobie nawet pozwolić na grubość a'la Audrey Hepburn). I dobrze jest używać pędzelka i cienia do malowania brwi ( polecam Essence )
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 17:24   #32
moherowa
Raczkowanie
 
Avatar moherowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: A może.. czyli wahania moherowej

u la la .. mówisz ze bez grzywki ? a ja za nia tęsknie:PP bo ciągle mam wrażenie ze czoło mam za wielkie...



ale zdziwiłam się z tymi brwiami.. kiedyś dłuższy czas je zapuszczałam aż potem doszłam do ładnego kształtu i jestem z nich zadowolona <yes> w dodatku zawsze je delikatnie podmaluję:P

serio są aż tak złe.. ;/?
__________________

moherowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 07:36   #33
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: A może.. czyli wahania moherowej

Kiedy człowiek zaczyna regulować brwi , po jakimś czasie robią się coraz cieńsze i cieńsze , a człowiekowi wydaje się ,że skąd , przecież tylko trzymam kształt . Też tak miałam Ale parę miesięcy temu przyjrzałam się wnikliwie zdjęciom z czasów , gdy nic nie robiłam z brwiami ,potem tym , kiedy zaczęłam je regulować a na koniec tym aktualnym i
Po moim odkryciu ,"kota" na tym tle dostały wszystkie moje kumpelki , i nagle się okazało ,że nie było ani jednej , która mogłaby się pochwalić utrzymaniem linii -brwi ,oczywiście
Obawiam się ,że w Twoim przypadku stało się podobnie.Tak wygląda na zaprezentowanych przez Ciebie zdjęciach. Masz śliczną ,zalotno-szelmowską buzię , odkrywaj ją póki zmarszczek nie masz na czole - grzywkę to się jeszcze nanosisz za kilka dziesięcioleci
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 09:00   #34
moherowa
Raczkowanie
 
Avatar moherowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: A może.. czyli wahania moherowej

hehe dziękuję.. to w takim razie.. przekonałyście mnie.. zapuszczam.. brwi ;P
__________________

moherowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 20:24   #35
moherowa
Raczkowanie
 
Avatar moherowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: A może.. czyli wahania moherowej

hym.. a ja sie waham nadal bo już 2 lata zapuszczam włosy w tym pare razy byłam u frzyjera raz właściwie poprosiłam o grzywkę ale wyszła taka se i długa byla wiec zapuszczałam dalej
moja grzywka z od takiej króciutkiej od 3 cm do iluś tam ( była na ukos ) teraz sięga mi tak do długości gardła :P z włosów troszke dłuższych niż do ramion mam teraz takie .. do piersi ( bylyby dłuższe ale gdy robiłam ala grzywkę mimo ze mówiłam wyraźnie fryzjerce na długość nie tniemy ta i tak pociachała na krótsze o 10 cm..;/)

teraz w pon idę do fryzjera znów po grzywkę macie jakies propozycje będzie mi dobrze w tych moich wybranych:P? wielki powrót
__________________

moherowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 11:49   #36
moherowa
Raczkowanie
 
Avatar moherowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: A może.. czyli wahania moherowej

nikt nie pomoże ;/?
__________________

moherowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 12:00   #37
moherowa
Raczkowanie
 
Avatar moherowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: A może.. czyli wahania moherowej

up :PP
__________________

moherowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.