Cienie Sypkie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 21:30   #1
_karolkaaaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 129
GG do _karolkaaaa_

Cienie Sypkie


Hej.
Mam do was takie pytanko. Znalazłam takie coś na allegro http://allegro.pl/item761647856_mac_...y_gratisy.html i jeszcze to http://allegro.pl/item757129025_1ml_...a_gratisy.html powiedzcie mi które by się bardziej opłacało kupić.
I mam jeszcze takie pytanko czy jak chce umalować się to te cienie mogę używać prosto na powieki czy muszę coś użyć aby się dłużej trzymały albo żeby ładniej się prezentowały.
Pewnie to głupie pytanie ale niestety jakoś nigdy nie lubiłam się malować ani nie umiałam ale jak tak przeglądam na forum te piękne makijaże to aż zachciało mi się trochę douczyć i w końcu samej robić jakieś makijażyki. Czy się one na makijaż dzienny czy bardziej na wyjściowy. Jeżeli na dzienny też są Ok to najlepiej jakie kolorki brać ? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź albo jakieś rady. I czy nadaja się one na makijaż codzienny.

Edytowane przez _karolkaaaa_
Czas edycji: 2009-10-12 o 22:13
_karolkaaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 15:49   #2
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Cienie Sypkie

Moim zdaniem lepsze będą cienie mac'a, ale raczej nie zdecydowałabym się, bo sceptycznie podchodzę do kosmetyków z allegro. Możesz aplikować je prosto na powiekę lub użyć dla trwalszego efektu bazy lub pudru. Trudno jest radzić Ci w wyborze koloru, bo nie napisałaś jaki masz typ urody. Wybierz takie, w których dobrze się czujesz. Poczytaj nasze forum, jest tutaj mnóstwo informacji na temat kosmetyków i makijaży.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:29   #3
_karolkaaaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 129
GG do _karolkaaaa_
Dot.: Cienie Sypkie

Jestem brunetką o niebiesko szarych oczach a karnacja taka średnia Z resztą tu jest zdjęcie moje :P
_karolkaaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 22:24   #4
Holly8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 47
Dot.: Cienie Sypkie

Napewno nie kupuj cieni mac z pierwszej aukcji bo to wstrętne podróby! Poszukaj pigmentów MAC które są wystawione z oryginalnymi nazwami po angielsku. W te warto zainwestowac
Holly8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.