Nieodwzajemnione uczucie do przyjaciela... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 19:53   #31
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Nieodwzajemnione uczucie do przyjaciela...

Jasne, egoizm . Autorko wątku, sądzę, że sama musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie czy będziesz w stanie wytrzymać w takiej relacji, a z autopsji wiem, że nie będzie to łatwe...Sama miotałam się chyba rok czasu...Obecnie jestem na tym etapie, że muszę nauczyć się, żyć bez mojego najlepszego przyjaciela i jest mi bardzo ciężko, ale nie wiem czy nie było ciężej męczyć się w takim układzie.
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:37   #32
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Nieodwzajemnione uczucie do przyjaciela...

Właściwie myślałam, że będzie gorzej, ale jakoś daję rade chociaż to dopiero kilka dni. Z pewnego źródła wiem jednak, że on zaczął kręcić z jakąś dziewczyną. Jak się o tym dzisiaj to wiedziałam to przez moment poczułam w brzuchu takie dziwne uczucie, że aż mi się słabo zrobiło. Jednak podświadomości nie oszukam...
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 22:38   #33
happilyinlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Nieodwzajemnione uczucie do przyjaciela...

nie zrywaj z nim kontaktu. ja na Twoim miejscu próbowałabym się wyleczyć z tej "miłości" i spróbować z nim normalnie się przyjaźnić. ale jest również możliwość, że może i on kiedyś odwzajemni Twoje uczucie... aczkolwiek sądzę, że powinnaś z nim szczerze porozmawiać i wciąż utrzymywać z nim kontakt.
__________________
__________________

25. 07. 2008
szczęśliwa
happilyinlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 22:58   #34
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: Nieodwzajemnione uczucie do przyjaciela...

Ja nie chcialabym z kims takim podtrzymywac na razie kontaktu.
Musialabym pogodzic sie z sytuacja i dopiero, gdy bylabym pewna, ze moja fascynacja minela, wrocilabym do normalnej znajomosci.
Nie potrafilabym podkochiwac sie w kims i rownoczesnie udawac, ze to tylko przyjazn.
Caly czas mialabym nadzieje, ze dane slowo, gest to cos wiecej...
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 11:29   #35
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Nieodwzajemnione uczucie do przyjaciela...

Cytat:
Napisane przez wiolkaa85 Pokaż wiadomość
Ja nie chcialabym z kims takim podtrzymywac na razie kontaktu.
Musialabym pogodzic sie z sytuacja i dopiero, gdy bylabym pewna, ze moja fascynacja minela, wrocilabym do normalnej znajomosci.
Nie potrafilabym podkochiwac sie w kims i rownoczesnie udawac, ze to tylko przyjazn.
Caly czas mialabym nadzieje, ze dane slowo, gest to cos wiecej...
i właśnie dlatego postanowiłam zerwać kontakt każdego smsa, spotkanie, uśmiech, dotyk odbierałabym jako szansę na coś, z resztą do tej pory tak było.
Wiem, że gdybym tego teraz nie zakończyła to ciągnęłoby się jeszcze baaardzo długo. Najgorsze w tym jest to, że on raz powiedział, że nie wie czego chce, a jak spytałam między czym się waha, to powiedział, że między zwykłą znajomością, a czymś więcej. A i tak nic z tego nie wyszło, bo dalej mówi, że nie wie czego chce
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 22:56   #36
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nieodwzajemnione uczucie do przyjaciela...

W ogóle na razie radziłabym Ci się od niego całkowicie odciąć... Daj jemu szansę na uporządkowanie uczuć... Niech trochę za Tobą zatęskni, niech to sobie wszystko przemyśli, zobaczy... "By coś docenić, trzeba to stracić". Ja wychodzę z takiego założenia. On musi poczuć Twój brak i nazwać uczucia, które nim targają...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.