Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-19, 11:52   #4171
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Marlenka a Ty już z brzuszkiem ??
Aa2 : Widzę że tez jestes ze slaska moze i razem rodzić bedziemy

Edytowane przez szancik
Czas edycji: 2009-10-19 o 11:55
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 11:56   #4172
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Dzięki, podle się czuję, boli mnie gardło,mam katar i pęka mi głowa. Biorę bioparox, bo bezpieczny, nie przenika do krwi. Okres mi się spóźniał, myślałam,że to przez przeziębienie, bo często tak miałam po chorobie, ale po 8 dniach spóźnienia zrobiłam test i jak byk 2 kreski. Biorę od jakiegoś czasu Falvit, nie piję alkoholu wcale, nie paliłam nigdy, wiem, że dopiero w 6-7 tyg. będzie coś wiadomo, ale chciałbym zdrowego dzidziusia-jak każdy, i jak każdy się boję.Ze 2 lata nie byłam u gina (jak brałam anty to chodziłam, potem przestałam no bo nienawidzę chodzić do ginekologa!). Jutro mam wizytę, pewnie wiele mi nie powie, każe brać kwas foliowy i przyjść za 3 tyg.?Tak sobie planowałam, że może za rok, porobię badania i szczepienia, odłożę kasę, a tu bach! Ale skoro połowa ciąż nie jest planowanych, to chyba nie będzie źle?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:01   #4173
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Cytat:
Napisane przez szancik Pokaż wiadomość
Carol wpiszesz mnie na liste zafasolkowanych??
termin mam na 16.04.10 na moje urodznki
Moja fasolka to już nie fasolka a 10cm człowieczek ale co tam

Mysha jestem w sumie w pracy ale moge Cie choć trochę wesprzeć
GRATULACJE !!!
Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Hej, właśnie zrobiłam sobie test i mam 2 kreski-z jednej strony bardzo się cieszę, bo już wiek i staż małżeński odpowiedni, ale z 2 strony strasznie się boję. No i nie mam z kim pogadać, bo przy okazji leżę przeziębiona w łóżku.Jest tam jakaś pomocna dusza?
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ogólnie mam na razie tylko jedno zdjetko z sobotniej imprezy czekam na wiecej ale wklejam to co mam a obok mnie siedzą najukochańsze laseczki pod słońcem
troszkę mine zrobiłam jak sierotka ale co tam
GARTULUJE DZIEWCZYNY
AA2 wygladzasz slicznie

Cytat:
Napisane przez latko0 Pokaż wiadomość
Witaj w naszych skromnych porgach
Gratulujemy dzidziusia, i życzymy spokojnej ciąży
A co do tego że Sas jest najważniejsza masz 100% rację.
I to fakt każdy powinien znaleść sposób na swoje kłotnie, nawet na naukach przedmałżeńskich powiedziała nam tak psycholog. Stwierdziła że życie gdzie nie ma sporów to takie kiedy nie zależy tym osobą na sobie i dlatego nie mają o co się kłócić, a jeśli zależe Ci na tej drugiej osobie to wtedy powstają kłótnie. Najważniejsze że są one o pierdoły i żeby znaleść właśnie sposób na kończenie tych kłótni. Jest milion osobowości i dlatego nie ma jednego schematu kłótni. Kochane po prostu musimy być silne i pokazać że nie można nam nic wmówić ani narzucić
Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
No tak weekend się skończył i znów jazdaaa... z postami Dość ciekawy jest ten fragmencik, a ja znam samą siebie i dobrze mi się coś takiego czyta, ale nie bede potrafiła wdrożyć tego w życie... No ale na razie nie muszę. Sasdziewczyny dobrze ci radzą!!! musisz go olac bo inaczej wejdzie ci na głowę! Znam to z w łasnego doświadczenia! I dlaczego maiałby od Ciebie odejść??! Przecież się kochacie i dlaczego miałby to wszystko burzyć z powodu kilku sprzeczek!

U mnie nastała cisza i spokój staranek brak. Czas oczekiwan, nie wiem na co Za ponad tydxień ma przyjść@ ale objawów zadnych ech.. czyli znów bedxzie to samo.

Witamy Aniu na naszym skromnym forum!! No nie kolejna zafasolkowana
Cytat:
Napisane przez szancik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam na imię Ania jestem w 14 tygodniu w ciąży z Majką/ Michałkiem (choć mój mąż nie akceptuje Majki - narazie ) To nasze pierwsze dziecko i jestesmy 6 miesięcy po ślubie. Mam 28 lat Jak narazie ciąża przebiega prawidłowo i dobrze się czuje ale mam nadzieje od nastepnego tygodnia isc na L4, szef mi "kazał" korzystać z macierzyństwa póki mogę
Co do Waszej rozmowy:
SAS: Musisz sama znaleźć sposób na mężą
Mój mąż jest strasznym newusem i jak sie kłóciliśmy to slyszałam wszystko co złe na swój temat, mojej rodziny, tego co źle robiłam według Niego przez ostatni okres. Jestem silną osoba Strzymywałam to i wreszcie powiedziałam DOŚĆ. Wychodziłam z domu jak słyszałam znowu litanie na temat mojej rodziny itd. wkurzał się niemiłosiernie. Podziałało za którymś razem. Przestał wygłaszać te litanie
Jak kłóciliśmy się, leciały przekleństwa docinaliśmy sobie w różny wredny sposób i obrażaliśmy się na siebie przez kilka dni. W zasadzie to On to był wredny ja sie Mu tylko odgrywałam AAAAle miałam Go wtedy dość z chęcią wykopałabym go za drzwi
Któregość razu poszlismy razem do spowiedzi do innej parafii niż zwykle.
Ksiądz mnie zagiął
Powiedział czy jak się pokłócimy to nie uśmiechamy sie do siebie po kłótni??a wręcz nie śmiejemy z siebie.
Powiedziałam to mężowi...
Nie kłócimy sie juz tak ostro- raczej ale po kłótni każdy patrzy na drugiego czy ten przypadkiem nie zacznie sie śmiać i wybuchamy... śmiechem...
U mnie to zadziałało
Ale przede wszystkim SAS :
Choćby nie wiem co, to Ty jesteś najważniejsza, jak Ty zaczniesz tak myśleć to i Twoj mężuś to zauważy...
Mam racje dziewczyny??
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
widze że wszystkie już smacznie spicie a ja grasuje po forum i nadrabiam zaległości

motylek85 wszystkiego naj z okazji rocznicy

sas biedactwo, wykończysz się nerwowo, popieram to co napisały dziewczyny o zagraniu na olewke jak sama napisałaś wydaje Ci się że przyniosło to minimalny skutek, więc walcz dalej, i polecam książkę "dlaczego meżczyźni kochają zołzy"
a oto mała zachęta która spowodowała że przeczytałam tą książke i oczywiście polecam wszystkim:

Zołza, o jakiej mówię, nie jest jedzą ani wrednym babsztylem, jakiego gra Joan Collins w Dynastii. Nie jest te klasyczna zołzowata biurwa znienawidzona przez wszystkich w pracy.
Kobieta, jaka opisuje, ma życzliwe usposobienie, a jednocześnie jest silna. Ma silę, która przejawia sie bardzo subtelnie. Taka kobieta nie rezygnuje z własnego życia i nie ugania sie za mężczyznami.
Nie pozwala, żeby mężczyzna myślał, że ma ja w garści. I umie postawić na swoim, gdy on sie zagalopuje.
Wie, czego chce, ale nie sprzeniewierzy sie samej sobie, żeby to dostać. Przy tym wszystkim jest kobieca, jak stalowa magnolia – na zewnątrz delikatna jak kwiat, wewnątrz twarda jak stal. Używa tej kobiecości
dla własnej korzyści. Co nie znaczy, e wykorzystuje z premedytacja mężczyzn, bo ona gra fair. Ma jedna rzecz, której pozbawiona jest gąska: przytomność umysłu, dzięki której nie daje się ponieść romantycznym mrzonkom. Ta przytomność umysłu pozwala jej używam swojej siły wtedy, gdy jest to konieczne. Na dodatek nie traci głowy, gdy znajdzie sie po czyjąś presja. Podczas gdy kobieta, która jest „zbyt miła”, daje i daje, a zostanie z niczym, kobieta trzeźwo myśląca wie, kiedy sie wycofać.”

Carol super Ci wyszły włoski!!!!
Cytat:
Napisane przez Kasia_Dublin Pokaż wiadomość
Dalo dalo
Zobaczysz ze jak zaczniesz 'udawac' ze ci wisi jak on ma muchy w nosie to w koncu wejdzie ci to w krew i naprawde zaczniesz zlewac. Uwierz mi ze on nie odejdzie bo ty przestaniesz nad nim skakac jak jest obrazony. Sam fakt ze sie obraza swiadczy tylko o tym ze mu zalezy!!!! Tak jak Carol powiedziala faceci sa jak dzieci i faktycznie: kiedy dziecko jest obrazone i do niego idziesz i mowisz no chodz Krzysiu nie badz taki zly to Krzysiu powie z podkowka na buzi ze nie, ale jak mama pojdzie i sie czyms zajmie nie zwracajac na Krzysia uwagi to on wtedy do niej przyjdzie sam . Cwiczenie czyni mistrza

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Uciekam spac. Zycze wszystkim milej nocki i do jutra
Dzieki dziewczyny moj tz jest dziwny..wczoraj chyba g bardzo wkurzylo, ze jak go zlewam...bo nie mogl spac, a wkomncy wadl na "genialny" pomysl zeby o 1 w nocy isc na spacer..oczywisice tu zareagowalam bo nie bedzie mi sie o nocy wloczyl i poszedl spac spowotem..dogryzk cos mi ze dwa razy, a za chwile zaczal mnie glaskac po glowe..dziwne nio ale... zobaczymy co to bedzie...ranniby tez byko normalni, ale jeszcze nie zadzwonil z oracy pewnie czeka az ja t zrobie, ale ja nie zamierzam...
dziewczyny wiem ze to pytanie ogolne, ale jaka macie temperatutre najwyzsza mniej wiecej prze @??? te ktore miezra??
buziaki i milego dzionka
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:01   #4174
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Dzięki, podle się czuję, boli mnie gardło,mam katar i pęka mi głowa. Biorę bioparox, bo bezpieczny, nie przenika do krwi. Okres mi się spóźniał, myślałam,że to przez przeziębienie, bo często tak miałam po chorobie, ale po 8 dniach spóźnienia zrobiłam test i jak byk 2 kreski. Biorę od jakiegoś czasu Falvit, nie piję alkoholu wcale, nie paliłam nigdy, wiem, że dopiero w 6-7 tyg. będzie coś wiadomo, ale chciałbym zdrowego dzidziusia-jak każdy, i jak każdy się boję.Ze 2 lata nie byłam u gina (jak brałam anty to chodziłam, potem przestałam no bo nienawidzę chodzić do ginekologa!). Jutro mam wizytę, pewnie wiele mi nie powie, każe brać kwas foliowy i przyjść za 3 tyg.?Tak sobie planowałam, że może za rok, porobię badania i szczepienia, odłożę kasę, a tu bach! Ale skoro połowa ciąż nie jest planowanych, to chyba nie będzie źle?
kotek na pewno nie będzie źle, musisz się tylko z tą myślą oswoić a później cieszyć co do ginekologów to ja chodziłam zawsze do kobiety(też nie lubiałam) a jak okazało się że jestem w ciąży to zaczełam chodzić do faceta łażę co dwa tygodnie i jestem już tak przyzwyczajona że teraz się z tego co było wcześniej śmieję, mam nadzieję że u ciebie też tak bedzie

szancik jestem ze sląska a z jakiego miasta jesteś? napisz na priv jak nie chcesz na forum
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:04   #4175
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Ja miałam schizmy ze dzieciatko bedzie chore bo jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem w cizy bralam leki niebezpieczne dla plodu - przepisane przez ginekologa ale bralam je okolo 2 tygodni i inny ginekolog powiedzial mi ze mam sie tym nie przejmowac bo za krotko bralam te leki zeby cos uszkodzily, ale wiadomo do konca nic nie wiedomo..:/
Narazie jest wszystko oki
Njawazniejsze nie przejmowac sie, bedzie dobrze
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:09   #4176
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

a ja sobie tu gadu gadu z wami i nawet nie wiedziałam że już po 13 a zaraz mąż z pracy powróci a obiadu ani widu ani słychu chyba musze zacząc coś robić
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:13   #4177
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

szancik niestety jeszcze nie mam brzusia ;(, ale mam już córeczkę 5 letnią
mysha przynajmiej odchodzi Ci stres związany ze staraniami

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

aa2 ja byłam raz u kobiety gina, i powiedziałam nigdy więcej. Teraz wybieram samych facetów.
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 12:14   #4178
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

aa2: a co na obiad??
marlenka: no to juz jeden brzusio byl
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:20   #4179
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

na szczęscie wyciągłam rybke do rozmrożenia więc bedzie panga
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:21   #4180
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Dzięki dziewczyny, na razie nic nie mówię przyjaciółkom, bo przecież nigdy nic nie wiadomo. Po prostu dużo moich koleżanek poroniło1 ciążę- koleżanki z pracy, bratowa,przyjaciółka, sporo znajomych dziewczyn miało problemy z zajściem. Potem po poronieniu zaraz zaszły w 2 ciąże i urodziły zdrowe dzieciaczki. No więc ja, stara i głupia baba, żeby nie zapeszyć, specjalnie się nie starałam, ale i nie zabezpieczałam. Mąż się bardzo cieszy, trochę zresztą mi już dogadywał, że odkładam i odkładam, a teraz to się przyznał, że się bał, że nie może Zresztą jak się człowiek nasłucha i naczyta o różnych choróbskach, to sam się u siebie doszukuje nie wiadomo czego. Ale ze mnie głupia panikara, nie? Ale muszę się wygadać to się uspokoję. Dzięki jeszcze raz za ciepłe przyjęcie i wsparcie. Mam nadzieję, że już zostanę na tym forum.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:26   #4181
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

a tak przy okazji obiadków, czy któras z Was stosuje tak zwane zdrowe odżywianie??
tzn na obiad mięsko i dużo sałatki bez ziemniaków??
my z mężem staramy sie to wprowadzać i ziemniaki jemy tylko u teściów w niedziele
ściagneliśmy ten sposób odżywiania od znajomych na wakacjach

Ale dziś mamy barszczyk i krokiety z grzybami, robiłam pierwszy raz ciekawe jak wyszły
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 12:26   #4182
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!!
I ja dopisuję się do wątku starających się... to dopiero od kilku dni choć moje najlepsze dni bedą za tydzień-półtorej, chciałabym za pierwszym razem zajść choć się boję, że będzie ciężko w ogóle zajść, prowadzę nieregularny tryb życia, trochę palę, choć staram się rzucić, ale mój TŻ pali jak smok i wiem że ciężko mu będzie rzucić całkowicie. Nie dojadam, nie dosypiam, mam stresującą pracę... zapominam o kwasie foliowym... ehh daremna jestem... Edzia, jesteśmy prawie sąsiadkami
Kajasiu!!

Będę trzymać za Ciebie mocno kciuki!! Nam się udało za 4tym razem, w cyklu, który spisałam na straty, bo nie było staranek prawie wcale. Tak więc wyluzuj się, nie myśl i koniecznie bierz kwas foliowy.
Dla Ciebie i dla wszystkich przyszłych mamuś przesyłam fluidki od mojego prawie 13tygodniewego szczęścia

:mag ia:: magia::magi a:

P.S. żeby było śmieszniej w tym cyklu co się udało nie miałam żadnych objawów za to w poprzednich trzech jak zbliżał się termin @ częściej siusiałam, bolało mnie w dole brzucha a nawet mdliło
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:28   #4183
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

kochana jak z ciebie panikara to i z nas też każda z nas ma takie myśli, u mnie też w otoczeniu różne rzeczy się działy dzidzie straciła moja przyjaciółka, moja siostra miała ciąże pozamaciczną więc ja na początku mega schizowałam, zresztą do dzisaj głupie myśli cały zcas przebiegają przez główkę, wogóle dopuki na usg nie zobacze swojej niuni to chyba sie nei uspokoje bo cały czas niedowierzam że tam mam swój skarbmimo rosnącego brzuszka( na marginesie dobrze że w piątek mam to usg bo bym wszystkich zamęczyła marudzeniem )
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:32   #4184
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

aa2 jak poczujeszpierwsze ruchy to jest dopiero taki namacalny dowód lokatora niezpomnane chwile.
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:33   #4185
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

aa2: ja tez nie czuje sie w ciazy i choc brzusio mi sie troszeczke powiekszyl to caly czas zastanawiam sie czy jeszcze tam jest :/
ale na USG dzidzie widac wiec jest
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:37   #4186
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Cytat:
Napisane przez szancik Pokaż wiadomość
aa2: ja tez nie czuje sie w ciazy i choc brzusio mi sie troszeczke powiekszyl to caly czas zastanawiam sie czy jeszcze tam jest :/
ale na USG dzidzie widac wiec jest
ale przynajmniej widziałaś na usg/ ja jeszcze ani jednego nie miałam bo mój lekarz czekał aż bedzie mozna zrobić od razu badania prenatalne a to po 12 tyg,no nic trzeba czekać na piateczek
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:38   #4187
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

szancik ani się nie obejrzysz a będziesz trzymała maleństwo na rękach.
myscha my też nie mówiliśmy w otoczeniu o ciąży prawie do 3 miesiąca, właśnie ze wzgledu na ryzyko poronienia. Z drugą ciążą jeszcze nie wiem czy będę się od razu chwalić... jak będę to się będę martwić
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:10   #4188
paprotka86
Wtajemniczenie
 
Avatar paprotka86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 2 479
GG do paprotka86
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

helloł hhelloł
dawno mnie nie było przywitac sie chciałam i nowe koleżanki których przybyło w miedzyczasie
za mną weekend w szkole całodniowe zajęcia dwa kolokwia i teraz cały tydzień nauki z anatomii... blee!!!!
w dodtanku martwie się o moja kruszynke bo wydaje mi sie ze za mało się rusza jak na 30 tydzień dzwoniłam do położnej to mi powiedziała że nie wszystkie dzieci mają ADHD.... myslicie że to rzeczywiście tak jest że jak jest 10 ruchów to na dzień to wszystko wporządku? każdy mi inaczej mówi..
paprotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:12   #4189
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

nie znam się na tym ale może poprostu leniuszek z Twojego dzieciątka
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 13:18   #4190
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Cytat:
Napisane przez paprotka86 Pokaż wiadomość
helloł hhelloł
dawno mnie nie było przywitac sie chciałam i nowe koleżanki których przybyło w miedzyczasie
za mną weekend w szkole całodniowe zajęcia dwa kolokwia i teraz cały tydzień nauki z anatomii... blee!!!!
w dodtanku martwie się o moja kruszynke bo wydaje mi sie ze za mało się rusza jak na 30 tydzień dzwoniłam do położnej to mi powiedziała że nie wszystkie dzieci mają ADHD.... myslicie że to rzeczywiście tak jest że jak jest 10 ruchów to na dzień to wszystko wporządku? każdy mi inaczej mówi..
u mojej siostry ja dzidzia się mało ruszała lekarz powiedział żeby bawiła sie z brzyszkiem tzn: leciutko potrzasała i takie tam dodoam ze teraz mała ma 2 latka i jest niezłą łobuziarą
a zapomniałam dodać że powinno się odczuwać ok 10 ruchów dziennie po ukończeniu 28 tygodnia jest nawet jakaś metoda liczenia ruchów ale musiałabyś poszukać na ten temat czegoś na necie

Edytowane przez aa2
Czas edycji: 2009-10-19 o 13:24
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:24   #4191
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Cytat:
Napisane przez paprotka86 Pokaż wiadomość
helloł hhelloł
dawno mnie nie było przywitac sie chciałam i nowe koleżanki których przybyło w miedzyczasie
za mną weekend w szkole całodniowe zajęcia dwa kolokwia i teraz cały tydzień nauki z anatomii... blee!!!!
w dodtanku martwie się o moja kruszynke bo wydaje mi sie ze za mało się rusza jak na 30 tydzień dzwoniłam do położnej to mi powiedziała że nie wszystkie dzieci mają ADHD.... myslicie że to rzeczywiście tak jest że jak jest 10 ruchów to na dzień to wszystko wporządku? każdy mi inaczej mówi..
też mi się wydaje, że to indywidualna sprawa. najważniejsze że czujesz ruchy
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:24   #4192
paprotka86
Wtajemniczenie
 
Avatar paprotka86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 2 479
GG do paprotka86
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

właśnie się śmialiśmy z moim tz że teraz grzeczna a pootem bedzie na odwrót.
a jak jej zostanie taki spokój to spełni sie wariant gdzies usłyszany że po dziadkach też sie dziedziczy. bo spokój mi ani tżowi nie grozi
paprotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:25   #4193
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

gdzies to czytalam ze dobrze jest delikatnie podszczypywać brzuszek i masować delikatnie
a tak przy okazji to TŻ to od czego skrót nie moge skojarzyc :/

Edytowane przez szancik
Czas edycji: 2009-10-19 o 13:26
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:53   #4194
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

już ci tłumaczę, heh jestem cwana bo sama ostatnio się dowiedziałam tż znaczy towarzysz życia witam wszystkie nowe dziewczynki i "stare", których nie miałam okazji jeszcze tu poczytać;D
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:54   #4195
niutek
Raczkowanie
 
Avatar niutek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 224
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Cytat:
Napisane przez szancik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam na imię Ania jestem w 14 tygodniu w ciąży z Majką/ Michałkiem (choć mój mąż nie akceptuje Majki - narazie ) To nasze pierwsze dziecko i jestesmy 6 miesięcy po ślubie. Mam 28 lat Jak narazie ciąża przebiega prawidłowo i dobrze się czuje ale mam nadzieje od nastepnego tygodnia isc na L4, szef mi "kazał" korzystać z macierzyństwa póki mogę
Co do Waszej rozmowy:
SAS: Musisz sama znaleźć sposób na mężą
Mój mąż jest strasznym newusem i jak sie kłóciliśmy to slyszałam wszystko co złe na swój temat, mojej rodziny, tego co źle robiłam według Niego przez ostatni okres. Jestem silną osoba Strzymywałam to i wreszcie powiedziałam DOŚĆ. Wychodziłam z domu jak słyszałam znowu litanie na temat mojej rodziny itd. wkurzał się niemiłosiernie. Podziałało za którymś razem. Przestał wygłaszać te litanie
Jak kłóciliśmy się, leciały przekleństwa docinaliśmy sobie w różny wredny sposób i obrażaliśmy się na siebie przez kilka dni. W zasadzie to On to był wredny ja sie Mu tylko odgrywałam AAAAle miałam Go wtedy dość z chęcią wykopałabym go za drzwi
Któregość razu poszlismy razem do spowiedzi do innej parafii niż zwykle.
Ksiądz mnie zagiął
Powiedział czy jak się pokłócimy to nie uśmiechamy sie do siebie po kłótni??a wręcz nie śmiejemy z siebie.
Powiedziałam to mężowi...
Nie kłócimy sie juz tak ostro- raczej ale po kłótni każdy patrzy na drugiego czy ten przypadkiem nie zacznie sie śmiać i wybuchamy... śmiechem...
U mnie to zadziałało
Ale przede wszystkim SAS :
Choćby nie wiem co, to Ty jesteś najważniejsza, jak Ty zaczniesz tak myśleć to i Twoj mężuś to zauważy...
Mam racje dziewczyny??
U mnie kłótnia wygląda inaczej troche Tz wrzeszczy a ja słucham tylko i sie nie odzywam albo wychodze z pomieszczenia jak już przegnie ..to podobno jest okropnie wkurzające jak sie musi sam wydzierać i myśleć co mówić dalej.. po tem przestaje mówić i też zagląda jaką mam mine i czy czasem na śmiech mi sie nie zbiera..a jak go chce bardziej wkurzyć to udaje że go nie widze.....
oczywiscie witam nowe dziewczyny...jak już mam dwa dni przerwy to nie maoge za wami nadażyć...to jakaś masakra jest...

Edytowane przez niutek
Czas edycji: 2009-10-19 o 13:57
niutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:59   #4196
paprotka86
Wtajemniczenie
 
Avatar paprotka86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 2 479
GG do paprotka86
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

na tym foum jak człowiek nie jest na bieżaco to potem musi pół dnia spedzic na nadrabianiu wszystkiego jak wchodze to tylko patrze ile dzisiaj stron hahaha
paprotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 14:44   #4197
Kasia_Dublin
Zadomowienie
 
Avatar Kasia_Dublin
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Ja mam o tyle szczescie ze moj tz nie znosi konfliktow wiec zazwyczaj kiedy ja zaczynam jakas klotnie to on stara sie mnie jakos rozbroic zeby nie zrobilo sie za goraco. Ale to nie znaczy ze sie nie klocimy . Jak juz oboje sie rozpedzimy to same iskry leca . No i przez to ze oboje jestesmy wstretnymi uparciuchami mozemy sie obrazac przez kilka dni nawet .

Moze to zabrzmi dziwnie ale ja 'lubie' jak czasem sie poklocimy. Oczywiscie nie wszczynam zadnych klotni specjalnie ani nic z tych rzeczy ale wydaje mi sie ze takie 'burze' (jak to w naturze) przerzedzaja powietrze i atmosfere w domu i pozniej jest tak milusio jak sie pogodzimy
Kasia_Dublin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 14:55   #4198
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Jestem z wami ..., jestem już matką ale przeszłam wiele dwa poronienia...niemoc twórczą i masę chorób przeszkadzających zajściu i utrzymaniu wiec jeśli komuś będe mogła pomóc lub wesprzeć to pytajcie, piszcie postaram się...buźki laski i grzejcie fasolki jeśli już je macie bo zimno strasznie

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez szancik Pokaż wiadomość
gdzies to czytalam ze dobrze jest delikatnie podszczypywać brzuszek i masować delikatnie
a tak przy okazji to TŻ to od czego skrót nie moge skojarzyc :/
ja Szymkowi na nakładałam słuchawki na brzuszek i słuchał jak leciała Katie Melua to spał jak np. coś ostrego to się pobudzał ale teraz hit Szymek poznaje piosenki które mu puszczałam i jak je słyszy to cały podskakuje
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 14:59   #4199
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Witajcie!! Witam tez nowe kolezanki!! Szancik, gratulacje !! Mysha, nie martw sie, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo Teraz bedziecie mieli dzieciatko, napewno poradzicie sobie ze wszystkim i bedziecie szczesliwi ! Wielkie gratulacje i tyle szczescia ile uniesiecie

Sas, kochanie, dziewczyny maja racje. Musisz byc twarda i pokazac mu jak dziecku, gdzie sa granice. Ja tez zawsz siedze cicho, jak TZ sie kloci ze mna- on monolog sobie wtedy prowadzi. Tak go trafia jak ja nic nie mowie ze juz nie raz nie dwa az zaczal przeklinac, co mu sie nie zdarza normalnie! Potem oboje pomyslimy, pogadamy. Najczesciej to on przychodzi w laski.


Wklejam obiecana fotke Oczywiscie nie wytrzymalam i farbnelam wloski ciemniejszym kolorem ... Teraz lepiej wygladam wiec sie pokazuje I licze na szczere opinie, bez slodzikow
Ooo nawet sie do Was usmiechnelam



Boshe jaki mam syf w mieszkaniu .... Az sie zyc odechciewa... TZ wrocil w sobote z PL i dopiero dzisiaj rano minimalnie ogarnal salon, ymczasem w kuchni nie lada wyzwanie mnie czeka .... ;(
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 15:01   #4200
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Starające się i będące już w ciąży - rozmowy o wszystkim co nas martwi

Ach i prosze o wyrozumialosc dla mojej twarzy, jestem po 12 godzinach drogi, nieumyta, nieuczesana i mega wymeczona
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.